Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 14:02   #3841
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ta pogoda jest okropna dzisiaj w trakcie rozważań nad sensem życia stwierdziłam, że ta pogoda przypomina mi kiepski wiosenny dzień niż zbliżającą się zimę
Zaczynam łapać doła ...

Z modeli pogodowych wynika, że około 23 grudnia ma nastąpić spływ zimnego powietrza do Polski - być może i spadnie deszcz / śnieg
Póki co to narazie wróżenie - kurcze jest ziarno nadzieii
Jejku jakby się to sprawdziło to super by było... Jest odrobinkę wiary, że będą białe święta
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:04   #3842
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Najbardziej mnie denerwowalo że płaciłam na jakieś fundusze remontowe na to...fundusze na tamto.... A nic z tego nie było robione. Tamto mieszkanie jest w dużej spółdzielni mieszkaniowej....miałam wrażenie że te podwyżki i składki idą albo na pensje dla gigantycznej liczby urzędników tam pracujących albo nie wiem na co....A same remonty były robione bardzo niestarannie.... mam podobny metraż do twojego 180mk użytkowej dobrze ze to mieszkanie jest w miejscu gdzie jest dobra komunikacja i nie brakowało chętnych na wynajem....ale nadal otwieram szeroko oczy ze zdziwienia za takie ceny czynszu...bo ja już o dodatkowych opłatach nie mówię.... Mnie za dom opłaty miesięczne nigdy nie przekroczyły 450 zł....A mam wszystko na prąd kuchenkę gazową mam tylko taką malutką awaryjna co prawda mam kolektory słoneczne ale nie zostały jeszcze podłączone
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:20   #3843
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie denerwowalo że płaciłam na jakieś fundusze remontowe na to...fundusze na tamto.... A nic z tego nie było robione. Tamto mieszkanie jest w dużej spółdzielni mieszkaniowej....miałam wrażenie że te podwyżki i składki idą albo na pensje dla gigantycznej liczby urzędników tam pracujących albo nie wiem na co....A same remonty były robione bardzo niestarannie.... mam podobny metraż do twojego 180mk użytkowej dobrze ze to mieszkanie jest w miejscu gdzie jest dobra komunikacja i nie brakowało chętnych na wynajem....ale nadal otwieram szeroko oczy ze zdziwienia za takie ceny czynszu...bo ja już o dodatkowych opłatach nie mówię.... Mnie za dom opłaty miesięczne nigdy nie przekroczyły 450 zł....A mam wszystko na prąd kuchenkę gazową mam tylko taką malutką awaryjna co prawda mam kolektory słoneczne ale nie zostały jeszcze podłączone

Dokładnie to zawsze w człowieku wywołuje frustrację, miałam i w zasadzie mam takie samo zdanie Ludzie boją się kroku w budowę domu... Jedyny fakt (u mnie w otoczeniu to zaobserwowałam), że łatwiej sprzedac mieszkanie aniżeli dom, znajomi chcieli wziać kredyt na budową domu to bank im odmówił właśnie podając ten argument, zdolność kredytową mają wysoką i powiedzili w banku wprost, że na zakup mieszkania, nawet takowego które dopiero jest budowane przez developera dostaną.. Już byli bliscy zakupu niby to bezczynszowego mieszkania, ale zrezygnowali bo opłat stałych naliczyli im 500zł/msc czyli praktycznie czynsz... zrezygnowali, udali się do naprawdę DORADCY finansowego, ale naparwdę z prawdziwego zdarzenia i wynegocjował z bankiem kredyt na budowę domu... w październiku się wprowadzili do swojego domu
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:32   #3844
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

my mieliśmy kredyt ale bardzo mały....powiedziała bym że to był bardziej kredyt na zachcianki do domu niż na sam dom spłacilismy go chyba w 3 albo 5 lat. Ja naprawdę nie wiem skąd te czynsze się biorą...już lepiej założyć wspólnotę mieszkaniowa niż być członkiem spółdzielni.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:35   #3845
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Dokładnie to zawsze w człowieku wywołuje frustrację, miałam i w zasadzie mam takie samo zdanie Ludzie boją się kroku w budowę domu... Jedyny fakt (u mnie w otoczeniu to zaobserwowałam), że łatwiej sprzedac mieszkanie aniżeli dom, znajomi chcieli wziać kredyt na budową domu to bank im odmówił właśnie podając ten argument, zdolność kredytową mają wysoką i powiedzili w banku wprost, że na zakup mieszkania, nawet takowego które dopiero jest budowane przez developera dostaną.. Już byli bliscy zakupu niby to bezczynszowego mieszkania, ale zrezygnowali bo opłat stałych naliczyli im 500zł/msc czyli praktycznie czynsz... zrezygnowali, udali się do naprawdę DORADCY finansowego, ale naparwdę z prawdziwego zdarzenia i wynegocjował z bankiem kredyt na budowę domu... w październiku się wprowadzili do swojego domu
Masz całkowitą rację, ale nie tylko z domem tak jest. Ja, jak sobie pomyślę ile rodzice płacą czynszu za mieszkanie... Wynajem z wodą i ogrzewaniem to co miesiąc ponad 1000 zł, a do tego rachunki za energię, a to maleńkie miasteczko! Dlatego ja nie wahałabym się w kwestii posiadania czegoś swojego gdybym tylko miała zdolność kredytową, mnie przeraża pakowanie tak olbrzymiej kasy w czyjąś kieszeń zamiast płacenie tej raty kredytowej, przynajmniej wiem, że płacę na coś swojego.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:47   #3846
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

ja wiem dlaczego ludzie tego nie robią, mówili mi to ci którzy wynajmują odemnie, bo boją sim utraty pracy. Bo nie mają umowy na czas nieokreślony i im banki robią problemy.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 15:54   #3847
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
ja wiem dlaczego ludzie tego nie robią, mówili mi to ci którzy wynajmują odemnie, bo boją sim utraty pracy. Bo nie mają umowy na czas nieokreślony i im banki robią problemy.

Jeżeli tylko miałabym zdolność kredytową pomimo jakiejś umowy na czas określony, śmieciowej etc to tym bardziej wolałabym kredyt, bo bank zawsze może zawiesić na jakiś czas splatę rat, można je zmiejszyć do realnych na spłatę też przez jakiś czas (naprawde nie wiem skąd przeświadczenie ludzi, banki idą na rękę i wolą spłate nawet jakiejś yam części raty niz 0). Zawsze mogę wynająć pokój/mieszkanie iść do rodziców.. ewenyualnie na sam koniec sprzedać mieszkanie, a jak strace pracę to za wynajem nie muszę płacić? też muszę i często więcej niż za ratę kredytu. Właścieciel mieszkania zobaczy, że nie ma kasy na czynsz, wywali na ulicę... my nie wynajmujemy mieszkania... bo kiedys wyanjęliśmu (ale wyłącznie na zasadzie wynajmu okazjonalengo, aby nie było problemu z US- podatkami i ewentualna niechęcią wyprowadzki lokatorów) niestety ludzie nie szanują niczego i z wysokiego standaru zrobił nam się slamsstandard :/ powiwdziałam nigdy więcej, a wydawałoby się, że programista i babka pracująca w audycie to ktoś na poziomie, ale


17 dni i świąta, szok !!!

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Masz całkowitą rację, ale nie tylko z domem tak jest. Ja, jak sobie pomyślę ile rodzice płacą czynszu za mieszkanie... Wynajem z wodą i ogrzewaniem to co miesiąc ponad 1000 zł, a do tego rachunki za energię, a to maleńkie miasteczko! Dlatego ja nie wahałabym się w kwestii posiadania czegoś swojego gdybym tylko miała zdolność kredytową, mnie przeraża pakowanie tak olbrzymiej kasy w czyjąś kieszeń zamiast płacenie tej raty kredytowej, przynajmniej wiem, że płacę na coś swojego.
Jakbym nie miała innej drogi na posiadanie czegoś swojego też kredyt zostałby uruchomiony
manio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 15:59   #3848
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

To wasze mieszkanie stoi puste? My mamy kilka nieruchomości to nasze zabezpieczenie na przyszłość. Tak samo jak inwestujemy w zabytki motoryzacyjne bo te najbardziej nam się opłacają. Odprowadzamy z tego podatki...no już niech stracę....ale mimo że mało nie zarabiamy staramy się powiększać ten kapitał bo ja w emeryturę od państwa to nie wierzę jakoś do tej pory nie mieliśmy lokatorów którzy by nam coś zniszczyli za to mieliśmy pana który miał dodatkowe mieszkanie na sprowadzanie sobie pań żeby żona nie wiedziała....dowiedzieliś my się od sąsiadów!!!!! no to czas zacząć śpiewać...coraz bliżej święta...coraz bliżej święta....:-P

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

u nas za to kochana teściowa miała pomysł żebyśmy oddali nasze stare mieszkanie młodszemu bratu mojego męża!!!!! Nie udostępnili...nie dali mu tam mieszkać w zamian za płacenie rachunków ale Oddali.... Wyśmiałam ją,bo ona by chciała żeby jej syn miał mieszkanie na start....no skoro by chciała to mogła piętn to postarać żeby mu kupić albo chociaż część kasy zebrać....A nie najpierw starszy brat kupi, a potem odda młodszemu...
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:05   #3849
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
To wasze mieszkanie stoi puste? My mamy kilka nieruchomości to nasze zabezpieczenie na przyszłość. Tak samo jak inwestujemy w zabytki motoryzacyjne bo te najbardziej nam się opłacają. Odprowadzamy z tego podatki...no już niech stracę....ale mimo że mało nie zarabiamy staramy się powiększać ten kapitał bo ja w emeryturę od państwa to nie wierzę jakoś do tej pory nie mieliśmy lokatorów którzy by nam coś zniszczyli za to mieliśmy pana który miał dodatkowe mieszkanie na sprowadzanie sobie pań żeby żona nie wiedziała....dowiedzieliś my się od sąsiadów!!!!! no to czas zacząć śpiewać...coraz bliżej święta...coraz bliżej święta....:-P

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

u nas za to kochana teściowa miała pomysł żebyśmy oddali nasze stare mieszkanie młodszemu bratu mojego męża!!!!! Nie udostępnili...nie dali mu tam mieszkać w zamian za płacenie rachunków ale Oddali.... Wyśmiałam ją,bo ona by chciała żeby jej syn miał mieszkanie na start....no skoro by chciała to mogła piętn to postarać żeby mu kupić albo chociaż część kasy zebrać....A nie najpierw starszy brat kupi, a potem odda młodszemu...


Pracujemy w dużym mieście i w zasadzie od pon-pt mieszkamy w nim, a na weekend zjeżdżamy do domu (na obrzeżach) wiesz bardzo dużo czasu spędzałam w korkach (niekiedy 2,5h w jedną stronę), trzymamy aby nasza pociecha w przyszłości miała na poczatek na start swoje lokum
I tak jak ty sami zbieramy na emeryturę bo od państwa albo dosatnę figę albo nie dożyję... jak odłożymy może będzie możliwość zakończenia pracy wcześniej niż statystyczny polak, zawsze marzylismy o długich podróżach po świecie, gdzie urlop nie ogranicza... i może kiedyś się spełni


Powiem tak teściową to masz "super" maskakra co za babsko Może też dodatkowo będziesz wypłacać jej miesięczną emeryturkę Coraz bardziej Cię rozumiem dlaczego masz do niej takie podejście...

Może teściowa w Wigilię o północy przemówi ludzkim głosem ps. mojej to nie grozi...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:10   #3850
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie spędzacie tych świąt tak, jak chcecie, w końcu to piękny czas i szkoda, że zamiast cieszyć się i świętować to musicie się użerać z ludźmi, których nie lubicie, ale... myślę, że sporo jest takich sytuacji, niektórzy z tego powodu nie lubią świąt

Ja kupiłam najzwyklejszy na jakiejś chińskiej stronce, długo szedł, ale jest super, o dziwo trwały i ma przycisk w rączce, więc jest bardzo wygdony. A może dla taty kamerka GoPro?

Biorę się za porządki... Lepiej późno niż wcale...


Nie wiem czy mnie stać po tych chrzcinach zaraz obczaje ile ti kosztuje
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:18   #3851
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

No moja teściowa jest nie do pobicia ze swoim pomysłami
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 16:46   #3852
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Zaczynam porządkowanie biura - potrzebuje wsparcia mentalnego
Trzymajcie kciuki
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:47   #3853
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dasz radę!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:50   #3854
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczynam porządkowanie biura - potrzebuje wsparcia mentalnego
Trzymajcie kciuki


niech moc będzie z Tobą
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:51   #3855
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

A w ogóle to mój mąż podjął decyzję że zatrudnimy kogoś do mycia okien stwierdził że ma lenia i nie chce mu się za to brać
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:01   #3856
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A w ogóle to mój mąż podjął decyzję że zatrudnimy kogoś do mycia okien stwierdził że ma lenia i nie chce mu się za to brać

Super ten Twój mąsz mój to troszkę taki dusi grosz, ale w granicach normalności, czasem tęsknię za jego spontanicznością.
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:08   #3857
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

no nie mogę na niego narzekać
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:29   #3858
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
niech moc będzie z Tobą
oj przyda się dużo mocy - dzięki

Macie jakieś patenty na zorganizowanie bieżących dokumentów, które przewalają się codziennie przez biurko ??
Poczta, dokumentacja do przeglądu...
Jak sobie radzić z organizacją kiedy w jednym biurze załatwiane są sprawy prywatne z firmowymi ???
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:32   #3859
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
oj przyda się dużo mocy - dzięki

Macie jakieś patenty na zorganizowanie bieżących dokumentów, które przewalają się codziennie przez biurko ??
Poczta, dokumentacja do przeglądu...
Jak sobie radzić z organizacją kiedy w jednym biurze załatwiane są sprawy prywatne z firmowymi ???

Ja mam segregatory wszystko równiótko poukladane, a na biurku na takie bieżące dokumenty mam takie poziomowe korytko a póxniej przekładam do segregatora.. musze utrzymywać na bieżąco porządek w innym wypadku panuje istny chaos...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 17:39   #3860
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Czytam Was dziewczyny i stwierdzam, że My to przyczepę kempingową z Mężem powinniśmy kupić. nie tak na serio to najpierw mieszkanie, potem dom.
Tak czasem myślę, że Się zaczynam starzeć... A z Mężem powoli do przodu ,- praca. Zaraz zgubimy gdzieś sens życia. Bo w robocie całe życie... To nie bardzo.

A coś górale o pogodzie śpiewają?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:40   #3861
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Ja mam segregatory wszystko równiótko poukladane, a na biurku na takie bieżące dokumenty mam takie poziomowe korytko a póxniej przekładam do segregatora.. musze utrzymywać na bieżąco porządek w innym wypadku panuje istny chaos...
no własnie takich papierów do przeglądu oraz do schowania mam multum nazbierane w korytkach - i to wszystko przez to że nie miałam czasu na to i stwierdziłam, ze to nie jest rzecz priorytetowa no i sprawa się nawarstwiła przez pół roku

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Czytam Was dziewczyny i stwierdzam, że My to przyczepę kempingową z Mężem powinniśmy kupić. nie tak na serio to najpierw mieszkanie, potem dom.
Tak czasem myślę, że Się zaczynam starzeć... A z Mężem powoli do przodu ,- praca. Zaraz zgubimy gdzieś sens życia. Bo w robocie całe życie... To nie bardzo.

A coś górale o pogodzie śpiewają?
górale nie wiem, ale póki co modele wskazuja na ochlodzenie 23 grudnia wraz z opadami , niewykluczone śniegu ... trzeba czekać na rozwój wydarzen, bo niekiedy i modele potrafią się zmienić
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:44   #3862
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

:-P ja powtarzam i zaklinac będę magią czarną białą i każdą inną że śnieg dopuszczam od 23 do sylwestra włącznie :-P poza tym okresem nie zgadzam się na śnieg!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:56   #3863
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczynam porządkowanie biura - potrzebuje wsparcia mentalnego
Trzymajcie kciuki
Powodzenia! Nie szukasz kogoś na staż? Pomogę Ci

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
oj przyda się dużo mocy - dzięki

Macie jakieś patenty na zorganizowanie bieżących dokumentów, które przewalają się codziennie przez biurko ??
Poczta, dokumentacja do przeglądu...
Jak sobie radzić z organizacją kiedy w jednym biurze załatwiane są sprawy prywatne z firmowymi ???
Popatrz w Ikei, mają mnóstwo fajnych organizerów

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Czytam Was dziewczyny i stwierdzam, że My to przyczepę kempingową z Mężem powinniśmy kupić. nie tak na serio to najpierw mieszkanie, potem dom.
Tak czasem myślę, że Się zaczynam starzeć... A z Mężem powoli do przodu ,- praca. Zaraz zgubimy gdzieś sens życia. Bo w robocie całe życie... To nie bardzo.

A coś górale o pogodzie śpiewają?
E tam przyczepę, kupcie sobie kampera, ja jestem zakochana w tych samochodach
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:00   #3864
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Powodzenia! Nie szukasz kogoś na staż? Pomogę Ci


Popatrz w Ikei, mają mnóstwo fajnych organizerów


E tam przyczepę, kupcie sobie kampera, ja jestem zakochana w tych samochodach
Chętnie kogoś przygarnę na staż
Mam mnóstwo organizerów z IKEA, ale wszystkie co nowe to już zapchane
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:02   #3865
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
:-P ja powtarzam i zaklinac będę magią czarną białą i każdą inną że śnieg dopuszczam od 23 do sylwestra włącznie :-P poza tym okresem nie zgadzam się na śnieg!
Hm, ją 23 grudnia będę zasuwać autem prawie 300 km z pracy, więc niech pada w nocy;-)



Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
E tam przyczepę, kupcie sobie kampera, ja jestem zakochana w tych samochodach
Hehe. Będziemy się wozić.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
no własnie takich papierów do przeglądu oraz do schowania mam multum nazbierane w korytkach - i to wszystko przez to że nie miałam czasu na to i stwierdziłam, ze to nie jest rzecz priorytetowa no i sprawa się nawarstwiła przez pół roku

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



górale nie wiem, ale póki co modele wskazuja na ochlodzenie 23 grudnia wraz z opadami , niewykluczone śniegu ... trzeba czekać na rozwój wydarzen, bo niekiedy i modele potrafią się zmienić
Poryczłabym się że szczęścia jakby śnieg sypnął!!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:06   #3866
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
:-P ja powtarzam i zaklinac będę magią czarną białą i każdą inną że śnieg dopuszczam od 23 do sylwestra włącznie :-P poza tym okresem nie zgadzam się na śnieg!

Kochana do Nowego Roku błagam ha ha

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Dziuba kochana górale mówią, że będzie zima ale wiesz u nich zawsze jest !!! potwierdzam, bo rok w rok święta spędzamy w domu rodziców w sercu gór
A czy w całym kraju to nie wiem

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Chętnie kogoś przygarnę na staż
Mam mnóstwo organizerów z IKEA, ale wszystkie co nowe to już zapchane

aż boję się czytać Twoich postów, od informacji o półrocznych zaległościach... wspólczuję
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:12   #3867
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dobra na waszą prośbę....śnieg ma padać w nocy z 23 na 24grudnia i trzymać się do nowego roku !!! czary mary!!!!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:12   #3868
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Chętnie kogoś przygarnę na staż
Mam mnóstwo organizerów z IKEA, ale wszystkie co nowe to już zapchane
A z jakiego województwa jesteś? Ależ niesprawiedliwość, u mnie to nikogo nie chcą, a Ty pewnie mieszkasz na drugim końcu Polski

A co do pogody... Moja pogoda się zmieniła od poprzedniego screena, ale wciąż nie jest optymistyczna, a nawet gorsza niż ostatnio! Często się sprawdza, nie wiem czy z tak dużym wyprzedzeniem, ale gdzieś za tydzień pewnie powie już prawdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg getattach,mid,26760,mpid,3,uid,b84ebb536a92d351.jpg (61,8 KB, 17 załadowań)
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:19   #3869
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość


aż boję się czytać Twoich postów, od informacji o półrocznych zaległościach... wspólczuję

haha no tak to bywa jak się ciągnie samemu firmę - naprawdę muszę rozważyć zatrudnienie pracownika

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A z jakiego województwa jesteś? Ależ niesprawiedliwość, u mnie to nikogo nie chcą, a Ty pewnie mieszkasz na drugim końcu Polski

A co do pogody... Moja pogoda się zmieniła od poprzedniego screena, ale wciąż nie jest optymistyczna, a nawet gorsza niż ostatnio! Często się sprawdza, nie wiem czy z tak dużym wyprzedzeniem, ale gdzieś za tydzień pewnie powie już prawdę
WLKP

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Pierwsza sterta już po przeglądzie
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:20   #3870
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Hej dziewczyny
też już nie umiem się doczekać świąt, tym bardziej, że wracam do domu ze studiów i zawsze wtedy uderza we mnie z całą siłą świąteczny nastrój, bo jest choinka, światełka, ciasteczka od babci...
Macie jakieś ulubione płyty z kolędami? Wolałabym uniknąć kolejnego z rzędu roku z kolędami Arki Noego
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy

Edytowane przez paulina.t11
Czas edycji: 2015-12-07 o 18:21
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.