Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 12:35   #2671
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A Lucho jak zwykle pierwszy do zaglądania mi w kieliszek
Ja tak tylko z troski i sympatii

Cytat:
Ja odwykam wzorcowo Teraz czas na testowanie pachnącego dobytku i intensywne rozmyślania, na co rzucić się w pierwszej kolejności po odwyku
No chyba powiedziałem Ci na co masz sie rzucić, a jak nie pamiętasz już to mogę powtórzyć. Polecam w pierwszej kolejności Opium i Envy

Ja tez odwykam całkiem dobrze, kolejne flaszki i odlewki idą w świat
I plany na dwie pierwsze flaszki już mam i będzie zacnie i na bogato
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:26   #2672
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Przez cały czerwiec nie kupiłam żadnych perfum, nawet złamanej próbki
Duma tak mnie rozpiera, że chyba pójdę przeglądać allegro, żeby się przypadkiem nie rozpęknąć
Planowałaś czy tak wyszło?

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Od dziś jestem na odwyku!!! Przynajmniej do września. No chyba, że trafi się męskie Interlude, albo Black Cube w super cenie to się złamię Jak będę chciała się zapisać na jakąś rozbiórkę to proszę mnie pogonić, nie pogniewam się. Uznałam, że skoro zaczynam już kupować perfumy dla samych flaszek to jest ze mną zupełnie kiepsko. Trza przystopować
No to oby do września

Cytat:
Napisane przez Tsukichan Pokaż wiadomość
Stety/niestety tak się właśnie stało
Bywają chude sezony, że nic ciekawego się nie pojawia, odbiłam sobie nieciekawe wyprzedaże bożonarodzeniowe
Nie wiem, czy powinnam pytać, co to było, a nuż coś co mi się marzy

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja odwykam wzorcowo Teraz czas na testowanie pachnącego dobytku i intensywne rozmyślania, na co rzucić się w pierwszej kolejności po odwyku
Właśnie mi się odechciewa kupowania na odwyku. Nie wiem sama czy martwić się, czy nie

U mnie też planowo - nic nie nabyłam, dwie odlewki i garść próbek zużyłam, testuję, lista chciejstw się nie wydłużyła
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:32   #2673
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Planowałaś czy tak wyszło?
Mgliste plany odwyku przeszły w odwyk w dużej mierze dzięki pomocy zleceniodawców, którzy byli uprzejmi nie zasilić mi konta w terminie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 20:52   #2674
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

No i przyszła pora na mnie Wprawdzie nie mam z czego odwykać, ale powiedziałam sobie, że chcę zejść do 3-4 ukochanych zapachów i kupować całe flaszki a nie milion różnych zapachów na rozbiórki Jakoś tak bardziej cieszy mnie nówka nieśmigana niż rozdziewiczona flacha na odlewki

Aktualnie moimi wishami są:
Hypnotic Poison - ten rozbiorę w najbliższym czasie, bo na pełną setkę mnie nie stać
Light Blue
Escada Magnetism. Jedno miejsce zostawiam, bo może za czymś zatęsknię (chodzi mi po głowie kilka takich zapachów)

Pora skupić się na innych wydatkach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 20:59   #2675
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

I znowu nie wyszło! No ale jak mogłam nie kupić zapachu w promocyjnej cenie na który czaiłam się od trzech miesięcy ? I tym sposobem mam już 0,5 litra perfum...

Ale teraz to już naprawdę. Do końca września odwyk. Jak zdam poprawki to kupię sobie setkę Signoriny w nagrodę, ale to dopiero w październiku.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:00   #2676
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
I znowu nie wyszło! No ale jak mogłam nie kupić zapachu w promocyjnej cenie na który czaiłam się od trzech miesięcy ? I tym sposobem mam już 0,5 litra perfum...

Ale teraz to już naprawdę. Do końca września odwyk. Jak zdam poprawki to kupię sobie setkę Signoriny w nagrodę, ale to dopiero w październiku.
Trzymam kciuki Ja jakoś nie mogę dorwać tej Signoriny do niuchnięcia nigdzie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:01   #2677
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No i przyszła pora na mnie Wprawdzie nie mam z czego odwykać, ale powiedziałam sobie, że chcę zejść do 3-4 ukochanych zapachów i kupować całe flaszki a nie milion różnych zapachów na rozbiórki Jakoś tak bardziej cieszy mnie nówka nieśmigana niż rozdziewiczona flacha na odlewki

Aktualnie moimi wishami są:
Hypnotic Poison - ten rozbiorę w najbliższym czasie, bo na pełną setkę mnie nie stać
Light Blue
Escada Magnetism. Jedno miejsce zostawiam, bo może za czymś zatęsknię (chodzi mi po głowie kilka takich zapachów)

Pora skupić się na innych wydatkach
4 zapachy
Zazdroszczę, ja nawet nie mam takich ambicji. Aktualnie mam 6 ukochanych zapachów które zawsze MUSZĘ mieć, a ogólnie mam 15 flaszek. I dorobiłam się tego wszystkiego w ciągu roku... Wolę nie wiedzieć ile ja kasy wydałam

edit. właśnie policzyłam że w ciągu tego roku wydawałam średnio 110 złotych miesięcznie na perfumy.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-07-06 o 21:04
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 21:02   #2678
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
4 zapachy
Zazdroszczę, ja nawet nie mam takich ambicji. Aktualnie mam 6 ukochanych zapachów które zawsze MUSZĘ mieć, a ogólnie mam 15 flaszek. I dorobiłam się tego wszystkiego w ciągu roku... Wolę nie wiedzieć ile ja kasy wydałam
Ja też wydałam sporo na zapachy. Były dla mnie przed wszystkim i wolałam odmówić sobie ciuchów na rzecz nowego flakonu. Więc teraz muszę nadrobić

Coś czuję, że zaczną się ostre poszukiwania tej Signoriny
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:06   #2679
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Ja jakoś nie mogę dorwać tej Signoriny do niuchnięcia nigdzie
Ja też trzymam za wszystkie odwykujące
Oj, lepiej jej nie dorywaj bo jeszcze zapragniesz i cały odwyk diabli wezmą
Ja tak z Midnight Rose miałam.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:09   #2680
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja też trzymam za wszystkie odwykujące
Oj, lepiej jej nie dorywaj bo jeszcze zapragniesz i cały odwyk diabli wezmą
Ja tak z Midnight Rose miałam.
Dlatego mam z zanadrzu jeszcze jedno wolne miejsce na jakiś zapach A w żadnej perfumerii u mnie w mieście nie ma testera A każdy tak ten zapach chwali
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:13   #2681
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dlatego mam z zanadrzu jeszcze jedno wolne miejsce na jakiś zapach A w żadnej perfumerii u mnie w mieście nie ma testera A każdy tak ten zapach chwali
Aaa, no tak

Pewnie doleję oliwy do ognia, ale moim zdaniem to najpiękniejszy zapach na świecie.

A z tymi testerami to faktycznie słabo... A na allegro nawet próbki nie ma. Jest taka strona gdzie sprzedają odlewki perfum, ale słono sobie każą płacić za Signorinę :/
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 21:15   #2682
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Aaa, no tak

Pewnie doleję oliwy do ognia, ale moim zdaniem to najpiękniejszy zapach na świecie.

A z tymi testerami to faktycznie słabo... A na allegro nawet próbki nie ma. Jest taka strona gdzie sprzedają odlewki perfum, ale słono sobie każą płacić za Signorinę :/
Chyba nie tylko wg Ciebie, bo ja od dawna słyszę same ochy i achy na jej temat Ale w sumie to wyleciał mi ten zapach z głowy a teraz wrócił i koniecznością jest ponowny kurs po perfumeriach Może go dorwę Muszę przetestować, bo umrę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:23   #2683
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Chyba nie tylko wg Ciebie, bo ja od dawna słyszę same ochy i achy na jej temat Ale w sumie to wyleciał mi ten zapach z głowy a teraz wrócił i koniecznością jest ponowny kurs po perfumeriach Może go dorwę Muszę przetestować, bo umrę
Tutaj na forum to faktycznie dużo zachwytów widać, ale całe szczęście moje otoczenie jakoś się nie interesuje Signorią i powoli zaczyna ją traktować jako mój Signature Scent.

To jest aż dziwne że w Sephorach nie ma testerów, przecież ten zapach już dobry rok jest na półkach
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:25   #2684
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Tutaj na forum to faktycznie dużo zachwytów widać, ale całe szczęście moje otoczenie jakoś się nie interesuje Signorią i powoli zaczyna ją traktować jako mój Signature Scent.

To jest aż dziwne że w Sephorach nie ma testerów, przecież ten zapach już dobry rok jest na półkach
Muszę podjechać jeszcze raz w któryś dzień do Sephory albo Marrionaud, może jednak będą Jeśli tak i o zgrozo! spodobają mi się, to chyba kupię je jako pierwsze
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:33   #2685
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Muszę podjechać jeszcze raz w któryś dzień do Sephory albo Marrionaud, może jednak będą Jeśli tak i o zgrozo! spodobają mi się, to chyba kupię je jako pierwsze
Wiesz co, wydaje mi się że Sephora ma Signorinę na wyłączność, więc w Marionnaud raczej ej nie znajdziesz...

Wątek o odwyku a my tu offtopujemy o nowych zakupach
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:35   #2686
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Wiesz co, wydaje mi się że Sephora ma Signorinę na wyłączność, więc w Marionnaud raczej ej nie znajdziesz...

Wątek o odwyku a my tu offtopujemy o nowych zakupach
No to czeka mnie wyprawa na drugi koniec miasta do Sephory

Żeby nie było za dużo OT, to napiszę, że cały czas pozbywam się mało używanych flaszek
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 08:21   #2687
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mgliste plany odwyku przeszły w odwyk w dużej mierze dzięki pomocy zleceniodawców, którzy byli uprzejmi nie zasilić mi konta w terminie
No naprawdę, istni dobrodzieje
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:54   #2688
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

przydreptałam do odwykaczy tym razem na poważnie i z mocnym postanowieniem kliknęłam właśnie flaszkę pożegnalną z nałogiem i teraz już nic a nic nie kupuję. ponad 50 flach - muszę przystopować postanowienie jest takie, że kupuję tylko jak uzbieram kasę specjalnie na perfumy i nie więcej niż 1 flaszkę w miesiącu. Wiem, że mówiłam to wiele razy i nic z tego nie wychodziło, ale teraz biorę się za siebie porządnie trzymajcie kciuki
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:57   #2689
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Witam starszą piękną część pachnidełkowego odwyku i tę młodszą promienistą )
Jestem na odwyku perfumeryjnym 4 raz i o dziwo czym częściej próbuję się "od toksycznić" tym dłużej mi to wychodzi.
Zakładając sobie inny cel niż buteleczka perfum idzie zdecydowanie lepiej , bez cierpienia i kombinowania....ale żeby to przetrwać trzeba mieć zapasy flakoników hehheh


__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 22:22   #2690
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
przydreptałam do odwykaczy tym razem na poważnie i z mocnym postanowieniem kliknęłam właśnie flaszkę pożegnalną z nałogiem i teraz już nic a nic nie kupuję. ponad 50 flach - muszę przystopować postanowienie jest takie, że kupuję tylko jak uzbieram kasę specjalnie na perfumy i nie więcej niż 1 flaszkę w miesiącu. Wiem, że mówiłam to wiele razy i nic z tego nie wychodziło, ale teraz biorę się za siebie porządnie trzymajcie kciuki
Wiele razy tak próbowałem odwykać, że sobie jakieś limity dawałem, że jak opylę kilka flach, to kupię jedną, i wiesz co?
To nie ma sensu, bo szybko złamiesz postanowienia, bo to w rzeczywistości nie jest odwyk
Ja na odwyk chodziłem już tyle razy, że trudno zliczyć , ale dopiero teraz się udało. Założenia są takie: zero zakupów w wyznaczonym terminie, odlewek też, możliwe tylko wymiany No i najlepiej jeszcze coś puścić w świat
Za pierwszym razem wyznaczyłem sobie 2,5 miesiąca i wytrzymałem, puściłem sporo perfum w świat, więc sobie pozwoliłem na jedną flaszkę używaną i znowu odwykam ponad miesiąc.
Co najważniejsze nie rzucam się na promocje i nie kupuję w ciemno co było moją zmorą do tej pory. Nadal znajduję sporo okazji, ale wrzucam je tylko do perełek, a wcześniej dawałem jeszcze do obserwowanych
Lepiej kupić raz na kwartał coś droższego co zachwyci niż taniochę co dwa tygodnie, która na 95% poleci w świat przed upływam trzech miesięcy
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:57   #2691
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;41714724]Wiele razy tak próbowałem odwykać, że sobie jakieś limity dawałem, że jak opylę kilka flach, to kupię jedną, i wiesz co?
To nie ma sensu, bo szybko złamiesz postanowienia, bo to w rzeczywistości nie jest odwyk
Ja na odwyk chodziłem już tyle razy, że trudno zliczyć , ale dopiero teraz się udało. Założenia są takie: zero zakupów w wyznaczonym terminie, odlewek też, możliwe tylko wymiany No i najlepiej jeszcze coś puścić w świat
Za pierwszym razem wyznaczyłem sobie 2,5 miesiąca i wytrzymałem, puściłem sporo perfum w świat, więc sobie pozwoliłem na jedną flaszkę używaną i znowu odwykam ponad miesiąc.
Co najważniejsze nie rzucam się na promocje i nie kupuję w ciemno co było moją zmorą do tej pory. Nadal znajduję sporo okazji, ale wrzucam je tylko do perełek, a wcześniej dawałem jeszcze do obserwowanych
Lepiej kupić raz na kwartał coś droższego co zachwyci niż taniochę co dwa tygodnie, która na 95% poleci w świat przed upływam trzech miesięcy [/QUOTE]
Luszku, masz rację tak chyba zrobię, tzn do końca wakacji już nic nie kupię na bank, a póżniej się zobaczy...niedługo mam remont w domu więc będę musiała wszystko wynosić z pokoju, mam zamiar wtedy zrobić przegląd flaszek, bo teraz nawet nie wiem dokładnie co mam niektórych nie używałam z rok, albo dłużej zrobię sobie listę tych do wylotu i wystawię je i tylko za kasę ze sprzedaży będę mogła coś kupić! Muszę się też porządnie zastanowić jakie jeszcze flaszki chcę mieć w kolekcji, tak że by ich na pewno używać Muszę się jednym słowem ogarnąć
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:32   #2692
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Luszku, masz rację tak chyba zrobię, tzn do końca wakacji już nic nie kupię na bank, a póżniej się zobaczy...niedługo mam remont w domu więc będę musiała wszystko wynosić z pokoju, mam zamiar wtedy zrobić przegląd flaszek, bo teraz nawet nie wiem dokładnie co mam niektórych nie używałam z rok, albo dłużej zrobię sobie listę tych do wylotu i wystawię je i tylko za kasę ze sprzedaży będę mogła coś kupić! Muszę się też porządnie zastanowić jakie jeszcze flaszki chcę mieć w kolekcji, tak że by ich na pewno używać Muszę się jednym słowem ogarnąć
No to trzymam kciuki z Ciebie
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:34   #2693
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Witam starszą piękną część pachnidełkowego odwyku i tę młodszą promienistą )
Jestem na odwyku perfumeryjnym 4 raz i o dziwo czym częściej próbuję się "od toksycznić" tym dłużej mi to wychodzi.
Zakładając sobie inny cel niż buteleczka perfum idzie zdecydowanie lepiej , bez cierpienia i kombinowania....ale żeby to przetrwać trzeba mieć zapasy flakoników hehheh
Witaj Neonko
Co do pogrubionego - prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Jednak sama miewam problem z uznaniem czegoś innego za cel
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:39   #2694
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Witaj Neonko
Co do pogrubionego - prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Jednak sama miewam problem z uznaniem czegoś innego za cel
Sama prawda i tylko prawda
Sam się czaje już 2 miesiące żeby sobie spodnie kupić, wypatrzyłem na allu, szyte jak na mnie, a mimo to jakoś mi nie spieszno do zakupu
Kliknięcie upatrzonej flaszki zajęłoby mi z 5 sekund, a tu się trochę przedłuża
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 12:00   #2695
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Witaj Neonko
Co do pogrubionego - prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Jednak sama miewam problem z uznaniem czegoś innego za cel
U mnie to samo, ale już widzę maleńkie światełko w tunelu W poniedziałek widziałam cud-miód lnianą koszulę w kolorze kogla mogla i nie kupiłam, bo za taką cenę można przecież nowy flakon, choćby różaną Bombkę 2013 ...Flaszki nie kupiłam, a dziś idę po koszulę. Pewnie jej już nie będzie, ale i tak jestem z siebie dumna
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:12   #2696
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
przydreptałam do odwykaczy
Hej Lexxi, trzymam Oby założenia okazały się dobre i udało się ich dotrzymać. I przede wszystkim, żebyś spojrzała na swoje flachy świeżym okiem

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;41714724]Założenia są takie: zero zakupów w wyznaczonym terminie, odlewek też, możliwe tylko wymiany No i najlepiej jeszcze coś puścić w świat [/QUOTE]
Z tym jednym albo się nie zgodzę, albo uznasz, że nie jestem na odwyku A jak mam na wishliście unikat i akurat w czasie odwyku się trafia, to co? Masochizm nie brać, ale według Twojej zasady powinnam nie kupować. Akurat mi się okazja trafia (no może nie mega unikat, ale zapach limitowany, który pewno będzie drożał, w bardzo satysfakcjonującej mnie cenie) i mam nadzieję wygrać aukcję. Zaraz pobiegnę przeczytać, co sobie na początku odwyku zakładałam, ale coś mi majaczy, że ja mogę Mniemam, że odwyku mi to nie zrujnuje

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Flaszki nie kupiłam, a dziś idę po koszulę. Pewnie jej już nie będzie, ale i tak jestem z siebie dumna
Perfumowy Wizaż też jest z Ciebie dumny!

Tak w ogóle, Neonko

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Do końca wakacji:
- nie kupować ani nie współzakupować, chyba że trafi się coś z wishlisty (krótkiej) (...)
Ha, mówiłam! Grunt to zrobić dobre założenia Przy okazji odkryłam, że minął mi już prawie miesiąc na odwyku
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:24   #2697
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Perfumowy Wizaż też jest z Ciebie dumny!
Ty mnie tak nie chwal, bo miałam sobie trochę przyoszczędzić, a z tego wszystkiego kupiłam od razu dwie koszule - ta druga w kolorze mięty. Chyba muszę iść na odwyk totalny i kazać sobie zablokować konto

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2013-07-11 o 09:58
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:37   #2698
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Ty mnie tak nie chwal, bo miałam sobie trochę przyoszczędzić, a z tego wszystkiego kupiłam od razu dwie koszule - ta druga w kolorze mięty. Chyba muszę iść na odwyk totalny i kazać sobie zablokować konto
Jeśli serduszkujesz, to znaczy, że zakup dobry (mi się też ostatnio popełniło kilka bluzek, głównie białych, ot, nowe zboczenie )
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:41   #2699
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Z tym jednym albo się nie zgodzę, albo uznasz, że nie jestem na odwyku A jak mam na wishliście unikat i akurat w czasie odwyku się trafia, to co? Masochizm nie brać, ale według Twojej zasady powinnam nie kupować. Akurat mi się okazja trafia (no może nie mega unikat, ale zapach limitowany, który pewno będzie drożał, w bardzo satysfakcjonującej mnie cenie) i mam nadzieję wygrać aukcję. Zaraz pobiegnę przeczytać, co sobie na początku odwyku zakładałam, ale coś mi majaczy, że ja mogę Mniemam, że odwyku mi to nie zrujnuje
No jakby to był unikat i to w dobrej cenie, to mógłbym ulec
ale u mnie aktualnie byłoby to ciężkie, na łiszliście mam 2 zapachy, jeden niedostępny w Polsce, a drugi w cenie ok 1100 zł
mówię, jak zapach rzadki i do tego upragniony, to pal sześć, ale najważniejsze żeby nie klikać w ciemno, bo się promocja trafiła
Ja muszę sie przyznać, że 2-3 tygodnie temu z takie sporej promocji skorzystałem, ale flaszka już leci do nowego właściciela, więc czuję się usprawiedliwiony
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:52   #2700
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

To ja się pochwalę, że ostatnio kupiłam dżinsy za 200pln - i na dodatek przez internet. Na fotce wyglądały bosko, i na szczęście - na żywo też bosko, rozmiar dobrałam dobry, długość dobra - jestem zadowolona ale było ciężko, tyle kasy nie na perfumy wydać...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 22:38:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.