Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 09:08   #541
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Dla mnie oni są identyczni...
Dla mnie również są badzo podobni.Co to za facet z dyskoteki?sprawdzili go?
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:10   #542
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Loczek90 Pokaż wiadomość
Rutkowski od zaczęcia sprawy nie miał podstaw, żeby wysnuć takie wnioski, a o ile dobrze kojarzę, od początku twierdził, że Iwona nie żyje.
W końcu mnie ktoś zrozumiał. A twierdził nie od początku, ale stosunkowo wcześnie, moim zdaniem bezpodstawnie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:13   #543
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

I nadal nic nie wiadomo.... Najgorsza jest ta NIEPEWNOŚĆ
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:30   #544
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ok sorki dzieki chociaz to wszystko jest juz tak zamotane..jest tyle tematow na roznych forach... jak probowalam znalesc cos o tej adrii wczoraj too powiem ciezko bylo
Ciężko, ciężko, choć nie dziwie się, na jej miejscu też wolałabym by nikt nie znalazł o mnie żadnych info.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:45   #545
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Ciężko, ciężko, choć nie dziwie się, na jej miejscu też wolałabym by nikt nie znalazł o mnie żadnych info.
Przecież już ją znaleźli i ona się przyznała, że wszystko zmyśliła...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:45   #546
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

I dalej nic..
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:48   #547
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Przecież już ją znaleźli i ona się przyznała, że wszystko zmyśliła...
Marronelle pisała (tak sądzę ) o Adrii. Nie o mitomance rozpuszczającej nieprawdziwe historie o powiązaniu zniknięcia Iwony z Mariuszem O.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down

Edytowane przez sabi
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:49
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 09:49   #548
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

myslalam, ze cos sie w koncu wyjaśni
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:57   #549
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Marronelle pisała (tak sądzę ) o Adrii. Nie o mitomance rozpuszczającej nieprawdziwe historie o powiązaniu zniknięcia Iwony z Mariuszem O.
A faktycznie, mój błąd.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:04   #550
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...WIAT/824925712

http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-...op_150399.html

Nowe artykuły, ale zero nowych informacji
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:11   #551
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ta cała meduza powinna beknąć strasznie,zobaczcie lotem błyskawicy Polske obiegła wieść ze Iwona była luksusową na telefon a czy sprostowanie ,ze to bzura też tak szybko obiegnie? wątpie
tego gościa żona w ciązy może to jej taka "zemsta"???
podobnie Rutkowski powinien beknąć za oskarżenia które wygłosił w stronę policjanta, bo ta cała lidia napisała takie swoje przypuszczenia a Rutkowski przecież był swego tropu tak pewien że już nawet prokuratora informował, ale wcześniej poinformował media.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:12   #552
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Jak to możliwe, żeby coś takiego mogło zdarzyć się w cywilizowanym świecie? Jak oto możliwe żeby człowiek mógł wyrządzić taką krzywdą drugiemu człowiekowi?
Takie rzeczy dzieją się codziennie...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:18   #553
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Czyli ja złapali- ta Meduże i bardzo dobrze !!!

" Mężczyzna zapowiada, że będzie domagał się setek tysięcy złotych odszkodowania. - Część na dom dziecka, część jako zadośćuczynienie dla mojej żony, która jest w ciąży i bardzo przeżyła tę sprawę – ujawnia."

Takim sposobem Anna Cz. lat 30 z Gdanska (ta niby meduza i Lidia90) odbeknie , ze ho ho
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:19   #554
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Kurcze miałam nadzieję, że po wczorajszej informacji, że mają świadka już coś dziś będzie wiadomo.. Może potem coś się wyjaśni..

Dzisiaj mi się śniło, że siedziałam na plaży w Gdańsku z naszymi wspólnymi koleżankami i podeszła do nas Iwona. Powiedziała, że już wróciła, ale nie może powiedzieć co się z nią działo. Poznałyśmy jakiegoś chłopaka, ja już chciałam wracać do domu, on poszedł za mną i chciał mnie wciągnąć do lasu.

Brrr teraz się boję wyjść z domu i iść przez las do kuzynki, bo jakieś głupie myśli mam przez tą sprawę, że mnie spotka jakieś nieszczęście w biały dzień na ulicy..
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:26   #555
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Brrr teraz się boję wyjść z domu i iść przez las do kuzynki, bo jakieś głupie myśli mam przez tą sprawę, że mnie spotka jakieś nieszczęście w biały dzień na ulicy..
Ja mam identycznie i schizuję. Wczoraj poszłam biegać i biegam dróżką rowerową obok pustego terenu z krzakami, drzewami i wyobraź sobie, że biegłam nie patrząc do przodu tylko na te krzaki. Im bardziej człowiek się wgłębia w tego typu historie, to bardziej boi się o własne życie i uważa. Przynajmniej ja tak mam w tym przypadku.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:31   #556
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

No to ja dla odmiany wkleję dobra wiadomość:

#100 - Najczęściej oglądane (Ten tydzień)) - Ludzie i blogi - Globalny

Filmik aktagi jest na 100 miejscu wsród oglądanych filmów w tym tygodniu na swiecie w kategorii ludzie i blogi

Myślę że może się to przekładać w nagłośnieniu sprawy Iwonki.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:34   #557
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No to ja dla odmiany wkleję dobra wiadomość:

#100 - Najczęściej oglądane (Ten tydzień)) - Ludzie i blogi - Globalny

Filmik aktagi jest na 100 miejscu wsród oglądanych filmów w tym tygodniu na swiecie w kategorii ludzie i blogi

Myślę że może się to przekładać w nagłośnieniu sprawy Iwonki.




Wstałam pobiegłam zrobić sobię kawusię usiadłam z prawie przekonaniem,że znajdę dobre wieści,że się ruszyło,że coś mają......a tu takie rozczarowanie echhhh ja cały czas wierzę
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:36
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:37   #558
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Takim sposobem Anna Cz. lat 30 z Gdanska (ta niby meduza i Lidia90) odbeknie , ze ho ho
i dobrze. zastanawiam się tylko czy ta jej "wyssana z palca historia" nie miała przypadkiem jakiegoś prywatnego celu. być może ona sama ma problemy z Krystkiem i chciała, żeby przy okazji zaginięcia Iwony policja zajęła się też tą sprawą? skąd inaczej taka dokładność w szczegółach? szkoda, że tak bardzo zaszkodziła Iwonie (moi znajomi wciąż słysząc o niej mówią - "obracała sie w nieciekawym towarzystwie, to teaz ma" ).
Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No to ja dla odmiany wkleję dobra wiadomość:

#100 - Najczęściej oglądane (Ten tydzień)) - Ludzie i blogi - Globalny

Filmik aktagi jest na 100 miejscu wsród oglądanych filmów w tym tygodniu na swiecie w kategorii ludzie i blogi

Myślę że może się to przekładać w nagłośnieniu sprawy Iwonki.
bardzo się cieszę
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:50   #559
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Kto to jest ta cala meduza i o co z nia chodzi?? przepraszam za to pytanko ale widocznie zapomnialam a niebardzo mi sie chce werowac wszystkie strony..
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:58   #560
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mosisia Pokaż wiadomość
Kto to jest ta cala meduza i o co z nia chodzi?? przepraszam za to pytanko ale widocznie zapomnialam a niebardzo mi sie chce werowac wszystkie strony..
nieważne, bo sprawa została rozwiązana i za głupie plotki kobieta zostanie podana do sądu. A jak chcesz wiedzieć o co chodzi to lepiej sobie poczytaj artykuły i strony, co to w ogóle za bezczelność, jakoś mało kogo interesuje że Tobie się nie chce
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:02   #561
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Czyli ja złapali- ta Meduże i bardzo dobrze !!!

" Mężczyzna zapowiada, że będzie domagał się setek tysięcy złotych odszkodowania. - Część na dom dziecka, część jako zadośćuczynienie dla mojej żony, która jest w ciąży i bardzo przeżyła tę sprawę – ujawnia."

Takim sposobem Anna Cz. lat 30 z Gdanska (ta niby meduza i Lidia90) odbeknie , ze ho ho
i bardzo dobrze!! tępa baba żerująca na czyjejś tragedii!! jak tak mozna?!?! niewiadomo, czy Iwona zyje, a ta baba bez skrupolow oczernia ja, nie znajac jej!! no zwariowac mozna!! i to 30 letnia... powinna miec juz w glowie co nieco!!

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość




Wstałam pobiegłam zrobić sobię kawusię usiadłam z prawie przekonaniem,że znajdę dobre wieści,że się ruszyło,że coś mają......a tu takie rozczarowanie echhhh ja cały czas wierzę
ja tak samo... tyle, ze ja zielona herbatke, cieplutka, bo u mnie zimno i ponuro i w dodatku zadnych wiesci... Jak Iwonka zyje, to pewnie jest niesamowicie przerazona, gdziekolwiek teraz jest... Biedna dziewczyna, to po prostu cos starsznego ijak realie o tym pomyslę, to łzy cisną mi się do oczu...
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:06   #562
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nieważne, bo sprawa została rozwiązana i za głupie plotki kobieta zostanie podana do sądu. A jak chcesz wiedzieć o co chodzi to lepiej sobie poczytaj artykuły i strony, co to w ogóle za bezczelność, jakoś mało kogo interesuje że Tobie się nie chce

Ale spokojniej po co się od razu unosic dziewczyna grzecznie zapytała,bez przesady.Wszyscy jestesmy podminowani i wszyscy czekamy z niecierpliwościa na jakieś wieści ale nie dawajmy upustu emocją aż tak

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze!! tępa baba żerująca na czyjejś tragedii!! jak tak mozna?!?! niewiadomo, czy Iwona zyje, a ta baba bez skrupolow oczernia ja, nie znajac jej!! no zwariowac mozna!! i to 30 letnia... powinna miec juz w glowie co nieco!!

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


ja tak samo... tyle, ze ja zielona herbatke, cieplutka, bo u mnie zimno i ponuro i w dodatku zadnych wiesci... Jak Iwonka zyje, to pewnie jest niesamowicie przerazona, gdziekolwiek teraz jest... Biedna dziewczyna, to po prostu cos starsznego ijak realie o tym pomyslę, to łzy cisną mi się do oczu...

Lepiej nic nie mów....nie pamiętam kiedy ostatnio miałam całą uwage skupioną na jednym temacie i to jeszcze osoby której w ogóle nie znam....jak siadam do komputera w poszukiwaniu nowych wieści to nie kontaktuje ze światem córka czasami po 5 razy cos do mnie mówi
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:11   #563
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Czyli ja złapali- ta Meduże i bardzo dobrze !!!

" Mężczyzna zapowiada, że będzie domagał się setek tysięcy złotych odszkodowania. - Część na dom dziecka, część jako zadośćuczynienie dla mojej żony, która jest w ciąży i bardzo przeżyła tę sprawę – ujawnia."

Takim sposobem Anna Cz. lat 30 z Gdanska (ta niby meduza i Lidia90) odbeknie , ze ho ho
i bardzo dobrze!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No to ja dla odmiany wkleję dobra wiadomość:

#100 - Najczęściej oglądane (Ten tydzień)) - Ludzie i blogi - Globalny

Filmik aktagi jest na 100 miejscu wsród oglądanych filmów w tym tygodniu na swiecie w kategorii ludzie i blogi

Myślę że może się to przekładać w nagłośnieniu sprawy Iwonki.
super i byle do przodu dalej.
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:22   #564
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...KRAJ/965543031

nie kojarzę by to było ale i tak nic nowego nie ma w tym artykule
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:25   #565
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

"UWAGA WAŻNE dnia 17.08.2010 o godz 17:03 NA STRONIE TRÓJMIASTA TAM GDZIE JEST NAJWIĘCEJ OPINI PONAD 1000 NAPISAŁ "OBSERVER" TAK:
Recznikowiec to przypadkowa osoba ,Polak zamieszkaly za granica ktory widzial cale brutalne porwanie.
Krystian z Sopotu to alfons ,ktory zlecil porwanie Iwony,maial byc luskusowa call girl i chodzic do najbogatszych ludzi.Wpadla w oko Krystianowi wiec zlecil jej porwanie.To on Ja gawlcil i wiezil. A poniewaz nei zdolal jej przekonac ncizym do prostytuowania sie zabil.
Sama Iwona byla romantyczna dziewczyna,spod znaku koziorozca.zaplacila zyciem za wiernosc swoich idealow.
Iwona nie byla prostytutka ! Bawila sie czesto w klubie gdzie bylby prostytuki i wlazila im troche w parade.
Goscie chcieli ja miec za kazda cene
Szybko pojal to alfons Krystian ze jest to "kura znoszaca zlote jajka".Wykorzystal wiec ze dziewczyna poszla sama.
On Ja namierzal w celu porwania i zrobienia z niej luksusowej dziwki.Reszte znacie
Sama lidia 90 myslala ze jest dobrze ukryta i anonmowa w internecie i jej wypowiedz byla po czesci prawdziwa.
Ona mogla gdzies widziec Iwone na jakijes zabawie ale mylnie wziela Iwone za jedna zplatnych panienek.
Krystian alfons znal Iwone z widzenia i sam mial na Nia wielka ochote ,ale dziewczyna nie reagowala na jego
zaczepki.Postanowil sledzic Ja i kiedy w klubie Iwona sie poklocila ktoras zz "pracownic" Krystiana doniosla
mu o tym.A te nwyslal ekipe w miejsce w ktorym Musieli Ja spotkac na deptaku (gdzie porywacze przyjechali
samochodem).Potem Iwona byla przetrzymywana i gwalcona ,podawli jej narkotyki probowali przekonac raz sila
raz grozba.Mozliwe jest ze byla poczatkowo wieziona w domu Mariusza O. (ale to nic pewnego).Pozniej gdy sprawy
juz zabrnely za daleko Krystian alfons zabil Iwone prawdopodobnie przedawkowaniem narkotyku i zlecil utopienie
zwlok w Baltyku."

link:http://forum.wspolczesna.pl/iwona-wi...9&#entry199229

wpis. 13

z dzisiaj.

Dalej chodzą te plotki. Mimo zdementowania. I brzmią prawdopodobnie
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:27   #566
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Dalej chodzą te plotki. Mimo zdementowania. I brzmią prawdopodobnie
M.in dzięki Tobie, nie wiem, po co je powielasz
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:29   #567
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Bo dla mnie to brzmi sensownie? Nie chcę się kłócić,ale zastanawia mnie to wszystko. Bo skoro złapali tą Annę Cz. z Gdańska, to już na pewno nie ona pisze ... Poza tym to nie jest już post oczerniający Iwonę ...
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:29   #568
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ciekawe skąd ta osoba miałaby tak dokładne informacje Gdyby ta osoba naprawdę wiedziała o takich rzeczach,a te informacje byłyby prawdziwe, to daję sobie rękę uciąć, że nie napisałaby o tym w internecie
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:32   #569
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd ta osoba miałaby tak dokładne informacje Gdyby ta osoba naprawdę wiedziała o takich rzeczach,a te informacje byłyby prawdziwe, to daję sobie rękę uciąć, że nie napisałaby o tym w internecie
Ja się na tym nie znam, ale to jest półświatek więc może się boi? A co do IP to łatwo zmienić.
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:35   #570
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

komentarz pod artykułem na wp
"Słyszałem że siostra zaginionej pracuje w prokuraturze dlatego takie halo z Iwonką zrobili.Co miesiąc w Polsce ginie ponad tyś. osób.Gdzie o nich mówią ? W telewizji nie,w gazetach też nie.Jedynie rodzina szuka a na policji sprawa trafia na dno szuflady z powodu braku tropu."

i wszystko jasne
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.