Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 06:38   #1321
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam
Ja, juz na napinanie brzucha w ogole uwagi nie zwracam, na skurcze tez nie, po tym jak mnie wymeczyly cala dobe i nie dzialo sie nic
Co do ciekniecia dziewczyny, mam tak dluzszy czas, wody to podobno nie sa, bo sprawdzala i polozna i lekarka, chyba kolejny etap, badz co badz ja od 3 tygodni bez wkladki nie chodze, bo takie to to wlasnie cieknace bezbarwne i bezzapachowe jest.
Na porod czekalam, denerwowalam sie do wczoraj, a dzis spokoj, jakos przegadalam sama siebie, ze bez sensu, co prawda wkurza mnie, ze co drugi dzien musze na ktg chodzic, bo jak widac wcale nic nie oznacza, a czas jednak i sily trace, bo mi to zajmuje okolo 2 godziny, no i tak 3 razy w tygodniu teraz do porodu, no ale trudno dla malenstwa trzeba.
Teraz na porod nie czekam, nie domyslam sie kiedy sie urodzi, nawet chyba juz mi obojetne, czy wyjdzie dzis, czy za tydzien .
Nawet na telefony sie uodparniam "czytaj wcale ich nie odbieram .
Moje srednie dziecko wstalo z goraczka, wiec dzis tym bardziej na porodowke sie nie wybieram .
Co do czopa, jak odpadnie w terminie, to rodzi sie do 24 godzin w wiekszosci przypadkow , a przed terminem roznie to bywa, mi odpada jakis czas, ale nadal nie odpadl do konca, tego jestem pewna .
Ja, licze ze przed porodem odpadnie z jakas konkretna nutka krwi, wtedy bede wiedziec.
Marika podgladam odchowalnie , Sara jest sliczna, inne maluszki tez
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:07   #1322
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
ale tu u was dziś cicho.... poszłyście wszystkie rodzić??

hymmm... coś mi wizaż się zawiesił bo ze 2 h nie widziałam waszych postów... dziwne
ich tu tak mało zostało;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:32   #1323
szizuho
Raczkowanie
 
Avatar szizuho
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 407
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam i ja się z rana.
Noc raczej kiepska, "choroba" nie przeszła i nadal haftuje jak dzika juz mam dośc leki mi nie pomagają, a dopiero jutro idę do gina po skierowanie na cc. Głodna jestem ale po co jeśc by zaraz to oddac. Starszej córy do szkoły nie puszczam od piątku bo bym po nią nie doszła, więc jeszcze muszę się nią zajmowac.

Jutro mam EKG serca by miec świeże do szpitala taki wymóg wiecie ile trwa taki zapis?? Bo jak długo będę musiała leżec na plecach to za siebie nie ręczę.
szizuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:52   #1324
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Jestem... o 6 polozylam sie i jakos udalo sie zasnac na poltorej godzinki, obudzil mnie skurcz... i tak od 7:30 lezalam i liczylam, brzuszek twardnieje co ok 3 minuty :/ innych dolegliwosci brak, tzn pobolewa mnie krzyz i podbrzusze ale cos wielkiego to nie jest... Moj maz twierdzi ze skoro nie zwijam sie z bolu to to nie to :/
Juz sama nie wiem .... Teraz zjadlam sniadanko, pojde pod prysznic i znow policz z godzinke, jak sie powtorza to pojade na IP...

Milego dnia Wam zycze, trzymajcie zeby moja corcia byla posluszna i zechciala wyjsc dzis...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:09   #1325
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez szizuho Pokaż wiadomość
Witam i ja się z rana.
Noc raczej kiepska, "choroba" nie przeszła i nadal haftuje jak dzika juz mam dośc leki mi nie pomagają, a dopiero jutro idę do gina po skierowanie na cc. Głodna jestem ale po co jeśc by zaraz to oddac. Starszej córy do szkoły nie puszczam od piątku bo bym po nią nie doszła, więc jeszcze muszę się nią zajmowac.

Jutro mam EKG serca by miec świeże do szpitala taki wymóg wiecie ile trwa taki zapis?? Bo jak długo będę musiała leżec na plecach to za siebie nie ręczę.
ja kiedys miałam 15 minutowe
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:16   #1326
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

dziewczyny , co prawda tylko podczytujke a mało pisze, ale chce Wam powiedziec, ze własnie wybieram sie na wizytę, ale juz z torbą
Bede miec cc, bo Filipek sie nie odwrócił.
Jesli dzis mnie zostawią bedzie cięcie jutro, w przeciwnym wypadku w sobote...
Wolałabym w sobotę, bo strasznie dopadły mnie zatoki i nie czuje sie zdrowa, a jak tu lezec tyle czasu po znieczuleniu z takim katarem...
Jesli dzis wroce to sie zamelduje

buziaki dla Was
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:52   #1327
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ligotko ale ty opanowana jesteś... co 3 minuty! ja to dla swiętego własnego spokoju chyba bym pojechała na IP... może rzeczywiście Paulinka taka posłuszna?

Madzia mam nadzieje że wszystko pójdzie po Twojej myśli

szizuho biedactwo obyś szybko wyzdrowiała

Justine no dokładnie nie wiem jaki to ma sens żeby się zgłaszać po odejściu czopa bo nawet jak mam urodzić w ciągu 24h to po cholere mam tyle siedzeń w szpitalu ale takie zalecenie lekarza zawsze można troche to przedłużyć
hehe a z baby bluesem to nie tak łatwo- dopada nawet najbardziej zaradne mamy

Stokrotko dzięki za przepis, jak mi się będzie chciała to przejde się do carrrefoura w poszukiwaniu podobnego makaronu

Marika Sara przecudne minki robi a te jej spojrzenie będzie rwać facetów na pęczki

ciesze się że się Wam podoba mój kącik dzidziusia
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:06   #1328
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

agape ale ja jakos nie czuje zeby to bylo juz to... poza tym wlasnie sie wykapalam, polozylam i policze... na szczescie maz dzis w domu wiec w kazdej chwili mozemy jechac... oby Paulinka byla posluszna... a jak Twoje Malenstwo???

Madzia powodzenia!
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:19   #1329
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
agape ale ja jakos nie czuje zeby to bylo juz to... poza tym wlasnie sie wykapalam, polozylam i policze... na szczescie maz dzis w domu wiec w kazdej chwili mozemy jechac... oby Paulinka byla posluszna... a jak Twoje Malenstwo???

Madzia powodzenia!
moje coś troche spokojniejsze od wczoraj no i... schudłam może szykuje się na piątek dobrze że masz męża dziś na miejscu - zawsze będzie miał kto odebrać poród
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:19   #1330
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Czesc Dziewczynki

Melduje sie dopiero teraz ale trafił mi sie "mały krzykacz głodomor "i nie ogarniam .
Pokarm po CC dostałam dopiero w 3 dobie wiec mała byla na sztucznym a teraz jest leniwa i nie chce jej sie ciagnac cyca bo wolniej leci.A co sie z tym wiaze to albo wisi na cycu albo płacze .Ale dam rade .

Jak sie troche uregulujemy to sie odezwe . Pozdrawiam

Aha no i Gratulacje dla nowo rozpakowanych Mamus i ich Dzieciatek (wkoncu sie ruszyło)

Edytowane przez 2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:30
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:32   #1331
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Agape sliczny kacik dla maluszka
Ligotka powodzenia pewnie juz do porodu u cibie tuz tuz

szizuho mi robili zapis ekg w 1 min

Liczylam ruchy swojego malenstwa i przez caly dzien bylo ich ok 10 wczoraj ,kurcze wydaje mi sie ze troche malo ale dzis mam wizyte z polozna to sie zapytam .
Mi tez leci bezbawa i bezzapachowa jakby woda ,czasami nawet sporo tego ,hmm zapytam sie i o to

A co do wagi to ja nawet juz nie staje na wage bo wiem ze na pewno jest bardzo duzo ostatnio zreszta jak stanelam to pokazywala 0,00
ale ja sobie teraz pozwalam oj oj ,a ok msc temu mialam juz z 23 kg na plusie

a wczoraj moj TZ mial urodzinki wiec zjadlam z tej okazji 3 kawalki wielkie tortu ,plauszki ,czipsy i wypilam szklanke piwa a co
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:46   #1332
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Agape zapomnialam, przesliczny kacik, masz talent
Ligotko jak bole trzymaja te 40 sekund, to mykaj na IP, najwyzej odesla Cie do domu, co 3 minuty, to nie przelewki..
Madziu kciukasy w takim razie.
Anula witaj ponownie, i opisz porod jak znajdziesz chwile .
A, propo czopa spiaca bylam i pokrecilam , do 24 godzin, nie po 24 godzinach, wiec rownie dobrze porod moze wczesniej nastapic, ale ja w pierwszej ciazy tez bym zaraz nie leciala, ja zawsze czekalam na czop, plus skurcze i wtedy do szpitala, a i tak dlugo schodzilo zawsze.
No ale teraz mam zaraz jechac jak zobacze krew, odejda wody, lub beda skurcze, bo niby szybko ma isc, tiaa jakbym na skurcze patrzyla, to mala juz powinna byc, tyle ze moje byly regularne ale dluzsze jak ta minuta, no ale ja to dziwolag jakis jestem .
I jeszcze wyrodna matka, bo odpuscilam calkiem, niech sobie siedzi nawet do marca maly gizd, jak jej tak dobrze, to mi tez O !.
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:53   #1333
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

No ja po kapieli i w sumie cisza... jakies tam sa ale mocno rozlegurowane :/ wlasnie tego sie boje, ze cos sie dzieje, a za chwile cisza... pojade na IP i poloza mnie i nic... ale spokojnie jak bedzie sie dzialo to pojade... tymczasem chyba mykne z mezem na zakupy, bo jak bede lezec to nic sie nie ruszy...

agape ja bylam pewna ze ten moj maz jak uslyszy skurcze co 3 minuty to mnie w pizamie na IP zawiezie, a on do mnie ze nie zwijam sie z bolu wiec chyba to nie to ... w sumie mialam juz bardziej bolesne skurcze... kurde gdyby chociaz cos ze mnie wylecialo, chocby ten czop.
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:01   #1334
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

ale mam lenia a tu do sklepu trzeba iść i coś posprzątać
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:24   #1335
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

HA! Wiedziałam, że będę spała do 11stej I tak wyturlałam się, bo mąż mnie świeżą bułą z ziarnami przekupił. I dobrze, bo szkoda dnia. Wietrznie, ale za to przepiękne słonko a nas dziś wycieczka czeka Odezwę się pewnie wieczorkiem. Buziaczki dla Was, nie rodzić beze mnie


Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość
dziewczyny , co prawda tylko podczytujke a mało pisze, ale chce Wam powiedziec, ze własnie wybieram sie na wizytę, ale juz z torbą
Bede miec cc, bo Filipek sie nie odwrócił.
Jesli dzis mnie zostawią bedzie cięcie jutro, w przeciwnym wypadku w sobote...
Wolałabym w sobotę, bo strasznie dopadły mnie zatoki i nie czuje sie zdrowa, a jak tu lezec tyle czasu po znieczuleniu z takim katarem...
Jesli dzis wroce to sie zamelduje

Trzymam kciuki, żeby wszystko gładko poszło No i czekamy na Filipa


[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;24933729]Czesc Dziewczynki
Melduje sie dopiero teraz ale trafił mi sie "mały krzykacz głodomor "i nie ogarniam .
Pokarm po CC dostałam dopiero w 3 dobie wiec mała byla na sztucznym a teraz jest leniwa i nie chce jej sie ciagnac cyca bo wolniej leci.A co sie z tym wiaze to albo wisi na cycu albo płacze .Ale dam rade .
[/QUOTE]

miło, że się odezwałaś napisać co i jak Buziaki dla Ciebie i głodomorka
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:32   #1336
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam!

Ligotko to my Ciebie dzisiaj miałyśmy zabierać a nie Ty nas, ale jeżeli o nas nie zapomnisz to masz moje pozwolenie Możesz rodzić
Jedź na zakupki to może faktycznie się ruszy

Agape kącik cudny! Naprawdę gratuluję talentu

Madzia) Powodzenia!!

A u mnie od wczoraj wieczora pojawił się brązowawy śluz Nie ma tego dużo więc nie panikuje, ale nie wiem czy to ten czop znowu odpada czy może tak mnie wczoraj lekarz przebadał, że mi coś naruszył. Skurczy dalej nie odczuwam, ale w nocy męczyły mnie duszności... Tak jakby skoki ciśnienia i złapał mnie skurcz w udo dla odmiany a nie w łydkę

A jak tam nasza Justine ? Odsypia jeszcze?
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:00   #1337
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

a Jesuis wyszła już ze szpitala ? Macie jakieś wieści od niej ?


no i ciekawe jak tam Kma ? też żadnych wieści
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:12   #1338
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Coraz ciszej tu u nas
Ja popijam sobie kawkę i już myślę co by tu znowu przekąsić
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:15   #1339
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
Coraz ciszej tu u nas
Ja popijam sobie kawkę i już myślę co by tu znowu przekąsić
bo chyba każda już psychicznie na wykończeniu i siedzimy cicho ,żeby tylko nie marudzić


ale trzeba przyznać że znowu zastój Nam się zrobił
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:21   #1340
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witam laseczki... po po wizycie na IP wiec tak rozwarcie na palca, skurczy na ktg kolo 10-20 % ja nic nie czulam kazali być mi na IP przed 8 rano na cxzczo i mnie zostawia chyba ze cos wczesniej bedzie sie dzialo...

potem na zakupy z Tż... i wiecie co teraz kolo 12 zaczela sie saczyc ze mnie troszke, to na bank nie siuski... ale takie w kolorze zółto-zielonym... czekac na skurcze czy już jechac na IP
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:25   #1341
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość

A u mnie od wczoraj wieczora pojawił się brązowawy śluz Nie ma tego dużo więc nie panikuje, ale nie wiem czy to ten czop znowu odpada czy może tak mnie wczoraj lekarz przebadał, że mi coś naruszył. Skurczy dalej nie odczuwam, ale w nocy męczyły mnie duszności... Tak jakby skoki ciśnienia i złapał mnie skurcz w udo dla odmiany a nie w łydkę
ja od długiego czasu mam brązowy śluz ale gin powiedział że to od skracającej się szyjki a i od badania też może być natomiast czop prędzej powinien być podbarwiony na czerwono a nie brązowo

ja na ten mój ciągły apetyt znalazłam rozwiązanie: kupuje takie wielkie paki chrupek kukurydzianych i podjadam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
witam laseczki... po po wizycie na IP wiec tak rozwarcie na palca, skurczy na ktg kolo 10-20 % ja nic nie czulam kazali być mi na IP przed 8 rano na cxzczo i mnie zostawia chyba ze cos wczesniej bedzie sie dzialo...

potem na zakupy z Tż... i wiecie co teraz kolo 12 zaczela sie saczyc ze mnie troszke, to na bank nie siuski... ale takie w kolorze zółto-zielonym... czekac na skurcze czy już jechac na IP
jak żółto-zielone to ja bym pędziła bo to wody mogą być - gin mówił żeby uważać na takie lekko cieknące bo mołgo się przerwać gdzieś na górze i dlatego tak wolno cieknie i ten kolor... pamiętaj by się odezwać do nas

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
bo chyba każda już psychicznie na wykończeniu i siedzimy cicho ,żeby tylko nie marudzić


ale trzeba przyznać że znowu zastój Nam się zrobił
lilijka i OYE się lekko wepchnęły nam w kolejke i tak wszystko stanęło
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019

Edytowane przez agape
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:29
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:28   #1342
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Mnie to sie wlasnie juz nawet nie chce pisac, bo panike sieje... wrocilam w sklepie ok, teraz licze skurcze, bardziej bolesne...

Stokrotka jedz!
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:39   #1343
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
witam laseczki... po po wizycie na IP wiec tak rozwarcie na palca, skurczy na ktg kolo 10-20 % ja nic nie czulam kazali być mi na IP przed 8 rano na cxzczo i mnie zostawia chyba ze cos wczesniej bedzie sie dzialo...

potem na zakupy z Tż... i wiecie co teraz kolo 12 zaczela sie saczyc ze mnie troszke, to na bank nie siuski... ale takie w kolorze zółto-zielonym... czekac na skurcze czy już jechac na IP
Popieram Agape Jak zielonkawe to leć na IP

Ja też chrupki kukurydziane podjadam ale po nich zaraz mam ochotę na pomarańcza albo mandarynkę a potem na czekoladę a potem znowu chrupki, pomarańcza itd
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:41   #1344
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

leci ze mnie jak z kranu... czekam na tż, bo wyslalam go do pracy i jedziemy
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:43   #1345
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Stokrotko w takim razie trzymamy mocno kciuki!!!!

Kurde ja tez chce taki jasny sygnal...

A ja zrobilam zapasy, mam serki, banany, lody...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:44   #1346
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
leci ze mnie jak z kranu... czekam na tż, bo wyslalam go do pracy i jedziemy
czyli prawdopodobnie dziś przywitamy nowego obywatela świata pisz do nas trzymam kciuki żeby poszło szybko i sprawnie (i bezboleśnie)

a jutro może Lilijka już wyjdzie
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:45   #1347
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

stokrotka trzymam kciukasy za szybka akcje i łatwy poród!!
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:48   #1348
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
leci ze mnie jak z kranu... czekam na tż, bo wyslalam go do pracy i jedziemy
Zabierz nas ze sobą
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:15   #1349
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
Justine, nie zadręczaj się tak... ja mam to samo, już sie nie mogę doczekać maleństwa, ale niestety, nic na to nie poradzimy. Maleństwo wyjdzie wtedy, kiedy będzie chciało. Wczoraj połaziłam po galeriach handlowych, 5 godzin, i nic się nie ruszyło. ale za to dzisiaj mały strasznie się rozpycha, nawet udało nam się nagrać krótki filmik, jak przesuwa nóżką w brzuszku. Może się szykuje do wyjścia? chociaż wątpię w to.. no ale nic... rzadziej tu zaglądam, bo nie chcę narzekać..
buziole

zajęłam się czymś innym, znalazłam fajne naklejki na ścianę nad łóżeczko Małego, chyba zamówimy wybraliśmy kilka wzorków
http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...440302552.html
Aż 5 godz, po galeriach handlowych, w życiu bym tego nie zniosła, ja po wiekszym supermarkecie połaże i mam dość...
A to, żeby czymś sie zając to dobry pomysł...musze sobie poszuka jakiegos nowego zajęcia by tak o tym wszytskim nie myslec..moze jakieś ciacho dziś upieke, albo zajme sie moim zeszytem z przepisami kulinarnymi..zobacz ymy. Koleżanka mi polecała bym książke poczytała jakiś romans czy cos nic o ciazy...hehe ale ja nic w domu takiego nie mam. Teraz tylko same gazety i ksiażki ciążowe...


A teraz witam się we wtorek już...i juz kolejny dzień blizej do porodu.Jak sie dzis czujecie. Jak minęła noc???Ja standardowo długo nie mogłam zasnąć...rano jak wyprawiłam siorke do szkoły odsypiałam nocke aż do 11, potem wzięłam prysznici musiałam umyc naczynia...z dwóch dni..jakos sie tego nazbierało Teraz mam czas Was poczytac...dziś rosołek , juz się gotuje...miałam straszną ochotkę.A moze jeszcze dorobie do rosołku potrawke z kurczaka tez mi sie chce z taka gotowaną marcheweczka z groszkiem ...a co tak zrobie...dzis obiadek z dwoch dań...Połozyłam się teraz i czuje jak mnie ciągną okolice łonowe..juz niewiem jak to nazywać, krocze tak niefajnie brzmi

To życzę wszytskim miłego dnia i pozytywnego nastawienia.Ja sobie postanowiłam, że nie moge sie tak zadreczac i cały czas marudzić i kiedy i kiedy...widocznie jeszcze nie moja kolej i moja córeczka nie jest jeszcze gotowa i nie moge mieć do niej pretensji ze nie chce wyjsc..to nie jej wina, ze mam miała troche później owulacjei do porodu jeszcze czas.
Musze cierpliwie czekac i zając sie czymś...może popiore sobie tez ciuchy ciązowe w które juz teraz nie wchodze a ktore dostałam od kolezanek, przygotuje by im oddac czyste i wyprasowane. Musze miec jakies zajecie bo takie lezenie owszem wygodne jest ale na psychike dobrze nie wplywa...ale z drugiej strony powinnam leżec i odpoczywac zbierac siły na porod..a jakos to podziele znajde czas i na obowiazki i na odpoczynek

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie, ale chyba sama tu posiedze...
Justine ja na IP pojade jak skurcze bede miec co 5 minut... bo jak bym miala jechac jak beda co 10 to juz od godzinki powinnam tam siedziec...
zaczely sie dokladnie o 0:07, smieje sie ze jak sie dzis urodzi to bedzie posluszna jak nie wiem co, mama chciala 8 wiec ma a tak serio to brzuszek twardnieje rzeczywiscie regularnie, ale nie wiem dla mnie to jakos za malo.... czekam az sie rozkreci, niestety spac sie nie da
no i jakis katarek mnie bierze wiec herbatke z cytrynka wypilam...
Oooo to dobre wiesci jestem ciekawa czy akcja sie rozkrecila... ja tez mialam ostatnio 2 razy serie skuczow co 10 min..ale skonczyło sie na 3 skurczach i zasypiałam..

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Jestem... o 6 polozylam sie i jakos udalo sie zasnac na poltorej godzinki, obudzil mnie skurcz... i tak od 7:30 lezalam i liczylam, brzuszek twardnieje co ok 3 minuty :/ innych dolegliwosci brak, tzn pobolewa mnie krzyz i podbrzusze ale cos wielkiego to nie jest... Moj maz twierdzi ze skoro nie zwijam sie z bolu to to nie to :/
Juz sama nie wiem .... Teraz zjadlam sniadanko, pojde pod prysznic i znow policz z godzinke, jak sie powtorza to pojade na IP...

Milego dnia Wam zycze, trzymajcie zeby moja corcia byla posluszna i zechciala wyjsc dzis...
Trzymam kciuki:kc iuki:

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość
dziewczyny , co prawda tylko podczytujke a mało pisze, ale chce Wam powiedziec, ze własnie wybieram sie na wizytę, ale juz z torbą
Bede miec cc, bo Filipek sie nie odwrócił.
Jesli dzis mnie zostawią bedzie cięcie jutro, w przeciwnym wypadku w sobote...
Wolałabym w sobotę, bo strasznie dopadły mnie zatoki i nie czuje sie zdrowa, a jak tu lezec tyle czasu po znieczuleniu z takim katarem...
Jesli dzis wroce to sie zamelduje

buziaki dla Was
Powodzenia!!!!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
bo chyba każda już psychicznie na wykończeniu i siedzimy cicho ,żeby tylko nie marudzić


ale trzeba przyznać że znowu zastój Nam się zrobił
Dokładnie

havana jakbys zgadła odsypiałam kolejna nieprzespana w całości nocAle juz sie melduje..obecna

stokrotko powodzenia...

Żadnych wieści od Kma???
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:26   #1350
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ligotko jak tam rozwój akcji?

Justine ja dzisiaj też rosołek

Martwie się trochę bo mój Tż się przeziębił... Nie ma gorączki ale katar i kaszel... Będzie mogł mi towarzyszyć przy porodzie czy mu zabronią?
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.