Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 09:27   #511
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A jakie tabsy bierzesz? mojej koleżance po jakiś tabletkach na K tak piersi urosły, że aż sama w szoku jestem a miała takie jak ja, czyli zero xd
Większość tabletek ma taki skutek, ale zależnie od organizmu, a nie od tabletek. Czy są na K czy na CH
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 09:29   #512
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Większość tabletek ma taki skutek, ale zależnie od organizmu, a nie od tabletek. Czy są na K czy na CH
Wiem wiem ale, żeby jej aż tak urosły cyrk
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:22   #513
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Czekam na okres i zaczynam brać tabletki Madinette. jak sie po nich czujecie? nie przytylyscie? nie spadlo wam libido? wczesniej bralam midiane pół roku, opadlo libido, przytylam, do tego bardzo rozregulowały mi się cykle, okres co półtorej - dwa miesiace. madinette gin przepisał mi wlasnie dlatego zeby moje cykle wrocily do normy. Czekam na opinie
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 16:09   #514
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
Czekam na okres i zaczynam brać tabletki Madinette. jak sie po nich czujecie? nie przytylyscie? nie spadlo wam libido? wczesniej bralam midiane pół roku, opadlo libido, przytylam, do tego bardzo rozregulowały mi się cykle, okres co półtorej - dwa miesiace. madinette gin przepisał mi wlasnie dlatego zeby moje cykle wrocily do normy. Czekam na opinie
I po co Ci te opinie? Chyba połowa moich wszystkich postów na liczniku to właśnie wyjaśnienie, że o to się nie pyta ani nie odpisuje. Każdy organizm jest inny i dane tabletki zadziałają inaczej. Nie ma nawet minimalnego sensu dyskusja o tym. Zacznij brać, spróbuj to będziesz wiedziała czy nabierzesz wody, czy będzie wysokie libido itp.
Od żadnych tabletek się nie tyje. Ewentualnie wzrasta apetyt lub dochodzi do zatrzymywania wody w organizmie. Żadne tabletki anty nie sprawią, że w magiczny sposób pojawi się tkanka tłuszczowa.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 09:50   #515
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Wiem, że reakcja zależy od organizmu, ale o opinie innych osób mogę zapytać, czy już nie? Chyba po to jest ten wątek. Apetytu większego nie miałam, być może zatrzymała mi się woda, ale skoro kilka ostatnich lat ważyłam 50kg, a w pierwszym miesiącu przyjmowania midiany waga zmieniła mi się na 53 to fakt jest taki, że przytyłam
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 13:37   #516
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
Wiem, że reakcja zależy od organizmu, ale o opinie innych osób mogę zapytać, czy już nie? Chyba po to jest ten wątek. Apetytu większego nie miałam, być może zatrzymała mi się woda, ale skoro kilka ostatnich lat ważyłam 50kg, a w pierwszym miesiącu przyjmowania midiany waga zmieniła mi się na 53 to fakt jest taki, że przytyłam
No właśnie nie po to są te wątki Tabletki antykoncepcyjne to nie suplement czy cień do powiek, o którym można się wymienić opinią. Napiszesz na wątku, że Madinette to najgorsze tabletki, fu, nie kupujcie ich wcale, tylko się przybiera na masie, pryszcze się pojawiają, włosy się przetłuszczają etc. Ktoś wejdzie, przeczyta i się zrazi na starcie. A nóż to idealne tabletki dla takiej potencjalnej osoby, która ma je brać. Ja Ci powiem że od tylu lat ile je biorę jest super. Ani wody, ani pogorszenia cery, libido ekstra I co? U Ciebie nie jest tak samo cudownie, więc po co takie gadanie?

Rozgranicz proszę tycie z nabieraniem wody Poczytaj o tym artykuły (w języku polskim jest ich raczej niewiele, po angielsku sporo). Wszystko sprowadza się do tego, co napisałam w poście wyżej
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 18:34   #517
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

ja po wszytkich tabletkach/krążku miałam niskie libido, więc odstawiłam...jednak jak zaczęliśmy planować wesele to chciałam wrócić na jakiś czas do tabletek i gin polecił mi Madinette mówiąc, że po nich ponoć libido tak nie spada. Byłam sceptyczna, ale spróbowałam no i od paru miesięcy jakbym nic nie brała, więc jestem zadowolona ale tak jak koleżanka napisała, każdy organizm reaguje inaczej.
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 08:25   #518
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A jakie tabsy bierzesz? mojej koleżance po jakiś tabletkach na K tak piersi urosły, że aż sama w szoku jestem a miała takie jak ja, czyli zero xd
U mnie akurat belara, z B na małe C podskoczyło

Niby wiadomo, że każde tabletki mają prawo zadziałać na każdym inaczej i te same mogą być jednocześnie najlepszymi i najgorszymi dla różnych osób, ale tak jak czytałam w wielu miejscach doświadczenia dziewczyn, to jednak można zaobserwować jakieś tendencje, że niektóre jednak częściej dają skutki uboczne i może warto iść tym tropem
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 18:24   #519
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem że od tylu lat ile je biorę jest super. Ani wody, ani pogorszenia cery, libido ekstra I co? U Ciebie nie jest tak samo cudownie, więc po co takie gadanie?
Po MIDIANIE tak miałam, doczytaj proszę A jednak moim zdaniem warto sugerować się opiniami mimo wszystko bo madinette właśnie na innym forum dużo osób chwali, na wiele innych tabletek większość narzeka, więc coś w tym musi być A odpowiedzi oczekiwałam takiej właśnie jak wyżej, więc wystarczyło odpowiedzieć jednym zdaniem , a nie się rozpisywać

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
Niby wiadomo, że każde tabletki mają prawo zadziałać na każdym inaczej i te same mogą być jednocześnie najlepszymi i najgorszymi dla różnych osób, ale tak jak czytałam w wielu miejscach doświadczenia dziewczyn, to jednak można zaobserwować jakieś tendencje, że niektóre jednak częściej dają skutki uboczne i może warto iść tym tropem
Właśnie też tak myślę


Jeszcze mam pytanie, może znowu głupie, ale cóż Jeżeli pierwszą recepte dostałam na wizycie prywatnej, czy mogę po kolejną iść na nfz do innego lekarza bez badania? Ten u którego byłam przyjmuje tylko prywatnie i pracuje w szpitalu.

Edytowane przez Bambino123
Czas edycji: 2016-02-01 o 18:38
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 09:14   #520
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

@Bambino123 mi ginekolog prywatnie wypisała tabletki na pół roku z góry, tylko na trzech receptach z późniejszą datą realizacji, jedna recepta mi się przeterminowała to poszłam do lekarki rodzinnej i na tej podstawie mi wypisała, ale tak długoterminowo to raczej się nie da bo potrzebne byłoby zaświadczenie od ginekologa, a przecież i tak co parę miesięcy trzeba się przebadać czy wszystko w porządku
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 11:46   #521
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cześć! Czy któraś z was miała może bóle głowy przy Belarze? Biorę tabletki od kwietnia od ok. 4 miesięcy mam straszne bóle głowy (budzę się rano z bólem i może trwać nawet kilka dni), zastanawiam się czy antykoncepcja może wywoływać takie objawy skoro wcześniej wszystko było OK.
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 12:00   #522
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gadzia17 Pokaż wiadomość
Cześć! Czy któraś z was miała może bóle głowy przy Belarze? Biorę tabletki od kwietnia od ok. 4 miesięcy mam straszne bóle głowy (budzę się rano z bólem i może trwać nawet kilka dni), zastanawiam się czy antykoncepcja może wywoływać takie objawy skoro wcześniej wszystko było OK.
Może wywołać, dlatego nie wiem dlaczego męczysz się aż 4 miesiące
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:01   #523
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

A myślałam, że może zatoki czy coś . Nigdy na mnie aż tak tabletki nie wpływały dlatego wątpliwości
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 08:48   #524
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gadzia17 Pokaż wiadomość
Cześć! Czy któraś z was miała może bóle głowy przy Belarze? Biorę tabletki od kwietnia od ok. 4 miesięcy mam straszne bóle głowy (budzę się rano z bólem i może trwać nawet kilka dni), zastanawiam się czy antykoncepcja może wywoływać takie objawy skoro wcześniej wszystko było OK.
Z takimi bólami głowy to w pierwszej kolejności bym poszła do internisty, przecież jest tyle możliwych przyczyn i jeśli bóle głowy utrzymują się więcej niż dwa tygodnie to koniecznie trzeba iść i to sprawdzić!
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 19:02   #525
myyam
Przyczajenie
 
Avatar myyam
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny, postanowiłam opisać Wam moją historię z lekiem Madinette- bardzo krótką zresztą, ale może komuś pomóc..
Wczoraj zażyłam pierwszą tabletkę- po wcześniejszej sześciomiesięcznej bezproblemowej przygodzie z Lesiplus twierdziłam, że jako zdrowej dwudziestolatce nic mi nie zagraża. Jednak się myliłam. Po dosłownie kilku minutach od połknięcia tabletki zaczęło brakować mi tchu, czułam, jak przyspiesza mi tętno i krew pulsuje do głowy. W pewnym momencie wręcz SŁYSZAŁAM własne tętno. Wystąpiła także wysypka na dekolcie i ramionach, a moja twarz była niemal purpurowa, jak przy ogromnym wysiłku. Całokształt był na tyle intensywny, że nie pamiętam co działo się dokładnie w przeciągu tych kilku minut, natomiast wiem, że próbowałam powiedzieć mojemu lubemu co się dzieje, ale nie umiałam, bo każde zdanie było zbyt dużym wysiłkiem.

Pozdrawiam!

Edytowane przez myyam
Czas edycji: 2016-02-07 o 08:50
myyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:48   #526
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

To jest chyba niemożliwe! Tak szybko i tak poważne kłopoty? co zrobiłas? Ja brałam rózne tabletki, ale az takich problemów nie miałam. Ja biore belare i nie mam żadnych jak na razie skutków ubocznych, wiec może cos ci w tych tabletkach nie odpowiadało
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:47   #527
myyam
Przyczajenie
 
Avatar myyam
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Uwierz, że jest to możliwe. Oczywiście napisałam także do producenta opisując całą sytuację i czekam na odpowiedź. Wydaje mi się, że zaszła jakaś silna reakcja alergiczna, co dla mnie jest wręcz nie do pojęcia, bo tak jak wspomniałam- dotychczas zero problemów zdrowotnych..
myyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:24   #528
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

może właśnie uczulenie na jakiś składnik dodatkowy? a miałaś badania wcześniej czy możesz przyjmować hormony w ogóle? ciekawe czy to wina tych konkretnych
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:03   #529
myyam
Przyczajenie
 
Avatar myyam
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Nie miałam żadnych badań. Tak jak wspomniałam- wcześniej stosowałam przez kilka miesięcy Lesiplus i nawet nie czułam, że je zażywam.
myyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 15:19   #530
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

No możliwe w sumie, że to jest jakas reakcja uczuleniowa na jakis składnik. A jak się teraz czujesz, wogóle bierzesz jakies tabletki? Bo ja naprawde mimo że jestem alergikiem nic nie odczuwam przy swoich tabletkach.
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 17:32   #531
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

To jak się dobrze czułaś to po co brałaś inne? Poza tym to wcale nie znaczy że pierwsze były dobre, bo nawet jak się nie może brać tabletek to problemy zdrowotne mogą wyjść później, a nie od razu. Myślę, że po takiej akcji lekarz zleci w końcu potrzebne badania
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 14:02   #532
annadee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

regulamin

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2016-02-10 o 15:15
annadee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:31   #533
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

No ja w sumie to nie wiem jak można rozpocząc przyjmowanie tabletek hormonalnych bez badań. W sumie to poprzedniczka ma rcje, bo jak cos działa dobrze i nie powoduje złych dolegliwosci to po co zmieniać? Ja swoich nie zmienie bo bardzo dobrze je mój organizm toleruje.
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:26   #534
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez paniusia77 Pokaż wiadomość
No ja w sumie to nie wiem jak można rozpocząc przyjmowanie tabletek hormonalnych bez badań. W sumie to poprzedniczka ma rcje, bo jak cos działa dobrze i nie powoduje złych dolegliwosci to po co zmieniać? Ja swoich nie zmienie bo bardzo dobrze je mój organizm toleruje.
Badania nie zawsze wykażą, czy można, czy nie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:11   #535
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

No chyba zależy o jakich badaniach mowa. Ja miałam zrobionych mnóstwo różnych wyników związanych z krzepliwością krwi, czynnikiem antyfosfoloipidowym etc. i ginekolog powiedziała, że jak chcę to mi może wypisać zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań i że mogę przyjmować antykoncepcję hormonalną

Edytowane przez grapelollipop
Czas edycji: 2016-02-14 o 09:46
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:28   #536
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

Ja miałam zrobione wszystkie badania hormonalne, krzepliwosc itp. Ja bez takich badan pewnie bym sie bała, ale mam rozsądna ginekolog dlatego też zmieniła mi na inne tabletki.
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 17:55   #537
misiaqu
misiaqu
 
Avatar misiaqu
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: zgierz
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki Belara któraś brała????

Belara i papierosy dziewczyny co wy na to?
misiaqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:28   #538
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki Belara któraś brała????

Cytat:
Napisane przez misiaqu Pokaż wiadomość
Belara i papierosy dziewczyny co wy na to?
Zależy w jakim jesteś wieku i ile palisz. Jak chcesz się nabawić w przyszłości zakrzepicy to śmiało
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 07:52   #539
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Tabletki Belara któraś brała????

Z tego co czytałam to po 35 roku życia palenie przy antykoncepcji hormonalnej jest wręcz niedozwolone, ale to się tyczy wszystkich pigułek, nie tylko belary
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 14:55   #540
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy!

papierosy to nie jest wogóle dobre dla zdrowia, a już na pewno przy tabletkach antykoncepcyjnych. Fakt Belara jest bezpieczna dla kobiet obciazonych mozliwoscia zakrzepicy (ja własnie dlatego ja dostałam), ale po co sobie marnować zdrowie.
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-03 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.