Wymarzony pierścionek - część X - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 10:24   #3571
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ha...mamy to samo. Nigdy nie zapomne naszego pierwszego spaceru. Bylo zimno ale swieciło piękne slonce. W lesie było mnostwo lisci..ktore tak pięknie szelesciły pod stopami.
4 już??? ja bylam pewna ze macie taki starz jak my. (26.X.2006.r)

Wiem wiem ze się pomyliłas bo mąż oczywiscie zaraz przeprowadzil sledztwo i wyszlo ze to 28 wrzesnia.

A czemu ma się niby nie udać?

My się poznaliśmy na początku marca. Panowała wtedy sroga zima, - kilkanaście stooni mrozu i śnieg. Na naszym pierwszym spacerze padał gęsty śnieg, było ciemno i tak romantycznie mimo to nie lubię zimy


Czemu ma się nie udać? Bo jeszcze nic nie mamy załatwione. Największy problem ma TŻ... nie robimy wesela tylko obiad. Z mojej strony najbliższa rodzina to ok. 15 osób u TŻa jeśli chciałby zaprosić babcie i rodzeństwo rodziców z dziećmi wyszło by pewnie ok. 80 osób... a obiad na prawie 100 osób jest bez sensu... dlatego też nic jeszcze nie ruszyło
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:33   #3572
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
EDIT
HANIU chyba coś namąciłam, bo mamy taki staż jak Wy czyli 3 lata stuknie, ale zaczęłam przyspieszać
No wiesz 3 a 4 to duza rożnica
Swoją droga szybkie jestemy- 3 latka nawet nie minęły, a my juz zaobraczkowane.

Wiesz mi sie wydaje ze ja z moim już z 10 lat jestem..tak go znam, a z drugiej strony zakochana jestem jak 1 dnia
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:42   #3573
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

a wogóle się zapomnałam pożalić bo Tadzik będzie na lotnisku w Niemcowni ok 7:00 rano ale musi tam czekać 5 godzin na samolot do Polski dla mnie te 5 godzin to wieczność
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:43   #3574
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No wiesz 3 a 4 to duza rożnica
Swoją droga szybkie jestemy- 3 latka nawet nie minęły, a my juz zaobraczkowane.

Wiesz mi sie wydaje ze ja z moim już z 10 lat jestem..tak go znam, a z drugiej strony zakochana jestem jak 1 dnia
a ja tą teorię wysnułam dzisiaj rano, że 4 lata i Tż mi uwierzył , ma się siłę przekonywania co ?

A tam szybkie, na co miałyśmy czekać.... Ja uważam, że fajnego faceta nie jest tak łatwo spotkać, ba bardzo trudno nawet , więc trzeba korzystać z chwili
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:44   #3575
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
a ja tą teorię wysnułam dzisiaj rano, że 4 lata i Tż mi uwierzył , ma się siłę przekonywania co ?

A tam szybkie, na co miałyśmy czekać.... Ja uważam, że fajnego faceta nie jest tak łatwo spotkać, ba bardzo trudno nawet , więc trzeba korzystać z chwili
no ja będę z Tadzisławem 6 lat w niu ślubu, ale to dlatego, że poznałam go jak miałam 17 lat a on 20
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:45   #3576
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Nam za niecały miesiąc minie 7,5 roku i też nie wiem kiedy to zleciało z drugiej strony jednak przestaje pamiętać jak to było gdy się nie znaliśmy.

Mam coś dziś kłopoty z netem. Siada mi co jakiś czas:/
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:46   #3577
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Czemu ma się nie udać? Bo jeszcze nic nie mamy załatwione. Największy problem ma TŻ... nie robimy wesela tylko obiad. Z mojej strony najbliższa rodzina to ok. 15 osób u TŻa jeśli chciałby zaprosić babcie i rodzeństwo rodziców z dziećmi wyszło by pewnie ok. 80 osób... a obiad na prawie 100 osób jest bez sensu... dlatego też nic jeszcze nie ruszyło
Rozumiem.
Ja wlasnie mam taką duzą rodzinę. Moi rodzie maja po 8 rodzenstwa...więc same ciotki i wojkowie to 32 osoby...o siostrach i braciach nie wspominając.
Zaprosiłam tylko 2 ciotki ze strony mamy (od taty nikogo nie było) Z tych dwóch ciotek przyszła jedna, bo 2 miała od stycznia zaplanowane na ten termin wczasy.
Do reszty ciotek zadzwonialm z informacją ze slub biorę ale maly i skromy więc weselich nie ma. Na szczescie mam wyluzowaną rodzię i ciotki powiedzialy "i dobrze, mądre dziecko po co masz fortunę wydawać".
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 10:49   #3578
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale namieszałyście najdłużej jest chyba Natali ze swoim narzeczonym jakoś 8 lat
Ja też jestem z TŻ od 8 lat

Svinecko, gratuluję bajkowych zaręczyn!

Spisaliśmy wczoraj protokół - szybko i sprawnie. TŻ jednak na maturalnym miał 5. z religii (na wcześniejszym miał 2. ). Ksiądz cmokał, jak zobaczył moje świadectwo, TŻ tylko westchnął

Prawie byśmy się nie wybrali do kancelarii, bo zdążyliśmy się pokłócić Albo raczej - pordażnić. Czy Wy też tak macie, że już na pierwszy rzut oka, jak spotykacie się z TŻ, od powiedzenia "cześć" , czujecie, że to nie będzie fajny wieczór? Ja byłam jakaś rozdrażniona, TŻ miał dziwny humor. Jeszcze wkurzyła mnie teściowa i babcia TŻ, które już sie cieszą, jak znajomi przyjdą mi tłuc szkło przed ślubem.
To tak a propos żenujących, prostackich zwyczajów ślubnych. W wielu miejscowościach na Śląsku jest taka "tradycja", że w piątek przed ślubem przychodzi się do panny młodej i trzaska się szkło, porcelanę, fajans itp., niby na szczęście. Nawet, gdy panna młoda mieszka na ostatnim piętrze w bloku... Wtedy dziewczyna wychodzi do "gości", szczęśliwa i rozpromieniona, sprząta to wszystko i polewa wódkę Czasem przychodzą nawet w nocy (mimo domofonu - wspaniali lokatorzy w mojej klatce zostawiają otwarte drzwi).
Teściowa sama parokrotnie zapowiedziała się, że przyjdzie coś potłuc. Jak dla mnie to jest to niedopuszczalne i nadaje się do dzwonienia na policję

Tylko że okazuje się, że ja i moja rodzina jesteśmy jacyś dziwni, bo wszyscy uznają to za normę - ba! za powód do dumy! T. już się przyzwyczaił, że mam takie zdanie, ale sam na pewno pojedzie tłuc szkło do naszej kumpeli
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:54   #3579
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
To tak a propos żenujących, prostackich zwyczajów ślubnych. W wielu miejscowościach na Śląsku jest taka "tradycja", że w piątek przed ślubem przychodzi się do panny młodej i trzaska się szkło, porcelanę, fajans itp., niby na szczęście. Nawet, gdy panna młoda mieszka na ostatnim piętrze w bloku... Wtedy dziewczyna wychodzi do "gości", szczęśliwa i rozpromieniona, sprząta to wszystko i polewa wódkę Czasem przychodzą nawet w nocy (mimo domofonu - wspaniali lokatorzy w mojej klatce zostawiają otwarte drzwi).
Teściowa sama parokrotnie zapowiedziała się, że przyjdzie coś potłuc. Jak dla mnie to jest to niedopuszczalne i nadaje się do dzwonienia na policję

Tylko że okazuje się, że ja i moja rodzina jesteśmy jacyś dziwni, bo wszyscy uznają to za normę - ba! za powód do dumy! T. już się przyzwyczaił, że mam takie zdanie, ale sam na pewno pojedzie tłuc szkło do naszej kumpeli
O matko, ale głupoty. Co jak co, ale ja chyba w ogóle jakaś anty-tradycyjna jestem, bo mnie mało który zwyczaj ślubny bawi.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:54   #3580
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
O matko, ale głupoty. Co jak co, ale ja chyba w ogóle jakaś anty-tradycyjna jestem, bo mnie mało który zwyczaj ślubny bawi.
taa mnie też
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:57   #3581
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jeszcze wkurzyła mnie teściowa i babcia TŻ, które już sie cieszą, jak znajomi przyjdą mi tłuc szkło przed ślubem.
To tak a propos żenujących, prostackich zwyczajów ślubnych. W wielu miejscowościach na Śląsku jest taka "tradycja", że w piątek przed ślubem przychodzi się do panny młodej i trzaska się szkło, porcelanę, fajans itp., niby na szczęście. Nawet, gdy panna młoda mieszka na ostatnim piętrze w bloku... Wtedy dziewczyna wychodzi do "gości", szczęśliwa i rozpromieniona, sprząta to wszystko i polewa wódkę Czasem przychodzą nawet w nocy (mimo domofonu - wspaniali lokatorzy w mojej klatce zostawiają otwarte drzwi).
Teściowa sama parokrotnie zapowiedziała się, że przyjdzie coś potłuc. Jak dla mnie to jest to niedopuszczalne i nadaje się do dzwonienia na policję

Tylko że okazuje się, że ja i moja rodzina jesteśmy jacyś dziwni, bo wszyscy uznają to za normę - ba! za powód do dumy! T. już się przyzwyczaił, że mam takie zdanie, ale sam na pewno pojedzie tłuc szkło do naszej kumpeli
ja dopiero w zeszłym roku pierwszy raz słyszałam o tym zwyczaju, u nas nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Byłam na weselu w Wielkopolsce i tam mówili na to polter. Ale też mi się to nie podoba, jakieś dziwne, nie widzę w tym większego sensu
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:08   #3582
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie, że już na pierwszy rzut oka, jak spotykacie się z TŻ, od powiedzenia "cześć" , czujecie, że to nie będzie fajny wieczór? Ja byłam jakaś rozdrażniona, TŻ miał dziwny humor. Jeszcze wkurzyła mnie teściowa i babcia TŻ, które już sie cieszą, jak znajomi przyjdą mi tłuc szkło przed ślubem.
To tak a propos żenujących, prostackich zwyczajów ślubnych. W wielu miejscowościach na Śląsku jest taka "tradycja", że w piątek przed ślubem przychodzi się do panny młodej i trzaska się szkło, porcelanę, fajans itp., niby na szczęście. Nawet, gdy panna młoda mieszka na ostatnim piętrze w bloku... Wtedy dziewczyna wychodzi do "gości", szczęśliwa i rozpromieniona, sprząta to wszystko i polewa wódkę Czasem przychodzą nawet w nocy (mimo domofonu - wspaniali lokatorzy w mojej klatce zostawiają otwarte drzwi).
Teściowa sama parokrotnie zapowiedziała się, że przyjdzie coś potłuc. Jak dla mnie to jest to niedopuszczalne i nadaje się do dzwonienia na policję

Tylko że okazuje się, że ja i moja rodzina jesteśmy jacyś dziwni, bo wszyscy uznają to za normę - ba! za powód do dumy! T. już się przyzwyczaił, że mam takie zdanie, ale sam na pewno pojedzie tłuc szkło do naszej kumpeli

Ja tak mam. Czuję czasem, że tego dnia się nie dogadamy...

Co do zwyczajów ślubnych to jestem na nie. Wydaje mi się, że powinno być tak jak Ty sobie tego życzysz. Jeśli nie podoba Ci się zwyczaj tłuczenia szkła powinnaś otwarcie o tym powiadomić a inni powinni to uszanować. szkoda, że łatwo się mówi a w praktyce nei zawsze to wychodzi...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:26   #3583
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Svinecko, bardzo ładny pierścionek i super wyglądałaś. Raz jeszcze gratuluję.
Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Svinecko, gratulacje !!!
Pierścionek śliczny i cała oprawa godna przeboju kinowego!
Pięknie wyglądałaś
Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Svinecko zaręczyny miałaś bajkowe , pierścień ładny okazały, lubię takie
Ale to chyba nie brylant , bo wtedy to kosztowałby fortunę
Ślicznie wyglądałaś, fajnie że uwieczniliście ten moment robiąc fotki
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Svinecko olala ale się odstawialaś. Nie dośc ze TZ miał stresa przez oswiadczyny to jeszcze pewnie zaniemowil jak Cię zobaczył.
Pierscionek sliczny..duży i blyszczący. Jestes dobrze oznakowaną narzeczona.
GRATULUJĘ RAZ JESZCZE "przyszła zono"

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Svinecko, gratuluję bajkowych zaręczyn!

jeszcze raz dziekuje dziewczyny

Dorinko oczywiscie ze to nie brylant - moj TZ wiedzial ze mi sie podoba duzy klasyczny pierscionek - taki zeby bylo wiadomo ze to zareczynowy
a zadnych brylantow nie potrzebuje, dla mnie nie ma roznicy czy to cyrkonia czy brylant, wyglada tak samo - byleby byl duzy hihi

pogoda dzis rzeczywiscie kiepska a ja musze sie zbierac i leciec na miasto zalatwic pare spraw ehh
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:28   #3584
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

czesc.

nam z TZem 2 dni temu stuknely dopiero 2 lata i 11 miesiecy (3 beda na poprawinach).
a jak mu wczoraj powiedzialam ze ciesze sie ze bedzie moim mezem to zapytal co juz od niego chce bo sie podlizuje

jade dzis sukienke mierzyc. a desz leje i leje...
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:40   #3585
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

ide zmielić ser i przygotować rodzynki do sernika dla Tadzika-ale mi się zrymowało
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:46   #3586
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

a ja lece do miasta - do wieczora kochane
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:52   #3587
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć dziewczyny.

Zmykam na badania - trzymajcie kciuki, bo mam już stracha.

Do zobaczenia w pn.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:58   #3588
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Zmykam na badania - trzymajcie kciuki, bo mam już stracha.

Do zobaczenia w pn.
i miłego weekednu
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:02   #3589
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

L_V trzymamy kciukasy

ja już mam wszystko naszykowane do serniczka teraz tylko włożyć wszystko na blache i do pieca
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 13:20   #3590
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
L_V trzymamy kciukasy

ja już mam wszystko naszykowane do serniczka teraz tylko włożyć wszystko na blache i do pieca
Kaśka widzę, że już prawie pełna gotowość na jutrzejszy dzieńjutro jadę do rodziców i też liczę na jakieś dobre ciacho w wykonaniu mojej Mamy

EDIT: nie zauważyłam a tu mi 1000 post stuknął
__________________

Edytowane przez twin--maid
Czas edycji: 2008-08-29 o 13:21 Powód: dopisek
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:26   #3591
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Kaśka widzę, że już prawie pełna gotowość na jutrzejszy dzieńjutro jadę do rodziców i też liczę na jakieś dobre ciacho w wykonaniu mojej Mamy

EDIT: nie zauważyłam a tu mi 1000 post stuknął
ja też jadę dziś po pracy do rodziców, ale wolałabym żeby ciasta nie było, bo na pewno ciężko by mi było się powstrzymać i sobie odmówić, a próbuję ograniczać słodkie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:39   #3592
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jeszcze wkurzyła mnie teściowa i babcia TŻ, które już sie cieszą, jak znajomi przyjdą mi tłuc szkło przed ślubem.
To tak a propos żenujących, prostackich zwyczajów ślubnych. W wielu miejscowościach na Śląsku jest taka "tradycja", że w piątek przed ślubem przychodzi się do panny młodej i trzaska się szkło, porcelanę, fajans itp., niby na szczęście. Nawet, gdy panna młoda mieszka na ostatnim piętrze w bloku... Wtedy dziewczyna wychodzi do "gości", szczęśliwa i rozpromieniona, sprząta to wszystko i polewa wódkę Czasem przychodzą nawet w nocy (mimo domofonu - wspaniali lokatorzy w mojej klatce zostawiają otwarte drzwi).
Teściowa sama parokrotnie zapowiedziała się, że przyjdzie coś potłuc. Jak dla mnie to jest to niedopuszczalne i nadaje się do dzwonienia na policję

Tylko że okazuje się, że ja i moja rodzina jesteśmy jacyś dziwni, bo wszyscy uznają to za normę - ba! za powód do dumy! T. już się przyzwyczaił, że mam takie zdanie, ale sam na pewno pojedzie tłuc szkło do naszej kumpeli
Masakra czemu to ma służyć chyba rozgłosowi

Wróciłam od endokrynologa. Mam skierowanie do szpitala, żeby zrobić te wszystkie badania muszą mnie położyć na oddział... Bo badania są robione o różnych porach dnia i nocy. Brrr. Słabo mi na samą myśl, duuużo pobierania krwi mnie czeka. I ja nigdy nie leżałam w szpitalu.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:43   #3593
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Masakra czemu to ma służyć chyba rozgłosowi

Wróciłam od endokrynologa. Mam skierowanie do szpitala, żeby zrobić te wszystkie badania muszą mnie położyć na oddział... Bo badania są robione o różnych porach dnia i nocy. Brrr. Słabo mi na samą myśl, duuużo pobierania krwi mnie czeka. I ja nigdy nie leżałam w szpitalu.
a musisz robić te badania z jakiegoś konkretnego powodu czy chcesz po prostu sprawdzić, czy wszystko jest ok?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:48   #3594
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja też jadę dziś po pracy do rodziców, ale wolałabym żeby ciasta nie było, bo na pewno ciężko by mi było się powstrzymać i sobie odmówić, a próbuję ograniczać słodkie
Rozumiem więc trzymam kciuki, aby nie było nic słodkiego co by Cię mogło skusić.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Wróciłam od endokrynologa. Mam skierowanie do szpitala, żeby zrobić te wszystkie badania muszą mnie położyć na oddział... Bo badania są robione o różnych porach dnia i nocy. Brrr. Słabo mi na samą myśl, duuużo pobierania krwi mnie czeka. I ja nigdy nie leżałam w szpitalu.
Mnie w LO skierowali na nocną obserwację. Po czym okazało się, ze nie można zostać tylko an jedną noc ale na 3, bo inaczej to im nie refundują czy coś takiego... nie lubię szpitali i było to dla mnie dość traumatyczne przeżycie...

Ines jak Cię zostawią na oddziale to pewnie Ci welfron wkują i nie będziesz musiała mieć ciągle wbijanych igieł przynajmniej mi tak zrobili i jak tylko była potrzebna krew to ją "upuszczali" Ważne, że się przebadasz i będziesz wiedziała co dalej
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:48   #3595
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Zmykam na badania - trzymajcie kciuki, bo mam już stracha.

Do zobaczenia w pn.
Wlansie dzis podczas suszenia wlosow myslałm o tej Twojej cytologii.
To ja trzymam kciuki za dobre wyniki
Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Wróciłam od endokrynologa. Mam skierowanie do szpitala, żeby zrobić te wszystkie badania muszą mnie położyć na oddział... Bo badania są robione o różnych porach dnia i nocy. Brrr. Słabo mi na samą myśl, duuużo pobierania krwi mnie czeka. I ja nigdy nie leżałam w szpitalu.
Przeciez do szpitala cię nie polożą. Zbadaja poziom hormonow i przepisza leki. Nie strachaj
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:59   #3596
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a musisz robić te badania z jakiegoś konkretnego powodu czy chcesz po prostu sprawdzić, czy wszystko jest ok?
Muszę, bo skoro mam tyle lat problemy z cera (nie do wyleczenia dermatologicznie) to jest to problem o podłożu hormonalnym i cera to jak narazie pierwszy objaw tego. Potem może być więcej problemów.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Rozumiem więc trzymam kciuki, aby nie było nic słodkiego co by Cię mogło skusić.



Mnie w LO skierowali na nocną obserwację. Po czym okazało się, ze nie można zostać tylko an jedną noc ale na 3, bo inaczej to im nie refundują czy coś takiego... nie lubię szpitali i było to dla mnie dość traumatyczne przeżycie...

Ines jak Cię zostawią na oddziale to pewnie Ci welfron wkują i nie będziesz musiała mieć ciągle wbijanych igieł przynajmniej mi tak zrobili i jak tylko była potrzebna krew to ją "upuszczali" Ważne, że się przebadasz i będziesz wiedziała co dalej
o maj gad

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Przeciez do szpitala cię nie polożą. Zbadaja poziom hormonow i przepisza leki. Nie strachaj
Położą, na dwie doby, a po dwóch tygodniach na kolejne dwie doby.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:14   #3597
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
o maj gad



Położą, na dwie doby, a po dwóch tygodniach na kolejne dwie doby.
Przeraził Cię welfron? jeśli tak, to była moja nieudana pozytywna część poprzedniej wypowiedzi ja nie cierpię pobierania krwi i dla mnie ten welfron przez 3 dni, kiedy codziennie musieli pobierać mi krew, był zbawieniem
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:16   #3598
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Svinecka nie miałam jeszcze okazji pogratulować zaręczyn. gratuluję!!! świetna otoczka. do pozazdroszczenia

mój staż to dopiero rok z hakiem, więc jeszcze sobie poczekam na ten moment.
biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:20   #3599
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć!

Co się tutaj działo! A mnie tylko przez cztery dni nie było... 2 wypadki samochodowe (dobrze że Diana i Dorinka są całe), Svineckowe zaręczyny (Gratulacje!!!), Kasi Tadzisław wraca (chociaż może go zatrzymam, i nigdzie nie poleci , a co!).

Ja miałam męczące 4 dni u klienta. Do tego wczoraj wyskoczyła mi opryszczka a że nie miałam leków przy sobie, to dzisiaj jest oooogromna. Dalej nie zjadłam leków bo zaraz idę po ostatnią szczepionkę na HPV, i nie wiem czy ten mój Heviran nie wchodzi w jakieś interakcje ze szczepionką... grrrr....


Ciekawe co u Madzi, dawno się nie odzywała, pewnie zwiedza w wolnych chwilach ile się da.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:21   #3600
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Zmykam na badania - trzymajcie kciuki, bo mam już stracha.

Do zobaczenia w pn.


Witajcie
Zaległości nie nadrobiłam, takze nawet nie wiem o czym piszecie, ale zaraz nadrobie

Miałąm dzisiaj mały maraton po miescie, no i złożyłam papiery na studia Lepiej póżno niż wcale Bo rocznikowo będe 3 lata w tył, no i moimi znajomymi będe 19 -latkowie (nie żebym miała coś przeciw...) ale będę troche będe się dziwnie czułą bo oni pewnie jeszzce maja fiu bżdziu w głowie a ja juz troszke spoważniałam

No i oczywiscie kupiąłm sobie butki, 2 pary
W jednych powaliła mnie cena (takiej okazji nie mozna przegapic), a drugie mnie zauroczyły


Aha ja z Tż w listopadzie bedziemy mieć 8 rocznice, takze wychodzi na to że Asiuk ma największy staż
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.