Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-18, 12:20   #2131
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
O tarte niestety nie słyszałam, że ma wejść do sephora (szkoda bo fajne maja produkty - tzn mnie kuszą), ale o becca i abh była mowa na tym wątku, że są takie pogłoski. W sumie to tarte mogłoby otworzyć niezależną strone internetową tak jak np. Urban decay.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok, faktycznie to o tych dwóch była mowa
też miałabym ochotę na kilka rzeczy od Tarte

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, to w Sephorze jest teraz zniżka, więc ja bym się skłaniała ku kabuki z Narsa. Ovala może uda Ci się dorwać ze zniżką kiedyyś stacjonarnie w Dougu
idę szukać tej zniżki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:25   #2132
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie a w sieci tak ciezko o probki
No niestety, to faktycznie taka niszowa firma. Może ktoś by Ci z Wielkiej Brytfanny przywiózł próbasa
A znasz Liminous Silk Armaniusza? Świetny podkład Jeśli celowałaś w Illsuion, to Luminous powinien Ci raczej pasować....Niestety jego skład mi się nie podoba i stosuję go tylko na specjalne okazje.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:27   #2133
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

niestety zniżka do Sephory już nieaktualna na chwilę obecną - wybieram się na dniach do Douglasa bo mam kupon za punkty i opakowania na B2M to obadam pędzle
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:39   #2134
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
niestety zniżka do Sephory już nieaktualna na chwilę obecną - wybieram się na dniach do Douglasa bo mam kupon za punkty i opakowania na B2M to obadam pędzle
Znalazłam taki kod, ale na -15%:
AFF317
( jednak nie sprawdzałam i nie wiem czy działa)

Daj znać jak zmacasz te pędzle. Ale pamiętaj, że pędzle w perfumerii są trochę inne niż te traktowane po "domowemu". Gdy ja macałam kabuki Narsa to poważnie zwątpiłam, bo wydał mi się szorstki i niemiły. Jednak byłam uparta i go kupiłam. Okazał się mięciuki jak wspomniany przeze mnie ogon kota
Przy czym ja myję pędzle delikitanie w mydełku i letniej wodzie ( traktuję jak kaczuszkę) a w perfumerii to chyba raczej jadą tylko z alkoholowym płynem
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:46   #2135
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Znalazłam taki kod, ale na -15%:
AFF317
( jednak nie sprawdzałam i nie wiem czy działa)

Daj znać jak zmacasz te pędzle. Ale pamiętaj, że pędzle w perfumerii są trochę inne niż te traktowane po "domowemu". Gdy ja macałam kabuki Narsa to poważnie zwątpiłam, bo wydał mi się szorstki i niemiły. Jednak byłam uparta i go kupiłam. Okazał się mięciuki jak wspomniany przeze mnie ogon kota
Przy czym ja myję pędzle delikitanie w mydełku i letniej wodzie ( traktuję jak kaczuszkę) a w perfumerii to chyba raczej jadą tylko z alkoholowym płynem
ja raczej opieram się na opiniach Waszych, a sama oglądam pod kątem technicznym czy wielkość mi odpowiada czy nie powiela mi się z innymi... w perfumerii każdy maca, tarmosi, więc domyślam się pędzle nie odpowiadają do końca rzeczywistości
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 14:42   #2136
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No niestety, to faktycznie taka niszowa firma. Może ktoś by Ci z Wielkiej Brytfanny przywiózł próbasa

A znasz Liminous Silk Armaniusza? Świetny podkład Jeśli celowałaś w Illsuion, to Luminous powinien Ci raczej pasować....Niestety jego skład mi się nie podoba i stosuję go tylko na specjalne okazje.

Tak tak mialam ale po dluzszym stosowaniu troche wysuszyl mi cere . Chyba ze to moja wina bo z nawilzaniem to u mnie srednio
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 15:41   #2137
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak tak mialam ale po dluzszym stosowaniu troche wysuszyl mi cere . Chyba ze to moja wina bo z nawilzaniem to u mnie srednio
Mnie LS też zupełnie nie podszedł, wysuszał i wyglądał po paru godzinach mega słabo.

Noszę od kilku dni podkład w sztyfcie ABH i jestem na tak
No i bardzo bardzo polecam ten podkład
http://ex1cosmetics.com/products/inv...id-foundation/
Jest rewelacyjny (mam też puder w kamieniu i róż - baardzo fajne).

Jedyna wada to kolor - nawet ten najjaśniejszy jest bardzo ciemny (i mocno żółty, ale to akurat dla mnie zaleta), ale rozjaśniam białymi kropelkami i jest git
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 15:58   #2138
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jaki masz kolor sztyftu ABH?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 16:47   #2139
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor sztyftu ABH?
Warm Ivory
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 22:43   #2140
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak tak mialam ale po dluzszym stosowaniu troche wysuszyl mi cere . Chyba ze to moja wina bo z nawilzaniem to u mnie srednio
To pewnie przez to,że ten podkład ma alkohol wysoko w składzie. A szkoda, bo używałabym go częściej

Do problemów z suchą cerą polecam Studio Moisture Cream Mac w wersji travel. Cudo pod makijaż, jadę chyba z 8 opakowaniem
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:11   #2141
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Macie jakies doswiadczenia z Szyjemy Sukienki? Spodobala mi sie jedna, ale nie wiem czy warta pieniedzy.

https://www.showroom.pl/p/94990,szyj...y-at-the-races
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 10:13   #2142
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;72021376]Macie jakies doswiadczenia z Szyjemy Sukienki? Spodobala mi sie jedna, ale nie wiem czy warta pieniedzy.

https://www.showroom.pl/p/94990,szyj...y-at-the-races[/QUOTE]

ale ładna
niestety nie pomogę z opinią o firmie, bo pierwszy raz słysze o niej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:33   #2143
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy słyszałyscie coś o tym, ze Tarte ma wejść do sephory?
chyba james pisała coś o Becca i jakiejś innej firmie -pamiętacie?

james - masz jakieś wieści?
Ponoc jest jakies opoznienie, ale nie wiadomo jakie. Becca miala byc do konca lutego w S. W ostatnim tygodniu lutego okazalo sie, ze standy nie zamowione nawet do sklepow.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale ładna
niestety nie pomogę z opinią o firmie, bo pierwszy raz słysze o niej
Dumam jeszcze nad tymi.
https://www.showroom.pl/p/94988,szyj...=product-94988
http://szyjemysukienki.pl/produkt/gilda/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:41   #2144
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
To pewnie przez to,że ten podkład ma alkohol wysoko w składzie. A szkoda, bo używałabym go częściej

Do problemów z suchą cerą polecam Studio Moisture Cream Mac w wersji travel. Cudo pod makijaż, jadę chyba z 8 opakowaniem
moja cera taka bardziej mieszana w kierunku suchej ale szybko niestety sie odwadnia.
dziekuje

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;72021506]Ponoc jest jakies opoznienie, ale nie wiadomo jakie. Becca miala byc do konca lutego w S. W ostatnim tygodniu lutego okazalo sie, ze standy nie zamowione nawet do sklepow.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Dumam jeszcze nad tymi.
https://www.showroom.pl/p/94988,szyj...riam-czerwona?http://kwkampania=podobne_produkty&k...=product-94988
http://szyjemysukienki.pl/produkt/gilda/[/QUOTE]
cudna czerwona

ja ide na wesele we wrzesniu i zastanawiam sie nad tymi. Czy ktos wie jak z rozmiarowka?

https://pinchofstyle.pl/pl/p/Chi-Chi...-koronkowa/555
https://pinchofstyle.pl/pl/p/-Chi-Ch...y-sukienka/509
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:42   #2145
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moja cera taka bardziej mieszana w kierunku suchej ale szybko niestety sie odwadnia.
dziekuje

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------


cudna czerwona

ja ide na wesele we wrzesniu i zastanawiam sie nad tymi. Czy ktos wie jak z rozmiarowka?

https://pinchofstyle.pl/pl/p/Chi-Chi...-koronkowa/555
https://pinchofstyle.pl/pl/p/-Chi-Ch...y-sukienka/509
Ja nie wiem, ale tam marka jest na Zalando. Te sukienki sa dosc popularne, wiec zazwyczaj jest tam pelno komentarzy odnosnie rozmiaru. Sprawdzalas moze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:46   #2146
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;72022321]Ja nie wiem, ale tam marka jest na Zalando. Te sukienki sa dosc popularne, wiec zazwyczaj jest tam pelno komentarzy odnosnie rozmiaru. Sprawdzalas moze?[/QUOTE]
tak sprawdzalam - wiem tylko ze trzeba zamowic rozmiar wieksza.
Szkoda ze obecnie nie ma jej na Zalando. Wykupiona
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 12:08   #2147
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ładne te sukienki, szkoda, że nie ma stacjonarnie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:51   #2148
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;72021506]Ponoc jest jakies opoznienie, ale nie wiadomo jakie. Becca miala byc do konca lutego w S. W ostatnim tygodniu lutego okazalo sie, ze standy nie zamowione nawet do sklepow.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Dumam jeszcze nad tymi.
https://www.showroom.pl/p/94988,szyj...=product-94988
http://szyjemysukienki.pl/produkt/gilda/[/QUOTE]

ładne, ale taka ryzykowna długość, ze ja musiałabym przymierzać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 15:36   #2149
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty to zrobiłaś, ale odpowiedziałaś mi na pytania, które dopiero myślałam żeby Ci zadać
Właśnie na dniach wybieram się do salonu MAC i dumam nad tym co wziąć w ramach B2M i chciałam Cię podpytać . No to obadam Patisserie i Blankety Jednak pewnie nie obędzie się bez kolejnego opakowania Syrup
Z tymi paletami cieni to rzeczywiście zagwostka, przy takim wysypie na rynku właściwie nie ma niczego dla SS, trzeba samemu komponowaćAle może to ile lepiej: wzmaga to kreatywność i (miejmy nadzieje) zmniejsza poziom kuszenia

Tak, dam Ci niedługo znać jak sprawuje się Ethereal Glow Hourglassa i inne rzeczy, które będę stopniowo testować z Twojego polecenia ( czuję się jakbym trafiłam do grupy wsparcia) Szczególnie interesuje mnie ten róż Laury -Soft Iris, na zdjęciach wygląda bosko
A wracając do Hourglass, to cenię tą firmę i chyba tak jak Ty lubię Hourglassowe pudry. Diffused Light zdenkowałam i jadę z drugim opakowaniem
Haha, najwyraźniej nieco wybiegłam przed szereg
Wiesz, ja Patisserie lubię, bo to jest bardzo łatwy w noszeniu kolor i nadaje efekt pełnych i zdrowo wyglądających ust, ale to nie jest za specjalnie kolor SSu. Zdecydowanie bardziej poleciłabym Ci Blankety (ja sobie bez tej szminki już nie wyobrażam swoich zbiorów makijażowych). Świetna dla nas jest też Mehr. Jeśli u Ciebie przejdzie (bo to już jest taki chłodniejszy kolor, bardziej dla Light Summer, ale jednak SSu da radę go ogarnąć), zerknij na Lovelorn. No ale Syrup po prostu trzeba mieć, więc to w pierwszej kolejności

A palet (i wielu innych kosmetyków) dla nas za bardzo na rynku nie ma, bo panują jednak żywe, wyraziste odcienie, no a przede wszystkim ciepłe (złote brązy itd), a kolory SSu uchodzą za nudne, mdłe, przyszarzałe. I na większości osób pewnie właśnie takie będą Ale ja już olałam "ciekawe" kolory, skoro moja uroda się z nimi nie komponuje. Właśnie takie "nudne" cienie jak Sand Dollar czy Friend Zone z Makeup Geek robią mi tak piękną cerę i tak ślicznie podkreślają oczy, że macham ręką na te wszystkie unikatowe kolory. Kolory SSu nie podbiją jednak rynku szaloną sprzedażą

Soft Iris Laury BAAAARDZO polecam, koniecznie na niego zerknij.
Podobno Romantic Rose Milani jest SSu, ale nie mogę potwierdzić, bo dopiero go zamówiłam - czeka na mnie w paczkomacie

A jeśli już stanowimy grupę wsparcia to jeszcze takie 2 tipy:
- spróbuj zamiast eyelinera/kredki do oczu postawić tylko na cienie + tightlining: ja odkąd zobaczyłam ten efekt, użyłam kredki do oczu chyba tylko ze 3 razy w ciągu roku A nigdy nie mogłam skumać, czemu czarna kreska eyelinerem wygląda u mnie jak chamsko i sztucznie przyklejona do twarzy
- wywal bronzer
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 19:58   #2150
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Haha, najwyraźniej nieco wybiegłam przed szereg
Wiesz, ja Patisserie lubię, bo to jest bardzo łatwy w noszeniu kolor i nadaje efekt pełnych i zdrowo wyglądających ust, ale to nie jest za specjalnie kolor SSu. Zdecydowanie bardziej poleciłabym Ci Blankety (ja sobie bez tej szminki już nie wyobrażam swoich zbiorów makijażowych). Świetna dla nas jest też Mehr. Jeśli u Ciebie przejdzie (bo to już jest taki chłodniejszy kolor, bardziej dla Light Summer, ale jednak SSu da radę go ogarnąć), zerknij na Lovelorn. No ale Syrup po prostu trzeba mieć, więc to w pierwszej kolejności

A palet (i wielu innych kosmetyków) dla nas za bardzo na rynku nie ma, bo panują jednak żywe, wyraziste odcienie, no a przede wszystkim ciepłe (złote brązy itd), a kolory SSu uchodzą za nudne, mdłe, przyszarzałe. I na większości osób pewnie właśnie takie będą Ale ja już olałam "ciekawe" kolory, skoro moja uroda się z nimi nie komponuje. Właśnie takie "nudne" cienie jak Sand Dollar czy Friend Zone z Makeup Geek robią mi tak piękną cerę i tak ślicznie podkreślają oczy, że macham ręką na te wszystkie unikatowe kolory. Kolory SSu nie podbiją jednak rynku szaloną sprzedażą

Soft Iris Laury BAAAARDZO polecam, koniecznie na niego zerknij.
Podobno Romantic Rose Milani jest SSu, ale nie mogę potwierdzić, bo dopiero go zamówiłam - czeka na mnie w paczkomacie

A jeśli już stanowimy grupę wsparcia to jeszcze takie 2 tipy:
- spróbuj zamiast eyelinera/kredki do oczu postawić tylko na cienie + tightlining: ja odkąd zobaczyłam ten efekt, użyłam kredki do oczu chyba tylko ze 3 razy w ciągu roku A nigdy nie mogłam skumać, czemu czarna kreska eyelinerem wygląda u mnie jak chamsko i sztucznie przyklejona do twarzy
- wywal bronzer
pozwolę sobie trochę dopisać

jestem tak pomiędzy soft summer deep/deep winter soft
włosy szatynka, oczy szarozielone: skóra NC25

róże mam też z Laury Mercie Soft Iris oraz Tender Mauve
mam też coś pomiędzy rózem a brązerem Bobbi Brown Illuminating w kolorze Telluride - niestety chyba mnie zapycha
bronzera długo nie miałam, bo rzeczywiście nie wyglądał dobrze, ale otrzymałam z jakiegoś boxa miniaturkę Chocolate Soleil Medium i super się sprawdza
za cieniami w pudrze nie przepadam z uwagi na lenistwo i brak zdolności, ale bardzo pasowały mi Shale z MAC i Clarins Chestnut Freeze
cienie w kredce bardzo lubię: obecnie mam Diego Dalla Palma greige, MAC Soft Steel, MAC Streetcool, Chanel Stylo eyeshadow Brun Chatain
kredki: Urban decay Rockstar, MAC Earthline, MAC Earth Sign, MUFE 6L, Jacobs Fineliner Berry, Clarins Smoky Plum, kolorystycznie fajna ale z konsystencji mi nie pasuje Sephora Love Affair
pomadki: Mercier Matte Myth, Armani Sheers 601 i 600, Guerlain Automatique Guet Apens, MAC Plumful, Ford Cary, YSL Volupte Shine Pourpre Intouchable, Chanel Bonheur, Sensai Intense Lasting 115, MAC patentpolish Ruby

tez z czarna kredka marnie wyglądam.....
nie sprawdziły się też u mnie np te hity: MAC cień Vex, Armani cień Flannel, Givenchy pomadka Vinyl Black, Bobbi Brown eyestick Sunlight Gold
przypomniałam sobie jeszcze chyba jeden z gorszych koszmarów- MAC All That Glitters bardzo mi nie pasował patina też jakoś mnie wysmęcała
nie sprawdzają się na mnie tez drobinowe rozświetlacze w styli paskowców Bobbiego
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2017-03-19 o 20:05
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:24   #2151
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Skąd mam sie dowiedzieć jaką porą roku jestem? XD
Włosy szatynka, oczy ciemnobrązowe, skóra nc15 :p
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 07:54   #2152
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
pozwolę sobie trochę dopisać

jestem tak pomiędzy soft summer deep/deep winter soft
włosy szatynka, oczy szarozielone: skóra NC25

róże mam też z Laury Mercie Soft Iris oraz Tender Mauve
mam też coś pomiędzy rózem a brązerem Bobbi Brown Illuminating w kolorze Telluride - niestety chyba mnie zapycha
bronzera długo nie miałam, bo rzeczywiście nie wyglądał dobrze, ale otrzymałam z jakiegoś boxa miniaturkę Chocolate Soleil Medium i super się sprawdza
za cieniami w pudrze nie przepadam z uwagi na lenistwo i brak zdolności, ale bardzo pasowały mi Shale z MAC i Clarins Chestnut Freeze
cienie w kredce bardzo lubię: obecnie mam Diego Dalla Palma greige, MAC Soft Steel, MAC Streetcool, Chanel Stylo eyeshadow Brun Chatain
kredki: Urban decay Rockstar, MAC Earthline, MAC Earth Sign, MUFE 6L, Jacobs Fineliner Berry, Clarins Smoky Plum, kolorystycznie fajna ale z konsystencji mi nie pasuje Sephora Love Affair
pomadki: Mercier Matte Myth, Armani Sheers 601 i 600, Guerlain Automatique Guet Apens, MAC Plumful, Ford Cary, YSL Volupte Shine Pourpre Intouchable, Chanel Bonheur, Sensai Intense Lasting 115, MAC patentpolish Ruby

tez z czarna kredka marnie wyglądam.....
nie sprawdziły się też u mnie np te hity: MAC cień Vex, Armani cień Flannel, Givenchy pomadka Vinyl Black, Bobbi Brown eyestick Sunlight Gold
przypomniałam sobie jeszcze chyba jeden z gorszych koszmarów- MAC All That Glitters bardzo mi nie pasował patina też jakoś mnie wysmęcała
nie sprawdzają się na mnie tez drobinowe rozświetlacze w styli paskowców Bobbiego
Nie jestem bynajmniej żadnym ekspertem nt. analizy kolorystycznej, ale nieco dziwnie mi brzmi stwierdzenie, że jesteś pomiędzy Soft Summer a Deep Winter - owszem, Ciemna Zima ma domieszki jesienne i zdzierży nieco ciepławych i przygaszonych kolorów, ale też może nosić duuużo ciemniejsze i bardziej kontrastowe kolory niż typ SSu kiedykolwiek by mógł. SSu opiera się na jak najmniejszym kontraście, a Ciemna Zima to dość spore kontrasty, więc jest tu pewna sprzeczność Przykładowo, przy Ciemnej Zimie czarny eyeliner powinien Ci pasować (w którym ogólnie SSu wyglądają koszmarnie).
Bronzera Too Faced próbowałam - bez powodzenia. Może to też kwestia jasności karnacji (mam jaśniutką), ale wszystkie bronzery zamiast dodawać mi zdrowego wyglądu, dają efekt brudnej błotnej plamy na twarzy. Nie wygląda to dobrze

Może warto jeszcze poszperać w typach i poszukać czegoś, co jednak będzie Ci leżało tak chociaż w 90%? Bo jeśli tyle rzeczy z danego typu Ci nie gra, to może zwyczajnie jesteś innym typem? Ja kiedyś upierałam się przy TSu i dzielnie nosiłam wszystkie te kolory, dziwiąc się, czemu to nie zawsze wygląda jakoś supernaturalnie W SSu pasuje mi tak naprawdę 90% rzeczy z palety (część to sprawa indywidualna danej urody).

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Skąd mam sie dowiedzieć jaką porą roku jestem? XD
Włosy szatynka, oczy ciemnobrązowe, skóra nc15 :p
Dziewczęta w tym wątku na pewno Ci pomogą: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678732
Ale po włosach i oczach się tego nie określi, od razu mówię
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:01   #2153
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No i bardzo bardzo polecam ten podkład
http://ex1cosmetics.com/products/inv...id-foundation/
Jest rewelacyjny (mam też puder w kamieniu i róż - baardzo fajne).

Jedyna wada to kolor - nawet ten najjaśniejszy jest bardzo ciemny (i mocno żółty, ale to akurat dla mnie zaleta), ale rozjaśniam białymi kropelkami i jest git

A jaki pasuje Ci odcień w Mac'u?
Możesz coś więcej o tym podkładzie napisać?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 13:51   #2154
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie jestem bynajmniej żadnym ekspertem nt. analizy kolorystycznej, ale nieco dziwnie mi brzmi stwierdzenie, że jesteś pomiędzy Soft Summer a Deep Winter - owszem, Ciemna Zima ma domieszki jesienne i zdzierży nieco ciepławych i przygaszonych kolorów, ale też może nosić duuużo ciemniejsze i bardziej kontrastowe kolory niż typ SSu kiedykolwiek by mógł. SSu opiera się na jak najmniejszym kontraście, a Ciemna Zima to dość spore kontrasty, więc jest tu pewna sprzeczność Przykładowo, przy Ciemnej Zimie czarny eyeliner powinien Ci pasować (w którym ogólnie SSu wyglądają koszmarnie).
Bronzera Too Faced próbowałam - bez powodzenia. Może to też kwestia jasności karnacji (mam jaśniutką), ale wszystkie bronzery zamiast dodawać mi zdrowego wyglądu, dają efekt brudnej błotnej plamy na twarzy. Nie wygląda to dobrze

Może warto jeszcze poszperać w typach i poszukać czegoś, co jednak będzie Ci leżało tak chociaż w 90%? Bo jeśli tyle rzeczy z danego typu Ci nie gra, to może zwyczajnie jesteś innym typem? Ja kiedyś upierałam się przy TSu i dzielnie nosiłam wszystkie te kolory, dziwiąc się, czemu to nie zawsze wygląda jakoś supernaturalnie W SSu pasuje mi tak naprawdę 90% rzeczy z palety (część to sprawa indywidualna danej urody).



Dziewczęta w tym wątku na pewno Ci pomogą: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678732
Ale po włosach i oczach się tego nie określi, od razu mówię
Tez nie jestem ekspertem, ale w necie można znaleźć sporo stron o soft summer deep oraz o deep winter soft. I kolory z ich palet najbardziej mi pasują ☺
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 14:54   #2155
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Tez nie jestem ekspertem, ale w necie można znaleźć sporo stron o soft summer deep oraz o deep winter soft. I kolory z ich palet najbardziej mi pasują ☺
Ale ja tego nie neguję - sama najlepiej wiesz, co Ci pasuje i w czym się czujesz dobrze. Po prostu biorąc pod uwagę preferencje kolorystyczne, które opisywałaś, nie wydajesz się być typowym SSu, a o takim typie wcześniej tu rozmawiałyśmy.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 15:04   #2156
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ale ja tego nie neguję - sama najlepiej wiesz, co Ci pasuje i w czym się czujesz dobrze. Po prostu biorąc pod uwagę preferencje kolorystyczne, które opisywałaś, nie wydajesz się być typowym SSu, a o takim typie wcześniej tu rozmawiałyśmy.
Dlatego już na wstępie napisałam jakim typem jestem i jaką mam kolorystykę twarzy. Też kiedyś okreslalam się jako SSu, ale obecnie wiem o sobie trochę więcej. Zresztą soft summer deep jest chyba takim podtypem, tudzież formą pośrednią zbliżoną do soft summer.
Pisałam o sobie i swoich preferencjach, by potencjalnie pomóc komuś podobnemu do siebie, a nie po to, by podważyć cokolwiek z tego, co Ty pisałaś.
Pozdrawiam ☺
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 16:00   #2157
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Dlatego już na wstępie napisałam jakim typem jestem i jaką mam kolorystykę twarzy. Też kiedyś okreslalam się jako SSu, ale obecnie wiem o sobie trochę więcej. Zresztą soft summer deep jest chyba takim podtypem, tudzież formą pośrednią zbliżoną do soft summer.
Pisałam o sobie i swoich preferencjach, by potencjalnie pomóc komuś podobnemu do siebie, a nie po to, by podważyć cokolwiek z tego, co Ty pisałaś.
Pozdrawiam ☺
Rozumiem doskonale i nie poczułam, żebyś cokolwiek napisanego przeze mnie podważała (zresztą tu nie ma co podważać, bo to nie żadne wyrocznie, a wyłącznie osobiste preferencje). Po prostu podzieliłam się spostrzeżeniem, to tyle.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 18:05   #2158
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A jaki pasuje Ci odcień w Mac'u?
Możesz coś więcej o tym podkładzie napisać?
Nie używam podkładów MAC, ale myślę, że ok. NC15. Z popularniejszych używam Shiseido Synchro Skin Golden 2 albo Clarins Skin Illusion 105 np.

Podkład wygląda przede wszystkim bardzo naturalnie, nieźle kryje, ale niemal nie widać go na twarzy. Ładnie wygładza, nie warzy się, u mnie trzyma się min 8-9 godz bez żadnych poprawek, przypudrowany nie świeci się przez cały dzień. Nie zapycha (a mam do tego skłonność).
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 18:44   #2159
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie używam podkładów MAC, ale myślę, że ok. NC15. Z popularniejszych używam Shiseido Synchro Skin Golden 2 albo Clarins Skin Illusion 105 np.

Podkład wygląda przede wszystkim bardzo naturalnie, nieźle kryje, ale niemal nie widać go na twarzy. Ładnie wygładza, nie warzy się, u mnie trzyma się min 8-9 godz bez żadnych poprawek, przypudrowany nie świeci się przez cały dzień. Nie zapycha (a mam do tego skłonność).
O jakim cudzie mowa?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:09   #2160
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
O jakim cudzie mowa?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
http://ex1cosmetics.com/products/inv...id-foundation/
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.