Odchudzanie po 30 i pozniej 10 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 21:08   #901
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Cii bo jeszcze zaraz nas jakis mod za offtopy pogoni
Ale to nie off top, to prezentacja efektów ćwiczeń Zresztą bardzo motywująca prezentacja Przynajmniej mnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:08   #902
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Domi jakby mąż całość widział, to by się dopiero rozklikał
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:10   #903
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Domi jakby mąż całość widział, to by się dopiero rozklikał
Na pewno nie zobaczy, nie dopuszczę do tego Za ciężko by mi było konkurować
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:19   #904
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ja też bym nie pokazała
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:26   #905
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10



Domi nawet nie skomentuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:29   #906
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość


Domi nawet nie skomentuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:45   #907
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

nie widziałam Rzabki ;(
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 21:58   #908
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Rzabbciu
Bedę Ci klikać w co tylko zechcesz
Beatko uwielbiam Cię



Iwonko, Twoją przyjaciółkę strasznie doświadczylo życie Współczuję.

Aha, te planety: Uran mówiłaś, to chyba naprawdę mnie nie lubi Dowód:
Miałam dziś wizytę u dermatologa na godz.x. Zostalam przyjęta o x.40, pani dr przesympatyczna, kompetentna, szczerze przepraszała. Dostałam rozpiskę leków, z nią do apteki, a tam: ale ten specyfik to tylko na receptę No i z powrotem do gabinetu, trzeba było mi znów odczekać 20 min.m bo pacjent w środku, żeby dostać receptę
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:34   #909
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Agaw'a Pokaż wiadomość
No Moja Droga ja liczę na przepis!
To jest to co szukam od dłuższego czasu
Agawko jak tylko dostanę to sie podziele, aczkolwiek nie wiem kiedy, bo od tej koleżanki, która ma teraz te smutki

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko ja to chyba nie rozumiem - ona takie cycki swoje wystawiła na pokaz, zeby perfumy za ok. 60 zł wygrać ?
Boże, ja to chyba uwierzę w istnienie światów równoległych

Edit: A ja lubie czasem wrócić do tradycji i gazetę papierową poczytać
I książki
Ebooki mnie nie kręcą
Beatko no tak dokładnie az strach sie bac, jakby nagroda wieksza była
Nie jestem pewna, ale chyba została przez to zdyskwalifikowana pewnie panowie klikali, jak najęci i Wizaz gUpiał

Na dokładkę na innym watku doczytałam, że jakas dziewczyna ok.20 letnia pocieszała inna, że z nia licencjat kończy jakas stara 25 latka i dopiero kończy! co więcej nie ma ani męża ani dziecka, ba! nie ma nawet chłopaka i musi byc baaardzo nieszczęśliwa! zaczynam powaznie się zastanawiać nad montowaniem jesionki dla siebie

Beatko ja tez kocham książki, macanie, przewracanie kartek, zatapianie sie w niej nawet do szkoły mi sie cięzko uczyć z komputera

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
cukinia surowa byla
Rzabciu macie juz młoda cukinię??

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aha: moje cudownie uparte młodsze dziecię wreszcie się nauczyło korzystać z sedesu i nie mamy awarii
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
hormony tak mi daja popalic, ze szkoda gadac


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
I te perły Pewnie jej gwiazdą jej Aquilera

Rzabbciu a ja ci tak bez zachęty zadnej klikałam
Pokaż kawałek ciała
Biedna jesteś z tymi hormonami
Perły być może są wygraną z innego konkursu

Ja też Rzabci i Monice bez zachety klikałam o ja gUpia

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
nie widziałam Rzabki ;(
Tez nie widziałam

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Iwonko, Twoją przyjaciółkę strasznie doświadczylo życie Współczuję.

Aha, te planety: Uran mówiłaś, to chyba naprawdę mnie nie lubi Dowód:
Miałam dziś wizytę u dermatologa na godz.x. Zostalam przyjęta o x.40, pani dr przesympatyczna, kompetentna, szczerze przepraszała. Dostałam rozpiskę leków, z nią do apteki, a tam: ale ten specyfik to tylko na receptę No i z powrotem do gabinetu, trzeba było mi znów odczekać 20 min.m bo pacjent w środku, żeby dostać receptę
Gadmarciu niestety nikt nie zna swojego zycia

Gadmarciu - Uran to technika, nowoczesnośc, sprzęty a to to złosliwość jakaś Merkuryczna troszkU taka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 02:18   #910
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Wpadłam się przywitać
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:00   #911
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dziewczyny, jak z tym bigosem na redukcji?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 06:29   #912
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak z tym bigosem na redukcji?
xal bigos tradycyjny to ma kalorie i tłuszcz i właściwie tyle, bo gotując 3 dni to już niewiele w nim zostaje, oprócz smaku
teoretycznie można sobie wyobrazić wersję redukcyjną, czylli z chudego mięsa, bez smażenia kiełbas itd. i krócej przyrządzany, ale wątpię żeby teściowa taki robiła

ktoś (hihi?) o szynkę wieprzową pytał, jak ładna i chuda to czemu nie , ale nie do codziennego jadłospisu, tylko od czasu do czasu, bo choćby najchudsza to ma sporo nasyconch, które trzeba uwzględniać w bilansie;

w ogóle powtórzę się pewnie ale:
u mnie zadziałało dopiero naprawdę ortodoksyjne trzymanie się listy produktów dozwolonych, którą noszę w podpisie; uniknęłam błędów jakościowych dzięki temu, gorzej z ilością bo to wiadomo że się omsknie tu i ówdzie
w życiu zdarzają się okazje, a to święta, a to imieniny, wesela jakieś, rodzinne niedzielne obiadki i dla mnie to jest czas na relaks i odpuszczenie (jednodniowe) i nieszkodliwe dla efektów reżimu, no chyba że okazje kilka razy w tygodniu wpadają to wtedy klops
oczywiście do czasu gdy osiągniemy zadowalający wynik

a teraz poczytam co tam pisałyście
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:33   #913
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dzień dobry w ten pięęękny słoneczny poranek...
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:36   #914
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

cześć
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:13   #915
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

witam
Dominika

dokladnie bylo jak w twoim opisie
Iwus
taki dzien byl, juz od rana mialam predyspozycje, ktore najpierw wykorzystal skrupulatnie tz a nastepnie dzieci. i w wyniku kumulacji efekt byl jaki byl. wieczorem zrobilam zebranie rodzinne i wylalam pretensje i smutki. mam nadzieje ze przyniesie to zamierzony efekt
Rzabbko
ja tez nie widzialam

u nas tez slonecznie ale niestety zimno, brrr
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:58   #916
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
ktoś (hihi?) o szynkę wieprzową pytał, jak ładna i chuda to czemu nie , ale nie do codziennego jadłospisu, tylko od czasu do czasu, bo choćby najchudsza to ma sporo nasyconch, które trzeba uwzględniać w bilansie;
Ano ja pytałam Pewnie, że nie codziennie, raczej raz w miesiącu jak najdzie na pieczone mięsko małża, to tak ta szyna bosko wygląda, że i mnie nachodzi ochota na plastereczek
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:25   #917
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

helou
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 10:51   #918
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć Ślicznotki.

Milgryfku Wiem co czujesz sama to ostatnio "przerabiałam".

Iwonko masz ten przepis na suszone pomidory?

Dzięki za kciuki przydały się. Miałam wczoraj długo odkładaną wizytę u gina, na oko i usg wszystko ok więc kamieć z serca bo kilka rzeczy mnie ostatnio niepokoiło. Jeszcze tylko muszę poczekać na wynik cytologii.
Poza tym miałam wizytę u okulisty bo mnie lekarz od prawa jazdy wysłał dodatkowo. Nienawidzę okulistów.

Dziś poproszę o kciuki o 12 bo Podrzutek ma "rozmowę" o pracę.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki zmarła przed chwila ciocia mojej przyjaciółki. Bardzo to przykre, dziękuję (jesli moge tak powiedzieć) za fluidy. Cierpienie to najgorsze jest jednak i dla umierającej osoby i dla najbliższych odpowiedzieć?
W takich sytuacjach śmierć to wybawienie. Dobrze że już ma to za sobą. A dla przyjaciółki
I też jestem za eutanazją na własne życzenie.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a prasa, cóż - usiedliśmy z mężem na wale żeby odsapnąć, przechodzi pani z TVN zdaje się i slysze jak rzuca do towarzysza z aparatem "a, to tubylcy, przyszli popatrzeć na wodę" nosz ****a mać


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
E tam, ja tez jestem jedynaczką i mi sie wydaje, że właśnie dlatego jestem taka niezależna
Ty jesteś wyjątkową jedynaczką bo nad większością się rodzice trezsą i straszne ciapy z tego wychodzą.

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tak z innej beczki - czytacie stale jakieś gazetki? ja strasznie lubię gazetki ale nie mogę znależć tej "mojej" Większość to reklamy albo bardzo ogólne informacje. Kiedyś czytałm twój styl ale to już nie moja półka, lubię shape i instyle
Ja czytam "Samo zdrowie" - dużo ciekawostek za 1,99 a moja Mama ostatnio zachwalała "Pani" że bardzo ciekawa.
Poza tym kolekcjonuję Focusy ale to z takiego taniego stoiska na dworcu gdzie są nieaktualne gazety za połowę ceny.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aha: moje cudownie uparte młodsze dziecię wreszcie się nauczyło korzystać z sedesu i nie mamy awarii


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
nie widziałam Rzabki ;(
Ja też nie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na dokładkę na innym watku doczytałam, że jakas dziewczyna ok.20 letnia pocieszała inna, że z nia licencjat kończy jakas stara 25 latka i dopiero kończy! co więcej nie ma ani męża ani dziecka, ba! nie ma nawet chłopaka i musi byc baaardzo nieszczęśliwa! zaczynam powaznie się zastanawiać nad montowaniem jesionki dla siebie

Ja też Rzabci i Monice bez zachety klikałam o ja gUpia
To obecne pokolenie 20-tek to jakieś dziwne jest. Mam wrażenie że wróciliśmy do XIX wieku gdzie jedynym celem i sensem w życiu kobiety było wyjście za mąż i to jak najszybciej.

To ja się mam teraz rozebrać za to klikanie?
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 11:37   #919
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hello Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak z tym bigosem na redukcji?
Ja tam nie wiem , ale wiem, że bigos jest smaczny prawie tak, jak pierogi

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
xal bigos tradycyjny to ma kalorie i tłuszcz i właściwie tyle, bo gotując 3 dni to już niewiele w nim zostaje, oprócz smaku
teoretycznie można sobie wyobrazić wersję redukcyjną, czylli z chudego mięsa, bez smażenia kiełbas itd. i krócej przyrządzany, ale wątpię żeby teściowa taki robiła

ktoś (hihi?) o szynkę wieprzową pytał, jak ładna i chuda to czemu nie , ale nie do codziennego jadłospisu, tylko od czasu do czasu, bo choćby najchudsza to ma sporo nasyconch, które trzeba uwzględniać w bilansie;

w ogóle powtórzę się pewnie ale:
u mnie zadziałało dopiero naprawdę ortodoksyjne trzymanie się listy produktów dozwolonych, którą noszę w podpisie; uniknęłam błędów jakościowych dzięki temu, gorzej z ilością bo to wiadomo że się omsknie tu i ówdzie
w życiu zdarzają się okazje, a to święta, a to imieniny, wesela jakieś, rodzinne niedzielne obiadki i dla mnie to jest czas na relaks i odpuszczenie (jednodniowe) i nieszkodliwe dla efektów reżimu, no chyba że okazje kilka razy w tygodniu wpadają to wtedy klops
oczywiście do czasu gdy osiągniemy zadowalający wynik

a teraz poczytam co tam pisałyście
Brewus co Ty sie tak kamuflujesz, że Ty dietetycznie jestes taka mądra? jestem pod meeega wrażeniem

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Iwus
taki dzien byl, juz od rana mialam predyspozycje, ktore najpierw wykorzystal skrupulatnie tz a nastepnie dzieci. i w wyniku kumulacji efekt byl jaki byl. wieczorem zrobilam zebranie rodzinne i wylalam pretensje i smutki. mam nadzieje ze przyniesie to zamierzony efekt
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Iwonko masz ten przepis na suszone pomidory?
Pisałam, że później będę miała, bo to od tej mojej przyjaciółki, co teraz pogrzeb będzie miała.
Na pewno Wam go podam, bo pomidory są przepyszne i jaki zapach

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki przydały się. Miałam wczoraj długo odkładaną wizytę u gina, na oko i usg wszystko ok więc kamieć z serca bo kilka rzeczy mnie ostatnio niepokoiło. Jeszcze tylko muszę poczekać na wynik cytologii.
Poza tym miałam wizytę u okulisty bo mnie lekarz od prawa jazdy wysłał dodatkowo. Nienawidzę okulistów.

Dziś poproszę o kciuki o 12 bo Podrzutek ma "rozmowę" o pracę.
Kciuki dla Podrzutka

Monika czemu okulistów nie lubisz? ja odkąd znalazlam "normalną" to mam obojetny stosunek, wczesniej drazniło nie, że maja do mnie pretensje o to, że mam za dużą wadę wzroku jakby to cokolwiek w tym temacie zależało ode mnie ale odkąd jestem dużą dziewczynką nie pozwalam już sie traktowac jak przygłupa, na którym ktos sie wyzywa.

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Ty jesteś wyjątkową jedynaczką bo nad większością się rodzice trezsą i straszne ciapy z tego wychodzą.
Moi rodzice tez sie trzęsa nade mną, bo na dodatek jestem najmłodsza w rodzinie z wnucząt, ale ja, że tak to ujme sie nie daję i jak ktoś raz spróbuje i nie ma efektów to za drugim już są
Ale moi rodzice chyba generalnie nie lubia innym zatruwać zycia sobą, mają swoje zycie i to im tez dużo czasu zajmuje wlasnie sie pakują i jada na wycieczkę do Augustowa z taty pracy fajne takie wycieczki, bo tanie i mnóstwo atrakcji

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Ja czytam "Samo zdrowie" - dużo ciekawostek za 1,99 a moja Mama ostatnio zachwalała "Pani" że bardzo ciekawa.
Poza tym kolekcjonuję Focusy ale to z takiego taniego stoiska na dworcu gdzie są nieaktualne gazety za połowę ceny.
Ja tez na takich stoiskach kupuje Focusy i Wiedze i zycie czasem jakies Charaktery, bo moja przyjaciolka jest psychologiem to sobie cos tam poczytam

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
To obecne pokolenie 20-tek to jakieś dziwne jest. Mam wrażenie że wróciliśmy do XIX wieku gdzie jedynym celem i sensem w życiu kobiety było wyjście za mąż i to jak najszybciej.
Mnie też zaskoczyło, że w dzisiejszym świecie jest jakiś dany tylko okres nauki!!! Moi rodzice zawsze mi mówili, że na naukę czegokolwiek w zyciu zawsze jest czas i licza sie chęci, a nie wiek (oczywiscie pieniadze i czas tez sa istotne), ale wiek, nigdy! dlatego nie mialam kompleksow uczac sie pozno jezdzic konno, czy na nartach i generalnie nikt mi sie tez nie dziwil, a tu 25 letnia dziewczyna okazuje sie za stara, by studiowac? mam wrazenie, ze sie cofamy do epoki sredniowiecza ale chyba sie ciesze, ze jestem z innego pokolenia!

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
To ja się mam teraz rozebrać za to klikanie?
Chyba by wystarczyło żebys jakies perly na dekolt wrzucila
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-05-26 o 11:44
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 12:21   #920
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pisałam, że później będę miała, bo to od tej mojej przyjaciółki, co teraz pogrzeb będzie miała.
Na pewno Wam go podam, bo pomidory są przepyszne i jaki zapach
Widziałam że to pisałaś ale zrozumiałam że chodzi o jakiś inny przepis. Zresztą i tak się nie pali bo pomidorów jeszcze dobrych nie ma.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kciuki dla Podrzutka
Chyba nici z tego bo prowadził pokazowe szkolenie z samoobrony dla kobiet i usłyszał od trenera że "jest za brutalny". No jeżeli obrona kobiety ma polegać tylko na kopnięciu faceta w jaja to ja dziękuję. I pewnie jeszcze trzeba go delikatnie kopnąć żeby broń Boże krzywdy nie zrobić.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Monika czemu okulistów nie lubisz? ja odkąd znalazlam "normalną" to mam obojetny stosunek, wczesniej drazniło nie, że maja do mnie pretensje o to, że mam za dużą wadę wzroku jakby to cokolwiek w tym temacie zależało ode mnie ale odkąd jestem dużą dziewczynką nie pozwalam już sie traktowac jak przygłupa, na którym ktos sie wyzywa.
Na mnie też się wyżywali w dzieciństwie że czegoś nie widzę albo wada mi się pogłębia i trauma mi została. Teraz mam swojego fajnego ale musiałam iść do innego i się zestresowałam strasznie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Chyba by wystarczyło żebys jakies perly na dekolt wrzucila
Choinka, nie mam pereł. A wystarczy sama moja skromna osoba ewentualnie z Podrzutkiem jako tło?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mnie też zaskoczyło, że w dzisiejszym świecie jest jakiś dany tylko okres nauki!!! Moi rodzice zawsze mi mówili, że na naukę czegokolwiek w zyciu zawsze jest czas i licza sie chęci, a nie wiek (oczywiscie pieniadze i czas tez sa istotne), ale wiek, nigdy! dlatego nie mialam kompleksow uczac sie pozno jezdzic konno, czy na nartach i generalnie nikt mi sie tez nie dziwil, a tu 25 letnia dziewczyna okazuje sie za stara, by studiowac? mam wrazenie, ze sie cofamy do epoki sredniowiecza ale chyba sie ciesze, ze jestem z innego pokolenia!
No za stara bo w wieku 25 lat to już powinna gromadkę dzieci bawić. Ostatnio widziałam w TV że w Ameryce studia skończyła Pani co ma ponad 90 lat u nas by jej pewnie nawet nie przyjęli na studia.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:51   #921
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ehh... wy o wieku, o wieku, to ja sobie po raz kolejny uświadamiam, że ja za młoda jestem, żeby tu z Wami siedzieć, bo ja jestem właśnie z "tego" pokolenia! Co gorsza, wzięłam się i wyszłam za mąż jako zaledwie 22latka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:00   #922
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

To ja przez tą dziewczynę byłabym pewnie zakwalifikowana do staruszek, bo mam 32 lata i nie mam męża i dzieci
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:03   #923
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez mww Pokaż wiadomość
To ja przez tą dziewczynę byłabym pewnie zakwalifikowana do staruszek, bo mam 32 lata i nie mam męża i dzieci
Ja też jestem "starsza pani po trzydziestce"

Hihi, pasujesz pasujesz mentalnie pasujesz a to ważniejsze niż metryka
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:07   #924
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Mariolciu, właśnie u Was się czuję tak fajnie na watku i jakoś tak mi tu dobrze, bo większość wątków jest tak totalnie "nie moja", że nawet klawiatury szkoda "tępić" i nic nie piszę, bo nie mam nic do powiedzenia, a ja ledwie ćwierćwiecze za 10dni będę "świętować"

No tylko mi gromadki dzieci brakuje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:08   #925
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Chyba nici z tego bo prowadził pokazowe szkolenie z samoobrony dla kobiet i usłyszał od trenera że "jest za brutalny". No jeżeli obrona kobiety ma polegać tylko na kopnięciu faceta w jaja to ja dziękuję. I pewnie jeszcze trzeba go delikatnie kopnąć żeby broń Boże krzywdy nie zrobić.

Choinka, nie mam pereł. A wystarczy sama moja skromna osoba ewentualnie z Podrzutkiem jako tło?

No za stara bo w wieku 25 lat to już powinna gromadkę dzieci bawić. Ostatnio widziałam w TV że w Ameryce studia skończyła Pani co ma ponad 90 lat u nas by jej pewnie nawet nie przyjęli na studia.
Monika mam nadzieje, ze jednak Podrzutkowi sie uda

No nie wiem, nie wiem, co z tym zdjęciem za te kliki

U nas by ja przyjęli na Uniwersytet III Wieku

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ehh... wy o wieku, o wieku, to ja sobie po raz kolejny uświadamiam, że ja za młoda jestem, żeby tu z Wami siedzieć, bo ja jestem właśnie z "tego" pokolenia! Co gorsza, wzięłam się i wyszłam za mąż jako zaledwie 22latka
No dramat straszny

Hihi, a z nauką, jak tam u Ciebie?

Hehe, przecież ja nie piszę, że to jest cos złego tylko, że takie myslenie jest durnowate. Ludzie w różnym wieku sie pobieraja, w róznym rodzą dzieci, w różnym sie ucza i klasyfikacje wszelkie to chyba maja racje bytu, jak sie do przedszkola chodzi? cała reszta na szczęście jest tak ułozona żeby każdy znalazł nisze dla siebie

Cytat:
Napisane przez mww Pokaż wiadomość
To ja przez tą dziewczynę byłabym pewnie zakwalifikowana do staruszek, bo mam 32 lata i nie mam męża i dzieci
No ja mam tak samo na dodatek wciąz się uczę pisałam, że powinnam już jesionke dla siebie składac, bo nic innego mi nie pozostaje i w myśl tamtych światłych słów tamtej dziewczyny powinnam byc mocno nieszczęśliwa, a tu bo akurat nie jestem i te kwestie o moim szczęściu akurat nie bardzo decydują
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:14   #926
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwuś, nauką czego? Bo ogólnie mówią na mnie teraz wszyscy "kierowca bombowca" i nauka kojarzy mi się chwilowo tylko z 4 kólkami
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:17   #927
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwuś, nauką czego? Bo ogólnie mówią na mnie teraz wszyscy "kierowca bombowca" i nauka kojarzy mi się chwilowo tylko z 4 kólkami
Nauką w sensie szkoły one były zdruzgotane wiekiem uczącej sie, nieszczęśliwej zapewne

A nauka jazdy to relaksik taki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:22   #928
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

a jak Ci powiem, że ja i na kursie prawa jazdy byłam jedną ze starszych osób? I tak jak to siebie mówili "cześć", to do mnie Ci licealiści mówili "dzień dobry"?

A naukę dalszą mam w planie, podyplomówkę chcę robić, ale muszę się zebrać w sobie i zacząć A później samo pójdzie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:36   #929
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:45   #930
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

to ja zmykam do mamuśki na obiad i kawę + tort czekoladowy własnej roboty jutro ćwiczę więc spalę zbędne kalorie miłego popołudnia
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.