Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 11:05   #3331
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wrzucę jutro, bo dziś ładowanie baterii w toku.


Współczuję sytuacji

Chociaż muszę przyznać, że mimo iż odkąd mieszkamy razem zdarzyło się memu lubemu mocno gorączkować, to jednak wizyta na pogotowiu nigdy nie wchodziła w grę. Po konsultacji telefonicznej ew. jakieś antybiotyki były zażywane... ale ja jakoś generalnie nie mam zaufania do służby zdrowia i wolę unikać bezpośrednich konfrontacji


Ja tam widzę kolosalną różnicę, teraz są naprawdę gładkie, jak lejące, błyszczące i mocne. Zero sianowatości.

Ale jeśli chciałabyś pogłębić ten efekt, to może jednak pielęgnacja z silikonami? One jeszcze bardziej wygładzają
też myślałam o powrocie do silikonów, tyllko niewiem czy lepiej zastąpić silikonami szampon czy odżywke, a może to i to...
a tigi do kręconych włosów odżywka, albo szampon ma silikony?
dzisiaj nałoże jakieś olejki na włosy
estelle a ty używasz silikonów do włosów?
i osttanie moje pytanie czy jedwab (bez alkocholu) wygładzi włosy czy tylko nabłyszczy?

przeglądałam poprzednie strony i widziałam twoje lalki i musze stwierdzić, że tak jak Ole mnie przerażają

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-04 o 11:06
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:55   #3332
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Rodziłam

Ale od początku. Planowany Sylw nam nie wyszedł, jak juz wspomniałam wcześniej, więc załadowaliśmy bagażnik sylwestrowym żarciem i pognaliśmy na "wichurę" czyli do siostry ciotecznej mojego TŻ'ta i jej narzeczonego. Oni sami biedni tam siedzieli, więc jak tu w taką noc nie dotrzymać im towarzystwa

Trzeba Wam wiedzieć, że narzeczony ów jest lekarzem weterynarii i od jakiegoś czasu pracuje w stadninie koni w Janowie Podlaskim, na której terenie zresztą mieszka.

Ok, impreza trwa, drinkujemy, północ, pijemy szampana na dworze, bla, bla, bla... bawimy się dalej. Po czym o 2 w nocy telefon... cieli się krówka i źrebi się klacz I tym oto sposobem drugą połowę nocy spędziłam w oborze i w stajni asystując [obecnością] zwierzakom w narodzinach. Nie powiem, trochę emocji było czyli ogólnie rzecz ujmując - nietuzinkowy ten Sylwester

no bardzo oryginalny Sylwester!


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kasiu [H], niestety , dama z avatara jest tylko marzeniem
Ale jest to lalka, która "przemówiła" do mnie, gdy tylko ją zobaczyłam. Inne, owszem, podobają mi się, ale ta to jest właśnie TA.
Koszt jej zakupienia jednak mnie poraża... 420$ do tego koszt peruki [24$], oczu [+15$] i przerażająca cena makijażu... ten ze zdjęcia kosztuje 65$ i potem pewnie nie chciałabym go zmieniać...
I oczywiście wysyłka, dodatkowe 40-50$ gdzie te czasy, kiedy dolar stał po 2 złote...

Będę musiała więc zadowolić się tańszą wersją, a co przyniesie przyszłość, to się okaże... chociaż moje zdroworozsądkowo-ekonomiczne podejście nie pozwoli mi na takie szaleństwo...
Z tych lalek, które tu pokazałaś to tylko ta właśnie mi sie podoba. Ale najbardziej podoba mi się jak piszesz o kosztach oczu, włosów makijażu... za moich czasów wszystko dostawałąo sie od razu razem z lalką


ostatnio mało odzywam się na wątku ale tak jakoś wena piśmiennicza mnie opuściła... miłego popołudnia i wieczorku!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:34   #3333
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Czarne przewidywania sprawdziły się : mnie zasypało ! Nie ma co marzyć o wyjeździe samochodem z domu. Taka sytuacja ma się utrzymać do piątku.
Dobrze, że znalazłam w jakimś zakamarku buty tzw. po nartach. Dobrnę jutro - mam nadzieje - do głównej drogi, może odśnieżona będzie i na jakiś autobus się załapię. Tylko, że ja jeszcze żadnym autobusem nie jeździłam. Żebym tylko w innym kierunku nie pojechała .
U mnie też sypnęlo śniegiem, ale już od rana słychać było, jak odśnieżają.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
E, tam - tak od razu : tylko.Masz szczęśliwą rękę : Twoje marzenia się spełniają. Pewnie jeszcze w tym roku ulubienica zamieszka w Waszym domu.
Ale ceny, WOW ! No tak, to są w pewnym sensie dzieła sztuki.
No właśnie... ceny mnie dobijają i przybijają...
W sekrecie liczę na to, że uda się może łepek luzem dokupić, a potem sama już pokombinuję z makijażem. Perukę różową już wypatrzyłam... ale jakie oczyska przy okazji znalazłam
W załączniku.
Już widzę te stylizacje ...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Te noworoczne postanowienia ... Ileż to razy już przyrzekałam sobie, poprawę i to, że przyłożę się do systematycznej pielęgnacji. Muszę się przyznać, że po raz kolejny złożyłam przyrzeczenie. Pomogło mi w tym dokładne spojrzenie w lustro i konieczność świątecznego galowego wyjścia . Pierwszy krok zrobiony : umówiona wizyta u kosmetyczki.
U mnie najgorzej z make-upem. Wolę pospać dłużej, niźli pacykować się nad ranem . Ale pomyślałam, że chociaż w pracy mogłabym nadrobić, toteż zaczynam kompletować podręczny niezbędnik.
Co do samej pielęgnacji - już z dawna zaplanowałam sobie kurację kwasami i jadę z nimi od pierwszego Kosmetyki nakupione, jeszcze tylko Acnederm odbiorę z apteki i jakiś tonik z kwasami dokupię [mam nadzieję, że to nie będzie za dużo dla mojej skóry] - i tak pociągnę do marca.
Kosmetyczkę nawiedzam 7 stycznia

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
też myślałam o powrocie do silikonów, tyllko niewiem czy lepiej zastąpić silikonami szampon czy odżywke, a może to i to...
a tigi do kręconych włosów odżywka, albo szampon ma silikony?
dzisiaj nałoże jakieś olejki na włosy
estelle a ty używasz silikonów do włosów?
i osttanie moje pytanie czy jedwab (bez alkocholu) wygładzi włosy czy tylko nabłyszczy?

przeglądałam poprzednie strony i widziałam twoje lalki i musze stwierdzić, że tak jak Ole mnie przerażają
Lepsza odżywka. Szampon tez może je zawierać, ale ważne, aby raz na jakiś czas włosy umyc jakimś oczyszczającym.
Ja po kuracji oczyszczającej wróciłam do silikonów w odżywkach i maskach [nie umikam nawet tych ciężkich, typu cyclo*]. Szampon mam raczej bez. Jestem bardzo zadowolona z takiego zestawu - włosy lśnią jak lustro, są gładkie, lejące, mniej się kruszą.

Co do Tigi, szamponu nie znam, odżywki z serii Curls Rock mają silikony [zerknij do skłądowego, 2 były analizowane ]

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Z tych lalek, które tu pokazałaś to tylko ta właśnie mi sie podoba. Ale najbardziej podoba mi się jak piszesz o kosztach oczu, włosów makijażu... za moich czasów wszystko dostawałąo sie od razu razem z lalką

Ale co zrobić, nie wydam tyle na lalkę, aż takim entuzjastą nie jestem [jeszcze? ] mimo całej jej urody.

Za moich czasów też lalki były z całym dobrodziejstwem. Nigdy nie lubiłam sie nimi bawić , no może z wyjątkiem Barbie - ale one wszystkie zawsze wyglądały tak samo.
w tych lalkach chyba najbardziej pociąga mnie fakt, że można tak wiele zmienić, dają szerokie możliwości kreatywnego kombinowania z wizerunkiem. Ta sama postać może mieć wiele wcieleń - od słodkiego aniołka do ponurej diablicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ef1e_1.jpg (47,9 KB, 1 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:42   #3334
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Czesc, mam na imie Sandra.. 18 lat, no teraz bedzie 19 tegoroczna maturzystka, przerazona i pograzona:P.
Mam pytanie co myslicie o sztucznych wlosach.. mam studniowke, marzylam o dlugich, pieknych, lejacych sie wlosach.. a niestety sie nie udalo.. gdyz mialam dokloryzacje i duzo eksperymentow z wlosami. I wlasnie mysle nad doczepieniem.. chcialabym jednak was zapytac. Mysle o technice ,,clip in" . Co wy na to?
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:45   #3335
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Rodziłam

Ale od początku. Planowany Sylw nam nie wyszedł, jak juz wspomniałam wcześniej, więc załadowaliśmy bagażnik sylwestrowym żarciem i pognaliśmy na "wichurę" czyli do siostry ciotecznej mojego TŻ'ta i jej narzeczonego. Oni sami biedni tam siedzieli, więc jak tu w taką noc nie dotrzymać im towarzystwa

Trzeba Wam wiedzieć, że narzeczony ów jest lekarzem weterynarii i od jakiegoś czasu pracuje w stadninie koni w Janowie Podlaskim, na której terenie zresztą mieszka.

Ok, impreza trwa, drinkujemy, północ, pijemy szampana na dworze, bla, bla, bla... bawimy się dalej. Po czym o 2 w nocy telefon... cieli się krówka i źrebi się klacz I tym oto sposobem drugą połowę nocy spędziłam w oborze i w stajni asystując [obecnością] zwierzakom w narodzinach. Nie powiem, trochę emocji było czyli ogólnie rzecz ujmując - nietuzinkowy ten Sylwester
To nieźle

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
tez bym chciala, ale lenistwo i roztrzepanie to niestety moje dwie cechy charakteru, na dodatek dosc mocno budujace moja osobowosc, wiec mysle, ze nawet nie mam co probowac tego zmieniac
dziekowac,dziekowac
To już wiem, co sobie powiem za jakiś czas jak nie wyjdzie

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
mąż chory- apokalipsa w domu..

Podsumowanie ostatnich moich 2 dni!
Oczywiście jest to przeziębienio i grypo-podobne. Gorączka(niestety wysoka) , katar,kaszel
przynoszę mu rożne leki, herbatki, robię zimne okłady, biegam po różne specyfiki do apteki i dbam by co 4h jadł gripeksy,antygripy etc. A kiedy przez caaaaaaały boży dzień mimo podawania leków przeciwgorączkowych temp. mu się utrzymuje w okolicach 38,6 stopnia i proponuję pojechać na pogotowie dolekarzy to nikt na to nie przystał...wszyscy traktują mnie jak przewrażliwioną hipohondryczkę i dziwaczkę
Jak mnie to IRYTUJE!!

Albo chce mojej pomocy i troski albo niech się wypchają...wszyscy. Wiem jak o własnego męża zadbać.
A wg. jego rodziny na zbicie gorączki najlepsze są bańki i rosół-ekstra!


Eh. dziś normalnie mnie dobijają.
Miałam jutro jechać na cały dzień na zakupy, oczywiście nie muszę dodawać że mąż miał być kierowcą i nici z zakupów.. F**
To wpółczuje...Mam nadzieje, że już troche lepiej?



Sanddyy zapraszamy tutaj: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=98
To wątek plotkowy.

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2009-01-04 o 16:47
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:39   #3336
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie też sypnęlo śniegiem, ale już od rana słychać było, jak odśnieżają.


No właśnie... ceny mnie dobijają i przybijają...
W sekrecie liczę na to, że uda się może łepek luzem dokupić, a potem sama już pokombinuję z makijażem. Perukę różową już wypatrzyłam... ale jakie oczyska przy okazji znalazłam
W załączniku.
Już widzę te stylizacje ...


U mnie najgorzej z make-upem. Wolę pospać dłużej, niźli pacykować się nad ranem . Ale pomyślałam, że chociaż w pracy mogłabym nadrobić, toteż zaczynam kompletować podręczny niezbędnik.
Co do samej pielęgnacji - już z dawna zaplanowałam sobie kurację kwasami i jadę z nimi od pierwszego Kosmetyki nakupione, jeszcze tylko Acnederm odbiorę z apteki i jakiś tonik z kwasami dokupię [mam nadzieję, że to nie będzie za dużo dla mojej skóry] - i tak pociągnę do marca.
Kosmetyczkę nawiedzam 7 stycznia



Lepsza odżywka. Szampon tez może je zawierać, ale ważne, aby raz na jakiś czas włosy umyc jakimś oczyszczającym.
Ja po kuracji oczyszczającej wróciłam do silikonów w odżywkach i maskach [nie umikam nawet tych ciężkich, typu cyclo*]. Szampon mam raczej bez. Jestem bardzo zadowolona z takiego zestawu - włosy lśnią jak lustro, są gładkie, lejące, mniej się kruszą.

Co do Tigi, szamponu nie znam, odżywki z serii Curls Rock mają silikony [zerknij do skłądowego, 2 były analizowane ]



Ale co zrobić, nie wydam tyle na lalkę, aż takim entuzjastą nie jestem [jeszcze? ] mimo całej jej urody.

Za moich czasów też lalki były z całym dobrodziejstwem. Nigdy nie lubiłam sie nimi bawić , no może z wyjątkiem Barbie - ale one wszystkie zawsze wyglądały tak samo.
w tych lalkach chyba najbardziej pociąga mnie fakt, że można tak wiele zmienić, dają szerokie możliwości kreatywnego kombinowania z wizerunkiem. Ta sama postać może mieć wiele wcieleń - od słodkiego aniołka do ponurej diablicy
moje włosy chyba lubią silikony:rollleyes:
właśnie umyłam szamponem z silikonami i odzywką również z silikonami
tak się zastanawiam czy ta odżywka z silikonami to coś z drogeryjnych pantene czy może jakaś inna? bo tigi jest za droga zeby ją cały czas używać
ale ja zadaje pytań, ale musze coś zrobić z tymi włosami, bo już miałam ochote zacząć prostować, ale szkoda mi tego, że tak długo o nie dbałam, no i latem jak zamocze włosy nie chce wyglądać okropnie tylko dlatego, że nie będe miała dostępu do prostownicy

ale zastuj na wątku
mam ochote na odzywke tigi do zniszczonych, 100 zł z przesyłką kosztuje 750 ml

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-04 o 18:58
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:10   #3337
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej dziewczyny

A propo pielęgnacji włosideł - ja od Wigilii myję włosy wygładzającym szamponem Alfaparf z kaszmirem (seria Nutri Seduction), dostałam od taty na Gwiazdkę wieeeelką butlę z pompką - w dzianiu jest super, naprawdę dyscyplinuje te moje grubasy Muszę tylko kiedyś wrzucić jego skład do analizy, bo nigdzie nie mogę znaleźć, więc chyba jeszcze nie był analizowany - kto wie, czy to jego działanie nie jest złudne, a w środku dziadostwo jak się patrzy

Koleżanka ma maseczkę z tej samej serii, jest nią zachwycona, zrobiła mi małą odleweczkę i czekam na nią z niecierpliwością aż przyleci pocztą

Znacie kochane jakąś skuteczną odżywkę typowo do włosów farbowanych w rozsądnej cenie? Chciałam kupić Vitamino Color, ale tak mi szkoda kasy w tym miesiącu - mnóstwo wydatków związanych z "życiem na swoim" - nie usmiecha mi się wydawać ponad 40 zł na odżywkę akurat teraz Może znacie coś niedrogiego do pielęgnacji farbowańców?


Co u Was słychać? U mnie powoli zaczyna się kierat i sesja, we wtorek zaliczenie, środa egzamin a potem poleci na pewno reszta... koszmar, nienawidzę stycznia

Buziaki
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 09:46   #3338
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To wpółczuje...Mam nadzieje, że już troche lepiej?
Dziękuję
Wczoraj mąż już lepiej się czuł , gorączka spadła do 37stopnia więc nie jest źle ..i humorek od razu miał lepszy
Więc sądzę że jest jednak ta zależność że jak facet chory to facet zły

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Może znacie coś niedrogiego do pielęgnacji farbowańców?
ja mam farbowane kłaki i z kilku odżywek jakie stosowałam najbardziej spodobała mi się ODŻYWKA AVONU ta w białej butelce z malinowym korkiem. Używam jej codziennie. I widzę że naprawdę dobrze je pielęgnuje no i kolorek
Nigdy za bardzo avonu nie lubiłam ale ta seria mi podpasowała.



.................
Z włosowych informacji- chyba dziś nałożę sobie Wax'a
Ostatnio używałam tylko serii szampon i odzywki z avonu a od czasu do czasu maski mypy.Czas na Wax'a.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 21:24   #3339
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

nie było mnie kilka mies i musiałam Was szukać
Mam problem z włoskami - od tych mrozów zaczęły się strasznie elektryzować - macie na to jakąś radę?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 07:52   #3340
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
nie było mnie kilka mies i musiałam Was szukać
Mam problem z włoskami - od tych mrozów zaczęły się strasznie elektryzować - macie na to jakąś radę?
Może używaj tak zwanych "szamponów zimowych" o ile wiem mają je : Avon, Oriflame i Pantene

Są one ciężkie i mają w składach(albo powinny mieć ) antystatyki które przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów.
Avon ma jeszcze fajny spray przeciw elektryzowaniu , podobno działa (koleżanka mówiła) choć ja go osobiście nie stosowałam.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:08   #3341
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej!

Ja tradycyjnie u kolezanki więc się witam
I pierwszy raz w nowym roku

Asiu, świetny masz avatarek
Sama bym sobie chętnie zrobiła podobny - tylko z jedną z tych mrocznych laleczek

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-01-06 o 17:13
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 17:24   #3342
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej!

Ja tradycyjnie u kolezanki więc się witam
I pierwszy raz w nowym roku
Hej Aguś Wstawiam się na wezwanie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:25   #3343
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej dziewczyny

Przyjechaliśmy do domu mojego TŻ pokorzystać z porządnego internetu

Sesja u mnie już się rozkręca, dzisiaj miałam ustne zaliczenie, jutro egzamin z andragogiki, jeszcze trochę muszę nad tym dzisiaj posiedzieć, a taaaaaaaak mi się nie chce

Może niedługo załatwimy już sobie ten internet w mieszkaniu i wreszcie będzie można z tym normalnie funkcjonować Naprawdę go brakuje po tylu latach korzystania z niego na stałe (w moim domu internet był od 1998 roku, o ile dobrze pamiętam, i naprawdę mi go brakuje) Nie tylko dla przyjemności, ale nie da się ukryć, że jest bardzo wygodny dla uczelniano-naukowych spraw.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:26   #3344
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Hej Aguś Wstawiam się na wezwanie


Wpraszam się jutro do brata ale niestety do południa, kiedy będziesz w pracy
I będę się opiekować Julką trochę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:29   #3345
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Przyjechaliśmy do domu mojego TŻ pokorzystać z porządnego internetu

Sesja u mnie już się rozkręca, dzisiaj miałam ustne zaliczenie, jutro egzamin z andragogiki, jeszcze trochę muszę nad tym dzisiaj posiedzieć, a taaaaaaaak mi się nie chce
Trzymam kciuki na egzaminie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Wpraszam się jutro do brata ale niestety do południa, kiedy będziesz w pracy
I będę się opiekować Julką trochę
Będę nadrabiać jak wrócę
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:39   #3346
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Będę nadrabiać jak wrócę
Ale ja bym sobie chciała z Tobą porozmawiać a nie, żebyś potem nadrabiała moje epistoły



Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-01-06 o 17:46
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:43   #3347
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale ja bym sobie chciała z Tobą porozmawiać a nie, żebyś potem nadrabiała moje epistoły
No cóż zrobić, Ty nie możesz później, ja nie mogę wcześniej...
Lepszy rydz niż nic
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:48   #3348
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No cóż zrobić, Ty nie możesz później, ja nie mogę wcześniej...
Lepszy rydz niż nic
Jutro będę wcześniej bo wieczorem TŻ przychodzi...
Ale obiecuję, że jak następnym razem się do niego wproszę to będzie tak jak dawniej - od 17 do 20
No i mamy jeszcze smsy - to nie to samo ale zawsze coś

A tak btw to mnie się naprawdę powinno odseparować od pieniędzy i od sklepów... Wczoraj miałam korki a dzisiaj poszłam do Rossmanna i kupiłam sobie za to suszarkę do włosów z dyfuzorem Rzadko suszę włosy ale czasami zdarza mi się A zawsze chciałam mieć suszarkę z dyfuzorem, nie wiem po co, ale chciałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:58   #3349
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki na egzaminie
Bardzo dziękuję Marzenko, byle do przodu

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A tak btw to mnie się naprawdę powinno odseparować od pieniędzy i od sklepów... Wczoraj miałam korki a dzisiaj poszłam do Rossmanna i kupiłam sobie za to suszarkę do włosów z dyfuzorem Rzadko suszę włosy ale czasami zdarza mi się A zawsze chciałam mieć suszarkę z dyfuzorem, nie wiem po co, ale chciałam
Ja testuję nową prostownicę (prezent gwiazdkowy), bo czasem zdarza mi się grzeszyć w ten sposób i jestem po prostu zachwycona - prostowanie moich włosów modelem Babyliss który miałam zajmowało mi ponad 1,5 godziny, a efekt i tak był marny - a Remingtonem 20-30 minutek i grubasy proste jak druty Na dodatek ten efekt trzyma się aż do następnego umycia włosów, pomimo upięć itd. Rewelacja, nareszcie trafiłam
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:46   #3350
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziś dowiedziałam się że idę w kwietniu na weselisko Uwielbiam wesela i taka muzykę..
Koleżanka mnie zaprasza a to wielki zaszczyt bo ona nawet z rodziny mało osób zaprasza
Tylko że mam tylko 2 sukienki powiedzmy że "balowe" a obie już tyyle razy nosiłam że już chciałabym się ubrać w coś nowego i ..tak sobie przeglądam allegro i rozmyślam.

Nie chcę typowo balowej sukni,wołałabym coś letnio-balowego.. z cienkiego materiału.
Ciężko będzie..


A od jutra nauka do zaliczenia, trzymać w niedzielę kciuki
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:02   #3351
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A od jutra nauka do zaliczenia, trzymać w niedzielę kciuki
: kciuki:



Własnie wróciłąm z pracy i troche sie zdziwiłam gdy na termometrze zobaczylam -18 stopni ale tak byłam ubrana że nie zmarzłam - golf, polar, sewter i gruba kurtka...
Jutro bedę sie wygrzewac na saunie i juz nie moge sie doczekac! takie małe Hawaje mroźną zimą ale generalnie to ja chciałabym juz wiosnę...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 23:54   #3352
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Sesja u mnie już się rozkręca, dzisiaj miałam ustne zaliczenie, jutro egzamin z andragogiki, jeszcze trochę muszę nad tym dzisiaj posiedzieć, a taaaaaaaak mi się nie chce

Może niedługo załatwimy już sobie ten internet w mieszkaniu i wreszcie będzie można z tym normalnie funkcjonować
Za sesję :

A internet - gwarantuję się załatwi

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja tradycyjnie u kolezanki więc się witam
I pierwszy raz w nowym roku
Buziak, buziak i jeszcze raz : buziak !!! Wszystkiego najlepszego i - oczywiście - własnego internetu !

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ja testuję nową prostownicę (prezent gwiazdkowy)
wstydź się, wstydź ! Wygląd może w pierwszej fazie i ładniutki, ale potem ...
Od kogo ten prezent ?!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie chcę typowo balowej sukni,wołałabym coś letnio-balowego.. z cienkiego materiału.
Ciężko będzie..
Dlaczego : ciężko ?! Poszukaj cocktil'owej sukni . Musisz tylko wiedzieć : południe czy wczesny wieczór. I najważniejsza zasada : kolory od białego do `ecru - zarezerwowane dla panny młodej.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:31   #3353
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Siema
Znowu brakuje mi czasu, a zima wysysa ze mnie siły życiowe... i zamiast "coś" robić, to zmuszona jestem uciąc sobie drzemke po pracy

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
moje włosy chyba lubią silikony:rollleyes:
właśnie umyłam szamponem z silikonami i odzywką również z silikonami
tak się zastanawiam czy ta odżywka z silikonami to coś z drogeryjnych pantene czy może jakaś inna? bo tigi jest za droga zeby ją cały czas używać
ale ja zadaje pytań, ale musze coś zrobić z tymi włosami, bo już miałam ochote zacząć prostować, ale szkoda mi tego, że tak długo o nie dbałam, no i latem jak zamocze włosy nie chce wyglądać okropnie tylko dlatego, że nie będe miała dostępu do prostownicy

ale zastuj na wątku
mam ochote na odzywke tigi do zniszczonych, 100 zł z przesyłką kosztuje 750 ml
To jeszcze nie tak strasznie - wychodzi 33 zł za standardową pojemność. Tyle kosztują np. maski L]oreala, a z tego co się orientuję to Tigi ma znacznie droższe produkty.

Co do produktów drogeryjnych z silikonami, moje włosy są super po maskach Joanny, a to raptem jakieś 6-7 zł za słoiczek. Z czystym sumieniem polecam

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Co u Was słychać? U mnie powoli zaczyna się kierat i sesja, we wtorek zaliczenie, środa egzamin a potem poleci na pewno reszta... koszmar, nienawidzę stycznia
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Dziś dowiedziałam się że idę w kwietniu na weselisko Uwielbiam wesela i taka muzykę..
Koleżanka mnie zaprasza a to wielki zaszczyt bo ona nawet z rodziny mało osób zaprasza
Tylko że mam tylko 2 sukienki powiedzmy że "balowe" a obie już tyyle razy nosiłam że już chciałabym się ubrać w coś nowego i ..tak sobie przeglądam allegro i rozmyślam.

Nie chcę typowo balowej sukni,wołałabym coś letnio-balowego.. z cienkiego materiału.
Ciężko będzie..


A od jutra nauka do zaliczenia, trzymać w niedzielę kciuki
Kciukasy zaciśnięte za Was obie Kobitki

A co do sukienki, to teraz tyle fajnych kreacji można dostać zawsze kiedy przechodzę koło witryn sklepów odzieżowych to żałuję, że nie mogę zaszaleć z kreacjami. Sukienki na mój gust są po prostu śliczne - krótkie, niepowydziwiane, ładne kolorystycznie i odmienne do wiecznie panujących barw... myślę, że na bank coś znajdziesz.

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
nie było mnie kilka mies i musiałam Was szukać
Mam problem z włoskami - od tych mrozów zaczęły się strasznie elektryzować - macie na to jakąś radę?
Mamy Poczytaj forum fryzjerskie [nie plotkowe] i skorzystaj z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


B]Asiu[/B], świetny masz avatarek
Sama bym sobie chętnie zrobiła podobny - tylko z jedną z tych mrocznych laleczek
Mogę Ci jakiś zrobić

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A tak btw to mnie się naprawdę powinno odseparować od pieniędzy i od sklepów... Wczoraj miałam korki a dzisiaj poszłam do Rossmanna i kupiłam sobie za to suszarkę do włosów z dyfuzorem Rzadko suszę włosy ale czasami zdarza mi się A zawsze chciałam mieć suszarkę z dyfuzorem, nie wiem po co, ale chciałam
Ja, w ramach mojej akcji nabierania nowych nawyków kupiłam sobie duo cielistych cieni w Naturze i planuję kolejne zakupy kolorówkowe [a co "se" będę żałować kilku zł ]... te co kupiłam trochę za jasne, ciemniejszego koloru prawie nie znać na powiece... ale będę się nimi dzielne malować po przybyciu na miejsce pracy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:36   #3354
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

A ja na Ciebie czekam i czekam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mogę Ci jakiś zrobić
A proszę bardzo, tylko laleczkę sobie wybiorę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:41   #3355
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja na Ciebie czekam i czekam

A proszę bardzo, tylko laleczkę sobie wybiorę
No ja tu siedziałam cały czas
A laleczkę proszę wybrać, ja się zajmę resztą, tylko dopiero wieczorem, bo w pracy nie mam PS
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:49   #3356
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No ja tu siedziałam cały czas
A laleczkę proszę wybrać, ja się zajmę resztą, tylko dopiero wieczorem, bo w pracy nie mam PS
Tak się właśnie zdziwiłam kiedy odpowiedziałaś na smsa, bo myslałam, że jesteś w pracy i pewnie nie będziesz mogła a tu się okazuje, że masz w pracy internet
Zazdroszczę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:58   #3357
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zdziwiłam kiedy odpowiedziałaś na smsa, bo myslałam, że jesteś w pracy i pewnie nie będziesz mogła a tu się okazuje, że masz w pracy internet
Zazdroszczę
Ano mam :d w 100% dowolność hulaj dusza
[bo np. z tego co wiem czasem pracodawcy blokują czasem niektóre popularne strony, wyszukiwanie określonych haseł, a wręcz szpiegują pracowników pod kątem przeglądanych stron ]
Ale teraz net na stanowisku pracy to właściwie konieczność.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:03   #3358
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Nawet Cię nie pytałam, ale mam nadzieję, że płytki są ok, chodzą? Bo moje niestety grzecznie leżą na półce - nie mogę oglądać u siebie bo mi się tnie Sądzę, że to po prostu kwestia odpowiednich kodeków, więc nawet jakby u Ciebie też się tak robiło, to ściągnięcie kodeków nie powinno być problemem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:13   #3359
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Na razie testowała jedną i było w porządku
Ale i tak z neicierpliwością czekam na niedzielę , jakoś tak fajniej jest
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:16   #3360
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na razie testowała jedną i było w porządku
Ale i tak z neicierpliwością czekam na niedzielę , jakoś tak fajniej jest
To się cieszę
A już myslałam, że obejrzysz wszystkie za jednym zamachem i nie będzie Ci się chciało uczestniczyć w naszym coniedzielnym sexie

Jak pisałam Ci tą karteczkę miałam jeszcze dopisać "Z pozdrowieniami dla męża"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.