Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 08:45   #1
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660

Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!


Witam w kolejnej części wątku: "odchudzanie - 30 kg. Może znajdę koleżankę do odchudzania?"

Z uwagi na to, że wątek stał się mniej dietetyczny, a bardziej plotkowy zdecydowałyśmy się na zmianę nazwy

O naszych przygodach z gubieniem kilogramów można przeczytać tu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270462 - część I

i tu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314184 - część II.

Zapraszam wszystkie stare wyjadaczki jak i nowe panie, które chciałyby razem z nami walczyć ze zbędnymi fałdkami i dzielić się wszystkimi smutkami i radościami (niekoniecznie związanymi z dietą).

Na dzień dobry kilka naszych mądrości życiowych, które przewinęły się w poprzednich częściach i które nie mogą pójść w zapomnienie:

1. Waga kłamie!
2. Dieta bez grzechów to nie dieta.
3. Dieta? Jaka dieta? Nie znam człowieka!
4. Jestem na diecie cud... Cud jak schudnę!
5. To nie ja... To moje hormony.

6. Co ta dieta robi z ludzi!

Pozostaje mi już tylko życzyć wszystkich samych sukcesów w walce z nadwagą i przypomnieć, że każdy wchodzi tu na własną odpowiedzialność
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...

Edytowane przez Limonka1987
Czas edycji: 2009-09-06 o 13:23
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 08:59   #2
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

No wreszczcie
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 09:31   #3
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

jestem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:13   #4
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

oł jeeeeeeeeeee












mamy nowy wątuś ;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:16   #5
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Melduję się na posterunku

__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:30   #6
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

eeee cisza tu jak nie wiem co

Wlasnie mialam obiad.... na obiad kurczak wyprany w perwoll color magic
Nie rozumiem, dlaczego sanepid nie dobierze sie do tych wszystkich firemek sprzedajacych nieswieze zarcienie wiem czy oni im placa czy co.... ale jak by mieli zamknac to chyba wszystkie zaklady miesne w okolicy tak wiec zaraz spadam zjesc cos malo niedzielnego... chyba jakies spagetti zrobie albo cus

No poniewaz nie zdazylam w tamtej czesci odpisac...
Mamrociu, oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc Podejrzewam, ze kolejne zamowienie zloze w tym albo w przyszlym tyg I fajnie jak bys dolaczyla W razie czego sluze rada i pomoca
Odcienie kolorkow mozesz poogladac:
Tutaj hasło minerals
Tutaj hasło minerals
Tutaj hasło mineraly
Tutaj

Co do kolorku to sama nie wiem Troche ci sie przygladalam na NK i nie wiem... moze cos z Buff albo Beige? Przyjzyj sie buzce dokladnie i zobacz jaki masz kolorek... czy ciut zolciutki/rozowy/pomaranczowy/szarawy czy moze lekko oliwkowy Musisz poprobowac Ja jeszcze swojego nie znalazlam ale juz wiem, ze jestem zielonkawa i w ta rodzine mam celowac


Olciu na retinoidach sie nie znam wiec nie pomoge Jesli chodzi o BU to moze zobacz tam jakis kremik/serum? Sa bardzo dobre i z tego co wiem to wiele dziewczyn jest bardzo zadowolonych No i pewnie skora szybko ci sie odwdzieczy A Baby Dreamy sa na prawde rewelacyjne Mozesz sprobowac bialego Ol-Bad swietnie nawilza i myje, niebieskiego-uniwersalnego, albo zoltego-waschbalm No i wszystkiego z reszta bo wszystkie sa rewelacyjne i taniutkie jak barszcz Mnie najbardziej przekonuje to, ze nie sa nafaszerowane chemia jak wszystkie nivejki i johnsony

Ufff ale mi sie rozpisalo
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:39   #7
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

mam dla was straszaka na dzis jak bedziecie podjadac to sie roztyjecie ja znowu czuje sie malo apetycznie i ogladam fotki z wczoraj i widze jakie mam przygrubione nogi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz 013.jpg (147,2 KB, 118 załadowań)
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 11:49   #8
mkarlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 131
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dzień dobry

Ja też melduje się na nowym wątku Dopiero wstałam po szaleńczej nocy, kac morderca mnie dopadł, ale niestety muszę się szybko ogarnąć i jechać do rodzinki na obiadek.Na dyskotece było super, wybawiłam się, wytańczyłam i poznałam fajnego faceta, a uwierzcie mi ze na dykotece w naszej okolicy to rzadkość, bo teraz górują same małolaty.No ale niestety musiałam odmówić temu panu następnego spotkania bo mam swojego tż, zobaczymy jak na długo, ale jak co to mam jego numer.
Wczoraj też się dowiedziałam, ze mam wesele w październiku więc muszę szukać jakiejś sukienki itp....
A i gorsza wiadomość, przytyłam 3 kg, masakra nawet tego nie czuję, w spodnie wchodzę, nie opycham się tak, tylko trochę odpuściłam z ćwiczeniami.Pa laseczki i może potem coś naskrobię.Paaa.
__________________
"Myśleć to co prawdziwe
czuć to co piekne
Kochac co dobre
W tym cel zycia".






Start: 83 kg8 2...81....80..79-będzie kiedyś....
Meta: 65, a jak sie da to 56 ;-)).
mkarlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:01   #9
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Tysienko skoro jej nie lubisz to po co meczyc sie caly dzien w jej towarzystwie? Ja bym nie pojechala
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Tysiu- na Twoim miejscu bym sobie darowała. Spędzać cały dzień z osobą na którą ma się niemalże alergię to żadna frajda
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Co kupiłaś Ali na wieczór panieński? Może dodatkowo upieczesz jej takiego gorrrrącego Rodrigeza, jakiego życzyła sobie kiedyś Niunia?
A Księciem Kserokopiarki mnie rozwaliłaś
hihihih bo tak go trzeba ochrzcic;D


I NIE POJECHAŁAM
milam troszke ochote, bo tak to bede siedizec caly dzun na chacie, ale jak mam caly dzien siedziec z tamta to wyhodzi na taka sama meke, wiec juz wole sie meczyc an wlasnym terenie;D
a pozatym nikt wielce ne inalegal zebym jechala, to tylko byla tzw propozycja na odwal sie
nie napisze bo ja kgdzie tu podglada to ne iebdzie neispodziany hehehe:P
a samca nei bede jeje piekla bo najnormalniej w swiecie mi sie nie chce;d
ale fajny wiersz jeje napisalam....nie zeby sama;D byly 2 zdoriblam z neigo 1 i zmeinilam z 6rymów;D

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Jak dla mnie może pozostać -30, w ogóle mi to nie przeszkadzało od początku pierwszej części. Werka przyjęła mnie pod swoje skrzydła, mimo, że miałam do zrzucenia 15 kg i nie czułam się na wątku dziwnie, mimo tych 30 w tytule... więc jeśli chodzi o mnie, to wszystko mi jedno, może być -50, -30, -20 czy -3....
Poza tym raczej będę tu rzadkim gościem, więc przy ustalaniu nazwy wątku nie bierzcie mnie pod uwagę... Trzymajcie się ciepło, pozdrawiam
hola hola moja panno!! a nasza BIGMILCZA miłosc?!!?!?
to po takim czasie razem TY teraz przeciw mnie! TY BRUTUSIE!!


Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
hello wczoraj sie przelamalam i poszlam do klubu ze znajomymi z poczatku bylam zadowolona ale potem humor mnie zaczal opuszczac i juz nawet alko mi nie pomogl, stale myslalam o Panu M ah ci mezczyzni
przestań o nim tak czesto myśleć bo w koncu osiwiejesz;p
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:04   #10
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Witam

Przyjmiecie do swojego grona zbłąkaną owieczkę??
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:28   #11
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Limonka1987 proponuje dodac haslo; Co ta dieta robi z ludzi
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 13:22   #12
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Nowa_Nadziejo- w imieniu wszystkich dziewczyn z wątku witam ciepło i od razu pozwolę sobie zadać kilka standardowych pytań. Ile ważysz? Przy jakim wzroście? Ile chcesz zrzucić? Jaką dietę stosujesz? Powiesz nam coś więcej o sobie? (Wiek, zainteresowania, co porabiasz na codzień itp.). Wybacz ten wywiad godny profesjonalistów, ale my ciekawskie baby jesteśmy
Swoją drogą może powinnyśmy w pierwszym poście od razu zamieścić formularz z pytaniami, żeby od razu poznawać nowe koleżanki od podszewki
Przy okazji- bardzo podoba mi się Twój nick

Malinn- już wiem do kogo się zwracać gdy będę potrzebowała porad z dziedziny kosmetyki/pielęgnacji Zmień sobie podpis na "całodobowe pogotowie kosmetyczne"

Fiolusku-
gdzie Ty masz grube te nogi? No gdzie? Bardzo apetyczne udziki Marudzisz, dziewczyno... Przypomnij mi, jaki teraz rozmiar nosisz?
A hasło zaraz dodaję

Mkarlinko-
ho ho ho... Nasza podrywaczka Nie można Cię spuścić z oka
Nie martw się wagą, bo czasem tak już jest, że rośnie na chwilę bez żadnego racjonalnego powodu. Najważniejsze, że wizualnie nie widzisz różnicy. Może po prostu jesteś przed okresem?
TŻ-tem też się na razie nie martw. Każdy związek przechodzi przez problemy. Jeśli je pokonacie to co jest między Wami będzie jeszcze silniejsze. Jeśli nie... Widocznie nie było warto... A jak widać potencjalni kandydaci na zastępcę już się ustawiają w kolejce

Tysiu- inaczej niż Książę Kserokopiarki go nie nazwę Mam nadzieję, że kiedyś w pełni sobie na ten przydomek zasłuży


Mnie koleżanka namówiła właśnie,żebym wybrała się z nią dziś na VI praskie spotkania z kulturą. Szczerze to długo namawiać mnie nie musiała, bo impreza zapowiada się na prawdę ciekawie! Na podwórkach przy Ząbkowskiej mają być rozmieszczone podwórka kulturowe- indyjskie (), rosyjskie, japońskie, arabskie, afrykańskie i wiele innych. Oczywiście na każdym będą atrakcje ściśle związane z regionem, które dane podwórko reprezentuje. Tak więc na arabskim będą na przykład pokazy tańca brzucha, prezentacja depilacji pastę cukrową, fajki wodne czy nauka parzenia herbaty po arabsku. Na japońskim będą warsztaty origami, pokazy walk w tradycyjnych strojach czy nauka wiązania kimona. Na brazylijskim mecz piłkarski, warsztaty capoeiry i oczywiście parada samby. Na indyjskim hinduski catering, pokaz hinduskich mebli i ubrań, taniec Bollywoodzki i pokaz filmu. Wszystkich atrakcji po prostu nie sposób wymienić. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale nawet to nie jest w stanie nas zrazić

Zajrzę do Was po powrocie
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:31   #13
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Witam
Przyjmiecie do swojego grona zbłąkaną owieczkę??
jes
w końcu same jesteśmy zbłąkane...żeby nie powiedzieć obłąkane hahah

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Tysiu- inaczej niż Książę Kserokopiarki go nie nazwę Mam nadzieję, że kiedyś w pełni sobie na ten przydomek zasłuży

też na to licze;D z dni na dzień coraz bardziej ;D

Mnie koleżanka namówiła właśnie,żebym wybrała się z nią dziś na VI praskie spotkania z kulturą. Szczerze to długo namawiać mnie nie musiała, bo impreza zapowiada się na prawdę ciekawie! Na podwórkach przy Ząbkowskiej mają być rozmieszczone podwórka kulturowe- indyjskie (), rosyjskie, japońskie, arabskie, afrykańskie i wiele innych. Oczywiście na każdym będą atrakcje ściśle związane z regionem, które dane podwórko reprezentuje. Tak więc na arabskim będą na przykład pokazy tańca brzucha, prezentacja depilacji pastę cukrową, fajki wodne czy nauka parzenia herbaty po arabsku. Na japońskim będą warsztaty origami, pokazy walk w tradycyjnych strojach czy nauka wiązania kimona. Na brazylijskim mecz piłkarski, warsztaty capoeiry i oczywiście parada samby. Na indyjskim hinduski catering, pokaz hinduskich mebli i ubrań, taniec Bollywoodzki i pokaz filmu. Wszystkich atrakcji po prostu nie sposób wymienić. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale nawet to nie jest w stanie nas zrazić
o jezuuuuuuuuuuuuuuuuuniu!! !
tamiedz bollywoodddddddddd o jezuniu, ich jedzenie, o jezuniu ich filmy o jezuniu zabeirz mnie

albo bynajmiej zrób sto zdjec temu stoiskowi;D

a i zapomniałam
Lomonciu, TWÓJ CYTAT W OPISIE PROSZE UMIESCIC TEZ DO LISTY NASZYCH MADROSCI
bo jak najbardziej pasuje
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:09   #14
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dziękuję za miłe przyjęcie

Na imię mam Kasia.Wzrost to 172-3cm.Marzy mi się tak 60 kilo,a aktulanie waże gdzies 68 chociaż od paru dni działam z dietą.Ogóleni to wyłącznie Mż bo szkoda mi zdrowia na inne.Ogólenie teraz małymi krokami przygotowuję się do matury.a moimi zainteresowaniami sa-faceci
Jak by co to pytajcie

Limnona-o super sprawa !naprawde!ja miałam zamiat jechać do Wrocławia od10 do 17 pażdziernika

Tysia-no to wkońcu trafiłam wśród swoje
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:47   #15
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie
Na imię mam Kasia.Wzrost to 172-3cm.Marzy mi się tak 60 kilo,a aktulanie waże gdzies 68 chociaż od paru dni działam z dietą.Ogóleni to wyłącznie Mż bo szkoda mi zdrowia na inne.Ogólenie teraz małymi krokami przygotowuję się do matury.a moimi zainteresowaniami sa-faceci
Jak by co to pytajcie

Tysia-no to wkońcu trafiłam wśród swoje
no jak to mój tato mawia..."swój swojego zawsze znajdzie"

co do Twoich zainteresowań są jak najbardziej odpowiednie

a co do diety MŻ....mam rozumieć ze to dieta "MAŁO ŻREĆ"
hehe dziewczyny tutaj sa ekspertami od wszelakichdietnych odmian także Ci poradzą, ja tutaj nie jestem ekspertem ani autorytetem bo zazwyczaj po 3 dniach kończy się moja przygoda z dieta ;D

poza tym ten wątek już jest wysoce plotkarski wiec musisz się uzbroić w cierpliwość do nas i nie kiedy zapominamy nawet ze dodatkiem do naszych rozmów powinna być tez dieta;D
ot całe my;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 15:43   #16
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dzień dobry w nowym wątku!
Cóż za zaniedbanie z mojej strony, że pojawiam się w nim dopiero teraz!


Fiolusiu, nie przesadzaj, bo jeszcze troszkę i zacznę Ciebie podejrzewać o zniekształcony obraz samej siebie!! Nóżki masz jak najbardziej w porządku!!

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Witam

Przyjmiecie do swojego grona zbłąkaną owieczkę??
Ależ oczywiście, czuj się jak u siebie .

Limonko, miłego kulturalnego popołudnia! Imprezka brzmi interesująco!!

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie

a moimi zainteresowaniami sa-faceci

Tysia-no to w końcu trafiłam wśród swoje
O, już widzę, że się dogadamy!!

Olciu - cieszę się, że z córcią wszystko w porządku. Witaj w klubie fanów 'Kasi i Tomka' . Ich sposób oczywiście pamiętam, i nawet kiedyś tam próbowałam, ale może za krótko trzymałam w górze te nogi . Nic to...trzeba będzie spróbować jeszcze raz .

Zmykam,
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 16:14   #17
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

nogi w porownaniu z biodrami i brzuchem sa szczuple i w tym najgorszy problem bo mam problem ze spodniami. bo jak sa dobre w nogach to waskawe w biodrach a jak dobre w biodrach to szerokie w nogach
ostatnio kupilam spodnie w sh ii w nogach juz sa szerokawe i na nich rozmiar eur byl 38 a uk 12
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:14   #18
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hej hej witam w nowym wątku ależ sympatycznie


fiolusiek
cudowne masz nogi tez bym takie chciala miec

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość


Mnie koleżanka namówiła właśnie,żebym wybrała się z nią dziś na VI praskie spotkania z kulturą. Szczerze to długo namawiać mnie nie musiała, bo impreza zapowiada się na prawdę ciekawie! Na podwórkach przy Ząbkowskiej mają być rozmieszczone podwórka kulturowe- indyjskie (), rosyjskie, japońskie, arabskie, afrykańskie i wiele innych. Oczywiście na każdym będą atrakcje ściśle związane z regionem, które dane podwórko reprezentuje. Tak więc na arabskim będą na przykład pokazy tańca brzucha, prezentacja depilacji pastę cukrową, fajki wodne czy nauka parzenia herbaty po arabsku. Na japońskim będą warsztaty origami, pokazy walk w tradycyjnych strojach czy nauka wiązania kimona. Na brazylijskim mecz piłkarski, warsztaty capoeiry i oczywiście parada samby. Na indyjskim hinduski catering, pokaz hinduskich mebli i ubrań, taniec Bollywoodzki i pokaz filmu. Wszystkich atrakcji po prostu nie sposób wymienić. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale nawet to nie jest w stanie nas zrazić
jeeej dlaczego mieszkam tak daleko od Warszawy, dlaczego u kmnie nie ma takich atrakcji?? u mnie jedyna atrakcja sa koncerty na rozpoczecie wakacji i zakonczenie. Ostatnio przyjechala Kaja i zamiast spiewac to opowiadala jakiesm bajki a jak spiewala to tylko bylo slychac jakies szumy. a jak gadala to co drugie slowo to za***iscie.

kurcze chyba mni jakieś przeziębienie bierze bo moje gardlo to jedna wielka masakra.
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:52   #19
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

dobry wieczór !!!!
Witam na nowym wąteczku

Po weselu całkiem ok było duuużo jedzenia i okriestra fajnie grała
Dziś nie mam weny na pisanie, wczoraj koło południa zaczeło mnie bolec oko i zrobił mi się tzw. "jęczmień"...wieczore m troche mi spuchło a dziś jak rano wstałam to juz w ogóle wyglądam jak "idz i nie wracaj"i boli jak nie wiem co ;/ i sama nie wiem skąd mi się to wzieło i czy w ogóle z takim czyms do lekarza sie idzie...???

pozdrawiam wszystkie cieplutko i do jutra !!
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 19:00   #20
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Nadziejo- po Twoim poście myślę, że dziewczyny mają rację. Ewidentnie się dogadamy

Ines- specjalistką nie jestem, ale podobno jęczmień znika gdy pociera się go złotem. Możesz spróbować. Jeśli nie pomoże to na pewno też nie zaszkodzi.

Laski, wróciłam właśnie do domku i oczywiście pierwsze kroki skierowałam do komputera, żeby podzielić się z Wami wrażeniami z popołudnia Nie ma już dla mnie ratunku

Generalnie było przesympatycznie i uważam, że organizatorzy na prawdę się postarali. Oczywiście wiadomo, że po imprezie na Pradze nie można się spodziewać cudów, ale było na co popatrzeć. Niemal na każdym podwórku rozbrzmiewała inna, charakterystyczna dla danego kraju muzyka; można było spróbować narodowych potraw i kupić tradycyjne stroje/biżuterię/ różne bibeloty. Gdybyście widziały ile tam było cudnych, etnicznych kolczyków! Dobrze, że nie miałam przy sobie zbyt dużo gotówki, bo na pewno całą bym ją przepuściła A tak udało mi się ograniczyć do dwóch par
Jedyne co denerwowało mnie masakrycznie to wściekłe tłumy wszędzie, a zwłaszcza przy tych najciekawszych stoiskach, ale tego przecież należało się spodziewać.

Najbardziej urzekło mnie oczywiście podwórko indyjskie (a to Ci niespodzianka ) i pokazy tradycyjnego tańca hinduskiego, podwórko chińskie z teatrem lalek na wodzie i brazylijskie z gorrrącymi warsztatami samby.

Wrzucam Wam kilka fotek. Niestety bez rewelacji, bo rozładowały mi się baterie w aparacie (oczywiście zapomniałam naładować, jak ostatnia kretynka ) i większości ciekawych rzeczy/osób/miejsc nie udało mi się sfotografować.

1. Podwórko ukraińskie: gotowanie ukraińskiego żuru
2. Podwórko ukraińskie: nauka lepienia garnków
3: Podwórko afrykańskie: nauka gry na bębnach, dzieciaki na prawdę dały czadu
4. Podwórko afrykańskie: nauka tradycyjnego tańca
5-6. Co tu dużo mówić... Samba
7-10. Tradycyjny taniec indyjski. Nie mogłam się napatrzeć! Niestety aparat padł mi już prawie na wstępie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5000945.jpg (62,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000960.jpg (57,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000948.jpg (52,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000966.jpg (57,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000951.jpg (42,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000954.jpg (46,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000990.jpg (59,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000982.jpg (70,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000981.jpg (59,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000974.jpg (58,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:03   #21
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

I jeszcze kilka zdjęć z pokazów tańca Bollywood. Z dedykacją dla Tysi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5000991.jpg (56,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000993.jpg (41,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000976.jpg (41,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000980.jpg (55,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000984.jpg (70,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000989.jpg (58,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:25   #22
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

hej lalunie





Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
No poniewaz nie zdazylam w tamtej czesci odpisac...
Mamrociu, oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc Podejrzewam, ze kolejne zamowienie zloze w tym albo w przyszlym tyg I fajnie jak bys dolaczyla W razie czego sluze rada i pomoca
Odcienie kolorkow mozesz poogladac:
Tutaj hasło minerals
Tutaj hasło minerals
Tutaj hasło mineraly
Tutaj

Co do kolorku to sama nie wiem Troche ci sie przygladalam na NK i nie wiem... moze cos z Buff albo Beige? Przyjzyj sie buzce dokladnie i zobacz jaki masz kolorek... czy ciut zolciutki/rozowy/pomaranczowy/szarawy czy moze lekko oliwkowy Musisz poprobowac Ja jeszcze swojego nie znalazlam ale juz wiem, ze jestem zielonkawa i w ta rodzine mam celowac
no ja to wpadam w roz jak prosiak na poczatek chce moze pare pedzelkow, jutro na spokojnie obejrze to bede sie odzywac ma pw do ciebie





Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
mam dla was straszaka na dzis jak bedziecie podjadac to sie roztyjecie ja znowu czuje sie malo apetycznie i ogladam fotki z wczoraj i widze jakie mam przygrubione nogi
mala nie przesadzaj... jakie grube? a w takim razie jakie byly przy 90sieciu?






Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Witam

Przyjmiecie do swojego grona zbłąkaną owieczkę??
witaj





Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Mnie koleżanka namówiła właśnie,żebym wybrała się z nią dziś na VI praskie spotkania z kulturą. Szczerze to długo namawiać mnie nie musiała, bo impreza zapowiada się na prawdę ciekawie! Na podwórkach przy Ząbkowskiej mają być rozmieszczone podwórka kulturowe- indyjskie (), rosyjskie, japońskie, arabskie, afrykańskie i wiele innych. Oczywiście na każdym będą atrakcje ściśle związane z regionem, które dane podwórko reprezentuje. Tak więc na arabskim będą na przykład pokazy tańca brzucha, prezentacja depilacji pastę cukrową, fajki wodne czy nauka parzenia herbaty po arabsku. Na japońskim będą warsztaty origami, pokazy walk w tradycyjnych strojach czy nauka wiązania kimona. Na brazylijskim mecz piłkarski, warsztaty capoeiry i oczywiście parada samby. Na indyjskim hinduski catering, pokaz hinduskich mebli i ubrań, taniec Bollywoodzki i pokaz filmu. Wszystkich atrakcji po prostu nie sposób wymienić. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale nawet to nie jest w stanie nas zrazić

Zajrzę do Was po powrocie
ze ja nic nie wiedzialam tez bym sie przyjechala






Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Po weselu całkiem ok było duuużo jedzenia i okriestra fajnie grała
Dziś nie mam weny na pisanie, wczoraj koło południa zaczeło mnie bolec oko i zrobił mi się tzw. "jęczmień"...wieczorem troche mi spuchło a dziś jak rano wstałam to juz w ogóle wyglądam jak "idz i nie wracaj"i boli jak nie wiem co ;/ i sama nie wiem skąd mi się to wzieło i czy w ogóle z takim czyms do lekarza sie idzie...???
bidulka kiedys mialam jakies zapaleniem oczy i te glupie jeczmienie atakowaly raz jedno oko a raz drugie i jak zeszlo mi z jednego to przechodzilo na nastepne i tak w kolko i teraz rzes nie mam
mam nadzieje ze szybko ci to zejdzie




Niuniuska mala nie zostawiaj mnie!!!! Przeciez ja sie zaplacze





Nowy watek mamy!!!








Nie pisalam wam ale wczoraj mialam akcje. Pojechalam z tesciowa i szwagrem na grzyby i w pewnym momencie jak bylismy w lesie odwrocilam sie i patrze pies wiiieeeelki za nami no i sie przestraszylam, a jak sie okozalo byl to szczeniak porzucony z przecieciem na karku Strasznie nam szkoda bylo pieska bo zaczal sie bawic ze szwagrem i on stwierdzi ze zabiera psiaka do domu. Teraz mamy jeszcze jednego psa. Ale powiem ze co to za ludzie co zostawiaja psy po lasach a tym bardziej ze chcieli albo go udusic albo byl uwiazany do drzewa albo komus nie udalo sie uciac mu glowy Normalnie brak slow...


Mam nadzieje ze jutro bede miala swoj internet bo ten glupi bluconnect to masakra
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:44   #23
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Helołki Właśnie wróciłam z ogniska. Teraz piję kawkę i jem loda... ale dieta, co nie?
Ah, Limonko, super foteczki. Jak ja bym chciała mieszkać w Warszawie... Bardzo lubię to miasto. Wiem, że ma wielu przeciwników, ale ja zawsze czułam się dobrze w wielkich skupiskach. Taka wielkomiejska dusza mnie wciąga.
Inesko, cmok w oćko.

Ja zaraz idę chyba spać. Jest tak wcześnie, ale padam na noś.
Dobranocka!

p.s. Witam Nadziejkę serdecznie
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:56   #24
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dobry wieczór

Nuży mnie coś strasznie, więc tyko szybciutko coś do Was naskrobię.

Olciu - zadanie wykonane .

Limonko - zdjęcia, jak i chyba zresztą imprezka (wnioskując po Twoim opisie) super! Pokaż nam jeszcze te kolczyki, które kupiłaś!

Inesko - i na którą sukienkę się zdecydowałaś?

Niuniusko - a dlaczegóż to miałabyś nas rzadziej odwiedzać? Przecież wiesz, że ja potrzebuję pomocy specjalisty !

Mamrotko
- jaka smutna historia z tym psiakiem...

Nadziejo - jak idzie dietkowanie? Nie wystraszyłaś się nas jeszcze?

Tysiu - jak Twój dzionek?

U mnie standardowo - zawiozłam TŻeta do pracy, pojechałam na basen, gdzie skorzystałam również kolejno ze wszystkich wodnych masaży (gejzerków, biczów, ścianki..), zrobiłam spożywcze zakupki i po raz pierwszy - zupę pomidorową . Pojechałam po TŻeta, przyjechał do nich już Tatrzański Park Narodowy, z której to okazji mamy tą imprezkę jutro. I powiem Wam, że chyba będzie udana, sądząc po tym, jak nas złapali dziś w samochodzie, a konkretnie TŻeta, bo ja kierowałam i w samochodzie poczęstowali dwoma kielonkami . Niedawno obejrzałam 'Confessions of a Shopaholic' i..... - pisałyście, że to żadna rewelacja, jednak film jest bardzo przeciętny, gdybym wiedziała, że aż tak bardzo to chyba nie skusiłabym się na niego, zniesmaczył mi troszkę 'Zakupocholiczkę'.

A teraz już muszę do kibelka, po raz kolejny, to chyba za sprawą kupionej dziś herbaty z 'Biedronki' - roiboos z pomarańczą i cynamonem.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:07   #25
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Helołki Właśnie wróciłam z ogniska. Teraz piję kawkę i jem loda... ale dieta, co nie?
dzisiaj w na tvn style w zapowiedzi nowego odcinka pani mowila ze lody odchudzaja więc co tam jeden lód

aaaa taniec afrykański wymiata.

ha nie ma to jak wieczorna porcja amerykanskich seriali kryminalistycznych
mam nadzieję że nie będę miała koszmarów

jutro idę z kuzynką na siłownie sie zmobilizowałyśmy wkońcu bo sie wybierałysmy po karnet już od luuuu długiego czasu

a teraz was kochane moje żegnam
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:54   #26
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
I jeszcze kilka zdjęć z pokazów tańca Bollywood. Z dedykacją dla Tysi
o fenks fenks ziomek;D
tylko teraz jeszcze bardziej mi zle ze nie widzialam tego na wlasne oczeta;(

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Tysiu - jak Twój dzionek?
a powiem ci kochana ze bezsensowno;/
niedziela to dla mnie taki nijaki dzien, owogleni pauje naokolo nicośc i nuda.
i tak samo spedzilam dzien,na niczym a strasznie sie szybko skonczyl, jedyna rzecza jaka dzis wykonaalm to pomalowalam sobie paznokcie na dziki róz hihi.

a tak poza to jakaś taka "zmięta"jestem, niby mi sie chce spac aniby nie chce. nie wiem co ze mna.starzeje sie cheba;/
strasznie nic mi sie nie chce, mam w piatek egam poprawkowy z przedsiebiorczosci a za cholere nie moge sie za nauke zabrac;/ jutro jade do ali na paniesnki, worce w wtorek poludniem jakos to bede nie dozycia;/ i zostaje tylko sroda i czwartek....nie wiele czasu;/
madafaka;/ co tu poczac zeby zdac bez nauki;/
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 04:56   #27
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cześć niewiasty

Mamrotko-
do szału mnie doprowadza jak niektórzy ludzie traktują zwierzaki
Piesek miał duże szczęście, że trafił na takie osóbki jak Wy.

Blokerko
- w końcu dieta bez grzechów to nie dieta Nie od dziś to wiemy

Virginio- wrzucę zdjęcia kolczyków później.
Widać, że Ci z Tatrzańskiego Parku Narodowego to swoi ludzie Tak więc impreza na pewno będzie udana
Przypomnisz mi gdzie pracuje Twój TŻ?

Martusiu
- miłych ćwiczeń na siłowni Daj znać jak Ci się podobało (i czy trenerzy są fajni )

Tysiu- nie ma za co, ziomku
Uściskaj od nas Alę
A jeśli chodzi o poprawkę... Za mało mamy szczegółów. Jeśli to poprawka ustna postaw na duży dekolt (chyba, że masz wykłady z jakąś babeczką- wtedy wręcz przeciwnie ); jeśli pisemna- na kilometry ściąg ukryte przemyślnie w kieszeniach. A może jednak zmobilizujesz się, żeby chociaż po łebkach powtórzyć materiał? Jasne, że to wymaga poświęcenia, ale przynajmniej będziesz miała imprezę raz na zawsze z głowy.

Zmykam szykować się do pracy. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce... Pociesza mnie tylko myśl o tym, że to mimo wszystko kolejny dzień spędzony z Księciem Kserokopiarki

Miłego dnia, laseczki
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:13   #28
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Virginio byłam jednak w tej sukience co ostatnio, gdyz wszyscy w domu jednoznacznie stwierdzili, że w tej wyglądam korzystniej no więc posłuchałam ich...........

dzien dobry !!!
Ja tylko na chwilkę bo zaraz na 7:45 uciekam do "szkoły" kurcze powiem wam że mi się nie chce.....i ogólnie troszkę się dobijam sie faktem, że idzie jesień i zima
i ogólnie juz trzecia częśc wątku, co prawda ja gdzieś tu się załapałam od 2 częsci ...ale mimo wszystko nic nie zdziałałam tu pożytecznego,......i dlatego chciałabym to w końcu zmienic........wiem , wiem ambitny mam plan no ale cóż z tą myślą was na razie opuszczam
miłego dnia
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:59   #29
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

witajcie
virginio nie wiem czy picie takich herbatek to dobry pomysl bo potem rozleniwisz sobie jelita

a ja w koncu dzis mam wolne i jade na zakupych juz ogladalam gazetke z rossmana i upatrzylam sobie fajniutki balsami do ciala a moze i kupie ze dwa jak promocja ale mam jakies zle przeczucia czy kupie jakies fajne ciuszki
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:18   #30
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

hej piekne


przynioslam Wam na sniadanko pyyyszne nalesniki
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.