Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 12:28   #1201
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dodatek kolejny, warto ćwiczyć nawet jeśli planujecie zzo bo wtedy to już w ogóle ma się mała kontrolę nad przebiegiem porodu i tempem parcia. Więc elastycznosc bardzo pomaga.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:30   #1202
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja bym chciała ten monitor oddechu, bo panikara jestem i wtedy czułabym się spokojniej. Tylko zobaczę jak z pieniędzmi będziemy stać, bo właśnie nawet używane drogie to ;/
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:32   #1203
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Też chcę monitor oddechu ale mój Tz już mówi że panikuje nie wiem jeszcze czy się zdecydujemy, zastanawiam się ciągle.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:38   #1204
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Wow

Ja dzisiaj zaczynam 30 tydzień Odliczanie ruszyło...

Przyszedł mi rożek i zakupy ze Smyka

Też dostałam info że ciuszki już czekają jutro pojade je odebrać.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Przyszedł mi wózek 😆😆😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pochwal się bryką
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:40   #1205
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Mam taką komodę. Kupiłam jakieś 10 lat temu w ikei za grosze chyba 120 dałam. Tyle że w kolorze buku.
Stoi do dziś nic jen nie dolega tylko szuflady jakieś płytkie są. Teraz mam w niej ścierki, obrusy, małe ręczniki i zestaw popierdół typu baterie sparat kamera i wszystko co się da. Ale kiedyś trzymałam ciuszki córki ale głównie bieliznę jednak bo reszty nie mieściłam.


A zapomniałam napisać że badanie przeżyłam. Miałam dwa zjazdy ale było nieźle. A teraz nawet zjadłam kanapkę z nutellą.
Brawo Ty ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Też dostałam info że ciuszki już czekają jutro pojade je odebrać.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------




Pochwal się bryką
Czekam z rozpakowaniem na męża 😆
Na razie stoją mi 2 kartony na korytarzu😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:43   #1206
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała ten monitor oddechu, bo panikara jestem i wtedy czułabym się spokojniej. Tylko zobaczę jak z pieniędzmi będziemy stać, bo właśnie nawet używane drogie to ;/

Widziałam niedawno na olx za 30 zł.



Kurcze młody mój znowu gorączkuje.
Kropek kilka zostało ale wszystkie wyleczone. Niby nic mu nie ma ani kaszlu czy kataru tylko temperatura 38-38,5. Nie wiem co to za cholerstwo.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Widziałyście że już są mamy kwietniowe 2017 zaraz będą wrześniówki hihi.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:59   #1207
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość

[/COLOR]Aaa właśnie zrozumiałam czemu teść tak szaleje od rana - właśnie przyjechała jego "przyjaciółka"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weszłabym w koalicję z tą przyjaciółką, bo może jej argumenty bardziej przekonałyby teścia, że nie wydziwiasz Na zasadzie że jak Ty mówisz, to może fanaberia, ale jak mu to jego kobieta powie...to już inna inszość
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 13:03   #1208
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Widziałyście że już są mamy kwietniowe 2017 zaraz będą wrześniówki hihi.
Te kwietniowe to na razie takie co planują zajść, bo to przecież 10 miesięcy jeszcze.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:44   #1209
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

My monitora oddechu nie planujemy, niani narazie też nie, stwierdziliśmy, że to zbyt duży wydatek a i tak jesteśmy spłukani. Dodatkowo musiałam kupić sukienkę ciążowa na wesele, bo idziemy 5 sierpnia. I przy okazji będę ją mieć na obronę, już za tydzień (przeraża mnie to!).

Także wczoraj wydałam ostatnie 50 zł z pensji, a wypłata dopiero 10 ;-)

W środę jedziemy oglądać jeden z dwóch szpitali, gdzie chciałabym rodzić. Dzwoniłam tam i kontakt telefoniczny jak narazie mega pozytywny Myślałyście o znieczuleniu?

Z tego co wiem jest kilka rodzajów - zewnątrzoponowe, przewodowe, gaz rozweselający... Jakieś opinie, doświadczenia? Bardzo bym chciała uniknąć cc, ale panicznie boję się bólu...
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:51   #1210
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Te kwietniowe to na razie takie co planują zajść, bo to przecież 10 miesięcy jeszcze.
Uuuu a planować to se można....co zjeść na obiad a już myślałam że to tsk leci szybko
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:51   #1211
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
My monitora oddechu nie planujemy, niani narazie też nie, stwierdziliśmy, że to zbyt duży wydatek a i tak jesteśmy spłukani. Dodatkowo musiałam kupić sukienkę ciążowa na wesele, bo idziemy 5 sierpnia. I przy okazji będę ją mieć na obronę, już za tydzień (przeraża mnie to!).

Także wczoraj wydałam ostatnie 50 zł z pensji, a wypłata dopiero 10 ;-)

W środę jedziemy oglądać jeden z dwóch szpitali, gdzie chciałabym rodzić. Dzwoniłam tam i kontakt telefoniczny jak narazie mega pozytywny Myślałyście o znieczuleniu?

Z tego co wiem jest kilka rodzajów - zewnątrzoponowe, przewodowe, gaz rozweselający... Jakieś opinie, doświadczenia? Bardzo bym chciała uniknąć cc, ale panicznie boję się bólu...
Jakie szpitale bierzesz pod uwagę?
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 14:01   #1212
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

U mnie w szpitalu nie ma znieczulenia, więc nie mam problemu czy chcę czy nie :P Jest gaz rozweselający i zamierzam z niego skorzystać Ostatnio położna mówiła, że na jednych coś działa, innym wręcz szkodzi, a dla innych jest obojętny, zależy od organizmu, ja zamierzam spróbować
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:07   #1213
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

W smyku online w promocji sa b.tanie ksiazeczki czaro-biale jakby ktoras chciala dla maluszka

http://www.smyk.com/czarne-czy-biale-zwierzeta.html

przykladowa za 3zł
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:24   #1214
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Obawiam się, że ogoliłam się na geparda, ale nie mam już absolutnie siły się więcej gimnastykować. Ruszam na wizytę

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dodatek kolejny, warto ćwiczyć nawet jeśli planujecie zzo bo wtedy to już w ogóle ma się mała kontrolę nad przebiegiem porodu i tempem parcia. Więc elastycznosc bardzo pomaga.
Znam jedną osobę, która ćwiczyła z balonikiem i też bardzo sobie chwaliła, po fakcie W poprzedniej ciąży miałam w kółko jakieś infekcje, a to wyłącza możliwość treningów. Było pękniecie. Teraz nastawiam się na ćwiczenia i masowanie olejkiem. Słyszałam jeszcze o okładach z fusów kawy, jako dobrym sposobie na uelastycznienie skóry. Nie wiem czy przy moich bliznach to w ogóle coś pomoże
Przy pierwszym porodzie słyszałam jak położna się naradza z stażystką gdzie będą ciąć. Otrzeźwiałam natychmiast. Wręcz zasiadłam, żeby też zobaczyć i jeszcze je pouczałam, żeby czekały na skurcz... Straszne to było
Samego pękniecia nie czułam, więc cięcia się na pewno nie czuje tym bardziej, ale miło by było uniknąć
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:33   #1215
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ej martwię się o Aisot, faktycznie dawno nie pisała, logowala się kilka dni temu... a miała przecież niemało stresów.... macie z nią jakiś kontakt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:47   #1216
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Ej martwię się o Aisot, faktycznie dawno nie pisała, logowala się kilka dni temu... a miała przecież niemało stresów.... macie z nią jakiś kontakt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No racja. Nie udziela się za bardzo.
Miejmy nadzieję ze wszystko u niej ok. I w końcu są znać co u niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:53   #1217
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Widziałam niedawno na olx za 30 zł.







Kurcze młody mój znowu gorączkuje.

Kropek kilka zostało ale wszystkie wyleczone. Niby nic mu nie ma ani kaszlu czy kataru tylko temperatura 38-38,5. Nie wiem co to za cholerstwo.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Widziałyście że już są mamy kwietniowe 2017 zaraz będą wrześniówki hihi.
Ojj znowu gorączka, mam nadzieję że to jednorazowe...

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Obawiam się, że ogoliłam się na geparda, ale nie mam już absolutnie siły się więcej gimnastykować. Ruszam na wizytę





Hahahaha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Ej martwię się o Aisot, faktycznie dawno nie pisała, logowala się kilka dni temu... a miała przecież niemało stresów.... macie z nią jakiś kontakt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Faktycznie dawno jej nie było Mam nadzieję, że wszystko u niej ok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:56   #1218
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
OK dziewczyny, ważne info dla tych co zamierzaja rodzic bez nacięcia (Nie wiem czy to jest możliwe w Polsce).
Pisałam wcześniej o urządzeniu do trenowania rozciągliwosci krocza i trenowania parcia. Niemiecka wersja która jest droga nazywa się epi-no.
Jest też wersja czeska, dużo tańsza i lepsza, nazywa się aniball i ma nawet polska stronę internetową, możecie poczytać.
http://aniball.pl

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Acha, osoby które mi to polecaly mówiły że same dostały to info od koleżanek które uzywaly tych balonikow i że żadna nie miała potem szwów. Znajoma irlandka nie miała, jej siostra i koleżanka też nie. A znajoma slowaczka powiedziała mi to samo o koleżankach i poleciła właśnie czeska wersje
Oczywiście, że jest to możliwe i sporo kobiet unika nacinania. Dodatkowo pomaga w tym masaż krocza, o którym ostatnio pisałyśmy.
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:01   #1219
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez _chouchou Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jest to możliwe i sporo kobiet unika nacinania. Dodatkowo pomaga w tym masaż krocza, o którym ostatnio pisałyśmy.
To widzę że się spóźniłam ale nie mam czasu śledzić wątku bo wciąż pracuję, a jeszcze zmagamy się z ewentualnym kupnem domu teraz i innymi rzeczami.
Generalnie chciałam się podzielić, bo dziś usłyszałam o aniball, a że jest tańsze i dostępne w Polsce to pomyślałam że może warto.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 15:04   #1220
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Może Aisot jest tylko zajęta załatwianiem spraw związanych z pracą? Oby na dniach wróciła do nas z dobrymi wiesciami

A mi się dzisiaj śniło, że dzidziol dostał jakiś drgawek w brzuchu I poszłam do szpitala, na co babka w rejestracji zaczęła krzyczeć na jakaś druga żeby szybko się mną zajęła, bo "płodzik umiera" (dawno temu czytałam relacje dziewczyny, która rodziła martwe dziecko i położna określiła go właśnie mianem "płodzika" ). W jaką histerię w tym śnie wpadłam! Dobrze, że chwilę później się obudziłam, bo nie nie chcę nawet wiedzieć co mogło być w tym dalej.
Rano dzidziol nie dawal za bardzo znaków życia, więc już się zaczęłam zastanawiać czy jak spałam, to naprawdę się tak nie szamotal i czy wszystko ok... Ale na szczescie od południa non stop daje o sobie mocno znać
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:05   #1221
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Kolejowy na Ligocie, a drugi w DG, gdzie przyjmuje moja gin Coś się nie mogę przekonać do Bytomia, Siemianowic i Piekar, nie wiem czemu...
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:20   #1222
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Oby Aisot szybko do nas wróciła. Tez zaczynam sie o nią martwić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:21   #1223
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
OK dziewczyny, ważne info dla tych co zamierzaja rodzic bez nacięcia (Nie wiem czy to jest możliwe w Polsce).
Pisałam wcześniej o urządzeniu do trenowania rozciągliwosci krocza i trenowania parcia. Niemiecka wersja która jest droga nazywa się epi-no.
Jest też wersja czeska, dużo tańsza i lepsza, nazywa się aniball i ma nawet polska stronę internetową, możecie poczytać.
http://aniball.pl

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Acha, osoby które mi to polecaly mówiły że same dostały to info od koleżanek które uzywaly tych balonikow i że żadna nie miała potem szwów. Znajoma irlandka nie miała, jej siostra i koleżanka też nie. A znajoma slowaczka powiedziała mi to samo o koleżankach i poleciła właśnie czeska wersje
właśnie tak o tym myślałam, że warto, ale cena powala...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:21   #1224
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Lekarz zalecił mi dzis lekka dietę i dużo wody... Z tym ze kuzyn przywiózł ciasto drożdżowe od swojej mamy. Złamałam sie i teraz czekam czy wszystko bedzie ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:41   #1225
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Może Aisot jest tylko zajęta załatwianiem spraw związanych z pracą? Oby na dniach wróciła do nas z dobrymi wiesciami

A mi się dzisiaj śniło, że dzidziol dostał jakiś drgawek w brzuchu I poszłam do szpitala, na co babka w rejestracji zaczęła krzyczeć na jakaś druga żeby szybko się mną zajęła, bo "płodzik umiera" (dawno temu czytałam relacje dziewczyny, która rodziła martwe dziecko i położna określiła go właśnie mianem "płodzika" ). W jaką histerię w tym śnie wpadłam! Dobrze, że chwilę później się obudziłam, bo nie nie chcę nawet wiedzieć co mogło być w tym dalej.
Rano dzidziol nie dawal za bardzo znaków życia, więc już się zaczęłam zastanawiać czy jak spałam, to naprawdę się tak nie szamotal i czy wszystko ok... Ale na szczescie od południa non stop daje o sobie mocno znać
Oby oby, też mam taką nadzieję!!!

Swoją drogą Lea hardkorowy sen, na szczęście tylko sen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Weszłabym w koalicję z tą przyjaciółką, bo może jej argumenty bardziej przekonałyby teścia, że nie wydziwiasz Na zasadzie że jak Ty mówisz, to może fanaberia, ale jak mu to jego kobieta powie...to już inna inszość
To nie jest głupi pomysł. Taktycznie dziś przy obiedzie (ona zrobiła!) gdy tylko zapytała jak się czuje to zaczęłam marudzić, że niczego mi nie wolno, pokazałam jej karteczkę od pani doktor z zakazami, generalnie trochę przerysowalam sytuację, ale przejęła sie i mam nadzieję, że poskutkuje choć trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Gdy ktoras tak nagle "znika" na jakis czas to mi tak uświadamia, że się przez te kilka miesięcy tutaj naprawdę zżylysmy, mimo, że tylko nieliczne z nas miały okazję się spotkać na żywo i ze wiemy i sobie tylko jakiś niewielki procent ja się naprawdę martwię i przejmuje gdy coś którejś dolega...cieszę się gdy dzieje się coś pozytywnego..itd fajne to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Lekarz zalecił mi dzis lekka dietę i dużo wody... Z tym ze kuzyn przywiózł ciasto drożdżowe od swojej mamy. Złamałam sie i teraz czekam czy wszystko bedzie ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie na pewno nie od dziś wiadomo ze "mamine" ciasta są lekarstwem na wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:01   #1226
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Gdy ktoras tak nagle "znika" na jakis czas to mi tak uświadamia, że się przez te kilka miesięcy tutaj naprawdę zżylysmy, mimo, że tylko nieliczne z nas miały okazję się spotkać na żywo i ze wiemy i sobie tylko jakiś niewielki procent ja się naprawdę martwię i przejmuje gdy coś którejś dolega...cieszę się gdy dzieje się coś pozytywnego..itd fajne to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


Będzie na pewno nie od dziś wiadomo ze "mamine" ciasta są lekarstwem na wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak dzisiaj o tym znikaniu pomyślałam... niby forum, niby się nei widziało, ale człowiek jednak się martwi i myśli.


Słuchajcie, mam pytanie: czy Wasze mamy/teściowe wpadły w taki szał zakupow, jak moje? Czy konsultują z Wami zakupy czy po prostu kupują na co mają ochotę i Wam później o tylko komunikują, pokazują?
Mam masę rzeczy na liście, wszystko zaplanowane, kolorystycznie dobrane, aż tu wkracza moja mama z teściową i robią mi jakąś tęczę w pokoju. Jestem wdzięczna, że się angażują, ale ja pier... tak ciężko zapytać o kolor/wzór?
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:04   #1227
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
jeszcze nie szukałam

ja nie planuje... a co to jest?
To takie urządzenie które wykrywa brak oddechu u dziecka i daje sygnał. Ja się boję tego zespołu nagłej śmierci łózeczkowej i chce kupić taki monitor tylko waham się jaki model wybrać.

[QUOTE=Zefirkowa;62292336]
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Jak taki znajdziesz to daj znać

U nas dziś fajnie i rześko po wczorajszej burzy - poprasowałam rzeczy Młodej, mogę wstawiać kolejną partię do prania.

Dziewczyny czy planujecie kupno monitora oddechu?[/QUOTE]

Nie wiem Drogie to ustrojstwo a ja mieszam w bloku więc nie wiem jak miałabym nie usłyszeć płaczącego dziecka. Z drugiej strony mam znajomych na jeszcze mniejszym metrażu którzy sobie chwalą...
Tobie chyba chodzi o elektroniczna nianię - fajna sprawa jeśli dziecko ma już swój pokój. To nam się przyda w zimie po przeprowadzce jak Młoda będzie miała swój pokój.

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Tak, dzisiaj lekarz zarządził, że chce mnie jeszcze poobserwować Moja współlokatorka wychodzi do domu, więc zostaję sama.

Ja mam monitor oddechu jeszcze po synku, ale jakbym nie miała to pewnie bym kupiła
Szkoda że jeszcze Cię przetrzymają, ale może tak będzie lepiej, wypuszczą Cię jak będą pewni ze jest ok.
Jaki masz model?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Też chcę monitor oddechu ale mój Tz już mówi że panikuje nie wiem jeszcze czy się zdecydujemy, zastanawiam się ciągle.
Mój też mówił ze panikuję, pewnie tak, ale wolę to kupić niż potem czuwać przy Młodej i sprawdzać czy wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała ten monitor oddechu, bo panikara jestem i wtedy czułabym się spokojniej. Tylko zobaczę jak z pieniędzmi będziemy stać, bo właśnie nawet używane drogie to ;/
No drogie.. Są takie sprzęty 2w1 -niania i monitor - i nad takim się zastanawiam bo kupując oddzielnie to podobny koszt.

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
W środę jedziemy oglądać jeden z dwóch szpitali, gdzie chciałabym rodzić. Dzwoniłam tam i kontakt telefoniczny jak narazie mega pozytywny Myślałyście o znieczuleniu?

Z tego co wiem jest kilka rodzajów - zewnątrzoponowe, przewodowe, gaz rozweselający... Jakieś opinie, doświadczenia? Bardzo bym chciała uniknąć cc, ale panicznie boję się bólu...
Chciałabym zewnątrzoponowe, w szpitalu gdzie planuję rodzić dają, muszę jeszcze dopytać dokładnie jak to wygląda, czy dają na życzenie czy jak

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
To nie jest głupi pomysł. Taktycznie dziś przy obiedzie (ona zrobiła!) gdy tylko zapytała jak się czuje to zaczęłam marudzić, że niczego mi nie wolno, pokazałam jej karteczkę od pani doktor z zakazami, generalnie trochę przerysowalam sytuację, ale przejęła sie i mam nadzieję, że poskutkuje choć trochę
Bardzo sprytnie

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie: czy Wasze mamy/teściowe wpadły w taki szał zakupow, jak moje? Czy konsultują z Wami zakupy czy po prostu kupują na co mają ochotę i Wam później o tylko komunikują, pokazują?
Mam masę rzeczy na liście, wszystko zaplanowane, kolorystycznie dobrane, aż tu wkracza moja mama z teściową i robią mi jakąś tęczę w pokoju. Jestem wdzięczna, że się angażują, ale ja pier... tak ciężko zapytać o kolor/wzór?
Całe szczęście nie Jedna i druga kupiły po kilka ubranek alebez szaleństw, żadnych grubszych rzeczy nie kupują.
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2016-06-27 o 18:04
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:11   #1228
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Też tak dzisiaj o tym znikaniu pomyślałam... niby forum, niby się nei widziało, ale człowiek jednak się martwi i myśli.


Słuchajcie, mam pytanie: czy Wasze mamy/teściowe wpadły w taki szał zakupow, jak moje? Czy konsultują z Wami zakupy czy po prostu kupują na co mają ochotę i Wam później o tylko komunikują, pokazują?
Mam masę rzeczy na liście, wszystko zaplanowane, kolorystycznie dobrane, aż tu wkracza moja mama z teściową i robią mi jakąś tęczę w pokoju. Jestem wdzięczna, że się angażują, ale ja pier... tak ciężko zapytać o kolor/wzór?
Moja mama dzwoni i pyta. I szuka rzeczy, o ktore prosze, zeby zerknela w ciuchlandach.

Teściowa kupila jakis jeden spiworek, ale nie mam pojecia, jaki. Swoim zwyczajem dadza nam go, jak dziecko sie urodzi i uda nam sie spotkac.
Tak samo bylo z prezentem slubnym. Kupili garnki nie konsultujac z nami i wreczyli nam przy wszystkich w dniu slubu. A nie mogli zawiezc wczesniej do mieszkania lub zapytac co nam w ogole potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:14   #1229
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

U nas rodzice nic nie kupują. Moja mama ns sceptyczne podejście do zakupów przed narodzinami. Dla niej jest jeszcze za wcześnie.
Więc nawet się chwalę zakupami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:21   #1230
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
U nas rodzice nic nie kupują. Moja mama ns sceptyczne podejście do zakupów przed narodzinami. Dla niej jest jeszcze za wcześnie.
Więc nawet się chwalę zakupami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama ma to samo, dlatego nic nie kupuje. Wózek mają nam kupić dziadkowie, czyli rodzice moi i męża, ale mama mówi, że jeszcze jest czas, więc nawet nie jeździmy oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.