Wszystko o Oriflame część VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 08:54   #1921
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Zgadzam się z BogaczKą22 Wlasnie to co uczula to nie miąższ, o ktorym mowa w kremie Pure nature aloeas& arnika. Bynajmiej tak p. kosmetyczka mówila na spotkaniu

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

a tą wodą i zapowiedzią dali ciała... ;/ ....
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:47   #1922
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Mam pytanie jak stosować odżywkę HairX do włosów farbowanych? Czy ją się spłukuje?
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 10:15   #1923
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jak stosować odżywkę HairX do włosów farbowanych? Czy ją się spłukuje?
Tak spłukuje się
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:15   #1924
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

W brakach 19297 G.G. - ŻEL DO MODELOWANIA BRWI 4 ML Na dodatek nie ma w raportach że jest on w brakach, a klientce na nim bardzo zależało bo chciała pęsetę...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:10   #1925
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
W brakach 19297 G.G. - ŻEL DO MODELOWANIA BRWI 4 ML Na dodatek nie ma w raportach że jest on w brakach, a klientce na nim bardzo zależało bo chciała pęsetę...
Jakby była dla Ciebie to tam pal licho no nie ale jak już klientka... musimy ciężko ślinę przełykać aby powiedzieć że znów czekoś nie ma...

Ponawiam pytanko: Ma ktoś torebkę Monogram?? w nią A4 się zmieści . Z wielką prośbą jak ktoś ma foto ....
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:25   #1926
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
W brakach 19297 G.G. - ŻEL DO MODELOWANIA BRWI 4 ML Na dodatek nie ma w raportach że jest on w brakach, a klientce na nim bardzo zależało bo chciała pęsetę...
Teraz się cieszę, że zamawiałam w poniedziałek rano, bo się załapałam na żel i pęsętę. Zel fajny
Z niedzieli na poniedziałek az nie mogłam spac, bo myslałam o brakach, że znowu czegoś nie będzie, żenujące
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:35   #1927
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

No nic dziwnego bo ciagle tłumaczyć ze to znow w brakach ze tamto to juz nerwy noszą... ja tez jak wstalam balam sie werfikacji... ale na szczescie tylko ta nieszczezna baza pod makijaz ale to dla mnie : to tam nienajwazniejsze.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 13:44   #1928
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Teraz się cieszę, że zamawiałam w poniedziałek rano, bo się załapałam na żel i pęsętę. Zel fajny
Z niedzieli na poniedziałek az nie mogłam spac, bo myslałam o brakach, że znowu czegoś nie będzie, żenujące
Ja dzisiaj właśnie odebrałam już trzecią paczkę (zamawiałam dwie w pn i jedną we wt) i prawie wszystko było. Teraz chciałam dzisiaj zamówić kolejną a tu niespodzianka
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:27   #1929
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

dziewczynki ma któraś z was komplet mata i torba plażowa z k9??
mogłabym prosic o zdjecie na katalgowy bądz tutaj, wiem ze już ich nie ma ale chce wiedziec co straciłam
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:41   #1930
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

mi się udało namówić mamę, babcię i siostrę na małe zakupy z 10 i dzięki temu dodając swoje (tonik optimals, odżywka na lato i płyn Feminelle) mogę sobie wziać ten zestaw Discover China strasznie mi się podoba zapach. nie robię w wakacje wogóle zamówień ale na te rzeczy się skuszę bo mi się kończą a jak u Was? podoba się 10? (ja nawet nie brałam katalogów bo i tak nie będę miała zamówień...)
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:54   #1931
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Złotqo, bez katalogów faktycznie nie będziesz ich miała. Kup choć kilka a pojawią się
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 16:00   #1932
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
mi się udało namówić mamę, babcię i siostrę na małe zakupy z 10 i dzięki temu dodając swoje (tonik optimals, odżywka na lato i płyn Feminelle) mogę sobie wziać ten zestaw Discover China strasznie mi się podoba zapach. nie robię w wakacje wogóle zamówień ale na te rzeczy się skuszę bo mi się kończą a jak u Was? podoba się 10? (ja nawet nie brałam katalogów bo i tak nie będę miała zamówień...)
Dlaczego miałabyś nie mieć zamówień?
Ja mam już 75PP z 10 + swoje i rodziny ...ale... Może lepiej się chwalić nie będę, bo potem do 100 nie będę mogła dobić
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:13   #1933
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

moja paczuszka dzisiaj doszła <jupi> niestety w pracy jestem ale siostra mi napisała... co sprawdzę na stronie dhl za każdym razem po odebraniu przesyłki mam inne nazwisko... sie znaczy to samo ale zawsze je inaczej odczytają hehe ważne że jest.. za 2 godz. już bede się mogła cieszyć

wiecie może czy żel pod prysznic i do włosków MEN pieni się?? bo moj chłopak woli myć się mydłem bo "pieni się" .. i chciała bym go przekonać do jakiegoś żelu pod prysznic..
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:44   #1934
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Jestem zachwycona 10 katalogiem Nie wiem skąd wezmę kase na te wszystkie kosmetyki, które wpadły mi w oko :P I jak na razie mam tylko zamówienie mamy i juz mam 59 pkt
Zastanawiam sie też nad tym zegarkiem z 26 strony... Ładnie prezentuje się na zdjęciu, ale czy na żywo bedzie równie atrakcyjny... Hmmm... Mam złe wspomnienia z zamawiania biżuterii z katalogu (na zdjęciu naszyjnik, bransoletka i kolczyki z avonu były przecudne, a na żywo wyglądały jak jakieś tanie, bazarkowe- oddałam je 6-letniej siostrze :P )... Jeszcze to przemyślę A Wy Dziewczyny będziecie zamawiać te zegarki?
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:23   #1935
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ojjj mi tez wpadlo w oko dosć duzo rzeczy.. niestety ..... hahaha cos czuje ze duzo kasy pojdzie .... oczywiscie zestawik chinski za 12,90 też sama wydam te 80zł na katalog hahaha

pozdrawiam
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:28   #1936
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja też mam wiele kosmetyków upatrzonych. Ale nie zachwycajcie się tak bo nie wiadomo jakie będą braki...
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:33   #1937
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ciiii... tylkonie braki daj nam sie chwilke pocieszyc hahaha
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:49   #1938
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ok . Mam do was pytanie co sądzicie o cieniach mineralnych Giordani Gold?Bo jest ładny odcień i tak mnie kusi aby wziąć,ale czy warte są swojej ceny ?A i jeszcze jedno gdybyście miały fotkę z odcieniem tym brązowym byłabym wdzięczna.
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai

Edytowane przez oliwia5
Czas edycji: 2010-06-17 o 17:50
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:29   #1939
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Złotqo, bez katalogów faktycznie nie będziesz ich miała. Kup choć kilka a pojawią się
Same się nie pojawiają, ja z 9 na kilka klientek mam zamówienie na 1 odżywkę do paznokci... Akcje rekrutacyjne też beznadziejnie mi poszły, bo na 20 kontaktów nikt nie przyszedł na warsztaty, zresztą od kilku miesięcy to połowa mi nie potwierdza, że przyjdzie, 1/4 odpisuje na ostatnią chwilę, że coś wypadło a 1/4 pisze, że przyjdzie a nie przychodzi i mój czas marnuje. Klientek wśród koleżanek nie mam, bo po 1 mam ich zaledwie kilka (elektronika;p) a po 2 to dla nich za drogo Także zostają mi jakieś panie z akcji rekrutacyjnych, które rzadko się zapiszą, jak już to zrobią to nie chcą być konsultantkami i średnio co 3 katalogi biorą dla siebie za 20PP a jeśli się nie zapiszą to gdy poznają kosmetyki na warsztatach to szukają konsultantki wśród znajomych lub takiej co im do domu samochodem dowiezie nawet najmniejsze zamówienie. Tłuczenie się z przesiadkami w sumie 3h by dostać się na drugi koniec miasta i zawieźć zamówienie jest mało opłacalne za 100zł a ja musiałam iść na kompromis 50zł. Mam 56PP dziękiwłasnemu zamówieniu i tak chyba zostanie, a na przyszłość się ograniczę... Pod koniec zeszłego roku i na początku tego lepiej mi szło i nawet kilka razy miałam BK, ale klientki znalazły konsultantki bliżej niż ja. Zaulotkowałam kiedyś cały blok i też żadnej chętnej. Ori chyba nie jest dla mnie, nie umiem wciskać katalogu pani w kiosku/mięsnym i każdym sklepie w którym bywam. Za to moja koleżanka, którą zapisałam, nie ma problemu z uzbieraniem 100PP w Trzebnicy.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 18:42   #1940
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

dziewczyny jutro bede sklada zamowienie z Ori. I chcielismy sobie z TZem narobic zapasow zeli do kapieli i szamponow. I tak patrze, ze wlasciwie to nie ma za duzo meskich zeli ani szamponow o typowo meskim zapachu chyba, ze zle patrze...
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:56   #1941
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja zawsze zamawiam po 8- 10 katalogów i obmyślam, gdzie je rozdać (choć często wystarcza mi 3- 4 by zebrać 100pp).

Kampanię rekrutacyjną prowadzę ciągle, cały czas wierzę że znajdą się osoby które będą chciały współpracować z Oriflame (sama zapisywałam się za 20zł).
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:26   #1942
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

źle mnie zrozumiałyście. mam swoje stałe klientki - koleżanki z roku. niestety prawie wszystkie wyjeżdżają na wakację do domu rodzinnego. tak więc wiem, że nie ma sensu im pokazywać katalog bo i tak nie będziemy się widzieć. tak już jest że od czerwca do września mam słaby utarg. robię więc małe zamówienie dla siebie, rodziny i przyjaciółek z mojego miasta i okolic. a to na tyle bliskie koleżanki że wystarczy im link do katalogu
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:35   #1943
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez oliwia5 Pokaż wiadomość
Ok . Mam do was pytanie co sądzicie o cieniach mineralnych Giordani Gold?Bo jest ładny odcień i tak mnie kusi aby wziąć,ale czy warte są swojej ceny ?A i jeszcze jedno gdybyście miały fotkę z odcieniem tym brązowym byłabym wdzięczna.
Ja sobie teraz wzięłam z kat.9 cienie szare i naprawdę są bardzo fajne. Ładny delikatny odcień, dobrze się rozprowadzają, polecam , dokupię sobie jeszcze inne kolory.
Poluję jeszcze na tę paletkę GG z fioletowymi cieniami, jak będą w promocji to na pewno sobie wezmę
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:05   #1944
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Kochane w 11 chyba będą nowe pomadki W cenniku z 10 są próbki "PURE COLOUR"

A co do braków, to dorzuciłam do koszyka jeszcze emalię 2 w 1 do paznokci i błyszczyk hot pink i też są w brakach Nie mogę uzbierać 9PP do 100 dla swojej sponsorki. Ja już mam 209 na swoje konta i żałuję, że jej tych 9 nie zostawiłam
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:51   #1945
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Jakby była dla Ciebie to tam pal licho no nie ale jak już klientka... musimy ciężko ślinę przełykać aby powiedzieć że znów czekoś nie ma...

Ponawiam pytanko: Ma ktoś torebkę Monogram?? w nią A4 się zmieści . Z wielką prośbą jak ktoś ma foto ....
Mam jest bardzo ladna,elegancka, jestem z niej zadowolona i a4 mieści a zdjęcia to wydaje mi się że gdzieś były już na katalogowym? ale nie jestem pewna

matę też mam wietrzy się na balkonie bo strasznie śmierdziała a tak ogólnie to jak zwykła mata tylko że w fajne kolorowe paseczki -szkoda że nie jest większa, jak cos to jutro mogę zrobić zdjęcie
a torbę z tej serii już dałam klientce ale też wydaje się ok

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
W brakach 19297 G.G. - ŻEL DO MODELOWANIA BRWI 4 ML Na dodatek nie ma w raportach że jest on w brakach, a klientce na nim bardzo zależało bo chciała pęsetę...
jeżeli jej bardzo na pęsecie zależy to też oddzielnie ją może kupić bo widzę że jest dostępna albo jakiś inny produkt niech sobie weźmie jak może
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:00   #1946
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
dziewczyny jutro bede sklada zamowienie z Ori. I chcielismy sobie z TZem narobic zapasow zeli do kapieli i szamponow. I tak patrze, ze wlasciwie to nie ma za duzo meskich zeli ani szamponow o typowo meskim zapachu chyba, ze zle patrze...
Ja sobie chwalę North For Men - w zestawie z antyperspirantem po 16,90 (CK)
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:10   #1947
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
jeżeli jej bardzo na pęsecie zależy to też oddzielnie ją może kupić bo widzę że jest dostępna albo jakiś inny produkt niech sobie weźmie jak może
Wydaje mi się, że bardziej zależy jej jednak na żelu Przy okazji chciała skorzystać z promocji, a tak to nie weźmie ani jednego, ani drugiego. Poza tym sama ją nakręciłam, bo mówiłam że raczej nie będę mogła nic załatwić w tej sprawie. Dzisiaj rano doszły mi cienie, więc pospiesznie do niej napisałam, że mam możliwość skorzystać z promocji. Ona się bardzo ucieszyła, a tu teraz A to moja najlepsza klientka...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:07   #1948
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
Mam jest bardzo ladna,elegancka, jestem z niej zadowolona i a4 mieści a zdjęcia to wydaje mi się że gdzieś były już na katalogowym? ale nie jestem pewna

matę też mam wietrzy się na balkonie bo strasznie śmierdziała a tak ogólnie to jak zwykła mata tylko że w fajne kolorowe paseczki -szkoda że nie jest większa, jak cos to jutro mogę zrobić zdjęcie
a torbę z tej serii już dałam klientce ale też wydaje się ok

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



jeżeli jej bardzo na pęsecie zależy to też oddzielnie ją może kupić bo widzę że jest dostępna albo jakiś inny produkt niech sobie weźmie jak może

Nie ma tej torby mogłabyś wstawić:pro si: tak ładnie proszę hihihi bo tak się złakomiłam na nią
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:45   #1949
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Dodaję do braków jeszcze
* balsam stopniowo opalający Silk Satin Radiance
*balsam w sprayu Silk Satin Radiance
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai

Edytowane przez oliwia5
Czas edycji: 2010-06-18 o 10:46
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:09   #1950
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Nie ma tej torby mogłabyś wstawić:pro si: tak ładnie proszę hihihi bo tak się złakomiłam na nią
oki zaraz wstawiętylko proszę niech ktoś mnie nakieruje po kolei co mam robić bo nie wklejalam nigdy na katalogowy
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.