Novynette/Mercilon - wątek zbiorczy! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 07:52   #1861
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Nigdy problemów z cerą nie miałam, czasem jakieś małe krostki, jednak na początku brania tych tabletek (jakieś dwa miesiące), cera mi się pogorszyła. Na szczęscie poźniej wszystko wróciło do normy.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 08:20   #1862
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z Was obserwowała po Novynette swędzenie skóry? To moje pierwsze opakowanie Novynette i nie wiem czy świąd jest spowodowany jakąś alergią, np. na nowalijki czy to od tych tabletek
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:22   #1863
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was obserwowała po Novynette swędzenie skóry? To moje pierwsze opakowanie Novynette i nie wiem czy świąd jest spowodowany jakąś alergią, np. na nowalijki czy to od tych tabletek
Ja nie zauwazylam u siebie tego typu objawów
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:55   #1864
eliza007
Przyczajenie
 
Avatar eliza007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Moja koleżanka używała systemu VesVacuum i powiekszyła sobie o 1 pełny rozmiar ...Vesco czy jakoś tak 200-300 zł to kosztowało. Poszukaj w internecie bo pewnie strony tu nie można podać
eliza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:02   #1865
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

dziewczyny powiedzcie mi czy wszystko ok? Dzisiaj zazyję ostatnią tabletkę mojego opakowania novynette. Pierwsza wzielam pierwszego dnia cyklu i mialam dosyc obfity okres przez 11 dni ale czytalam ze to normalne, przy czym przez kolejne 10 dni czyli do dzisiejszego wlacznie mam okolo 2 razy dziennie plamienia I to tez wiem ze normalne ale zeby tak reguralnie codziennie plamienia?

wszystko ok?

z gory dzieki
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:44   #1866
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy wszystko ok? Dzisiaj zazyję ostatnią tabletkę mojego opakowania novynette. Pierwsza wzielam pierwszego dnia cyklu i mialam dosyc obfity okres przez 11 dni ale czytalam ze to normalne, przy czym przez kolejne 10 dni czyli do dzisiejszego wlacznie mam okolo 2 razy dziennie plamienia I to tez wiem ze normalne ale zeby tak reguralnie codziennie plamienia?

wszystko ok?

z gory dzieki
do 3. opakowania to wszystko jest normalne jeśli plamienia nie miną do tej pory - wówczas dopiero pomyśl o zmianie

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was obserwowała po Novynette swędzenie skóry? To moje pierwsze opakowanie Novynette i nie wiem czy świąd jest spowodowany jakąś alergią, np. na nowalijki czy to od tych tabletek
możliwe, że to od tabletek miałam tak po YAZie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:27   #1867
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

littleblackwitch dziekuje

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

dzieeeki
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 21:35   #1868
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

dziewczyny zaczynam miec dola w srode skonczylam 2 opakowanie novynette w polowie brania 2 opakowania sprobowalismy sie kochac z chlopakiem bez niczego i skonczyl we mnie jets niedziela wieczor martwie sieod rana bo dalej okresu nie ma miesiac temu plamienie zaczelo mi sie w 3 dzien od odstawienia wieczorem boje sie (
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:52   #1869
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam miec dola w srode skonczylam 2 opakowanie novynette w polowie brania 2 opakowania sprobowalismy sie kochac z chlopakiem bez niczego i skonczyl we mnie jets niedziela wieczor martwie sieod rana bo dalej okresu nie ma miesiac temu plamienie zaczelo mi sie w 3 dzien od odstawienia wieczorem boje sie (
Spokojnie. To, że chłopak skończył w Tobie to jak najbardziej prawidłowo - masz tabletki, więc korzystaj z ich dobrodziejstw. Jeśli brałaś je prawidłowo to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo ciąży. Z tego co piszesz to masz dziś 4 dzień przerwy, więc jeszcze zostały 3 i nie sugeruj się tym, że dostałaś okres w zeszłym miesiącu na 3 dniu przerwy, to pierwsze opakowanie, organizm się uczył. Ja miałam podobnie z Yazem, po 1 opakowaniu dostałam na 3 tabletce placebo, a po 2 opakowaniu już na pierwszej z nowego opakowania, czyli jakby w 5 dniu przerwy. Zatem spokojnie, okres przyjdzie, zobaczysz, organizm to nie maszyna
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:56   #1870
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Spokojnie. To, że chłopak skończył w Tobie to jak najbardziej prawidłowo - masz tabletki, więc korzystaj z ich dobrodziejstw. Jeśli brałaś je prawidłowo to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo ciąży. Z tego co piszesz to masz dziś 4 dzień przerwy, więc jeszcze zostały 3 i nie sugeruj się tym, że dostałaś okres w zeszłym miesiącu na 3 dniu przerwy, to pierwsze opakowanie, organizm się uczył. Ja miałam podobnie z Yazem, po 1 opakowaniu dostałam na 3 tabletce placebo, a po 2 opakowaniu już na pierwszej z nowego opakowania, czyli jakby w 5 dniu przerwy. Zatem spokojnie, okres przyjdzie, zobaczysz, organizm to nie maszyna
dziekiuje bardzo za slowo otuchy tak bralam prawidlowo raz sie zdarzylo jedynie 2 godzinne spoznienie ale to p[zreciez nie zmienia skutecznosci tabletek czekam na to krwawienie jak glupia dzieki jezce raz
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:16   #1871
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
dziekiuje bardzo za slowo otuchy tak bralam prawidlowo raz sie zdarzylo jedynie 2 godzinne spoznienie ale to p[zreciez nie zmienia skutecznosci tabletek czekam na to krwawienie jak glupia dzieki jezce raz
Nie ma za co Ja też aktualnie czekam na cioteczkę, dziś jest mój 3 dzień przerwy i póki co ani widu ani słychu, ale jestem spokojna, w końcu tabletki to jedne z najskuteczniejszych środków antykoncepcyjnych Nawet sobie jeszcze dzisiaj z TŻ-tem poszaleliśmy

Daj znać jak cioteczka się pojawi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 16:00   #1872
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Dziewczyny przeczyściło mnie wczoraj Wcześniej z jakieś dwie godziny współżyłam. A godzinę później (po tym czyszczeniu) brałam następną pigułkę. Czy przez biegunkę jakoś zabezpieczenie w trakcie tego współżycia się zmniejszyło? Mam się obawiać?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 16:25   #1873
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczyściło mnie wczoraj Wcześniej z jakieś dwie godziny współżyłam. A godzinę później (po tym czyszczeniu) brałam następną pigułkę. Czy przez biegunkę jakoś zabezpieczenie w trakcie tego współżycia się zmniejszyło? Mam się obawiać?
nie zmniejszyło się i powiem więcej - niepotrzebnie brałaś następną pigułę... taki jednorazowy wyskok niczego nie zmienia (!)
osobiście ostatnio tez przez to przechodziłam, z tym, że moja biegunka nawet kwalifikowała sie pod ostrą (5 x w ciągu 2 h) i tablety nie wzięłam, mało tego - w ciązy nie jestem
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:16   #1874
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

A mam pytanko... Moze wydac sie glupie, ale wole zapytac

Czy podczas przerwy 7 dniowej mozna dodatkowo sie niezabepieczac czy lepiej kochac sie z gumka?
A no i jeszcze cos... Biore od piatku antybiotyk, jutro ma przyjechac moj TŻ i na pewno bedziemy sie kochac. Mamy dodatkowo sie zabezpieczyc? Od piątku biore antybiotyk a od soboty zaczełam brac kolejne opakowanie tabsów.
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:18   #1875
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
A mam pytanko... Moze wydac sie glupie, ale wole zapytac

Czy podczas przerwy 7 dniowej mozna dodatkowo sie niezabepieczac czy lepiej kochac sie z gumka?
A no i jeszcze cos... Biore od piatku antybiotyk, jutro ma przyjechac moj TŻ i na pewno bedziemy sie kochac. Mamy dodatkowo sie zabezpieczyc?
Podczas 7-dniowej przerwy jestes zabezpieczona pod warunkiem, że po przerwie rozpoczniesz kolejne opakowanie czyli gumka jest zbędna.

Nie wszystkie antybiotyki wpływaja na skuteczność tabletek jednak przy łykaniu niektorych trzeba sie zabezpieczać dodatkowo. Najlepiej spytac sie lekarza.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:43   #1876
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Nie ma za co Ja też aktualnie czekam na cioteczkę, dziś jest mój 3 dzień przerwy i póki co ani widu ani słychu, ale jestem spokojna, w końcu tabletki to jedne z najskuteczniejszych środków antykoncepcyjnych Nawet sobie jeszcze dzisiaj z TŻ-tem poszaleliśmy

Daj znać jak cioteczka się pojawi
i przyjechala wymodlona ciotunia najadlam sie strachu nie powiem
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:21   #1877
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Heyy dziewczyny;] Ja też dostałam od mojej pani gin novynetki. Dziś będę brała 7 tabletkę;p I powiem szczerze, że nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych:P I bardzo się z tego ciesze;p może nie trzeba będzie ich zmieniać
244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:21   #1878
candydolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Pytanie o novynette.. Wcześniej przez 4 miesiące brałam Mercinol i skora bardzo mi się poprawiła (mam problemy niestety z cerą..). Ginekolog jednak zmienił mi tabletki na novynette i mam teraz straszną cerę Biorę tabletki dopiero 5 miesięcy i to nie ze względu na współżycie.. Zostało mi do wykupienia ost opakowanie novynette, bo miałam brać tabletki tylko 6 miesięcy i zastaanwiam się czy wykupić je ze względu na cerę co myślicie o tym? Czy komuś też novynette popusuł cerę? może przy 2 opakowaniu jest poprawa??
candydolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:45   #1879
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
i przyjechala wymodlona ciotunia najadlam sie strachu nie powiem
Super A nie mówiłam I tak na przyszłość, naprawdę nie ma sensu stosować gumek jeśli bierze się prawidłowo tabletki. To tak jakbyś na kask (tabletkę) zakładała jeszcze worek (prezerwatywę), bo a nóż uchroni Cię on bardziej przed uderzeniem.

Ja jeszcze czekam na ciotunię, dziś 5 dzień przerwy Ale pobolewa mnie coś brzuch i krzyż tak jak na okres, więc przyjazd ciotuni to pewnie kwestia czasu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 12:06   #1880
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

na poczatku przyjmowania tych tabletek stan mojej cery sie pogorszył, ale z czasem było lepiej i teraz juz jest calkiem okej
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:48   #1881
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
nie zmniejszyło się i powiem więcej - niepotrzebnie brałaś następną pigułę... taki jednorazowy wyskok niczego nie zmienia (!)
osobiście ostatnio tez przez to przechodziłam, z tym, że moja biegunka nawet kwalifikowała sie pod ostrą (5 x w ciągu 2 h) i tablety nie wzięłam, mało tego - w ciązy nie jestem
Ale nie, źle mnie zrozumiałaś. Pigułkę wzięłam bo akurat był jej czas Wcześniejszą brałam dzień wcześniej.

Dziewczyny mam dwa pytania:
1. ostatnio w czasie współżycia odczuwam ból w środku tak jakbym miała tam obtartą skórę. To jest na tyle nie do zniesienia że seks nie sprawia mi przyjemności Nie wiem czym to może być spowodowane, pierwszy miesiąc brania pigułek przeszedł bez skutków ubocznych więc kupiłam 2 kolejne opakowania.. Czy to może być skutek uboczny? Na ulotce nic o czymś takim nie pisze żeby mogło się dziać od pigułek..Żel nawilżający nie pomaga a wręcz piecze mnie od niego tak jakbym sobie tam spirytus zapodała :/

2. na ulotce pisze że w razie migren trzeba się skonsultować z lekarzem w sprawie dalszego brania pigułek. Mnie często boli głowa, nie wiem czy to migreny, ale ginekolożka jak mi zapisywała pigułki o bóle głowy nie pytała, a na wcześniejszej ulotce nic też o tym nie pisało, dopiero na tej nowszej.. Mam się konsultować z nią w tej sprawie?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:05   #1882
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

lalaith sory, w takim razie zwracam honor
1. to może być skutek uboczny bądź też jakiś za ostry seksik albo coś
2. jeśli są naprawdę dokuczliwe poradż się lekarza kumpela miała tak po Yasminelle - przeszło po 2-óch tyg.

edit. wszystkim, które oczekiwały gratuluję odwiedzin cioci a tym co nadal oczekują z całego serca jej życzę

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2009-06-30 o 14:08
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:09   #1883
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
lalaith sory, w takim razie zwracam honor
1. to może być skutek uboczny bądź też jakiś za ostry seksik albo coś
2.jeśli są naprawdę dokuczliwe poradż się lekarza kumpela miała tak po Yasminelle - przeszło po 2-óch tyg.
I znowu nie tak Bóle głowy mam nie od pigułek, ale od okresu dorastania mam je co jakiś czas.. Możliwe że to meteopatia czy jak to tam się zwie..

A z tym ostrym seksem to napewno nie.. Seks jest taki jak zazwyczaj, tylko że boli
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:13   #1884
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

sluchajcie, pytanko zestresowanej przyszlotygodniowej Panny Mlodej :p
wzielam dwa opakowania Nov. pod rzad - bez robienia przerwy. W niedziele wzielam ostatnia pigulke, powinnam juz dostac ciotunia a tu nic... a przyszlym tyg slub !
Czy przez to, ze bralam dwa opakowania pod rzad i miedzy nimi nie zrobilam przerwy, to teraz moze mi sie spoznic czy powinien wystapic normalnie ?
pocieszcie mnie, nie chce isc z ciotka do oltarza ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:22   #1885
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
nie zmniejszyło się i powiem więcej - niepotrzebnie brałaś następną pigułę... taki jednorazowy wyskok niczego nie zmienia (!)
osobiście ostatnio tez przez to przechodziłam, z tym, że moja biegunka nawet kwalifikowała sie pod ostrą (5 x w ciągu 2 h) i tablety nie wzięłam, mało tego - w ciązy nie jestem
nie doradzaj niebrania kolejnej tabletki jeżeli jest ryzyko, że się ją zwymiotowało czy miało biegunkę, kiedy jeszcze się nie wchłonęła..
może Ty byłaś w drugiej połowie blistra i ryzyko było mniejsze, stąd nie zaszłaś w ciążę, ale to ryzyko zawsze jest i lepiej żeby stosować się do ulotki, która radzi przyjąć kolejną tabletkę
Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
sluchajcie, pytanko zestresowanej przyszlotygodniowej Panny Mlodej :p
wzielam dwa opakowania Nov. pod rzad - bez robienia przerwy. W niedziele wzielam ostatnia pigulke, powinnam juz dostac ciotunia a tu nic... a przyszlym tyg slub !
Czy przez to, ze bralam dwa opakowania pod rzad i miedzy nimi nie zrobilam przerwy, to teraz moze mi sie spoznic czy powinien wystapic normalnie ?
pocieszcie mnie, nie chce isc z ciotka do oltarza ;P
czemu uważasz, że już powinnaś mieć okres? z tego co wiem, często krawienie z odstawienia pojawia się 3-4 dnia, a nie drugiego, więc się nie stresuj, bo pewnie dziś albo jutro (czy nawet pojutrze) się pojawi
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:26   #1886
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
sluchajcie, pytanko zestresowanej przyszlotygodniowej Panny Mlodej :p
wzielam dwa opakowania Nov. pod rzad - bez robienia przerwy. W niedziele wzielam ostatnia pigulke, powinnam juz dostac ciotunia a tu nic... a przyszlym tyg slub !
Czy przez to, ze bralam dwa opakowania pod rzad i miedzy nimi nie zrobilam przerwy, to teraz moze mi sie spoznic czy powinien wystapic normalnie ?
pocieszcie mnie, nie chce isc z ciotka do oltarza ;P
Mysle, że połaczenie opakowan mogło miec wpływ. W ktorym przerwy zazwyczaj dostajesz okres?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czemu uważasz, że już powinnaś mieć okres? z tego co wiem, często krawienie z odstawienia pojawia się 3-4 dnia, a nie drugiego, więc się nie stresuj, bo pewnie dziś albo jutro (czy nawet pojutrze) się pojawi
Nieprawda. U kazdej kobiety krwawienie pojawia się w innym dniu. Nigdzie nie jest powiedziane, że ma to byc 3-4 dzien. Może być to zarowno dzien 2 jak i 6
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-07-01 o 09:29
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:30   #1887
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Asienka 187 ja zawsze mialam na 2 dzien .. raz tylko zdarzylo sie na 3 .. a dzis mamy 3 i nic ;P sie stresuje bo nie czuje takich objawow jak zawsze, jak np. bol piersi.
Organzza - obys miala racje

juz mam dosc stresow przed slubem zeby jeszcze to doszlo ;P no ale jak to sztucznie wywolywane krwawienie to przeciez musi sie pojawic :|
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:34   #1888
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

[QUOTE=nafie;13034801
juz mam dosc stresow przed slubem zeby jeszcze to doszlo ;P no ale jak to sztucznie wywolywane krwawienie to przeciez musi sie pojawic :|[/QUOTE]

To może właśnie przez te stres coś Ci się poprzesuwało? Nie martw się, napewno dostaniesz niedługo okres
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:34   #1889
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nieprawda. U kazdej kobiety krwawienie pojawia się w innym dniu. Nigdzie nie jest powiedziane, że ma to byc 3-4 dzien. Może być to zarowno dzien 2 jak i 6
Wiem, ale tak jest przeważnie - nie napisałam, że zawsze
tym bardziej, że nafie nie wspominała jak jest u niej "normalnie"
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:18   #1890
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

tylko wiecie jak to ze stresem - jak nie przychodzi to chcac nie chcac sie o tym mysli :P ale ogolnie probowala ktoras z Was tak robic ze brala 2 opakowania pod rzad i wystapil normalnie po paru dniach potem z odstawienia okres?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.