Ostatnio obejrzane filmy cz. V - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 22:05   #4621
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jej droga - świetny film bałkański. Historia młodej pary, żyjącej w Sarajewie, która stara się o dziecko. Fabuła oparta o wątek religijny, wahhabizm, który wiele namiesza w życiu bohaterów. Dla mnie film bałkański ma 3 punkty na start. Za ten daję 8/10. Główną rolę odgrywa Zrinka Cvitešić (Luna), na którą przyjemnie się patrzy i współczuje się jej przez większość filmu. Męską główną rolę odgrywa z kolei
Leon Lučev (Amar), który zagrał już świetną rolę w Grbavicy - nie zawiódł i tym razem.
szukałam ten film dawno temu i nie mogłam znaleźć napisów. Gdzie go obejrzałaś?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:10   #4622
cloes
Przyczajenie
 
Avatar cloes
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Mi się wydawało, że Hoffman to już od dawna przyjmował narkotyki. Zresztą, nie bez wpływu były one na jego wygląd fizyczny. Był przecież mocno zniszczony...
W końcu okazało się, że tym razem wybieramy do kina film męski.. oczywiście wybierał Mój. Padło na Robocopa. Liczę w takim razie na Oldmana
cloes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:11   #4623
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Zaczęliśmy oglądać American hustle, ale chłop mi usnął po 25 minutach Jutro dokończymy, jak na razie mnie się podoba.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:34   #4624
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
szukałam ten film dawno temu i nie mogłam znaleźć napisów. Gdzie go obejrzałaś?
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Obejrzałam właśnie Her. Cóż, wiele dobrych słów padło już pod adresem filmu, całość produkcji podsumuję tylko krótkim: wow! 9/10. Przyznam szczerze, że miejscami film mnie śmieszył (wydawał mi się niedorzeczny), ale całość jest naprawdę super. Daje do myślenia, myślę, że nie tylko w kontekście przyszłości i związków za x lat.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a mnie rozczarował
A co konkretnie?
Myślę, że siłą "Pamiętnika" jest historia, którą kochają i rozumieją miliony. Nie jest w żadnym wypadku unikatowa, ale z drugiej strony nie bardzo jest się do czego przyczepić.

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Okolofutbola też na mnie czeka, zachęciłaś mnie jeszcze bardziej do tego filmu.
Ja powoli dopiero wchodzę w rosyjskie kino i co tu dużo mówić jest całkiem dobre.

Jej droga - zachęciłaś mnie
Mało jest rosyjskiego kina online. Ja się pocieszam, że od niedawna pilnuję wszystkich festiwali i jak tylko będę mogła - będę oglądać. A rosyjskie kino lubię prawie tak samo jak polskie ;>
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 00:12   #4625
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Na jakich stronach ogladacie filmy ostatnio zamknęli strone kinomaniak.tv
Ale jest kinoman.tv, wszystko tak samo jak na Kinomaniaku

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ten film jest pierwszy w kolejce u mnie, może jeszcze dzisiaj zacznę go oglądać.
Daj znać jak obejrzysz . Ja muszę przyznać, że za pierwszym razem byłam nim zachwycona, ale kilka dni temu obejrzałam go ponownie i nie zrobił już na mnie aż tak wielkiego wrażenia. Owszem, znowu przyjemnie się oglądało, ale nie było już tego charakterystycznego napięcia i dreszczyka emocji jak za pierwszym razem. No i zna się zakończenie, a to już wiele zmienia . Choć oczywiście są filmy, które pomimo znajomości zakończenia można oglądać więcej razy bo np. nie wszystko jest do końca jasne; taka na przykład "Wyspa tajemnic" - oglądałam 2 razy i na pewno będę oglądać jeszcze . To jeden z tych filmów, przy których trzeba główkować i gdybać, żeby zrozumieć sens, którego ostatecznie i tak nigdy nie będzie się pewnym.

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A co konkretnie?
Myślę, że siłą "Pamiętnika" jest historia, którą kochają i rozumieją miliony. Nie jest w żadnym wypadku unikatowa, ale z drugiej strony nie bardzo jest się do czego przyczepić.
Czasami wydaje mi się, że ostatnimi czasy "Pamiętnik" jest bardziej znany i lubiany niż "Titanic". Oba lubię, ale chyba jednak bardziej przemawia do mnie ten drugi .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 01:01   #4626
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Na jakich stronach ogladacie filmy ostatnio zamknęli strone kinomaniak.tv
Oglądam np na kinoman.tv, seans-online.pl, ekino czasem, zalukaj, playtube.pl, czasem na ☠☠☠☠☠☠☠. No, ale najczęściej teraz kinoman.tv, seans-online.pl i playtube, mają duży wybór moim zdaniem
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 06:11   #4627
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zaczęliśmy oglądać American hustle, ale chłop mi usnął po 25 minutach Jutro dokończymy, jak na razie mnie się podoba.
No nie dziwię się,że usnął

Bękarty Wojny-rewatch,pierwszy raz oglądałam w kinie. No cały Tarantino-jest brutalnie,zabawnie,grotes kowo,są genialne,szybkie dialogi,jest fajna muza i świetne aktorstwo,czyli dobra rozrywka z przymrużeniem oka.8/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 08:39   #4628
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Oglądam np na kinoman.tv, seans-online.pl, ekino czasem, zalukaj, playtube.pl, czasem na ☠☠☠☠☠☠☠. No, ale najczęściej teraz kinoman.tv, seans-online.pl i playtube, mają duży wybór moim zdaniem

Wielkie dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Ale jest kinoman.tv, wszystko tak samo jak na Kinomaniaku


Dzięki
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:49   #4629
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

obejrzałam w końcu Wilka z Wall Street, całkiem całkiem
levana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:53   #4630
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Moje ostatnie seanse, to niestety rozczarowania. Tyle się nasłuchałam na temat tych filmów, że przygotowałam się na wielkie wow, a okazało się, że ledwo jestem w stanie je obejrzeć. Historie w ogóle mnie nie zaciekawiły ani nie wciągnęły. Filmy oglądałam na raty, żeby po prostu skończyć i mieć zdanie o całości. Wyjątkowo się męczyłam przy tych filmach. Mowa o Her i Wilk z Wall Street.
Żeby odreagować te nieudane seanse obejrzałam zawsze dobry film na poprawę humoru o psie Bethoweenie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 09:56   #4631
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Carrie z 2013 roku - ksiązki nie czytałam, wcześniejszej wersji nie widziałam ale tą uznaję ze przeciętną
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 10:04   #4632
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

,,21 Jump Street" 4/10 - wysoką ocenę ma na Filmwebie,a mnie jakoś nie śmieszył. Praktycznie w ogóle. Wynudziłam się. Nie oglądałam nigdy serialu, więc może fanom owego serialu, film się podoba. Nie wiem.....

A ja się ,,zakochałam" w Deppie, kiedy zobaczyłam go w ,,Co gryzie Gilberta Grape'a" i przez długi, długi czas uważała, że jest świetny. Nadal tak uważam, ale od dłuuższego już czasu uwielbiać zaczęłam DiCaprio, który zresztą już w e wspomnainym wyżej filmie zagrał fantastycznie. Zresztą od zawsze był dobry, tylko ,,Titanic" go jakoś tak nastygmatyzował...

Edytowane przez granatowyprawieczarny
Czas edycji: 2014-02-04 o 10:08
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 10:30   #4633
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Ja Deepa uwielbiam

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że ostatnimi czasy "Pamiętnik" jest bardziej znany i lubiany niż "Titanic". Oba lubię, ale chyba jednak bardziej przemawia do mnie ten drugi .
Oczywiście, że Titanic jest o niebo lepszy, bez dwóch zdań.

Włoska Robota-- dobra obsada, fajna fabuła z akcją w roli głównej. Jedynie to Norton mi nie pasował, ani jego gra, ani stylizacja. Plusem jest 'występ' Mini Cooperów . Ogólnie podobało mi się, mocne 7/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 15:07   #4634
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Supermarket - polski thriller, nie był zły, pewne zagadnienia dobrze ukazane, ale końcówka nie podobała mi się, jak również niepokazanie pewnych, istotnych dla fabuły wydarzeń uważam za błędne. Całość 6/10
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 16:14   #4635
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wyjątkowo się męczyłam przy tych filmach. Mowa o Her i Wilk z Wall Street.
Żeby odreagować te nieudane seanse obejrzałam zawsze dobry film na poprawę humoru o psie Bethoweenie
Her to nie jest film dla wielbicieli takiego kina jak Bethoween - nic dziwnego ,że się wymęczyłaś

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość

Bękarty Wojny-rewatch,pierwszy raz oglądałam w kinie. No cały Tarantino-jest brutalnie,zabawnie,grotes kowo,są genialne,szybkie dialogi,jest fajna muza i świetne aktorstwo,czyli dobra rozrywka z przymrużeniem oka.8/10
dla mnie też 8/10 , uwielbiam Tarantino

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zaczęliśmy oglądać American hustle, ale chłop mi usnął po 25 minutach Jutro dokończymy, jak na razie mnie się podoba.
Pierwsze 30 minut trzeba przetrwać , potem jest juz lepiej
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 16:20   #4636
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Pierwsze 30 minut trzeba przetrwać , potem jest juz lepiej
Mnie się podobało, a TŻ był zmęczony, myślę, że film raczej wysoko ocenię
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 16:25   #4637
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Her to nie jest film dla wielbicieli takiego kina jak Bethoween - nic dziwnego ,że się wymęczyłaś
Bethoween jest filmem rodzinnym i każdy miłośnik psów kocha Bethoweena a Her po prostu miał dla mnie nieciekawą historię

Natomiast podobal mi się "In a World". Ma oryginalną tematykę, bo jakoś nie kojarzę filmów o trenerce emisji głosu. Przyjemnie się oglądało i Eva Longoria dodała pikanterii
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 16:52   #4638
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cześć Wam
to mój pierwszy post w tym wątku, ponieważ nigdy do kinomanów nie należałam, przez co mam wieeeelkie braki w filmach każdego rodzaju, począwszy od typowych, topowych klasyków z tego względu postanowiłam, że luty będzie nie tylko czasem posesyjnego relaksu ale też nadrabiania braków.

W styczniu obejrzałam Wilka z Wall Street.
A w lutym:
Forresta Gumpa
Igrzyska Śmierci
Pulp Fiction
Ps. Kocham Cię

ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 18:50   #4639
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Bethoween jest filmem rodzinnym i każdy miłośnik psów kocha Bethoweena a Her po prostu miał dla mnie nieciekawą historię

Natomiast podobal mi się "In a World". Ma oryginalną tematykę, bo jakoś nie kojarzę filmów o trenerce emisji głosu. Przyjemnie się oglądało i Eva Longoria dodała pikanterii
Beethoven jeśli już - wybacz, ale drażni mnie takie przekręcanie imion i nazw . A Beethovena osobiście bardzo lubię

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Cześć Wam
to mój pierwszy post w tym wątku, ponieważ nigdy do kinomanów nie należałam, przez co mam wieeeelkie braki w filmach każdego rodzaju, począwszy od typowych, topowych klasyków z tego względu postanowiłam, że luty będzie nie tylko czasem posesyjnego relaksu ale też nadrabiania braków.

W styczniu obejrzałam Wilka z Wall Street.
A w lutym:
Forresta Gumpa
Igrzyska Śmierci
Pulp Fiction
Ps. Kocham Cię

I jak Ci się podobały te filmy?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
,,21 Jump Street" 4/10 - wysoką ocenę ma na Filmwebie,a mnie jakoś nie śmieszył. Praktycznie w ogóle. Wynudziłam się. Nie oglądałam nigdy serialu, więc może fanom owego serialu, film się podoba. Nie wiem.....

A ja się ,,zakochałam" w Deppie, kiedy zobaczyłam go w ,,Co gryzie Gilberta Grape'a" i przez długi, długi czas uważała, że jest świetny. Nadal tak uważam, ale od dłuuższego już czasu uwielbiać zaczęłam DiCaprio, który zresztą już w e wspomnainym wyżej filmie zagrał fantastycznie. Zresztą od zawsze był dobry, tylko ,,Titanic" go jakoś tak nastygmatyzował...
Mnie się "21 Jump Street" podobał - bawił mnie i już czekam na następną część

Bardzo lubię i Deppa, i DiCaprio ale uważam, że ten pierwszy jest jednak lepszym aktorem, bardziej wszechstronnym .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 19:02   #4640
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
I jak Ci się podobały te filmy?
Wilk z Wall Street- świetna rola Leo. A sam film dość przyjemny, momentami zbyt monotematyczny i jak dla mnie zbyt długi. Filmy powyżej 2.5 h zaczynają mnie męczyć.

Forrest Gump- długi i momentami nudny. Ale historia jest bardzo ładna i parę razy się wzruszyłam bardzo ładne sceny

Igrzyska Śmierci- obejrzałam po rekomendacji koleżanki i masie zachwytów. Trzyma w napięciu, dość ciekawe połączenie dwóch światów. Jednak wydaje mi się to jakieś takie dziecinno-gimnazjalne. Nie wiem dlaczego jest to pierwsza pozycja w najczęsciej wyświetlanych ostatnio filmach na kinomanie..

Pulp Fiction- dobre teksty i świetna muzyka! mam ochotę na coś kolejnego od Tarantino. A młodziutki Bruce Willis

Ps. Kocham Cię- romansidło, dośc ciekawy motyw z wysyłaniem listów. Jednak film wg. mnie dość przeciętny, ale parę razy też się wzruszyłam
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:30   #4641
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Z wymienionych przez Ciebie widziałam:
- Wilk z Wall Street - bardzo mi się podobał, dawno się tak nie uśmiałam na żadnym filmie. Też zazwyczaj wybieram krótsze produkcje, ale Wilk ani trochę mi się nie dłużył
- Pulp Fiction - no dobry, bardzo fajne dialogi, ale po co te przekleństwa w co drugim zdaniu? Za Tarantino raczej nie przepadam, nie mój klimat
- Forrest Gump - to też jednak dłuższy film ale z tego co pamiętam (oglądałam ponad 2 lata temu) nie ciągnął mi się, był ciekawy, momentami zabawny i momentami wzruszał. Ciekawy film, klasyk

"Igrzyska śmierci" to też nie mój klimat i raczej wątpię, czy kiedykolwiek ten film zobaczę
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:31   #4642
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Igrzyska Śmierci- obejrzałam po rekomendacji koleżanki i masie zachwytów. Trzyma w napięciu, dość ciekawe połączenie dwóch światów. Jednak wydaje mi się to jakieś takie dziecinno-gimnazjalne. Nie wiem dlaczego jest to pierwsza pozycja w najczęsciej wyświetlanych ostatnio filmach na kinomanie..


Ps. Kocham Cię- romansidło, dośc ciekawy motyw z wysyłaniem listów. Jednak film wg. mnie dość przeciętny, ale parę razy też się wzruszyłam
na Ps. Kocham Cie ryczałam jak bóbr.. jak dla mnie piękny film.

a Igrzyska.. pewnie najwyżej bo to taki hit światowy
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:07   #4643
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
na Ps. Kocham Cie ryczałam jak bóbr.. jak dla mnie piękny film.
czytałam książkę , gdyby nie Hilary Swank to pewnie i film bym obejrzała No , jakoś drażni mnie dziewczyna , nie wiem sama czemu
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:53   #4644
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
czytałam książkę , gdyby nie Hilary Swank to pewnie i film bym obejrzała No , jakoś drażni mnie dziewczyna , nie wiem sama czemu
ja też jej nie lubię
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 22:55   #4645
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Obejrzałam "Kroniki opętania". Byłam nastawiona sceptycznie, nie wiem czemu, zupełnie niepotrzebnie Bardzo mi się ten horror podobał, nie mówię, że jest straszny, ale jest bardzo klimatyczny moim zdaniem. Aktorstwo dobre, zwłaszcza Morgana, akcja nieśpieszna, ale bardzo wciągająca jak dla mnie. Motyw, którzy wykorzystali niezwykle ciekawy, taki niewyeksploatowany jeszcze (skrzynka z demonem Dabukiem), to, że mówił po polsku mogło śmieszyć, ale poza tym wszystko jest na swoim miejscu :)

Wykorzystali też motyw z ćmami, tutaj mocne, akurat boję się owadów, więc miałam ciarki. Pokazanie tego opętania samego w sobie też mi się podobało. Zakończenie też mnie usatysfakcjonowało, nie ma przesadnego efekciarstwa, ale nadal jest klimatycznie. Ode mnie 8/10, bardzo dobry film jak dla mnie, dziwię się 6/0 ocenie na filmweb, bo zasługuje jak dla mnie na więcej Polecam!

--------------------------------------------------

Ja też oglądałam "Antychrysta" z chłopakiem w kinie. Ja też mogę zrozumieć artyzm, przesłanie i to cenię, ale ten film mi się nie podobał. Dla mnie właśnie wszystko tutaj było przesadzone, za dużo wszystkiego, za dużo brutalności, seksu, co spowodowało, że odechciało mi się oglądać, a jak był już jakiś motyw, to ja go słabo zrozumiałam. Mojemu chłopakowi też się nie podobał.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 23:17   #4646
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Liga niezwykłych dżentelmenów (2003) - moje klimaty, więc się niezwykle napaliłam. Potencjał filmu duży, tematyka fajna, a film nudnawy trochę. Do tego aktorstwo słabe, może Connery odrobinę ratował sytuację, ale niewiele. Pospolity fil 5/10

Choć goni nas czas (2007) - nieźle zagrana komedia o umieraniu z dodatkiem dramatu. Dobrze się ogląda, ale brakło mi tego czegoś, co sprawia, że film się odczuwa, a nie tylko na niego patrzy. Niemniej stanowczo nie żałuję, że obejrzałam 7/10

Last Vegas (2013)
- przyjemna komedia do pośmiania na lekki wieczór. Lubię komedię o starszych ludziach, jakoś mi się wydaje, że oni to potrafią żyć! 6/10

5 centymetrów na sekundę (2007) - ślicznie narysowane anime, które kłuje szpilkami po wrażliwości. O czym? O miłości, tęsknocie, tym czymś co nas do kogoś wiąże, mimo że go już nie znamy, o tym, że czasami pustki się nie da zapełnić... a może całkiem o czymś innym... Wydaje mi się, że każdy z tego trzyepizodowej opowieści wyciągnie inne coś dla siebie. Wyjątkowo jak na anime nie ma ładnej muzyki 8/10

Sekretne życie Waltera Mitty (2013) - bardzo mi się podobał. Bawi, nienachalnie nakłania do refreksji. Do tego widoki z Islandii 8/10
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 00:12   #4647
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

American hustle (2013) - 8,5/10.
Właśnie skończyliśmy oglądać.
Bardzo mi się podobało. Historia sama w sobie nie jest szczególnie oryginalna, to bohaterowie robią ten film. Postaci pierwszoplanowe są ukazane niemal groteskowo. Patrzy się na nich, myśli się "Boże, jacy oni są wszyscy popaprani", że ich zachowanie przeczy jakimkolwiek prawom logiki, a i tak nie można oderwać od nich oczu.
Adams i Bale bardzo dobrze wypadli, Cooper i Lawrence wręcz rewelacyjnie.
Kino rozrywkowe na bardzo wysokim poziomie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 07:12   #4648
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Krwawy Diament- 7/10
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:41   #4649
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Ryzykantka-- film oparty na faktach. Młoda policjantka zostaje wysłana na misję do Bośni. Po kilku miesiącach odkrywa bardzo niewygodną prawdę- handel kobietami, nielegalna prostytucja, gwałty. Rachel Weisz jak zwykle wypadła dobrze. Dosyć mocne kino, bo tematyka jest trudna. 7/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:21   #4650
ZoilaWro1896
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Sierpień w hrabstwie Osage - 8/10
ZoilaWro1896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.