KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 11:03   #2941
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Uzywasz tego kremu koloryzujacego Alterry?
a jest to na kwc ? bo jakoś nie mogę znaleźć a ciekawi mnie

hej ho !
Dziewczyny tak czytając wasze posty o tym traceniu cm , musicie dołożyć więcej ćwiczeń cardio lub interwałów ale takich gdzie na prawdę będzie wam się pot lał po czole i minimum 30-40 minut u mnie tez było tak, że robiłam te wszystkie programy a cm nie leciały . mel b na brzuch, nogi itp to fajne ćwiczenia ale to są ćwiczenia bardziej siłowe , więc one 2-3 razy w tyg, a cardio minimum 3 razy w tyg , ewentualnie jak sie chce jedno i drugie to najpierw siłowe, później cardio , bo na początku się czerpie energie weglowodanów a później z tłuszczu a jak mimo tego nie spada, to trzeba ćwiczyć cardio wolniej, ale np godzinę no i dieta jako taka czyli zdrowe jedzenie
to się rozpisałam , mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
moje plany na dziś to podszykowanie obiadu za chwilę, ćwiczenia przez godzinę pedicure i ogarnięcie części pytań na obronę
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:09   #2942
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

@na myślisz, że 2x40 minut marszobiegu plus 2x40 minut steppera jest ok jeśli chodzi o aeroby na cały tydzień?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:14   #2943
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

To ten kremik https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pfirsich.html
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:15   #2944
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

A to dziwne, bo w BBL pierw jest cardio a potem siłowe Czyli trzeba zmienić kolejność
@na dzięki za te info
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:16   #2945
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
@na myślisz, że 2x40 minut marszobiegu plus 2x40 minut steppera jest ok jeśli chodzi o aeroby na cały tydzień?
to chyba zależy od tego, czy chcesz jeszcze tracić tłuszczyk czy po prostu efekty podtrzymywać ile dni ćwiczeniowych Ci wychodzi w tygodniu ? bo jeśli faktycznie masz te 4 dni cardio i dokładasz 2 dni siłowych to mi sie wydaje, że to jak najbardziej jest okej jeśli takie ćwiczenia na Ciebie działają bo jeśli np cm nie lecą tzn , że trzeba zwiększyć intensywność ćwiczeń
wiecie ja jakąś specjalistką nie jestem, ale ćwiczę mniej i bardziej(teraz bardziej) regularnie od lipca zeszłego roku, trochę się już naczytałam i sprawdziłam na sobie, miałam miesiące załamania gdzie pomimo ćwiczeń cm mi w ogóle nie spadały ! więc podpowiadam wam co zrobić,żeby ruszyły bo mi się udało pomimo tego, że jestem wysoka i generalnie nie należałam do osób grubych to mi sporo cm pospadało , ale dlatego, że zamiast mięśni miałam tłuszcz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo w BBL pierw jest cardio a potem siłowe Czyli trzeba zmienić kolejność
@na dzięki za te info
we wszystkich programach tak jest własnie nawciskają ludziom że najpierw cardio później siłowe i się dziwią człowieki, że efekty marne
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:22   #2946
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

no właśnie wciskają ludziom takie kity, cuda diety i ćwiczenia po których w tydzień tyle i tyle spadnie a tu dupaa
A brzuszki to można na końcu robić czy lepiej na początku ? Bo pierw robię BBL, czyli teraz pierw te siłowe potem cardio a po tym turbo jam bo to też takie skoczne jak cardio i po wszystkim robię brzuszki lub hula hoop (staram się każdego dnia zamieniać brzuszki z hula hop by nie przemęczyć mięśni brzucha)
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:26   #2947
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
we wszystkich programach tak jest własnie nawciskają ludziom że najpierw cardio później siłowe i się dziwią człowieki, że efekty marne
moim zdaniem to właściwe - pierw spalasz tłuszcz, a gdy go 'pobudzisz' łatwiej zmęczyć mięśnie, które dzięki ćwiczeniom siłowym się kształtują
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 11:35   #2948
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

czyli powinno sie najpierw siłowe pozniej cardio?
W moim przypadku najpier trening Ey bo on chyba bardziej siłowy jest a pozniej jakies cardio tak?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:41   #2949
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Ćwiczcie jak chcecie, ale moim zdaniem, by wykonywać ćwiczenia siłowe trzeba być na prawdę rozgrzanym aby dały jakieś efekty, więc cardio jest odpowiednie, przy okazji męczy też mięśnie Nie bez przyczyny najdrożsi czy jedni z lepszych trenerów zaczynają od cardio
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:59   #2950
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

ogólnie, żeby wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia to się trzeba najpierw rozgrzać, a nie od razu brać się za cardio czy siłowe
Trening Ewy jest modelujący, tak samo ripped czy shred z Jilian Michael

Respiro nie spala się tłuszczu od razu zaczynając ćwiczenia dopiero po ok. 20-30 minutach to następuję
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:12   #2951
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
to chyba zależy od tego, czy chcesz jeszcze tracić tłuszczyk czy po prostu efekty podtrzymywać ile dni ćwiczeniowych Ci wychodzi w tygodniu ? bo jeśli faktycznie masz te 4 dni cardio i dokładasz 2 dni siłowych to mi sie wydaje, że to jak najbardziej jest okej jeśli takie ćwiczenia na Ciebie działają bo jeśli np cm nie lecą tzn , że trzeba zwiększyć intensywność ćwiczeń
wiecie ja jakąś specjalistką nie jestem, ale ćwiczę mniej i bardziej(teraz bardziej) regularnie od lipca zeszłego roku, trochę się już naczytałam i sprawdziłam na sobie, miałam miesiące załamania gdzie pomimo ćwiczeń cm mi w ogóle nie spadały ! więc podpowiadam wam co zrobić,żeby ruszyły bo mi się udało pomimo tego, że jestem wysoka i generalnie nie należałam do osób grubych to mi sporo cm pospadało , ale dlatego, że zamiast mięśni miałam tłuszcz
No właśnie chcę jeszcze trochę tłuszczu ruszyć wyszłoby mi 4 dni ćwiczeniowe, na zmianę bieganie i stepper, po 40 minut jednostajnym tempem.. I do tego trochę siłowych z Mel B i Tamilee Webb. Teraz czuję, że mam fajne mięśnie na udach, ale jeszcze siedzą pod warstwą tłuszczu, łydki mam już fajnie wyrzeźbione, a uda jeszcze się opierają...
A ile masz wzrostu i ile ważysz? I jaki masz spadek?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 12:12   #2952
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
no właśnie wciskają ludziom takie kity, cuda diety i ćwiczenia po których w tydzień tyle i tyle spadnie a tu dupaa
A brzuszki to można na końcu robić czy lepiej na początku ? Bo pierw robię BBL, czyli teraz pierw te siłowe potem cardio a po tym turbo jam bo to też takie skoczne jak cardio i po wszystkim robię brzuszki lub hula hoop (staram się każdego dnia zamieniać brzuszki z hula hop by nie przemęczyć mięśni brzucha)
mi się wydaje, że robiąc brzuszki same to nie ma jakiegoś większego znaczenia, ja robie kiedy mam przypływ enegrii , albo między ćwiczeniami

wiecie , jedni będą mówić cardio później siłowy, inni na odwrót , ja stoję za tą drugą opcją bo ćwicząc pierwszą ,efekty były tylko w pierwszym miesiącu moich jakichkolwiek ćwiczeń, a robiąc najpierw siłowe a później cardio, albo tylko samo cardio przez jakiś czas- miałam efekt. Musicie na sobie wypróbować, zobaczyć co wam pasuje, bo jednak każdy organizm jest inny

Noseknosek u mnie uda to też najgorsza partia do odchudzenia, w sumie dopiero niedawno zaczęły mi tam ładnie cm spadać . Ja mam 175 cm wzrostu, wage wyjściową przed ćwiczeniami miałam 61 kg, teraz jest 57, ale ja nie stosuję diety, jedynie odstawienie chleba, owsianki na śniadanie, poza tym jem normalnie, no i ja mam prostą budowę ciała, brak bioder itp co widać na wymiarach
talia-72-65,5
pępek-80-69
boczki-84-75
biodra-91-88
udo u góry-56-52
udo na środku-51-46,5
łydka-36-35,5 - i tu mi nie schodzi niżej niż 35
może jakiegoś szału nie ma, ale ja się pozbyłam większości tłuszczu już i wizualnie efekt największy widać na brzuchu, nogi wyglądają dalej tak samo .
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2012-06-05 o 12:22
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:27   #2953
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ogólnie, żeby wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia to się trzeba najpierw rozgrzać, a nie od razu brać się za cardio czy siłowe
Trening Ewy jest modelujący, tak samo ripped czy shred z Jilian Michael

Respiro nie spala się tłuszczu od razu zaczynając ćwiczenia dopiero po ok. 20-30 minutach to następuję
Rozgrzewka jest najważniejsza i to podstawa każdych ćwiczeń. A co do spalania to zależy od ich intensywności i organizmu
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:34   #2954
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3452123 0]Rozgrzewka jest najważniejsza i to podstawa każdych ćwiczeń. A co do spalania to zależy od ich intensywności i organizmu [/QUOTE]

masz rację ale przy każdych ćwiczeniach się coś tłuszczu spala po pewnym czasie a nie zakładamy tu , że ktoś ćwiczy tak, żeby się nie spocić

ja tu gadu gadu, a się ćwiczenia same się nie zaliczą
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 14:15   #2955
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
może Ci posmakują pasty kanapkowe z wieśniaka http://smak-zdrowia.blogspot.com/201...kanapkowe.html , w ogóle ten blog wg mnie genialny jest własnie wyciągnęłam z piekarnika http://smak-zdrowia.blogspot.com/201...odzynkami.html ale z truskawkami a niedługo się zabieram za intensywne ćwiczenia
Fajny ten blog.

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3451007 6]wrzucić Wam akualne zdjęcie mojego brzucha?[/QUOTE]

Masz cudowną sylwetkę A mówię to i widziałam tylko kawałek ud, tyłek () i brzuch.

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
Respiro, spoko, ja dziś zgrzeszyłam piwkiem kurczę kocham Somersby, najlepsze piwo na świecie
Tez je wczoraj piłam. Pyszne jest

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
Respiro brzuszek fajny, ale jaka pupcia w ogóle masz bardzo ładną figurkę nie no puuuuupa!!! dzięki dziewczyny, przez Was jestem jednocześnie zmotywowana do działania i zdołowana, bo ja przy Was to paszczak jestem
Ja jestem paszczurem.

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
masz rację ale przy każdych ćwiczeniach się coś tłuszczu spala po pewnym czasie a nie zakładamy tu , że ktoś ćwiczy tak, żeby się nie spocić
Wy ciągle piszecie o jakiś programach itd. ja nie ogarniam w ogóle o czym piszecie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:12   #2956
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

@na masz fajne wymiary i pewnie fajnie wyglądasz przy takim wzroście

też kocham Somersby
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2012-06-05 o 16:01
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:16   #2957
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

ale dzisiaj pozytywny dzień
jestem coraz zdrowsza, jak na razie wszystko pozdawałam na uczelni (wczorajsze, dzisiejsze też) i idę na rozmowę w sprawie pracy w piątek cacy maaliinaa

dzisiaj poćwiczę sobie, z radości
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:18   #2958
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Dobra. Chce zacząć od turbo jam. I nie mogę nigdzie znaleźć do pobrania! W ogóle można to gdzieś kupić?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:32   #2959
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dobra. Chce zacząć od turbo jam. I nie mogę nigdzie znaleźć do pobrania! W ogóle można to gdzieś kupić?
chomik kochana na torrentach może też jest
ja dzisiaj zrobiłam przerwe od Ewy i poćwiczyłam turbo fire , nie ogarniam tych kroków tam ale ręce mnie bolą
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 15:56   #2960
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

hej heej
ale ćwiczycie,zazdroszcze systematycznosci
u was tez taka pogoda?niby cieplo ale pochmurnoo niby w piatek ma byc ładnie,zobaczymy chetnie bym sie poopalała
a jakie macie plany na wakacje? w koncu tuz tuz
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:02   #2961
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

A ja myślałam, że tak szybko mnie to nie znudzi, a jednak. BBL już mnie nudzi i robię od niechcenia Chyba wymyślę sobie własny trening, taką mieszankę kilku znanych Sądzicie, że to dobry pomysł ?

Śnieżka ja mam nadzieję, że w wakacje będę pracować
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:08   #2962
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że tak szybko mnie to nie znudzi, a jednak. BBL już mnie nudzi i robię od niechcenia Chyba wymyślę sobie własny trening, taką mieszankę kilku znanych Sądzicie, że to dobry pomysł ?

Śnieżka ja mam nadzieję, że w wakacje będę pracować
ja tak robiłam po bbl bo mnie wszystko nudziło po tygodniu
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:24   #2963
kolorowapanna3
Wtajemniczenie
 
Avatar kolorowapanna3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 546
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej heej
ale ćwiczycie,zazdroszcze systematycznosci
u was tez taka pogoda?niby cieplo ale pochmurnoo niby w piatek ma byc ładnie,zobaczymy chetnie bym sie poopalała
a jakie macie plany na wakacje? w koncu tuz tuz
ja już mam wakacje nie mam planów, chciałabym znalźć pracę, ale jak narazie nic ni robię w tym kierunku
kolorowapanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:28   #2964
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kolorowapanna3 Pokaż wiadomość
ja już mam wakacje nie mam planów, chciałabym znalźć pracę, ale jak narazie nic ni robię w tym kierunku
no ja planów nie mam tez,moj Tż sie nie pali do wyjazdu widze... a ja tak bym chciala nad mooorze
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:32   #2965
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kolorowapanna3 Pokaż wiadomość
ja już mam wakacje nie mam planów, chciałabym znalźć pracę, ale jak narazie nic ni robię w tym kierunku
no z pracą ciężko jest, nawet jak "coś" się robi w tym kierunku... jak chcesz coś dorywczego to wyrób sobie książeczkę sanepidowską, z nią łatwiej

ja takiej nie posiadam, chociaż 2 lata temu by mi się przydała teraz szukam już czegoś stałego i nie związanego z jedzeniem (biura, obsługa klienta, banki...)
wysyłam od marca CV i mało kto się odzywa - mimo, że mam już doświadczenie a moje CV i LM są dopieszczone :P
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:55   #2966
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
@na masz fajne wymiary i pewnie fajnie wyglądasz przy takim wzroście

też kocham Somersby
Moje ulubione piwko obecnie

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
ale dzisiaj pozytywny dzień
jestem coraz zdrowsza, jak na razie wszystko pozdawałam na uczelni (wczorajsze, dzisiejsze też) i idę na rozmowę w sprawie pracy w piątek cacy maaliinaa

dzisiaj poćwiczę sobie, z radości
Super a gdzie ta rozmowa?

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej heej
ale ćwiczycie,zazdroszcze systematycznosci
u was tez taka pogoda?niby cieplo ale pochmurnoo niby w piatek ma byc ładnie,zobaczymy chetnie bym sie poopalała
a jakie macie plany na wakacje? w koncu tuz tuz
U mnie pogoda do d**** zimno i pada co chwilke
A na wakacje nie mam planów chciałabym gdzies pojechac ale nie ma z kim za bardzo bo jak zawsze zero organizacji, ale licze na to, ze cos sie zmieni

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że tak szybko mnie to nie znudzi, a jednak. BBL już mnie nudzi i robię od niechcenia Chyba wymyślę sobie własny trening, taką mieszankę kilku znanych Sądzicie, że to dobry pomysł ?

Śnieżka ja mam nadzieję, że w wakacje będę pracować
Mysle ze dobry pomysł mnie tez cwiczenie w kolko tego samego juz nudzi
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:58   #2967
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Moje ulubione piwko obecnie
Super a gdzie ta rozmowa?

U mnie pogoda do d**** zimno i pada co chwilke
próbowałaś Tyskie Klasyczne? Pyszotka

a rozmowa w jakimś biurze, na doradcę kredytowego - idę tak for fun, bo pewno okaże się, że to wciskanie ludziom kitu, a tego nie chcę ale jeżeli będzie to pomoc we wnioskach kredytowych ludzi, którzy sami przychodzą to why not
też u mnie leje, ale na szczęście od momentu w którym przyszłam do domu także mnie to lotto
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:04   #2968
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
chemiczna to pokaż foto to my ocenimy :P
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...48995194_n.jpg innego nie mam, żeby widac mnie było całą, ale widać jaki pulpet ;d
__________________
The world is ours, if we want it
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:41   #2969
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

kupiłam dziś dużo dobrych rzeczy: pomidorki, ogórki, banany, jabłka, gruszki, kiwi, serek wiejski, mieszankę orzechów oraz żurawiny, sałatę, jogurt nat. 0% i jeszcze jakieś zdrowe pyszności
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:48   #2970
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

powiem Wam, że dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek i humor mi się polepszył! oczywiście niespodzianki związane z uczelnią i egzaminami
oczywiście nie jest tak wspaniale, jutro się dowiem czy zaliczyłam przedmiot i czy będę mogła przystąpić do egzaminu z jednego bloku (z drugiego już na pewno mogę)
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.