Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 10:42   #2011
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

jedyne mozliwe wyjscie- to dekoloryzacja. Ale musisz sie liczyc z tym ze po tym zabiegu nie bedziesz mogla dojsc z wlosami do ladu- stasznie wysuszone, polamane, sianowate. Do tego nie ma 100% gwarancji ze kolor wyjdzie.. bardzo czesto uzyskuje sie kolor zoty czy pomaranczowy.. jest to dosc kosztowne i nie kazdy salon podejmie sie zejscia z koloru czarnego.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:08   #2012
kasiarutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 88
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

dzieki bardzo za odpisanie,chyba jeszcze raz przemysle ta zmiane!!!
kasiarutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:12   #2013
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

Cytat:
Napisane przez kasiarutka Pokaż wiadomość
iale słyszałam ze jest możliwość odrazu przejscia z czarnego na blond włoski bez zbędnego czekania,czy wie może ktoś w jaki sposób???? I czy to prawda???
pozdrawiam
Bez czekania? W jakim sensie? Możesz nałożyć rozjaśniacz na całe włosy, ale nie będą blond, tylko żółte i całe w plamach. Poczytaj wątki na ten temat.


P.S. Jaki jest cel tej sondy?
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:28   #2014
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

Były już takie wątki - wystarczy poszukać. Co do dekoloryzacji to włosy bardzo na tym ucierpią. Możesz użyć również rozjaśniacza jednak kolor może wyjść różny (od jasnego blondu po pomarańczowy).
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 12:17   #2015
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

Ja chcialam dojsc bardzo szybko do blondu i trwalo to okolo 3 tygodni.Zaznaczam ,ze farbowalam non stop rozjasniaczami, dekolorozytorami.Mialam przez caly czas plomienna marchew ,a pozniej z kolei mialam zolte i nie moglam sie tego pozbyc za cholere ,ale sie udalo.Wlosy moge juz powiedziec byly w stanie tragicznym ,bo teraz sa mocno przesuszone,ale doszly do siebie i nie jest tak zle.Tyle,ze mi wszyscy mowia ,ze mam jakies wlosy ze stali ,bo po tylu dekoloryzacjach, rozjasnianiach w ciagu 3 tygodni powinny mi sie wykruszyc totalnie. No,ale przyznam ,ze wydalam kupe siana na odzywki ,maseczki i wszystko co mozliwe dostepne ,zeby je zregenerowac.Jednak mimo wszysttko tyle mnie ,to kosztowalo, nerwow , pieniedzy i wstydu na ulicy ,ze radze Ci sie porzadnie zastanowic.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 01:34   #2016
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

w te wakacje z rudych włosów doszłam do platynowego (niemal) blondu. Opisałam to w wątku "z rudej na blond" http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=rudej+blond
zajęło mi to miesiąc, używałam osławionej Palette, złamałam wszystkie możłiwe zasady, wszystko zrobiłam samodzielenie i jestem zadowolona z efektu, włosy żyją
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 09:54   #2017
~biała~
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Czym rozjaśnić...?

Mam problem. Od dawna już rozjaśniam włosy do platynowego blondu. I do tej pory miałam też czarne spody. Ostatanio postanowiłam te czarne włoski rozjaśnic to takiego blondu jak mam na całości. Rozjaśniałam je rozjaśniaczem Joanny (jak dla mnie najlepszym) i włosy rozjaśniły się do takiego miedzianego odcienia. Pomysłałam ze to nic dziwnego, ze od razu z czarnych nie złapał mi jasny blond. Tyle że od tamtego czasu te miedziane spody rozjaśniałam jeszcze 2 razy i nie rozjaśniły się nawet o 1 ton! Dlaczego tak się dzieje? i jakiego rozjaśniacza mam użyć zeby uzyskać na tych miedzianych włosach popielaty blond?
Prosze pilnie o pomoc.
Pozdrawiam
~biała~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 11:38   #2018
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna, używalas Palette? Toż to zabójstwo dla włosów. Każdy fryzjer je odradza. Mnie tak wysuszyły włosy, że szok Dopiero na wizazu doczytałam, ze nie warto ich używac i od tej pory omijam z daleka.
A to sie ciekawostki dowiedzialam.Ja tez uzylam tej farby i mam czerwone wlosy ale niedlugo chce wrocic do mojego ukochanego blondu, mam nadzieje ze mi wlosow nie popali.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 15:41   #2019
karolina157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam, nigdy nie pisałam wcześniej postów bo byłam tylko czytelikiem jedan na moje pytanie nie znalazłam odpowiedzi

około rok temu farbowałam włosy tylko od spodu na ciemny brąz, na gorze zosały mi moje naturalne blond. Były pocieniowane tak ze te czarny wychodziły mi spod tych jasnych. około maja kwietnia przestałąm farbować ponieważ chciałam aby te ciemne mi odrosły bo chcialam wrocic do blondu. w sierpniu zrobiłąm sobie balejaz blond na tych jasnych i scielam wlosy tak zeby ukryć te ciemne. jednak i tak je było widać. dopiero nie dawno zaczelam czytać to forum i zobaczylam ze jest cos takiego jak dekoloryzacja, I teraz mam pytania
1. Czy dekoloryzacje mam przeprowadzić na całych włosach czy tylko na tych pod spodem i zrobić sobie na nich balejaż blond czy na całych?
2. We wcześniejszych postach było napisane iż jeśli farba bedzie nałozona od razu po dekoloryzacji to mi szybko zejdzie, a czy jeśli pojdę do fryzjera to też mi tak szybko ona zejdzie?
3. i ile kosztuje taki zabieg u fryzjera zeby mi od razu zafarbował te wlosy od spodu i czy ktoś zna i sprawdził fryzjera w Łodzi który dobrze zrobi dekoloryzacje i zna się na tym co robi? z przystepnymi cenami bo wyczytalam to kilka salonow ale to mogą być przeterminowane wiadomości
prosze o sybko odpowidz
karolina157 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:16   #2020
Wilcze_Serce
Raczkowanie
 
Avatar Wilcze_Serce
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 30
GG do Wilcze_Serce
Unhappy Czarne vs. Czerwone

Jest taki problem ostatnio farbowałam sobie włosy na czarno. Zastanawiam sie czy jakbym nałożyła farbę czerwoną to czy było by coś widać...A jeśli nie to co mam zrobić ?
czarny kolor użyłam farby-Schwarzkopf - Palette Color XXL
jesny czerwony kolor mam zamiar to samo ; dd /Schwarzkopf - Palette Color XXL/
boje sie że rozjaśnienie włosów zniszczy mi włosy. Co gorsze wyszedł by inny kolor...

Wilcze_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:47   #2021
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarne vs. Czerwone

jezeli nalozysz farbe jasniejsza na ciemniejsza, nie chwyci nic a nic, nie ma się co łudzić. muszisz najpierw zdekoloryzowac do rudego a potem probowac z farba.

najlepiej u fryzjera
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 16:36   #2022
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Czarne vs. Czerwone

j.w jasne na ciemne nic nie da..tylko zniszczysz wlosy
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 16:49   #2023
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Czarne vs. Czerwone

Sama mam czarne farbowane włosy, chciałam przejśc na brąz, ale fryzjerka od razu mi powiedziała, że to nie bedzie takie łatwe, albo dekoloryzacja albo stopniowe nakładanie brązu na włosy.
Tylko, że Ty chcesz przejśc na czerwone, wieć tylkow Twoim przypadku bedzie możliwa dekoloryzacja, jesli oczywiście farba mocno Ci chwyciła.
a to wiadomo, że niszczy włosy
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:37   #2024
szokoloko
Przyczajenie
 
Avatar szokoloko
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witaj.
Ja sciagałam kolor z wlosow czarnych ktore byly farbowane przez 3 lata ciagle na czarno.ZAbieg u fryzjera wyniosl mnie 60 zl razem z obcieciem wlosow.Nie mialam ani rozdwojonych koncowek,ani popalonych,ani w dotyku nie przypominaly 'sznurka'ani kolor sie nie splukiwal.Wiadomo ze kazdy wlos inaczej to znosi,ale ja nie boje sie kompletnie niczego jezeli chodzi o wlosy (jedyne czego nie mialam do przedluzanych wlosow).Teraz 2 dni temu sciagalam kolor sama.Farba do dekoloryzacji wyniosla mnie 8,80 zl w sklepie specjalistycznym z takimi rzeczami.Wyszedl mi sliczny kolor gleboko czerwony.Nawet nie spodziewalam sie takiego efektu.Nie ma co sie bac.Wlosy nie reka-odrosna
szokoloko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:39   #2025
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

byłam dzis u fryzjera.. i tak zaczełam gadac o rozjasnieniu wlsow.. i zdecydowalam sie na pasemka od spodu Nie liczyłam na blond.. a efekt mnie zaskoczyl milo (balam sie) - mam jasno brazowe pasemka (taki zloty piekny braz-ciemny blond) z przeswitami blondu
Bardzo mi sie podoba.. niestety przy nasadzie mam jasny blond (lekko przeswituje ale nie razi.. nawet ładnie to wygląda).. moglam poprosic by nie ruszala moich odrostow dekoloryzatorem. Jestem mimo to bardzo zadowolona

Ogolnie jestem szatynka i mam (mialam) takie odrosty.. wlosy mialam farbowane na ciemny braz. Odrosty pomalowala mi srednim brazem nr 4 (z palety L'oreal).

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:40   #2026
szokoloko
Przyczajenie
 
Avatar szokoloko
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jezeli chodzi o farby polecam z linii Garnier.Latwo pozniej sie je rozjasnia i mozna zmieniac kolory.Pallete to zabojstwo(czy jak to sie pisze) wzera sie menda we wlosy ze ciezko sie jej pozbyc.Owszem utrzymuje sie kolor ale ze zmiana na inny to totalna porazka
szokoloko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:34   #2027
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Czarne vs. Czerwone

Nie zgodzę się - można zejść z czerni do czerwieni bez dekoloryzacji, ale wymaga to czasu moja mama ma z natury kruczoczarne włosy, farbowała na granatową czerń by zakryć pierwszą siwiznę i na początku roku 2003 zapragnęła czerwonych włosów (miała do ramion). Na początek miała czerń z czerwonym połyskiem, wyraźniejszym na czubku głowy. W lato miała już całe włosy koloru czerwonego... (dalej miała do ramion) a i tak teraz wróciła do dużo ciemniejszego, burgundowego koloru tak więc nie trzeba dekoloryzacji i rozjaśniaczy, by zejść z czerni do czerwieni
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 15:16   #2028
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no a ja w koncu doprowadziłam swoje włosy do jako takiego porzadku..ale...

no wiec byłam u fryzjera w piatek i teraz mam praktycznie czarne włosy, bardzo ciemny braz, a jestem naturalna ciemna popielata blondynka (myszka) )
mam zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem włosy...
kolor ktory teraz mam w sumie mi sie podoba, ale wolałabym jednak cos jasniejszego za pare tyg bede miała ciemno-blond odrosty i co wtedy? znowu farbowac na ten sam kolor?

dekoloryzacja niszczy włosy, wiec myslalam po prostu o rozjasnianiu u fryzjera powoli, stopniowo, ale boje sie 2 rzeczy :
1. bede ruda, tzn rozjasniajaca farba nada tym czarnym włosom jakis brzydki odcien.
2. rozjasniajaca farba nie pokryje włosów i tam gdzie zostały czarne, bede czarne, a tam gdzie były odrosty złapie zupełnie inny kolor..
i co tu teraz robic ?

nie bede czekac az mi odrosna, bo jak to bedzie wygladac? odrosty na poł głowy

zgole sie chyba na łyso i kupie ładną perukęę D
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 17:05   #2029
sympatka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Pomocy ! z czarnych na brązowe?

Jestem zalamana, mialam sliczne brązowe wlosy i cos mnie podkusilo aby zafarbowac na ciemny brąz i wyszly czarne. Pofarbowalam na jasny brąz zeby rozjasnic i znow wyszly czarne. Moze po kilku umyciach beda brązowe chociaz wątpie Proszę o pomoc, z gory bardzo dziekuje !
sympatka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 17:11   #2030
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy ! z czarnych na brązowe?

Cytat:
Napisane przez sympatka007 Pokaż wiadomość
Jestem zalamana, mialam sliczne brązowe wlosy i cos mnie podkusilo aby zafarbowac na ciemny brąz i wyszly czarne. Pofarbowalam na jasny brąz zeby rozjasnic i znow wyszly czarne. Moze po kilku umyciach beda brązowe chociaz wątpie Proszę o pomoc, z gory bardzo dziekuje !

Po pierwsze, jeszcze nie panikuj, ciemne brązy maja to do siebie, że wychodza jak czarne, ale po kilku myciach własnie nadmiar barwnika się wypłukuje. Próba zafarbowania na jasniejszy brąz nic nie da , poniewaz jasniejsza farba nie pokryje ciemniejszej. Wzmocniłas tylko ciemny barwnik, zatem wypukiwanie potrwa dłuże.
Moim zdaniem powinnas poczekać, zapewne po kilku- kilkunastu myciach zobaczysz róznicę ( no chyba, że farbowałas Palette). Aby przyspieszyc efekt zmywania mozesz używac dobrego szamponu przeciwłupieżowego ( wprawdzie nie polecam , jesli nie ma się problemu z łupiezem, bo można łatwo podraznic skórę głowy, ale składniki szamponów przeciwłupieżowych mają negatywne oddziaływanie na barwniki farb).

Oczywiście jesli efekt czarnego z powowdu np użycia palette, po kilu tygodniach będzie się utrzymywał ( choc wątpię) wtedy nalezy zastosowac delikatna dekoloryzację ( delikatną tzn utrzymywac dekoloryzator na włosach krótki czas ( lub złagodzona formę dekoloryzacji tzw demakijaz wykonywany np przez jedna z renomowanych sieci salonów) i nałozyc farbę w jasniejszym odcieniu brązu, ale myslę, że nie będzie to konieczne.
Cierpliwości
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 17:22   #2031
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarne vs. Czerwone

Jesli masz włosy w dobrym stanie możesz poddac się dekoloryzacji. Nie jest ona w przypadku schodzenia na czerwień lub brąz tak niszcząca, bo nie wymaga mocnego wypłukania pigmentu ( aby miec np sredni braz czy czerwień wystarczy zejśc o 4 - 5 tonów, a nie az do ryzego lub blondu!!) Ja juz kilkakrotnie przechodziłam z czarnego na blond. Ostatnio za jednym zamachem w Berendowicz i Kublin zrobili mi z czarnego piękny brazik i to nie dekoloryzacja a jej formą łagodniejszą demakijażem ( czarny sprano o 5 tonów). A włosy były takie jakby nigdy nie było zmiany koloru- gładkie i sypkie ( co prawda potem zeszłam stopniowo do platyny, ale to inna historia). Moim zdaniem przy zdrowych włosach i odpowiednich kosmetykach pielęgnacyjnych nie masz się czego bac , jesli tylko fryzjer wie co robi ( a z własnego doświadczenia wiem, że większośc fryzjerów "zza rogu" nakłada rozjasniacz lub dekoloryzator, trzymi ile wlezie i potem sa opłakane efekty).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 08:58   #2032
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Pomocy ! z czarnych na brązowe?

tesh tak mialam kiedys... naloz na wlosy blond farbe lub rozjasniacz...wyjdzie na 100% braz...
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 11:12   #2033
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pomocy ! z czarnych na brązowe?

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
tesh tak mialam kiedys... naloz na wlosy blond farbe lub rozjasniacz...wyjdzie na 100% braz...
farba blond a rozjasniacz to 2 rozne sprawy

jezeli chodzi farbe to sie mylisz, nie wyjdzie braz. nawet nie drgnie

łacze z watkiem o dekoloryzacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 11:21   #2034
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Pomocy ! z czarnych na brązowe?

No wlasnie, przecież rozjaśniacz rozjaśnia! Nawet nazwa na to wskazuje. Nie wyjdzie brąz, bo niby jak miałby
Ech.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 12:43   #2035
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czarne vs. Czerwone

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się - można zejść z czerni do czerwieni bez dekoloryzacji, ale wymaga to czasu moja mama ma z natury kruczoczarne włosy, farbowała na granatową czerń by zakryć pierwszą siwiznę i na początku roku 2003 zapragnęła czerwonych włosów (miała do ramion). Na początek miała czerń z czerwonym połyskiem, wyraźniejszym na czubku głowy. W lato miała już całe włosy koloru czerwonego... (dalej miała do ramion) a i tak teraz wróciła do dużo ciemniejszego, burgundowego koloru tak więc nie trzeba dekoloryzacji i rozjaśniaczy, by zejść z czerni do czerwieni
Agatin-K, w jaki sposób Twoja mama to zrobiła? Sam z siebie tak ten kolor się zmienił?
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 13:08   #2036
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja rowniez rok temu mialam robiony demakijaz, a na koncach modyfikacje(Konce mialam wiele ciemniejsze od reszty wlosow). Moj naturalny kolor wlosow to braz.Przyciemnialam go do ciemnego brazu az mialam ciemna czekolade, ktora wygladala jak czarny.Poczatkowo uzywalam szamponu koloryzujacego Palette, pozniej na koloryzacje chodzilam do salonu. Palette tak wzarl mi sie we wlosy, ze na koncach wlosow fryzjerka musiala mi zrobic modyfikacje.Moim zdaniem oslabilo to moje wlosy(mam wlosy do pasa).Na poczatku byly suche i sianowate, teraz na szczescie znowu sa blyszczace,ale zawdzieczam to olejkowi rycynowemu i kokosowemu oraz ogromnej ilosci maseczek i odzywek.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:11   #2037
Wilcze_Serce
Raczkowanie
 
Avatar Wilcze_Serce
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 30
GG do Wilcze_Serce
Unhappy Dot.: Czarne vs. Czerwone

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Agatin-K, w jaki sposób Twoja mama to zrobiła? Sam z siebie tak ten kolor się zmienił?
no właśnie ... ; >

ja boje sie że włosy sobie zbyt bardzo zniszczę. Ostatnio tylko szamponetką na czerwono pomalowałam, efekt jest ładny... Ale widać to tylko pod słońcem a chciałabym mieć "prawdziwe czerwone włosy"
najlepiej jak na opakowaniu ;d Schwarzkopf - Palette Color XXL/mocna czerwień .
Wilcze_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:19   #2038
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a mi nikt nie pomoże ??? (
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 19:45   #2039
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

schodzila ktoras z was z jasno rudych do zimnego blondu? Chcialabym sobie zrobic (chce isc z tym do fryzjera oczywiscie) tylko sie boje, zebym nie stala sie zoltym kurczakiem!
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:31   #2040
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

może być ciężko, ale jak wybierzesz dobrego fryzjera to mysle ze po 1, może po 2 farbowaniach efekt powinien byc zadowalajacy a jaki masz naturalny kolor ?

pozatym polecam szampony "ochładzajace" odcien włosków, np. silver z loreala professionnel
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.