Błyszczące ramiona i dekolt. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-19, 07:20   #1
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691

Błyszczące ramiona i dekolt.


Może któraś z wizażanek poleci mi jkiś brokat (tylko, żeby sie nie obsypywał, a przynajmniej nie za bardzo...), tudzież rozświetlacz, którym mogłabym przyozdobić dekolt i ramiona w Sylwestra i w karnawale?
Wszelkie odcienie złota i brązy - odpadają, to nie dla mnie. W grę wchodzą odcienie srebrne i różowe (to tak, żeby pasowało do wściekle różowej spódnicy, którą zamierzam włożyć.
Przejrzałam już KW i niestety... biedniutko w tej kategorii.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 08:00   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

Uwielbiam brokaty . Kuiłam sobie w zeszłym roku brokat Sephory w sprayu - srebrny. Nawet nieźle się trzyma, a najbardziej podoba mi się to że jest raczej drobny, taki nie-nachalny . Kosztował chyba 20 zł. A w tym roku kupiłam żel z Avonu Kraina Śniegu - to nie jest co prawda typowy brokat - ale jest cudny, daje taką piękną srebrzystą poświatę i jest super trwały - drobinki fajnie wtapiają się w skórę. No i ślicznie pachnie - zapach kojarzy mi się z "Noa" cacharela.
Jeszcze jeden mi się przypomniał - w sztyfcie z Ives Rochera - też srebrny , tylko trochę "grubszy" - bo może takie wolisz.
Ze wszystkich byłam-jestem zadowolona i moę śmiało polecić
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 09:25   #3
diorek.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

o przepraszam znowu się wtrącam już mnie tu nie ma
diorek. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 09:31   #4
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

dokładnie jest tak jak piszą dziewczyny - ja też mam w domu Spray z Sephory i jest bardzo fajny mam go drugi rok ehyhy . Odcieni paillettes czyli brokatu jest rzeczywiście w Sephorze bardzo dużo i znajdziesz coś na pewno nawet pod kolor sukienki
Co do pudrów - miałam puder błyszczący srebrny z Sephory ale z pewnością zapewnia delikatniejszy efekt niż brokat .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 10:28   #5
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

a ja dostałam wczoraj od kolegi balsam Venity z drobinkami złota i muszę powiedzić że jest fajny. Ma bardzo miły zapach i sporo drobinek które jednak nie dają efektu potłuczonej bombki. Widać je tylko pod pewnym kątem co daje ładne rozświetlenie. Zresztą ten kolega wygrał w jakimś konkursie cały komplet kosmetyków tej firmy więc będę mogła za jakiś czas ocenić również inne.
Z tego co się zorientowałam jest bardzo tani, ale nie wiem ile dokładnie może kosztować
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 15:09   #6
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

Bardzo dziękuję za rady.
Jak ja mogłam nie wpaść na to, że w Sephorze mają tego tyle??? To hyba z przepracowania... Jutro z całą pewnością tam popędzę i będę wybierać, wypróbowywać, wywąchiwać i wydawać pieniądze na te cudeńka.
Mam nadzieję, że rzeczywiście są trwałe. No i fantastycznie, że spray, o którym piszecie jest drobny. O taki własnie mi chodzi.
Do YR zresztą też zaglądnę!
A rozświetlający puder??? Z pewnością dodaje skórze blasku, ale w Sylwestrową, roztańczoną noc można chyba pozwolić sobie na większe szaleństwo niż tylko delikatna poświata, nieprawdaż?
Maju101, balsam o którym wspomniałaś jest złoty. W moim przypadku (a jestem chyba uczulona na wszelkie złotości) to go niestety dyskwalifikuje. Nie kupię go, choćby migotał najpiękniej na świecie.
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 16:00   #7
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Błyszczące ramiona i dekolt.

Ja mam puder do makijażu ciała (taka widnieje nazwa na opakowaniu)BOURJOIS Philiter de nacer- ma kolor złoty... może jasny złoty, przepięknie się mieni
Ja przeważnie używam go jako cień do powiek jak jest słoneczko
ale na dekoldzie i ramionach też cudnie wygląda... szczególnie na dyskotekach
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.