Wymarzony pierścionek - część X - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 03:45   #1951
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Najfajniejsza część wycieczki to ścieżka pod wodospadem, gdzie w plastikowym płaszczu i śmiesznych sandałkach możesz oglądać wszystko z dołu, i zmoknąć na życzenie. Wraz z mężem stanęliśmy pod największą dostępną falą, i pozwoliliśmy Niagarze pomasować nam plecki. O dziwo woda była niesamowicie cieplutka... Dzięki sprawnemu okręceniu się dostępnym płaszczykiem, zmoczeniu uległy tylko grzywki i łydko-stopki. I mój makijaż ściekł .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1431.jpg (30,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1433.jpg (33,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1434.jpg (39,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1440.jpg (25,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1455.jpg (17,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1408.jpg (35,7 KB, 8 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 04:00   #1952
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Tuz przed powrotem do Pittsburgha zahaczyliśmy jeszcze o Outlety (sieci sklepów z wyprzedażami), bo powoli szykujemy sprzęt na zimę, a był tam sklep Oakley, i moje wymarzone gogle, które chciałam przymierzyć, by utwierdzić się w przekonaniu, że są boskie. No niestety, są boskie, ale inne też są boskie. I mam dylemat... ale chyba już jestem bliska werdyktowi (te drugie). Ja juz chce zime!!!

Plus... mąż zakupił komplet ubrań na deskę: czekoladowe spodnie Oakley i białą kurtkę w czekoladowo/beżowo/niebieskie ciapki wszystko za 40% ceny. Niestety w moim rozmiarze były tylko spodnie w kolorze świnkowym... Dorzucam zdjecie jak dumny paraduje w swoim nowym stroju po hotelowym pokoju .


A teraz ide spac... bo za 6 godzin pobudka i 12 h w pracy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1544.jpg (21,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1545.jpg (32,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_1547.jpg (29,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oakleywisdom.jpg (49,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MidProductImages_0708 Goggles_Oakley Goggles 0708_sh-02934.jpg (22,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_8389.jpg (58,1 KB, 13 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 06:27   #1953
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dzien Doberek

Dzis u mnie dla odmiany leje ale ogolnie jest cieplo

Poki co w kilku kioskach niestety byl tylko swiadek koronny ale bede szukac dalej

Rav po prostu piekne zdjecia i przezycia na pewno niesamowite

Ja bylam za granica tylko w Chorwacji, ale po prostu urzekly mnie tamte miejsca i wodospady na rzece Krk

Haniu sliczny labradorek naprawdeSlodki maluch, a potem troche wiekszy
Moj Tz ma mieszanca/polaczenie rotwailera z owczarkiem niemieckim/ to bardzo oddany pies, Tz wychowywal go od malego i widze jak bardzo jest za swoim Panem Slucha sie go a jak cos zmaluje to lapa zakrywa pyszczek, no po prostu jest slodki, rozumie wszystko co sie do niego mowi Tz bardzo go kocha

Ja w Krakowie bylam raz, ale bardzo podoba mi sie Torun Mam tam rodzinke i to miasto jest sliczne We Wroclawiu bylam tylko na dworcu wiec nie bede sie wywypowiadac bo nic wiecej nie widzialam

Dorinko uwazam ze kazdy piesek to obowiazek i wiadomo ze trzeba sie nim opiekowac itp.., ale jaka radosc i przywiazanie. To tylko od Was zalezy czy chcecie akurat taka rase? Musicie wspolnie podjac decyzje Dla mnie yorki sa slodkie a kazdy czworonog potrzebuje opieki milosci, troski, domu itd... i na pewno Wam sie za to odwdzieczy Takze glowa do gory i nie ma co sie poddawac
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:39   #1954
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

czesc.

no i bylam u gina. tak jak myslalam dostalam tabletki- Novynette (nie wiem czy to dobrze czy zle, moze nie wywolaja skutkow ubocznych) i mam brac bez przerwy.

moja ginka to bezposrednia. wypisuje recepte i mowi: od 1 tabletki bedzie pani zabezpieczona, bedziecie sobie mogli z chlopakiem bezkarnie pouzywac
ale dala mi tylko 1 opakowanie, pewnie z mysla ze przyjde po drugie i znow zaplace 50zl za wizyte. ale jak bedzie ok to sobie zalatwie od kogos bez recepty

ale mam zakwasy. malowalismy wczoraj fundamenty, lew osie ruszam. a to dopiero polowa.dzis moze skonczymy. a jeszcze trzba ocieplic i piachem zasypac

ale mamy przeboje z samochodem do slubu chce cos zalatwic po znajomosci (bo nie mam zamiaru placic 500zl). juz prawie byl ugadamy mercedes ale facet sie nie zgodzil. w miedzy czasie TZa siostra ugadala jakies inne (nie wypasione ale zawsze). jak bylam prosic wujka to powiedzial ze cos wykombinuje. i dzis dzwonil ze zalatwil mi jak to powiedzial wypasionego merca. jakis chlopak z ktorym pracuje wozi na wesela i powiedzial ze nas zawiezie. za darmo, stwierdzil ze wypija z wujkiem flaszke moze sie do slubu nie rozmysli a ja mu dam te 100zl za benzyne zeby nie bylo


Rav sliczne zdjecia. normalnie zazdroszcze
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 08:16   #1955
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Niestety nie masz racji Madlen. Zazwyczaj jest tak, że psy rodowodowe są sztucznie podtrzymywane przy życiu, 'na siłę', bo to kasa. Bardziej się opłaca ratować któregoś z pierwszej szóstki, niż kolejne z miotu, bo za nie się dostanie więcej pieniędzy.
Po rodowodowych rodzicach (czyli spełniających wszystkie, głównie wizualne, normy dla danej rasy) zawsze wychodzą piękne pieski. I to największy plus psa z rodowodem. Ale tego czy są zdrowe nie można być pewnym. Tym bardziej jeśli chce się psa rzadkiej rasy, wtedy jest np. w kraju zbyt mało psów i mieszają się w obrębie jednej grupy.
Ale to się zdarza, jak się trafi na hodowcę, który patrzy na psy, tylko jak na biznes, a nie żywe stworzenia.
Ja miałam psa z rodowodem wypasionym, jego babką była sunia z hodowli królowej angielskiej , a pies w wieku 5 lat stracił wzrok i niewiele się dało z tym zrobić. Był chorowity- po prostu słaby 'egzemplarz' (że tak niełądnie napiszę).
Dorinko , jeśli nie chcesz chodzić z pieskiem na wystawy, albo zarabiać na nim pieniędzy, to radzę Ci wybrać pieska rasowego, ale bez rodowodu. Bo takie, jak przeżyją, to są silne i zdrowe.
Jeśli chodzi o kryteria wybory psa, to ja zwracałabym głównie uwagę, na warunki, w jakich pieski sie urodziły (czy jest czysto itp,bo jak mały psiak złapie jakieś robactwo, to wyleczenie jest bardzo trudne) i na to, który szczeniak jest wesoły, chce się bawić i się nie boi. Omijałabym te ospałe, mało ruchliwe. W tym przypadku nie warto kierować się litością.
Takie jest moje zdanie na ten temat
Ale myślę, że jak się już zdecydujecie na kupno, to warto zabrać ze sobą kogoś, kto ma pieska tej rasy. Mówiłaś, że poznałaś takich ludzi, może by Ci doradzili
ButterBear ale mam już namieszane w tym temacie, na dogomanii czytam w kółko, że nie istnieje takie zjawisko jak pies rasowy bez rodowodu że jeśli rasopwy to rodowód ma i koniec, cała reszta to psy podobne do danej rasy
Zgłębiając temat dalej są jeszcze Pety, czyli psy rodowodowe ale z wadami, które uniemożliwiają im rozmnażanie (jesli chcielibyśmy by potomstwo miało rodowód) Powiem szczerze wkręciłam sie w temat konkretnie, na wystawy nie planuję jeździć ale jesli mam sie wykosztować to rzeczywiście wolałabym psa z rodowodem dla spokoju psychicznego.
Póki co w czwratek wieczorem oglądam dwa psy- miniaturkę od koleżanki (bez rodowodu za około 800 zł.) i pieska z rodowodem (ale nie wiem czy bez wad) za 1200 zł. Obejrzę i podejmę decyzję, a może będę szukac dalej....zakochałam się w psie kolegi a jego suczka puściła się z kundlem a jest taka piękna i co York z tego już nie będzie a mieszaniec

Dzień dobry, muszę poszukać sałatek na grilla bo szykuje mi się w piątek, gdzieś to chyba Hania podawała jakiś ciekawy przepis
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 08:23   #1956
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Rav, imponujące zdjęcia

Co do miast o których rozmawiacie to mnie też Kraków nie zachwyca. We Wrocławiu jeszcze nie byłam, ciągle mam zamiar to nadrobić, ale zupełnie nam nie po drodze. Etuś, w Poznaniu też nie byłam .

Obecnie po ostatniej wyprawie przeżywam fascynację Olsztynem... Niesamowicie przyjazne miasto, mogłabym tam mieszkać. A te ceny szok!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:06   #1957
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Hej dziewczyny
U mnie pięknie świeci słoneczko. Co do Krakowa i zachwytu bądź nie to mnie to miejsce po prostu przyciąga, czuję tam magię. Pewnie dlatego, że mam stamtąd piękne wspomnienia i spotykam tam cudownych ludzi. We Wrocławiu byłam, i przyznaję że jest pięknym miastem, które z powodzeniem może konkurować z Krakowem tyle, że tam widziałam tylko mury na poznanie ludzi nie było czasu.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 09:06   #1958
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
ButterBear ale mam już namieszane w tym temacie, na dogomanii czytam w kółko, że nie istnieje takie zjawisko jak pies rasowy bez rodowodu że jeśli rasopwy to rodowód ma i koniec, cała reszta to psy podobne do danej rasy
Zgłębiając temat dalej są jeszcze Pety, czyli psy rodowodowe ale z wadami, które uniemożliwiają im rozmnażanie (jesli chcielibyśmy by potomstwo miało rodowód) Powiem szczerze wkręciłam sie w temat konkretnie, na wystawy nie planuję jeździć ale jesli mam sie wykosztować to rzeczywiście wolałabym psa z rodowodem dla spokoju psychicznego.
Póki co w czwratek wieczorem oglądam dwa psy- miniaturkę od koleżanki (bez rodowodu za około 800 zł.) i pieska z rodowodem (ale nie wiem czy bez wad) za 1200 zł. Obejrzę i podejmę decyzję, a może będę szukac dalej....zakochałam się w psie kolegi a jego suczka puściła się z kundlem a jest taka piękna i co York z tego już nie będzie a mieszaniec

Dzień dobry, muszę poszukać sałatek na grilla bo szykuje mi się w piątek, gdzieś to chyba Hania podawała jakiś ciekawy przepis
Ehhh... nie chcę się już wymądrzać
Jeśli chcesz mieć pewność, wyszukaj sobie w necie nr tel. do związku kynologicznego i podopytuj o wszystko, co chcesz wiedzieć. Przy okazji dostaniesz namiary na hodowców
Ja, gdybym nie chciała chodzić na wystawy, albo zbijać kasy na rozmnażaniu, kupiłabym psa bez rodowodu.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:09   #1959
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Rav, super foty, musiało być tam rewelacyjnie Nie mogę się doczekać, aż w końcu gdzieś zacznę wyjeżdżać w celu turystycznym
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:13   #1960
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć


Ehhh... nie chcę się już wymądrzać
Jeśli chcesz mieć pewność, wyszukaj sobie w necie nr tel. do związku kynologicznego i podopytuj o wszystko, co chcesz wiedzieć. Przy okazji dostaniesz namiary na hodowców
Ja, gdybym nie chciała chodzić na wystawy, albo zbijać kasy na rozmnażaniu, kupiłabym psa bez rodowodu.
Wymądrzaj się, wymądrzaj proszę , bo masz większą wiedzę na ten temat więc Twoje zdanie jest dla mnie cenne

Zgadzam się Rav piękne zdjęcia, tylko pozazdrościć możliwości podziwiania tych miejsc

Ines kiedy wyjazd na Chorwację ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:33   #1961
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Hej.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 09:39   #1962
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość

Mama twierdzi, że po tym wczorajszym czosnku aż spuchnięta jestem
Mozliwe...pewnie nie tolerujesz czosnku w większych ilościach.
Moja mama normalnie dusi sie od czosnku. Ja po większej ilości mam wzdęcia ze tak powiem.


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Obecnie po ostatniej wyprawie przeżywam fascynację Olsztynem... Niesamowicie przyjazne miasto, mogłabym tam mieszkać. A te ceny szok!
Oj tak Olsztyn jest piekny...mnie zachwycil.
Kraków darzę ogromnym sentymentem. To miasto moich czasów licealnych.
Jak wagary to tylko stopem do Krakowa....a wagarowalam duuuzo
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:51   #1963
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Haniu pomożesz z tym Twoim przepisem na sałatkę fasolową - trzy rodzaje fasoli (czerwona Kindley, zielona i biała) i coś tam było jeszcze ? jaki dip?
Nie mogę tego donaleźć
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:52   #1964
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mozliwe...pewnie nie tolerujesz czosnku w większych ilościach.
Moja mama normalnie dusi sie od czosnku. Ja po większej ilości mam wzdęcia ze tak powiem.
Tu chyba chodzi gównie o ten "kiełek" czy coś tam. Czosnek jak do tej pory mi nie szkodził, a potrafiłam zjeść w dużych ilościach .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:57   #1965
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość

Ines kiedy wyjazd na Chorwację ?
Jutro, wieczorem

Ta koleżanka jednak nie jedzie 15 razy zmieniała zdanie i ogólnie namieszała trochę, przez co jeszcze bardziej mi podniosła ciśnienie... Ale w końcu zrezygnowała.

W końcu możliwe że pojedziemy we 3 osoby... Tzn. i tak do Cro mieliśmy jechać we trójkę, ale jedna osoba miała wysiąść w Słowenii i teraz nie wiadomo czy ta osoba pojedzie czy też nie skomplikowane to wszystko. No ale cieszę się że jednak będę miała spokojne wakacje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:03   #1966
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Jutro, wieczorem

Ta koleżanka jednak nie jedzie 15 razy zmieniała zdanie i ogólnie namieszała trochę, przez co jeszcze bardziej mi podniosła ciśnienie... Ale w końcu zrezygnowała.

W końcu możliwe że pojedziemy we 3 osoby... Tzn. i tak do Cro mieliśmy jechać we trójkę, ale jedna osoba miała wysiąść w Słowenii i teraz nie wiadomo czy ta osoba pojedzie czy też nie skomplikowane to wszystko. No ale cieszę się że jednak będę miała spokojne wakacje
No to super
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:21   #1967
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ines dobrze ze sie tak w koncu zlozylo bedziesz miala udany wyjazd.

wlasnie zadzwonili ze sa obraczki do odebrania ale nie mamy czasu isc...chyba dopiero po wyjezdzie pojdziemy
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:24   #1968
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Haniu pomożesz z tym Twoim przepisem na sałatkę fasolową - trzy rodzaje fasoli (czerwona Kindley, zielona i biała) i coś tam było jeszcze ? jaki dip?
Nie mogę tego donaleźć
achaś 3 rodzaje fasolki (ostatnio robilam z 4 bo zołtą i zieloną szparagowa ugotowalam) do tego robię sos- oliwę, ocet winny (czerwony najlepiej), sok z cytryny, papryczkę peperoncino (jak nie masz swierzej mozesz dodac kostkę przyprawowa knora - chili), posiekana bazylię i tymianek ( najlepiej świerze) czosnek (nie duzo) sol, pieprz.
Jak proporcje trudno powiedziec bo ja wszystko robię na oko.
Mieszasz to wszystko razem i zalewasz fasolki- tzreba odstawić do lodowy na jakaś godzinkę minimum coby sie przegryzlo.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:29   #1969
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

cześć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 10:29   #1970
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
achaś 3 rodzaje fasolki (ostatnio robilam z 4 bo zołtą i zieloną szparagowa ugotowalam) do tego robię sos- oliwę, ocet winny (czerwony najlepiej), sok z cytryny, papryczkę peperoncino (jak nie masz swierzej mozesz dodac kostkę przyprawowa knora - chili), posiekana bazylię i tymianek ( najlepiej świerze) czosnek (nie duzo) sol, pieprz.
Jak proporcje trudno powiedziec bo ja wszystko robię na oko.
Mieszasz to wszystko razem i zalewasz fasolki- tzreba odstawić do lodowy na jakaś godzinkę minimum coby sie przegryzlo.

Dzięki

A w tej sałatce fasolka biały jasiek też jest czy nie ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:29   #1971
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Jutro, wieczorem

Ta koleżanka jednak nie jedzie 15 razy zmieniała zdanie i ogólnie namieszała trochę, przez co jeszcze bardziej mi podniosła ciśnienie... Ale w końcu zrezygnowała.

W końcu możliwe że pojedziemy we 3 osoby... Tzn. i tak do Cro mieliśmy jechać we trójkę, ale jedna osoba miała wysiąść w Słowenii i teraz nie wiadomo czy ta osoba pojedzie czy też nie skomplikowane to wszystko. No ale cieszę się że jednak będę miała spokojne wakacje
No to super.


Miałam coś Wam napisać, od rana myslalam co i już wiem

Oglądałm wczoraj nową komedię w polskim tłumaczeniu pod tytulem "Chlopaki tez płaczą" Polecam. Super film...laliśmy z męzem ze smiechu (jeden z nielicznych filmów na ktorym nie usnęłam)
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:30   #1972
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki

A w tej sałatce fasolka biały jasiek też jest czy nie ?
Nie...tylko biała i czerwona z puchy i szparagowa.
Komu by sie chcialo jaśka gotować

EDIT.
A zapomnialm dodać że pieprz biały.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:31   #1973
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Poemi ma dzis urodziny? Ines ma na pewno - widze na wizazu wszystkiego najepszego dziewczyny!!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:39   #1974
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Poemi ma dzis urodziny? Ines ma na pewno - widze na wizazu wszystkiego najepszego dziewczyny!!

Skoro tak to Wszystkiego Cudownego Wam życze
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:39   #1975
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Poemi ma dzis urodziny? Ines ma na pewno - widze na wizazu wszystkiego najepszego dziewczyny!!
Ines wszystkiego najlpeszego...ale spobie prezent sprawisz jutrzejszym wyjazdem

Poemi chyba nie ma bo niezapominajka mi nie przyszła na nk.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:41   #1976
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Sto lat sto lat! niech żyją dziewczyny nam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:50   #1977
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Poemi ma dzis urodziny? Ines ma na pewno - widze na wizazu wszystkiego najepszego dziewczyny!!
Nie dzisiaj .

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Poemi chyba nie ma bo niezapominajka mi nie przyszła na nk.
Ha, a ja nigdy nie sprawdzam kto ma urodziny tylko od razu kasuję

Wszystkiego najlepszego Ines
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:57   #1978
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Właśnie, Ines... Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin. Dużo szczęścia, miłości, zadowolenia i spełnienia wszystkich marzeń
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:58   #1979
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ines wszystkiego najlepszego
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:05   #1980
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ines, przyłączam się do życzeń urodzinowych

ps. właśnie myslę o weekendzie w poznaniu lub weekendzie w olsztynie. hmhm
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.