Wszystko o Oriflame część V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 22:34   #2671
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Dziewczyny, dopiero co była podawana informacja:

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Oriflame tym razem poleciało w kulki. Od 3 katalogu nie można równocześnie realizować programu Witamy i lojalnościowego. Taką wiadomość otrzymałam od infolinii.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:33   #2672
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Szkoda ze o takie wiadomości, trzeba dowiadywac sie na infolinii lub wizazu a nie od Oriflame! żenada
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:04   #2673
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Osoby, które zapisały się najpóźniej w K3 załapują się na realizację PL (ja właśnie jestem w tym przypadku - dostałem hologram).

Osoby, które zapisały się w K4 muszą już czekać na zakończenie PW i dopiero zaczną nowy PL.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:23   #2674
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Młody, ja chyba czegoś nie rozumiem. w podpisie widnieje, że jesteś konsultantem od 2007, zatem jakim cudem zapisałeś się dopiero w k3? wznowienie członkostwa?
i powiedzcie mi, proszę, jak to z tym wznawianiem członkostwa jest? co ile trzeba je wznawiać? ile katalogów przerwy można mieć? po wznowieniu jest się tak jakby nowym konsultantem czy tylko się płaci i po staremu?
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:24   #2675
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Szkoda ze o takie wiadomości, trzeba dowiadywac sie na infolinii lub wizazu a nie od Oriflame! żenada
Oriflame podawało tę informację na konferencjach noworocznych. Nie pamiętam, ale później było chyba w informacjach. Oriflame przysyła takie maile przecież pod koniec danego katalogu na następny
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:52   #2676
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Osoby, które zapisały się najpóźniej w K3 załapują się na realizację PL (ja właśnie jestem w tym przypadku - dostałem hologram).

Osoby, które zapisały się w K4 muszą już czekać na zakończenie PW i dopiero zaczną nowy PL.
Cytat:
Napisane przez monisia104 Pokaż wiadomość
Młody, ja chyba czegoś nie rozumiem. w podpisie widnieje, że jesteś konsultantem od 2007, zatem jakim cudem zapisałeś się dopiero w k3? wznowienie członkostwa?
i powiedzcie mi, proszę, jak to z tym wznawianiem członkostwa jest? co ile trzeba je wznawiać? ile katalogów przerwy można mieć? po wznowieniu jest się tak jakby nowym konsultantem czy tylko się płaci i po staremu?
Z tego co pamiętam to młody był kiedyś na kogoś zapisany bo nie był pełnoletni, a teraz jest na siebie i tym samym tak jakby zaczyna od nowa.

Członkostwo jest wznawiane co rok- od daty rejestracji. Jeśli robi się zakupy w każdym katalogu to opłata wznawiająca wynosi 0zł lub 1zł. Można pominąć jeden katalog. Jeśli nie składa się zamówień w więcej niż jednym katalogu to opłata wznawiająca 19zł - chyba, że akurat na ten moment przypada promocja na opłatę wznawiającą - akurat trudno stwierdzić kiedy ori taką robi.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:55   #2677
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Z tego co zauważyłam to wpis za 1zł jest w katalogach 3 i 4 lub 4 i 5, 13 i 14 oraz 16 i 17

Ash, dostałaś już oficjalne zaproszenie na Bal ??
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 11:00   #2678
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to młody był kiedyś na kogoś zapisany bo nie był pełnoletni, a teraz jest na siebie i tym samym tak jakby zaczyna od nowa.

Członkostwo jest wznawiane co rok- od daty rejestracji. Jeśli robi się zakupy w każdym katalogu to opłata wznawiająca wynosi 0zł lub 1zł. Można pominąć jeden katalog. Jeśli nie składa się zamówień w więcej niż jednym katalogu to opłata wznawiająca 19zł - chyba, że akurat na ten moment przypada promocja na opłatę wznawiającą - akurat trudno stwierdzić kiedy ori taką robi.
dzięki za objaśnienie
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 11:38   #2679
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

czy ktos może mi nieco przblizyc zapach emrace intense?podobny do klaska? inny?dziekuje z góry za odpowiedz
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:03   #2680
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

hej wiecie co oznacza skrot W brakach - (Exp:02.04.2010)
to znaczy ze 2kwietnia juz bedzie dostepny produkt?
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:16   #2681
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
hej wiecie co oznacza skrot W brakach - (Exp:02.04.2010)
to znaczy ze 2kwietnia juz bedzie dostepny produkt?
Tak
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 12:17   #2682
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Oriflame podawało tę informację na konferencjach noworocznych. Nie pamiętam, ale później było chyba w informacjach. Oriflame przysyła takie maile przecież pod koniec danego katalogu na następny
Właśnie tej informacji nie przysłali .

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
hej wiecie co oznacza skrot W brakach - (Exp:02.04.2010)
to znaczy ze 2kwietnia juz bedzie dostepny produkt?
Tak.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:20   #2683
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dzieki a gdzie jest na stronie lista z produktami niedostepymi- bo jakos nie moge jej znalesc teraz
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:23   #2684
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
dzieki a gdzie jest na stronie lista z produktami niedostepymi- bo jakos nie moge jej znalesc teraz
Na pierwszej stronie wątku jest ścieżka.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:26   #2685
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dzięki za pomoc
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:32   #2686
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
czy ktos może mi nieco przblizyc zapach emrace intense?podobny do klaska? inny?dziekuje z góry za odpowiedz
moim zdaniem jest zupełnie inny, mocniejszy, wręcz intensywny
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:54   #2687
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Dokładnie, byłem na mamę, bo byłem niepełnoletni
A teraz wolałem być już w tym OFICJALNIE na siebie
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:03   #2688
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Macie może jakieś sposoby na to aby próbki perfum trzymały się w etui i by nie wypadały? Ja dzisiaj wpadłam na pomysł i na samym dole przez całą długość etui przykleiłam wąziutki pasek taśmy bezbarwnej... jak narazie sie trzymaja... i nie wypadają... wyjmować też można... tylko to chyba nie jest rozwiązanie na dłuższy czas? Może jakieś inne propozycje?

i takie pytanko.. jakie męskie perfumy Oriflame uważacie za najlepsze dla młodego mężczyzny ?
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:09   #2689
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
Macie może jakieś sposoby na to aby próbki perfum trzymały się w etui i by nie wypadały? Ja dzisiaj wpadłam na pomysł i na samym dole przez całą długość etui przykleiłam wąziutki pasek taśmy bezbarwnej... jak narazie sie trzymaja... i nie wypadają... wyjmować też można... tylko to chyba nie jest rozwiązanie na dłuższy czas? Może jakieś inne propozycje?

i takie pytanko.. jakie męskie perfumy Oriflame uważacie za najlepsze dla młodego mężczyzny ?
Ja zakupilam wkładke na perfumy z firmy FM i super pasuje do naszych próbek wód i mam w końcu porządek i wszystkie w jednym miejscu.

Z wod męskich to polecam excite i free attitude one mi sie najbardziej podobaja.

z nudów poszukałam ulotke serbia i zobaczcie ONI MAJA SERENE NA WYPRZEDAŻY!!

http://serbia.oriflame.com/2010/c5/minikatalog8mart.pdf
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 13:10   #2690
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Osoby, które zapisały się najpóźniej w K3 załapują się na realizację PL (ja właśnie jestem w tym przypadku - dostałem hologram).

Osoby, które zapisały się w K4 muszą już czekać na zakończenie PW i dopiero zaczną nowy PL.
sorki mlody za pytanie jak mogles dostac hologram jak pisales ze masz ulotke do pl ja tez jestem mianowana od 3 i tez mialam zapisane w fakturce ''ulotka pl dla konczacych pw'' i hologram dostaniemy dopiero za k6 i bedzie nas obowiazywal k6 k7 k8
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:13   #2691
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Polecam dla młodych facetów z męskich: S8, S8 Night, Excite To są moje ulubione

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
sorki mlody za pytanie jak mogles dostac hologram jak pisales ze masz ulotke do pl ja tez jestem mianowana od 3 i tez mialam zapisane w fakturce ''ulotka pl dla konczacych pw'' i hologram dostaniemy dopiero za k6 i bedzie nas obowiazywal k6 k7 k8
Hm, no nie wiem, dostałem hologram za K5 - nie dostałem ulotki, tylko hologram Więc może się pomylili, a miałem nie dostać :P ? No nieźle
nic nie wiem już ///też zrozumiałem tak, że zaczniemy w K6, ale myślałem, że jednak może zmienili to...
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:55   #2692
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Pomocy, zaczynam wątpić .
Jestem w oriflame juz 2 katalog i troche sie rozczarowałam. Zamowienia niewielkie. Najwiekszą klientką jak narazie jestem ja . Katalogi nr 5 rozdane juz dawno, a mało kto się odzywa. Nie wiem czy to ja mam biegać za ludźmi i się wypytywać czy czekać na te telefony? Najbardziej denerwuje mnie jak niektorzy wielce uradowani nabrali katalogów a nagle słysze ze nic nie chcą bo nie lubią tak kupować .
Wiem,że to dopiero początek i może być cięzko, ale potrzebuję troszkę wsparcia
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:59   #2693
optimistic87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;1817193 9]Pomocy, zaczynam wątpić .
Jestem w oriflame juz 2 katalog i troche sie rozczarowałam. Zamowienia niewielkie. Najwiekszą klientką jak narazie jestem ja . Katalogi nr 5 rozdane juz dawno, a mało kto się odzywa. Nie wiem czy to ja mam biegać za ludźmi i się wypytywać czy czekać na te telefony? Najbardziej denerwuje mnie jak niektorzy wielce uradowani nabrali katalogów a nagle słysze ze nic nie chcą bo nie lubią tak kupować .
Wiem,że to dopiero początek i może być cięzko, ale potrzebuję troszkę wsparcia
[/QUOTE]

To Ty masz umówić się kiedy będziesz dzwonić lub spotkasz się z klientem, bo to Tobie zależy na sprzedaży.
optimistic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:04   #2694
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez optimistic87 Pokaż wiadomość
To Ty masz umówić się kiedy będziesz dzwonić lub spotkasz się z klientem, bo to Tobie zależy na sprzedaży.
W niektórych przypadkach tak zrobiłam . Ale były tez sytuacje w których słyszałam- odezwę się . Jak osoba dłużej się nie odzywała, a wiedzialam ze katalog się konczy (w 4 mialam taka sytuacje) to do niej szłam, żeby wypytać czy juz chce cos zamówić. Czasami coś brała a czasami po raz kolejny slyszałam-ja zadzwonię, jeszcze nie. ehh
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:11   #2695
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;1817211 8]W niektórych przypadkach tak zrobiłam . Ale były tez sytuacje w których słyszałam- odezwę się . Jak osoba dłużej się nie odzywała, a wiedzialam ze katalog się konczy (w 4 mialam taka sytuacje) to do niej szłam, żeby wypytać czy juz chce cos zamówić. Czasami coś brała a czasami po raz kolejny slyszałam-ja zadzwonię, jeszcze nie. ehh
[/QUOTE]

nie przejmuj się ja też tak czasami mam.
czasami ludzie nie mówią wprost że czegoś nie chcą bo im głupio
cierpliwości najlepiej oglądaj z nimi katalog i coś doradzaj
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:29   #2696
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
Macie może jakieś sposoby na to aby próbki perfum trzymały się w etui i by nie wypadały? Ja dzisiaj wpadłam na pomysł i na samym dole przez całą długość etui przykleiłam wąziutki pasek taśmy bezbarwnej... jak narazie sie trzymaja... i nie wypadają... wyjmować też można... tylko to chyba nie jest rozwiązanie na dłuższy czas? Może jakieś inne propozycje?
Ja trzymam próbki w plastikowych etui oriflame (te za 50gr mieszczące 10 próbek) i mi z niego nie wypadają. A kilka etui trzymam razem w małej kosmetyczce o podobnych wymiarach.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:59   #2697
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez monitta89 Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś pytał o opinie dotyczącą plastrów do depilacji...
Nigdy nie miałam podobnych bo obawiałam się wydania kasy na coś co może okazać się nie wypałem. W Ori zaryzykowałam bo mogę zwrócić. I bardzo dobrze.
Dla mnie te plastry nie mają żadnych właściwości poza tym że boli jak się odrywa ale to oczywiste W sumie byłam pewna że po pierwszym oderwaniu nie usunę wszystkich włosków z danego kawałka, ale to co zobaczyłam po oderwaniu plastra... Na plastrze było ok 15 włosków, spróbowałam ponownie to samo, za 3 razem to samo, nie wiem ile razy musiała bym przykleić plaster aby się ich pozbyć z jednego miejsca. Jedno wiem na pewno aby tą metodą wydepilować całe łydki musiała bym siedzieć w łazience ze 3 godziny
Nie polecam!!!
Mogę Ci zadać osobiste pytanie?
Jakie masz włoski? Grube czy cienkie, jasne czy ciemne? Bo plastry takie nadają się właściwie tylko do włosków ciemnych, grubych, i najlepiej co najmniej półcentymetrowych.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:22   #2698
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Mogę Ci zadać osobiste pytanie?
Jakie masz włoski? Grube czy cienkie, jasne czy ciemne? Bo plastry takie nadają się właściwie tylko do włosków ciemnych, grubych, i najlepiej co najmniej półcentymetrowych.
Od tego jest wizaż Spełniam wszystkie wyżej wymienione warunki
Włoski grube ciemne i nie mierzyłam ich linijka ale pół centymetra to było na pewno. Mam depilator więc miałam ogólne pojęcie że przy krótkich włoskach nie da rady jednak depilator w moim przypadku się nie sprawdza- za długo trwa depilacja, efekt gładkich nóg utrzymywał się przez góra 4 dni... Kiedyś myślałam że to odrastają nowe włoski których tamtym razem nie wyrwałam, więc przez 2 tygodnie co drugi dzień się katowałam. Efekt był taki że włoski i tak odrastały ale się dosłownie wszystkie się wrastały. Poza laserem chyba nic nie sprawi że będę miała długo gładkie nogi- a że nie mam na razie kasy to mogę tylko pomarzyć
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:09   #2699
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez monitta89 Pokaż wiadomość
Od tego jest wizaż Spełniam wszystkie wyżej wymienione warunki
Włoski grube ciemne i nie mierzyłam ich linijka ale pół centymetra to było na pewno. Mam depilator więc miałam ogólne pojęcie że przy krótkich włoskach nie da rady j
Ehh czyli jednak nie mogę zrezygnować z Rossmannowskich plastrów w takim razie
Ale czekam na dalsze opinie
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:16   #2700
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Ehh czyli jednak nie mogę zrezygnować z Rossmannowskich plastrów w takim razie
Ale czekam na dalsze opinie
A są takie dobre te z R? Ja nie jestem zwolenniczką plastrów, ale próbowałam tylko dwa razy w życiu i to dawno temu, więc nie mam doświadczenia. Pewnie dużo się od tamtej pory zmieniło... Opłaca się? Może się skuszę na te z ori jednak W końcu to nie majątek, a dodatkowe PP się przydadzą. No chyba, że faktycznie okażą się takie beznadziejne.
Jeśli macie porównanie z innymi, to piszcie proszę opinie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.