Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-31, 19:30   #1
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]¦l±sk / Ma³opolska[ ]
Wiadomo¶ci: 5 640
GG do DudiBoy

Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?


Interesuj± mnie wasze do¶wiadczenia zwi±zane z u¿yciem rozja¶niaczy.Z jakiego koloru wychodzili¶cie,jakiego produktu u¿yli¶cie,jaki by³ efekt i jak potem ratowali¶cie swoje w³osy(je¿eli zasz³a taka potrzeba)A mo¿e u¿yli¶cie farby dla lepszego efektu?
Zapraszam wszystkich którzy zastosowali kiedykolwiek ten produkt do podzielenia siê swoimi wra¿eniami.
DudiBoy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 10:29   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Ja mam w³osy blond w ch³odnym odcieniu, które ciemniej± zim± i z tego powodu u¿ywalam rozja¶niacza. Uzy³am chyba 3 ró¿nych i za ka¿dym razem to by³a pora¿ka, bo otrzymywa³am z³oty blond, który mi nie pasuje. Efekt rozja¶nienia /mimowolny/ przytrafi³ mi siê, gdy u¿y³am farby Joanny - szlachetna per³a. A nic nie jest napisane, ¿e farba rozja¶nia. Rozjasniala jednak coraz bardziej za ka¿dym u¿yciem.
Efekt po rozja¶niaczu zapewne zale¿y od wyj¶ciowego koloru wlosów.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 14:39   #3
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 529
Dot.: Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

ja kiedy¶ wychodzi³am z czarnych farbowanych za pomoc± rozja¶niacza Pallette UIL1. efekt wiadomo, jak po ka¿dym rozja¶niaczu u¿ytym na czarne farbowane w³osy-u góry platyna, po ¶rodku pomarañcz, a przy koñcówkach mocno rudy, ale przykry³am to rud± farb± i efekt by³ jak najbardziej ok
__________________

Oldziunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-05, 10:30   #4
monsweet16
Mon1693
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Mój naturalny kolor to ciemny blond. Od zawsze marzy³y mi siê blond w³osy ale farba nie wchodzi³a w grê, bo ka¿da fryzjerka mówi³a mi ¿e wyjd± ¿ó³te, wiêc trzeba by³o u¿yæ rozja¶niacza. Mia³am z natury gêste, mocne w³osy, wiêc rozja¶niacz d³ugo mi nie szkodzi³, dopiero po jaki¶ 8 miesi±cach rozja¶niania zaczê³y mi strasznie w³oski wypadaæ i zdecydowa³am siê potem na farbowanie na kolor ciemniejszy, bo my¶la³am, ¿e bêd± wtedy zdrowsze ale jak siê teraz okazuje - myli³am siê ;/ najpierw dwa razy farbowa³am je u fryzjerki farb± kasztanowy br±z i wychodzi³ bardzo ³adny kolor, niestety szybko siê zmywa³ ze wzglêdu na to ¿e w³osy by³y rozja¶niane. Potem moja fryzjerka posz³a na urlop, a ja koniecznie chcia³am umalowaæ w³osy, bo farba coraz bardziej siê sp³ukiwa³a, zakupi³am farbê w sklepie, kole¿anka ufarbowa³a mi w³osy w domu i wysz³y... czarne kompletnie siê sobie nie podobam w tym kolorze. Teraz ¿a³ujê, ¿e w ogóle zmienia³am kolor w³osów z blond na inny. Marzy mi siê teraz znowu blond, ale moje w³osy s± tak zniszczone, ³ami± siê i wypadaj±, wiêc nie wiem czy ryzykowaæ. Chcia³abym, ¿eby¶cie pomog³y mi zdecydowaæ co mam robiæ. Dodam jeszcze ¿e mam d³ugie w³osy, prawie do pasa, a by³abym w stanie je ¶ci±æ, o ile to poprawi³oby ich kondycjê, i byle tylko mieæ jasne w³oski
monsweet16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-05, 16:11   #5
201607191309
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Moja przygoda z rozja¶niaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Naturalny kolor moich w³osów to ciemny br±z o ile dobrze pamiêtam.Kiedy¶ spodoba³ mi siê kolor czarny wiêc zafarbowa³am w³osy.I siê zacze³o - odrosty co chwilê trzeba by³o robiæ i te¿ w koñcu siê znudzi³..Chcia³am mieæ znowu br±zowe..nie przysz³o mi do g³owy (jeszcze wtedy) rozj±snianie.Robi³am w³osy br±zow± farb± Casting.Z ka¿dym miesi±cem w³osy coraz bardziej stawa³y siê br±zowe.Wtedy zmieni³am farbê na inn± - równie¿ br±zow± - ku mojemu zdziwieniu kolor wyszed³ czarny ! Za³ama³am siê i nie wiedzia³am co robiæ
Tydzieñ pó¼niej znalaz³am na internecie w±tki o rozja¶nianiu.Zawsze by³am szalona wiêc skontaktowa³am siê z przyjació³k±, która zawsze robi mi w³osy.
Na nastêpny dzieñ kupi³y¶my rozja¶niacz ( akurat do pasemek , mia³ rozja¶niæ o wiêcej tonów),kupi³am dwa opakowania na moje d³ugie w³osy.
Na³o¿y³am i trzyma³am 25min.Gdy zmy³am rozja¶niacz w³osy przy glowie by³y wrêcz bia³e a reszta przez marchewkowe do ciemnego rudego.
Mimo wszystko nie by³o czarnego !
Nie mog³am jednak tak wyj¶æ ;D kole¿anka skoczy³a po farby jasny br±z i na³o¿y³y¶my jestem jasn± szatynk±
W³osy maj± jakby odcieñ lekkiego baleja¿u i nie wygl±da to ¼le
S± niestety bardzo wysuszone wiêc stosuje ró¿ne od¿ywki, ale mimo wszystko warto by³o
Pozdrawiam !
201607191309 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.