Garnitur ślubny???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-06, 10:32   #1
marlena 100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 33

Garnitur ślubny????


CZESC dziewczyny podpowiedzcie gdzie w Warszawie sa ładne garnitury i nie za drogie zeby mozna było z poprzebierac.Bo zazwyczaj trafilismy na garstke gajerków i niezbyt miłą obsługę!! pozdrawiam
marlena 100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 11:11   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Garnitur ślubny????

Cytat:
Napisane przez marlena 100
CZESC dziewczyny podpowiedzcie gdzie w Warszawie sa ładne garnitury i nie za drogie zeby mozna było z poprzebierac.Bo zazwyczaj trafilismy na garstke gajerków i niezbyt miłą obsługę!! pozdrawiam
My kupilismy garnitur w salonie tylko Ona na uk. Nowolipie 22A. Nie wiem niestety co mialas na mysli piszac 'nie za drogie', ale wybor jest bardzo duzy, wiec kazdy pewnie mozna znalezc cos dla siebie.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 11:33   #3
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Garnitur ślubny????

Dołaczam się do tematu....

Czy mozecie dziewczyny poradzić w jaki sposób szukać garnituru, co dopasowujecie do sukni? kamizelkę krawat?
Gdzie szukać gdzie doradzą pomogą...
i jak się za to zabrać??

czy odpowidnim kolorem dla mojego TŻ będzie ciemnobrązowy granitur? z kremową koszulą? czy złota kamizelka będzie do tego pasowała? (w kolorze starego złota?) a krawat w jakim kolorze? też złotym ??

nie mam pojęcia
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:48   #4
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Garnitur ślubny????

To zalezy co ty bedziesz miala na sobie. I zalezy tez kiedy bedziecie brac slub, bo jak latem, to facet pod tym wszystkim na sobie po 5 minutach bedzie mokry.

Ja lubie elegancje, szeroko pojeta, ale zlotej kamizelki bym mojemu P nie pozwolila wlozyc.. chyba, ze na bal przebierancow.

Ale ja kieruje sie zasada, ze wybieram to, co mi sie podoba, a nie to co wypada/czy ma sie podobac innym. Wiec jesli tobie sie podoba i twojemu narzeczonemu - to ok, wasz wybor, wasz dzien.

Cheetah


Cytat:
Napisane przez st_ella
Dołaczam się do tematu....

Czy mozecie dziewczyny poradzić w jaki sposób szukać garnituru, co dopasowujecie do sukni? kamizelkę krawat?
Gdzie szukać gdzie doradzą pomogą...
i jak się za to zabrać??

czy odpowidnim kolorem dla mojego TŻ będzie ciemnobrązowy granitur? z kremową koszulą? czy złota kamizelka będzie do tego pasowała? (w kolorze starego złota?) a krawat w jakim kolorze? też złotym ??

nie mam pojęcia
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:20   #5
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Garnitur ślubny????

Cytat:
Napisane przez cheetah
To zalezy co ty bedziesz miala na sobie. I zalezy tez kiedy bedziecie brac slub, bo jak latem, to facet pod tym wszystkim na sobie po 5 minutach bedzie mokry.

Ja lubie elegancje, szeroko pojeta, ale zlotej kamizelki bym mojemu P nie pozwolila wlozyc.. chyba, ze na bal przebierancow.

Ale ja kieruje sie zasada, ze wybieram to, co mi sie podoba, a nie to co wypada/czy ma sie podobac innym. Wiec jesli tobie sie podoba i twojemu narzeczonemu - to ok, wasz wybor, wasz dzien.

Cheetah
będe miała na sobie koronkową suknię ecru i dodatki w kolorze straego złota...
i miałam pomysł na kamizelkę w kolorze starego złota lub z jakimiś złotymi mazajami... lub kamizelkę w kolorze garnituru... sama nie wiem nadal...
a wyboru wolę nie pozostawiać teściowej

tak czy inaczej dzieki za opinię i rady!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:15   #6
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Garnitur ślubny????

Hmmm. Mi się podobają ciemne garnitury, jasne kamizelki i do tego fular (czy jakoś tak ). Też mamy z moim TŻ problem gdzie kupić ładny, nie drogi gajerek. To jak będzie z tą Warszawą? Poleci nam ktoś fajny sklep? ONA na Nowolipie odpada, zdecydowanie za drogo, niestety nie każdego stać na taki wydatek.
Czekam na propozycje sklepów w Wawie

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.