Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 07:17   #3211
ranet
Raczkowanie
 
Avatar ranet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 171
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
dzięki
ranet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:06   #3212
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak do tej pory byłam bardzo zadowolona z e-glamour. I właściwie, to nadal jestem, chociaż całkiem nieoczekiwanie zostałam posiadaczką zapachu, którego aż tak bardzo chcieć nie chciałam.
Zamówiłam wodę perfumowaną na prezent oraz dla siebie krem, który miał dopisek "uszkodzone pudełko". Paczka przyszła, wszystko cacy, tylko przy dokładnych oględzinach kartonika z zapachem zobaczyłam podejrzanie sklejoną folię. Otworzyłam więc i całe szczęście, bo okazało się, że wewnętrzny kartonik jest solidnie rozerwany. Mnie to akurat zupełnie nie przeszkadza, ale gdybym dała takie perfumy z rozerwanym kartonem w środku jako prezent, tak jak zamierzałam, to byłby lekki zgrzyt. Natomiast kartonik z kremem jest w stanie idealnym.
Spotkało kogoś z Was coś podobnego?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:04   #3213
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Jak do tej pory byłam bardzo zadowolona z e-glamour. I właściwie, to nadal jestem, chociaż całkiem nieoczekiwanie zostałam posiadaczką zapachu, którego aż tak bardzo chcieć nie chciałam.
Zamówiłam wodę perfumowaną na prezent oraz dla siebie krem, który miał dopisek "uszkodzone pudełko". Paczka przyszła, wszystko cacy, tylko przy dokładnych oględzinach kartonika z zapachem zobaczyłam podejrzanie sklejoną folię. Otworzyłam więc i całe szczęście, bo okazało się, że wewnętrzny kartonik jest solidnie rozerwany. Mnie to akurat zupełnie nie przeszkadza, ale gdybym dała takie perfumy z rozerwanym kartonem w środku jako prezent, tak jak zamierzałam, to byłby lekki zgrzyt. Natomiast kartonik z kremem jest w stanie idealnym.
Spotkało kogoś z Was coś podobnego?
ja już sporo w e-glamour zamówiłam i jeszcze takie coś mnie nie spotkało ... ale irytują mnie już te plastikowe lusterka, chyba będę wpisywała w komentarzu do przesyłki, żeby mi ich nie wysyłali

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-06-29 o 19:05
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:27   #3214
asia99asia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, ja w perfumerie internetowe nie wieże, wole zobaczyć co kupuję. Ostatnio byłam w Krakowie na Sławkowskiej i tam zaglądłam do nowo otwartej perfumerii, nawet do 50% tańsze perfumy Duży wybór, wszystkie marki. Nawet NOWOŚCI dużo tańsze. A przynajmniej widze co kupuje. Polecam...
asia99asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:40   #3215
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez asia99asia Pokaż wiadomość
Witam, ja w perfumerie internetowe nie wieże, wole zobaczyć co kupuję. Ostatnio byłam w Krakowie na Sławkowskiej i tam zaglądłam do nowo otwartej perfumerii, nawet do 50% tańsze perfumy Duży wybór, wszystkie marki. Nawet NOWOŚCI dużo tańsze. A przynajmniej widze co kupuje. Polecam...
No my tu akurat prawie wszystkie wierzymy...
A Ty tam pracujesz czy jak ??? Przestań już pisać o tej perfumerii bo stacjonarnie mało kto tu kupuje.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:23   #3216
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja ze swej strony mogę polecić sklep perfumeria.pl (czy też pedet.pl - to chyba to samo). Oryginalne perfumy w niskich cenach i błyskawiczna dostawa Teraz przymierzam się do zakupu na e-glamour, bo widziałam, że też znajduje się w polecanych perfumeriach.
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 04:14   #3217
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja już sporo w e-glamour zamówiłam i jeszcze takie coś mnie nie spotkało ... ale irytują mnie już te plastikowe lusterka, chyba będę wpisywała w komentarzu do przesyłki, żeby mi ich nie wysyłali
Mnie też to po raz pierwszy spotkało i dlatego trochę się zdziwiłam. Ale do zapachu już się przekonałam i będę go nosić, a na tym kremie tyle zaoszczędziłam, że spokojnie kupiłam inną wodę w perfumerii stacjonarnej. Więc generalnie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Na początku lusterka też mnie trochę irytowały, ale część rozdałam a resztę powkładałam do torebek. Czasami się przydają, tym bardziej, że są całkiem dobre, no i co najważniejsze - są lekkie. No i jeszcze ze 3 zamówienia a nazbieram z próbek całe 30 ml niebieskiej Escady.


Czy kupował ktoś z Was ostatnio na mojaperfumeria.pl ?
Interesuje mnie jak jest z realizacją zamówień: sprawnie i szybko czy mam się uzbroić w cierpliwość?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 09:14   #3218
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czy ktoś kupował na ewika.pl ???
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 19:16   #3219
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,

nie za bardzo wiem, gdzie o to zapytać - w wątku "oryginał czy podróbka" trafiłam chyba na zły moment, i mój temat został daleko w tyle.

znalazłam CACHAREL EAU D' EDEN - zapach już wycofany - tutaj:http://perfumeria-domwerk.bazarek.pl...at-okazja.html

DOMWERK to sprawdzony sprzedawca z allegro, sprawdziłam dane kontaktowe, czy to na pewno to samo. Poprosiłam o kod z pudełka - żeby sprawdzić datę produkcji. Otrzymałam 0R277 - i datecalculator pokazuje mi błąd...Czy zdarzają się takie sytuacje dla oryginalnych perfum? Obawiam się, że nie otrzymam od sklepu obfotografowanej butelki - bo jest zafoliowana...

Z góry dziękuję za pomoc
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 10:45   #3220
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie
Jestem stałą klientką perfumerii.pl, jednakże jej asortyment interesującego mnie produktu się pogorszył. Potrzebuję męską wodę Davidoff Cool Water Game.
Znalazłam ją w atrakcyjnej cenie w zestawie z żelem pod prysznic na e-glamour. Widzę, że ją polecacie.. ale czy mogłybyście mi napisać:
Jak lepiej zapłacić: przelewem czy w trakcie odbioru? (która z paczek przyszła by szybciej?)
W jakim czasie przesyłki są nadawane i zazwyczaj w ile je otrzymujecie?

Pozdrawiam
Kasia
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 10:56   #3221
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kasiu, ja zawsze wybieram płatność przy odbiorze - nie musza czekać aż przelew bedzie zaksiegowany, wysyłają zazwyczaj tego samego dnia (jeśli zamówienie jest złozone do 13.00) Na drugi, trzeci dzień roboczy kurier DPD powinien być. Na przykład dzis juz otrzymałam perfumy zamówione w czwartek po 13.30
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 11:12   #3222
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A czy mogłybyście mnie jeszcze "oświecić", gdyż mało się znam na perfumach. Myślałam, że Davodoff Cool Water Game, występuję tylko jako "woda toaletowa ze sprayem lub bez", a tu troszkę mnie zmylił podpis i cena, mianowicie:

tutaj jest sama woda toaletowa 50ml za 61zł (nie ma dopisane ani edp ani edt),
http://e-glamour.pl/product-pol-8114...toaletowa.html

natomiast tu w zestawie podkreślone jest, że to woda toaletowa 50ml (w tytule zestawu jednak pojawiło się EDT) i razem z żelem kosztuje ponad 64zł
http://e-glamour.pl/product-pol-8115...-prysznic.html

Chyba nie ma żadnej różnicy pomiędzy wodami?
Z góry dziękuję za pomoc, choć wiem, że to kiepski wątek do tego.
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2011-07-04 o 11:15
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:18   #3223
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

To jest to samo lepiej opłaca się kupić w zestawie.
EDT to skrót od "eau de toilette" czyli "woda toaletowa"
EDC - eau de cologne - woda kolońska
EDP - eau de parfum - woda perfumowana
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez malekssandra
Czas edycji: 2011-07-04 o 11:19
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:23   #3224
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
To jest to samo lepiej opłaca się kupić w zestawie.
EDT to skrót od "eau de toilette" czyli "woda toaletowa"
EDC - eau de cologne - woda kolońska
EDP - eau de parfum - woda perfumowana
Dziękuję. Tak też planowałam zrobić, ale ten napis przy jednym bez zaznaczenia przy innych nieco mnie zmylił Dedukowałam dobrze, ale wolałam się upewnić. Dziękuję bardzo
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:10   #3225
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak jest u Was z dodawaniem próbek z perfumerii e-glamour?
Zamawiałam u nich 3 razy. Za pierwszym razem przy dwóch flakonach i kwocie ok. 270 zł dostałam ich całą masę, potem zamawiałam za ponad 300 zł i dostałam ich mniej o połowę, a dziś przyszło do mnie zamówienie 3 flaszek opiewające na 425 zł i dołączyli dwie próbki z czego każdą już wcześniej dostałam.
Czy to jest tak, że świeży klient dostaje dużo, a im dłużej kupuje tym dostaje mniej? Czy po prostu to przypadek? Może kiedyś dawali więcej, a teraz mniej?
Nie to że jakoś rozpaczam z tego powodu, ale jakoś mnie to nurtuje
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 07:58   #3226
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Jak jest u Was z dodawaniem próbek z perfumerii e-glamour?
Zamawiałam u nich 3 razy. Za pierwszym razem przy dwóch flakonach i kwocie ok. 270 zł dostałam ich całą masę, potem zamawiałam za ponad 300 zł i dostałam ich mniej o połowę, a dziś przyszło do mnie zamówienie 3 flaszek opiewające na 425 zł i dołączyli dwie próbki z czego każdą już wcześniej dostałam.
Czy to jest tak, że świeży klient dostaje dużo, a im dłużej kupuje tym dostaje mniej? Czy po prostu to przypadek? Może kiedyś dawali więcej, a teraz mniej?
Nie to że jakoś rozpaczam z tego powodu, ale jakoś mnie to nurtuje
też tak mam, na początku dużo fajnych próbek, a teraz tylko escada, tom tailor i puma akurat badziewie no... wcześniej się zdarzały perełki próbkowe, a teraz dają chłam
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:06   #3227
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zamówiłam wczoraj około 12:15-12:30, zestaw dla narzeczonego z e-glamour. Już dziś rano (za wcześnie , bo o 7, ale oni tak mają) zadzwonił kurier, że paczka zostanie dostarczona między 11 a 12.
Jak tylko dotrze to napiszę czy wszystko było ok i czy dostałam próbki.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:57   #3228
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj około 12:15-12:30, zestaw dla narzeczonego z e-glamour. Już dziś rano (za wcześnie , bo o 7, ale oni tak mają) zadzwonił kurier, że paczka zostanie dostarczona między 11 a 12.
Jak tylko dotrze to napiszę czy wszystko było ok i czy dostałam próbki.
Brałaś za pobraniem?
Bo ja płacę przez płatności.pl albo na tradycyjnie konto i trwa to dzień dłużej zawsze
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:06   #3229
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Brałaś za pobraniem?
Bo ja płacę przez płatności.pl albo na tradycyjnie konto i trwa to dzień dłużej zawsze
Za pobraniem
( a czy jest różnica w cenie jak się płaci wcześniej na konto lub poprzez płatność? - pytam gdyż u mnie w obydwu przypadkach wyskakiwało 13zł)

EDIT: Kurier dotarł jakieś 10 minut temu: zestaw OK
Do tego dostałam wspominane już przez was plastikowe lusterko i 2 próbki: waterlove mexx męski i First Van Cleef & Arpels 1,2 "ze sprayem"
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2011-07-05 o 11:00
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 14:21   #3230
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
( a czy jest różnica w cenie jak się płaci wcześniej na konto lub poprzez płatność? - pytam gdyż u mnie w obydwu przypadkach wyskakiwało 13zł)
Przesyłka gratis jest przy zamówieniach powyżej 290 zł niezależnie od formy płatności.

No to mnie na e-glamour muszą lubić. Powiadomienia dostaję zawsze o 9:30 a kurier przychodzi ok 12.
Przy pierwszym zamówieniu dostałam 3 próbki, później zawsze 3 lub 4 (przy czym tą 4 jest zawsze Puma), ale nigdy więcej - niezależnie od kwoty zamówienia i produktów - w tym raz był pusty kartonik, ale od JLo, więc płakać nie płakałam. A próbki faktycznie powtarzają się. Niebieskiej Eskady mam już prawie 30 ml a teraz "zbieram" Ocean Lounge i Covet Pure Bloom. Ale właśnie ostatnio dostałam też kilka całkiem fajnych m.in. Tocade 3ml, MaxMarę, Shiseido, Bossa, a dzisiaj First Van Cleef & Arpels. No i w ostatnich dwóch paczkach były lusterka z niebieskim a nie różowym nadrukiem, i to już jest zmiana.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:32   #3231
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Za pobraniem
( a czy jest różnica w cenie jak się płaci wcześniej na konto lub poprzez płatność? - pytam gdyż u mnie w obydwu przypadkach wyskakiwało 13zł)

EDIT: Kurier dotarł jakieś 10 minut temu: zestaw OK
Do tego dostałam wspominane już przez was plastikowe lusterko i 2 próbki: waterlove mexx męski i First Van Cleef & Arpels 1,2 "ze sprayem"
Nie ma różnicy a przesyłka gratis jest od 260 zł

Ja zawsze smsa dostaję koło 8.00 rano, za kilkanaście min. kurier dzwoni o której będę w domu, zazwyczaj umawiam się koło 10.00-11.00 , z 2 razy może zdarzyło się, że nie dzwonił tylko od razu przyjechał. Ja zazwyczaj dostaję tyle próbek ile flaszek kupiłam
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:56   #3232
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
przesyłka gratis jest od 260 zł
U mnie ostatnio znika "13" przy 290 Ale za to pojawia się 2% zniżki.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:22   #3233
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio znika "13" przy 290 Ale za to pojawia się 2% zniżki.
A nie zwróciłam uwagi
Tzn. wiem, że jakieś tam zniżki się ostatnio pojawiają ale wydawało mi się, ze nadal jest 260 zł...

Teraz wrzuciłam do koszyka towar za 265 zł i jest, że wysyłka gratis i inf. "aby otrzymać rabat zwiększ wartość zamówienia o min. 25 zł ".

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2011-07-05 o 15:26
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:04   #3234
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A nie zwróciłam uwagi
Tzn. wiem, że jakieś tam zniżki się ostatnio pojawiają ale wydawało mi się, ze nadal jest 260 zł...

Teraz wrzuciłam do koszyka towar za 265 zł i jest, że wysyłka gratis i inf. "aby otrzymać rabat zwiększ wartość zamówienia o min. 25 zł ".
A, to taki numer. No to mnie się chyba nigdy nie udało "wyrobić" w tych 260 zł
Ale koniec z zakupami do września. Przechodzę na odwyk, bo zobaczyłam kwotę jaką wydałam tam w tym kwartale. Normalnie padłam! Pocieszam się, że to nie tylko perfumy, ale głównie kremy, czyli inwestycja na przyszłość.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:09   #3235
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Przesyłka gratis jest przy zamówieniach powyżej 290 zł niezależnie od formy płatności.

No to mnie na e-glamour muszą lubić. Powiadomienia dostaję zawsze o 9:30 a kurier przychodzi ok 12.
Przy pierwszym zamówieniu dostałam 3 próbki, później zawsze 3 lub 4 (przy czym tą 4 jest zawsze Puma), ale nigdy więcej - niezależnie od kwoty zamówienia i produktów - w tym raz był pusty kartonik, ale od JLo, więc płakać nie płakałam. A próbki faktycznie powtarzają się. Niebieskiej Eskady mam już prawie 30 ml a teraz "zbieram" Ocean Lounge i Covet Pure Bloom. Ale właśnie ostatnio dostałam też kilka całkiem fajnych m.in. Tocade 3ml, MaxMarę, Shiseido, Bossa, a dzisiaj First Van Cleef & Arpels. No i w ostatnich dwóch paczkach były lusterka z niebieskim a nie różowym nadrukiem, i to już jest zmiana.
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie ma różnicy a przesyłka gratis jest od 260 zł

Ja zawsze smsa dostaję koło 8.00 rano, za kilkanaście min. kurier dzwoni o której będę w domu, zazwyczaj umawiam się koło 10.00-11.00 , z 2 razy może zdarzyło się, że nie dzwonił tylko od razu przyjechał. Ja zazwyczaj dostaję tyle próbek ile flaszek kupiłam
To do mnie kurier zadzwonił dokładnie o 7:04, a smsa otrzymałam o 8:16. I tak jestem pod ogromnym wrażeniem, że już na następny dzień (nawet nie minęło 24h!) po złożeniu zamówienia miałam zestaw. TŻ bardzo zadowolony i to się liczy
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:50   #3236
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
A, to taki numer. No to mnie się chyba nigdy nie udało "wyrobić" w tych 260 zł
Ale koniec z zakupami do września. Przechodzę na odwyk, bo zobaczyłam kwotę jaką wydałam tam w tym kwartale. Normalnie padłam! Pocieszam się, że to nie tylko perfumy, ale głównie kremy, czyli inwestycja na przyszłość.
W ogóle czy u nich w sklepie?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:43   #3237
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
W ogóle czy u nich w sklepie?
U nich w sklepie. Ogólna jest kilka razy większa, ale wyciągów z konta nie oglądam, coby zawału nie dostać. Ale postanawiam poprawę. Perfum nie kupuję do grudnia a kremów do września. A kolorówki mam pół lodówki... (ale se rymnęłam )
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:51   #3238
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
U nich w sklepie. Ogólna jest kilka razy większa, ale wyciągów z konta nie oglądam, coby zawału nie dostać. Ale postanawiam poprawę. Perfum nie kupuję do grudnia a kremów do września. A kolorówki mam pół lodówki... (ale se rymnęłam )
Ja tam też nie liczę ogólnie, w ogóle nie liczę na co mi taki stres .
Ale powiem, że jak niedawno zauważyłam u nich na stronie ile wydałam to trochę mną cząchnęło, nie na długo niestety
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:10   #3239
hiacynta85
Raczkowanie
 
Avatar hiacynta85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 80
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja kupowałam perfumy przez internet w:
- iperfumy.pl
- merlin.pl
- mixmedia.pl

wszystkie te sklepy mogę polecić z czystym sumieniem
w dwóch ostatnich mogę odbierać osobiście, więc już w ogóle szał
hiacynta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:46   #3240
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A nie zwróciłam uwagi
Tzn. wiem, że jakieś tam zniżki się ostatnio pojawiają ale wydawało mi się, ze nadal jest 260 zł...

Teraz wrzuciłam do koszyka towar za 265 zł i jest, że wysyłka gratis i inf. "aby otrzymać rabat zwiększ wartość zamówienia o min. 25 zł ".
To chodzi o rabat 2%

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Jak jest u Was z dodawaniem próbek z perfumerii e-glamour?
Zamawiałam u nich 3 razy. Za pierwszym razem przy dwóch flakonach i kwocie ok. 270 zł dostałam ich całą masę, potem zamawiałam za ponad 300 zł i dostałam ich mniej o połowę, a dziś przyszło do mnie zamówienie 3 flaszek opiewające na 425 zł i dołączyli dwie próbki z czego każdą już wcześniej dostałam.
Czy to jest tak, że świeży klient dostaje dużo, a im dłużej kupuje tym dostaje mniej? Czy po prostu to przypadek? Może kiedyś dawali więcej, a teraz mniej?
Nie to że jakoś rozpaczam z tego powodu, ale jakoś mnie to nurtuje
U mnie to samo
Chyba początkowo chcą zachęcić a potem olewają


W ogóle ostatnio jestem zła na e-glamour.
Złożyłam zamówienie na 3flaszki i wybrałam płatność szybkim przelewem. Potem telefonicznie domówiłam jeszcze jedną flachę. Opłacając musiałam zrobić 2 przelewy, bo tak mi tam ustawili. Dostałam paczkę bez tego domawianego flakonu. Dzwoniłam, wysyłałam potwierdzenia...w końcu okazało się, że przelew poszedł na ich stary rachunek bankowy....
Przecież nie ja go wpisywałam...
Dali mi do zrozumienia, że to moja wina i z łaską dosłali ten flakon, ale trwało to prawie tydzień
No i jeszcze moje prośby o dostarczenie pod inny adres też olewają...
Ostatnio specjalnie dzwoniłam w tym celu Zaadresowali ok, ale kurier z przyzwyczajenia zaniósł mi do pracy
Ręce mi opadły
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084

Edytowane przez mała82
Czas edycji: 2011-07-08 o 12:52
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.