CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 04:11   #2071
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III





Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:23   #2072
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Teresko jakbyście nie wiedziały - biała suknia ślubna to symbol dziedzictwa

no i gratuluję córy

miejcie się jakoś, bo u nas leje i idę po kawę
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:27   #2073
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Tessa super sprawa

Mało dziś nie zeszłam w tramwaju na szczęście młoda laska zgoniła kogoś z fotela zanim zaczęłam patrzeć horyzontalnie ... kurczę nie miałam takiej akcji od liceum
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:38   #2074
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość

Tereso gratulacje - dla Cię i córy

.
Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Teresko jakbyście nie wiedziały - biała suknia ślubna to symbol dziedzictwa

no i gratuluję córy

miejcie się jakoś, bo u nas leje i idę po kawę
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Tessa super sprawa

Mało dziś nie zeszłam w tramwaju na szczęście młoda laska zgoniła kogoś z fotela zanim zaczęłam patrzeć horyzontalnie ... kurczę nie miałam takiej akcji od liceum
dziekuje sama sie ciesze
bo sama zbierala pieniadze na wszystkie szkolenia ,kursy
te w ktorych teraz uczestniczy w Miedzyborowie ,ma finasowane z UE (pisalam o tym)
wiem jakie to dla niej wazne i ma juz pierwszych pacjentow
a tak na marginesie ,jest zachwycona poziomem ,atmosfera itd szkolenia w Miedzyborowie.
Jest tez masazystka ludziową

o kurcze Kasiu co sie dzieje?

R wczoraj byl na kontroli u lekarza , az sie dziwila ,ze go wypuscili ze szpitala z takimi kiepskimi wynikami ,pare razy sprawdzala ,cisnienie itd ,wciąz pytala czy sie dobrze czuje

mcham
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:46   #2075
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Tessa, pogratuluj Poli

Kasia, co się dzieje?

Ja miałam podobnie w sobotę co pisałam, ze mi ciśnienie tak spadło - szłam z miasta i trzymałam się płotu. Proszki na nadciśnienie odstawiłam, nie mam zamiaru codziennie zdychać
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:50   #2076
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tessa, pogratuluj Poli

Kasia, co się dzieje?

Ja miałam podobnie w sobotę co pisałam, ze mi ciśnienie tak spadło - szłam z miasta i trzymałam się płotu. Proszki na nadciśnienie odstawiłam, nie mam zamiaru codziennie zdychać
Malgosia ale jak to ? sama odstawilas?
zrobilas najgorszą rzecz jaka moglas ,nie mozna odstawic samemu z dnia na dzien ,organizm zanim przyzwyczai sie do wszystkich lekow regulujacych cisnienie ,to przechodzi naprawde rewolucje i okresowo pogarsza sie ogolny stan i funkcjonowanie ludzia.
Pamietam ,ze jak zaczelam brac to ponad miesiac chodzilam wszedzie z obstawą
Uwazam ,ze bardzo zle zrobilas
Powinnas skonsultowac sie z lekarzem i ewentualnie zmienic lek ,bo moze akurat ten zle na Ciebie dziala ,bo bywa tak ,ze trzeba dobrac wlaściwy ,lekow regulujacych cisnienie jest bardzo duzo
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2013-11-05 o 08:51
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:54   #2077
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Tessa super sprawa

Mało dziś nie zeszłam w tramwaju na szczęście młoda laska zgoniła kogoś z fotela zanim zaczęłam patrzeć horyzontalnie ... kurczę nie miałam takiej akcji od liceum
Kasia, może czas na jakiś reset?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 08:54   #2078
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Malgosia ale jak to ? sama odstawilas?
zrobilas najgorszą rzecz jaka moglas ,nie mozna odstawic samemu z dnia na dzien ,organizm zanim przyzwyczai sie do wszystkich lekow regulujacych cisnienie ,to przechodzi naprawde rewolucje i okresowo pogarsza sie ogolny stan i funkcjonowanie ludzia.
Pamietam ,ze jak zaczelam brac to ponad miesiac chodzilam wszedzie z obstawą
Uwazam ,ze bardzo zle zrobilas
Bardzo możliwe, ale niestety jestem zmuszona pracować i mieć do tego siły. Lekarz mi samowolnie zwiększył dawkę w stosunku do tego, co mi przepisali w szpitalu i g.ówno miał, a nie rację.

Jak mam normalnie ciśnienie w granicach 120-130/80-85 a po proszkach 85/56 albo 101/60 to dziękuję serdecznie, czuję się jednak trochę za młoda, zeby się dobrowolnie wykończyć.

Inaczej by to moze wyglądało jakby ktoś to monitował, a nie - wizyta u specjalisty (ekhm, ekhm) raz na pół roku, a lekarz ogólny ma pacjenta w
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 09:19   #2079
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, ale niestety jestem zmuszona pracować i mieć do tego siły. Lekarz mi samowolnie zwiększył dawkę w stosunku do tego, co mi przepisali w szpitalu i g.ówno miał, a nie rację.

Jak mam normalnie ciśnienie w granicach 120-130/80-85 a po proszkach 85/56 albo 101/60 to dziękuję serdecznie, czuję się jednak trochę za młoda, zeby się dobrowolnie wykończyć.

Inaczej by to moze wyglądało jakby ktoś to monitował, a nie - wizyta u specjalisty (ekhm, ekhm) raz na pół roku, a lekarz ogólny ma pacjenta w
Malgos rozumiem Twoje wzburzenie ale nie do konca sie zgadzam
mi tez wypisuje i decyduje o dawce lekarz rodzinny m,specjalista ,jest mi potrzebny raz na rok zeby wystawic do lekarza rodzinnego zalecenia
Lekarz rodzinny powinien wiedziec ,ze przy zwiekszonej dawce masz wlasnie takie cisnienie ,no niestety skoro nic mu nie mowilas/nie bylas u niego to skąd ma wiedziec? zwiekszyl ,bo pewnie byly przeslanki do tego i ma prawo Malgos...teraz powinnas isc do niego i powiedziec o tym ,ze tak sie czujesz .
Nie raz bywa ,ze mijaja miesiace zanim prawidlowo sie lek dobierze
mam znowu problemy z potasem ,nie mam go kardiolog przypisala mi lek ,ktory nie jest przyswajalny akurat przez moj orhganizm ,rodzinna dala mi inny i ten dzialal ...teraz znowu mam ten nie dobry ale to koniecznosc byla ,bo lepiej ten nic nic przez te swieta..teraz musze isc do rodzinnej po wlasciwy...tak bywa ,sama sie o tym przekonalam i o to nie mam pretensji ,ze lek ktory dziala na y nie dziala na mnie i trzeba szukac ,dawka nawet podwojna na jednego dziala oki ,na innego nie ...jest tak dużo lekow ,ze naprawde trwa czasem zanim sie wlasciwy dobierze.Ty probojesz na wlasna reke ,akurat tego nie wolno ,powinnas isc do rodzinnego
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 09:20   #2080
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kasia, może czas na jakiś reset?
Chyba dochodzę do takiego samego wniosku
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 09:23   #2081
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Teresko dla Pauliny
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 09:38   #2082
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Malgos rozumiem Twoje wzburzenie ale nie do konca sie zgadzam
mi tez wypisuje i decyduje o dawce lekarz rodzinny m,specjalista ,jest mi potrzebny raz na rok zeby wystawic do lekarza rodzinnego zalecenia
Lekarz rodzinny powinien wiedziec ,ze przy zwiekszonej dawce masz wlasnie takie cisnienie ,no niestety skoro nic mu nie mowilas/nie bylas u niego to skąd ma wiedziec? zwiekszyl ,bo pewnie byly przeslanki do tego i ma prawo Malgos...teraz powinnas isc do niego i powiedziec o tym ,ze tak sie czujesz .
Nie raz bywa ,ze mijaja miesiace zanim prawidlowo sie lek dobierze
mam znowu problemy z potasem ,nie mam go kardiolog przypisala mi lek ,ktory nie jest przyswajalny akurat przez moj orhganizm ,rodzinna dala mi inny i ten dzialal ...teraz znowu mam ten nie dobry ale to koniecznosc byla ,bo lepiej ten nic nic przez te swieta..teraz musze isc do rodzinnej po wlasciwy...tak bywa ,sama sie o tym przekonalam i o to nie mam pretensji ,ze lek ktory dziala na y nie dziala na mnie i trzeba szukac ,dawka nawet podwojna na jednego dziala oki ,na innego nie ...jest tak dużo lekow ,ze naprawde trwa czasem zanim sie wlasciwy dobierze.Ty probojesz na wlasna reke ,akurat tego nie wolno ,powinnas isc do rodzinnego
Tak, jak będę u rodzinego po kolejne recepty oraz jak będę u diabetologa (co ma nastąpić pod koniec listopada) jednemu i drugiemu oczywiście zgłosze, jak sie czuję.

Ale rozumiem, ze Twoim zdaniem do tego czasu powinnam twardo leki brać, a to że zasłabnę w pracy albo na ulicy, nie ma żadnego znaczenia?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:11   #2083
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tak, jak będę u rodzinego po kolejne recepty oraz jak będę u diabetologa (co ma nastąpić pod koniec listopada) jednemu i drugiemu oczywiście zgłosze, jak sie czuję.

Ale rozumiem, ze Twoim zdaniem do tego czasu powinnam twardo leki brać, a to że zasłabnę w pracy albo na ulicy, nie ma żadnego znaczenia?
Malgos poniewaz tak jak pisalam sama biore leki na uregulowanie cisnienia ,to pozwolilam sie wymadrzyc ,Ty zrobisz po swojemu.
Zanim wzilam lek po raz pierwszy ,milam rozterki i to duze ,bo cisnienie mialam rozne i wysokie i niskie ,balam sie ,ze jak wezme lek kiedy bedzie niskie to padne po prostu ..wstydzilam sie iśc do lekarza i pytac ,poszlam do apteki i spytalam ,okazalo sie ,ze leki obnizaja tylko do pewnego poziomu ,po to śa brane zeby wyrownac ,nawet jak bede miala niskie to nie spowoduja jeszcze wiekszego obnizenia..napewno pierwsze miesiace bede sie czula zle ale to naturalne ,pisze zreszta o tym w ulotkach...tak tez bylo pozniej juz tylko lepiej ...leki biore ponad 4 lata i przyznaje ,ze za pozno ,bo nie mam juz cholernych migren spowodowanych skaczacym cisnieniem ,przynajmie nie zwalajacej z nog.

To ,że sie zle czujesz i masz takie spadki cisnienia to nie koniecznie jest wina leku ale zrobisz cop uwazasz ,do lekarza rodzinnego Malgos chyba nie musisz czekac az do konca listopada ..a jesli w/g Ciebie za duza masz dawke ,to powinnas brac taka mniejsza jak przypisal Ci inny lekarz ale brac ...tych lekow nie mzona odstawic z dnia na dzien
Ty zrobisz jak chcesz ,ja pisze o tym co mi wiadomo nie z teorii tylko z praktyki


Figarku dzieki ,przekaze
Pola sie zawsydzila jak jej powiedzilam o Waszej reakcji
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2013-11-05 o 10:14
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:57   #2084
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Tessa dobrze gadasz, ja też od 4 lat biorę leki nadciśnieniowe i jedyne co mi mój nefrolog powiedział to to, że jak zapomnę o jednej dawce (albo zaśpię ) to mam nie nadrabiać podwójnie natomiast sama zauważyłam, że zaczynają wracać moje bóle głowy - może mnie prochy przestają działać? pod koniec miesiąca mam odwiedzić medyka to się dowiem ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:59   #2085
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
jakbyście nie wiedziały - biała suknia ślubna to symbol dziedzictwa


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Mało dziś nie zeszłam w tramwaju na szczęście młoda laska zgoniła kogoś z fotela zanim zaczęłam patrzeć horyzontalnie ... kurczę nie miałam takiej akcji od liceum
Kasio się martwię o Cię!
Małgoś o Cie też!

Ale wiecie, moja mama miałaby na Wasze dolegliwości jedną odpowiedz: menopauza Ona już od, mniej więcej, 10 lat mi przepowiada rychłą menopauzę i wszelki moje dolegliwości są wg niej jej zwiastunem


Tesso wielkie dla Pauli! Bardzo ciekawy zawód, ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Żeby jej się wiodło!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:51   #2086
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Tereska, ale ja wiem, ze Ty mówisz z doświadczenia, i pewnie mówisz dobrze, ale ja też z doświadczenia zauważyłam, ze nigdy w zyciu przez lat prawie 38 nie miałam ciśnienia 85/56 - a po tych lekach i w takiej dawce mam tak już któryś raz. Więc nie jest to moje widzimisię, tylko konieczność utrzymania się w stanie, który mi pozwala wstać, ubrać się, dojechać do pracy i w miarę wydajnie pracować. Bo przy tak niskim ciśnieniu to ja moge tylko leżeć i zdychać, bo nawet utrzymać książki w ręku nie mam siły.

I a propos lekarza: napisałam poprzednio, ze pod koniec listopada to mam wizytę u diabetologa. Co do rodzinnego, to muszę się gdzieś przenieść, bo sama myśl o tej k... i jej podejściu do pacjenta mi ciśnienie podnosi

Luba, biorąc pod uwagę, ze ja bardzo niedawno usłyszałam, ze jestem już za stara do wykonywanego zawodu, Twoja Mama miałaby dużo racji
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:39   #2087
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Lubo nie- dzieki
Kasiu ,bo moze trzeba bedzie zmienic na inne ,jak nie skonsultujesz to nie bedziesz wiedzila
Malgos ,a moze dobrze jakbys zemdlala ,bo zabraliby Ciebie ,porobili nowe badania na miejscu i dobrali leki?
aaa ja nigdy w zyciu ciutke poprzednim nie mialam takich klopotow z potasem starsem ,brakiem sily itd ,a teraz mam i tez sie zloszcze ,bo wciąz mam nascie lat
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:02   #2088
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Malgos ,a moze dobrze jakbys zemdlala ,bo zabraliby Ciebie ,porobili nowe badania na miejscu i dobrali leki?
aaa ja nigdy w zyciu ciutke poprzednim nie mialam takich klopotow z potasem starsem ,brakiem sily itd ,a teraz mam i tez sie zloszcze ,bo wciąz mam nascie lat
Wiesz co, jakbym miała zemdleć u siebie na wsi i mieliby mnie zabrać do tej rzeźni to moze i dobrze, ze się doczłapałam do domu trzymając się płotu

Ja po prostu muszę poszukać innego lekarza ogólnego, takiego, który z pacjentem przynajmniej rozmawia. Tylko sama wiesz, na to nigdy nie ma czasu i zawsze się odkłada na później. Najchętniej bym poszła prywatnie, i do diabetologa też, tylko za co?

Trudno, trzeba zagryźć zęby i zasuwać do przodu, a że sobie ponarzekałam - to gdzie mam narzekać jak nie na wywątku?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:06   #2089
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Dobry

Dostałam dziś najpiękniejszy prezent ever
Tych ślicznych stron jest 13
Od nastoletniej dziewczyny ( jak jej się chciało dłubać...), szkoda że nie mialam wiecej czasu na spotkanie z nią, niż 5 minut...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-05_15.30.37.jpg (44,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-05_15.31.00.jpg (34,2 KB, 31 załadowań)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 15:35   #2090
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry

Dostałam dziś najpiękniejszy prezent ever
Tych ślicznych stron jest 13
Od nastoletniej dziewczyny ( jak jej się chciało dłubać...), szkoda że nie mialam wiecej czasu na spotkanie z nią, niż 5 minut...
Stazjo pięknie zostałaś doceniona i to tak bez okazji? super sprawa!
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:44   #2091
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Stazjo pięknie zostałaś doceniona i to tak bez okazji? super sprawa!
No bez okazji i bez powodu
I niesamowicie ot mile,że sama zrobila
Bo iść i coś kupić...no żaden problem, ale to takie prosto z serducha
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:44   #2092
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Justys - jakie to piekne jest

tez dostalam dzisiaj niespodziewany prezent
6 probek od perfumiarza tz bylo 7 ale jedna nie dala rady z PP i tylko moglam sobie poniuchac jak pieknie pachniala cala koperta

strasznie mnie ucieszyla ta niespodzianka, bo dzien taki dosc ciezki, zalatany po calym szpitalu i przychodniach
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:47   #2093
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Stazja, jakie śliczności a załatwił Ci W. jakieś mazidło?

Figarrku, ale to miłe, takie pachnące co nieco
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:54   #2094
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Malgos - super sprawa

wychodzilam do przychodni, cala zaziajana, bo wpadlam tylko na chwilke do domu ze szpitala, ale zapomnialam jednych wynikow, wiec przylecialam ....
wychodzac zerknelam do skrzynki i juz wiedzialam co tak pieknie na calej klatce pachnialo ... dostalam suprajs od Nejma wszystkie, na nowo wprowadzone zapachy

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

i jeszcze od dzisiaj moge sie delektowac pysznymi, swiezo palonymi kawami
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:55   #2095
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Justys - jakie to piekne jest

tez dostalam dzisiaj niespodziewany prezent
6 probek od perfumiarza tz bylo 7 ale jedna nie dala rady z PP i tylko moglam sobie poniuchac jak pieknie pachniala cala koperta

strasznie mnie ucieszyla ta niespodzianka, bo dzien taki dosc ciezki, zalatany po calym szpitalu i przychodniach


Normalnie jak glupia, caly czas to obracam...strasznie mi się podoba, samo to że poświecila swoj czas, wysiłek...no same wiecie...

Maly promyk slońca zawsze mile widziany, zwlaszcza jak dzień paskudny
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Stazja, jakie śliczności a załatwił Ci W. jakieś mazidło?

Figarrku, ale to miłe, takie pachnące co nieco
Tak, tylko nie wiem jakie jeszcze, dostał całą listę. Zależy o ktorej wyjdzie z robo, to mi podwiezie albo dziś wieczorem , albo jutro przed poludniem...ale powieke mam jakby mi ktoś przy☠☠☠☠☠☠☠il normalnie
To jednak cos mnie musiało upierdzielić, bo spuchła
Albo alergia na jakis kosmetyk, tylko nic nowego nie używałam


Lecze się właśnie soplica orzechową ( malinowej i wiśniowej nie maja u mnie na wsi) z mlekiem. Dobre lekarstwo
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:56   #2096
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Justys niesamowite i wzruszajace
takie prezenty sa bezcenne

Asiu gratuluje niespodziewanego pachnącego prezentu

Justa
polewasz sobie oko soplicą
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2013-11-05 o 15:58
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 16:05   #2097
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Justys niesamowite i wzruszajace
takie prezenty sa bezcenne

Asiu gratuluje niespodziewanego pachnącego prezentu

Justa
polewasz sobie oko soplicą
Jeśli przez przełyk dotrze do powieki to TAK
Hmmmm...tylko dużo chyba będe musiała wlać od wewnątrz ,żeby oko wyleczyć od zewnątrz
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 18:06   #2098
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
jakbyście nie wiedziały - biała suknia ślubna to symbol dziedzictwa:d

Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 18:31   #2099
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III

Witajcie

Właśnie zjadłam kawałek picy. Głód zaspokojony, pogadać chwilę mogę

Un powrócił we wtorek wieczorem. No cóż... Sztywny jest, przyozdobiony kołnierzem i chomątem. Chodzi.

W pracy pracowicie jest W tym tygodniu dodatkowo godziny popołudniowo- wieczorowe czaskam- prelekcje prowadzę. Zawsze się tymi wystąpieniami stresuję. Tłumaczę sobie- Jewonka, masz prezentację multimedialną, którą sama se przygotowałaś, języka w gembie ci nie zabraknie, nie przeżywaj tak, kobito. A una nie słucha. Przeżywa!

W ramach pociechy kupiłam sobie pięćdziesiąteczkę Organzy

Tesso, gratuluję Poli
Justynko, prezent cudowny Miło!

Wiśniową Soplicę znam, ciut ciężkawa jak dla mnie. Orzecha pijam z colą z ochotą wielką

A i jeszcze kwestia BB. Mam ifroszerowego. Na pewno nie jest to BB z prawdziwego zdarzenia, ale dobrze mi robi. Stosuję na Revitalifta, bo nie daje rady odpowiednio nawilżyć, ale cudownie wygładza. I co istotne- twarzoczaszka nie świeci się po nim. Ot, takie coś tonujące. Czegoś takiego szukałam, podkłady za ciężkie są dla mnie. Nie muszę się tak pokrywać

Katty i Margotko, nie dajcie się


No i jeszcze wewątkowego Synusia oczekuję z niecierpliwością

Teraz już chyba wszystko...
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem


Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2013-11-05 o 18:44 Powód: Siem mnie przypomniało :)
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:12   #2100
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie III


cze i czolem

zchodze
nie wiem jak doczekam do wiosny
zwłaszcza, ze u mnie nadejdzie, jakos tak...pod koniec maja


Susiu
gratulacje dla Poli

Malos
na pocieszenie Ci powiem, ze jak mnie sercowo w zyciu naszlo, to mój tutejszy konował od razu wyskoczyl z lekami, com je winna już niemal dożywotnio spozywac
żonglował dawkami, rodzajami, wciez miał spektakularne poprawy i wciąż szukal tego najlepszego
dodam tylko, ze zadnego z tych lekow nie wykupiłam
ciśnienie unormowalo się w miare, jak mnie się sytuacja z praca wyjasnila
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 21:51:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.