chcę utyć ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 14:27   #1
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71

chcę utyć !


Witam serdecznie wszystkie wizażanki, otóż moim problemem nie jest tak jak większosci moich rówiesniczek nadwaga, ale wręcz przeciwnie - mam niedowagę. Przy moim wzroście 167 cm ważę tylko 47 kg ! Wprawdzie mam dopiero 16 lat, a poza tym moja mama tez była taka szczupła w moim wieku, ale chciałabym jakoś nabrać masy. Słyszałam że należy jeść sporo białka a przy tym dużo ćwiczyć, tyle ze ja nie wiem jakiego rodzaju ćwiczenia powinny to być. Będę wdzięczna za każdą radę ! Pozdrawiam !
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 12:24   #2
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: chcę utyć !

Przede wszystkim ćwiczenia mięśni z obciążeniem czyli najlepiej chodzić na siłownie żeby wykształcić mięśnie tam śą m.in. suwnice na nogi ciężarki itp, rozbudowane mięśnie oczywiście bez przesady dają wrażenie że człowiek jest grubszy, szerszy. Wiem że najbardziej łydki, uda, pośladki, mięsnie pleców, ramion, grzbietu http://www.fitness.76.pl/plakat.html
Najlepiej iść na siłownię z instruktorem ale wiadomo to dużo kosztuje i nie każdy mieszka w większym mieście gdzie można cos takiego spotkać. Jeśli nie masz dostępu do siłowni albo po prostu nie stać cię na to poćwicz w domu a jak to znajdź na stronach http://www.fitness.76.pl/ oraz http://www.☠☠☠☠☠☠☠/lydki.htm
Ja mogę tylko tyle poradzić
Powodzenia
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 13:23   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: chcę utyć !

ja mam ten sam problem Przy wzroście 167 cm ważę teraz 48 kg-to i tak dobrze,bo latem,przed ślubem tylko 42,5 kg masakra...Od wielu lat zbyt szczupła sylwetka to mój wielki problem...A mam juz 28 lat(prawie 29)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 18:52   #4
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
Re: chcę utyć !

mam taki sam problem co ty,nawet trochę większy (162cm, 40 kg)mam 24 lata i stosowałam już wiele różnych diet i dawno dałam sobie spokój bo w moim przypadku nic nie skutkowały, ja uważam, ze poprostu to nasza taka uroda, która jest napewno zaletą . Kiedyś właśnie w twoim wieku miałam bardzo dużo kompleksów z tego powodu, ale teraz dałam sobie z tym spokój, a nawet polubiłam tą moją chudość( i mimo że do idealnych wymiarów "trochę" mi brakuje to bardzo podobam się mijemu chłopakowi. Pozdrawiam
juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.