woj.podkarpackie <piszcie> ;-) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 18:47   #3841
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
heloł też z podkarpacia jestem

Z Lubaczowa )



dziewczyny któraś z was wybiera się na breakout festival w Cieszanowie?
niestety nie wybieram się (
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:56   #3842
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Witam drogie podkarpackie wizazanki troche mnie nie byłojak wam mijają wakacje??u mnie niestety bez zmian nuda,nuda jeszcze raz nuda a tak wogole chciałam się was poradzić bo mam taki mały babski dylemacikpodpowiedzcie mi proszę jak uważacie czy jest jeszcze jakiś sens kupowania butów peep toe??bo bardzo mi sie spodobały takie jednetylko nie wiem bo raz
moda zmienia się w zawrotnym tempie a dwa to są takie buciki peep toe+pasek na pięcie nie są wogole zabudowane a lato juz niestety nieuchronnie zmierza ku końcowi i tak się własnie zastanawiam co zrobić
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 19:50   #3843
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez wiola05111991 Pokaż wiadomość
no to ja tez sie dopisuje jestem z okolic przemyśla , czesto tu zagladam bo mi sie tak strasznie nudzi.. normalnie masakra, ale zyje dzieki temu ze mam rodzenstwo edit23 wspolczucia:/
Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
heloł też z podkarpacia jestem

Z Lubaczowa )



dziewczyny któraś z was wybiera się na breakout festival w Cieszanowie?
witam obie

Cytat:
Napisane przez kattyy Pokaż wiadomość
Witam drogie podkarpackie wizazanki troche mnie nie byłojak wam mijają wakacje??u mnie niestety bez zmian nuda,nuda jeszcze raz nuda a tak wogole chciałam się was poradzić bo mam taki mały babski dylemacikpodpowiedzcie mi proszę jak uważacie czy jest jeszcze jakiś sens kupowania butów peep toe??bo bardzo mi sie spodobały takie jednetylko nie wiem bo raz
moda zmienia się w zawrotnym tempie a dwa to są takie buciki peep toe+pasek na pięcie nie są wogole zabudowane a lato juz niestety nieuchronnie zmierza ku końcowi i tak się własnie zastanawiam co zrobić
ja na Twoim miejscu bym kupiła, jeśli Ci sie podobają to .. nie ma się nad czym . zastanawiać co z tego, że moda się zmienia, ważne że Tobie się podobają. Nie zawsze trzeba być trendii

Edit wybacz, nie skumałam, w ogóle ostatnio nie myśle, a wczroaj byłam 15 godzin w pracy, wiec .. nie zrozumiałam.
__________________

89summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 19:54   #3844
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

  • Wiola05111991
  • Aneczka91, na breakou festival sie nie wybieram.
Witajcie ..

Kattyy ja w peep toe chodzę już od tamtego roku, lubię buty tego typu i mam z 4 pary. Teraz jeszcze możesz kupić pogoda dopisuje, a później za rok jak znalazł będą.
Nie patrz na modę, a na wygodę.
__________________
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..

dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 20:35   #3845
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Podobaja mi się bardzo tylko że nie byłam pewna...no ale po Waszych opiniach bez wyrzutów moge je kupićfakt,jak dla mnie są bardzo wygodne tego rodzaju buty pomimo tego,że niektore są dosyc wysokie.Dziekuję dziewczyny
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 20:57   #3846
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cześć dziewczyny *
pamiętacie mnie jeszcze heh właśnie wróciłam z nad morza i czeka mnie lektura nadrobienie tego co tu pisałyście
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 21:16   #3847
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
oczywiscie proporcje zachowuję.. hm jednak ja trochę większe dodaje, moze dlatego



ja mam Canon Power ShotA460
z tym, że nie wiążę jakiejś przyszłości z robieniem fotek więc lepszego mi nie potrzeba oglądać fotki oczywiście bardzo lubię, mój Tż fotografuje a Tobie całkiem całkiem te zdjęcia wychodzą niektóre są naprawdę niezłe. tym bardziej, że masz zwykłą cyfrówkę.

w takim razie bardzo dziękuje ) a jeśli można spytać to która najbardziej przypadła do gustu ?


Cytat:
Napisane przez bnnk Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny... faktycznie jakoś tak pusto się zrobiło... ale to pewnie zasługa ładnej pogody i piątkowego wieczoru.

Bajeczka_snk - ja tez oglądałam twoją galerie i musze powiedzieć, że kilka zdjęć naprawde mi się podoba : ) ja też bardzo lubie robić zdjęcia i oglądać... takie oderwanie od rzeczywistości. Zycze powodzenia i doczekania się nowego aparatu bo o ile dobrze zrozumiałam to chcesz miec lepszy... hym... ja też marze o profesjonalnym sprzęcie ; )

miłego wieczoru ;**

również dziękuje ślicznie * no tak chcę mieć lepszy, miałam dostać na 18. w grudniu, ale powiedzieli mi w domu, że dadzą po zdanej maturze, czyli jeszcze rok ;(


Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
buuu ale pustki

Co się z wami wszystkimi dzieje
ja jak wcześniej napisałam byłam nad morzem a tam byłam odcięta od neta :/

Nenya ja również uwielbiam Kraków, a pojadę tam na weekend albo ost sierpnia albo pierwszy września, może jakieś zakupy



Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
heloł też z podkarpacia jestem

Z Lubaczowa )



dziewczyny któraś z was wybiera się na breakout festival w Cieszanowie?
Witam
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 06:00   #3848
strompka
Raczkowanie
 
Avatar strompka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 158
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Witam wszystkie Wizażanki

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Jestem inżynierem sanitarnym, czyli projektuję wszelkie instalacje (centralnego ogrzewania, wodne - wody zimnej i ciepłej, wentylacja, klimatyzacja, kanalizacja, instalacje oczyszczania ścieków, projektowanie każdego urządzenia w oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody), poza tym do moich obowiązków należy projektowanie i modernizacja istniejących sieci np. całej sieci wodociągowej dla Rzeszowa - to tak w dużym skrócie.
Edit fiu fiu fiu interesujące zajęcia masz
Wracam na razie do pracy, może się po kawie jakoś rozkręcę bo raczej ciężki dzisiaj dzień
__________________
To umysł kreuje świat wokół nas i nawet gdybyśmy stanęli tuż obok siebie na tej samej łące moje oczy nigdy nie ujrzą tego co widzą twoje - G. Gissing




http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008061400300330.png
strompka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 06:54   #3849
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość
Edit wybacz, nie skumałam, w ogóle ostatnio nie myśle, a wczroaj byłam 15 godzin w pracy, wiec .. nie zrozumiałam.
Summer moja ty biedulko jak ty wytrzymujesz te 15 godzin... ja bym chyba zwariowała

Cytat:
Napisane przez strompka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki
Edit fiu fiu fiu interesujące zajęcia masz
Wracam na razie do pracy, może się po kawie jakoś rozkręcę bo raczej ciężki dzisiaj dzień
Zajęcie dość pracochłonne, bo dużo obliczeń, a potem jeszcze więcej projektów do narysowania. No ale w czym innym się nie widzę.

bajeczka_snk witaj
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 09:56   #3850
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Witam wszystkie

Edit
jakoś musze dać rade 15 godzin to fakt nie mało, jak wracam do domu, to ledwo wychodze na 4 piętro, a nóg potem w ogóle nie czuje to jest najgorsze, ale mam strasznie fajnych ludzi i szefów, więc nie narzekam. Zawsze jest śmianie, podjadanie, podpijanie hehe i wytrzymujemy ;D teraz mam dwa dni wolnego, więc regeneruje siły na jutro.
Co do Twojego fachu to naprawdę gratuluje, ja w ogóle nie mam głowy do cyferek i nigdy nie lubiałam przedmiotów ścisłych, ale .. każdy lubi co innego

Kattyy
pochwal sie później butami

Bajeczka
jak było nad morzem ?
__________________

89summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 09:59   #3851
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Widzę, że coraz więcej osób się tutaj pojawia. Może już nie będzie takiej ciszy jak ostatnio.

a tak poza tym: dzień dobry chociaż dla mnie nie będzie - od wczoraj mega dół
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 10:35   #3852
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Dzień Dobry

Witam po przerwie i pozdrawiam niezwykle cieplutko wszystkie, które o mnie nie zapomniały

Znając życie... założę się, że spotkanka "integracyjnego" jak nie było, tak nie było
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:54   #3853
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

wiola witam ;*

Aneczka witam ;*


bajeczka_snk
jak było nad morzem... achh jak ja Ci tego morza zazdroszczę... teskni mi sie za morzem strasznie... wytrzymasz jeszcze ten rok i bedziesz sie cieszyć nowym aparatem

Mondzia - z tego co mi wiadomo to nie było...

Edit - ja sie wybieram na dzienne... a jak Ci idą przygotowania do ślubu?
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:50   #3854
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

coś to nasze podkarpackie forum ucichło )
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:59   #3855
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

[quote=89summer;8649054]Witam wszystkie

Edit jakoś musze dać rade 15 godzin to fakt nie mało, jak wracam do domu, to ledwo wychodze na 4 piętro, a nóg potem w ogóle nie czuje to jest najgorsze, ale mam strasznie fajnych ludzi i szefów, więc nie narzekam. Zawsze jest śmianie, podjadanie, podpijanie hehe i wytrzymujemy ;D teraz mam dwa dni wolnego, więc regeneruje siły na jutro.
Co do Twojego fachu to naprawdę gratuluje, ja w ogóle nie mam głowy do cyferek i nigdy nie lubiałam przedmiotów ścisłych, ale .. każdy lubi co innego

Kattyy pochwal sie później butami

OKjak kupie to się pochwaleale jak narazie niestety nawet czasu nie mam żeby wybrac się na zakupy:/
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:22   #3856
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
bajeczka_snk witaj
Witam

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość

Bajeczka
jak było nad morzem ?
ogólnie fajnie tylko pogoda fatalna, byłam 18 dni i było 2 dni pogody nadającej się na kąpiel z czego w jeden dzień dostałam okres i musiałam cały dzień przeleżeć w łóżku

Cytat:
Napisane przez bnnk Pokaż wiadomość

bajeczka_snk
jak było nad morzem... achh jak ja Ci tego morza zazdroszczę... teskni mi sie za morzem strasznie... wytrzymasz jeszcze ten rok i bedziesz sie cieszyć nowym aparatem
Morze super, widok ahh no ten rok minie pewnie szybko bo będzie stres przed maturą

Przepraszam, ale dokładnie nie wiem która miała iść na WSIZ, a jeszcze przed wyjazdem nie wiedziała czy się dostała. I jak jest teraz?

Miłego dnia
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:27   #3857
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Witam po przerwie i pozdrawiam niezwykle cieplutko wszystkie, które o mnie nie zapomniały

Znając życie... założę się, że spotkanka "integracyjnego" jak nie było, tak nie było
Mondziula ja ci chyba do tego chudego tyłka nakopię

Nic się nie odzywasz na forum... o gg już nie wspomnę


Cytat:
Napisane przez bnnk Pokaż wiadomość

Edit - ja sie wybieram na dzienne... a jak Ci idą przygotowania do ślubu?
Jak na razie wszystko już mamy umówione, tzn. orkiestra, kościół, sala. Pozostałe sprawy to już bliżej ślubu.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 09:48   #3858
strompka
Raczkowanie
 
Avatar strompka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 158
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość
Witam

ogólnie fajnie tylko pogoda fatalna, byłam 18 dni i było 2 dni pogody nadającej się na kąpiel z czego w jeden dzień dostałam okres i musiałam cały dzień przeleżeć w łóżku

Morze super, widok ahh no ten rok minie pewnie szybko bo będzie stres przed maturą


Miłego dnia
Nasze polskie morze ma to do siebie że ciężko trafić z pogodą - moja koleżanka jak była w tym roku nad morzem to też trafiła na dwa dni pogody z tym że w drugim dniu już wyjeżdżała

Tak poza tym to witam wszystkie

Nenya_89 a co się stało?
__________________
To umysł kreuje świat wokół nas i nawet gdybyśmy stanęli tuż obok siebie na tej samej łące moje oczy nigdy nie ujrzą tego co widzą twoje - G. Gissing




http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008061400300330.png
strompka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:01   #3859
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

hej wybuera sie ktoras z was na studium kosmetyczne do akademii zdrowia;p do Rzeszowas????che poznacc jakies osobki pozdrawiamm
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 12:28   #3860
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Witam moje Kochane
Mam do Was pytanie: wybiera się może któraś z Was na "Dębica-Dębicy" 30 sierpnia? W tym roku podobno wystąpią Pudelsi i Kombi.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:44   #3861
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez kattyy Pokaż wiadomość
Witam drogie podkarpackie wizazanki troche mnie nie byłojak wam mijają wakacje??u mnie niestety bez zmian nuda,nuda jeszcze raz nuda a tak wogole chciałam się was poradzić bo mam taki mały babski dylemacikpodpowiedzcie mi proszę jak uważacie czy jest jeszcze jakiś sens kupowania butów peep toe??bo bardzo mi sie spodobały takie jednetylko nie wiem bo raz
moda zmienia się w zawrotnym tempie a dwa to są takie buciki peep toe+pasek na pięcie nie są wogole zabudowane a lato juz niestety nieuchronnie zmierza ku końcowi i tak się własnie zastanawiam co zrobić
ja również bym kupiła Żeby potem nie żałować Takie buty będą zawsze wyglądały dobrze. Myślę, że skoro moda weszła w tym roku, wiele dziewczyn w kolejnym letnim sezonie będzie peep toe nosiła

Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość

w takim razie bardzo dziękuje ) a jeśli można spytać to która najbardziej przypadła do gustu ?




również dziękuje ślicznie * no tak chcę mieć lepszy, miałam dostać na 18. w grudniu, ale powiedzieli mi w domu, że dadzą po zdanej maturze, czyli jeszcze rok ;(




ja jak wcześniej napisałam byłam nad morzem a tam byłam odcięta od neta :/

Nenya ja również uwielbiam Kraków, a pojadę tam na weekend albo ost sierpnia albo pierwszy września, może jakieś zakupy





Witam
trudno mi wybrać jedną... przejrzałam Twoją galerię znów, uważam że najlepsze zdjęcia to fotki gdzie widać niebo. Zawsze pięknie wychodzą na nich chmury
adusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:06   #3862
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość

Przepraszam, ale dokładnie nie wiem która miała iść na WSIZ, a jeszcze przed wyjazdem nie wiedziała czy się dostała. I jak jest teraz?
Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość

w takim razie bardzo dziękuje ) a jeśli można spytać to która najbardziej przypadła do gustu ?
Ja się wybieram na WSiZ.

A co do zdjęc to mi sie dwa najbardziej podobają tylko nie wiem jak Ci je opisać...
na jednym jest wąska uliczka i jakiś rysunek na budynku [ nie wiem czemu ale b. lubie zdjęcia taki wąskich uliczek i zakamarków szczegolnie nocą oswietlonych latarniami takie troche mroczne ale je uwielbiam xD]
a drugie to zdjęcie kłódki.
Ogolnie uwielbiam zdjęcia czarno białe
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:19   #3863
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
ja również bym kupiła Żeby potem nie żałować Takie buty będą zawsze wyglądały dobrze. Myślę, że skoro moda weszła w tym roku, wiele dziewczyn w kolejnym letnim sezonie będzie peep toe nosiła



trudno mi wybrać jedną... przejrzałam Twoją galerię znów, uważam że najlepsze zdjęcia to fotki gdzie widać niebo. Zawsze pięknie wychodzą na nich chmury
ja lubię ogólnie robić fotki chmurom bo zawsze fajnie wychodzą.

Cytat:
Napisane przez bnnk Pokaż wiadomość
Ja się wybieram na WSiZ.

A co do zdjęc to mi sie dwa najbardziej podobają tylko nie wiem jak Ci je opisać...
na jednym jest wąska uliczka i jakiś rysunek na budynku [ nie wiem czemu ale b. lubie zdjęcia taki wąskich uliczek i zakamarków szczegolnie nocą oswietlonych latarniami takie troche mroczne ale je uwielbiam xD]
a drugie to zdjęcie kłódki.
Ogolnie uwielbiam zdjęcia czarno białe
i co dostałaś się? bo kiedyś mówiłaś, że będziesz wiedzieć w sierpniu
a co do fotek to ja mam jakieś zboczenie bo co druga fotka u mnie jest b&w, jakoś wole czarno białe bo mają coś w sobie takiego :P
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:31   #3864
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość

i co dostałaś się? bo kiedyś mówiłaś, że będziesz wiedzieć w sierpniu
a co do fotek to ja mam jakieś zboczenie bo co druga fotka u mnie jest b&w, jakoś wole czarno białe bo mają coś w sobie takiego :P
tak, tak dostałam się.
zgadzam się co do tego że b&w [jak piszesz] mają coś w sobie też uwlielbiam robić takie zdjęcią : )
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:47   #3865
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez bnnk Pokaż wiadomość
tak, tak dostałam się.
zgadzam się co do tego że b&w [jak piszesz] mają coś w sobie też uwlielbiam robić takie zdjęcią : )
no to gratuluję a Ty zdawałaś WOS, Polski i Angielski wszystko na PP?
a masz gdzieś jakieś swoje fotki ?
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 14:26   #3866
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Mondziula ja ci chyba do tego chudego tyłka nakopię

Nic się nie odzywasz na forum... o gg już nie wspomnę

Proszę mi wybaczyć Ostatnio spędzam czas albo w pracy albo z moim TŻ-tem na wzajemnej fascynacji Co wcale nie znaczy, że o Tobie Edit zapomniałam Wręcz przeciwnie - z chęcią bym przyjechała do Rzeszowa, żeby Cię w końcu na żywo zobaczyć
PS. na gg równie dobrze możesz i Ty do mnie "naskrobać" co nieco od czasu do czasu
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 22:08   #3867
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Proszę mi wybaczyć Ostatnio spędzam czas albo w pracy albo z moim TŻ-tem na wzajemnej fascynacji Co wcale nie znaczy, że o Tobie Edit zapomniałam Wręcz przeciwnie - z chęcią bym przyjechała do Rzeszowa, żeby Cię w końcu na żywo zobaczyć
PS. na gg równie dobrze możesz i Ty do mnie "naskrobać" co nieco od czasu do czasu
Mondzia ja się chyba ciebie boję te opisy twoje to mnie czasem przerażają i zwyczajnie boję się coś naskrobać do ciebie
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:59   #3868
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez strompka Pokaż wiadomość
Nenya_89 a co się stało?
Taki dołek "malutki", za dużo wrażeń. Na szczęście chwilowy. Spacer z TŻ-tem pomógł

Widzę, że poruszałyście temat zdjęć. Oj kiedyś to mi się chciało z aparatem latać - ale jakoś zwykła cyfrówka mnie nie ciągnęła. A teraz jak mam lepszy sprzęt to mnie brat do niego nie dopuszcza. On jeździ, robi sesje a ja nie mam takiej możliwości

I popieram, że czarno-białe zdjęcia mają swój urok. Chociaż bardziej urzekają mnie zdjęcia w sepii.

Bajeczka
zaraz przeglądnę Twoją galerię
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:04   #3869
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Nenya_89 w takim razie czekam na Twoją opinię
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:25   #3870
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: woj.podkarpackie <piszcie> ;-)

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witam moje Kochane
Mam do Was pytanie: wybiera się może któraś z Was na "Dębica-Dębicy" 30 sierpnia? W tym roku podobno wystąpią Pudelsi i Kombi.
Ja pewnie się wybiorę Jesli tylko będę miała ten dzień wolny od pracy (ewentualnie I zmianę)

Edit (piękna wymówka)
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.