nowe mozliwosci KW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-05, 09:56   #1
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a

nowe mozliwosci KW


Witam

Nowa wersja KWC posiada kilka(dziesiat) nowych lub poprawionych funkcji. W chwili obecnej bedziemy POWOLI wprowadzac inne funkcje, ale teraz krotko o nowosciach juz wdrozonych do dzialania:

1. Na zdjeciu najechanie kursorem na lupe przy ocenie otworzy ekranik z informacjami o tym, jak glosowano na kosmetyk (rozklad glosow).

2. Pod opisem pojawilo sie pole, w ktorym - jesli producent uznal to za stosowne - prezentowac bedziemy ekstra informacje nt. danego kosmetyku

3. Przegladajac kategorie w KWC:
- widzicie ich pelne opisy
- funkcja "Najlepsze w kategorii" dziala juz prawidlowo, wylaniajac kosmetyki najwyzej oceniane w danej kategorii (nie musicie juz tego szukac!). Warunek - produkt musi miec minimum 10 recenzji.


Milego serfowania po KWC!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwc_new.jpg (67,6 KB, 0 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 10:19   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nowe mozliwosci KW

ulalllaaa!

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 16:08   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: nowe mozliwosci KW

Świetnie a jeżeli w danej kategorii jest więcej wyróżnionych kosmetyków, to czy mogłyby się pojawiać od razu wszystkie, bo na razie są tylko trzy pozycje. Jeśli marudzę to przepraszam, ale myślę że bardzo ułatwiło by to sprawę szukania Kosmeyku Wszechczasów.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 16:16   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nowe mozliwosci KW

slonko napisał(a):
> Świetnie a jeżeli w danej kategorii jest więcej wyróżnionych kosmetyków, to czy mogłyby się pojawiać od razu wszystkie, bo na razie są tylko trzy pozycje. Jeśli marudzę to przepraszam, ale myślę że bardzo ułatwiło by to sprawę szukania Kosmeyku Wszechczasów.


Mogę to zwiększyć z 3 do - powiedzmy - 5 najwyżej ocenianych kosmetyków w kategorii.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 16:32   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Zło !!! Mam rok 1970 - mauricel :)

Zło ? Oceniam Color Clone i wychodzi na to że mam powrót do przeszłości - w mojej recenzji jest data 1970-01-01 ? czy źle widzę ?
Oceniłam , puściłam i nie ma mojej oceny i nie mogę edytować . W ogóle coś się pochrzaniło
ZŁO - POMÓŻ PROSZĘ
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 17:18   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tymczasowe wyłączenie edytowania recenzji

Witam

To wszystko przez wadliwie działającą funkcję edycji recenzji. Musiałaś edytować swoją ocenę - stąd spotkał ją smutny los

Twoja ocena:

dobry

Szczerze mówiąc rozczarował mnie trochę - myślałam , że będzie to bardzo dobry podkład a jest dla mnie jedynie dobry .
Faktycznie podkład jest niewiarygodnie lekki w rozprowadzeniu wręcz aksamitny , idealnie stapia się z cerą dając naprawdę naturalny efekt . Jest lekki , zapewnia półmatowe wykończenie . Faktycznie najładniej wygląda na idealnie gładkiej cerze - daje efekt promienności . Kryje minimalnie moim zdaniem . I mój największy zawód - to jego trwałość - wymaga poprawek w ciągu dnia by zachował dobry efekt co najmniej do południa . Przynajmniej na mojej skórze - za bardzo wtapia się w skórę będąc już po południu wręcz niewidocznym . Kolorystyka zdecydowanie lepsza od poprzednich HR ( pomijam Illumination ) choć dalej odbiega od ideału a dopasowanie się podkładu Color Clone do odcienia skóry to tradycyjnie bajer . Ogólnie może być ale uważam że są lepsze dlatego tylko trzy gwiazdki .


Możesz ją ponownie wpisać (kopiuj-wklej) i przyznać gwiazdki. Przez moje gapiostwo zostawiłem dostępną funkcję edycji, przepraszam za zamieszanie.



p.s. Funkcja ta będzie przywrócona, jak tylko namierzymy robala, co tak nieładnie nam psuje edytowanie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 17:26   #7
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: tymczasowe wyłączenie edytowania recenzji

bardzo dziekuję
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-05, 21:01   #8
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: do Zło

Zło, bardzo dziękuję Mi (mam nadzieję że innym też) to niesamowicie ułatwi poszukiwania kosmetyków. Rozumiem że system sam nie może "patrzeć" ile jest kosmetyków wyróżnionych w danej kategori i musisz wpisać konkretną liczbę? Mam nadzieję że nie zamieszałam za dużo
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.