Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 09:25   #931
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No to juz mam zalozony ten cewnik.jesli do jutra nic sie nie ruszy to rano na porodowke na zakonczenie wywolania.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:29   #932
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No to juz mam zalozony ten cewnik.jesli do jutra nic sie nie ruszy to rano na porodowke na zakonczenie wywolania.
czyli jakie zakonczenie?
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:30   #933
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jeny jak mi się dzisiaj dobrze spało, nic nie bolało po prostu się wyspałam od niepamiętnych czasów



Dokładnie, porodu nie przegapimy, no chyba, że jakimś cudem rano wstaniemy wyspane i z rozwarciem 8cm niach niach, tak bym chciała no dobra, może być 5cm Meganka dalej odchodzi ci czop? Masz go w kawałku czy w postaci ciągnącego się glutko śluzu? Ja rano w wc miałam sporo brązowego ciągnącego się śluzu, nie wiem czy to czop czy po porostu plamienie ????
Powinnam się martwić tym, że dziecię mi się tylko przeciąga i to nieczęsto? Czasami czkawkę jeszcze czuję ale kopniaki skończyły się 3 dni temu...

Dziewczynazgitara gratulacje, cudny poród, też sobie taki bym życzyła
Mamuska29 Gratulacje, też bardzo przyjemnie brzmi Twój poród także ten tego też bym mogła taki mieć
Zielone_oko śliczne masz maleństwo!

Ediths, żona-marcina podwójne gratulacje !
Ja miałam taki ciągnący, ale taki gęsty, na papierze toaletowym, a 3 dni później, jakby taki zbity w kawałku, więc możliwe, że u Ciebie to czop, może po prostu jest podbarwiony krwią, chociaż jak ja zobaczyłam to wiedziałam, że to to
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:34   #934
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jeny jak mi się dzisiaj dobrze spało, nic nie bolało po prostu się wyspałam od niepamiętnych czasów



Dokładnie, porodu nie przegapimy, no chyba, że jakimś cudem rano wstaniemy wyspane i z rozwarciem 8cm niach niach, tak bym chciała no dobra, może być 5cm Meganka dalej odchodzi ci czop? Masz go w kawałku czy w postaci ciągnącego się glutko śluzu? Ja rano w wc miałam sporo brązowego ciągnącego się śluzu, nie wiem czy to czop czy po porostu plamienie ????
Powinnam się martwić tym, że dziecię mi się tylko przeciąga i to nieczęsto? Czasami czkawkę jeszcze czuję ale kopniaki skończyły się 3 dni temu...

Dziewczynazgitara gratulacje, cudny poród, też sobie taki bym życzyła
Mamuska29 Gratulacje, też bardzo przyjemnie brzmi Twój poród także ten tego też bym mogła taki mieć
Zielone_oko śliczne masz maleństwo!

Ediths, żona-marcina podwójne gratulacje !

U mnie wczoraj rano był głupio przezroczysty z czerwonymi krwinkami a wieczorem juz taki cały brunatny .
Dzis czopika juz nie było ale miałam dosc duzo mleczno brunatnego śluzu
Mój mały tez juz nie kopie tylko sie przeciąga ...
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:37   #935
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

ale mi elasnie mega wielki czop odszedl..na cala wkladke! ehhh

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

a po odejsciu czopa juz chyba nici z seksu?;/
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:40   #936
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

87matra78, antoxa zatem kciukasy dziewczyny za rozwój sytuacji

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj rano był głupio przezroczysty z czerwonymi krwinkami a wieczorem juz taki cały brunatny .
Dzis czopika juz nie było ale miałam dosc duzo mleczno brunatnego śluzu
Mój mały tez juz nie kopie tylko sie przeciąga ...
Dziękuję, uspokoiłaś mnie bo brakuje tych kopniaków

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Ja miałam taki ciągnący, ale taki gęsty, na papierze toaletowym, a 3 dni później, jakby taki zbity w kawałku, więc możliwe, że u Ciebie to czop, może po prostu jest podbarwiony krwią, chociaż jak ja zobaczyłam to wiedziałam, że to to
Mnie zmyla to, że po masażu szyjki miałam plamienie, na drugi dzień przeszło a dzisiaj z rana znowu dużo brązowego ALE tym razem z ciągnącymi się kawałkami śluzu więc może z czopem. W poprzedniej ciąży w ogóle go nie miałam, może poszedł razem z wodami, wtedy buchnęło ze mnie wszystko na raz.


Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
ale mi elasnie mega wielki czop odszedl..na cala wkladke! ehhh
O proszę, przynajmniej nie da się przegapić teraz to już kwestia godzin, dni...
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-03-12 o 09:49
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:46   #937
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej
Ediths, żona-marcina wielkie gratulacje

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
hejo


mon9 super, że Helen przybrała na wadze coraz bliżej dzień w którym wyjdziecie do domku brawo!


a ja dzisija o 5.30 jak Zochanek poszedł spać. farbowałam sobie włosy na ŻYWY OGNISTY RUDY a co szaleć to szaleć.

zaraz lece na lumpki z siostrą, a Tz zostaje z ZOsią
wczoraj też wyrwałąm sie z domu do Galerii. bo mam kłopot z kombineoznem dla małej... rozmiar0-3 to wielki jets jak nie wiem co!!!!

dostałam w H&M taki z misia idealny też na wiosnę w przecenie za 40zł rozmiar 50 i dalej przyduuży ale nie aż tak jak te co mam w domu
dokupiłam jej tez sliczna apaszke w h&m masakra


Buziaki do później
Jesteś żywym dowodem na to, że brak kp ma swoje zalety i to bardzo duże serio bo ja przez 7 tygodni męki z karmieniem Oli chodziłam jak zombi, nie wychodziłam prawie z domu i marzyłam tylko o tym, żeby przyłożyć głowę do poduszki. Zresztą Olą się ciągle darła przez kolki, także jak słyszę od was dziewczyny, że dzieciaczki dają wam pospać, to wstępuje we mnie nadzieja
Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Zostaję jednak na oddziale..mają mi dać kroplowke odżywczą i zrobić KTG a wieczorem będą decydować co dalej. Masakra :I
Oby to odżywienie było w celu dodania sił do porodu
Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No to juz mam zalozony ten cewnik.jesli do jutra nic sie nie ruszy to rano na porodowke na zakonczenie wywolania.
wielkie kciuki za rozkręcenie akcji, bo ty się biedna namęczysz tym czekaniem
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 09:52   #938
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej

Beznadziejna noc za mną ale na szczescie dzisiaj jest juz nowy dzien


Ediths, żona Marcina serdeczne gratulacje


Karolina super sie czyta Twoje posty, są takie pozytywne
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:52   #939
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
ale mi elasnie mega wielki czop odszedl..na cala wkladke! ehhh

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

a po odejsciu czopa juz chyba nici z seksu?;/
O proszę czopy się sypią Właśnie ja się nad tym zastanawiałam i w sumie nie wiem, czy dziś nie lamować, aby przyspieszyć akcję
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:55   #940
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ale wiecie co, taką mam refleksję, że przez to, że się mówi, że skończony 37tc to ciąża donoszona i trzeba już spakować torbę itp, to tylko rośnie frustracja, bo przecież w sumie niewiele z nas rodzi dużo po terminie tak naprawdę, ale tak się to dłuży, bo każda się już spodziewa porodu codziennie od końca 37tc i się ciągle wydaje, że trzeba coś robić, żeby przyspieszyć, itp
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:55   #941
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
87matra78, antoxa zatem kciukasy dziewczyny za rozwój sytuacji


Dziękuję, uspokoiłaś mnie bo brakuje tych kopniaków


Mnie zmyla to, że po masażu szyjki miałam plamienie, na drugi dzień przeszło a dzisiaj z rana znowu dużo brązowego ALE tym razem z ciągnącymi się kawałkami śluzu więc może z czopem. W poprzedniej ciąży w ogóle go nie miałam, może poszedł razem z wodami, wtedy buchnęło ze mnie wszystko na raz.



O proszę, przynajmniej nie da się przegapić teraz to już kwestia godzin, dni...
No tak, co ciąża to inaczej jak widać. Najgorzej, że od odejścia czopa może minąć nawet 2 tyg oby od dnia kiedy zaczął odchodzić, a nie skończył.
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 09:57   #942
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
O proszę czopy się sypią Właśnie ja się nad tym zastanawiałam i w sumie nie wiem, czy dziś nie lamować, aby przyspieszyć akcję
Lamuj lamuj po później polog takze tego...
Zona marcina gratuluję ale sie zaczyna sypac
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:01   #943
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Idę na dłuugi spacer piękna pogoda to aż się chce:P I może coś rozruszam

Papalinka coś w tym jest, zwłaszcza, jak ja do 37t miałam się oszczędzać, to nastawiłam się na wcześniejsze rozwiązanie, a tu nici oprócz tego czopa całego. Nic trzeba czekać nie ma wyjścia.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Coś nie mogę cytować.
Tepsa no właśnie tak przekonałam TŻ, bo ma biedny opory i później, co chwila pytanie "rusza się?". Tylko jestem bez tego czopa, ale chyba nic nie będzie, jak się trochę polamuje:P Przecież lekarze zalecają wręcz
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:02   #944
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Hej

Beznadziejna noc za mną ale na szczescie dzisiaj jest juz nowy dzien


Ediths, żona Marcina serdeczne gratulacje


Karolina super sie czyta Twoje posty, są takie pozytywne
dzięki dobrze, że na początku do Was nie pisałam, bo była depresja jak nic ale od poniedziałku wszystko się odwróciło i jest pięknie
zjadłam śniadanie, wstawiłam pranie, zaraz się ubiorę, a po następnym karmieniu idziemy na spacer ciepło nie jest, ale świeci słońce, więc chociaż wykorzystam mój piękny śpiworek
jeszcze z dobrych wiadomości to nie wiem ile kilogramowo zrzuciłam, ale brzucha już prawie nie mam skóra jeszcze mało elastyczna, ale to kwestia czasu i późniejszych ćwiczeń pewnie.

wklejam informacje dotyczące jedzenia przy KP, które dostałam od położnej


__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:03   #945
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No właśnie ja też przez te skurcze i strach, że za szybko urodzę też myślałam, że będzie szybko i się nastawiałam, że to prawie już. I w sumie gdyby nie waga małego, to bym się aż tak nie spieszyła pewnie teraz. A poprzednio z Olą wcale mi się nie spieszyło, poród przed terminem mnie zaskoczył zupełnie i tak jest najlepiej
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:18   #946
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Witam dziewczyny. U mnie dziś w końcu noc bez zawrotów głowy. Żadnych bolesnych skurczy, odchodzącego czopa. Także mnie pewnie jak złapie to od razu na porodówkę. Albo przeterminujemy się , to najbardziej mnie stresuje. Dziś 38+2 i dokładnie na tym etapie ciąży urodziłam syna. Szkoda że tym razem nie.
Żona-marcina gratulacje
87marta78 ogromne kciuki, żeby w końcu się zadziało i maleństwo pojawiło się.
Nusiekowa czekamy na informację że Oskar już tuli się do mamusi.

Odblokowała nam się kolejka, dzieciaczki się sypią. Wszystkim mamusią jeszcze raz gratulację. Super się czyta jak sobie radzicie.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja

Edytowane przez kasia_adm
Czas edycji: 2015-03-12 o 10:23
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:21   #947
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
czyli jakie zakonczenie?
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:23   #948
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Tak sobie patrze, że wg usg z 12 tygodnia mam termin na jutro ale jak teraz patrze na te dziewczyny, co tu leżą na patologii po terminie, to ja wyglądam jakbym się z choinki urwała. Wiec Zochan pewnie jeszcze posiedzi
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:32   #949
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
to dobrze że najpóźniej jutro będzie po wszytskim!
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 10:35   #950
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
Dobrze, że się wreszcie Tobą zajęli
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:42   #951
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
a ja chciałabym przegapić swój poród i 'obudzić' się tak na 8 centymetrach rozwarcia miło i niemalże bezboleśnie
torba jest super, mnóstwo kieszonek, dodatkowo dołączona mata do przewijania, porządne wykonanie, jasna podszewka (tak, że łatwo znaleźć coś w środku. ale nie za jasna, nie będzie się szybko brudzić). Generalnie jak będziesz mieć wolne środki, to bierz ja zamierzam ją później wykorzystać na wyjścia z dzieckiem, na spacer, na plażę, do lasu, na zakupy. Już nie jako torbę do wózka, a normalną dużą torebkę
tak właśnie zrobię przecież nie sposób mieć za dużo torebek
a z tym porodem to ja się boję, że do szpitala nie zdążę, tak przegapię, że urodzę w drodze albo na parkingu przed

Cytat:
Napisane przez crystal
Cytat:
Napisane przez Michiru
oby mi się w sobotę zaczęło wtedy nici z kolejnego piwa integracyjnego.
Cytat:
Napisane przez asiulek
Ale masz niecny plan
no co dobrze kombinuję, nie??

Cytat:
Napisane przez rona
Staramy sie go masowac przed kazdym karmieniem. I na brzuchu tez staram sie go klasc, zeby mu ulzyc, ale on nie lubi na brzuchu, wkurza sie strasznie
Musze sie jakos przygotowac na ten szok nie bedzie latwo
rona, będzie łatwiej niż przypuszczasz tylko trzeba się przestawić. potem pójdzie jak z płatka i będziesz się zastanawiać, czy msię tak przejmowałaś, bo przecież dajesz radę świętnie
żeby synkowi te bóle brzuszka przeszły.

Cytat:
Napisane przez antoxa
Witam się dalej jako ciężarna po wieczornym obchodzie to przeplakalam pół nocy bo jeden lekarz stwierdził, że może mnie wypuszcza dziś do domu grrrr także teraz czekam na obchod i badanie - mam nadzieję, że mnie nie wypuszcza bo oszaleje z tych nerwów i będę chodzić w ciąży do lipca
nie bój nic nie będziesz chodzić w ciąży do lipca. wiesz, jeśli mają Cię zatrzymać to niech choć zaczną wywoływać, żebyś tam nie leżała jak 87marta78, a jak nic nie zamierzają robić to może lepiej, żeby Cię właśnie do domu puścili??

żona_marcina, gratki!

lesyeux, świetne nabytki ale te kombinezony, mimo że niby dla noworodka to też zawsze mi się duże wydają

Cytat:
Napisane przez MaMusKa
Z uwagi na to że młody zasnął to opiszę poród.
08.03.2015 zgłosiłam się na porodówkę celem wywołania porodu o 11 podali mi oksytocynę, która nic nie dała z uwagi na mój dodatni GBS musiałam dostać antybiotyk i dopiero o 16 zostały mi przebite wody, coś ok 17 skurcze bardzo się nasiliły więc dostałam znieczulenie w postaci dolarganu, na początku nie chciałam ale bałam się że akcja może ustać i w końcu się zdecydowałam i wtedy zaczęła się akcja środek podziałał tak jak myślałam czyli mnie w ogóle nie znieczulił tylko przyspieszył poród, dziewczyny jeżeli zaproponują wam gaz rozweselający to bierzecie polecam super sprawa bardzo mi pomógł podczas skurczów około godziny 19 zaczęłam przeć i po chwili mały był już z nami, musiałam być trochę nacięta z uwagi na to że podasz pierwszego porodu źle zostałam zszyta i uwaga gdy mnie szyli po porodzie z córką to myślałam że odjadę, a teraz nie czułam żadnego bólu.
Mały ciągle by siedział przy cycu także jestem wykończona, wczoraj dopiero naszedł mi pokarm więc kp się rozkręca.
Dobra kończę bo mały głodomór się budzi, jak na razie nie daje mi pospać, ale mam nadzieję że wkrótce się zaaklimatyzuje i będzie tylko lepiej.
super to mówisz, że dolargan się nie sprawdził, a "głupi jaś" tak?? dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez papalinka
Ale wiecie co, taką mam refleksję, że przez to, że się mówi, że skończony 37tc to ciąża donoszona i trzeba już spakować torbę itp, to tylko rośnie frustracja, bo przecież w sumie niewiele z nas rodzi dużo po terminie tak naprawdę, ale tak się to dłuży, bo każda się już spodziewa porodu codziennie od końca 37tc i się ciągle wydaje, że trzeba coś robić, żeby przyspieszyć, itp
ja oprócz spacerów i seksu nie mam zamiaru robić nic wielkiego, choć bym miała przenosić (w co już nikt nie wierzy ). mnie bardziej przeraża to, że ktoś sprząta z zapałęm, okna myje i kończy się to np.spadnięciem ze stołka bo to trochę już niebezpieczne wtedy. ja dostanę <cenzura> od TŻ jak tknę okien
swoją drogą podobno nawet w 38tc, na początku 39tc, czyli już w ciąży donoszonej, rodzą się dzieci z cechami wcześniaków więc może nie zawsze opłaca się wykurzać maluchy na siłę.

jak tak patrzę na te wytyczne przy kp to mam wrażenie, że powinnam głodować czemu mam takie wrażenie??

sprzedałam kilka ciuchów i książek na allegro, od razu więcej miejsca się zrobiło
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:42   #952
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
To kciuki za sn. Ale dobrze, ze jakby coś to jest decyzja o cc, bo umęczyli Cię psychicznie strasznie. Powodzenia
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:50   #953
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
dobrze, że przynajmniej zaczęli coś robić, a nie czekali następny tydzień. za sn, na pewno to lepiej by było ale tak czy owak jutro najpóźniej będziesz tulić maluszka
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:51   #954
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
O proszę czopy się sypią Właśnie ja się nad tym zastanawiałam i w sumie nie wiem, czy dziś nie lamować, aby przyspieszyć akcję
U mnie czop odszedl i lamowalismy raz a porzadnie, nie wiem czy to mialo jakis zwiazek z tym, ale kilka godzin pozniej bylismy juz na porodowce.

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Ale wiecie co, taką mam refleksję, że przez to, że się mówi, że skończony 37tc to ciąża donoszona i trzeba już spakować torbę itp, to tylko rośnie frustracja, bo przecież w sumie niewiele z nas rodzi dużo po terminie tak naprawdę, ale tak się to dłuży, bo każda się już spodziewa porodu codziennie od końca 37tc i się ciągle wydaje, że trzeba coś robić, żeby przyspieszyć, itp
Tak naprawde to same sie nakrecamy. Ja w kazdym sluzie szukalam oznak czopa jakby co najmniej to jakis skarb byl
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Tak sobie patrze, że wg usg z 12 tygodnia mam termin na jutro ale jak teraz patrze na te dziewczyny, co tu leżą na patologii po terminie, to ja wyglądam jakbym się z choinki urwała. Wiec Zochan pewnie jeszcze posiedzi
U Ciebie Zosia przytula sie z kregoslupem. Do terminu masz jeszcze 3 dni to kto wie.
Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czyli albo dzis sn albo jutro cc.
Ale przynajmniej cos postanowili...

U nasz taka pieeeekna pogoda, slonce grzeje, ale troche chlodno. Nakarmimu sie i idziemy z TZ i Jagodka na spacerek. Dzisiaj troche dluzej


Te co zastanawiaja sie nad kupnem szumisia. Powiem wam, ze to byl trafiony zakup Jagodka zasypia w ciagu minuty tylko te lapki ma takie sztywne, myslalam ze beda takie flaczki
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 10:52   #955
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Edits żona_marcina gratulacje dziewczyny

rona witam w klubie rodziców zmagających się z kolką, narazie podaje delicol, zobaczmy jak efekty

jedziemy po wózek, trzymać kciuki
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 11:03   #956
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
U mnie czop odszedl i lamowalismy raz a porzadnie, nie wiem czy to mialo jakis zwiazek z tym, ale kilka godzin pozniej bylismy juz na porodowce.



Tak naprawde to same sie nakrecamy. Ja w kazdym sluzie szukalam oznak czopa jakby co najmniej to jakis skarb byl

U Ciebie Zosia przytula sie z kregoslupem. Do terminu masz jeszcze 3 dni to kto wie.

Ale przynajmniej cos postanowili...

U nasz taka pieeeekna pogoda, slonce grzeje, ale troche chlodno. Nakarmimu sie i idziemy z TZ i Jagodka na spacerek. Dzisiaj troche dluzej


Te co zastanawiaja sie nad kupnem szumisia. Powiem wam, ze to byl trafiony zakup Jagodka zasypia w ciagu minuty tylko te lapki ma takie sztywne, myslalam ze beda takie flaczki
my będziemy kupować właśnie albo szumisia, albo pluszaka z biciem serca dobrze wiedzieć, że coś takiego naprawdę się sprawdza, a nie jest to tylko kolejny gadżet
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 11:13   #957
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
Moje najdluzsze wyjscie z domu po porodzie to 9 godzin... mielismy z TZ mnostwo zalatwien, a najdluzej bylismy w urzedzie zapisac dzieci (zeszlo nas tam ponad 4 godziny) :/ nie pytajcie ile razy dzwonilam do mamy, zeby spytac czy z malymi okey.
A piersi mialam juz tak pelne, ze az bolaly


lesyeux mi sie tez pojawily znow

tout petit fille a w jakich proporcjach robisz ten napar? i ile razy dziennie to trzeba pic?
2 lyzeczki majeranku, 1 lyzeczka kminku. Pic wieczorem.

Super sa tez herbatki na laktacje, bo zawieraja i majeranekk i kminek. Dodatkowo sa pyszne i mozna pic 3 razy dziennie.
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 11:13   #958
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mamy kolejne dziecię ediths urodziła 'O 19.47 na swiat przyszla nasza Helenka, zdrowa i silna, no i duza 3690g i 57cm dluga porod byl dosc krotki, o 16 zaczely sie konkrtne skurcze. Mialam kryzys i myslalam,ze nie dam rady. Bardzo musieli mnie naciac,bo mala byla owineta w nozke pepowina kilka razy i cofala sie do tylu kiedy parlam. Parlam okolo 25 razy....Mam kilkanascie szwow. Ale bylo warto,jeztesmy przeszczesliwi '






Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Żona Marcina urodziła 'Olek juz nami. Urodzil sie o 2.20,waga 3530,dlugosc 57 cm'

gratuluje dziewczyny




Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
hejo


mon9 super, że Helen przybrała na wadze coraz bliżej dzień w którym wyjdziecie do domku brawo!

Ediths i Żona-marcina BRAWO ! Gratuluję !!!!


Nusiekowa oby rozkręciło sie na dobre na pewno dzisiaj bedziesz tulic Oskarka

Rona co do tych odchodów po cc. to u mnie znowu sie pojawiły. jeżeli sa brunatnobrązowe to jest ok. jak pokaże sie zywa krew trzeba to skontrolowac. i mogą trwac nawet do 6 tyg

Jak przez 9 miesięcy zaoszczędziłam na podpaskach to teraz to nad robie



a ja dzisija o 5.30 jak Zochanek poszedł spać. farbowałam sobie włosy na ŻYWY OGNISTY RUDY a co szaleć to szaleć.

zaraz lece na lumpki z siostrą, a Tz zostaje z ZOsią
wczoraj też wyrwałąm sie z domu do Galerii. bo mam kłopot z kombineoznem dla małej... rozmiar0-3 to wielki jets jak nie wiem co!!!!

dostałam w H&M taki z misia idealny też na wiosnę w przecenie za 40zł rozmiar 50 i dalej przyduuży ale nie aż tak jak te co mam w domu
dokupiłam jej tez sliczna apaszke w h&m masakra


Buziaki do później
Oj kusisz. Mialqm kiedys i rude i czerwone wlosy... czasami mnie kusi by wrocic.

Odnosnie kolek to u nas w sumie poki co nie ma ale wzdecia sa. Ja podaje codziennie biogaie. No i jak mi padla laktacja to zaczelamnpic herbatke na laktacje ona ma koper itp. I mam wrazenie ze troche latwiej mu z tymi gazami przez to. Planuje tez zaopatrzyc sie w bobotic bo jest w wygodnej formie kapsulek. I jak przyjdzie czas kolek ( mowi sie ze od 4-6 tygodnia sie nasila) to bede zapodawac. Poza tym oczywiscie daje tez wit.k+ d.

No dobra. Mykam na spacer z mlodym zaczerpnac swiezego powietrza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 11:17   #959
201711130954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 216
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dziewczyny, u mnie maleństwo tak się wierci, że aż boli - od kilku dni. Jak czasem wywali nóżkę to aż pisnę z bólu, i wyraźnie czuję jego kosteczki - mam się niepokoić?
201711130954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 11:26   #960
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie maleństwo tak się wierci, że aż boli - od kilku dni. Jak czasem wywali nóżkę to aż pisnę z bólu, i wyraźnie czuję jego kosteczki - mam się niepokoić?
powinnaś się raczej cieszyć czujesz, że się rusza, to dobrze.

ostatnia koszula do szpitala mi przyszła, teraz to oficjalnie jestem spakowana i gotowa
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.