Prezent dla babci - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 19:03   #271
Galicja190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla babci

No moim zdaniem pomysł z obrazami brzmi super
Galicja190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:08   #272
karita79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent dla babci

Może kup jej coś takiego, czego nie będzie mogła wrzucić do szafy... Np. zaproś ją na kurs ceramiki?... Może poszukaj jej np. kursu malarstwa i rysunku?... Podobno wiele osób, gdy przechodzi na emeryturę, ma więcej czasu dla siebie i dzięki temu odkrywa swoje pasje... Wpisz w wyszukiwarkę np. warsztaty garncarstwa superprezenty.pl, na pewno coś znajdziesz odpowiedniego dla Babci. Powodzenia.
karita79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 08:55   #273
Paulka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent dla babci

ja mojej babci zrobiłam piekny duzy obraz na plotnie ze starego zdjecia jak byla niemowlakiem. Zdjęcie ma 82lata było uszkodzone i poniszczone.
Zleciłam grafikowi naprawę zdjęcia a potem wywolalam w duzym formacie.
Babcia sie bardzo ucieszyla a prezent nie lezy w szafie tylko na scianie
Paulka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 09:01   #274
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez Paulka26 Pokaż wiadomość
ja mojej babci zrobiłam piekny duzy obraz na plotnie ze starego zdjecia jak byla niemowlakiem. Zdjęcie ma 82lata było uszkodzone i poniszczone.
Zleciłam grafikowi naprawę zdjęcia a potem wywolalam w duzym formacie.
Babcia sie bardzo ucieszyla a prezent nie lezy w szafie tylko na scianie
jak dla mnie to taki prezent dla Ciebie a nie dla babci. na pewno wolałaby mieć wnuki na takim obrazie. ale się cieszy bo od wnuczki, bo się starałaś więc ma powiedzieć, że wolałaby patrzeć na Ciebie niż na siebie? która babcia jest tak okrutna
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:45   #275
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Prezenty dla babci

O tak! Słodkości to bardzo dobry pomysł, dlatego ja dla mojej babci kupuje gigantyczną bombonierkę + mix herbat białych z teekanne (ta dam: http://teekanne.pl/herbata-biala.php ), początkowo myślałam o kapciach z carry, ale nie znalazłam odpowiedniego rozmiaru
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:00   #276
Katrin287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 36
Dot.: Prezenty dla babci

A ja potrzebuje pomocy bo nie umiem się zdecydować. Zamierzam kupić babci i dziadkowi biovital na serduszko oraz jakiś dzbanek z filtrem bo mają bardzo zakamienioną wodę a babcia ma problemy z nerkami. Tych dzbanków jest kilka na rynku i nie wiem, na co się zdecydować. Pomóżcie. Słyszałam od znajomej, że dobre filtry i tanie są Dafi i pasują też do dzbanków innych marek. Wiec może taki dzbanek kupić z filtrami? Stosowałyście może?
Katrin287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:28   #277
danalan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla babci

Moja babcia kocha podróże. Dlatego też często "dokładam" do jej wyjazdu albo płacę za całość. Zależy czy chodzi o wyjazd na kilka tygodni czy kilka dni.
__________________
<ciach reklama>
danalan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 20:32   #278
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezenty dla babci

To masz chyba młodą babcie albo ty młoda
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:25   #279
Alicja180
Przyczajenie
 
Avatar Alicja180
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: Prezenty dla babci

Moja babcia miała ostatnio urodziny i z racji tego, że niczego konkretnego nie kupiłam na Dzień Babci to postanowiłam sprawić jej telefon. Pierwszą komórkę Żeby mogła zadzwonić do mnie czy do swoich dzieci.

Wybrałam myPhone Halo 2, jest prosty, wytrzymały, głośny, ma duże klawisze i ekran. Okazał się strzałem w dziesiątkę

Gdybyście miały podobny problem to polecam. Był jakiś czas temu nawet w Biedronce za rozsądne pieniądze.
Alicja180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 14:58   #280
ola569
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Prezenty dla babci

ładna hustę babci kup
ola569 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 15:53   #281
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Prezent dla babci

Myślę, że lupka to dobry pomysł, ale wydaje mi się też, że jako kobieta będzie bardziej zadowolona z jakiegoś fajnego gadżetu. Może jakieś perfumki, szal albo jakiś portfelik ?
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 23:12   #282
marta050
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent dla babci

Więc mam ten sam problem co wy, gdyż nie wiem co mogę kupić babci pod choinkę. Nie chcę jej kupować szalików, kapci czy herbat. Ogólnie to pewnie nie miałaby nic przeciwko, ale myślę, że to nie jest dobry pomysł (znając moją babcię)
Pierwszy pomysł to może kupić jakiś zestaw kosmetyków. Uwielbia krem nivea, więc kupiłabym jakiś żel pod prysznic i dezodorant np. czy coś takiego. Ewentualnie jakiś inny żel, czy zestaw mydełek itp. Teraz jest spory wybór tych wszystkich świątecznych zestawów. Tylko pytanie czy babci się to spodoba.

Pomysł drugi to książka. Tylko jest problem, bo nie zauważyłam by czytała jakieś książki..ogólnie to dużo też ich nie ma. Ostatni raz czytała na wakacjach i była to biografia chyba Ojca Pio. Więc nie wiem... Moja babcia dorabia sobie opiekując się starszą panią. Babka ta mieszka w małej miejscowości...właściwie na wsi więc babcia nawet nie ma gdzie pójść ani nic. Więc może książka jest okej. Gdyby się nudziła to poczytała by sobie.
Co myślicie o pomysłach?
marta050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:00   #283
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez marta050 Pokaż wiadomość
Więc mam ten sam problem co wy, gdyż nie wiem co mogę kupić babci pod choinkę. Nie chcę jej kupować szalików, kapci czy herbat. Ogólnie to pewnie nie miałaby nic przeciwko, ale myślę, że to nie jest dobry pomysł (znając moją babcię)
Pierwszy pomysł to może kupić jakiś zestaw kosmetyków. Uwielbia krem nivea, więc kupiłabym jakiś żel pod prysznic i dezodorant np. czy coś takiego. Ewentualnie jakiś inny żel, czy zestaw mydełek itp. Teraz jest spory wybór tych wszystkich świątecznych zestawów. Tylko pytanie czy babci się to spodoba.

Pomysł drugi to książka. Tylko jest problem, bo nie zauważyłam by czytała jakieś książki..ogólnie to dużo też ich nie ma. Ostatni raz czytała na wakacjach i była to biografia chyba Ojca Pio. Więc nie wiem... Moja babcia dorabia sobie opiekując się starszą panią. Babka ta mieszka w małej miejscowości...właściwie na wsi więc babcia nawet nie ma gdzie pójść ani nic. Więc może książka jest okej. Gdyby się nudziła to poczytała by sobie.
Co myślicie o pomysłach?

Skoro zastanawiasz się nad kosmetykami, polecam serię Ziaja z mocznikiem. Przyjemnie, delikatnie pachnie, i dobrze nawilża. Dla mojej babci nr 1 jest krem do stóp z mocznikiem. Sama również używam tej serii. Warte polecenia są także: krem do rąk i balsam. Wiem, że cała seria cieszy się dużym powodzeniem.
http://ziaja.com/ziaja-med/1?from=0d...ubmit=wyszukaj

A może szampon do włosów siwych? http://www.yves-rocher.pl/szampon_do...siwych#reviews Kolejny fajny kosmetyk, którego używa moja babcia.

Myślę, że ciekawym pomysłem, jest też "zdrowa" paczka zawierająca np. pomarańcze, grapefruity, awokado, pestki słonecznika, nasiona chia albo goi. Możesz dorzucić jogurty naturalne i np. miętę do picia.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:34   #284
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Wszystko zależy jaka jest babcia. Jedna mogłaby się poczuć urażona dostając szampon do siwych włosów.

Może jakiś wlasnie zestaw kosmetyków, ale z lepszej półki. Nivea- jesli babcia kocha, super. Można zrobić ładny zestaw.



Moja dostała rok temu krem do twarzy na noc i na dzień, nalewkę ziołową ( od Benedyktów. Mają też ciekawe zestawy) i koc z H&Y.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-12-07 o 07:35
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:58   #285
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jaka jest babcia. Jedna mogłaby się poczuć urażona dostając szampon do siwych włosów. Nasiona, jogurt? To można kupić przy codziennych zakupach.

Może jakiś wlasnie zestaw kosmetyków, ale z lepszej półki. Nivea- jesli babcia kocha, super. Można zrobić ładny zestaw.



Moja dostała rok temu krem do twarzy na noc i na dzień, nalewkę ziołową ( od Benedyktów. Mają też ciekawe zestawy) i koc z H&Y.
Oczywiście. Wszystko zależy od tego, jaka jest babcia. Moja absolutnie nie czuję się urażona, że dostaje szampon do włosów siwych... ba... sama o niego prosi. Nie łudźmy się, ale czas przemija, a moja babcia ma ponad 80 lat i na głowie pełno siwych włosów. Nie zmieni się rzeczywistości, nie ma też co jej zakłamywać i kupować kosmetyków przeznaczonych dla szalonej "osiemnastki" w świecie pełnym wyborów.

Nasiona? Ok, możesz je kupić przy codziennych zakupach. Tak samo, jak krem. Własciwie wiele produktów możesz kupić przy codziennych zakupach. Tylko czy zazwyczaj nie jest tak, że skupiamy się na rzeczach priorytetowych? Pieczywie, mleku, serze, wędlinie...

Paczka nasion goi, podobnie jak paczka nasion chia, kosztuje zazwyczaj ponad 10zł. Bakalie również nie należą do najtańszych. Awokado to koszt ok. 4zł. Do tego np. zielona herbata albo zielona kawa... Spokojnie uzbiera się paczka za conajmniej kilkadziesiąt złotych. Można oczywiście wybrać inne, zdrowe produkty. Moja babcia dostała taką paczkę na imieniny i była bardzo zadowolona. Przy najniższej emeryturze raczej nie skupiasz się na kupowaniu zdrowych rarytasów, tylko rzeczy potrzebnych.

Powyżej wspominałam o jednej babci. Druga, żyje tak minimalistycznie, że: nie używa kosmetyków, ciagle chodzi w tej samej odzieży, nie ma telefonu, telewizora itd. i niezależnie od tego, co by dostała, i tak będzie niezadowolona.

Do głowy wpadły mi jeszcze następujące prezenty:
- ciśnieniomierz
- sokowirówka
- gadżety do domu: waga kuchenna, ściereczki do kuchni, szklane pojemniki na przyprawy, kawę, herbatę, biały, porządny obrus

Edytowane przez Black_Isabell
Czas edycji: 2015-12-07 o 08:00
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 08:20   #286
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Sama bym chciała dostać ciśnieniomierz i wszystko co wymienione poniżej.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 08:37   #287
annuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 50
Dot.: Prezent dla babci

Babciom przydają się kremy - nawilżające, przeciwzmarszczkowe. Fajne są zestawy prezentowe, w których są krem na dzień, na noc i do tego jakiś balsam. Jeśli Twoja babcia lubi dbać o siebie, to taki prezent na pewno się nie zmarnuje, mimo że jest dość prosty i nieco banalny ;-)
annuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 22:26   #288
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Prezent dla babci

Kilka osób już o tym pisało - zdjęcia! Tzn. jakaś ciekawa ramka ze zdjęciami rodzinnymi albo ze zdjęciami wnuków albo z powiększony, odnowionym zdjęciem ślubnym dziadków.
Ja zazwyczaj kupowałam babci krem, raz broszkę, apaszkę, ale najbardziej cieszyła się gdy dostała zdjęcia. Raz też wysłałam jej pocztą kartę świąteczną z życzeniami dla najlepszej babci na świecie to popłakała się ze wzruszenia.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 06:56   #289
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Prezent dla babci

Dluugo zastanawialam sie nad babcinim prezentem w tym roku, poszukiwalam inspiracji, ale wiekszosc bardziej oczywistych prezentow przez ponad 20 lat zycia juz podarowalam... W tym roku z okazji swiat zaprowadze babcie na pakiet badan i wizyty u specjalistow do prywatnej przychodni, co dla babci moze byc cenniejszego niz zdrowie?
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 09:06   #290
monia_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar monia_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
Dluugo zastanawialam sie nad babcinim prezentem w tym roku, poszukiwalam inspiracji, ale wiekszosc bardziej oczywistych prezentow przez ponad 20 lat zycia juz podarowalam... W tym roku z okazji swiat zaprowadze babcie na pakiet badan i wizyty u specjalistow do prywatnej przychodni, co dla babci moze byc cenniejszego niz zdrowie?
Największy problem w tym roku mam z prezentem dla babci. Kompletnie nie wiem,co jej kupić. Szukam wszedzie inspiracji i nic. Przejrzałam juz nawet ten wątek i chyba ten pakiet badań będzie najlepszym pomysłem Tylko musze sie szybko zorientowac, która przychodnia świadczy w moim mieście takie usługi
monia_kowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:23   #291
Uszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla babci

nie wiem czy babcia, przynajmniej moja nie zareagowała by źle na pakiet badań, ja swojej na gwiazdkę kupiłam naszyjnik w soho z różowego złota z dużą arabską rozetą- prosty klasyczny wzór, myślę że bardziej sprawdzony i bezpieczniejszy to prezent, a jest prosty i ładny, w sam raz ;),a przy okazji windowsshopowania przy tym prezencie jeszcze znalazłam 7% upust nie tylko na tę biżuterię na cashbag pl, ja bym pozostała przy tradycyjnych prezentach, niestety zdjęcie nie chce mi się załadować :)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozeta.jpg (8,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Uszulka
Czas edycji: 2015-12-23 o 19:33 Powód: zamieszczenie zdjecia
Uszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:45   #292
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Ja bym się cieszyła z pakietu. Ale babcia niekoniecznie.

Przypomniałam sobie jak jedna dziewczyna kupiła taki pakiet dla rodziców. U obojga zdiagnozowano nowotwór. Szczęście w nieszczęściu bo dzieki tym badaniom wcześnie wykryto i dobrze się skończyło.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 13:40   #293
Uszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ja bym się cieszyła z pakietu. Ale babcia niekoniecznie.

Przypomniałam sobie jak jedna dziewczyna kupiła taki pakiet dla rodziców. U obojga zdiagnozowano nowotwór. Szczęście w nieszczęściu bo dzieki tym badaniom wcześnie wykryto i dobrze się skończyło.
więc różnie to może być, jak widać, a co sądzicie o moim prezencie dla babci? fajny łańcuszek? pomyślałam sobie że klasyczna prostota będzie najlepsze, w dodatku ze zniżką ale co zrobić takie czasy wszystkie szukamy okazji nie?
Uszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 07:48   #294
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez monia_kowalczyk Pokaż wiadomość
Największy problem w tym roku mam z prezentem dla babci. Kompletnie nie wiem,co jej kupić. Szukam wszedzie inspiracji i nic. Przejrzałam juz nawet ten wątek i chyba ten pakiet badań będzie najlepszym pomysłem Tylko musze sie szybko zorientowac, która przychodnia świadczy w moim mieście takie usługi
troche sie spoznilam, ale moze komus sie przyda na przyszlosc - lux med ma takie pakiety, chyba w wiekszosci miast sa juz ich przychodnie wiec nie powinno byc problemu. A taki prezent moim zdaniem to nie ma cieszyc tylko wlasnie ratowac zdrowie albo wlasnie nawet zycie, a czesto ktos chcialby sie przebadac ale nie ma pieniazkow a na nfz kolejki gignatyczne
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 15:16   #295
Uszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
troche sie spoznilam, ale moze komus sie przyda na przyszlosc - lux med ma takie pakiety, chyba w wiekszosci miast sa juz ich przychodnie wiec nie powinno byc problemu. A taki prezent moim zdaniem to nie ma cieszyc tylko wlasnie ratowac zdrowie albo wlasnie nawet zycie, a czesto ktos chcialby sie przebadac ale nie ma pieniazkow a na nfz kolejki gignatyczne
niestety moją babcię ciężko zmusić do pójścia do lekarza, zawsze mówi mi: że jak się w tym wieku trafi do lekarza to zawsze coś wykryje, łatwiej jednak ją namówić do windowosshopingu, o z tym to nie ma żadnego problemu , jak właśnie robiłam prezenty to udało się mi namówić ją że razem pooglądamy co tam ciekawego i nowego w sklepach, niby przypadkiem pokazałam jej ten naszyjnik o którym pisałam wcześniej, że znalazłam go po przez cashbag, i od razu jej się spodobał, więc z prezentem nie było problemu
Uszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 18:50   #296
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

Ja kupiłam w tym roku dla babci obrus, piękny i haftowany. Bardzo się podobał
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:49   #297
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: znowu o prezentach...tym razem dla babci!

ja w tym roku zakupiłam zestaw perfumy, balsam i krem do rąk plus ulubiona herbata pomarańczowa
trafiłam z zapachem w 10 i babcia bardzo zadowolona
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:04   #298
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez Uszulka Pokaż wiadomość
niestety moją babcię ciężko zmusić do pójścia do lekarza, zawsze mówi mi: że jak się w tym wieku trafi do lekarza to zawsze coś wykryje, łatwiej jednak ją namówić do windowosshopingu, o z tym to nie ma żadnego problemu
Cala moja rodzina stroni od lekarzy generalnie, ale wlasnie jak juz postawisz przed faktem dokonanym i wreczysz taki prezencik to nie bedize miala wyboru
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 12:27   #299
Ursula_red
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent dla babci

Uważam, że prezent trzeba dopasować do osoby. Moja babcia wczoraj miała imieniny i kupiłam jej kosmetyki, kredkę do oczu, tusz, krem, balsam i żel - była zachwycona. Akurat tych kosmetyków do oczu potrzebowała.
Uniwersalnym prezentem są książki.
Ursula_red jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 14:18   #300
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez Ursula_red Pokaż wiadomość
Uważam, że prezent trzeba dopasować do osoby. Moja babcia wczoraj miała imieniny i kupiłam jej kosmetyki, kredkę do oczu, tusz, krem, balsam i żel - była zachwycona. Akurat tych kosmetyków do oczu potrzebowała.
Uniwersalnym prezentem są książki.
Nie, książki nie są prezentem uniwersalnym. A wręcz przeciwnie. Nie wszyscy czytają.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 17:40:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.