Wszystko o Oriflame część V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 05:25   #4561
basiaaa
Raczkowanie
 
Avatar basiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 349
GG do basiaaa
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez basiaaa Pokaż wiadomość
Kurcze w ulotce jest kod tuszu 18998 a w katalogu 5 ten tusz ma kod 13966 :conf used:
I jak go zamówić
"Skorzystaj z dodatkowej oferty!Sprawdź specjalne ceny. Woda City-13789, serum w ampułkach Perfect Body-12541, tusz do kresek-18998 oraz konturówka do ust-19024."
Na stronie jest taka informacja więc od początku do był tusz do kresek a nie do rzęs
__________________
basiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:25   #4562
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
ja pier***** nie ma rozświetlających cieni :/ <zła>

Gdzie Ty to masz? Weszłam w braki i u mnie w brakach tylko 6 rzeczy się wyświetla i nie nowości ani nie te cienie...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:26   #4563
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kasia0204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Niechcący wystawiłam 2 takie same faktury a kwota jest spora. Jak anulować jedną z nich, bo nie chcę płacić 2 razy tego samego
napisz do nich maila a Ci anulują
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:27   #4564
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Mozesz pisac do nich prośbe o powiekszenie limitu kredytu ja mam w tej chwili
1,5 tys. limitu i wszystko gra
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:27   #4565
kosmetyczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

W mordkę....
W brakach perfumki SUN i kuracja do włosów. Zamówienie na dom na 10 maja, na biuro 7 maja więc wybrałam filię na Wrocław i będe miała na 5 maja.
A katalog masakra. Na dzień mamy wzięłam trochę.
__________________
konsultantka Mariza sponsor 011440
kosmetyczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:28   #4566
basiaaa
Raczkowanie
 
Avatar basiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 349
GG do basiaaa
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Gdzie Ty to masz? Weszłam w braki i u mnie w brakach tylko 6 rzeczy się wyświetla i nie nowości ani nie te cienie...
podczas zamawiania na fakturze jest brak
__________________
basiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:29   #4567
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

U mnie też brak na cienie - mam jednak nadzieję, że skoro nie były ujęte w liście braków pojawią się może jutro - albo w najbliższych dniach (może jakaś dostawa się opóźniła albo nie jest wprowadzona z racji długiego weekendu )
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 05:29   #4568
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Czy odcień Light ivory podkładu ujędrniającego z GG jest ciemny? Bo w katalogu w miarę jasno wyglądał, ale na stronie Oriflame pokazany jest jako ciemny... :/
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:29   #4569
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Mi się wydaje że na pewno na 10 maja nie dostaniemy paczek tylko max do czwartku!
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:52   #4570
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

"Proces rejestracji: „Kod promocyjny (jeśli znasz)...

Od Katalogu 7 w zakładce Możliwości/Rejestracja online znajdziesz nową funkcję: „Kod promocyjny (jeśli znasz)...” Wpisując w to pole swój Numer Konsultanta, sprawisz iż nowy Konsultant zostanie przypisany bezpośrednio do Ciebie. Skorzystaj z propozycji, która ułatwi drogę dostępu Twoim nowym Konsultantom!"




O co chodzi? I jak to zrobić?
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:55   #4571
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

hej u ,mnie tez brak odzywki,mydelka spa i tych cieni.zamowienie na 106 p po odliczemiu brakow i dostawa na 10 maja tak jak u Was.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 05:56   #4572
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Zamówienie poszło 150pp, oczywiście kredka rozświetlająca w brakach i mgiełka z grejpfrutem. Dostawa do domu 10.05. chyba oszaleli....
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:00   #4573
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

A ja musiałam się gimnastykować z zamówieniem W sumie wysłałam dopiero o 6:45...
Na jedno konto chciałam wysłać 200PP, na drugie jeden tani produkt, a resztę PP oddać sponsorce No i okazało się:
Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
ja pier***** nie ma rozświetlających cieni :/ <zła>

Jeden z 5 miał iść jako tani produkt... Zapomniałam o tym, wysłałam zamówienie, a potem musiałam coś domówić na drugie konto Wzięłam balsam po goleniu dla TŻ, bo dla sponsorki miałam już tylko kremy BioMaximum+ na 19PP to mi było szkoda.
Do tego źle miałam w swoich rachunkach zapisany produkt z BK (pomylone CH i CK) i mi się suma CH nie zgadzała z fakturą
No i jeszcze brak wody sun
Fajnie by było gdyby cienie się pojawiły najpóźniej do jutra, to się najwyżej domówi
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:01   #4574
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

ja na filie tez mam dopiero na 7 a tak zawsze bylo na drugi dzien;/ chrzani im sie tak wszystko ze to bajka jeszcze troche to firma runie bo nie daja sobie rady porażka a co do tych toreb to juz mam dosyc tego wszystkiego i nie chce mi sie tysiac razy liczyc i sprawdzac ale ze kilka brakow jest to moze akurat musieli drozej to naliczyć żal z rana juz takie nerwy, pisza ze petal quartz bedzie stopniowo znikac a tu o 6 rano wogole nie mozna jej kupic;/ i co musze drugie zamowienie skladac i oczywiscie jezeli wogole uda mi sie trafic zeby byly dostepne;/ ;/ sory ale musze sie wyzalic bo mnie w k u r * i a j*! woda sun tez w brakach i jakis lakier do wlosow! no poprostu klientki to nie wiem tak sie w k ur ***

Edytowane przez bojowwwnik
Czas edycji: 2010-05-03 o 06:06
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:03   #4575
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kasia0204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Niechcący wystawiłam 2 takie same faktury a kwota jest spora. Jak anulować jedną z nich, bo nie chcę płacić 2 razy tego samego
Dzwoń na infolinię!
Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
napisz do nich maila a Ci anulują
Troszkę ryzykowne zważając na to, że dzisiaj prawie nikt nie pracuje (więc reszta ma młyn), a jutro rano może być już spakowane...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-05-03 o 06:05
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:43   #4576
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
ja na filie tez mam dopiero na 7 a tak zawsze bylo na drugi dzien;/ chrzani im sie tak wszystko ze to bajka jeszcze troche to firma runie bo nie daja sobie rady porażka a co do tych toreb to juz mam dosyc tego wszystkiego i nie chce mi sie tysiac razy liczyc i sprawdzac ale ze kilka brakow jest to moze akurat musieli drozej to naliczyć żal z rana juz takie nerwy, pisza ze petal quartz bedzie stopniowo znikac a tu o 6 rano wogole nie mozna jej kupic;/ i co musze drugie zamowienie skladac i oczywiscie jezeli wogole uda mi sie trafic zeby byly dostepne;/ ;/ sory ale musze sie wyzalic bo mnie w k u r * i a j*! woda sun tez w brakach i jakis lakier do wlosow! no poprostu klientki to nie wiem tak sie w k ur ***
no dokladnie ja niestety bede miala tylko w paczce nowe perfumy bo zamowienia mialam glownie na te cienie w sztyfcie i sunki i co nie ma masakra klientki sie wkurza
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:48   #4577
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
no dokladnie ja niestety bede miala tylko w paczce nowe perfumy bo zamowienia mialam glownie na te cienie w sztyfcie i sunki i co nie ma masakra klientki sie wkurza
dobrze chociaz ze nie naklaniajam klientki ktora bardzo lubie zeby wybrala sun i ze bedzie lepszy bo zamówiła sobie moon a tu bach zasugerowałabym i by sie okazalo ze tego nie dostanie;/
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:54   #4578
Lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 208
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Jest już może terminarz szkoleń?? Nie mogę znaleźć..
__________________
Miłośniczka kosmetyków!!

Żona kochającego męża, mama kochających córeczek !!!


Lady26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 06:55   #4579
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

normalnie idzie się wściec mam braki jeszcze z 6 ... na szampon przeciwłupieżowy i nabłyszczający balsam w spray'u a z tego oczywiście na SUN ;/ rozświetlający cień na których to produktach bardzooo mi zależało ale cóż.... . ale chociaż paczuszka już w środę ma być:jup i: i mimo braków 233 PP się udało zebrać ,
Wzięłam dla siebie serum na końcóweczki używała któraś?? Czy dobre?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans

Edytowane przez cukierecek27
Czas edycji: 2010-05-03 o 06:57
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 07:45   #4580
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

hej jestem nowa w ori i mam pytanko mianowicie , jeśli chce zamówic cały ten zestaw do stóp z ulotki to jaki kod mam wpisać i czy trzeba mieć jakąś odpowiednią ilość punktów ?
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 07:46   #4581
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Gdzie Ty to masz? Weszłam w braki i u mnie w brakach tylko 6 rzeczy się wyświetla i nie nowości ani nie te cienie...
przy zamówieniu jest :/ ja zamawiałam na filię w łodzi :/ kurde jestem taka zła że szok
nowe klientki chciały te cienie :/ ciekawe co ja im powiem :/ i ja też chciałam 4
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 07:50   #4582
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Hej dziewczyny chciałam zamówić ten zestaw delight(krem do ciała,woda toaletowa i dezodorant) i dezodorant nalicza mi na fakturze dwa razy,a próbowałam już kilka razy wpisywać. Raz nalicza w cenie promocyjnej a zaraz pod spodem jeszcze raz w katalogowej. Napisałam do nich maila,ale zamówienie wysłałam ze względu na to,ze zanim mi odpiszą to już pewnie będzie masa braków. Myślicie ,ze mają możliwość skorygowania tego przed wysłaniem paczki do mnie?
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"

Edytowane przez Zaczarowana18
Czas edycji: 2010-05-03 o 07:52
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:01   #4583
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
ja na filie tez mam dopiero na 7 a tak zawsze bylo na drugi dzien;/ chrzani im sie tak wszystko ze to bajka jeszcze troche to firma runie bo nie daja sobie rady porażka a co do tych toreb to juz mam dosyc tego wszystkiego i nie chce mi sie tysiac razy liczyc i sprawdzac ale ze kilka brakow jest to moze akurat musieli drozej to naliczyć żal z rana juz takie nerwy, pisza ze petal quartz bedzie stopniowo znikac a tu o 6 rano wogole nie mozna jej kupic;/ i co musze drugie zamowienie skladac i oczywiscie jezeli wogole uda mi sie trafic zeby byly dostepne;/ ;/ sory ale musze sie wyzalic bo mnie w k u r * i a j*! woda sun tez w brakach i jakis lakier do wlosow! no poprostu klientki to nie wiem tak sie w k ur ***
no dziwne że dopiero 7 bo ja mam na 5. bo spakują dopiero jutro...

nie denerwuj się szkoda nerw, mi już przeszło ale zgadzam się z Tobą robią coś jako nowość i tego nie ma lipa
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:02   #4584
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

zamawiałam o 6 .09 zamówienie miałam na 165 punktów, sobie wziełam miedzy innymi precious 1 szt , paczka może już w środę
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:07   #4585
anultek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Witam! Ja na szczęście nie miałam żadnych braków (Poznań), więc jestem zadowolona. Udało mi się zebrać 125pkt to nie dużo ale zawsze coś Założyłam sobie subskrypcje wellness czy miała już może któraś z was te koktajle? Czy one faktycznie są dobre, bo przydało by mi się z 3 kg schudnąć.
anultek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:12   #4586
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Wzięłam dla siebie serum na końcóweczki używała któraś?? Czy dobre?
Ja mam i chętnie używam serum (chodzi o to żółte). Mam włosy do pasa, gęste, ale cienkie. Nakładam na wilgotne włosy mniej więcej od połowy po końce. Zużywam na to 2-3 naciśnięcia dozownika i jak dotąd nie zużyłam jeszcze pierwszego opakowania (zamówiłam jak tylko weszło do sprzedaży). Specyfik rozcieram po powierzchni palców i przeczesuję nimi włosy. Potem czeszę grzebieniem lub szczotką żeby dokładnie rozprowadzić. Włosy są po nim jakby posklejane, tzn chodzi mi o rozdwajające się końcówki, bo włosy jeden do drugiego się od tego nie kleją Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi... Raz w tygodniu w zupełności wystarczy, żeby w miarę utrzymać efekt, więc jak najbardziej na +
Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
hej jestem nowa w ori i mam pytanko mianowicie , jeśli chce zamówic cały ten zestaw do stóp z ulotki to jaki kod mam wpisać i czy trzeba mieć jakąś odpowiednią ilość punktów ?
Ulotka była ważna do wczoraj, więc dzisiaj już chyba nic z niej nie zamówisz...
Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam zamówić ten zestaw delight(krem do ciała,woda toaletowa i dezodorant) i dezodorant nalicza mi na fakturze dwa razy,a próbowałam już kilka razy wpisywać. ... Myślicie ,ze mają możliwość skorygowania tego przed wysłaniem paczki do mnie?
Albo zredukują, albo najwyżej oddasz Ja też bym zamówiła na twoim miejscu
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:13   #4587
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

. ok dziękuję
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:13   #4588
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam zamówić ten zestaw delight(krem do ciała,woda toaletowa i dezodorant) i dezodorant nalicza mi na fakturze dwa razy,a próbowałam już kilka razy wpisywać. Raz nalicza w cenie promocyjnej a zaraz pod spodem jeszcze raz w katalogowej. Napisałam do nich maila,ale zamówienie wysłałam ze względu na to,ze zanim mi odpiszą to już pewnie będzie masa braków. Myślicie ,ze mają możliwość skorygowania tego przed wysłaniem paczki do mnie?
wlasnie napisalam im maila co do tych torebek i kosmetyczek zeby mi wyrzucili te ktore policzyło drożej ale nie sadze zeby tego nie przyslali.. pewnie bedzie tak ze przysla a trzeba bedzie oddac i w nastepnym zamowieniu tylko punkty niepotrzebnie nam zabiorą;/

Edytowane przez bojowwwnik
Czas edycji: 2010-05-03 o 08:15
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:15   #4589
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez anultek Pokaż wiadomość
Witam! Ja na szczęście nie miałam żadnych braków (Poznań), więc jestem zadowolona. Udało mi się zebrać 125pkt to nie dużo ale zawsze coś Założyłam sobie subskrypcje wellness czy miała już może któraś z was te koktajle? Czy one faktycznie są dobre, bo przydało by mi się z 3 kg schudnąć.
moja sponsorka tego używa i troche schudła ale tylko na początku kuracji, teraz mówi że czuje się lżej bo tym
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:16   #4590
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
wlasnie napisalam im maila co do trych torebek i kosmetyczek zeby mi wyrzucili te ktore policzyło drożej ale nie sadze zeby tego nie przyslali.. pewnie bedzie tak ze przysla a trzeba bedzie oddac i w nastenym zamowieniu tylko punkty niepotrzebnie nam zabiorą;/
Pewnie tak...no ja też im własnie napisałam. Wkurza mnie takie coś,dlaczego mam płacić (dosłownie i w przenośni) za ich błędy i jeszcze pożniej biegać żeby to zwrocić.
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.