Kobieta z kobietą?:) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-04, 17:21   #541
Stokrotka19
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Mnie tez czasem bardziej podniecają kobiety... i chyba chciałabym kiedyś doświadczyć seksu z kobietą- wydaje mi się, że seks z nimi byłby bardziej delikatny i subtelny...ale to kiedyś bo teraz jest mi dobrze z moim TŻ
Stokrotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 10:45   #542
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Stokrotka19 Pokaż wiadomość
Mnie tez czasem bardziej podniecają kobiety... i chyba chciałabym kiedyś doświadczyć seksu z kobietą- wydaje mi się, że seks z nimi byłby bardziej delikatny i subtelny...ale to kiedyś bo teraz jest mi dobrze z moim TŻ
wydaje mi sie ze jeszcze do tego wszystkiego, kobieta jednak bardziej wie gdzie i jak zaspokoic kobiete!!
....... ale sie rozmazylam...

chociaz sex z facetem to jednak jest fajowy... nie zrezygnuje

ale tak dla odskoczni drobne pieszczoty z kobieta... tylko w mojej wyobrazni.. bo w realu zadna mnie nie pociaga..
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:44   #543
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

mnie tam apre pociąga
ale i tak wole Tz-ta.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 14:15   #544
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Oczywiscie jestem w stalym , udanym zwiazku, ale z kobieta bym chetnie czegos spróbowala.Jakis czas temu nocowalam u swojej przyjaciólki , no moze kolezanki i TZ ciagle powtarzal , ze jak cos zaczniemy zebym po niego zadzwonila to sobie popatrzy albo nawet przylaczy, oczywiscie smialam sie z tego , ale nie wykluczalam ze moze cos tam z nia zaswiruje , pózniej sie zgadalysmy ze jej TZ tez mówil , ze bedzie buzi buzi.Niestety sie popilysmy i nic z tego nie wypalilo , ale gdzies tam ochote mialam na nia.Wogóle kreci mnie to jak dwie kobiety sie caluja , dotykaja i takie tam.
A tak z innej troche beczki zauwazylyscie np. na gronie , ze pelno dziewczyn dodaje swoje fotki jak caluja sie z kobieta.Ja tez tak chce
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 14:51   #545
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

No Wlasnie Mnie Tez Kreci Jak Kobieta Np(na Erotycznym Filmie ) Sie Dotyka I Caluje Z Druga Bardziej Nawet Niz Para Ktora To Robi!

Tez Bym Chetnie Sprobowala, Ale Mam Pewne Obawy Ze Stchurze
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:09   #546
marchew35
Przyczajenie
 
Avatar marchew35
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Witam.
Od długiego już czasu fantazjuję o pieszczotach z kobietą, mimo że jestem mężatką. Często mam sny erotyczne, w których kocham się z dziewczyną. Raz nawet udało mi się te fantazje spełnić- spędziłam noc z kobietą i powiem Wam- rozczarowana nie byłam, o nie! Ten oklepany już tekst, że "tylko kobieta wie jak sprawić przyjemność kobiecie" jest baaardzo prawdziwy. Niestety, był to tylko jednorazowy wybryk, bo... był to trójkąt z mężem tej pani, ona miała z nim taki układ, że on kochał się tylko z nią (mnie osobiście to nie przeszkadzało, bo ona mi sie podobała, a on nie, no i w pewnym sensie nie zdradziłam tym samym swojego męża), lecz niestety po naszym spotkaniu on zaczął do mnie wydzwaniać, nalegał na spotkanie we dwoje i stał sie wręcz namolny, zakończyłam więc tę znajomość.
Myślę, że mogę powiedzieć o sobie, że jestem biseksualna- panie pociągają mnie na równi z panami. Lubię patrzeć na piękne kobiety i nic nie poradzę na to, że mam "kudłate myśli". Nie afiszuję się ze swoimi erotycznymi zainteresowaniami, a i spotkać pociągającą kobietę jest równie trudno jak pociągającego mężczyznę. Mój małżonek jest niestety bardzo konserwatywny w sprawach seksu (ma zahamowania nawet przed daniem lekkiego klapsa i o trójkącie z dwiema paniami ponoć nie marzy), nawet nie próbuję więc pytać go, czy mój seks z kobietą potraktowałby jak zdradę albo co by zrobił gdyby zobaczył mnie całującą się z panią.
marchew35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:12   #547
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

marchew35;


tez mam czesto sny erotyczne z kobietami, podniecaja mnie kobiety jak sie dotykaja, zdjecia nagich kobiet, natomiast na ulicy kompletnie nie zwracam na nie uwagi!
nie wiem na czym to polega!
tez strasznie chciala bym trojkat taki jak ty....

napewno jest prawdziwy, kazda kobieta gdy umie zrobic sobie dobrze zrobi tez i drugiej

chciala bym wkoncu sprobowac z dziewczyna.. ale boje sie .. niewiem

Edytowane przez akziizka
Czas edycji: 2007-07-23 o 21:13 Powód: dopiska
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 07:18   #548
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja zauważyłam że się oglądam za kobietami i dziewczynami na ulicy.. nie za chłopakami a za kobietami Moj TZ sie śmieje ze mnie bo ciągle mu opowiadam jaka fajna laska szła a on nawet na nią nie zwróćił uwagi a tak w ogóle to ja chyba już pisałam w tym wątku że całowałam sie z dziewczyną ale nigdy nie zdecydowalabym się na sex
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:46   #549
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja tez czasmi ogladam sie za jakos laska a nawet patrze jej na tylek, nogi.TZ zawsze sie wtedy smieje ze mnie i mówi ze gdzie patrze.Czasami mówie mu zobacz jaka laska , a on nic, chociaz tylko pewnie przy mnie tak udaje bo przy kolegach chyba nie bardzo.Ja wolala bym bez faceta tylko z sama kobieta , no moze zeby sie tylko pzygladal , a gdybym potrzebowala jego to bym go zaprosila, ale pewnie pózniej bym nie wytrzymala psychicznie , ze np. calowal inna i takie tam
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 11:39   #550
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Jak całuje kobieta...?
Mmmm...

Jak pieści...?
Mmmm....

A jak się z nią śpi..?
Jeszcze nie doświadczyłam, ale już niedługo, za parę miesięcy
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:00   #551
rzatago
Raczkowanie
 
Avatar rzatago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 224
GG do rzatago
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

dla mnie to jest nie ludzkie
rzatago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 07:45   #552
Kika666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: seks z kobieta

Kochałam się z Kobietką - to nie prawda, że się porównuje i analizuje fałdki i tyłeczki. To po prostu sex, sex, sex....Potem przyznałam się do tego mojemu ówczesnemu facetowi i był zazdrosny jak o faceta....I zerwałam z Nią kontakty - a szkoda....czasem o Niej myślę. Wiem, że cierpiała przez to bo poczuła się odrzucona. Było milutko i super. Polecam wszystkim kobietom.
Kika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 08:41   #553
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: seks z kobieta

Ja też bym chciała kochac się z kobietą. Pare razy się całowałam tylko z kilkoma dziewczynami. Raz byłam w górach z przyjaciółka i chciałyśmy coś zadziałac, ale nie wyszło. Myślę, ze to dlatego, ze ją znałam. Gdybym miała się kochac z obcą dziewczyną to hmmmmm czemu nie CCzasem mam myśli, że uprawiam naprawdę gorący i ostry seks z kobieta.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 10:34   #554
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Nie... to nie dla mnie! Ja ogólnie wole facetów (nawet jako kumpli) a kobiety jakoś mnie nie pociągają. Nie wyobrażam siebie z inną.
Yóu si di na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 11:55   #555
Stramenopile
Raczkowanie
 
Avatar Stramenopile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 129
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Jak całuje kobieta...?
Mmmm...

Jak pieści...?
Mmmm....

A jak się z nią śpi..?
Jeszcze nie doświadczyłam, ale już niedługo, za parę miesięcy
Z panienką z którą ja próbowałam było.. subtelniej. Delikatniejsza skóra, mniejsze i bardziej miękkie usta i drobny języczek.
Stramenopile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 16:58   #556
77Misia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja od dawna mam fantazje na temat sexu z kobiet, bardzo chetnie bym sprobowala, tez sie troche boje, ale caly czas tak nprawde szukam kogos chetnego, tez wolal bym zeby byla to obca kobieta i lepiej ciut starsza ode mnie...ach ale sie rozmazylam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
77Misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:25   #557
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

starsza ok 3 lata odemnie , ladna zgrabna i troszke niegrzeczna.. ja bym taka chciala no i obca to podstawa!!

niewiem czy umiala bym kochac sie z nia jak z meszczyzna, pieszczoty, pocalunki, nastawila bym sie bardziej na szczytowanie, i jak najszybciej bym do tego dazyla, u niej i u mnie.. nie interesuja mnie chwile namietnosci i subtelnosci, dlatego chciala bym w trojkacie, z facetem sie pobzykac
a kobieta zeby mi dobrze zrobila
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 13:06   #558
marchew35
Przyczajenie
 
Avatar marchew35
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Wiele z Was pisze, że się boi, że pewnie stchórzyłaby, że ma obawy...
Ale żadna nie pisze czego tak naprawdę się boi. Że potem będzie myśleć, że jest z nią coś nie tak? Bo chyba nie tego, że zajdzie w ciążę? Ja osobiście uważam że jest ze mną wszystko ok i ani przez chwilę nie żałowałam, że spróbowałam seksu z kobietą. Ba, gdybym spotkała taką dziewczynę, to nie wahałabym sie tego powtórzyć. Tylko że nie każda wpada w oko- to dokładnie tak samo jak z facetami. A jak już któraś wpadnie, to przecież niełatwo ot tak przejść do sedna sprawy.
Mam chyba troszkę więcej lat niż przeciętna czytelniczka tego wątku i zastanawiam się czy teraz młode dziewczyny są po prostu takie otwarte na "eksperymenty"- bo w wielu postach czytam, że próbowałyście z koleżankami, przyjaciółkami... Ja jakoś nie wyobrażam sobie spróbować z którąkolwiek z moich koleżanek. Może dlatego że większośc z nich to tak jak ja- zamężne, dzieciate. Może nie mają takich marzeń jak ja, może mają ale żadna się nie przyzna...
marchew35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:42   #559
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja nie tylko bym się na to zdecydowała, nawet czasem myślę o związku z kobietą ... Napewno nie przeszkadzałoby mi to. Niestety w moim otoczeniu mało jest dziewczyn z takimi skłonnościami. Pocałować się itepe to może, ale więcej już nie...
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 21:54   #560
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

nie miewam fantazji seksualnych ani snow erotycznych z kobietami. i mysle ze w rzeczywistosci seks z kobieta bylby wbrew mojej naturze - po prostu w tej dziedzinie wole facetow ale nie zaprzeczam, ze lubie ogladac zdjecia pieknych kobiet..... pelne usta, gladka cera, miekkie wlosy, naturalne piekno..... to dziala na mnie, na moja prepcje piekna. i o ile nie mialabym ochoty na seks z inna kobieta to na namietny pocalunek owszem. a juz na pewno na wspoly szalony taniec i wyglupy
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:20   #561
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja tam z checia..
ale tylko czasem jak mnie najdzie to najda mnie tez takie mysli.. np.. teraz jest niedziela rano i mam ochote pokochac sie z meszczyzna a nie z kobieta
ale wieczorkiem moze sie to obruci o 360 stopni
ktorz to wie....
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:48   #562
Stramenopile
Raczkowanie
 
Avatar Stramenopile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 129
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Czyli wieczorem znowu z MESZCZYZNĄ?
Stramenopile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:50   #563
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Heh, to ja chyba jestem jakaś inna, bo kobiety mnie w ogole a to w ogole nie pociągają 1000x bardziej wole facetów.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:20   #564
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Jedna z moich lasek bardzo chciała spróbować z kobietą. Miała jednak opory- chodziło o pieszczoty sromu drugiej kobiety...

Uzgodniliśmy że druga kobieta będzie dla niej, a mi pozostanie oglądanie

Nie uważałem tego za zdradę.

Pierwszy raz polagał na poznaniu i pieszczeniu drugiej kobiety od pasa w górę (pocałunki itp.). Jak obie były nagie to spoglądała w wiadomą stronę, ale nie chciała jej tam dotykać. Doprowadziły się do szczytu pocierając jedna o drugą mając nogi połączone jak tzw. "nożyczki".
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:01   #565
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja z pewnością jestem biseksualna i wcale się tego nie wstydzę, wręcz przeciwnie uważam, że w świecie który nadal jeszcze jest jednak pełen pruderii i hipokryzji potrafię otwarcie mówić o swojej orientacji.
Uprawiałam sex z kobietą raz będąc wtedy w związku z mężczyzną. Kobietę ową poznałam na fotka.pl i było naprawdę miło zwłaszcza, że ona jest bardzo piękna i ma rewelacyjne ciało.
Mój facet poczuł się wtedy urażony i zdradzony choć próbowałam mu wytłumaczyć, że to dla mnie zupełnie co innego i kobieta nie jest w stanie z nim konkurować w tej kwestii, zresztą z kobietą nie byłabym w stanie zbudować związku. Z moim facetem nadal jesteśmy razem i co więcej zaakceptował on moje zainteresowanie płcią piękną . Myślimy nawet czasem o zabawach we troje. Kto wie może kiedys się uda choć sądzę że będzie cięzko znaleźć taką osobę, która nie będzie wiązała z tym żadnych nadziei na przyszłość. Rola mojego faceta miałaby być w sumie jednostronna bo stwierdził, że nie chciałby się kochać z inną kobietą.
Tak czy owak uwielbiam kobiety, uważam że są pociągające i sexy.

Nie przekonują mnie panny, które piszą "wolę sex z facetem" a nigdy nie próbowały nawet pocałunku z kobietą. To zupełnie co innego i nie można tego porównać.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:26   #566
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

A tak z ciekawosci zapytam co was pociaga w kobietach? Figura, twarz?

Fantazje o kobietach to chyba naturalna rzecz.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:33   #567
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Fantazje o kobietach to chyba naturalna rzecz.
niby dlaczego?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:24   #568
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
niby dlaczego?
To chyba wynika z natury, moze z ciekawości...tak mi się wydaje.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:26   #569
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

z natury w ogole??Mysle ze nie masz racji,moze raczej ze sklonnosci albo z wyzwolenia - otwartosci
A nie z samego faktu,ze jest sie kobieta
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:44   #570
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Zuziunia ja uważam, że masz rację bo w tym względzie uważam że Freud także miał rację. Każdy człowiek obcuje z kobietą kiedy jest niemowlęciem. Myślę, że to iż obcujemy z cialem własnej matki (matki często przytulają nagie dzieci do swojego nagiego ciała by wytworzyć tą wyjątkową więź matka-dziecko) ma duży wpływ na to że kobiety również w późniejszym czasie czują pewien pociąg do swojej płci. Podejrzewam, że te które tego pociągu nie czują miały mamy bardziej zamknięte w sobie może krótko byly karmione piersią.
W kobietach pociąga mnie kształt twarzy (lubię wystające kości policzkowe oraz kości szczęki), ale również oczy i usta jak i rzecz jasna ciało. Bardziej działają na moje zmysły kobiety o krąglejszych kształtach niż chude anorektyczne modelki. Gybym więc miała wybrać kogoś ze świata Hollywood pewnie byłaby to Scarlett Johansson, Jessica Biel bądź Jessica Alba. Podziwiam też wyjątkowość i oryginalność a więc podobają mi się: Aishwarya Rai, Evangeline Lily, Anne Hathaway, Eva Green.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.