Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 19:04   #481
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
przykro mi....emanko mnie poinformowała, że coś dzieje się na forum...coraz więcej mieszadełek łączy się z nami, nie-zamieszanymi...
Tak Eskadio, takie niestety życie... Mam jakieś smętne dni, bo nie mogę sobie poradzić z tym, że ktoś może być takim kłamczuchem i robić świństwa bez mrugnięcia okiem. I to mnie najbardziej boli. No i nie mogę jeść z tego wszystkiego...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2010-01-06 o 19:05
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:44   #482
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
nie mam ochoty żyć
może opiszesz nam co się stało?to czasami pomaga...

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Niestety nie jest dobrze Sama juz nie wiem...pozyjemy, zobaczymy... Rozmawiamy ze soba, probujemy sie jakos dogadac. Mam tam jechac za 2,5 tygodnia i nie wiem co robic... Chyba nie zostawi mnie samej na lotnisku,co?

myślisz, ze jemu chodzi cały czas o to zdjęcie?bo mnie wydaje się to za błahe.może tęsknota staje się dla niego nie do wytrzymania albo...może ktoś nastawia go przeciwko Tobie, rozważ różne ewentualności.

mi tez sie podobalo zycie singla fajnie bylo moze niedlugo znow bede singlem...

trzymam kciuki, żeby jednak nie...

Odwag Eskadio! jak nie teraz to kiedy?

ojj, nie wiem, czy się odważę...i czy kuzynka jeszcze będzie dla mnie trzymała miejsce, bo nie mam z nią tak dobrego kontaktu, jak z innymi kuzynkami, ale staje się ona dla mnie teraz dziwnie bliska, pewnie dlatego, ze jest w podobnej sytuacji do mnie...


Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Tak Eskadio, takie niestety życie... Mam jakieś smętne dni, bo nie mogę sobie poradzić z tym, że ktoś może być takim kłamczuchem i robić świństwa bez mrugnięcia okiem. I to mnie najbardziej boli. No i nie mogę jeść z tego wszystkiego...
w tej sytuacji pomoże Ci tylko czas...jeśli nie możesz jeść to nie zmuszaj się na siłę(organizm sam się w końcu upomni o jedzenie w odpowiednim momencie) , daj sobie czas, pobądz przez chwilę w "żałobie", ponarzekaj, popłacz - przecież to normalne. zobaczysz, że wkrótce sama wymarzesz go z pamięci, mozesz szybciej, niż myślisz.
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:29   #483
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Melduje sie na szybko. Musze zakuwac.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:28   #484
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

padam na ryjek
przez tą głupią pogodę połowa ludzi nie przylazła do pracy więc ta druga połowa, w tym ja, musiała zasuwać za dwoje

właśnie oglądam fajny program o związku psów i ludzi
i jakaś Pani profesor ze Szwecji udowodniła
że człowiek i pies wytwarza podobną więż do matki i dziecka, dzięki hormonowi oxytocin,
który wydziela się wraz z pierwszym karmieniem piersią
a w związku człowieka z psem podczas głaskania naszego pupila

no więc
czego się nauczyłyście dzisiaj?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:22   #485
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ja sie nauczyłam,że jedzenie frytek o 23.00 to niezbyt mądry pomysł brzusio mnie teraz boli, ale to wszystko przez kumpele bo ona je co 2 godziny no i jeszcze poprzez wasze doświadczenia i mojej kumpeli również,że nie należy facetowi za mocno wchodzić w d..e bo i tak tego nie docenia a skutek jest wrecz odwrotnytak wiec teraz bed robić tak,żeby to Tz za mna troche biegał,nie ja za nim.
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 23:30   #486
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Moje Drogie! Trochę doczytałam z moich zaległości, ale w międzyczasie przestałam być zamieszana. Zdaje się, że w tym momencie dla nas obojga będzie lepiej. Są takie sprawy, których się nie da przeskoczyć, więc może lepiej je przeczekać. W każdym razie zostaję w PL i szukam pracy...
Pozdrawiam i mieszajcie się na zdrowie! Dużo szczęścia w 2010!
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 00:06   #487
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

[QUOTE=roux666;16280713]hehh Danai ja nie chce nic mowic, ale dzieci takie hasła to tylko z domu wynoszą: co Ty maluchowi do głowy nakładłas??

P.S jak tam niania??

----------------------------------------------------------------------------------
Muszę szczerze powiedzieć,ż e z tym całowaniem w pewną część ciała to ja lubię wyjeżdżać ale nie myślałam wtedy ,że mój mały to tak sprzeda.Pierdzieli też tutaj jest pod dostatkiem
Niania jest super.Mówiłam,że to nie jest zła dziewczyna ale po prostu miała manewry.Dogadałyśmy się i jest O.K. Jednak powiedziała mi ,że się zachowałam jak te wstrętne Greczynki.No ale było,minęło..........Może i tak było.Nie lubię zbytnio ukrywać moich uczuć(negatywnych i pozytywnych) a dyplomacja nie jest moją najmocniejszą stroną

Dziewczęta moje miłe ......co to się dzieje?

Amura nie martw się tak bardzo bo i tak tam pojedziesz choćby po to aby się dowiedzieć na czym stoisz.

Aga01 jest mi strasznie przykro,że przechodzisz to co przechodzisz.Nie zdążyłam Cię tu dobrze poznać na tym forum ale wiem co czujesz.(Z własnego doświadczenia.......u mnie wszyscy wiedzieli,że mam ozdobę głowy tylko nie ja)
Może to Ci się wydawać banałem ale wierz mi ,że czas leczy rany.Może to dla Ciebie marne pocieszenie ale tak jest lepiej,że to się stało teraz .....wyobrażasz sobie jak by to było jak byście byli rodziną i mieli dzieci?A on by zrobił to coś złego o czym nawet myśleć nie chcesz?

P.S Tym palantem o którym mówię nie jest mój mąż.Wyjechałam z Polski i poznałam tego mojego i Słońce zaświeciło.Pamiętaj cie panienki "klin klinem "się wybija a faceta drugim facetem

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Ja sie nauczyłam,że jedzenie frytek o 23.00 to niezbyt mądry pomysł brzusio mnie teraz boli, ale to wszystko przez kumpele bo ona je co 2 godziny no i jeszcze poprzez wasze doświadczenia i mojej kumpeli również,że nie należy facetowi za mocno wchodzić w d..e bo i tak tego nie docenia a skutek jest wrecz odwrotnytak wiec teraz bed robić tak,żeby to Tz za mna troche biegał,nie ja za nim.
Tylko nie przesadz bo się cholernie dużo nalatacie

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Moje Drogie! Trochę doczytałam z moich zaległości, ale w międzyczasie przestałam być zamieszana. Zdaje się, że w tym momencie dla nas obojga będzie lepiej. Są takie sprawy, których się nie da przeskoczyć, więc może lepiej je przeczekać. W każdym razie zostaję w PL i szukam pracy...
Pozdrawiam i mieszajcie się na zdrowie! Dużo szczęścia w 2010!
Co to się dzieje?Ale dlaczego tak nagle?!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Moje Drogie! Trochę doczytałam z moich zaległości, ale w międzyczasie przestałam być zamieszana. Zdaje się, że w tym momencie dla nas obojga będzie lepiej. Są takie sprawy, których się nie da przeskoczyć, więc może lepiej je przeczekać. W każdym razie zostaję w PL i szukam pracy...
Pozdrawiam i mieszajcie się na zdrowie! Dużo szczęścia w 2010!
Lil a to pamiętasz?
" ja mam teorię: jak mamy taki naprawdę naprawdę zły dzień i okropnego pecha to zawsze ale to zawsze potem musi się wydarzyć coś bardzo pozytywnego."
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg

Edytowane przez danai39
Czas edycji: 2010-01-06 o 23:42
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 00:09   #488
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Heej dziewczyny!!! To juz kolejna czesc... maaatko ja sie zatrzymalam na ktorejs poprzedniej a tutaj juz prawie 500 wpisow

Widze, ze jest kilka dziewczyn, ktorych nie znam (albo nie kojarze) z poprzednich czesci.

Nom, ale pozdrawiam Was w Nowym Roku!! Ja ze swoim Niemcem nadal, wiec wszystko aktualne.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 00:13   #489
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Heej dziewczyny!!! To juz kolejna czesc... maaatko ja sie zatrzymalam na ktorejs poprzedniej a tutaj juz prawie 500 wpisow

Widze, ze jest kilka dziewczyn, ktorych nie znam (albo nie kojarze) z poprzednich czesci.

Nom, ale pozdrawiam Was w Nowym Roku!! Ja ze swoim Niemcem nadal, wiec wszystko aktualne.
Mnie nie znasz
Jestem zamieszana z Grekiem.Mówię Ci to żebyś się nie męczyła i szukała
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 00:18   #490
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Mnie nie znasz
Jestem zamieszana z Grekiem.Mówię Ci to żebyś się nie męczyła i szukała
Milo poznac

Przelecialam liste poczatkowa i poczytalam sobie kto tam nowy i skad


Postaram sie nadrobic troche nowy watek, ale juz nie dzisiaj bo padam na leb, a jeszcze sie ucze przy okazji...
Az jestem ciekawa co tam u Was nowego. Zatrzymalam sie chyba na slubie szien...

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2010-01-07 o 00:24
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 00:35   #491
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Milo poznac

Przelecialam liste poczatkowa i poczytalam sobie kto tam nowy i skad


Postaram sie nadrobic troche nowy watek, ale juz nie dzisiaj bo padam na leb, a jeszcze sie ucze przy okazji...
Az jestem ciekawa co tam u Was nowego. Zatrzymalam sie chyba na slubie szien...
Oj to dużo masz jeszcze do czytania.Powodzenia i dobranoc bo ja też lecę na pyszczek
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 06:58   #492
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Moje Drogie! Trochę doczytałam z moich zaległości, ale w międzyczasie przestałam być zamieszana. Zdaje się, że w tym momencie dla nas obojga będzie lepiej. Są takie sprawy, których się nie da przeskoczyć, więc może lepiej je przeczekać. W każdym razie zostaję w PL i szukam pracy...
Pozdrawiam i mieszajcie się na zdrowie! Dużo szczęścia w 2010!
aż trudno w to uwierzyć, przykro mi....grupka nie-zamieszanych stale powieksza się...może ci obcokrajowcy wcale nie są dla nas takimi dobrymi partnerami?chociaż o polakach też mam kiepskie zdanie...ech.

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
.Pamiętajcie panienki "klin klinem "się wybija a faceta drugim facetem
podoba mi się

a ja znowu w pracy, pospałabym...piję miętę, coś mi niedobrze na żołądku...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:28   #493
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Moje Drogie! Trochę doczytałam z moich zaległości, ale w międzyczasie przestałam być zamieszana. Zdaje się, że w tym momencie dla nas obojga będzie lepiej. Są takie sprawy, których się nie da przeskoczyć, więc może lepiej je przeczekać. W każdym razie zostaję w PL i szukam pracy...
Pozdrawiam i mieszajcie się na zdrowie! Dużo szczęścia w 2010!


Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
aż trudno w to uwierzyć, przykro mi....grupka nie-zamieszanych stale powieksza się...może ci obcokrajowcy wcale nie są dla nas takimi dobrymi partnerami?chociaż o polakach też mam kiepskie zdanie...ech.
podobnie jak ja....no ale - to są tylko faceci - nie mozna od nich za wiele wymagać, baaaa chyba w ogóle nie ma CZEGO wymagać

a ja znowu w pracy, pospałabym...piję miętę, coś mi niedobrze na żołądku...
to ja się wpraszam na herbatkę ale...na inna niż mięte - bo po tej bede głodna
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 09:33   #494
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość



to ja się wpraszam na herbatkę ale...na inna niż mięte - bo po tej bede głodna
mam dużo do wyboru, więc zapraszam

masz rację, faceci w ogóle są innymi stworzeniami, często zastanawiam się, czy używają w ogóle swojego mózgu....

jak tam w lbl.?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 09:37   #495
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
mam dużo do wyboru, więc zapraszam

masz rację, faceci w ogóle są innymi stworzeniami, często zastanawiam się, czy używają w ogóle swojego mózgu....

jak tam w lbl.?
a oni mają coś takiego jak mozg?? hmmmm, dobrze wiedzie

hmm śnieżno, właśnie sprzątaczka odśnieza chodnik wokół placu przy wieżowcu. i chwilowo nie sypie. ale jest w miare ciepło
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 10:09   #496
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
a oni mają coś takiego jak mozg?? hmmmm, dobrze wiedzie

hmm śnieżno, właśnie sprzątaczka odśnieza chodnik wokół placu przy wieżowcu. i chwilowo nie sypie. ale jest w miare ciepło
no tak, facetom w drodze ewolucji mózg nie rozwinął się dostatecznie

a u mnie śnieg topnieje i dziś już nie sypał, szkoda.
piję gorący kubek pieczarkową
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 10:17   #497
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
no tak, facetom w drodze ewolucji mózg nie rozwinął się dostatecznie
ulalala ale z Ciebie optymistka jesli chodzi o istenie mozgu u facetów
a u mnie śnieg topnieje i dziś już nie sypał, szkoda.
piję gorący kubek pieczarkową
smacznego
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 10:34   #498
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cześć wszystkie za- i nie- mieszane dziewczyny
Nasze grono jest bardzo żywe raz się mieszamy potem się odmieszamy Eskadia chyba ma rację że faceci nie używaja mózgu i to jest głowny zgrzyt
Ja mam też czasami podłe dni z moim makaronem i wiem że często jest to różnica kultur i też czasami różnica wieku.Nie wiem czy Wam tu o tym pisałam dziewczyny ale mój TZ jest ode mnie 14 lat starszy... więc czasami ma zapędy żeby mnie traktowac jak małą dziewczynkę co mnie strasznie wkurza.
Uważaj na drodze,bo ślisko pamiętaj wyłącz palnik , bo spalisz zupę ..... itp .....naładuj telefon bo potem znowu Ci batreia padnie i tak w kółko ....co Ty wciąż robisz w tym internecie ....... wtedy mu mówie że ja jestem inne pokolenie ja bez netu to tak troche jak bez wody mhm...jeszcze bardziej go to rozsierdza hah
Dziś w Lille biało i ślisko na drogach ,mróz -5 prawdziwa zima trzyma od dobrych kilku tyg to jest naprawdę rzecz tu niespotykana.....
Czekam na wiosnę z niecierpliwością
Zaraz zrobię sobie herbatke cynamonową z miodem i ide popracować
Komu herbatki ?????????
Bo wstawiam czajnik .....
Je vous embrasse
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 11:11   #499
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkie za- i nie- mieszane dziewczyny
Nasze grono jest bardzo żywe raz się mieszamy potem się odmieszamy Eskadia chyba ma rację że faceci nie używaja mózgu i to jest głowny zgrzyt
Ja mam też czasami podłe dni z moim makaronem i wiem że często jest to różnica kultur i też czasami różnica wieku.Nie wiem czy Wam tu o tym pisałam dziewczyny ale mój TZ jest ode mnie 14 lat starszy... więc czasami ma zapędy żeby mnie traktowac jak małą dziewczynkę co mnie strasznie wkurza.
Uważaj na drodze,bo ślisko pamiętaj wyłącz palnik , bo spalisz zupę ..... itp .....naładuj telefon bo potem znowu Ci batreia padnie i tak w kółko ....co Ty wciąż robisz w tym internecie ....... wtedy mu mówie że ja jestem inne pokolenie ja bez netu to tak troche jak bez wody mhm...jeszcze bardziej go to rozsierdza hah
Dziś w Lille biało i ślisko na drogach ,mróz -5 prawdziwa zima trzyma od dobrych kilku tyg to jest naprawdę rzecz tu niespotykana.....
Czekam na wiosnę z niecierpliwością
Zaraz zrobię sobie herbatke cynamonową z miodem i ide popracować
Komu herbatki ?????????
Bo wstawiam czajnik .....
Je vous embrasse
o to twoj tz tyle samo starszy od ciebie co moj ode mnie...tej roznicy to ja wlasciwie nie czuje...tylko czasami mam wrazenie, ze mam duzo energi, ktora mi sie jakos przy nim tlumi...a moze mi sie wydaje...nie wiem...

widziala ktoras z was juz avatar?jakie wrazenia?

u mnie dzis znow sloneczko i cieply wiatr od morza...az nawet tak jakby wiosne w powierzu czuc...
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 11:53   #500
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Naatalia ja tak właściwie to nie odczuwam na codzień różnicy wieku ,mój Tz nie wygląda na swoje lata.Ale mimo wszystko czasami wyłazi z niego taka maruda wiem że się o mnie troszczy ale ......
Co do jego wieku opowiem Wam jaki numer mi wykręcił jak się poznaliśmy.Jedna z naszych pierwszych rozmów jak masz na imię i takie tam wnaszym przypadku oczywiście skąd jesteś bo zaraz słychac że mamy akcent oboje.Potem magiczne pytanie ile masz lat on pyta pierwszy ja mówię 30 niedługo skończę 31.Potem pytam a Ty ???
On na to 39.Mhm myśle sobie nie dałabym mu więcej niż 36 trzyma się chłop.Znajomość się rozwija przebiegamy przez różne etapy hmmm Minęły około 3 miesiące i jedziemy gdzieś samochodem ja prowadzę.On mówi że niedługo jego urodziny wypadają dokładnie w święta 25 grudnia.I ja na to '' kończysz 40 lat ?'' a on tak po chwili ''nie 43''
Zdębiałam i prawie rąbnęłam w słup i pytam jak to przez 3 miesiące przybyły Ci 3 lata ? On z uśmiechem na to wiesz kochanie nie mogłem Ci od razu powiedzieć ile mam lat bo nie chciałabyś sie ze mną umówic widziałem po buzi że jestes młoda
To nie koniec historii.Kilka tyg po całej akcji zatrzymuje nas policja do kontroli drogowej TZ szuka prawo jazdy i wyciąga dokumenty podaje mi resztę do ręki i patrzę w datę ur a tam ......... wynika że ma 45 lat.I przy policjancie mówie ''oszuście jeden ''.Policjant robi wielkie oczy i już zaczyna sie zastanawiać czy może zatrzymał do kontroli szefa camorry .TZ na to do policjanta ''widzi Pan tą młodą damę obok mnie ?''On na to "" tak" TZ kontynuuje '' Jak by Pan miał możliwość się z nią umówić robiąc drobne oszustwo dopuściłby się Pan tego ?'' Policjant oczywiście na to że jak najbardziej.Zaczyna się ogólny śmiech bo przysłuchują się temu koledzy policjanta.Po chwili wszyscy rechoczemy policjant puszcza nas wolno a Tz w ramach przeprosin za swoje oszustwo zaprasza mnie na capuccino
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 11:59   #501
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Naatalia ja tak właściwie to nie odczuwam na codzień różnicy wieku ,mój Tz nie wygląda na swoje lata.Ale mimo wszystko czasami wyłazi z niego taka maruda wiem że się o mnie troszczy ale ......
Co do jego wieku opowiem Wam jaki numer mi wykręcił jak się poznaliśmy.Jedna z naszych pierwszych rozmów jak masz na imię i takie tam wnaszym przypadku oczywiście skąd jesteś bo zaraz słychac że mamy akcent oboje.Potem magiczne pytanie ile masz lat on pyta pierwszy ja mówię 30 niedługo skończę 31.Potem pytam a Ty ???
On na to 39.Mhm myśle sobie nie dałabym mu więcej niż 36 trzyma się chłop.Znajomość się rozwija przebiegamy przez różne etapy hmmm Minęły około 3 miesiące i jedziemy gdzieś samochodem ja prowadzę.On mówi że niedługo jego urodziny wypadają dokładnie w święta 25 grudnia.I ja na to '' kończysz 40 lat ?'' a on tak po chwili ''nie 43''
Zdębiałam i prawie rąbnęłam w słup i pytam jak to przez 3 miesiące przybyły Ci 3 lata ? On z uśmiechem na to wiesz kochanie nie mogłem Ci od razu powiedzieć ile mam lat bo nie chciałabyś sie ze mną umówic widziałem po buzi że jestes młoda
To nie koniec historii.Kilka tyg po całej akcji zatrzymuje nas policja do kontroli drogowej TZ szuka prawo jazdy i wyciąga dokumenty podaje mi resztę do ręki i patrzę w datę ur a tam ......... wynika że ma 45 lat.I przy policjancie mówie ''oszuście jeden ''.Policjant robi wielkie oczy i już zaczyna sie zastanawiać czy może zatrzymał do kontroli szefa camorry .TZ na to do policjanta ''widzi Pan tą młodą damę obok mnie ?''On na to "" tak" TZ kontynuuje '' Jak by Pan miał możliwość się z nią umówić robiąc drobne oszustwo dopuściłby się Pan tego ?'' Policjant oczywiście na to że jak najbardziej.Zaczyna się ogólny śmiech bo przysłuchują się temu koledzy policjanta.Po chwili wszyscy rechoczemy policjant puszcza nas wolno a Tz w ramach przeprosin za swoje oszustwo zaprasza mnie na capuccino
Jaakie sweet No ale milosc nie wybiera...

Ty mieszkasz w Lille? Mam tam kilku znajomych. Bylam w Lille 2 razy w ciagu ostatniego roku, fajne miasto. Szkoda tylko, ze ciagle pada. No i jak zobaczylam na ulicy samochody z powybijanymi szybami i polamanymi lusterkami to balam sie zostawic swoje autko, ktore ma polska rejestracje, ale na szczescie nic sie nie stalo.

A skad jest Twoj TZ?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:12   #502
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Mdm w zasadzie to ja w Lille pracuję nie mieszkam tu fajne miasto ale wolę małe miasteczka.Mieszkam 15 km od Lille.Jeżeli chodzi o pogodę to faktycznie jest deszczowo i to troche odbiera urody miastu ale jest tu fajna atmosfera,ma ciekawy klimat Lille.Co do przestępczości no cóz zdarza się wszędzie ,mi jeszcze się nic nie przytrafiło związanego z autem,ale osobiście znalazłam się kiedyś w syt sam na sam z nieciekawym typem który był agresywny.W biały dzień przed marketem nałupał mi dlatego że nie chciałam odjechac natychmiast z parkingu( grzecznie mu wytłumaczyłam że odjadę jak zapakuję zakupy do bagażnika ) Unikam juz tego marketu bo znajduje się w niezbyt chlubnej części miasta niestety
Mój TZ to Włoch z Sycylii

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Naatalia nie widze twojego avataru
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:27   #503
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość

Naatalia nie widze twojego avataru
hmmm jej chodziło o film Avatar bo na wizażu nie ma ustawionego avatara
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:02   #504
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej dziewczynki , a u mnie sypie snieg już drugi dzień gotuje na obiadek zupke szczawiowa,która uwielbiam z masa jajek Mój wielce poważny Tz zaczął grac w farme
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:08   #505
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki , a u mnie sypie snieg już drugi dzień gotuje na obiadek zupke szczawiowa,która uwielbiam z masa jajek Mój wielce poważny Tz zaczął grac w farme
to bedziesz mieć sąsiada
mi by się też nowi przydali
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2010-01-07 o 13:12
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:20   #506
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Madalena77 . nom pośmiałam się. Coś o nieprzyznawaniu się do wieku wiem heheh.
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:55   #507
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Umieram !!! Bezrobocie mnie zabija !!!!

Znam wszystkie ogłoszenia na pamięc z portali pracy .. i co? moja skrzynka odbiorcza ani drgnie, moj telefon milczy !!!!

AaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAA
TERAPIA WRZASKOWA
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:00   #508
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Umieram !!! Bezrobocie mnie zabija !!!!

Znam wszystkie ogłoszenia na pamięc z portali pracy .. i co? moja skrzynka odbiorcza ani drgnie, moj telefon milczy !!!!

AaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAA
TERAPIA WRZASKOWA
moge się dołączyć do terapii??
aaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa aaaa

nie dość ze milczy telefon i skrzynka pocztowa pusta w sprawie pracy to jeszcze i w sprawie zlecen
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:26   #509
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
moge się dołączyć do terapii??
aaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa aaaa

nie dość ze milczy telefon i skrzynka pocztowa pusta w sprawie pracy to jeszcze i w sprawie zlecen
Tylko głośno ... to może ktoś nas usłyszy!!!

Ja już dostaje za przeproszeniem **** CZEGOŚ ... od siedzenia na tyłku w domu, wertowania ogłoszeń, portali, dzwonienia, pisania ... i zero rezultatów!!!!! ... a budżet domowy się zmniejsza i zmniejsza z dnia na dzień Litości, JA CHCĘ PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!! i marzy mnie się własny biznes, oO ... żeby tak mnie wszystko w *** poważaniu i być na swoim !!!
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:55   #510
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Wyjaśniam: to stało się wcale nie nagle, od dłuższego czasu nie było idealnie, a że kochamy się i te nasze problemy trudno było rozwiązać, zresztą zaszła pewna różnica zdań jeśli chodzi o sposoby ich rozwiązania. Koniec końców sytuacja zrobiła się patowa, on nie chciał zaryzykować, ja nie chciałam dłużej czekać i tak oto jesteśmy osobno.
Danai nie zmieniłam zdania, nadal sądzę, że natura dąży do równowagi i dlatego dziwi mnie, że jeszcze nie dostałam pracy, wysłałam chyba milion CV i nic, a po tym kopniaku w tyłek powinno mi się zdarzyć coś dobrego. Zobaczymy. Tak naprawdę wcale nie jestem załamana, dlatego, że rozstaliśmy się w nadziei, że może to się jeszcze jakoś ułoży, bo przecież nadal się kochamy. Dlatego tak nie rozpaczam (choć zdarza mi się popłakać w nocy), ale jednak jakoś mi ulżyło. Nie mam już tych wszystkich problemów na głowie, nie zastanawiam się w panice jak to teraz będzie, zdałam sobie sprawę, że nie zasługuję na te katusze tylko dlatego, że on nie jest do końca zdecydowany. Zabroniłam mu nazywać mnie swoją ex
I tak: mężczyźni mają spore braki w mózgu...
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.