Promocje w Sephorze - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 13:43   #1441
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

Wiecie może ile w S. kosztuje Cristobal? I L de Lolita?
W najbliższym czasie nie będzie mnie niestety w mieście i nie mam dostępu do S.
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:00   #1442
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Promocje w Sephorze

A ja chciałam jeszcze dopisać o różnicach pomiędzy kartami sephora black i gold, bo pamiętam, że swego czasu ten temat był dyskutowany. Otóż z w miesiącu urodzin jako posiadaczka karty sephora black dostałam kupon uprawniający do odbioru dwóch miniaturek cieni sephora bez konieczności dokonania zakupów i podwójnego naliczenia punktów przy ewentualnych zakupach. Jako posiadaczka karty sephora gold dostałam kupon uprawniający do zakupu dowolnej rzeczy w cenie do 130 PLN za 1 PLN i oczywiście podwójne naliczenie punktów przy zakupach.
Swoją drogą nie wiem czemu dostaję oferty i na czarną kartę i na złotą. Ta pierwsza powinna być nieaktywna chyba skoro dostałam tą drugą...
__________________
.CENTER]
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:04   #1443
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

A jak często robisz zakupy w sephorze, że dostałaś złotą kartę?
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:12   #1444
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Promocje w Sephorze

Mniej więcej raz w miesiącu, bo kupuję tam szampon, ale przyznaję szczerze, że wydaję niewielkie kwoty. Dlatego sama się zdziwiłam jak mi przysłali tę kartę. Chociaż faktycznie od kiedy ją mam zdarza mi się skusić na coś droższego, bo faktycznie się opłaca.
__________________
.CENTER]
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:16   #1445
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

Ja dostałam czarną jakieś 2 miesiące temu, może kiedyś dostanę złotą Zakupy też robię mniej więcej raz w miesiącu - po wypłacie szaleję W tym miesiącu byłam 2 razy - raz dwie butelki perfum niecałe 250zł, drugi raz dwie butelki perfum niecałe 350 zł... Teraz już mi się kończą środki na koncie, więc dopiero za jakiś miesiąc pójdę
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:41   #1446
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Mniej więcej raz w miesiącu, bo kupuję tam szampon, ale przyznaję szczerze, że wydaję niewielkie kwoty. Dlatego sama się zdziwiłam jak mi przysłali tę kartę. Chociaż faktycznie od kiedy ją mam zdarza mi się skusić na coś droższego, bo faktycznie się opłaca.
Kurcze też bym chciała Złotąjak są takie oferty.mam czarną i też często robię zakupy i wydaje całkiem niezłe sumki,w lipcu byłam 2 razy i wydałam 199zł i 540zł,więc to chyba nie zależy od wydanej kwoty.Może Ty masz ładne oczy i dlatego dostałaś złota,ja widocznie jestem
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:09   #1447
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kurcze też bym chciała Złotąjak są takie oferty.mam czarną i też często robię zakupy i wydaje całkiem niezłe sumki,w lipcu byłam 2 razy i wydałam 199zł i 540zł,więc to chyba nie zależy od wydanej kwoty.Może Ty masz ładne oczy i dlatego dostałaś złota,ja widocznie jestem
Ddiano, zaręczam Ci, ze posiadanie złotej karty nie robi aż tak dużej różnicy od posiadania czarnej. Bo dni VIP tylko o 3 dni przedłużone, prezent urodziny za złotówkę wśród asortymentu do 130 zł (ale co to za nędzna suma, w porównaniu do tego, ile tam sie zostawia kasy miesięcznie), a poza tym żadnych innych różnic nie ma!!! Naprawdę nie czuję zadnej różnicy z przejscia z czarnej na gold ..... Nie przysyłają żadnych katalogów z próbkami ani nic ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 17:22   #1448
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ddiano, zaręczam Ci, ze posiadanie złotej karty nie robi aż tak dużej różnicy od posiadania czarnej. Bo dni VIP tylko o 3 dni przedłużone, prezent urodziny za złotówkę wśród asortymentu do 130 zł (ale co to za nędzna suma, w porównaniu do tego, ile tam sie zostawia kasy miesięcznie), a poza tym żadnych innych różnic nie ma!!! Naprawdę nie czuję zadnej różnicy z przejscia z czarnej na gold ..... Nie przysyłają żadnych katalogów z próbkami ani nic ...
no,a tylko jeden ten prezent za 1żł można wybrać?czy można kilka w tej kwocie?
ja w tym roku miałam tylko 2 razy dni VIP,a mogłabym 12 na rok
na stronie Sephory napisane,że TYLKO NAJLEPSZE KLIENTKI,tzn,że ja to niby ta gorsza.Mi to rzadko próbki fajne daja,nie wiem,ale w G.Bałtyckiej nigdy nie mają pojemniczków,ani próbeczek jedzą je czy co?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:26   #1449
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
no,a tylko jeden ten prezent za 1żł można wybrać?czy można kilka w tej kwocie?
ja w tym roku miałam tylko 2 razy dni VIP,a mogłabym 12 na rok
na stronie Sephory napisane,że TYLKO NAJLEPSZE KLIENTKI,tzn,że ja to niby ta gorsza.Mi to rzadko próbki fajne daja,nie wiem,ale w G.Bałtyckiej nigdy nie mają pojemniczków,ani próbeczek jedzą je czy co?
moze nie jedza, ale prosze...tutaj odpowiedz znalazlam dlaczego w perfumeriach brakuje probek...

http://allegro.pl/item1167499559_thi...er_okazja.html
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:30   #1450
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
moze nie jedza, ale prosze...tutaj odpowiedz znalazlam dlaczego w perfumeriach brakuje probek...

http://allegro.pl/item1167499559_thi...er_okazja.html
no,nieżarty sobie robią
wizaż i allegro,to tam trafiają NASZE gratiski do niemało wydanej kasy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:34   #1451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
no,a tylko jeden ten prezent za 1żł można wybrać?czy można kilka w tej kwocie?
ja w tym roku miałam tylko 2 razy dni VIP,a mogłabym 12 na rok
na stronie Sephory napisane,że TYLKO NAJLEPSZE KLIENTKI,tzn,że ja to niby ta gorsza.Mi to rzadko próbki fajne daja,nie wiem,ale w G.Bałtyckiej nigdy nie mają pojemniczków,ani próbeczek jedzą je czy co?
No właśnie tak TYLKO jeden prezent za 1 zł na urodziny! Tez mi kurde łąskę robią. Co innego jakby można było za 1zł wziąć coś, co kosztuje np 4 stówki, ooo! to wtedy by sie opłacało golda mieć, a tak... bezsens....
A dni VIP to juz widze legendami obrosły ... prawda jest taka, ze dni VIP ze zniżka -20% są ok 3-4 razy w roku, faktem jest, że nie wszytskim wysyłaja sms-y (bo prostu nie daliby rady wszystkim !!), ale to nei znaczy, że Tobie nie przysługuje ta zniżka - owszem, przysługuje!! Nawet na karcie black - a wiem co mówie, bo jeszcze za czasów czarnej karty nie dostajac sms-ow robiłam zakupy w dni VIP i rabat dostałam za każdym razem Uwierz, ze nawet goldom dają mało próbek - po prostu trzeba sie zawsze o swoje upominać, no chyba, ze trafi sie naprawde miłą i fajna Pani.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 17:49   #1452
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No właśnie tak TYLKO jeden prezent za 1 zł na urodziny! Tez mi kurde łąskę robią. Co innego jakby można było za 1zł wziąć coś, co kosztuje np 4 stówki, ooo! to wtedy by sie opłacało golda mieć, a tak... bezsens....
A dni VIP to juz widze legendami obrosły ... prawda jest taka, ze dni VIP ze zniżka -20% są ok 3-4 razy w roku, faktem jest, że nie wszytskim wysyłaja sms-y (bo prostu nie daliby rady wszystkim !!), ale to nei znaczy, że Tobie nie przysługuje ta zniżka - owszem, przysługuje!! Nawet na karcie black - a wiem co mówie, bo jeszcze za czasów czarnej karty nie dostajac sms-ow robiłam zakupy w dni VIP i rabat dostałam za każdym razem Uwierz, ze nawet goldom dają mało próbek - po prostu trzeba sie zawsze o swoje upominać, no chyba, ze trafi sie naprawde miłą i fajna Pani.
ja esy dostaję,te śmieszne kupony z 10% rabatem też,tylko co to jest
Dostaje czasami od jednej fajnej jej 20% zniżkę(one mają je co miesiąc)
a o gratisiki pytam i przeważnie słyszę odp,w przyszłym tyg,bo własnie się skończyły
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:26   #1453
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Promocje w Sephorze

Powiem tak: ja robię zakupy za ok. 70PLN miesięcznie więc prezent za 130 to dla mnie coś, chociaż jak widac dla osob takich jak Corii najwyraźniej to tyle co pierdnąć. Dni VIP są przedłużone a ja osobiście jeszcze co jakiś czas dostaję propozycje promocj na produkty z działu w którym najczęsciej kupuję (w moim wypadku jak juz pisałam to pielęgnacja włosów).
Tak czy inaczej może różnica nie jest wielka, ale od kiedy mam złota kartę robię tam zakupy częściej i kupuję więcej, bo w moim odczuciu się opłaca. Może gdybym wydawała po kilkaset PLN to nie robiłoby mi to różnicy, póki co na takie szaleństwa mnie nie stać, więc się cieszę jeśli mogę coś kupić taniej.
__________________
.CENTER]

Edytowane przez tiofen
Czas edycji: 2010-08-06 o 18:28
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:35   #1454
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Powiem tak: ja robię zakupy za ok. 70PLN miesięcznie więc prezent za 130 to dla mnie coś, chociaż jak widac dla osob takich jak Corii najwyraźniej to tyle co pierdnąć. Dni VIP są przedłużone a ja osobiście jeszcze co jakiś czas dostaję propozycje promocj na produkty z działu w którym najczęsciej kupuję (w moim wypadku jak juz pisałam to pielęgnacja włosów).
Tak czy inaczej może różnica nie jest wielka, ale od kiedy mam złota kartę robię tam zakupy częściej i kupuję więcej, bo w moim odczuciu się opłaca. Może gdybym wydawała po kilkaset PLN to nie robiłoby mi to różnicy, póki co na takie szaleństwa mnie nie stać, więc się cieszę jeśli mogę coś kupić taniej.
tu nie chodzi,że tyle wydajemy,ale po 30ce trzeba bardziej dbać i kosmetyki droższe więc trzeba wydać 400zł na dobry krem
no i każdy ma swoje hobby,ja uwielbiam robić zakupy,zwłaszcza w Sephorze

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

jeśli ja najwięcej kupuje z pielęgnacji i zapachów to z tego działu będę miała promocje?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:50   #1455
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Promocje w Sephorze

Tak, na tym to polega - proponuja promocje z działu w którym najwięcej kupujesz. Ja naprawdę rozumiem kupowanie droższych rzeczy i kosmetyków, twierdzę tylko, że słabe stwierdzenie że np. promocja urodzinowa jest nieciekawa bo możesz wybrać za 'jedyne' 130 a nie kilkaset, bo w gruncie rzeczy oni nie mają obowiązku obchodzić twoich urodzin. Jeśli nie interesuje mnie nic tak 'taniego' to przeciez i tak mogę coś wybrac np. na prezent, zrobić zakupy dla kogoś albo poprostu kupić jakiś 'drobiazg' tak ot. A fakt, że dni VIP są przedłużone tez wydaje mi się fajnym udogodnieniem, bo osobiście nie zawsze miałam czas pojechac na zakupy akurat w wyznaczonym terminie.
Nie twierdzę, że złota karta to super_mega_cud, twierdzę tylko że faktycznie pozwala mi zaoszczędzić w porównaniu do czarnej.
Tyle.
__________________
.CENTER]
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:40   #1456
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Sephorze

a jak zdobyć jakąkolwiek kartę ? :glupek:
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:44   #1457
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a jak zdobyć jakąkolwiek kartę ? :glupek:
poproś o formularz,wypełnij oddaj i karta przyjdzie pocztą.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:51   #1458
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Tak, na tym to polega - proponuja promocje z działu w którym najwięcej kupujesz. Ja naprawdę rozumiem kupowanie droższych rzeczy i kosmetyków, twierdzę tylko, że słabe stwierdzenie że np. promocja urodzinowa jest nieciekawa bo możesz wybrać za 'jedyne' 130 a nie kilkaset, bo w gruncie rzeczy oni nie mają obowiązku obchodzić twoich urodzin. Jeśli nie interesuje mnie nic tak 'taniego' to przeciez i tak mogę coś wybrac np. na prezent, zrobić zakupy dla kogoś albo poprostu kupić jakiś 'drobiazg' tak ot. A fakt, że dni VIP są przedłużone tez wydaje mi się fajnym udogodnieniem, bo osobiście nie zawsze miałam czas pojechac na zakupy akurat w wyznaczonym terminie.
Nie twierdzę, że złota karta to super_mega_cud, twierdzę tylko że faktycznie pozwala mi zaoszczędzić w porównaniu do czarnej.
Tyle.
Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Powiem tak: ja robię zakupy za ok. 70PLN miesięcznie więc prezent za 130 to dla mnie coś, chociaż jak widac dla osob takich jak Corii najwyraźniej to tyle co pierdnąć. Dni VIP są przedłużone a ja osobiście jeszcze co jakiś czas dostaję propozycje promocj na produkty z działu w którym najczęsciej kupuję (w moim wypadku jak juz pisałam to pielęgnacja włosów).
Tak czy inaczej może różnica nie jest wielka, ale od kiedy mam złota kartę robię tam zakupy częściej i kupuję więcej, bo w moim odczuciu się opłaca. Może gdybym wydawała po kilkaset PLN to nie robiłoby mi to różnicy, póki co na takie szaleństwa mnie nie stać, więc się cieszę jeśli mogę coś kupić taniej.
Dla jednym taki prezent urodzinowy wyda się mało atrakcyjny,a dla innych wielce atrakcyjny, to rozumiem, ale ja tylko wyrażam swoją opinię, wolno mi. Nie rozumiem natomiast atakowania za taki właśnie,a nie inny pogląd. Na dzień dzisiejszy dobrze ci radzę - weź się i czep tramwaju.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:49   #1459
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

A można kupić coś droższego i zapłacić 130 zł mniej?
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 15:43   #1460
Architekt_Stylu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 41
Dot.: Promocje w Sephorze

Dziś dostałam na maila info że mając Białą Karte sephoty do 16 sierpnia moje zakupy będą liczone podwójnie, ot taka gratka dla tych co maja Podstawową Kartę!
Tak na prawdę chcę opowiedzieć o mojej przygodzie z białą kartą: otóz miałam juz uzierane te 3 transakcje i jak robiłam 4-tą to Pani sprzedawczyni poinformowala mnie ze na mojej karcie nie widnieja ZADNE zakupy! ale byłam w szoku podejrzane...
kobieta chciała mi zabrać moja kartę i dała nową jak równiez nabiła dana transakcję już na nową, na sczezscie nie oddałam starej karty i w domu sprawdziłam w systemie ze jednak sa tam zaksiegowane te 3 transakcje! Napisałam reklamację do SEPHORY bo swiadomym klientem to ja jestem, sprawdzę ich obsługę i licze na wiekszy rabat w ramach rekompensaty, zobaczę....
a tak swoja droga to zazwyczaj kupuja na wolnocłowym: ostatnio miałam szczescie bo kolega leciał i kupił mi krem i podklad, zaoszczedziłam 150 zl! i tak oto widzimy że te 20% sephory from time to time to dla nich NIC! hahah
pozytywnego dnia wszystkim!
__________________
architektstylu.com
Architekt_Stylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:58   #1461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Właśnie dostałam sms-a z Sephory o treści: " Luksusowy weekend tylko z karta Gold -25% na wybrane produkty Chanel, Dior, Sisley, Guerlain. Oferta ważna w dniach 13-16.08."
Ciekawam, jakie to te "wybrane produkty" ...

edit: dowiedziałam się, ze te wybrane produkty to np. seria pielegnacyjna i zapachowa Guerlaina.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-13 o 13:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:41   #1462
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

A ja żadnych smsow nie dostaję Dostałam jednego i nic więcej
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 22:02   #1463
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze

Dziś miałam okazję kupić w Sephora Alien Sunnesence - przeceniony z 250 na 175 zł (60ml)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 22:25   #1464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziś miałam okazję kupić w Sephora Alien Sunnesence - przeceniony z 250 na 175 zł (60ml)
Jakby zamiast Sunessence sprzedawali Sun Sapphire przeceniony, to pierwsza chętna bym była
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 00:01   #1465
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze

obecnie w S. jest promocja (nie wiem do kiedy), ze placisz za 2 produkty a trzeci (najtanszy) jest za 1 zl...dotyczy to produktow (nie wszystkich) przecenionych...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 08:46   #1466
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakby zamiast Sunessence sprzedawali Sun Sapphire przeceniony, to pierwsza chętna bym była
no właśnie ten jest przeceniony - ten pomarańczowy...
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 09:04   #1467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
no właśnie ten jest przeceniony - ten pomarańczowy...
TEN ??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:49   #1468
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Promocje w Sephorze

W 'mojej' sephorze z przecenionych juz nic ciekawego nie zostało. Tylko śmierdzące starością perfumy chyba nie były zbyt dobrze przechowywane...
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:54   #1469
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Promocje w Sephorze

A czy Angel Sunessence Bleu Lagon też jest przeceniony ?
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:52   #1470
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
A czy Angel Sunessence Bleu Lagon też jest przeceniony ?
Nie widziałam go na przecenie, wiec albo nie było, albo JUŻ nie było.

Ja sobie właśnie kupiłam Aliena
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 20:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.