Problem z mężem... - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 14:57   #871
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Problem z mężem...

wiem wiem co pisalas wczesniej, ale satysfakcja jakas by byla z tego.Nie wiem ile sprawy z orzeczeniem trwaja, ale napewno troche dluzej...to minus tego caly.
Chociac z drugiej strony lepiej miec to za soba i moc szybko zapomniec.
Takze na rozprawie jak cos pokazesz ze wiesz co i jak o nim, jak sedzia by pytal o powody rozwodu.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 16:33   #872
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wiem wiem co pisalas wczesniej, ale satysfakcja jakas by byla z tego.Nie wiem ile sprawy z orzeczeniem trwaja, ale napewno troche dluzej...to minus tego caly.
Chociac z drugiej strony lepiej miec to za soba i moc szybko zapomniec.
Takze na rozprawie jak cos pokazesz ze wiesz co i jak o nim, jak sedzia by pytal o powody rozwodu.
Podczytuję wątek od początku i bardzo Ci kibicuję autorko!
Co do spraw z orzeczeniem winy, to moja przyjaciółka rozwiodła się na pierwszej rozprawie, co prawda orzeczono jej winę rozpadu małżeństwa, a ona się na to jakby zgodziła, nie wiadomo jak Twój mąż by na to zareagował, ale jeśli by zbytnio nie walczył to może wcale nie trwałoby to długo, a przy tych nowych faktach jakie masz to rozważałabym to.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:07   #873
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Problem z mężem...

Alexa gratuluję!
Bardzo bliska mi osoba tkwiła w takim związku prawie 30. Dopiero niedawno odkryła co to znaczy żyć i żałuje że tyle lat go tolerowała.... za to teraz żyje pełnią
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 22:24   #874
nikulek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 140
Dot.: Problem z mężem...

Co zrobić? pomóc mu spakować walizki, i to bynajmniej nie dlatego, że chcesz być pomocna i miła, ale dlatego że znasz swoją wartość. Nie daj się tak traktować, nie jesteś zależna od nikogo, kochaj przede wszystkim siebie!
__________________
Żeby zmieniło się nasze życie, musimy najpierw zmienić samych siebie!
nikulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 23:00   #875
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez nikulek1 Pokaż wiadomość
Co zrobić? pomóc mu spakować walizki, i to bynajmniej nie dlatego, że chcesz być pomocna i miła, ale dlatego że znasz swoją wartość. Nie daj się tak traktować, nie jesteś zależna od nikogo, kochaj przede wszystkim siebie!
Chyba ominęło Cię ładnych parę stron wątku

Autorko- czytam z przyjemnością Twój wątek od początku! Czemu z przyjemnością? Bo jesteś super babką i z każdym postem widać jak bardzo sama siebie o tym przekonujesz i więcej możesz Trzymam kciuki za pomyślny przebieg spraw

Ps. Ja bym się chyba pokusiła o rozwód z jego winy, ale ja złośliwa i mściwa zołza trochę jestem i takiemu pacanowi bym nie odpuściła, jeszcze bym rozpowiedziała rozważnie znajomym co to za gagatek
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 08:12   #876
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Problem z mężem...

Ja bym odpuscila. Tylko gdybym tylko od kogos uslyszala ze taki zly noe byl i szkoda bo dobey facet byl i ze to ona byla napewno winna itp wysylalabym mailowo zestaw prtscr z jego romansow za czasow malzenstwa do owej osoby by ja uswiadomic. Ot tak by nie zyli w niewiedzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:18   #877
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Problem z mężem...

Śledzę wątek i nadal trzymam kciuki Autorko za jak najszybsze rozwiązanie małżeństwa.
Sytuacja z kuzynką- cóż, to chyba 'prezent' od losu na wypadek gdybyś zaczęła się łamać (w co wątpię, ale różnie bywa)...

Powodzenia, jesteś bardzo dzielna!
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 11:36   #878
nikulek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 140
Dot.: Problem z mężem...

[QUOTE=Kociaak;41843895]Chyba ominęło Cię ładnych parę stron wątku

Trochę ominęło, nawet nie spojrzałam ile jest stron wątku, byłam tak zaaferowana opowieścią autorki

Alexa, w pełni popieram wszystkie Twoje decyzje, naprawdę pozostaje tylko pogratulować, że potrafisz być tak twarda.
__________________
Żeby zmieniło się nasze życie, musimy najpierw zmienić samych siebie!
nikulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:10   #879
aleksa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 189
Dot.: Problem z mężem...

[QUOTE=nikulek1;41848990]
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Chyba ominęło Cię ładnych parę stron wątku

Trochę ominęło, nawet nie spojrzałam ile jest stron wątku, byłam tak zaaferowana opowieścią autorki

Alexa, w pełni popieram wszystkie Twoje decyzje, naprawdę pozostaje tylko pogratulować, że potrafisz być tak twarda.
Dziękuję. Czasem sama się zastanawiam skąd biorę tyle siły. Rok temu nawet nie przypuszczałam, że mogę taka być - kiedyś płakałam w poduszkę i nic nie robiłam. To przykre, że człowiek musi tyle przejść, żeby stać się silniejszym.

Widzę to jak się zmieniłam. Dziś rano mój mąż przyjechał do mnie porozmawiać o rozwodzie. Chciał jakąś wersję ustalać, coś tam opowiadał o swoim znajomym, który właśnie 2 dni temu dostał rozwód, że on mi może powiedzieć co mam dokładnie mówić żeby było "dobrze". Najlepszy był tekst : "mam nadzieję, że jak sąd Cię zapyta czy mnie kochasz to nie zrobisz jakiś scen płaczu czy wahania..."
Kiedyś po takiej rozmowie pewnie byłabym roztrzęsiona, dziś trochę mnie zdenerwował, ale spłynęło to po mnie.

Martwię się bardziej kredytem, bo miał go spłacić, a dziś mi powiedział że dopiero we wrześniu, bo teraz nie ma kasy...
aleksa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:31   #880
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Problem z mężem...

o rany aleksa ten twój "mąż" to jest wręcz fascynujące indywiduum... fascynujące w swojej żałości, rzecz jasna. Jemu się chyba wciąż wydaje, że ty jednak będziesz za nim płakać i rozpaczać. Wstrętny manipulator...

Ja również śledzę wątek od samego początku, zmartwiłam się, kiedy zniknęłaś na dłuższą chwilę i myślałam, że dałaś się stłamsić, a jednak nie! Jestem pełna podziwu dla ciebie i kibicuje ci całym sercem Naprawdę jestem pod wrażeniem tej siły, i tego, ze tak świetnie sobie ze wszystkim radzisz, spotykasz się z koleżankami, jeździsz do spa, chodzisz na fitness - jesteś modelowym przykładem, jak to POWINNO się robić

A co do tych cudownych rewelacji, ze ten gad się podwalał do twoich bliskich i ze cię oczerniał - nie pozostaje ci nic innego, jak się do tego odciąć, ewentualnie wyjaśnić tym, którzy na to zasługują, jaka była prawda. Ale to świadczy źle tylko o nim, a żadnym wypadku nie o tobie. Choć domyślam się, że po czymś takim można się czuć tylko beznadziejnie... Ale dasz sobie radę i zaraz uwolnisz się od tych manipulacji raz na zawsze
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:25   #881
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Problem z mężem...

[QUOTE=aleksa85;41869768]
Cytat:
Napisane przez nikulek1 Pokaż wiadomość


Martwię się bardziej kredytem, bo miał go spłacić, a dziś mi powiedział że dopiero we wrześniu, bo teraz nie ma kasy...
ee nie martw sie . pewnie naciagnie nowa kolezanke na wspolne splacanie z okazji "nowej drogi zycia";D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 09:41   #882
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez aleksa85 Pokaż wiadomość

Dziękuję. Czasem sama się zastanawiam skąd biorę tyle siły. Rok temu nawet nie przypuszczałam, że mogę taka być - kiedyś płakałam w poduszkę i nic nie robiłam. To przykre, że człowiek musi tyle przejść, żeby stać się silniejszym.

Widzę to jak się zmieniłam. Dziś rano mój mąż przyjechał do mnie porozmawiać o rozwodzie. Chciał jakąś wersję ustalać, coś tam opowiadał o swoim znajomym, który właśnie 2 dni temu dostał rozwód, że on mi może powiedzieć co mam dokładnie mówić żeby było "dobrze". Najlepszy był tekst : "mam nadzieję, że jak sąd Cię zapyta czy mnie kochasz to nie zrobisz jakiś scen płaczu czy wahania..."
Kiedyś po takiej rozmowie pewnie byłabym roztrzęsiona, dziś trochę mnie zdenerwował, ale spłynęło to po mnie.

Martwię się bardziej kredytem, bo miał go spłacić, a dziś mi powiedział że dopiero we wrześniu, bo teraz nie ma kasy...
Przecież on nigdy nie będzie miał kasy..... Sama pisałaś jakie ma podejście do pieniędzy.
Nie bądź naiwna i nie daj się po raz kolejny nabrać i wykorzystać tylko pilnuj swojego interesu- najlepiej chyba sprzedać ten sprzęt na który jest kredyt i go spłacić. Inaczej będzie się to ciągnęło i masz gwarantowane szarpanie nerwów przez najbliższych kilka lat.
Nie daj się zmanipulować tekstami że np niszczysz mu życie/ perspektywy pracy, że jesteś zła, niedobra itp itd tylko spójrz realistycznie- wzięłaś z nim wspólny kredyt, on tego nie spłaci i znowu na Ciebie spadnie rola osoby odpowiedzialnej- przecież on nie będzie miał skrupułów by Cię po raz kolejny wykorzystać. Po co Ci to?
Daj sobie możliwość odcięcia się od przeszłości i od tego kolesia na zawsze.
Chce być biznesmenem i mieć swoją firmę - ok, byle nie Twoim kosztem.



Cytat:
Napisane przez olkie
ee nie martw sie . pewnie naciagnie nowa kolezanke na wspolne splacanie z okazji "nowej drogi zycia";D
Z nową koleżanką to on będzie jeździł na wycieczki i miło się zabawiał, a kredyt spłaci była żona, bo przecież on nie ma kasy.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2013-07-20 o 09:44
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:32   #883
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość



Z nową koleżanką to on będzie jeździł na wycieczki i miło się zabawiał, a kredyt spłaci była żona, bo przecież on nie ma kasy.
chyba ze dziewczyna ma powazne zamiary i bedzie chciala faktycznie sie zwiazac na powaznie to sadze ze da sie zlapac na "pomoc" w splacaniu. w koncu bedzie chodzilo o zamkniecie tamtego rozdzialu w zyciu jej lubego i rozpoczecia nowego zycia razem;D

ja jakos nie moge zrozumiec dziewczyn ktore wiaza sie z chlopakami ktorzy zdradzali swoje kobiety. myslenie ze "ja zdradzal ale mnie napewno nie bedzie " to szczyt glupoty i naiwnosci. tak jak pies ktory raz ugryzl czlowieka to bedzie zawsze istnialo spore prawdopodobienstwo ze przy sprzyjajacych warunkach zrobi to jeszcze raz. tak samo jest z zdradzajacymi- jak juz raz sie przelamia to pozniej juz nie robi im to wiekszego problemu. a z czasem juz oporow nie ma. z obserwacji to stwierdzam.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:37   #884
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Problem z mężem...

Witam po przerwie. Aleksa, zaśmiałabym się mu w twarz przy pytaniu o ewentualne sceny i oświadczyła, że raczej po sprawie z radości kankana zatańczę niż będę wcześniej się wahac.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:29   #885
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z mężem...

[QUOTE=aleksa85;41869768]
Cytat:
Napisane przez nikulek1 Pokaż wiadomość

Dziękuję. Czasem sama się zastanawiam skąd biorę tyle siły. Rok temu nawet nie przypuszczałam, że mogę taka być - kiedyś płakałam w poduszkę i nic nie robiłam. To przykre, że człowiek musi tyle przejść, żeby stać się silniejszym.

Widzę to jak się zmieniłam. Dziś rano mój mąż przyjechał do mnie porozmawiać o rozwodzie. Chciał jakąś wersję ustalać, coś tam opowiadał o swoim znajomym, który właśnie 2 dni temu dostał rozwód, że on mi może powiedzieć co mam dokładnie mówić żeby było "dobrze". Najlepszy był tekst : "mam nadzieję, że jak sąd Cię zapyta czy mnie kochasz to nie zrobisz jakiś scen płaczu czy wahania..."
Kiedyś po takiej rozmowie pewnie byłabym roztrzęsiona, dziś trochę mnie zdenerwował, ale spłynęło to po mnie.

Martwię się bardziej kredytem, bo miał go spłacić, a dziś mi powiedział że dopiero we wrześniu, bo teraz nie ma kasy...
Bardzo dobrze, że on robi takie sceny i mówi Ci takie rzeczy. Wiesz dlaczego? Nie będzie w Tobie ani milisekundy wahania, czy było warto uruchamiać tą całą procedurę. On nieustannie utwierdza Cię w przekonaniu, że jest największym wałem w okolicy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:50   #886
aleksa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 189
Dot.: Problem z mężem...

Mało się ostatnio odzywam, ale staram się wypełniać czas i nie myśleć.

Jutro rozprawa. Nie potrafię dziś nie myśleć. Jest stres i to bardzo duży.

Trzymajcie jutro kciuki. ( godz. 13:20)
aleksa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:56   #887
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez aleksa85 Pokaż wiadomość
Mało się ostatnio odzywam, ale staram się wypełniać czas i nie myśleć.

Jutro rozprawa. Nie potrafię dziś nie myśleć. Jest stres i to bardzo duży.

Trzymajcie jutro kciuki. ( godz. 13:20)
Masz w sobie tyle siły i energii, że jutro też na pewno Ci jej nie zabraknie, będzie dobrze
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:05   #888
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Odp: Problem z mężem...

Trzymamy mocno!!!
A potem pomysl o tym kredycie, zebys nie trafila do BIKu przez niego, bo przez kilka lat bedziesz w kazdym banku na cenzurowanym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:11   #889
Satilla
Przyczajenie
 
Avatar Satilla
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Problem z mężem...

Tak, będziemy mocno trzymać kciuki.... i pewnie z niecierpliwością czekać na wieści po.
Powodzenia!
Satilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 16:30   #890
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Problem z mężem...

Trzymaj się!
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:06   #891
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Problem z mężem...

Powodzenia!
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:32   #892
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez aleksa85 Pokaż wiadomość
Mało się ostatnio odzywam, ale staram się wypełniać czas i nie myśleć.

Jutro rozprawa. Nie potrafię dziś nie myśleć. Jest stres i to bardzo duży.

Trzymajcie jutro kciuki. ( godz. 13:20)
Przeczytałam wszystko od początku. Nie pisałam wcześniej ale teraz napiszę, że silna z Ciebie kobieta i na pewno dasz radę. Teraz będzie już tylko lepiej. Trzymam kciuki, żeby jutro wszystko poszło dobrze.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:39   #893
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez aleksa85 Pokaż wiadomość
Mało się ostatnio odzywam, ale staram się wypełniać czas i nie myśleć.

Jutro rozprawa. Nie potrafię dziś nie myśleć. Jest stres i to bardzo duży.

Trzymajcie jutro kciuki. ( godz. 13:20)
Będziemy trzymać!
Daj znać jak poszło. Powodzenia.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:08   #894
aleksa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 189
Dot.: Problem z mężem...

Dzięki za miłe słowa. W głowie milion myśli, a w środku we mnie wszystko się trzęsie. Dotarłam do tego punktu i sama siebie podziwiam. Muszę to oficjalnie przyznać, że myśląc o wszystkim co było jestem duma z siebie że podjęłam takie a nie inne decyzje. Chyba nikt oprócz mnie nie wie jak bardzo się zmieniłam - dziś moja przyjaciółka mi powiedziała, że powinnam książkę napisać, bo takie historie jak moja to tylko w filmach się zdarzają.



Jutro w pierwszej wolnej chwili napiszę wam wszystko.
aleksa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:40   #895
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Problem z mężem...

Cytat:
Napisane przez aleksa85 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa. W głowie milion myśli, a w środku we mnie wszystko się trzęsie. Dotarłam do tego punktu i sama siebie podziwiam. Muszę to oficjalnie przyznać, że myśląc o wszystkim co było jestem duma z siebie że podjęłam takie a nie inne decyzje. Chyba nikt oprócz mnie nie wie jak bardzo się zmieniłam - dziś moja przyjaciółka mi powiedziała, że powinnam książkę napisać, bo takie historie jak moja to tylko w filmach się zdarzają.



Jutro w pierwszej wolnej chwili napiszę wam wszystko.
Trzymam kciuki, zmiażdż system i swego exa - dziada patentowanego!
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:52   #896
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Problem z mężem...

Przeczytalam caly watek i jestem pod ogromnym wrazeniem. Podziwiam Cie. Ja bym chyba nie miala tyle sily... Powodzenia na jutrzejszej rozprawie.
eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:00   #897
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Problem z mężem...

I ja trzymam kciuki.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:05   #898
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Problem z mężem...

Powodzenia dasz radę, wykazałaś do tez pory tyle siły, że i teraz ci jej na pewno nie zabraknie. Jesteśmy z tobą
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:03   #899
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Problem z mężem...

Powodzenia
Skop mu d.pę
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:27   #900
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Problem z mężem...

Trzymam kciukasy
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 06:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.