Dziwny sen :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 19:42   #1
calipso85
Raczkowanie
 
Avatar calipso85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 38

Dziwny sen :)


Dzisiaj w nocy mialam dziwny sen zwiazany z moim przyszlym slubem. Otóz snil mi sie piekny slub koscielny, full wypas. Ale po wyjsciu z kosciola ja mialam wesele osobno (osobna sala nawet chyba inne miasto) i moj narzeczony osobno :/ Moze ja za duzo mysle o tym. Chcialabym zeby sie juz oswiadczyl ale on odwleka bo boi sie utraty wolnosci :/ a ja tylko kiecki slubne i pierscionki ogladam :/ Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
calipso85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 21:41   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dziwny sen :)

nie znam sie na tłumaczeniach snów

mi sie snilo po pierwszej randce z obecnym TZ ślub w kosciele, ja w bialej sukni on w garniturze i taki typowu slub kościelny - po pierwszym spotkaniu hehehehe
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 00:25   #3
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez calipso85 Pokaż wiadomość
Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
Że za dużo myślisz o czymś, o czym chyba jeszcze nie powinnaś, skoro nie macie ustalonej daty ślubu.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:31   #4
cecile85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwny sen :)

Ja tez miała ostatno dziwny sen, był dzień mojego ślubu, juz się ubierała, po czym zauważyłam, że nie byłam u fryzjera, nie jeste umalowana, a za godzine ceremonia. Stalam w sukni i zakładałam biale bawełniane skarpety, po chwili przypomniałam sobie, że mam piękne pończochy, załozyłam je i poszłam tak ubrana w sukni na przystanek, ciągnąć na sznurku białego dużego fiata....dziwny sen.
cecile85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:59   #5
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez calipso85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w nocy mialam dziwny sen zwiazany z moim przyszlym slubem. Otóz snil mi sie piekny slub koscielny, full wypas. Ale po wyjsciu z kosciola ja mialam wesele osobno (osobna sala nawet chyba inne miasto) i moj narzeczony osobno :/ Moze ja za duzo mysle o tym. Chcialabym zeby sie juz oswiadczyl ale on odwleka bo boi sie utraty wolnosci :/ a ja tylko kiecki slubne i pierscionki ogladam :/ Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
Snią ci się takie rzeczy,bo tak naprawde pragniesz tego aby ci się wkońcu oświadczył,a potem marzy ci się wasz ślub. Pewnie dlatego,że dużo o tym rozmyślasz.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 11:37   #6
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Snią ci się takie rzeczy,bo tak naprawde pragniesz tego aby ci się wkońcu oświadczył,a potem marzy ci się wasz ślub. Pewnie dlatego,że dużo o tym rozmyślasz.
jak koleżanka - dużo o tym myślisz wiec Ci się sni i nie szukaj jakis ukrytych sensów w nich
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:47   #7
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez calipso85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w nocy mialam dziwny sen zwiazany z moim przyszlym slubem. Otóz snil mi sie piekny slub koscielny, full wypas. Ale po wyjsciu z kosciola ja mialam wesele osobno (osobna sala nawet chyba inne miasto) i moj narzeczony osobno :/ Moze ja za duzo mysle o tym. Chcialabym zeby sie juz oswiadczyl ale on odwleka bo boi sie utraty wolnosci :/ a ja tylko kiecki slubne i pierscionki ogladam :/ Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
Mojej koleżance niedawno oświadczył się facet i tak intensywnie to przeżywała, ze też zaczęła mieć dziwne sny, np. śniło jej się że bierze ślub w jakieś okropnej używanej brudnej sukience koloru szarego i że wygląda w ogóle potwornie. Myślę, że nie ma co się takimi snami przejmować, jak się człowiek czymś zamartwia to zawsze się jakieś głupoty śnią

Nasz dzień:
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 15:02   #8
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Dziwny sen :)

mi sie snilo, ze szlam do oltarza, cala rodzinka usmiechnieta, organy graja, wszedzie kwiaty...ale mialam ochote uciec i nie brac slubu. i uchyba ucieklam, nie pamietam za dobrze
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:40   #9
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Dziwny sen :)

Witam !!

mnie się dzisiaj śniły przygotowania do ślubu ( w sumie to pare godzin przed ślubem) ubierałam sukienke której nawet wczesniej nie przymierzałam :/ nie wiem jak to się stało ale sama byłam zdziwiona w moim śnie, nie kupiłam butów białych, miałam naszykowane czarne, rajstop nie miałam, welonu też nie.. jedynie co z tego pozytywnego pamietam to że mamusia moja wręczyła mi podwiązke niebieską a poza tym koszmar najbardziej chyba to mnie te buty przeraziły, już nie wspominam o fryzurze, makijarzu, a to było na kilka godzin przed ślubem :/

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2008-10-20 o 11:18
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 11:32   #10
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dziwny sen :)

No to muszę co niektóre z Was zmarwić... ostatnio wyczytałam, że sny to takie podszepty intuicji. W snak widzimy nasze lęki, nasze pragnienia.
Też miałam dziwny sen i nie wiem co zrobić. Śnił mi się dzień przed slubem. Wszyscy się szykują, biegają z miejsca na miejsce, stroja salę- a ja stoję i bardzo żałuję ze nie odwołałam tego slubu. Koszmarny sen...

Niestety jestem swiadoma swoich negatywnych myśli, ze nie wszystko jest po mojej mysli jeżeli chodzi o TŻ i boję się jak co będzie po ślubie.

Co do autorki wątku, myslę ze sen potwierdz to że macie inne podejscie do małzeństwa, rozmijacie się w potrzebach. Ty bys cchciała, on na razie nie... Stad te dwie sale.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:56   #11
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Dziwny sen :)

a mnie się wydaję że takie sny biorą się z tego że martwimy się jak to wszytsko wypadnie, myslimy o tym coraz częściej, ale kurcze jeśli ja mam takie sny 11 miesięcy przed ślubem to co to będzie za pół roku albo miesiąc przed
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 18:22   #12
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziwny sen :)

Witam Was
Uff dobrze zatem wiedzieć,ze nie jestem jedyna co do dziwnych snów z tej kategorii
Kiedys mi sie sniło,,ze byłam pod kościołem wszycsy goście tez juz byli a ja bez makijazu,bez fryzury,i welon szukałam
A dziś w nocy kolejny głupi,nie pamietam dokładnie ale nie był wesoły i oczywiscie nerwowy
NIe doszukiwała bym sie tu jednak zbytnich interpretacji,i zgodze sie z przedmówczynia,ze to chyba nasze obawy i lęki aby wszystko było dobrze i dopiete na ostatni głuzik mają ujście własnie w takich snach


Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
a mnie się wydaję że takie sny biorą się z tego że martwimy się jak to wszytsko wypadnie, myslimy o tym coraz częściej, ale kurcze jeśli ja mam takie sny 11 miesięcy przed ślubem to co to będzie za pół roku albo miesiąc przed
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:07   #13
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez calipso85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w nocy mialam dziwny sen zwiazany z moim przyszlym slubem. Otóz snil mi sie piekny slub koscielny, full wypas. Ale po wyjsciu z kosciola ja mialam wesele osobno (osobna sala nawet chyba inne miasto) i moj narzeczony osobno :/ Moze ja za duzo mysle o tym. Chcialabym zeby sie juz oswiadczyl ale on odwleka bo boi sie utraty wolnosci :/ a ja tylko kiecki slubne i pierscionki ogladam :/ Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
Twój sen to jeszcze nic, w porównaniu z moim!
Kupiłam tydzień temu wymarzoną sukienkę wraz z dodatkami. Szczeście nie z tej ziemi To było na prawdę.

Kilka dni temu śniło mi się, że pomyliły mi się godziny, nie miałam kupionych butów i w sukni ślubnej jechałam do sklepu po buty. Potem okazało się, że fryzjerka gdzieś poszła, nie ma kto mnie pomalować, ksiądz dłużej na mnie nie będzie czekał, orkiestra sie zwinęła, a jedzenie na sali weselnej jest już zimne.
Nie mówię, jak przerażona się obudziłam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:15   #14
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziwny sen :)

NO nie a ja dzis znowu miałam "dziwny sen"
Wszystko byo juz gotowe, ja w suki ( dziwne bo czerownej a biała miałam potem ubrac) tZ w garniturze, był autobus i kierowca który miał gosc wozic, i mama TŻ poszła sae obejrzec i stwierdziłyśmy ze inna bedzie lepsza i tam sie mieismy przeniescole okazało sie ze nie ma na ten dzien terminu tylko na za tydzien czy jakies takie... kurde, taka zaniepokojona tym wszystkim sie obudziłam i pierwsze po przebudzeniu to była mysl- czy na za tydzien bedzie bedzie tez termin miała kapela i w kosciele potem sie kapnełam ,ze to tylko sen Uff
Mam jeszce około 11 miesiecy do ślubu, jak teraz mam takie sny to co bedzie 3 miesiace przed??
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:37   #15
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Dziwny sen :)

misty ja też miewałam takie sny jak zaczęliśmy ślub planować. Ale jakoś tak na 3-4 miesiące przed ślubem one się skończyły i już do samego ślubu nie miałam ani jednego koszmarku ślubnego. i z tego co czytałam, podobnie ma większość dziewczyn. Może wynika to z tego, że po wstępnych przygotowaniach (zaklepaniu kościoła, sali, kapeli) przychodzi czas przestoju. A człowiek się doczekać nie może i dużo o tym myśli, stąd i sny się pojawiają. Potem, jak już przygotowania ruszają pełną parą dość często ma się ochotę o tym zapomnieć
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:23   #16
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Dziwny sen :)

mnie też się dzisiaj śniło ale że w dzień ślubu mój TZ się rozmyslił i powiedział że już nie chce się ze mną żenić i ślub się nie odbył... fajne jaja co nie??
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:40   #17
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
mnie też się dzisiaj śniło ale że w dzień ślubu mój TZ się rozmyslił i powiedział że już nie chce się ze mną żenić i ślub się nie odbył... fajne jaja co nie??
NO nie za fajnie jak w sumie wszystkie nasze sny,jak to ładnie i trafnie Agunia82 ujęła - koszmary slubne chyba nie należą do najmilszychZawsze jest w nich cos nie tak, to chyba naprawde wyraża nasze lęki i obawyNie chce już takich snów
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:49   #18
batteryfree87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez calipso85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w nocy mialam dziwny sen zwiazany z moim przyszlym slubem. Otóz snil mi sie piekny slub koscielny, full wypas. Ale po wyjsciu z kosciola ja mialam wesele osobno (osobna sala nawet chyba inne miasto) i moj narzeczony osobno :/ Moze ja za duzo mysle o tym. Chcialabym zeby sie juz oswiadczyl ale on odwleka bo boi sie utraty wolnosci :/ a ja tylko kiecki slubne i pierscionki ogladam :/ Jak myslicie co ten sen mogl znaczyc?????
Sprawdzilam w senniku przedmalzenskim i wszystko wskazuje na to, ze:

- osobne wesele znaczy, ze na wieczorze panienskim bedziesz ubrana na czerwono
- inne miasto znaczy, ze beda strzelac w Gruzji do naszego Prezydenta

Qrcze, abym tylko nie byla zlym prorokiem, tfu
batteryfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:27   #19
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziwny sen :)

Cytat:
Napisane przez batteryfree87 Pokaż wiadomość
Sprawdzilam w senniku przedmalzenskim i wszystko wskazuje na to, ze:

- osobne wesele znaczy, ze na wieczorze panienskim bedziesz ubrana na czerwono
- inne miasto znaczy, ze beda strzelac w Gruzji do naszego Prezydenta

Qrcze, abym tylko nie byla zlym prorokiem, tfu
Interesujaca interpretacja nie powiem.... ale tu tematy slubne nie polityczne....
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 20:13   #20
Krowa83
Raczkowanie
 
Avatar Krowa83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielona łąka :P
Wiadomości: 52
Dot.: Dziwny sen :)

Ja wyczytałam w jakimś senniku, jeśli śni Ci sie własny ślub to znaczy, że niedługo spodka Cie coś miłego, jakieś szczęście A gdy śni Ci sie, że widzisz czyjś ślub to wydarzy sie cos nie nieprzyjemnego I wiecie mi sie też śnił kilkakrotnie mój ślub (sen nie był jakiś przeuroczy-byłam bez makijażu ) i pare dni później spodkało mnie coś bardzo miłego
__________________
Nasz ślub - 18 kwiecień 2009



http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-34389.png
Krowa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:31   #21
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziwny sen :)

wiecie co ,powoli juz mnie to wkurza
kilka dni temu znowu sen,standardowo czegos mnie miałam, cos mi brakowało, biegałam juz w białej kiecce,ale nie miałam welonu i ponczoch,problem tez był z fryzurapotem goscie poszli juz do koscioła a TZ nie chciał wyjsc z łazienkia ja panika co zrobie jak on nie wyjdziekurde dosc mam tych głupich snów!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:41   #22
Slodkaniunia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 25
Dot.: Dziwny sen :)

hej bardzo chce sie podzielic z moim wspanialym barwnym snem ktory dzisiaj mi sie przysnil xD otoz jak pamietam bylo to podczas obchodow swieta halloween. mialam wrazenie ze to juz kiedys bylo ze takie cos mialo miejsce w moim zyciu jednak jestem pewna ze nie. pamietm ten sen calkiem dobrze jak zaden inny poniewaz rzadko jaki sen zsachowuje sie w mojej pamieci. sen zaczynal sie nie winnie. pamietam jak zadzwonil dzwonek do drzwi i ujrzalam w nich haloweenowych przebierancow na dworze pamietam ze bylo duzo sniegu . weszli do mojej chaty i obsypali mnie czyms bialym ale twardym zapewne maka i uciekli poniewaz nie poczestowalam ich niczym bo nie zdazylam . potem sie dowedzialam nie wiem skad ze to sa dzieci sasiadki. jakas mnie taka chec nabrala zeby isc do plotu i zamknac furtke ale kiedy nagle pod moj dom podjechal pociag widomo podobny do tramwaju podwojnego byl on koloru zielonego nie wiem dlaczego ale przypomninal mi zombi. w pociagu byla masa ludzi wszyscy sie bawili bylo slychac glosna muze z jego srodka. stalam jak w murowana ale po chwili zaczelam sie powoli oddalac i zauwazylam ze za drzewem stoi corka mojej sasiadki i sie wpatruje w ten pociag. zaraz po chwili gdy spojrzalam na pociag zaczeli z niego wychodzic przystojni chlpacy i kierowali sie w nasza strone bylo ich z 3. tak jakby chcieli nas wciagnac do pociagu. jednak ja sie urwalam i zaczelam sie coraz szybciej oddalac ale corka mojej sasiadki pojechala z nimi. pociag odjechal ale bylo slychac caly czas ten halas i muzyke klubowa z pociagu. poszlam do domu i obczajalam za oknem. pociag przyjezdzal co pare minut mialam wrazenie ze to ten sam poniewaz za kazdym razem co przyjezdzal byl takiego samego koloru jednak na tablicy wyswietlala sie co chwile na pomaranczowo inna miejscowosc. mialam odczucie lekkiego leku poniewaz chcialam jechac tym pociagiem ale balam sie poniewaz nie mialam z kim. siedzialam tak przy oknie az do rana az chyba przyjechal ostatni pociag ktory chyba odwiozl ludzi poniewaz bylo ich masa wszyscy byli porprzebierani. otwarlam okno i nagle z nikad zaczeli przechodzic kolo mojego okna niektorzy sie bili nie zauwazyli nawet mnie ale bylo tam tez pare moich kolezanek mowiacych mi czesc. co mnie zaciekawilo wszyscy szli jak pochod niekotrzy tn wiekszosc z nich trzymala w reku zrobiona z bialego papieru trumne i narysowany byl krzyz na niej a w srodku niej bylo nazwisko znanej osoby.
wszyscy ci ludzie cos tam krzyczeli ale nie pamietam dokladnie juz. nagle mama do mnie podeszla do tego okna i mowila ze mam juz isc spac wiec zamknelam okno chwile z nia usiadlam i ona poszla do kuchni i nagle w pokoju ktorym siedzialam bylo pustych 5 szklanek i talerzy i nagle sie zapelnily herbata i plackami same i ja to widzialam i moja mama. no i dalej juz nie pamietam snu bo sie chyba skonczyl i sie wlasnie obudzilam sama w domu bo obudzil mnie dzwonek do drzwi listonosz xD wiec ciekawe sny mam ostatnio ;] co moze oznaczac ten sen?? komentujcie o myslicie o tym xD pozdrawiam;**
Slodkaniunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.