Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 20:18   #301
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Mogą.
Ja jestem autorką pracy nr 23.
I nie będę komentować pomówień co do mojej osoby, bo to jest po prostu żenada.
Dziękuję wszystkim 256 osobom, które oddały na mnie głos
Przyznam się że był to mój pierwszy w życiu konkurs pazurkowy i wyobrażałam go sobie nieco inaczej, ale trudno.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do mojej pracy to bardzo chętnie się z nimi zapoznam
a jeśli komuś moja praca bardzo przypadła do gustu to zapraszam do mojej galerii pazurkowej, tam jest trochę prac w podobnym klimacie
pzdr Wszystkich ciepło
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:33   #302
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Głosowałam na wszystkie trzy prace
Miałam nosa
Gratuluję autorkom wyróżnionych prac
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:46   #303
obria
Przyczajenie
 
Avatar obria
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Hmm… no to dobrze, ze mody już usuwaja takie osoby, które graja nie fair. Najwazniejsze przeciez, aby każdy konkurs był sprawiedliwy i każdy miał rowne szanse
__________________
.... | the art of beauty | ....
obria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:13   #304
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez glizdziuszek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem praca ktora wygrała wogóle na to nie zasługiwała....żenada i tyle ...
Powinna wygrac praca ktora zajeła III miejsce.
Żenada jest Twój komentarz. Wygrała ta praca, która dostała najwięcej głosów.

Kattie, gratulacje! Głosowałam między innymi na 23-kę

Co do propozycji aby głosowac mogły tylko osoby z okreslona liczbą postów, jestem jak najbardziej za. Aczkolwiek te 100 postów mozna łatwo nastukać, może lepszy byłby limit np. 500 postów?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:18
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:39   #305
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co do propozycji aby głosowac mogły tylko osoby z okreslona liczbą postów, jestem jak najbardziej za. Aczkolwiek te 100 postów mozna łatwo nastukać, może lepszy byłby limit np. 500 postów?
Myślę że administracja jakoś sobie obliczy jeśli zdecydują się coś takiego w kolejnym konkursie wprowadzić
Ja przykładowo na swoich początkach na wizażu mało sie udzielałam, miałam niedużo postów, 500 mi się uzbierało w niecały rok, dopiero później się rozgadałam Ale to chyba zalezy na jakich wątkach sie kto udziela, jak na czymś w stylu 'powiedz dzien dobry, dobranoc, liczymy do ilustam' - to wiadomo, można szybko nabić, a jak na społecznościowych, intymnych to jest trudniej z samego początku
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:09   #306
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A ja znowu jestem zadowolona że wygrała ta praca, to jedyna na którą głosowałam

I gratuluję autorce

Ago, czy teraz autorki mogą się ujawnić?

I może na przyszłe konkursy, żeby zabezpieczyć się przed głosowaniem po znajomości, tak jak to miało miejsce w przypadku tego konkursu, należy ustalić limit postów, od którego można głosować? Przykładowo osoby, które mają powyżej 100, 150 bądź 200 postów na wizażu? Żeby nie było tak, że się koleżanki koleżanek autorki rejestrują tylko po to, żeby oddać jeden głos - wydaje mi się, że to będzie uczciwe i w pewnym stopniu zapobiegnie nieuczciwej konkurencji
Po pierwsze, my jako redakcja widzimy kto oddał głos na dane prace. I zawsze mamy pełny monitoring klonów. Ogólnie to bardzo czyste głosowanie, bez klonów Brawo!
Natomiast faktycznie widać, bardzo duży ruch w głosowaniu był pod koniec konkursu.

Nie chcę robić dodatkowych zabezpieczeń - typu konieczna określona ilość postów, bo takie zabezpieczenia nie są nam potrzebne.

Cytat:
Napisane przez glizdziuszek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem praca ktora wygrała wogóle na to nie zasługiwała....żenada i tyle ...
Powinna wygrac praca ktora zajeła III miejsce.
Żenadą jest dla mnie takie zachowanie. Nie podoba Ci się praca? Trudno, większości się podobała. Nie obrażaj innych i zachowaj to dla siebie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:24   #307
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Mogą.
Ja jestem autorką pracy nr 23.
I nie będę komentować pomówień co do mojej osoby, bo to jest po prostu żenada.
Dziękuję wszystkim 256 osobom, które oddały na mnie głos
Przyznam się że był to mój pierwszy w życiu konkurs pazurkowy i wyobrażałam go sobie nieco inaczej, ale trudno.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do mojej pracy to bardzo chętnie się z nimi zapoznam
a jeśli komuś moja praca bardzo przypadła do gustu to zapraszam do mojej galerii pazurkowej, tam jest trochę prac w podobnym klimacie
pzdr Wszystkich ciepło
piękna praca
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:56   #308
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ja też na nią głosowałam i na 12 także Gratuluje dziewczyny!!!

aaa moja to była 20 Dziękuję też za wszystkie oddane głosy
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY







Edytowane przez Agusia_pa2
Czas edycji: 2009-03-14 o 12:58
Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:26   #309
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez misia123 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu obserwuje ten kokurs...

Nie chciałabym nic sugerować ani nikogo oskarżać ale dziwi mnie to, że praca nr 23 była przez długi czas na niższym miejscu a nagle przed końcem zaczęła zdobywać podejrzanie duże ilości głosów i "nagle" przed końcem konkursu wybiła się na wyższe miejsce...
przez cały czas wyzażanki głosowały na pewne prace(które cieszyły sie największa popularnością) a teraz zmieniły zdanie i zaczeły głowosować tylko na tę jedną??ehh
Najbardziej nie mogę znieść tego, że wizażanki, które dotychczas były na najwyższych miejscach(i naprawde na nie zasługują) zostaną zepchnięte na niższe miejsca przez osobę, która grając ne fair robi wszystko by zająć najwyższe miejsce i dostanie nagrodę nie za ciekawe zdobienie ale za "nabijanie sobie głosów"
Jeśli czyta to autorka pracy 23 niech przemyśli swoje zachowanie ...
Szkoda... że tak wiele osób w tym konkursie gra nie fair. Dobrze, że chociaż w innych konkursach nie panuje taka niezdrowa atmosfera.
Staram się nie komentować czyihcś wypowiedzi, ale tym razem krew mnie zalała, pomijam, że to kolejna 1- postowa wypowiedź ( przegrana boli? ), ale jakim prawem nie posiadając żadnych dowodów rzucasz takie oskarżenie??? Odbierasz tej dziewczynie całą radość z nagrody, jej praca jest przepiękna, podobnie jak wiele innych nienagrodzonych, wiele osób czekalo do ostatniej chwili ze swoją decyzją, wiele zaglosowalo na początku, wtedy prowadzila inna praca i to nie budziło Twoich podejrzeń, bo pewnie pokrywało się z twoją oceną, ale jak zaczęła wygrywać praca Tobie się nie podobająca to już jest to nie fair???
Jeśli to czytasz - przemyśl swoje zachowanie.
Zastanów sie 2 razy zanim bezpodstawnie kogoś oskarżysz.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:41   #310
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Mogą.
Ja jestem autorką pracy nr 23.
I nie będę komentować pomówień co do mojej osoby, bo to jest po prostu żenada.
Dziękuję wszystkim 256 osobom, które oddały na mnie głos
Przyznam się że był to mój pierwszy w życiu konkurs pazurkowy i wyobrażałam go sobie nieco inaczej, ale trudno.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do mojej pracy to bardzo chętnie się z nimi zapoznam
a jeśli komuś moja praca bardzo przypadła do gustu to zapraszam do mojej galerii pazurkowej, tam jest trochę prac w podobnym klimacie
pzdr Wszystkich ciepło
Gratuluję
Twoja praca jako jedna z trzech wpadła mi w tym konkursie w oko i na nią zagłosowałam (jak i na trzynastkę)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:11   #311
MaciekS
Przyczajenie
 
Avatar MaciekS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Witajcie!
Choć może to i pierwszy mój post tutaj, to liczę na wyrozumiałość Nie piszę aby zrobić aferę. Konkurs śledziłem od początku, jak i inne tematy z nim związane, bo moja TŻka w nim brała udział. No i można powiedzieć, że się "zaczytałem". I w tym wszystkim, jak zauważyłem, nie sam doszedłem do podejrzeń co do pracy nr. 23. Jak kilka osób na innym wątku o konkursie zauważyło, jedynie post z tą pracą był edytowany. Ja osobiście nie przypominam sobie, żebym podczas głosowania widział tą pracę, a głosowałem zaraz na początku. Podoba mi się i wiem, że zagłosowałbym na nią, gdyby wtedy była. Osobiście nie lubię szpiców czy zbyt wymyślnych trójwymiarowych paznokci. A ta 23. mi wpadła w oko, ale kilka dni po głosowaniu. Nie wnikam w to, czy wygrałą zasłużenie, mi się ona podoba. Mnie zaniepokoiła edycja tej pracy, i z tego co czytałem nie tylko mnie

Co do samego konkursu, dopóki ludzie nie będą w porządku, dopóty zawsze będą takie zamieszki. Niestety do końca nie wiadomo czy wygra ktoś, kto zasługuje na to, czy ktoś, kto ma poprostu wielu znajomych.
Pozdrawiam,
Maciek.
__________________
"Gdy się z gwiazd sypnęły strzały, a niebiosa łzy oblały
Jak potężny był to cios, który wzbudził serca głos..."

Edytowane przez MaciekS
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:25
MaciekS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 14:16   #312
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Gratuluję
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:27   #313
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
Jak kilka osób na innym wątku o konkursie zauważyło, jedynie post z tą pracą był edytowany. Ja osobiście nie przypominam sobie, żebym podczas głosowania widział tą pracę, a głosowałem zaraz na początku. Podoba mi się i wiem, że zagłosowałbym na nią, gdyby wtedy była. Osobiście nie lubię szpiców czy zbyt wymyślnych trójwymiarowych paznokci. A ta 23. mi wpadła w oko, ale kilka dni po głosowaniu. Nie wnikam w to, czy wygrałą zasłużenie, mi się ona podoba. Mnie zaniepokoiła edycja tej pracy, i z tego co czytałem nie tylko mnie
A czy to nei tą pracę Złoś omyłkowo wykreślił (ktos inny zlamał regulamin, a on niechcący usunął nie ta pracę co trzeba i potem ją przywrócił)?

Bo z tego co pamiętam była chyba jedna praca usunięta omyłkowo.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:38   #314
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A czy to nei tą pracę Złoś omyłkowo wykreślił (ktos inny zlamał regulamin, a on niechcący usunął nie ta pracę co trzeba i potem ją przywrócił)?

Bo z tego co pamiętam była chyba jedna praca usunięta omyłkowo.
Mnie też się wydawało, że o niej właśnie Złośliwiec pisał, że omyłkowo usunął i przywrócił
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:45   #315
MaciekS
Przyczajenie
 
Avatar MaciekS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Możliwe, w każdym razie w momencie głosowania jej nie widziałem
__________________
"Gdy się z gwiazd sypnęły strzały, a niebiosa łzy oblały
Jak potężny był to cios, który wzbudził serca głos..."
MaciekS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 16:06   #316
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
Możliwe, w każdym razie w momencie głosowania jej nie widziałem
Jeżeli rzeczywiście w momenie głosowania nie widziałeś mojej pracy, to w takim razie nie mogłeś też widzieć pozostałych prac od Nr 24 do 35!!!
Prawda?

To w takim razie należy udać się z pytaniem do administracji kiedy dokładnie zaczęło się głosowani - tzn. od której godziny.

Bo - dziwię się że Ty tego nie zuważyłeś jak i "inni" którzy poprzednio twierdzili że moja praca została dodana po rozpoczęciu konkursu - to posty z pracami konkursowymi były zamieszczane na 2 tury!!

prace 1-23 w dniu 2009-02-25 od godz. 22.44 do 23:08, a pozostałe prace 24 - 35 w dniu 2009-02-26 od godz. 07:13 do godz. 7.35.
Moja praca była edytowana o godz. 7.12 w dniu 2009-02-26, z czego jasno wynika, ze jeśli ktoś nie widział mojej pracy to nie widział prac nr 24-35!!!

Jest dla mnie jasne, że spostrzeżenie tego nie wymaga niewiarygodnej inteligencji wystarczy spojrzeć na daty i godziny!!
Więc jeśli ktoś twierdzi, że moja praca została dodana/zmieniona (-śmieszne) to traktuje to jako atak na mnie, sugerujący, że oszukiwałam - nawet nie wiem jakbym mogła majstrować przy tych postach!! Naprawdę mam tego dość, więc proszę zejść już ze mnie zwłaszcza z takimi kretynizmami, które same sobie przeczą!!

EDIT:
I wydaje mi się, że Złośliwiec wyraźnie napisał:
Cytat:
bylo edytowane przez pomylke, mialem usunac prace numer 24, a pomylkowo usunalem prace nr 23 i potem ja przywrocilem do konkursu.
Post nr 190, z 7 str tego wątku.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:14
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 16:43   #317
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
EDIT:
I wydaje mi się, że Złośliwiec wyraźnie napisał:


Post nr 190, z 7 str tego wątku.
No i właśnie ten post miałam na myśli
Jak dla mnie wszystko jasne, zresztą Awa2001 też słusznie napisała, że te dyskusje nad Twoją pracą są poniżej poziomu i stanowią nieporozumienie.

Jeszcze raz gratuluję, nie denerwuj się, szkoda zdrowia
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 17:59   #318
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

No już zaczynam mieć te wszystkie opinie i "myślenia" gdzieś
zaraz biorę się za malowanie paznokci i zapomnę o wszystkim
Dziękuje Wszystkim za gratulacje
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:00   #319
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

No i kwestia wyjaśniona. Kattie, nie ma co dyskutować i szarpać sobie nerwy. Wygralaś uczciwie, bo Wizażankom podobala się Twoja praca.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 18:01   #320
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
No już zaczynam mieć te wszystkie opinie i "myślenia" gdzieś
zaraz biorę się za malowanie paznokci i zapomnę o wszystkim
Dziękuje Wszystkim za gratulacje
Gratuluję
Można spytać, jakimi lakierami wykonana jest Twoja praca?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:06   #321
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Jasne
Granatowy stanowiący bazę to OPI - Yoga-tta get this Blue, ciemno niebieski pasek pod cyrkoniami to też OPI - Dating a Royal, srebrne paski to b stary lakiez z Oriflame (Visions), z jakiejś tam sezonowej kolekcji, stempelki są zrobiione lakierem a'la płynne srebro Yves Rocher- też stary z sezonowej kolekcji
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:31   #322
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Jasne
Granatowy stanowiący bazę to OPI - Yoga-tta get this Blue, ciemno niebieski pasek pod cyrkoniami to też OPI - Dating a Royal, srebrne paski to b stary lakiez z Oriflame (Visions), z jakiejś tam sezonowej kolekcji, stempelki są zrobiione lakierem a'la płynne srebro Yves Rocher- też stary z sezonowej kolekcji
ten granat jest piękny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:39   #323
MaciekS
Przyczajenie
 
Avatar MaciekS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

KattiePL - Inne widziałem, te z 2 strony także. Twojej napewno w nich nie było, bo wpadła mi w oko i też na nią oddałbym głos I bynajmniej nie mówię tego złośliwie, tylko daje swoje spostrzeżenie na ten temat. No i gratuluję wygranej
__________________
"Gdy się z gwiazd sypnęły strzały, a niebiosa łzy oblały
Jak potężny był to cios, który wzbudził serca głos..."
MaciekS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:05   #324
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Jasne
Granatowy stanowiący bazę to OPI - Yoga-tta get this Blue, ciemno niebieski pasek pod cyrkoniami to też OPI - Dating a Royal, srebrne paski to b stary lakiez z Oriflame (Visions), z jakiejś tam sezonowej kolekcji, stempelki są zrobiione lakierem a'la płynne srebro Yves Rocher- też stary z sezonowej kolekcji
Dziękuję ja co prawda teraz choruję na fiolety, ale kto wie... patrząc na te paznokcie, może granaty będą kolejną obsesją
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:20   #325
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
KattiePL - Inne widziałem, te z 2 strony także. Twojej napewno w nich nie było, bo wpadła mi w oko i też na nią oddałbym głos I bynajmniej nie mówię tego złośliwie, tylko daje swoje spostrzeżenie na ten temat. No i gratuluję wygranej
Niepotrzebnie szukasz dziury w całym... praca numer 23 była od samego początku i na pewno jest to ta sama praca od samego początku.
Na Wizażu przebywam bardzo często i gęsto (jak widać po mojej aktywności, chociażby), prace konkursowe obejrzałam od razu gdy pojawił się konkursowy wątek i już wtedy zapadły mi w pamięć 3 prace, w tym praca numer 23 na którą między innymi zagłosowałam.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:58   #326
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Gratuluję wszystkim wygranym! Śliczne prace!

Brałam pierwszy raz udział w tego typu konkursie i bardzo dziękuję za głosy na mój manicure (praca nr 1).
Bardzo się cieszę, że tylu osobom się spodobał, mimo, że nie był zbytnio karnawałowy z piórkami, cekinami i brokatem. Profesjonalistką nie jestem i tym bardziej się cieszę, że dostałam tak wiele głosów
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 22:34   #327
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
KattiePL - Inne widziałem, te z 2 strony także. Twojej napewno w nich nie było, bo wpadła mi w oko i też na nią oddałbym głos I bynajmniej nie mówię tego złośliwie, tylko daje swoje spostrzeżenie na ten temat. No i gratuluję wygranej
dziękuję
co do nieobecności mojej pracy przez moment: mniejsza z tym, i tak już po ptokach
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 11:35   #328
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
KattiePL - Inne widziałem, te z 2 strony także. Twojej napewno w nich nie było, bo wpadła mi w oko i też na nią oddałbym głos I bynajmniej nie mówię tego złośliwie, tylko daje swoje spostrzeżenie na ten temat. No i gratuluję wygranej
No cóż za spiskowe teorie Fresa ma rację:

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie szukasz dziury w całym... praca numer 23 była od samego początku i na pewno jest to ta sama praca od samego początku.
Na Wizażu przebywam bardzo często i gęsto (jak widać po mojej aktywności, chociażby), prace konkursowe obejrzałam od razu gdy pojawił się konkursowy wątek i już wtedy zapadły mi w pamięć 3 prace, w tym praca numer 23 na którą między innymi zagłosowałam.
Mnie też się spodobała od początku i to najbardziej ze wszystkich. A przegladałam jako jedna z pierwszych, zaraz po rozpoczęciu konkursu

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Jasne
Granatowy stanowiący bazę to OPI - Yoga-tta get this Blue, ciemno niebieski pasek pod cyrkoniami to też OPI - Dating a Royal, srebrne paski to b stary lakiez z Oriflame (Visions), z jakiejś tam sezonowej kolekcji, stempelki są zrobiione lakierem a'la płynne srebro Yves Rocher- też stary z sezonowej kolekcji
Wielkie gratulacje, piękna praca!
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:04   #329
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez MaciekS Pokaż wiadomość
KattiePL - Inne widziałem, te z 2 strony także. Twojej napewno w nich nie było, bo wpadła mi w oko i też na nią oddałbym głos I bynajmniej nie mówię tego złośliwie, tylko daje swoje spostrzeżenie na ten temat. No i gratuluję wygranej
Doradzam w takim razie wizytę u okulekarza lub więcej wypoczynku. Praca nr 23 brała udział w konkursie od samego początku, taki jest niepodważalny fakt.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:38   #330
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

KattiePl, gratuluję nie denerwuj sie bzdurami tylko szykuj pazurki zeby pochwalic sie nagrodą! swoją drogą ja uwazam ze twoja praca jest najbardziej konadowa wiec bardzo zasłuzona
a pozostałe laureatki sie ujawniły???
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.