Wszystko o Avonie - Część II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 06:51   #1561
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Jadis78 dzięki za zdjęcia podoba mi się bardzo kolor whisper ślicznie się błyszczy! Zresztą mauve też jest b. ładny... hm chyba przejdę się dziś do COK-u, może będę miała szczęście i będą oba, to porównam i może zamówię One nie mają drobinek, prawda? I nie wysuszają ust?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:13   #1562
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dzień dobry
Chciałabym podziękować Asiuchnie za trud i przyjacielskie nastawienie dla innych wizażystek, które przejawia się w postaci nowego katalogu oraz za rzetelne udzielanie informacji.
Pozdrawiam
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:24   #1563
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość


Przyszła mi ostatnio w zamówieniu konturówka do brwi czarna..chyba mało maja na nią zamówień bo data produkcji to aż 10.2005
Nie wiem jak wy ale ja zawsze jak dostaje paczke sprawdzam z ciekawości daty produkcji
Mi niedawno przysłali szminkę my lip miracle z datą produkcji pod koniec roku 2004 z oferty katalogowej
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:39   #1564
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

zamówienie z katalogu 02 mam już sprecyzowane i nie zmieni się:
-naszyjnik Clustericious
-dwa kremy do stóp z kofeiną
-peeling do stóp
-antyperspirant w kulce Sensitive
-tusz pogrubiający z netto
-próbki tta in Bloom
-próbki Tta
-próbki tTa
chciałąm jeszcze wziąć próbki szminek, które sa w promocji po 0,40 ale zauważyłam, że w kat 03 wszystkie mają dzwoneczek więc się nie opłaca

z 03 wezmę chyba tylko
-2 pelingi do ciała Naturals: kokos i wanilia
-krem do rąk z ostatniej strony
-balsam również z ostatniej

04 mnie nie zachwycił i planuję tylko:
-zestaw PS z MMM (maseczka+krem do rąk)
-szampon bananowy

Gdzieś widziałam kiedyś, że ma być w sprzedaży zestaw Anew: kuracja liftingująca okolice oczu, krem liftingujący do twarzy i peeling w płatkach. Czy któs wie gdzie to było? wydaje mi się, że w którymś demo ale nie jestem pewna
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:43   #1565
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość

Gdzieś widziałam kiedyś, że ma być w sprzedaży zestaw Anew: kuracja liftingująca okolice oczu, krem liftingujący do twarzy i peeling w płatkach. Czy któs wie gdzie to było? wydaje mi się, że w którymś demo ale nie jestem pewna
jest jako przygotowanie sprzedaży z katalogu 03 razem z wodą In Bloom oraz tym "powiększaczem" do ust
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:50   #1566
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam dziewczyny
ledwo się przekopałam przez wszystkie posty
strasznie dużo ich ostatnio produkujecie
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:10   #1567
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Mam pytanie o kolory Walentynkowych szminek CT chodzi mi o te 2 rożowe odcienie Dazzling Pout oraz Soul Mate który ładniejszy o może ktoś ma real foto??
isole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 08:15   #1568
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jadis78 dzięki za zdjęcia podoba mi się bardzo kolor whisper ślicznie się błyszczy! Zresztą mauve też jest b. ładny... hm chyba przejdę się dziś do COK-u, może będę miała szczęście i będą oba, to porównam i może zamówię One nie mają drobinek, prawda? I nie wysuszają ust?
Jadis

Jednak bardziej przypadl mi do gustu mauve w whisper za duzo tego różu jak dla mnie, a w rozowym mi nie do twarzy .
Tez mam nadzieje,ze nie maja drobinek,tylko daja efekt 'mokrych ust'
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:17   #1569
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jadis78 dzięki za zdjęcia podoba mi się bardzo kolor whisper ślicznie się błyszczy! Zresztą mauve też jest b. ładny... hm chyba przejdę się dziś do COK-u, może będę miała szczęście i będą oba, to porównam i może zamówię One nie mają drobinek, prawda? I nie wysuszają ust?
Nie mają drobinek i nie wysuszają ust. Tylko, że po pierwszym zachwycie nad kolorami wczoraj przyszła mi refleksja, że nie sa one zbyt trwałe bo ja mam wrażenie, że wchłaniają się w usta jak balsam albo krem do ust Jak robiłam wczoraj zdjęcia to musiałam sie malować 2 razy i to po kilka maźnieć żeby był w miarę widoczny efekt.
Jak wybierasz się do naszego COK-u to w zeszła sobotę były wszytskie odcienie tych szminek
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:26   #1570
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
Nie mają drobinek i nie wysuszają ust. Tylko, że po pierwszym zachwycie nad kolorami wczoraj przyszła mi refleksja, że nie sa one zbyt trwałe bo ja mam wrażenie, że wchłaniają się w usta jak balsam albo krem do ust Jak robiłam wczoraj zdjęcia to musiałam sie malować 2 razy i to po kilka maźnieć żeby był w miarę widoczny efekt.
Jak wybierasz się do naszego COK-u to w zeszła sobotę były wszytskie odcienie tych szminek
Tak tak, do naszego Obejrzę je w takim razie. Podobają mi się bardzo bo nie mają drobinek, tylko taki lustrzany połysk... Chociaż z właśnie przypomniało mi się kolejne kilka błyszczyków, które mam i nie używam bo o nich zapominam Z drugiej strony większość właściwie jest bezbarwna. Jednak skoro piszesz, że kolory tych szminek również są bardzo delikatne, to może wstrzymam się do nastepnego katalogu... Chyba będą w tej samej cenie. A zresztą, podejmę decyzję jak zobaczę Dziękuję za opinię
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:33   #1571
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
wstawiam zdjecia - robie to po raz pierwszy więc wybaczcie jak cos poknocę - najpierw mauve
Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
teraz whisper
Jadis dzieki za zdjęcia Mnie się lepiej spodobała whisper, ale narazie zrezygnuje z tych szminek, zabardzo mnie nie oczarowały-skojarzyły mnie się z błyszczykami, a ja mam w planach teraz szmineczke taką by było widac jej kolorek mysle o regenerującej
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 08:35   #1572
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez justyna_133 Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam podgląd fakturki z K02 i niestety nie dostanę już Pur Blanki
Na to się nastawiałam - niestety
W podglądzie nie mam również szminki regeneracyjnej i podkładu matującego. I nic nie napisali dlaczego...
Asiuchna i ja ogromnie dziękuję
Właśnie sobie ściągnęłam zdjątka i siadam do przeglądania
Justyna jaki odcień masz w brakach z szmineki regenerującej
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:44   #1573
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Justyna jaki odcień masz w brakach z szmineki regenerującej
Ja zamawiałam regeneracyjną PInk Charm i w podglądzie faktury widzę,że przyjdzie
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:50   #1574
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam regeneracyjną PInk Charm i w podglądzie faktury widzę,że przyjdzie
to się ciesze bo właśnie nad tym odcieniem się zastanawiam i tylko ten biore pod uwage-mam nadzieje, że jak się na nią zdecyduje pzyjdzie mi zwłaszcza, że diamentowe ciągle nie są w promocji, nawet w 04
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 08:56   #1575
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
to się ciesze bo właśnie nad tym odcieniem się zastanawiam i tylko ten biore pod uwage-mam nadzieje, że jak się na nią zdecyduje pzyjdzie mi zwłaszcza, że diamentowe ciągle nie są w promocji, nawet w 04
Ja będę ją miała jutro wieczorem więc jakby co służe fotką(postaram sie zrobic jak najbardziej realistyczną )
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:08   #1576
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez isole Pokaż wiadomość
Mam pytanie o kolory Walentynkowych szminek CT chodzi mi o te 2 rożowe odcienie Dazzling Pout oraz Soul Mate który ładniejszy o może ktoś ma real foto??
mam dazzling pout - kolorek wg mnie taki wpadający w malinowy ale naturalnie wyglądający postaram się zrobić zdjęcie
tej drugiej niestety nie mam
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:12   #1577
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Ja będę ją miała jutro wieczorem więc jakby co służe fotką(postaram sie zrobic jak najbardziej realistyczną )
Dzięki wielkie nataliaa, to jakbyś była tak miła i uprzejma i nie sprawiło to większego problemu to była bym wdzięczna. Vanilla co prawda umieszczała skan tej szminki. ...ale jak byś mogła to miała bym porównanie czy odcienie są podobne, i jak bardzo od siebie nie odbiegają, bo wiadomo, że skan i zdjęcia torszke dają inny efekt niż na żywo. Vanilla dawała ją na kartce, a miała bym prośbe nataliiaa mogła byś po rączce ją maznąć, bo na skórze zawsze jest troszke inny efekt niż na kartce. Z góry wielkie dzięki i nie moge się już doczekac
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:12   #1578
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
to się ciesze bo właśnie nad tym odcieniem się zastanawiam i tylko ten biore pod uwage-mam nadzieje, że jak się na nią zdecyduje pzyjdzie mi zwłaszcza, że diamentowe ciągle nie są w promocji, nawet w 04
mam ten kolorek
ale coraz mniej mi się podoba-jak dla mnie stanowczo za różowy-ale to kwestiagustu-ja preferuje brązy i beże ale moja psiapsióła jest zadowolona-chociaż też uważa żeby nie nałożyć za dużo szmineczki bo wtedy wychodzi taki żarówiasty róż-jeśli nałoży się delikatnie to wychodzi nawet ładna różowa brzoskwinka
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:18   #1579
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
mam ten kolorek
ale coraz mniej mi się podoba-jak dla mnie stanowczo za różowy-ale to kwestiagustu-ja preferuje brązy i beże ale moja psiapsióła jest zadowolona-chociaż też uważa żeby nie nałożyć za dużo szmineczki bo wtedy wychodzi taki żarówiasty róż-jeśli nałoży się delikatnie to wychodzi nawet ładna różowa brzoskwinka
acha to będe musiała uważać z jej nakłdaniem, ten odcien najbardziej mi pasuje bo divine wine podejżewam że róż niesamowity będzie, a reszta to czerwienie więc raczej nie w moim typie. Ja wsumie preferuje lekkie beże, brzoswiniowe, i zarówno beże jak i brzoskwiniowe złamane z różem
Vanilla ty dawałaś skan jeszce kolorka creamy nude jak pamiętam i na skanie taki brąz doś wyraźny wyszedł czy na ustach tez jest taki ciemny??
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 09:19   #1580
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie nataliaa, to jakbyś była tak miła i uprzejma i nie sprawiło to większego problemu to była bym wdzięczna. Vanilla co prawda umieszczała skan tej szminki. ...ale jak byś mogła to miała bym porównanie czy odcienie są podobne, i jak bardzo od siebie nie odbiegają, bo wiadomo, że skan i zdjęcia torszke dają inny efekt niż na żywo. Vanilla dawała ją na kartce, a miała bym prośbe nataliiaa mogła byś po rączce ją maznąć, bo na skórze zawsze jest troszke inny efekt niż na kartce. Z góry wielkie dzięki i nie moge się już doczekac
Nie ma sprawy...zrobię zdjęcia na ręce i na ustach i postaram się opisac wrażenia.A jesli nie tzreba jej za duzo nakładać żeby był efekt widoczny to nawet dobrze...No nic,sama się doczekać jutrzejszego odbioru kosmetyków i już rączki zacieram na myśl o błyszczykach,szmince regeneracyjnej,portfeliku z logo i zapaszku In bloom
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:20   #1581
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
teraz whisper
Jak ona pięknie lśni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:21   #1582
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
mam dazzling pout - kolorek wg mnie taki wpadający w malinowy ale naturalnie wyglądający postaram się zrobić zdjęcie
tej drugiej niestety nie mam
o to fajnie bo to dla niepełnoletniej jeszcze nastolatki pewnie do szkoły więc lepiej żeby efektu zbytniego różu nie było, dzięki czekam na fotkę w takim razie
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:32   #1583
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy...zrobię zdjęcia na ręce i na ustach i postaram się opisac wrażenia.A jesli nie tzreba jej za duzo nakładać żeby był efekt widoczny to nawet dobrze...No nic,sama się doczekać jutrzejszego odbioru kosmetyków i już rączki zacieram na myśl o błyszczykach,szmince regeneracyjnej,portfeliku z logo i zapaszku In bloom
dzięki naataliaa Ja też cieszę się, że mało trzeba jej nakłdać dzięki temu będzie wydajniejsza
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:33   #1584
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

wiem że to już gdzies było, szukałam i nie wiedzę - do której godziny mogę zamawiać dziś przez internet?chyba do wieczora?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:40   #1585
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Stosował już ktoś z tej nowej serii japońskiej - SPA ? Mnie kusi ten balsam rozświetlający Rozumiem że drobinki są srebrne? , no i to mleko do kąpieli z tej samej serii - brzmi bardzo zachęcająco! Tylko mam pytanie: Na ile wystarcza taka buteleczka gdzieś około? - bo chyba nie jest jednorazowa?
mleko jest według mnie niewydajne... starczyło mi na 3-4 razy... za tą cenę wg mnie się nie opłaca...

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
teraz whisper
whisper jest śliczna moja mama ją bierze i wiem że będzie zadowolona

a ja póki co mam już sporo większe zamówienie w K02 niż w poprzednim na razie 360 zł + oferta netto i internetowa (w sumie 65 zł ) więc jest nieźle a jeszcze mi został niecały tydzień na zebranie zamówienia, może jeszcze ktoś coś weźmie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:40   #1586
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jadis78 dzięki za zdjęcia podoba mi się bardzo kolor whisper ślicznie się błyszczy! Zresztą mauve też jest b. ładny... hm chyba przejdę się dziś do COK-u, może będę miała szczęście i będą oba, to porównam i może zamówię One nie mają drobinek, prawda? I nie wysuszają ust?
Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Jadis

Jednak bardziej przypadl mi do gustu mauve w whisper za duzo tego różu jak dla mnie, a w rozowym mi nie do twarzy .
Tez mam nadzieje,ze nie maja drobinek,tylko daja efekt 'mokrych ust'
Mauve na pewno nie ma drobinek, ale niektóre z nich mają, jak np. Nude ma złote drobinki

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
Nie mają drobinek i nie wysuszają ust. Tylko, że po pierwszym zachwycie nad kolorami wczoraj przyszła mi refleksja, że nie sa one zbyt trwałe bo ja mam wrażenie, że wchłaniają się w usta jak balsam albo krem do ust Jak robiłam wczoraj zdjęcia to musiałam sie malować 2 razy i to po kilka maźnieć żeby był w miarę widoczny efekt.
A Whisper nie ma drobinek? Wydawało mi się, że ma Ale mogę się w sumie mylić, bo na niej zbytniej uwagi nie skupiałam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:45   #1587
WARO
Raczkowanie
 
Avatar WARO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 110
GG do WARO
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

dzieki Asiuchna katalog super,t5eraz tylko pozostalo trzymac sie za portfel
WARO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:00   #1588
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
wiem że to już gdzies było, szukałam i nie wiedzę - do której godziny mogę zamawiać dziś przez internet?chyba do wieczora?
do 23:59 musisz wysłać zamówienie żeby rano mogli je pobrać do realizacji - jeśli wybierzesz odbiór osobisty w COK to paczka będzie na poniedziałek gotowa do odbioru a jak na regularną to wg terminu
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:07   #1589
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mauve na pewno nie ma drobinek, ale niektóre z nich mają, jak np. Nude ma złote drobinki

A Whisper nie ma drobinek? Wydawało mi się, że ma Ale mogę się w sumie mylić, bo na niej zbytniej uwagi nie skupiałam.
Wolałabym, żeby Whisper nie miał Zdecydowanie bardziej mi się spodobał, chociaż tak naprawdę ocenię dziś w COK-u. Oby nie miał, inaczej nie biorę!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:07   #1590
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Powiedzcie dziewczyny czy Wam tez się wydaje że naszyjnik NUGET z minikatalogu ma te koraliki złote czy tylko ja mam takie wrażenie. Jak myślicie? Pozdrawiam
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.