Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 15:17   #1111
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Sporo dzisiaj było wizyt, w tym moja Chyba rośnie mi synek finansista w zeszłym tyg. miałam 2 razy KTG robione, bo wychodziły skurcze i mały taki niespokojny jakby już chciał wyjść. Po tym byliśmy w PZU przenieść ubezpieczenie i się okazało, że kaska nam przepadnie jeśli mały urodzi się w lutym. I co za niespodzianka na dzisiejszym KTG? Ledwo jeden słaby skurcz, mały mega spokojny, aż położna się zdziwiła porównując poprzednie dwa zapisy i powiedziała, że synek chyba zmienił zdanie
I znowu przytyłam- 1,2kg w ciągu tygodnia, a podobno tuż przed porodem waga stoi w miejscu... także może dotrwamy nawet do tp, oby nie przenosić, bo to dodatkowe 5-6dni, a ja już ledwo chodzę.
nieeeeeeżle-głupi nie jest wie że kaska się przyda
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:18   #1112
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
nieeeeeeżle-głupi nie jest wie że kaska się przyda
No i pewnie wie, że kaska będzie w większości na rzeczy dla niego
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:19   #1113
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
kochana ale nie nastawiaj się tak...do szpitala każda z nas pójdzie-trzeba sobie wytłumaczyć że idzie się tam by wydobyć maleństwo. Ja też nie chciałabym przenosić ale większego wpływu na to nie mam więc nastawiam się,ze będzie jak ma być. Troche optymizmu mamuśka
Jesli to by byl pobyt zwiazany z porodem, zebym wiedziala ze jade rodzic to mnie nie stresuje.bardziej mnie meczy to, ze znow bede musiala iles dni wczesniej lezec bez sensu jak ostatnio chyba juz bede tak miala do konca
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:23   #1114
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja też po wizycie. Mały waży 3259g.
Niestety szyjka ani drgnęła od ostatniej wizyty
Tylko że ja mam jeszcze dwa tygodnie do terminu więc ma czas.
Nast wizyta za tydzień i za dwa tygodnie.
Tak więc witam w klubie

Na obiad dziś jadę do mamusi.
za wizytę ja mam w poniedziałek o 8 wizytę i ciekawe czy się jej doczekam czy nie
zjadłam schabowego z pyszną surówka i leżę i dycham młodemu chyba obiad podszedł bo rzuca się jak nigdy
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:29   #1115
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jesli to by byl pobyt zwiazany z porodem, zebym wiedziala ze jade rodzic to mnie nie stresuje.bardziej mnie meczy to, ze znow bede musiala iles dni wczesniej lezec bez sensu jak ostatnio chyba juz bede tak miala do konca
ojjjj nie nastawiaj sie tak...dla mnie nie wiadomo czy się znajdzie miejsce w szpitalu...jakbym miała możliwość ileś dni wcześniej leżeć bezczynnie na oddziale to od razu bym się zgłosiła. Pomyśl sobie że za kilka dni będzie po wszytskim-będziesz tulić maleństwo ! A w szpitalu da się przeżyć...dobra książka,dostęp do sieci i szybko zleci

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
za wizytę ja mam w poniedziałek o 8 wizytę i ciekawe czy się jej doczekam czy nie
stawiam,ze sie nie doczekasz wogóle taki wysyp dzieciaczków ostanio to w weekend był co nie?
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:33   #1116
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
stawiam,ze sie nie doczekasz wogóle taki wysyp dzieciaczków ostanio to w weekend był co nie?
noooo u nas tak cisza przed burza, że sama jestem w szoku, u lutówek już było kilkanaście dzieci na świecie a u nas coś posucha jutro za mycie okien się biorę jak tam Twoje polaciowe nie trzeba przetrzeć?
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:34   #1117
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ojjjj nie nastawiaj sie tak...dla mnie nie wiadomo czy się znajdzie miejsce w szpitalu...jakbym miała możliwość ileś dni wcześniej leżeć bezczynnie na oddziale to od razu bym się zgłosiła. Pomyśl sobie że za kilka dni będzie po wszytskim-będziesz tulić maleństwo ! A w szpitalu da się przeżyć...dobra książka,dostęp do sieci i szybko zleci

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------



stawiam,ze sie nie doczekasz wogóle taki wysyp dzieciaczków ostanio to w weekend był co nie?
Najgorsze byly wieczory,kiedy moj Tz musial jechac do domu.kazdego wieczoru lzy mi lecialy.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 15:39   #1118
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
noooo u nas tak cisza przed burza, że sama jestem w szoku, u lutówek już było kilkanaście dzieci na świecie a u nas coś posucha jutro za mycie okien się biorę jak tam Twoje polaciowe nie trzeba przetrzeć?
ja jutro też właśnie w planie mam mycie okien-ostatnia moja nadzieja przed zmuszeniem TŻta do lamowania

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Najgorsze byly wieczory,kiedy moj Tz musial jechac do domu.kazdego wieczoru lzy mi lecialy.
kurcze to ja bardzo miło wspominam swój pobyt w szpitalu ...moze dlatego ze miałam super dziewczyny na sali i cały czas żeśmy sie śmiały i plotkowały ... tak czy siak uważam że pozytywne nastawienie jest wskazane. Nakręcanie się negatywnie nic nie pomoże a wręcz jeszcze gorzej wpływa na Ciebie i maleństwo.
A może właśnie dzieciaczek zrobi wam niespodzianke i wyjdzie w terminie?
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:40   #1119
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie u nas na stronie szpitala jest napisane, żeby wziąć 3 pary pajacyków lub 3 zestawy (kaftaniki+półśpiochy) i 3 cienkie body. I czy w szpitalu zakładają to body pod pajacyki czy jest tak cieplo, ze same body wystarczy jak maluch jest w rożku? Wiem, ze glupie pytanie, ale nie wiem jakie te body wziąć. Bo mam taki zestaw startowy z Nexta rozm.56 (3 pajacyki), ale body to mam juz 62. Chvialam wziac jeszcze dwa zestawy takie katfaniki plus półśpiochy. A nie wiem, co z tym body... chyba im bliżej terminu tym bardziej zaczynam głupieć...
ja spakowałam więcej zestawów - w razie czego TŻ nie będzie musiał dowozić - ja będę min 4 dni w szpitalu.

jak mi ostatnio powiedzieli, że mała nie będzie za duża to dokupiłam body 56, bo nie miałam. Ale na poród - miałam dac rożek i jeden zestaw - ale spakowałam dwa większy i mniejszy gdyby się okazało, że się pomylili na USG.

Nie przejmuj się , ja też mam wrażenie , że głupieję, a im bliżej tym jestem spanikowana, że nic nie mam...

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Super To teraz tylko wypoczywać, spać i cierpliwie czekać
ja bym chciała najbardziej teraz spać - ale z tym jest od kilku dni najgorzej

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość

ja pod pajaca biorę body z krótkim rękawem, myślę, że aż tak gorąco żeby dziecko w samym body leżało to nie będzie

ja wypróbowałam laktator, zassałam sobie suta i nawet jakieś kropelki się pojawiły, więc chyba działa
i teraz pytanie do Was, jak sterylizowałyście laktatory??
na porodówkach jest mega ciepło , ja dziś byłam na swojej i dziewczyna chodziła w cienkim szlafroku, koszuli z gołymi nogami. Miałam zapakować welurowe pajacyki ,ale teraz się zastanawiam...

ja sterylizowałam laktator - wszystkie plastikowe części we wrzątku - przed chwilą , bo chcę już do torby dopakować ( na wszelki wypadek)

i wyczyściłam zgodnie ze wskazówkami MON9 silniczek mam Medela Mini - dzięki skarbie za instrukcję warczy teraz jak rasowy traktor...

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość

stawiam,ze sie nie doczekasz wogóle taki wysyp dzieciaczków ostanio to w weekend był co nie?
też stawiam, że w weekend zostaniemy nowymi ciociami
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:42   #1120
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość



też stawiam, że w weekend zostaniemy nowymi ciociami
ja bym chiała zostać 2 w 1 ciocią wizażową i mamusią
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:44   #1121
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ja bym chiała zostać 2 w 1 ciocią wizażową i mamusią
hehe to tego Ci życzę

bierz się za sprzątanie i lamowanie i powinno się ruszyć
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 15:45   #1122
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ja jutro też właśnie w planie mam mycie okien-ostatnia moja nadzieja przed zmuszeniem TŻta do lamowania

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



kurcze to ja bardzo miło wspominam swój pobyt w szpitalu ...moze dlatego ze miałam super dziewczyny na sali i cały czas żeśmy sie śmiały i plotkowały ... tak czy siak uważam że pozytywne nastawienie jest wskazane. Nakręcanie się negatywnie nic nie pomoże a wręcz jeszcze gorzej wpływa na Ciebie i maleństwo.
A może właśnie dzieciaczek zrobi wam niespodzianke i wyjdzie w terminie?
Mam nadzieje ze urodzi sie do terminu...
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:49   #1123
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jesli to by byl pobyt zwiazany z porodem, zebym wiedziala ze jade rodzic to mnie nie stresuje.bardziej mnie meczy to, ze znow bede musiala iles dni wczesniej lezec bez sensu jak ostatnio chyba juz bede tak miala do konca
a ja myślę, że teraz już na pewno wyjdziesz ze szpitala z maluszkiem!

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość


na porodówkach jest mega ciepło , ja dziś byłam na swojej i dziewczyna chodziła w cienkim szlafroku, koszuli z gołymi nogami. Miałam zapakować welurowe pajacyki ,ale teraz się zastanawiam...
wiem wiem, że jest ciepło, ale chyba nie na tyle żeby w samym body leżeć ja mam spakowane normalne bawełniane pajace, tylko na wyjście do domu mam przygotowany taki grubszy

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ja bym chiała zostać 2 w 1 ciocią wizażową i mamusią
ja to w ten weekend bym chciała zostać tylko ciocią a następny mogę już być mamą


chciałam się przespać, ale są u nas w bloku jakieś problemy z gazem i co chwilę łażą i sprawdzają

chyba pójdę po raz 129327 sprawdzić torby do szpitala
a zapomniałam się pochwalić, że wczoraj spakowałam torbę na wyjście ze szpitala, a dzisiaj dokupiłam biszkopty, więc chyba jest już wszystko
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:50   #1124
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
a ja myślę, że teraz już na pewno wyjdziesz ze szpitala z maluszkiem!
wiem wiem, że jest ciepło, ale chyba nie na tyle żeby w samym body leżeć ja mam spakowane normalne bawełniane pajace, tylko na wyjście do domu mam przygotowany taki grubszy
no aż tak ciepło nie jest na same body, ale nad tymi warstwami się zastanawiam - boby , pajacyk i jeszcze życzą sobie kocyk - będziemy rozbierać...
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:51   #1125
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa co Ci zaproponuje ta lekarka. Koniecznie napisz.

Ja mam cały czas problem z pediatrą. U mnie dzieci leczy lekarz rodzinny (który prawie wykończył już dwoje dzieci) i jedna pediatra, która aż za bardzo lubi dawać antybiotyki. U mojego lekarza rodzinnego nie ma pediatry. Myślę, żeby zapisać młodego do Lublina do Luxmedu

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


Kiedy mała założy te wszystkie śliczne ciuszki

Z ciekawości - policzyłabyś kiedyś ile masz ciuszków w poszczególnych rozmiarach. Bez skarpetek, czapeczek i rajstopek. Pewnie wyjdzie niezła liczba

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Przez 4 dni wiele może się wydarzyć. Może spróbuj powoli wykurzać małą z brzuszka?
pewnie wyjdzie średnio 10-15 sztuk z każdego rodzaju ciucha ale to chyba nie jest aż tak bardzo dużo
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:53   #1126
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość



chyba pójdę po raz 129327 sprawdzić torby do szpitala
a zapomniałam się pochwalić, że wczoraj spakowałam torbę na wyjście ze szpitala, a dzisiaj dokupiłam biszkopty, więc chyba jest już wszystko
ja swoje torby pakowałam 2/3 tyg temu....i już nie pamiętam co w nich jest
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:03   #1127
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ja swoje torby pakowałam 2/3 tyg temu....i już nie pamiętam co w nich jest
Dlatego je przeglądałam ostatnio i zrobiłam listę z odhaczanymi rzeczami, które już są w środku i co na szybko dopakować. Lista leży na walizce w razie wypadku
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:05   #1128
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
no aż tak ciepło nie jest na same body, ale nad tymi warstwami się zastanawiam - boby , pajacyk i jeszcze życzą sobie kocyk - będziemy rozbierać...
u mnie kocyka nie chcą biorę rożek, ale to dla własnej wygody, bo wydaje mi się, że na początku będzie mi tak łatwiej złapać małą. Jak będzie ciepło to wyjmę z rożka i okryję np tylko pieluszką

byłam w sklepie i nie kupiłam nic słodkiego

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dlatego je przeglądałam ostatnio i zrobiłam listę z odhaczanymi rzeczami, które już są w środku i co na szybko dopakować. Lista leży na walizce w razie wypadku
mam tak samo, na liście mam rzeczy, które używam na co dzień i dopakuję jak się zacznie, np szczotka do włosów
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:05   #1129
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

U mnie w szpitalu goraco, chodzilam w spodenkach i koszulce,a w nocy spalam nieprzykryta.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 16:05   #1130
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Posprzatalam młodemu pokoj a 5 minut pozniej wyglądało tam jak przed sprzątaniem zdolny ten moj synek



Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja wypróbowałam laktator, zassałam sobie suta i nawet jakieś kropelki się pojawiły, więc chyba działa
i teraz pytanie do Was, jak sterylizowałyście laktatory??
Ja gotuje w garnku.
Swoją drogą muszę poszukać swój, bo nie mam pojecia gdzie go schowalam po przeprowadzce

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Sorry ze Wam tak marudze,ale o niczym innym nie umiem myslec,tylko o tym ze urodze po terminie,ze znow bede musiala Bog wie ile lezec w szpitalu, a to dla mnie mega stres na sama mysl chce mi sie plakac ;(
Hej nie nastawiaj sie negatywnie jeszcze troche czasu zostało i moze malenstwo zrobi Ci psikusa i wyjdzie o czasie

Spakowalam 3 komplety (body+pajace) do szpitala, ciuchy młodemu na wyjście i jakies czapeczki/skarpetki. Muszę w koncu kupic pampersy, choc u Jaś w szpitalu dają
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:09   #1131
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
no właśnie u mnie w instrukcji obsługi jest, że trzeba wysterylizować, ale jak to już nie zaraz wujek google będzie musiał pomóc

nie mam takiego cuda

oby się udało jeszcze kilka dni wytrzymać do marca, dobrze, że synek współpracuje



nie martw się jeszcze kilka dni do terminu, może się samo zacznie!
to cudo niedrogie, trochę ponad 30zł, chociaż mama mówiła, że kompletnie zbędne, bo tak samo mogłabym w garnku, ale ta metoda jakoś mnie nie przekonuje, wolę coś prostszego, gdzie się nie poparzę

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No i pewnie wie, że kaska będzie w większości na rzeczy dla niego
Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
nieeeeeeżle-głupi nie jest wie że kaska się przyda
o tak... mały cwaniak rośnie

nusiekowa
może przyczaj się na męża w nocy, mój zawsze na początku jest nieprzytomny, ale staje na wysokości zadania sama tak planuję zrobić, bo też ma blokadę i obawiam się, że może nie wyjść to, że umówiliśmy się na atrakcje 1 marca
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:14   #1132
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
u mnie kocyka nie chcą biorę rożek, ale to dla własnej wygody, bo wydaje mi się, że na początku będzie mi tak łatwiej złapać małą. Jak będzie ciepło to wyjmę z rożka i okryję np tylko pieluszką

byłam w sklepie i nie kupiłam nic słodkiego

mam tak samo, na liście mam rzeczy, które używam na co dzień i dopakuję jak się zacznie, np szczotka do włosów
ja mam i kocyk i rożek i pieluchy - walizkę spakowałam jak na 2 tygodniowe wczasy

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Posprzatalam młodemu pokoj a 5 minut pozniej wyglądało tam jak przed sprzątaniem zdolny ten moj synek

Spakowalam 3 komplety (body+pajace) do szpitala, ciuchy młodemu na wyjście i jakies czapeczki/skarpetki. Muszę w koncu kupic pampersy, choc u Jaś w szpitalu dają
mały jest kreatywny
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:17   #1133
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Smile Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Słaba coś dzisiaj jestem. czuję się od jakiegoś czasu, jakby mnie miało choróbsko rozłożyć, ale jakoś się trzymam, a dzisiaj od rana co chwilę latam do kibelka A na 15:45 mam wizytę Zobaczymy, ile mój koksik już waży

Co do braku rozwarcia, itp, to ja w poprzedniej ciąży nie miałam w ogóle przed porodem, szyjka ponad 5cm! na ktg 2 dni przed porodem nie zapisał się żaden skurcz, a urodziłam tydzień przed terminem. Także nie martwcie się, nie ma reguły Z moich obserwacji szybciej rodzą osoby bez objawów, niż te ze skracającą szyjką od połowy ciąży, krążkami, itp

Co do diety przy kp, to są różne teorie jak widać. Ja w praktyce mnóstwa rzeczy z listy lesyeux nie mogłam jeść, ale np. morele jadłam

Rossi jedź na IP Trudno, musisz myśleć o sobie. jeśli to jelitówka i nie możesz nawet pić, to spróbuj powerade. Kiedyś mi lekarka poleciła, dobrze uzupełnia elektrolity i jakoś tak smakuje, że prawie nikt po tym nie wymiotuje
Dziękuję za info o powerde, może mężowi uda się kupić. Każdej z Was z osobna dziękuję za słowa wsparcia nie moge wszystkiego zacytować bo z telefonu piszę. Od 11 nie zwymiotowalam, wc tez nie było także polecam Coca colę na takie przeboje, tylko temp. 37,6 I żołądek strasznie ściska, zjadłam właśnie od wczoraj kilka pluszkow i mam nadzieje, ze do jutra będzie lepiej I sie nie odwodnie. Brzucho twardy, ciągnie od leżenia na bokach, plecy bolą jakby przewijanie ehh zmęczona ta ciąża już jestem, a tak bardzo chciałam się nią nacieszyc i dumnie z brzuszkiem chodzic a tu życie pisze swoje scenariusze, 3 ost. m-ce choroby, lezenie itd nastraja pesymizm i dołem. .byle nie rodzic jeszcze i zdążyć się wykurowac. 87Marta głową do góry staraj się myśleć pozytywnie, ja pierwsza ciążę przenosilam i lezalam na darmo kilka dni w szpitalu, teraz wszystko o 360 stopni inaczej, trudniej, oby porod był na czas i szybko: cmok:

Wszystkim zdrowia życzę bo cos okropnego te wszedobylskie chorobska chyba jakaś mega kumulacja jest! Każda sie zamartwia o zdrowie, jak nie swoje to najbliższych a poród tuż tuż. .. byle do wiosny dziewczyny.
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:18   #1134
morful
Raczkowanie
 
Avatar morful
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 67
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Sorry ze Wam tak marudze,ale o niczym innym nie umiem myslec,tylko o tym ze urodze po terminie,ze znow bede musiala Bog wie ile lezec w szpitalu, a to dla mnie mega stres na sama mysl chce mi sie plakac ;(
Nie martw się Nerwy tylko mogą Cię zablokować.
Próbowałaś sobie wywołać? 3xS, chodzenie po schodach, piłka, mycie okien?
Ja już swojemu tż zapowiedziałam że jak do dnia terminu czyli za 3 dni małego nie będzie z nami, to niech się nastawia, że nawet wbrew jego woli, ale to zrobimy Trochę się jeszcze broni, że najpierw okna pomyjemy...
__________________
❤  01.03.2015
tc: 40/40

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Phil Bosmans
morful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:20   #1135
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez morful Pokaż wiadomość
Nie martw się Nerwy tylko mogą Cię zablokować.
Próbowałaś sobie wywołać? 3xS, chodzenie po schodach, piłka, mycie okien?
Ja już swojemu tż zapowiedziałam że jak do dnia terminu czyli za 3 dni małego nie będzie z nami, to niech się nastawia, że nawet wbrew jego woli, ale to zrobimy Trochę się jeszcze broni, że najpierw okna pomyjemy...
Nie mam co myc,bo okna siostra mi pomyla. Pi schodach chodze kilka razy dziennie, a dzis bylam jeszcze na dlugim spacerze.a z fiku miku to nie ma szans, moj sie boi,a ja nie bede naciskac.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:28   #1136
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość

byłam w sklepie i nie kupiłam nic słodkiego [COLOR="Silver"]
ojjjj sierotko.... ale jak mogłaś o słodkim zapomnieć?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość

nusiekowa
może przyczaj się na męża w nocy, mój zawsze na początku jest nieprzytomny, ale staje na wysokości zadania sama tak planuję zrobić, bo też ma blokadę i obawiam się, że może nie wyjść to, że umówiliśmy się na atrakcje 1 marca
tylko żeby póżniej nie miał schizy przed pójściem spać....że go w nocy gwałcą

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez morful Pokaż wiadomość
Nie martw się Nerwy tylko mogą Cię zablokować.
Próbowałaś sobie wywołać? 3xS, chodzenie po schodach, piłka, mycie okien?
Ja już swojemu tż zapowiedziałam że jak do dnia terminu czyli za 3 dni małego nie będzie z nami, to niech się nastawia, że nawet wbrew jego woli, ale to zrobimy Trochę się jeszcze broni, że najpierw okna pomyjemy...
to mój tak samo gada.....że najpierw może z oknami spróbujemy....

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Nie mam co myc,bo okna siostra mi pomyla. Pi schodach chodze kilka razy dziennie, a dzis bylam jeszcze na dlugim spacerze.a z fiku miku to nie ma szans, moj sie boi,a ja nie bede naciskac.
ojjjj to pomyj raz jeszcze...albo zapraszam do siebie -okna strasznie brudne i w dużych ilościach
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:29   #1137
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
ja mam i kocyk i rożek i pieluchy - walizkę spakowałam jak na 2 tygodniowe wczasy



mały jest kreatywny
lepiej zapakować więcej niż za mało ja z takiego założenia wychodzę, chociaż mąż się ze mnie śmieje, że do samochodu się nie zapakujemy

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Dziękuję za info o powerde, może mężowi uda się kupić. Każdej z Was z osobna dziękuję za słowa wsparcia nie moge wszystkiego zacytować bo z telefonu piszę. Od 11 nie zwymiotowalam, wc tez nie było także polecam Coca colę na takie przeboje, tylko temp. 37,6 I żołądek strasznie ściska, zjadłam właśnie od wczoraj kilka pluszkow i mam nadzieje, ze do jutra będzie lepiej I sie nie odwodnie. Brzucho twardy, ciągnie od leżenia na bokach, plecy bolą jakby przewijanie ehh zmęczona ta ciąża już jestem, a tak bardzo chciałam się nią nacieszyc i dumnie z brzuszkiem chodzic a tu życie pisze swoje scenariusze, 3 ost. m-ce choroby, lezenie itd nastraja pesymizm i dołem. .byle nie rodzic jeszcze i zdążyć się wykurowac. 87Marta głową do góry staraj się myśleć pozytywnie, ja pierwsza ciążę przenosilam i lezalam na darmo kilka dni w szpitalu, teraz wszystko o 360 stopni inaczej, trudniej, oby porod był na czas i szybko: cmok:

Wszystkim zdrowia życzę bo cos okropnego te wszedobylskie chorobska chyba jakaś mega kumulacja jest! Każda sie zamartwia o zdrowie, jak nie swoje to najbliższych a poród tuż tuż. .. byle do wiosny dziewczyny.
dobrze, że trochę lepiej, ale w razie czego lepiej może wieczorem podjechać na IP jak już mąż wróci??
mnie się żadne choróbska nie przyplątały (odpukać), ale prawda, że wszyscy naokoło chorzy...

Cytat:
Napisane przez morful Pokaż wiadomość
Nie martw się Nerwy tylko mogą Cię zablokować.
Próbowałaś sobie wywołać? 3xS, chodzenie po schodach, piłka, mycie okien?
Ja już swojemu tż zapowiedziałam że jak do dnia terminu czyli za 3 dni małego nie będzie z nami, to niech się nastawia, że nawet wbrew jego woli, ale to zrobimy Trochę się jeszcze broni, że najpierw okna pomyjemy...
ja już też mojego uświadomiłam, że jeszcze trochę i będzie zmuszany
a z drugiej strony jacy Ci faceci głupi my się na nich rzucamy, a oni jakieś blokady kiedyś mu to wypomnę

znalazłam czekoladę wprawdzie nie jest to milka ale ujdzie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:33   #1138
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja już też mojego uświadomiłam, że jeszcze trochę i będzie zmuszany
a z drugiej strony jacy Ci faceci głupi my się na nich rzucamy, a oni jakieś blokady kiedyś mu to wypomnę
noooo będzie co wspominać
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:34   #1139
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Bylam w lumpie i kupilam synkowi ubranko na ok roczek, choc to tak daleko jeszcze ale mi sie spodobalo oczywiscie do wyprania i do prasowania , a i koszulke granatowa z napisem typu jestem malym krolewiczem czy cos takiego, ale zdiecia zapomnialam zrobic hih
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4873.jpg (67,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4876.jpg (51,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez crystal25
Czas edycji: 2015-02-25 o 16:36
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 16:37   #1140
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Bylam w lumpie i kupilam synkowi ubranko na ok roczek, choc to tak daleko jeszcze ale mi sie spodobalo oczywiscie do wyprania i do prasowania , a i koszulke granatowa z napisem typu jestem malym krolewiczem czy cos takiego, ale zdiecia zapomnialam zrobic hih
super! koszula cudna
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.