Wymarzony pierścionek - część X - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 19:04   #1231
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

rav no to mialas fajną zabawe z tymi falami ja jeszcze sie tu nie kapałam. jak była ładna pogoda to ja pracowałam na druga zmiane wrrr ale mam nadzieje, ze w tym tygodniu sie uda, bo tylko do 15 jestem w pracy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:43   #1232
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Idę się spotkać z przyjacielem. Może mnie jakoś rozweseli rozmowa z nim.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 05:18   #1233
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

AAaaaaaaaaaaaaaa czuję się jak nastolatka ...

Brak mi słów by opisać jak fantastyczny był ten cyrk... ale mam w sobie tyle energii, że choć kilka słów naskrobię.

Pisałam już, że kupiłam miejsca w pierwszym rzędzie. To był strzał w dziesiątkę. Już na samym początku przyszedł do nas clown, później jedna z głównych postaci cyrku przywitała się z Tżtemi zamieniła kilka zdań. Zaczęło się show, i na scenie pojawiła się postać odpowiedzialna za całe zamieszanie - koleś który "wyczarował" wszytkich cyrkowców. Dodam że niezły z niego przystojniak, i nawet na YouTube krążą filmiki stworzone przez jego fanki. No więc koleś macha różdzką, macha, podbiega do mnie, różdzkę mi przed nos, wszystkie światła na mnie, uśmiecha się i ode mnie wykonuje zamach w stonę sceny i trach... światła zgasły . Później w trakcie show różni artyści do nas podbiegali, łaskotali, przybijali piątkę, i nawet jeden z nich usiadł na wolnym siedzeniu koło mnie, kiedy na scenie działy się jakieś akrobacje. Więc ja na luzaka objęłam go, on mnie, a Tż w śmiech .

Przejdźmy jednak do punktu kulminacyjnego - występ clownów. Głupszy z nich zaczął szukać kogoś z publiczności, w stylu: "ten nie... ten nie, o ty, ty!" Ktoś podniecony wstaje "nie, jednak nie, siadaj" . Podczas gdy jego "szef" (koleś, który witał się z Tżtem na początku) podchodzi do Tżta i mówi - już znalazłem. I tym sposobem Tż wylądował na scenie Cirque de Soleil...

...nie będę więcej opowiadać . Jak ktoś jest chętny, to obejrzyjcie trailer tutaj. Dla bardziej wytrwałych: początek, cz.2, cz.5, człowieki gumy , i jeden większy zlepek wszystkich scenek. Naprawdę warto wydać na ten cyrk wszelkie pieniądze, więc jak któraś z was będzie miała kiedykolwiek okazję - żaden musical się temu nie równa .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cds1.jpg (79,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acts_rouedelamort.jpg (43,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kooza3.jpg (49,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg characters_trickster.jpg (19,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cirque_kooza2.jpg (17,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg d5265d4747008febc604edfe5169.jpeg (73,6 KB, 3 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 05:47   #1234
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

cześć Rav kurcze fajny ten cyrk musiał być skoro jesteś taka happy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:23   #1235
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

czesc
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:37   #1236
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć wszystkim.

To mój ostatni tydzien przed urlopem. jestem już tak wyprana, że ledwo wytrzymuje. Czuje, że musze odpoczac. 2 lata bez urlopów to jednak trochę dużo jak dla mnie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:50   #1237
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

moj TZ juz po urlopie wiec moge sobie spokojnie przy kompie posiedziec.

to byly intensywne 2 tyg. murarz nas postawil w trudfnej sytuacji bo zadzownil i dal nam na przygotowanie wszystkiego (mielismy tylko kibelek na dzialce jak dzwonil) niecale 3 dni. ale mamy zalane fundamenty a jutro dalej z bloczkow bedzie robione az szkoda ze mury nie ida w gore ale jak dobrze pojdzie to za 2 lata juz sie wprowadzimy.

a ze slubem to tyle zalatwiania ze nie wiem czym najpierw sie martwic. chcemy miec gosci poproszonych i wiekszosc rzeczy poumawianych do wyjazdu czyli niecale 2 tygodnie zostaly

jeszcze musze isc do mamy pomoc jej w biurze- nie wyrabia z praca. ludzie ja scigaja. ale to dopiero od srody bo dzis mnie @ uziemila

ale jest super. a tego mojego nerwusa kocham strasznie.

przyznam ze ta budowa to dobra proba dla zwiazku bo stresowych sytuacji jest mnostwo (a to dopiero poczatek). i chociaz zwykle to ja jestem narwana i latwo mnie zdenerwowac a TZ to oaza spokoju to przy zalatwianiu jest odwrotnie.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 07:52   #1238
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:57   #1239
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dzien dobry
Miałam dziś ciekawy początek dnia, siedziałam przez godzinę pod biurem, bo pół ekipy na urlopach, w tym równiez te, co przychodzą na 8 i otwierają biuro ;p
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:18   #1240
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć ale ciężko mi wrócić do rzeczywistości, wejść w rytm pracy, tragedia
Oby do piątku
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:21   #1241
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć ale ciężko mi wrócić do rzeczywistości, wejść w rytm pracy, tragedia
Oby do piątku
Hej, nie dziwię się
Opowiedz lepiej jak Wam się wszystko udało. Sądząc po zdjęciach na nk, to jesteście szalenie szczęśliwi
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 08:31   #1242
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

O, Dorinko, to już po urlopie? Ale zleciało...

Ja dzisiaj zasypiam... Wczoraj późnym wieczorem wrociliśmy z Olsztyna - było super . Tylko podróż męcząca najgorsze te korki. To niesamowite jak w sobotę rano i w niedzielę wieczorem korkując się wjazdy do Warszawy. Koszmar po prostu...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:32   #1243
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej, nie dziwię się
Opowiedz lepiej jak Wam się wszystko udało. Sądząc po zdjęciach na nk, to jesteście szalenie szczęśliwi

Wszystko się udało, wesele, urlop wszystko super, ale przydałby się nam jeszcze taki tydzień we dwoje Marzymy sobie aby w listopadzie wyskoczyć we dwoje do Egiptu (synek wyjeżdza z ojcem na urlop niedługo więc pobędziemy sobie tylko we dwoje)
Poza tym cóż niewiele po ślubie się zmieniło, przecież żyliśmy jak małżeństwo ale to bardzo dobrze Nie bylo żadnego docierania ani nic, po prostu jak wcześniej, tyle że nosimy obrączki
Aha i nie mogę się przestawić z nazwiskiem, zwłaszcza w pracy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:59   #1244
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

mam pytanie do tych co biora tabletki: czy przy 1 opakowaniu bardzo daja sie we znaki skutki uboczne?

wypada mi okres na slub, jeszcze mialam nadzieje ze moze sie cos przestawi ale jak na zlosc wszystko jest jak w zegarku nie chce w ten dzien umierac z bolu a tabletki to chyba jedyne wyjscie.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:13   #1245
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co biora tabletki: czy przy 1 opakowaniu bardzo daja sie we znaki skutki uboczne?

wypada mi okres na slub, jeszcze mialam nadzieje ze moze sie cos przestawi ale jak na zlosc wszystko jest jak w zegarku nie chce w ten dzien umierac z bolu a tabletki to chyba jedyne wyjscie.
mnie bardzo sie dawały we znaki, do tego stopnia ze pierwsze opakowanie było ostatnim ale ja jestem wyjatkowym wrazliwcem jesli chodzi o takie sprawy... Wiec nie ma co sie mna sugerowac.

Maialam straszne migreny, nudnosci, biust zwiekszyl mi sie chyba o rozmiar ja podziekowałam brałam yasmine
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:14   #1246
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co biora tabletki: czy przy 1 opakowaniu bardzo daja sie we znaki skutki uboczne?

wypada mi okres na slub, jeszcze mialam nadzieje ze moze sie cos przestawi ale jak na zlosc wszystko jest jak w zegarku nie chce w ten dzien umierac z bolu a tabletki to chyba jedyne wyjscie.
To różnie bywa, wiesz, wszystko zależy od organizmu. Skutkiem ubocznym, który pojawia się najczęściej, są plamienia. Ale ja np. nie miałam ani pół skutku ubocznego. Także różnie to bywa.
A nie zdążysz wziąć więcej niż jednego opakowania tabletek przed ślubem?Przynajmniej już wcześniej byś wiedziała jak Twój organizm reaguje.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:14   #1247
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co biora tabletki: czy przy 1 opakowaniu bardzo daja sie we znaki skutki uboczne?

wypada mi okres na slub, jeszcze mialam nadzieje ze moze sie cos przestawi ale jak na zlosc wszystko jest jak w zegarku nie chce w ten dzien umierac z bolu a tabletki to chyba jedyne wyjscie.

Nie wiem o jakich skutkach ubocznych mówisz , bo ja takowych nie odczuwam
Kwestia dobrania odpowiednich tabletek, ja np. miałam tak samo jak Ty-czyli okres na sam ślub, dlatego wzięłam dwa opakowania ciągiem i wszystko cacy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:20   #1248
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

dzieki za odpowiedzi.

no nie zdaze. dzis mam 1 dzien @ wiec ten cykl odpada. zostaje wlasnie tak ze zaczne opakowanie i nie robiac przerwy zaczne drugie.

nie chce juz liczyc ze moze sie przesunie np. przez wyjazd czy cos. teraz tez tak myslalam ze stres plus cale dnie na sloncu zrobia swoje i d... wszystko idealnie, nawet co do godziny

bo chyba innego sposobu nie ma a ja naprawde nie chce myslec czy mnie tego dnia oszczedzi czy tez bede mdlala z bolu
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:24   #1249
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co biora tabletki: czy przy 1 opakowaniu bardzo daja sie we znaki skutki uboczne?

wypada mi okres na slub, jeszcze mialam nadzieje ze moze sie cos przestawi ale jak na zlosc wszystko jest jak w zegarku nie chce w ten dzien umierac z bolu a tabletki to chyba jedyne wyjscie.
Ja nie miałam skutków ubocznych w ogóle.


TŻ-owi o 2 padł telefon i do 4 kombinował jak go ożywić. Jak już mu się udało to wysłał mi esa na którego odpisałam . Niech mu będzie. Ale koło 7 rozesemesował się na dobre i zmusił mnie do wstania z łóżka . Do tej pory oczka mi się kleją.

Ps.
Umówiłam się z przyjacielem na karaoke w czwartek
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 09:29   #1250
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi.

no nie zdaze. dzis mam 1 dzien @ wiec ten cykl odpada. zostaje wlasnie tak ze zaczne opakowanie i nie robiac przerwy zaczne drugie.

nie chce juz liczyc ze moze sie przesunie np. przez wyjazd czy cos. teraz tez tak myslalam ze stres plus cale dnie na sloncu zrobia swoje i d... wszystko idealnie, nawet co do godziny

bo chyba innego sposobu nie ma a ja naprawde nie chce myslec czy mnie tego dnia oszczedzi czy tez bede mdlala z bolu
No to idź do gina, zobaczysz co Ci zaproponuje. Teraz jest jeszcze taka nowość, krążek. Nie wiem czy słyszałaś o tym. Ma najmniejszą zawartość hormonów z wszystkich dostępnych środków hormonalnych, więc najmniej skutków ubocznych.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:29   #1251
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
mnie bardzo sie dawały we znaki, do tego stopnia ze pierwsze opakowanie było ostatnim ale ja jestem wyjatkowym wrazliwcem jesli chodzi o takie sprawy... Wiec nie ma co sie mna sugerowac.

Maialam straszne migreny, nudnosci, biust zwiekszyl mi sie chyba o rozmiar ja podziekowałam brałam yasmine

Ja właśnie biorę Yasmin i nie narzekam w ogóle, a to że bisut się powiększył to u mnie akurat na plus, mi się po każdych hormonach powiększa biust co mnie bardzo cieszy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:29   #1252
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Nie wiem o jakich skutkach ubocznych mówisz , bo ja takowych nie odczuwam
Kwestia dobrania odpowiednich tabletek, ja np. miałam tak samo jak Ty-czyli okres na sam ślub, dlatego wzięłam dwa opakowania ciągiem i wszystko cacy

A popos ginekologicznych tematów. Dzisiaj ide pierwszy raz do koebity-ginekologa i strasznie się boję! Szok - w moim wieku
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:32   #1253
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja właśnie biorę Yasmin i nie narzekam w ogóle, a to że bisut się powiększył to u mnie akurat na plus, mi się po każdych hormonach powiększa biust co mnie bardzo cieszy
Ja też brałam Yasmin. Przez cały czas czułam się super. Ani kawałka skutków ubocznych. A po 3 latach zaczęły mnie potwornie boleć nogi, miałam takie dziwne skurcze. Więc jestem właśnie w trakcie przerwy. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do hormonów. Może Yasminelle. Podobno mają jeszcze troszkę mniej hormonów.
L_V czemu się boisz babki-ginekologa? Ja cały czas chodziłam... ale zmieniłam na faceta
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:33   #1254
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to idź do gina, zobaczysz co Ci zaproponuje. Teraz jest jeszcze taka nowość, krążek. Nie wiem czy słyszałaś o tym. Ma najmniejszą zawartość hormonów z wszystkich dostępnych środków hormonalnych, więc najmniej skutków ubocznych.
pojde

ja krazkow ani spirali nie moge. w sumie tabletek tez nie powinnam ale moze przez miesiac nic sie nie stanie.

dzieki za odpowiedzi.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:35   #1255
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A popos ginekologicznych tematów. Dzisiaj ide pierwszy raz do koebity-ginekologa i strasznie się boję! Szok - w moim wieku

Ja chodzę do babki już kilka lat i nie narzekam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:36   #1256
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
L_V czemu się boisz babki-ginekologa? Ja cały czas chodziłam... ale zmieniłam na faceta
BO całe zycie chodziłąm do facetów. I teraz też bym poszła, ale cos mnei pobolewa na dole brzyucha, w sobotę śmigam na urlop a mojego lekarza nie ma.
Strasznych historii się nasłuchałam o kobietach- ginekologach, wieć może jestem przewrażliwiona.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:45   #1257
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
BO całe zycie chodziłąm do facetów. I teraz też bym poszła, ale cos mnei pobolewa na dole brzyucha, w sobotę śmigam na urlop a mojego lekarza nie ma.
Strasznych historii się nasłuchałam o kobietach- ginekologach, wieć może jestem przewrażliwiona.


Jesteś , spoko babeczki też się zdarzają super, moja jest rewelacyjna, przyjmuje na Gocławiu jak coś to mogę Ci dać namiary, ale ja chodzę prywatnie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:47   #1258
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ja chodze do kobiety i jakos nie wyobrazam sobie zeby iść do faceta... Więc odwrotna sytuacja . Wlasnie tez musze sie zapisac, ale to juz po kolejnym okresie.

Ja po Yasmin niestety czulam sie fatalnie ale wlasnie slyszalam ze wiekszosc osob czuje sie po nich dobrze, wiec dlatego mowie ze jestem jakaś nadwrażliwa .
A co do biustu to powiekszenie to jeszcze pół biedy, to jakos bym zniosła... Ale niestety wiązało się to z dużym bólem piersi, po prostu nie dało się do nich dotknać, naprawde było to bardzo nieprzyjemne.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:52   #1259
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do babki już kilka lat i nie narzekam
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
BO całe zycie chodziłąm do facetów. I teraz też bym poszła, ale cos mnei pobolewa na dole brzyucha, w sobotę śmigam na urlop a mojego lekarza nie ma.
Strasznych historii się nasłuchałam o kobietach- ginekologach, wieć może jestem przewrażliwiona.
Ja chodziłam do kobiety przez kilka lat... i niedawno zmieniłam, bo stwierdziłam, że już dłużej nie wytrzymam z tą babą. Jak wchodziłam, to po jakichś 5 minutach, ona się już rozglądała po ścianach, jakbym ją nudziła
Jak poszłam i chciałam zrezygnować z hormonów na jakiś czas, bo mnie bolały nogi i miałam doły, to mi powiedziała 'z dołami można żyć'i doradziła, żeby nie rezygnować tylko coś innego zacząć stosować. Tak zrobiłam, ale stwierdziłam, że pójdę jeszcze do kogoś innego. I okazało się, że baba była po prostu beznadziejna. A ten facet, do którego poszłam, okazał się rewelacyjny. Pierwszy chyba lekarz dla mnie godny polecenia
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:55   #1260
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]

Jesteś , spoko babeczki też się zdarzają super, moja jest rewelacyjna, przyjmuje na Gocławiu jak coś to mogę Ci dać namiary, ale ja chodzę prywatnie
Ide własnie do prywatnej kliniki. Pani doktor ma ponoc 30-kilka lat, także staram się pozytywnie do tego nastawić.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja po Yasmin niestety czulam sie fatalnie ale wlasnie slyszalam ze wiekszosc osob czuje sie po nich dobrze, wiec dlatego mowie ze jestem jakaś nadwrażliwa .
.
Po Yasmin czułam się fatalnie - tak jakbym brała jakieś leki psychotropowe, byłam otępiała, dosłownie - zero odczuc, emocji, libido, wszystko mi wisiało.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.