Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 21:47   #1
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11

Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?


Drogie Wizażanki,

Czytam Wasze forum od pewnego czasu i doszedłem do wniosku, że to właściwe miejsce, by szukać pomocy. Pewnie dojdziecie do wniosku, że temat był już wałkowany z tysiąc razy w każdą stronę, ale zapewniam Was, że tak nie jest (stąd gwiazdka w tytule) i proszę przeczytajcie do końca, i jeśli możecie, pomóżcie. Z góry dziękuję. Sprawa wygląda tak:

Jakiś czas temu pojawiła się w mojej pracy nowa koleżanka. Przyznam, że od razu wpadła mi w oko i od początku świetnie się dogadywaliśmy. Odnoszę wrażenie, że też nie jestem jej obojętny (nie mam na to żadnych empirycznych dowodów, po prostu tak czuję, a mój "nos" rzadko zawodzi). Nawet rumieni się w mojej obecności... Niestety Ona ma chłopaka, co gorsza są ze sobą długo (3,5 roku).

Zastanawiam się co tu robić, a biorąc pod uwagę, że "startowanie" do zajętej dziewczyny jest wbrew Zasadom, to (choć bardzo bym chciał) niewiele mogę zrobić...

I tu pojawia się konflikt! Żeby z nią być, musiałbym zacząć się o nią starać (oficjalnie), żeby się o nią starać musiałbym złamać Zasady, którymi się kieruję.

I co tu robić? Jak ją zdobyć? Jak sprawić by była wolna, nie mieszając się do jej związku?

Sprawa wydaje się być beznadziejna, ale może Wy, drogie Wizażanki coś wymyślicie!
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:51   #2
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez kazak Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,

Czytam Wasze forum od pewnego czasu i doszedłem do wniosku, że to właściwe miejsce, by szukać pomocy. Pewnie dojdziecie do wniosku, że temat był już wałkowany z tysiąc razy w każdą stronę, ale zapewniam Was, że tak nie jest (stąd gwiazdka w tytule) i proszę przeczytajcie do końca, i jeśli możecie, pomóżcie. Z góry dziękuję. Sprawa wygląda tak:

Jakiś czas temu pojawiła się w mojej pracy nowa koleżanka. Przyznam, że od razu wpadła mi w oko i od początku świetnie się dogadywaliśmy. Odnoszę wrażenie, że też nie jestem jej obojętny (nie mam na to żadnych empirycznych dowodów, po prostu tak czuję, a mój "nos" rzadko zawodzi). Nawet rumieni się w mojej obecności... Niestety Ona ma chłopaka, co gorsza są ze sobą długo (3,5 roku).

Zastanawiam się co tu robić, a biorąc pod uwagę, że "startowanie" do zajętej dziewczyny jest wbrew Zasadom, to (choć bardzo bym chciał) niewiele mogę zrobić...

I tu pojawia się konflikt! Żeby z nią być, musiałbym zacząć się o nią starać (oficjalnie), żeby się o nią starać musiałbym złamać Zasady, którymi się kieruję.

I co tu robić? Jak ją zdobyć? Jak sprawić by była wolna, nie mieszając się do jej związku?

Sprawa wydaje się być beznadziejna, ale może Wy, drogie Wizażanki coś wymyślicie!

Może to jest tylko Twoje wrażenie i nic więcej .
Nie popieram rozbijania związków i łamania zasad Jeśli zastanawiasz się czy ich nie złamać , to tak naprawdę chyba ich nie masz
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:55   #3
Angouleme_
Raczkowanie
 
Avatar Angouleme_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Wrażenie, to nie pewność. Rumienić się może ogólnie w towarzystwie mężczyzn, więc nie musisz być wyjątkiem. Niestety ma chłopaka. A co to jest, przepraszam, nieszczęście?
W skrócie, powiem tak - od zajętych wara.
Angouleme_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:58   #4
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Jeśli sama zacznie do ciebie startować to możesz na to jakoś odpowiedzieć, ale na razie powstrzymaj się.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:58   #5
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

a ja bym zaryzykowała. jeśli to nie jest tylko Twoje wrażenie, to możesz tego zawsze żałować. a jeśli Ci się wydaje, to po prostu nie da się poderwać.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:58   #6
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Daj sobie spokój, tyle dziewczyn jest na świecie.. Nie rusza się tych, które są zajęte. Na miejscu jej faceta dałabym Ci nieźle popalić, gdybyś tylko zaczął podrywać moją dziewczynę
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:09   #7
Spaaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Hah, zarywaj. Jesli Ci sie uda, to za 4 lata Ciebie tak samo wymieni na kogos fajniejszego.
Spaaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 22:12   #8
niewiemcorobicc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Tak naprawde znasz te dziewczyne krotko ... A to,ze dzialasz na nia w jakis sposob nie jest gwarancja rozwiniecia danej relacji, dlatego ze fascynacja i zauroczenie moze minac a o rozwijaniu znajomosci w kierunku relacji damsko-meskiej moze pozostac jedynie wspomnienie...

Moim zdaniem powinienes nabrac wiecej dystansu do tej znajomosci... Na luzie , bez zadnego nastawienia ja rozwijac. Jezeli bedziecie mieli pewnosc,ze sie sobie przypodobacie to ona sama bedzie wiedziala co z tym zrobic, czy sie rozstac z chlopakiem czy tez nie... Moze z jej strony to jest tylko niewinny flirt, swietna zabawa ktora nie ma zadnego znaczenia.

Poza tym nawet jezeli udaloby Ci sie rozbic te relacje to zawsze jest ryzyko,ze ona sobie uswiadomi jak on wiele dla niej znaczy i zacznie tesknic.... A Ty ze swoim zaangazowaniem zostaniesz sam na lodzie. Wiec moim zdaniem warto odpowiednio dawkowac zaangazowanie w relacje i badac grunt, a dopiero pozniej obierac odopowiednie srodki i dzialac w pozadanym kierunku.
niewiemcorobicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:22   #9
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

OstraMieta - Nie zastanawiam się. Łamanie zasad nie wchodzi w grę i jest poza dyskusją. Po prostu irytuje mnie sytuacja, w której nie mogę nic zrobić...

Angouleme_ - Jeśli chodzi o rumienienie się, sprawdziłem. W towarzystwie innych mężczyzn się nie rumieni.

Nie musicie mnie przekonywać, żebym się nie mieszał
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:27   #10
Angouleme_
Raczkowanie
 
Avatar Angouleme_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez kazak Pokaż wiadomość
OstraMieta - Nie zastanawiam się. Łamanie zasad nie wchodzi w grę i jest poza dyskusją. Po prostu irytuje mnie sytuacja, w której nie mogę nic zrobić...

Angouleme_ - Jeśli chodzi o rumienienie się, sprawdziłem. W towarzystwie innych mężczyzn się nie rumieni.

Nie musicie mnie przekonywać, żebym się nie mieszał
Taaaak?
Nie wszystko czego chcemy będzie nam dane. Nie zamierzam Cię przekonywać. Swój rozum masz i obyś się nim odpowiednio kierował. Napisałam tylko, co myślę na temat flirtowania z zajętymi osobami, odbijania, romansów itp.
Angouleme_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:28   #11
pivonia87
Raczkowanie
 
Avatar pivonia87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 115
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Ciężka sprawa. Najpierw radziłabym się utwierdzić, czy to Twoje wrażenie jest słuszne. My kobity często sobie pewne rzeczy wyolbrzymiamy i wiele rzeczy dopowiadamy (uśmiechnął się, to już na pewno mu się podobam itp.). Może faceci tez tak mają. Co sprawiło, że wydaje Ci się, że nie jesteś jej obojętny?
pivonia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 22:43   #12
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez pivonia87 Pokaż wiadomość
Co sprawiło, że wydaje Ci się, że nie jesteś jej obojętny?
Nic konkretnego. Są to detale, na tyle nieuchwytne, że trudno je nawet nazwać. Oczywiście od razu zadałem sobie pytanie, czy aby nie myślę życzeniowo i nie interpretuję nic nieznaczących gestów na swoją korzyść? Wydaje mi się, że nie.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Angouleme_ Pokaż wiadomość
Taaaak?
Napisałam tylko, co myślę na temat flirtowania z zajętymi osobami, odbijania, romansów itp.
I tu zgadzamy się w 100%
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:47   #13
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Sprawa jest bardzo prosta. Dziewczyna zajęta = porządny facet do takiej nie podbija. Gdybyś jednak zdecydował się na łamanie swoich zasad, i złożyłoby się tak, że odeszłaby od chłopaka do ciebie, to znaczyłoby że jest niezbyt wiele warta

Chciałbyś, żeby od ciebie odeszła dziewczyna, bo zaczął do niej podbijać jakiś nowy fatygant?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:53   #14
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

no to przekalkuluj sobie czy podryw Ci sie oplaca bo jezeli nic z tego nie wyjdzie to pozostanie beznadziejna atmosfera w pracy...
moim zdaniem czekaj na jej ruch, nie wiadomo jak uklada jej sie z chlopakiem, moze masz jakies szanse
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:56   #15
pivonia87
Raczkowanie
 
Avatar pivonia87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 115
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
no to przekalkuluj sobie czy podryw Ci sie oplaca bo jezeli nic z tego nie wyjdzie to pozostanie beznadziejna atmosfera w pracy...
moim zdaniem czekaj na jej ruch, nie wiadomo jak uklada jej sie z chlopakiem, moze masz jakies szanse
Dokładnie tak A przecież w pracy spędzasz większość dnia, więc atmosfera ważna rzecz... Nie da się by był wilk syty i owca cała...
pivonia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:58   #16
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Sprawa jest bardzo prosta. Dziewczyna zajęta = porządny facet do takiej nie podbija. Gdybyś jednak zdecydował się na łamanie swoich zasad, i złożyłoby się tak, że odeszłaby od chłopaka do ciebie, to znaczyłoby że jest niezbyt wiele warta

Chciałbyś, żeby od ciebie odeszła dziewczyna, bo zaczął do niej podbijać jakiś nowy fatygant?
Taki scenariusz (z łamaniem zasad) nie wchodzi w grę. Proszę Was gorąco, zamiast mnie przestrzegać, pouczać etc. doradźcie, w jaki sposób mogę delikatnie wybadać czy coś do mnie czuje i czy sytuacja może się zmienić, czy też (patrząc z mojej perspektywy) jest beznadziejna...

NIE JESTEM POTWOREM
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:03   #17
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?


Edytowane przez kazak
Czas edycji: 2012-03-25 o 18:21
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:06   #18
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Praca nie jest problemem. Lubię swoją pracę, ale w razie czego mogę odejść.
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:13   #19
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez kazak Pokaż wiadomość
Praca nie jest problemem. Lubię swoją pracę, ale w razie czego mogę odejść.

ach... coz za poswiecenie
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 23:15   #20
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

W żadnym wypadku, po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze

Trafnie wyczuwam ironię?

Edytowane przez kazak
Czas edycji: 2012-03-24 o 23:17
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:17   #21
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

no wlasnie:P
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:22   #22
kazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

??
kazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:24   #23
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

,

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:29
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:37   #24
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Niech czas pokaże, czy rzeczywiście Twoje zauroczenie przetrwa pewien okres. Nie podrywaj, byś czasem jej do siebie nie zraził. Kto wie, może jej związek wisi na włosku a nie ma odwagi go zakończyć. Ciężka sprawa, ale wierzę, że co ma być to będzie. Jeśli jesteście dla siebie stworzeni, to żadna przeszkoda Wam tego nie utrudni ;-) Zaytuję piękne słowa, które dają do myślenia...

“If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you truly loved the first one, you wouldn’t love another. There are four questions of value in life… What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”

- Johnny Depp
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 00:14   #25
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez kazak Pokaż wiadomość

I co tu robić? Jak ją zdobyć? Jak sprawić by była wolna, nie mieszając się do jej związku?

Sprawa wydaje się być beznadziejna, ale może Wy, drogie Wizażanki coś wymyślicie!
Dlaczego uważasz, że byłbyś lepszym partnerem dla niej niż jej obecny chłopak? Co w ogóle wiesz o niej i jej związku?
Generalnie albo robisz coś albo zapominasz - nic pomiędzy.

I ostatnie: serio chciałbyś mieć dziewczynę, którą Byle Kto może wyrwać ?

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez *Sylvia* Pokaż wiadomość
N.

“If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you truly loved the first one, you wouldn’t love another. There are four questions of value in life… What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”

- Johnny Depp
A kto mówił, że ona cokolwiek czuje do niego? Może on odczytuje jej zachowanie zupełnie inaczej niż powinien...?
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 07:37   #26
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Sprawa jest bardzo prosta. Dziewczyna zajęta = porządny facet do takiej nie podbija. Gdybyś jednak zdecydował się na łamanie swoich zasad, i złożyłoby się tak, że odeszłaby od chłopaka do ciebie, to znaczyłoby że jest niezbyt wiele warta

Chciałbyś, żeby od ciebie odeszła dziewczyna, bo zaczął do niej podbijać jakiś nowy fatygant?
zgadzam się. i że tak samo jak odeszła od swojego tż, tak samo może odejść od Ciebie, kiedy w okolicy pojawi się szarmancki pan
Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
no to przekalkuluj sobie czy podryw Ci sie oplaca bo jezeli nic z tego nie wyjdzie to pozostanie beznadziejna atmosfera w pracy...
moim zdaniem czekaj na jej ruch, nie wiadomo jak uklada jej sie z chlopakiem, moze masz jakies szanse
to też bardzo ważne

mimo wszystko byłabym na Twoim miejscu powściągliwa w tych przypuszczeniach.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 08:59   #27
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
zgadzam się. i że tak samo jak odeszła od swojego tż, tak samo może odejść od Ciebie, kiedy w okolicy pojawi się szarmancki pan

to też bardzo ważne

mimo wszystko byłabym na Twoim miejscu powściągliwa w tych przypuszczeniach.
Rumieniec rumieńcem, ale nie ma sensu dorzucać tych przysłowiowych 5 groszy, jeśli to tylko wrażenie... Może poczekaj - może przejdzie Tobie, a może nie tylko nie przejdzie, ale i ona dojdzie do wniosku, że coś z tego może być? Kobiety też lubią flirtować, często bez potrzeby kończenia tego w łóżku, w związku czy w jakikolwiek inny sposób, ale po prostu by czuć się adorowane i poprawić sobie humor
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 10:38   #28
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Rumieniec rumieńcem, ale nie ma sensu dorzucać tych przysłowiowych 5 groszy, jeśli to tylko wrażenie...

no właśnie a' propos rumieńców...
To,że się rumieni nie oznacza od razu,że coś się święci Ja też się rumienię w wielu sytuacjach i nawet czasem w rozmowie z facetami (a mam chłopaka). Po prostu może to być taka uroda

I nie popieram rozbijania tego związku...
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:18   #29
daglas333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 27
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

3,5 roku hmm a co jesli jest w tym związku z przyzwyczajenia? a jesli
Ty jej wpadles w oko to moze rzeczywiscie by moglo cos fajnego z tego wyjsc. I to wcale nie znaczy, że później by musiała Ciebie rzucic dla innego chlopaka.
daglas333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:32   #30
b1367b43642dd0a9f2e8c1c027c7fef678180f7e_5dfabda6d8175
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

------------------------------

Edytowane przez b1367b43642dd0a9f2e8c1c027c7fef678180f7e_5dfabda6d8175
Czas edycji: 2014-08-13 o 19:22
b1367b43642dd0a9f2e8c1c027c7fef678180f7e_5dfabda6d8175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.