Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 11:10   #2251
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Mi mój Tz który nie ma fejsa powiedział ze wolałby żebym nie wrzucała zdjec naszego dziecka i uszanuje to chociaz pewnie momentami będzie korcic
moj maz tez jest przeciwny. tzn pewnie czasem jakies wrzucimy, z wakacji czy cos, ale raz na jakis czas a nie ciagle.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:13   #2252
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

bożena........:ha haha:
zakochałam sie.... bede chyba teraz tej nazwy używać

o boże....już niegdy nie spojrze normalnie na żadną bożene

co do wrzucania zdjęć dziecka na fejsa...... super, ja też pewnie wrzuce ze dwa ale bez przesady..... żona jednego mojego kuzyna jak urodziła dziecko to dostała pierdo*ca....Igorek miał 4 dni i ze 100 zdjęć na fejsie
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:28   #2253
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
bożena........:ha haha:
zakochałam sie.... bede chyba teraz tej nazwy używać

o boże....już niegdy nie spojrze normalnie na żadną bożene

co do wrzucania zdjęć dziecka na fejsa...... super, ja też pewnie wrzuce ze dwa ale bez przesady..... żona jednego mojego kuzyna jak urodziła dziecko to dostała pierdo*ca....Igorek miał 4 dni i ze 100 zdjęć na fejsie
masakra i każdego dnia fota "Zosia mówi dzien dobry" "Zosi pierwszy spacer" "Zosia ma 1 ząbek "Zosia zrobiła kupę"
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:31   #2254
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
masakra i każdego dnia fota "Zosia mówi dzien dobry" "Zosi pierwszy spacer" "Zosia ma 1 ząbek "Zosia zrobiła kupę"
Zosia się obrzygała, Zosia robi kąpałki
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:34   #2255
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a tak poza tym, powiedziałam lekarzowi o bólach brzucha i powiedział, że mam brać cały czas do następnej wizyty 3 razy dziennie asmag forte i 3 razy nospę... obojętnie czy boli zy nie boli.. o ile magnez wydaje mi się ok, tak no spą zdziwiłam się... i na razie mam brac no spę 2 tygodnie bez przerwy... ufam lekarzowi, ale nie wiem czy nie zmniejszyć dawki np. na 2 razy dziennie...
Ja jestem za tym żeby ufać lekarzowi.
Ale poczytaj sobie o tych badaniach na temat wpływu nospy na dziecko i powiedz o nich lekarzowi. To dość nowe badania bo z 2013 roku
I pomimo ze lekarz powinien o nich wiedzieć różnie może być.
Dla mnie wniosek jest taki z tych badan: jak jest zagrożenie to dawać nospe ale absolutnie nie ma co jej dawać profilaktycznie.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Poldzik fajnie ciuchy ciazowe są w asos.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:38   #2256
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ja też staram się ufać mojemu lekarzowi.
Ale np. jak byłam w szpitalu to pani laryngolog mówiła, że mogę 4 tabl. paracetamolu dziennie.
A później przyszedł jakiś doktor i on mówi, że mogę 8 tabl. na dzień
I weź człowieku miej rozum

Zaufałam pani neurolog.

Dlatego moim zdaniem trzeba przede wszystkim myśleć co się robi, mieć swój rozum. Słuchać lekarzy ale też i siebie.
(mówię tutaj o kwestiach typu nospa itp. lekarstwa-nie chodzi mi wcale o konkretniejsze leczenie)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:40   #2257
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ja slyszlaam ze ludzie kręcą filmy sobie z porodu na pamiątkę wiec mnie juz nic nie zdziwi....
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 11:43   #2258
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
[/COLOR]Poldzik fajnie ciuchy ciazowe są w asos.

Rzeczywiscie fajne ciuchy maja w Asos. Ja kupilam ciazowa szara sukienke i sweter/bluze i naprawde fajne jakosciowo.
H&M tez ma fajne rzeczy.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:58   #2259
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!

tak gadacie o tych bolach brzucha, mnie dotychczas nic nie bolalo a dzisiaj w nocy i nad ranem troche tak. ale nie wiem czy to TAM czy tak raczej jelitowo - wiece, taki bol, jak masz zatwardzenia i musisz isc do ubikacji... tyle, ze nie mam zatwardzenia. w dole raz po lewej, raz po prawej - to mniejwiecej tak jak niektore z was opisuja. ale nie byl to silny bol a teraz juz nic nie czuje. dla pewnosci po pracy pojde tylko po zakupy a potem do domu i troche poodpoczywam.

cos ale fajnie

kaja ja tak jak ty: najpierw bylam pewna, ze dziewczynka, wszyscy mi mowia, ze chlopak i nawet sie dawalam przekonac, ale teraz to wlasciwie wszystko jedno tylko bym chciala juz wiedziec.


a zalozylam dzisiaj takadosyc obcisla tunike zolta - i mi podkresla niesamowicie brzuszek - teraz juz nikt nie pomysli, ze po porostu przytylam, widac, ze ciaza. hehe.

zastanawiam sie czy nie kupic kilku ciazowych letnich bluzek juz teraz - widze w necie przecenione, a w kwietniu jak mi beda potrzebne to pewnie juz nie bedzie. chyba kupie. znacie jakies fajne (miedzynarodowe... albo polskie co wysylaja tez za granice) strony z ciazowymi ciuchami? chcialabym kupic tshirty takie zwykle, proste ale zeby byly dosc obcisle i z miejscem na brzuszek - nie podobaja mi sie workowate ubrania...

co do kolorow my w sypialni dla dziecka mamy juz duza szafe z ikei czerwona i biale sciany. ,mebelki bedziemy kupowac jakims jasnodrewnianym kolorze mysle.
Czuję, że spodoba mi się Wasz pokój. Ja lubię takie klimaty ;-)




Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ja jestem w 17 a jak sie poloze po jedzeniu i poloze reke na brzuchu to costam czuje - takie uczucie, ze cos sie tam rusza i chlupocze w srodku.

Ja też w 17 ale nic nie czuję :-(




Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cos fajnie Gratuluję


Znajoma dzisiaj polubiła zdjęcia jakiegoś fotografa na fejsie pt. " sesja porodowa" czy jakoś tak.
Zobaczyłam tę całą sesję...i nie mogłam uwierzyć, że ktoś robi coś takiego:rolleye s:
Zdjęcia może nie są jakieś 'drastyczne' ale gdzie pokazane jest, jak podają dziecko matce od razu po urodzeniu, gdzie na zdjęciu widać jej zgięte nogi, i (na szczęście) brzuch który przykrywa jej bożenę to aż mi się niesmacznie zrobiło
Zdjęcia jej bólu jak prze, jak (chyba) ją znieczulają, zdjęcia nad miską... dla mnie szok
Siostra mojego byłego tez miała takie zdjęcia, ale jej mąż robił. Z tym, że były takie drastyczne, że nie wszystkim pokazywali. Ja wtedy młoda mocno byłam, wiec nawet nie chciałam na to patrzeć.

A moja teściowa ostatnio mi powiedziała w riposcie na jakieś tam moje zdanie typu: "a po co ma mnie ktoś tam oglądać w takiej chwili", że kobieta w momencie porodu jest podobno najpiękniejsza w całym swoim życiu ha ha ;-)
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:00   #2260
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Czuję, że spodoba mi się Wasz pokój. Ja lubię takie klimaty ;-)







Ja też w 17 ale nic nie czuję :-(






Siostra mojego byłego tez miała takie zdjęcia, ale jej mąż robił. Z tym, że były takie drastyczne, że nie wszystkim pokazywali. Ja wtedy młoda mocno byłam, wiec nawet nie chciałam na to patrzeć.

A moja teściowa ostatnio mi powiedziała w riposcie na jakieś tam moje zdanie typu: "a po co ma mnie ktoś tam oglądać w takiej chwili", że kobieta w momencie porodu jest podobno najpiękniejsza w całym swoim życiu ha ha ;-)
To ja chyba jestem bardzo brzydka skoro tak
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:05   #2261
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem bardzo brzydka skoro tak
Daj spokój! Ja po lekkim bieganiu już wyglądam jak świnka - cała różowa, spuchnięta, mokra, do tego włosy klejące... bleee... a co dopiero po porodzie
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 12:17   #2262
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale miałam cudowny sen-śniło mi się, że leżałam już w szpitalu ale moje łóżko nagle znalazło się na pięknej polanie. Po chwili przyszedł tż z malutką Boże, jaka ona była cudna Miała za dużą zieloną czapeczkę więc musiałam jej poprawiać co chwilę. I jeszcze pamiętam, że miała jakieś rurki szpitalne w nosku
Ale obudziłam się taka rozanielona

Brzuch troszkę przeszedł. Kłuje i boli nadal ale nie tak bardzo jak wczoraj.
Za to przeszło na głowę. I kolejne wymioty:/
Was też tak męczą nadal?
a mnie się śniło, że urodziłam świnkę morską i zastanawiałam się jak z karmieniem

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
To ty jestes weterynarzem co nie.? :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Bo mi sie pomylilas z Alkamor :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w końcu trafiłaś

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cos fajnie Gratuluję


Znajoma dzisiaj polubiła zdjęcia jakiegoś fotografa na fejsie pt. " sesja porodowa" czy jakoś tak.
Zobaczyłam tę całą sesję...i nie mogłam uwierzyć, że ktoś robi coś takiego:rolleye s:
Zdjęcia może nie są jakieś 'drastyczne' ale gdzie pokazane jest, jak podają dziecko matce od razu po urodzeniu, gdzie na zdjęciu widać jej zgięte nogi, i (na szczęście) brzuch który przykrywa jej bożenę to aż mi się niesmacznie zrobiło
Zdjęcia jej bólu jak prze, jak (chyba) ją znieczulają, zdjęcia nad miską... dla mnie szok
głupota ludzka nie zna granic

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość


mi tata zrobił zdjęcie jak leżałam pod ktg w skurczach.. usunęłam je

A takie zdjęcie pierwszych minut i Tż może przecież zrobić. Wiadomo Tż to zazwyczaj nie fotograf, ale liczy się zdjęcie, przynajmniej dla mnie, a nie efekty wizualne

a jak teraz bede miała nowy aparat to już wogóle
to, że się zdjęcia robi to wiadomo

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Daj spokój! Ja po lekkim bieganiu już wyglądam jak świnka - cała różowa, spuchnięta, mokra, do tego włosy klejące... bleee... a co dopiero po porodzie
cos- gratuluję

co do fotek...ja też mam ale takie już jak młodego miałam przy sobie....blada, nie ogarnięta,zmęczona z włosami jakby piorun w rabarbar ☠☠☠nął, wenflonem i młodym przy cycu ale robił je mąż i to są nasze zdjęcia. Ostatnio nawet je oglądaliśmy....fajnie się ogląda

robię tort....jeszcze nawet do połowy nie doszłam a już mi się nie chce
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:45   #2263
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cześć

Ale mnie dziś głowa nawala od rana Przewiało mnie wczoraj czy co

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Dzisiaj mieliśmy małą imprezę z pracy, szrot-podarki. Każdy przyniósł prezent, do 5euro, zapakowany, włożył do pudła z reszta, tak żeby nikt nie wiedział co jest od kogo.
Później każdy rzucał kostką i ten, kto wyrzucił 6 mógł wybrać podarek. Kiedy wszystkie prezenty znalazły właściciela, każdy odpakował prezent i pokazał co dostał. Potem zaczęła się druga część zabawy. Minutnik nastawiliśmy na 10 min i rzucaliśmy znowu kostką, kto wyrzucił 6 mógł zamienić się prezentem ze wskazaną przez niego osobą. I tak w koło, największe emocje były pod koniec czasu, jak ktoś komuś zabrał upatrzony drobiazg i a kostka nie chciała wyrzucić szóstki. Rewelacja. I celowo zrobione po świętach, żeby można było się pozbyć nietrafionych drobiazgów.
I tak wróciłam do domu z małym białym wazonikiem w zamian za terminarz z lidla
ale super pomysł!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale miałam cudowny sen-śniło mi się, że leżałam już w szpitalu ale moje łóżko nagle znalazło się na pięknej polanie. Po chwili przyszedł tż z malutką Boże, jaka ona była cudna Miała za dużą zieloną czapeczkę więc musiałam jej poprawiać co chwilę. I jeszcze pamiętam, że miała jakieś rurki szpitalne w nosku
Ale obudziłam się taka rozanielona

Brzuch troszkę przeszedł. Kłuje i boli nadal ale nie tak bardzo jak wczoraj.
Za to przeszło na głowę. I kolejne wymioty:/
Was też tak męczą nadal?
Rano tak, mdli mnie okropnie... Potom mija, chyba, że robię się głodna. Ostatnio jest o tyle gorzej, że mam strasznie silny odruch wymiotny, aż żołądek do gardła podchodzi, a nic nie mogę zwymiotować i tak się męczę

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Hej melduje sie po wizycie,wyniki jednak nie byly takie straszne spadki sa ale minimalne wiec nie mam zadnych witamin. Gin kazal tylko duzo pic i sie oszczedzac.Kolejna wizyta 06.02. No i jest chlopczyk i dziewczynka!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cudnie!Gratuluję parki!

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Irmusia81 te rzeczy dla maleństwa, które kupiłaś w
Auchan, to jakaś stała oferta czy okazja gazetkowa? W jakiej cenie? Opłaca się jechać na zakupy rzeczy dla dziecka? Pytam, bo mam spory kawałek do Auchan.
stała oferta. Widać, że nową dostawę mieli, bo na prawdę sporo ciuszków było Bodziaki po 6.99, 9.99 zarówno z krótkim jak i długim rękawem. Różne kolory. Pajacyki już od 14.99 zł- jakość tych ubrań jest niezła jak na ceny. Kupowałam i nadal kupuję synkowi tam czasem jakieś bluzki czy bodziaki i są ok

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
no bo to takie głupie gadanie teraz, że parka ma być ja na początku chciałam dziewczynkę, potem że może jednak chłopak, a teraz to naprawdę wszystko jedno byle już wiedzieć
U mnie dokładnie to samo Niby na genetycznym lekarka powiedziała, że obstawia chłopca, ale potem stwierdziła, że różnie może być jeszcze, także ja też czekam na 100% potwierdzenie

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Kaja może jakieś szarości i jedna ściana inna? ja mam prawie cały dom szary ale taki jaśniutki. Albo beżyk?
Ja też bardzolubię szary. Taki delikatny. Dużo tego koloru u nas w domu. A mały ma dwie ściany zielone a dwie i sufit- jasny fiolecik.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:55   #2264
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Siostra mojego byłego tez miała takie zdjęcia, ale jej mąż robił. Z tym, że były takie drastyczne, że nie wszystkim pokazywali. Ja wtedy młoda mocno byłam, wiec nawet nie chciałam na to patrzeć.

A moja teściowa ostatnio mi powiedziała w riposcie na jakieś tam moje zdanie typu: "a po co ma mnie ktoś tam oglądać w takiej chwili", że kobieta w momencie porodu jest podobno najpiękniejsza w całym swoim życiu ha ha ;-)
Większej pierdoły w życiu nie słyszałam
Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Daj spokój! Ja po lekkim bieganiu już wyglądam jak świnka - cała różowa, spuchnięta, mokra, do tego włosy klejące... bleee... a co dopiero po porodzie
Ja mam tak samo

alkamor jakiego robisz torta?
Ja będę robiła łoma
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 13:20   #2265
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a tak poza tym, powiedziałam lekarzowi o bólach brzucha i powiedział, że mam brać cały czas do następnej wizyty 3 razy dziennie asmag forte i 3 razy nospę... obojętnie czy boli zy nie boli.. o ile magnez wydaje mi się ok, tak no spą zdziwiłam się... i na razie mam brac no spę 2 tygodnie bez przerwy... ufam lekarzowi, ale nie wiem czy nie zmniejszyć dawki np. na 2 razy dziennie...
Ja bym spróbowała na razie brać, tak jak lekarz kazał, a np po tygodniu zmniejszyć dawkę Pamiętam, że w pierwszej ciąży brałam tak przez cały czas właśnie około 20 tc. Bez względu na to czy brzuch bolał miałam brać.

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy nie kupic kilku ciazowych letnich bluzek juz teraz - widze w necie przecenione, a w kwietniu jak mi beda potrzebne to pewnie juz nie bedzie. chyba kupie. znacie jakies fajne (miedzynarodowe... albo polskie co wysylaja tez za granice) strony z ciazowymi ciuchami? chcialabym kupic tshirty takie zwykle, proste ale zeby byly dosc obcisle i z miejscem na brzuszek - nie podobaja mi sie workowate ubrania...
.
Niestety nie znam, ale masz rację, to bardzo dobry pomysł, żeby sobie już teraz kupować letnie rzeczy. Ja mam jakieś 2 tshirty, które jakiś tam brzuszek pomieszczą. Wczoraj kupiłam sobie z h&m jeden tshirt ciążowy- wcale nie workowaty, a ma takie fajne marszczenia z boku na brzuszek właśnie. Kupiłam też marynarską bluzkę w paseczki, rękaw tak gdzieś 3/4. Cena 39.99 zł także dla mnie do przyjęcia za ciążową bluzkę

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ja jestem w 17 a jak sie poloze po jedzeniu i poloze reke na brzuchu to costam czuje - takie uczucie, ze cos sie tam rusza i chlupocze w srodku.
Ja najczęściej czuję jak siedzę pochylona do przodu.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cos fajnie Gratuluję


Znajoma dzisiaj polubiła zdjęcia jakiegoś fotografa na fejsie pt. " sesja porodowa" czy jakoś tak.
Zobaczyłam tę całą sesję...i nie mogłam uwierzyć, że ktoś robi coś takiego:rolleye s:
Zdjęcia może nie są jakieś 'drastyczne' ale gdzie pokazane jest, jak podają dziecko matce od razu po urodzeniu, gdzie na zdjęciu widać jej zgięte nogi, i (na szczęście) brzuch który przykrywa jej bożenę to aż mi się niesmacznie zrobiło
Zdjęcia jej bólu jak prze, jak (chyba) ją znieczulają, zdjęcia nad miską... dla mnie szok
o matko... O ile jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce sobie zrobić taką sesję, o tyle zupełnie nie kumam, po co ktoś to wrzuca na fejsa. Ja na miejscu tej kobiety nie zgodziłabym się na publikację w internecie

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
A takie zdjęcie pierwszych minut i Tż może przecież zrobić. Wiadomo Tż to zazwyczaj nie fotograf, ale liczy się zdjęcie, przynajmniej dla mnie, a nie efekty wizualne
zgadzam się Mój nawet filmik nakręcił z pierwszych chwil synka. Dzięki temu ja mogłam zobaczyć, jak to wyglądało, bo byłam pod narkozą.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
mój tż pewnie na korytarzu zemdleje więc kto mi zrobi zdjecie strzelę sobie selfie
podczas parcia

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Mnie to też okropnie wkurza.. Pierdyliard fot dziecka.. I wszystkie takie same, tylko ubranko inne
Albo co gorsza.. zdjęcia np podczas kąpieli z całym ekwipunkiem na wierzchu
mnie też to wkurza Te mam kilka zdjęć małego na fejsie, ale dosłownie kilka.


Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość



Aaa no i koniecznie foto wenflonu i nóg na łóżku
Ja powinnam mieć fotkę ja zawstydzona zdejmuję koszulę i wspinam się nagutka na stół operacyjny Niezapomniany widok

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha_818;49690321


A moja teściowa ostatnio mi powiedziała w riposcie na jakieś tam moje zdanie typu: "a po co ma mnie ktoś tam oglądać w takiej chwili", [B
że kobieta w momencie porodu jest podobno najpiękniejsza w całym swoim życiu ha ha[/B] ;-)
może Twoja teściowa była najpiękniejsza w tym momencie

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a mnie się śniło, że urodziłam świnkę morską i zastanawiałam się jak z karmieniem
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 13:42   #2266
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ja z ciazowych ciuchow szczerze polecam te topy;
http://m.hm.com/pl/product/13906?art...=FASHION_FRONT

Są ekstra. Długie wiec idealne na ciążę
I potem ekstra do karmienia. Maja wbudowany biustonosz ( niezbyt na piersi giganty ale moje są średnie i sprawdzała się ta koszulka mega)
Świetne będą w lecie ....
Dobre jakościowo
Naprawdę polecam. Teraz na pewno dokupie sobie , ale po tamtej ciąży zostały w niezłym stanie dwie sztuki wiec git
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 13:53   #2267
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Alkamor, Twój numer sen wymiata
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:15   #2268
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a mnie się śniło, że urodziłam świnkę morską i zastanawiałam się jak z karmieniem





w końcu trafiłaś



głupota ludzka nie zna granic



to, że się zdjęcia robi to wiadomo



cos- gratuluję

co do fotek...ja też mam ale takie już jak młodego miałam przy sobie....blada, nie ogarnięta,zmęczona z włosami jakby piorun w rabarbar ☠☠☠nął, wenflonem i młodym przy cycu ale robił je mąż i to są nasze zdjęcia. Ostatnio nawet je oglądaliśmy....fajnie się ogląda

robię tort....jeszcze nawet do połowy nie doszłam a już mi się nie chce

A twoj sen boski





Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Cześć

Ale mnie dziś głowa nawala od rana Przewiało mnie wczoraj czy co



ale super pomysł!



Rano tak, mdli mnie okropnie... Potom mija, chyba, że robię się głodna. Ostatnio jest o tyle gorzej, że mam strasznie silny odruch wymiotny, aż żołądek do gardła podchodzi, a nic nie mogę zwymiotować i tak się męczę



cudnie!Gratuluję parki!



stała oferta. Widać, że nową dostawę mieli, bo na prawdę sporo ciuszków było Bodziaki po 6.99, 9.99 zarówno z krótkim jak i długim rękawem. Różne kolory. Pajacyki już od 14.99 zł- jakość tych ubrań jest niezła jak na ceny. Kupowałam i nadal kupuję synkowi tam czasem jakieś bluzki czy bodziaki i są ok



U mnie dokładnie to samo Niby na genetycznym lekarka powiedziała, że obstawia chłopca, ale potem stwierdziła, że różnie może być jeszcze, także ja też czekam na 100% potwierdzenie



Ja też bardzolubię szary. Taki delikatny. Dużo tego koloru u nas w domu. A mały ma dwie ściany zielone a dwie i sufit- jasny fiolecik.

Czesto bywam w auchanie to jak bede na zakupach to zerkne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:17   #2269
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ja właśnie wróciłam z zakupów. Byłam po stanik Jeju jak mi teraz dobrze! W sumie cyce mi nie urosły, tylko tak spęczniały i te co miałam w domu nie nadawały się już. Pytałam Panią o staniki do karmienia, powiedziała że najlepiej przyjść w 9 miesiącu i dobrać trochę większy. Podobno najlepszy na początek jest taki zwyklak bawełniany. I koniecznie trzeba w nim spać. Kupiłam sobie jeszcze dwie koszule nocne w h&m.

Irmusia81 bardzo Ci dziękuję Ceny bardzo w porządku, wybiorę się z Tż przy najbliższej okazji. Lubię Auchan, mają duży wybór spożywki.


Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Mielismy typy,ale juz sie tz nie podobaja :P a i ja sama teraz intensywnie mysle nad imionami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wczoraj w tv była parka bliźniaków - Ignacy i Inga, a rodzice to Marta i Marcin (albo Mariusz nie pamiętam dobrze).

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
oo proszę nazwa fajna, taka typowa dla dzieci

u mnie tylko kształt brzucha sie sprawdził na chłopaka a tak ma głównie ochotę na słodycze na początku tez słyszałam że jak pogarsza sie np cera to corka odbiera urodę, ale też sie nie sprawdziło
Jak kształt brzucha jest na chłopaka? Jestem gruba i u mnie ten brzuch aż tak bardzo się nie odznacza. Ogólnie mam wrażenie, że żyje swoim własnym życiem.

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Całą noc się męczyłam, nie mogłam spać. Włączałam tv, grzałam mleko, zagryzałam wafle ryżowe, zasnęłam dopiero po 3
Oczywiśćie cebuszka z boku bo nadal mnie wkurza
U nas cebuszka wkurza mojego Tż, mówi że nie może się do mnie dobrać. Rzeczywiście bariera jest nie do pokonania.
Przyzwyczaisz się Ja też na początku chciałam odsyłać, ale kilka dni i jest ok.

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Co do płci, to ja ani chwilę się nie zastanawiałam jaka to będzie płeć bo byłam pewna, że dziewczynka

Musze jechać na zakupy jakieś, przydałoby mi się kilka tunik. Nie wiecie gdzie znajdę jakieś?
O to ja od początku wiedziałam, że będzie chłop.
Co do tunik, zobacz w H&M - niekoniecznie na dziale mama , w Kappahlu też mają czasami ładne tuniki, takie bardziej eleganckie, może Marks&Spencer.

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ja jestem w 17 a jak sie poloze po jedzeniu i poloze reke na brzuchu to costam czuje - takie uczucie, ze cos sie tam rusza i chlupocze w srodku.
Mój Tż jak przyłoży ucho do brzucha mówi, że słyszy takie bulgotanie, bąbelki, jak w akwarium.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cos fajnie Gratuluję


Znajoma dzisiaj polubiła zdjęcia jakiegoś fotografa na fejsie pt. " sesja porodowa" czy jakoś tak.
Zobaczyłam tę całą sesję...i nie mogłam uwierzyć, że ktoś robi coś takiego:rolleye s:
Zdjęcia może nie są jakieś 'drastyczne' ale gdzie pokazane jest, jak podają dziecko matce od razu po urodzeniu, gdzie na zdjęciu widać jej zgięte nogi, i (na szczęście) brzuch który przykrywa jej bożenę to aż mi się niesmacznie zrobiło
Zdjęcia jej bólu jak prze, jak (chyba) ją znieczulają, zdjęcia nad miską... dla mnie szok
Bożena Masakra czego to ludzie nie wymyślą. W głowach się przewraca. Poród to dla mnie tak intymny moment, że nie wyobrażam sobie fotografa na sali porodowej. Z resztą po co? Żeby pokazywać rodzinie, albo wrzucać na fejsika.


Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
mój tż pewnie na korytarzu zemdleje więc kto mi zrobi zdjecie strzelę sobie selfie
Obowiązkowo!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 14:23   #2270
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ja już swoim szanownym rodzicom powiedziałam, że zabraniam udostępniania jakichkolwiek zdjęc juniora. Tatuś przyjął z godnością mama się trochę burzyła ale i tak sama nie będzie umiała tego zrobić.
Jak mam ochotę komuś pokazać to trzymam sobie zdjęcie na Piccassie i podsyłam tylko link wybranym. Nie czuję potrzeby informowania wszystkich gdzie byłam co robiłam i o tym że jestem w ciąży tym bardziej. Mój profil na fb jest nudny i dobrze mi z tym

Zdjęcie czopa wymiata

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Rybka gdzie ten stanik kupiłaś? bo mnie się też przyda a w h&m to nie na moje gabaryty liczyłam że w Astrze coś mi się uda upolować ale nie mogę się wybrać
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:32   #2271
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Hej melduje sie po wizycie,wyniki jednak nie byly takie straszne spadki sa ale minimalne wiec nie mam zadnych witamin. Gin kazal tylko duzo pic i sie oszczedzac.Kolejna wizyta 06.02. No i jest chlopczyk i dziewczynka!!!
.
przecudownie

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość


W pokoju ktory bedzie dla babelkow mam jakis bez z nobilesa. Malowany byl w zeszlym roku wiec nic nie zmieniamy. .
my kącik dla malucha robimy w naszej sypialni- a mam tam na ścianach jesień orzechową z Nobilesa- taki ciepły beż- śliczny pasuje i do chłopca i dziewczynki więc nie trzeba będzie malować znowu


Cytat:
Napisane przez madeleine_89 Pokaż wiadomość

Wczoraj miałam wrażenie pierwszy raz że czuję malucha! takie delikatne łaskotanie w brzuszku i jakby leciutkie kopniaczki, ale były tak ledwie wyczuwalne że już sama nie wiem czy to nie wyobraźnia wczoraj zaczęłam 19 tydz, także nie wiem czy nie za prędko jak na pierwszą ciążę
całkiem możliwe że czujesz ja w pierwszej ciąży poczułam w 18tc

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość

Znajoma dzisiaj polubiła zdjęcia jakiegoś fotografa na fejsie pt. " sesja porodowa" czy jakoś tak.
Zobaczyłam tę całą sesję...i nie mogłam uwierzyć, że ktoś robi coś takiego:rolleye s:
Zdjęcia może nie są jakieś 'drastyczne' ale gdzie pokazane jest, jak podają dziecko matce od razu po urodzeniu, gdzie na zdjęciu widać jej zgięte nogi, i (na szczęście) brzuch który przykrywa jej bożenę to aż mi się niesmacznie zrobiło
Zdjęcia jej bólu jak prze, jak (chyba) ją znieczulają, zdjęcia nad miską... dla mnie szok
widziałam taką sesję wczoraj na fb- po twoim opisie wydaje mi sie że o tej samej mówimy bo te zdjęcia z miską takie charakterystyczne były



Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość

Nie, nie fajne. Jestem w stanie zrozumieć chęć pochwalenia się pociechą. Ok. Wrzuć jedną, dwie fotki. Ale jakieś normalne. A nie na golasa i nie cały zestaw 150 zdjęć
ja też tego nie rozumiem- mam koleżankę która potrafi wrzucić 500 prawie takich samych zdjęć
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:36   #2272
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

country111 widziałam dzisiaj tez H&M i takie liche mi się wydawały, tzn. ja lubię takie pancerne staniki, szeroki obwód, szerokie ramiączka wtedy mam pewność, że wszystko jest na swoim miejscu.Z całego serca polecam Ci sklep z bielizną "Stanikowe Trendy" na rondzie Powstańców Śląskich Pani dobrze doradza, nie naciąga, jest szczera i bardzo sympatyczna. Idealnie dobrała mi pierwszy, świadomy biustonosz. Ceny też ma znośne, teraz akurat trwa jakaś wyprzedaż.Ja jestem bardzo zadowolona.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:41   #2273
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Kurcze mieszkałam w tamtych okolicach i nigdy nie byłam w tym sklepie. Wyślę siostrę bo ma bliżej co by się rozejrzała.
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:43   #2274
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

A co sądzicie o takich poduszkach klin? http://allegro.pl/poduszka-klin-60-x...954666020.html
Jest sens kupować czy nie bardzo?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:45   #2275
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Kurcze mieszkałam w tamtych okolicach i nigdy nie byłam w tym sklepie. Wyślę siostrę bo ma bliżej co by się rozejrzała.
Możesz wsiąść pod Astrą w 20 i dojedziesz na samo rondo
Link na Fb: https://www.facebook.com/StanikoweTrendy?fref=ts

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A co sądzicie o takich poduszkach klin? http://allegro.pl/poduszka-klin-60-x...954666020.html
Jest sens kupować czy nie bardzo?
Gdzieś czytałam, że niemowlak powinien spać na płasko.
Ale może niech doświadczone mamy się wypowiedzą.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:48   #2276
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Możesz wsiąść pod Astrą w 20 i dojedziesz na samo rondo
Link na Fb: https://www.facebook.com/StanikoweTrendy?fref=ts

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



Gdzieś czytałam, że niemowlak powinien spać na płasko.
Ale może niech doświadczone mamy się wypowiedzą.
No właśnie ja już sama nie wiem bo moja mama zawsze mówiła mojej siostrze, żeby mała nie spała na płasko i zawsze jej dawała poduszkę .
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:09   #2277
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No właśnie ja już sama nie wiem bo moja mama zawsze mówiła mojej siostrze, żeby mała nie spała na płasko i zawsze jej dawała poduszkę .
Dziecko nie powinno mieć poduszki bo jest groźbą zaksTuszenia j śmierci lozeczkowej.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:16   #2278
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Możesz wsiąść pod Astrą w 20 i dojedziesz na samo rondo
Link na Fb: https://www.facebook.com/StanikoweTrendy?fref=ts

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



Gdzieś czytałam, że niemowlak powinien spać na płasko.
Ale może niech doświadczone mamy się wypowiedzą.
To prawda- nie powinno sie klasc zadnej poduszki ale za to mozna podlozyc pod materacyk NP jakis kocyk zeby byl maly kat
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:18   #2279
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Dziecko nie powinno mieć poduszki bo jest groźbą zaksTuszenia j śmierci lozeczkowej.
ale wcale? nawet takiego klina? i jak długo, bo jak w jakimś programie słyszałam że do ok. 4 miesiąca ? ile w tym prawdy?
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:34   #2280
Lille89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 30
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Dziewczyny, mam takiego doła, że nie wytrzymam

A zaczęło się kilka dni temu od lekkiego pobolewania brzucha. Potem w nocy śniło mi się, że mała urodziła się w marcu i po prostu zmarła na Wielkanoc...

Od tego momentu nie mogę się pozbierać. ja wiem, że to tylko sen i w ogóle, ale mam już kilka poronień na koncie, fakt, że wszystkie zakończone do 9 tygodnia, a tu już 18, ale nie mogę się pozbyć tej myśli, że znowu pójdzie coś nie tak...
Lille89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 17:55:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.