Wszystko o Oriflame część V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 18:36   #2101
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

tez wlasnie zliczalam pp i slabiutko a za ten zestaw z 5 strony nie ma zadnych punktow? bo tak wynika z tego co widzialam w cenniku
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:40   #2102
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałąbym jeszcze raz wrócić do lakierów do paznokci .
Jaki jest ten kolor Sunset Pink? W katalogu (w buteleczce) wygląda prawie tak samo jak Pink blossom; czy on jest bardziej wpadający w łosoś czy jakiś inny? Brakuje mi dosłownie 3 PP do 200 więc chciałabym sobie dołożyć coś - może właśnie ten lakier...
Tak jak już wcześniej wspominałam, kolory wychodzą podobnie jak są na próbniku w katalogu. Są troszkę ciemniejsze, ale odcienie są dobrze odwzorowane. Zatem pink blossom jest bardziej różowy i spokojny, a sunset pink bardziej brzoskwiniowy i żywy, aczkolwiek oba są w miarę stonowane i niekrzykliwe. Łososiowy jest bardziej pink blossom.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
tez wlasnie zliczalam pp i slabiutko a za ten zestaw z 5 strony nie ma zadnych punktow? bo tak wynika z tego co widzialam w cenniku
To źle widziałaś Na str. 2 cennika jest opis ofert i na pierwszej pozycji jest napisane że za ten zestaw przy zakupach za 53,08 z tego katalogu zapłacisz 15,31 (PP - 6)
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-03-21 o 18:42
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:53   #2103
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Nie trzeba sie logować.

link

www.oriflame.pl/products/catalogue-viewer-next.jhtml

bez logowania wyswietli ci sie katalog od jutra.

przejrzałam wszystkie katalogi z wszystkich państw i nigdzie jeszcze nie ma nowej 6-tki.
a mozesz napisac jak ty znalazlas ten kat bez logowania bo jak podalas linka to mi sie wyswietlil tak jakby w produktach ale jak dalam na produkty to nigdzie nie moge znalesc tej piatki nie ma zadnego podpunktu nastepny kat lub cos w tym stylu
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:53   #2104
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chococabana Pokaż wiadomość
A jak ja robie program witamy to moge tez w PL?
mi się ostatnio obiło o uszy że ori miało zrobić tak: zrobisz program Witamy dopiero potem możesz robić PL, jednak nie wiem czy to wprowadzili. "bo PL jest dla sumiennych konsultantów a nie dla tych co na początku zrobią PW i będą mieli z tego podwójną korzyść"- argument
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:54   #2105
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

a no masz racje dziekuje
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:12   #2106
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Wiesz co... Ja zawsze kupuję WONDER na zapas i sobie leżakuje. Nie lubię takiego świeżego, ponieważ jest zbyt rzadki, przez co trudno uzyskać dobry efekt i troszkę mnie szczypie w oczy. Jak poleży ze 3 miesiące, to już jest ok. Ewentualnie zostawiam go na godzinę otwartego, ale tego się nie powinno robić, bo wtedy zbyt szybko wysycha.
Te dłuższe "włoski" są do wydłużania, a krótsze do pogrubiania rzęs. Zalecane jest pomalowanie najpierw dłuższymi, a potem krótkimi co ma sens, ponieważ najpierw należy nadać rzęsie odpowiednią długość, a potem ją pogrubić. Jednakże ja bardzo rzadko maluję się krótkimi. Zwykle robię tak, że najpierw leciutko maznę długimi jedno oko, potem drugie. Potem nabiorę więcej tuszu i nadal tymi dłuższymi maluję jedno oko tak długo, aż wszystkie rzęsy będą równe, rozdzielone i podkręcone. Potem znów nabieram tuszu i maluję drugie oko tak samo. Na koniec palcami ściągam tusz z dolnych rzęs, których nie maluję z powodu budowy oka, której to nie pasuje. Na dodatek ściągam też tusz z rzęs z wewnętrznego kącika oka, żeby optycznie oddalić oczy. Czasem zdarza mi się pomalować zbyt ciężko, wtedy rozczesuję je szczoteczką do brwi i układam grzebykiem do rzęs. Są w sprzedaży takie dwustronne. Najtaniej w supermarketach w cenie <5 zł. Tusz mi się nie kruszy, nie rozmazuje i dla moich wrażliwych oczu jest super, tzn. o ile nie jest zbyt rzadki
A co do wkładania szczoteczki w oko... To tak jak z pierwszym użyciem każdej szczoteczki. Jedne są większe, drugie mniejsze. Ta ma ten "problem", że jedne "włoski" są dłuższe i jak się patrzy na krótsze, a maluje właśnie dłuższymi, to można się dziabnąć To jednak jest kwestia wprawy. Ja radzę na początku zwracam każdej klientce uwagę, żeby koncentrować się przy malowaniu i patrzeć na te dłuższe, co nie jest jakieś uciążliwe. Potem to już bez lusterka można się malować
dziekuje ci bardzo bardzo za szczegolowa i wyczerpujaca odpowiedz na pewno bardzo mi pomoze i od jutra trenuje

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez chococabana Pokaż wiadomość
Ja go własnie odebrałam w zeszyły piątek było 20 aktualnych zapachów ale 2 mi się powtórzyły, a oprócz pomadek i kremów było 3 szampony i 1 serum perfect body i jedna kapsułka time reversing (mogłam pomylić w
pisowni bo pisze z pamięci)
a moglabys napisac czy wszystkich razem bylo 60szt???? bo kiedys ktos napisal ze przyszlo ok 40 a cena nie byla mniejsza i nawet pozniej tej reszty nie doslali
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:25   #2107
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
[B]
a moglabys napisac czy wszystkich razem bylo 60szt???? bo kiedys ktos napisal ze przyszlo ok 40 a cena nie byla mniejsza i nawet pozniej tej reszty nie doslali
Było 59 brakowało jednego kremu/szamponu/odżywki
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 19:31   #2108
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeśli przelew jest wewnątrzbankowy, to w większości banków już od godz.7 środki będą na drugim koncie.

Jeśli międzybankowy, to niestety trzeba zdać się na łaskę pracownika Ori, bo Krajowa Izba Rozliczeniowa prześle środki do drugiego banku dopiero około godz.12.
Jeśli jest wewnątrzbankowy to chyba jest od razu . Przynajmniej we wszystkich 3 bankach, w których mam konto tak jest .

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
zawsze możesz napisac do swojego Dyrektora/Dyrektorki i przesłać mailem potwierdzenie zapłaty, wtedy przez konto VIP mogłaby/mógłby Ci odhaczyć że zapłaciłaś za fakturę
Pamiętaj tylko, że potwierdzenie zapłaty możesz wysłać dopiero PO wyjściu przelewu z Twojego konta . Więc dyrektor/ka będą musieli wstać rano, żeby to zrobić dla Ciebie, jeśli chcesz tak wcześnie zamówić . No chyba że Ci uwierzą na słowo i odhaczą tak po prostu .

Cytat:
Napisane przez chococabana Pokaż wiadomość
A jak ja robie program witamy to moge tez w PL?
Tak.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:36   #2109
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Witajcie
mam takie pytanie. Wpadł mi ręce kremik Tender Care. Tzn. tak myślałam do niedawna. Wiem, że te kremy są w dwóch rodzajach - klasycznym i karmelowym. Mój ma opakowanie w kolorze złota, kolorystyka identyczna jak krem Oriflame Time Reversing na noc "Time". I na pewno nie pachnie karmelem. Kolor kremiku - maślany. Opakowanie identyczne jak Tender Care.
Czy ktoś wie o co chodzi?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:40   #2110
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Witajcie
mam takie pytanie. Wpadł mi ręce kremik Tender Care. Tzn. tak myślałam do niedawna. Wiem, że te kremy są w dwóch rodzajach - klasycznym i karmelowym. Mój ma opakowanie w kolorze złota, kolorystyka identyczna jak krem Oriflame Time Reversing na noc "Time". I na pewno nie pachnie karmelem. Kolor kremiku - maślany. Opakowanie identyczne jak Tender Care.
Czy ktoś wie o co chodzi?
w takich opakowaniach jest wiele kremów:P ja ostatnio znalazłam takie coś pod oczy co wyglądało tak jak karmelek tylko było niebieskie
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:41   #2111
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Witajcie
mam takie pytanie. Wpadł mi ręce kremik Tender Care. Tzn. tak myślałam do niedawna. Wiem, że te kremy są w dwóch rodzajach - klasycznym i karmelowym. Mój ma opakowanie w kolorze złota, kolorystyka identyczna jak krem Oriflame Time Reversing na noc "Time". I na pewno nie pachnie karmelem. Kolor kremiku - maślany. Opakowanie identyczne jak Tender Care.
Czy ktoś wie o co chodzi?
To prawdopodobnie zwykły miodzik w złotej edycji opakowania. Karmelek ma złotobrązowe pudełeczko.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 19:41   #2112
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

a nie ma jakiegos kody na pudełku?
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:45   #2113
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Jeśli jest wewnątrzbankowy to chyba jest od razu . Przynajmniej we wszystkich 3 bankach, w których mam konto tak jest
Masz szczęście W bardzo niewielu bankach system działa online w weekendy i księguje sobotnie przelewy.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Witajcie
mam takie pytanie. Wpadł mi ręce kremik Tender Care. Tzn. tak myślałam do niedawna. Wiem, że te kremy są w dwóch rodzajach - klasycznym i karmelowym. Mój ma opakowanie w kolorze złota, kolorystyka identyczna jak krem Oriflame Time Reversing na noc "Time". I na pewno nie pachnie karmelem. Kolor kremiku - maślany. Opakowanie identyczne jak Tender Care.
Czy ktoś wie o co chodzi?
Witaj Z kim się wymieniałaś na niego? Zastrzeliłabym tę osobę...
Na naklejce na spodzie powinnaś mieć informację "Tender Care Caramel".
A na www. stylistka. pl/kosmetyki/oriflame/zestaw-tender-care znajdziesz edycję specjalną (złote i srebrne opakowanie) zwykłego kremu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-03-21 o 19:54
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:46   #2114
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
mi się ostatnio obiło o uszy że ori miało zrobić tak: zrobisz program Witamy dopiero potem możesz robić PL, jednak nie wiem czy to wprowadzili. "bo PL jest dla sumiennych konsultantów a nie dla tych co na początku zrobią PW i będą mieli z tego podwójną korzyść"- argument
Jesteś bardzo dobrze poinformowana. Ponoć już jest to wprowadzone.
Tylko, że (z tego, co ja wiem) dotyczy to osób, które zapiszą się od K5.
Ale przesadzają trochę już...

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Słuchajcie, zawsze można na stronie logować się tak długo?
Przecież od tej pory przeważnie już trwało podliczanie katalogu.
Coś czuję, że więc o 6 rano nie będzie czynna strona... :P
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:49   #2115
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

tak chyba ostatnio o 22 zablokowali
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:50   #2116
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Całe szczęście, bo już martwiłem się, że przedłuży się wszystko
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:53   #2117
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

do 21,00 potem zamykają
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:06   #2118
karolka194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zwoleń
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Hej
Mam takie pytanie do was
Jutro rano bede chciała zrobić drugie zamówienie i sie zastanawiam czy bede mogła usunąć te produkty które były w brakach w poprzednim katalogu. Dopiero od niedawna jestem w Oriflame wiec nie wiem jak to zrobić moge ? Powiedzie jak ;]
karolka194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:10   #2119
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez karolka194 Pokaż wiadomość
Hej
Mam takie pytanie do was
Jutro rano bede chciała zrobić drugie zamówienie i sie zastanawiam czy bede mogła usunąć te produkty które były w brakach w poprzednim katalogu. Dopiero od niedawna jestem w Oriflame wiec nie wiem jak to zrobić moge ? Powiedzie jak ;]
Możesz
Przy podsumowaniu włącz przycisk pod tabelką z produktami - ZOBACZ OCZEKUJĄCE I tam będą takie przyciski "X" usuń
I usuwasz, co chcesz, potem dajesz dalej
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 20:17   #2120
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
mi się ostatnio obiło o uszy że ori miało zrobić tak: zrobisz program Witamy dopiero potem możesz robić PL, jednak nie wiem czy to wprowadzili. "bo PL jest dla sumiennych konsultantów a nie dla tych co na początku zrobią PW i będą mieli z tego podwójną korzyść"- argument

Też tak słyszałam, że teraz już równocześnie się nie robi obu programów.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:18   #2121
karolka194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zwoleń
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Bardzo dziekuje
Niestety moja sponsorka nie poinformowała mnie o takich rzeczach
karolka194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:27   #2122
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Czyli w sumie nikt dokładnie nie wie czy moge mieć ten PL.... no nic, dowiem się jak przyjdzie mi paczka

Już się nie można zalogować na strone, czyli o 6 rano się spotykamy
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:31   #2123
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, bo już martwiłem się, że przedłuży się wszystko
Logowanie chwilowo nie jest możliwe.

Przyczyna:

Zamknięcie Katalogu - Trwa procedura przeliczenia wyników okresu obowiązywania Katalogu, zalogowanie jest niemożliwe. Zapraszamy ponownie w poniedziałek od godziny 6.00.




---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Witaj Z kim się wymieniałaś na niego? Zastrzeliłabym tę osobę...
Na naklejce na spodzie powinnaś mieć informację "Tender Care Caramel".
A na www. stylistka. pl/kosmetyki/oriflame/zestaw-tender-care znajdziesz edycję specjalną (złote i srebrne opakowanie) zwykłego kremu.
Chyba właśnie to jest Tender Care z tej świątecznej edycji która była w 2007 i 2008. Potem długo wyprzedawali ten zestaw. Ja jeszcze gdzieś mam ten w złotym, a mama ma oba.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:51   #2124
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Hej dziewczyny kurcze,chciałam wrzucić sobie juz dziś produkty do koszyka,żeby rano tylko wysłac a zapomniałam,ze mozna tylko do pewnej godziny Nie wiecie może,czy gdybym wrzuciła te produkty do koszyka bez zalogowania się,to pokaża mi się jutro w koszyku?? Mam nadzieje,że wiecie co mam na myślipozdrawiam.
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:55   #2125
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Zaczarowana, wg mnie nie
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:57   #2126
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Zaczarowana, wg mnie nie
No tez tak pomyślałam,że po zalogowaniu się nie będzie tych produktów u mnie w koszyku...ale wolałam zapytać
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:58   #2127
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny kurcze,chciałam wrzucić sobie juz dziś produkty do koszyka,żeby rano tylko wysłac a zapomniałam,ze mozna tylko do pewnej godziny Nie wiecie może,czy gdybym wrzuciła te produkty do koszyka bez zalogowania się,to pokaża mi się jutro w koszyku?? Mam nadzieje,że wiecie co mam na myślipozdrawiam.
no raczej nie
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:04   #2128
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

ja teraz chcialam sprawdzic ile maja te plastry punktow kod 18650 ale nie widze ich :| moze znowu cos zle szukam?
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:08   #2129
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
ja teraz chcialam sprawdzic ile maja te plastry punktow kod 18650 ale nie widze ich :| moze znowu cos zle szukam?
mają 5pkt
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:12   #2130
La_Venda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Hej Dziewczyny, czy jak dodam kosmetyki do koszyka to znaczy że są już moje i nie grozą mi braki?
Z góry dziękuje za odpowiedz
La_Venda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.