Studniówka problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 14:36   #1
nel18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Thumbs down

Studniówka problem


Jak powiedzieć rodzicom, że nie chce iść na studniówkę. Moi rodzice są tzw starej daty i dla nich mowy nie ma żebym opuściła studniówkę tym bardziej, .że mój brat nie był . Wiem, że posypią się tekty typu co ludzie powiedzą co powiemy babci cioci itd. Ja niestety w tym się mało liczę....
nel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:43   #2
szklane.oko
Raczkowanie
 
Avatar szklane.oko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
Dot.: Studniówka problem

oł.
dziwne, że rodzicie każą Ci iść na tę studniówkę.
ale z drugiej strony to jedyny taki bal, i może warto się jednak zastanowić nad pójściem?
szklane.oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:50   #3
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Studniówka problem

a dlaczego nie chcesz iść ?
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:54   #4
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Studniówka problem

mni to szczerze mówiąc szokuje
że mozna nie isć na bal który jest raz w zyciu ??

napewno będzie dobra zabawa , jezęli nie masz chłopaka weź kolege i baw sie dobrze ...
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:00   #5
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: Studniówka problem

ja tez nie chcialam isc.. poszlam za namową rodziców i bardzo im dziekuje, bylo super!
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:09   #6
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Studniówka problem

Dla mnie powinnas pojsc.To jest rewelacyjny balJak nie masz z kim isc to dokladnie idz z kolega z klasy,osiedla etc.
Nie moge Ci powiedziec argumentow na to,żebys nie szla jak dla mnie powinnas isc,bo bedziesz za kilka lat zalowac.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:09   #7
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
mni to szczerze mówiąc szokuje
że mozna nie isć na bal który jest raz w zyciu ??

napewno będzie dobra zabawa , jezęli nie masz chłopaka weź kolege i baw sie dobrze ...
Widocznie można nie chcieć
Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, mam wiele koleżanek, które nie były na studniówce i jakoś tego nie żałują.

Powiedz zwyczajnie, że nie chcesz iść, jeśli chcesz, podaj powód. Rodzice nie mają prawa Cię zmuszać, w końcu to Twoja decyzja i Ty tam pójdziesz, nie oni.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 15:09   #8
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Studniówka problem

A ja postawiłam na swoim. Nie chciałam iść. I nie poszłam. Nie lubię tego typu imprez po prostu. Podobnie jak wesela, na które nie chodzę.

A Ty dlaczego nie chcesz iść? Ciekawa jestem
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:11   #9
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Dla mnie powinnas pojsc.To jest rewelacyjny balJak nie masz z kim isc to dokladnie idz z kolega z klasy,osiedla etc.
Nie moge Ci powiedziec argumentow na to,żebys nie szla jak dla mnie powinnas isc,bo bedziesz za kilka lat zalowac.
Niekoniecznie.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:31   #10
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Studniówka problem

Ja bardzo nie chciałam iść na swoją studniówkę, ale tata się uparł, że ten bal jest tylko raz w życiu, zapisał mnie wbrew mojej woli, co więcej -pomógł w organizacji.
Powtarzali mi z mamą, że jak nie pójdę, to będę żałować i że studniówka to po latach wspaniałe wspomnienia. Minęły lata, a ja ani razu nie pomyślałam o niej jak o czymś cudownym i godnym wspominania. Owszem- bawiłam się, żeby nie zrobić rodzicom przykrości, ale głównie się nudziłam. Nie każdy lubi tego typu spendy, zwłaszcza jeśli np. nie ma zżytej klasy i taka studniówka kojarzy mu się np. z wszechogarniającą hipokryzją.
Nie chcesz iść- porozmawiaj z rodzicami, wytłumacz dokładnie dlaczego nie. Przecież wydanie tylu pieniędzy tylko na odczepnego jest bez sensu. Jeśli dla nich to takie ważne, co powie ciocia, powiedz, że wytłumaczysz to cioci.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:33   #11
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
A ja postawiłam na swoim. Nie chciałam iść. I nie poszłam. Nie lubię tego typu imprez po prostu. Podobnie jak wesela, na które nie chodzę.

ja tak samo
nie znoszę masowych imprez, poza tym nie umiem i nie lubie tańczyć i do tego szkoda mi było wydawać tyle kasy (jeszcze sukienka... )na jeden wieczór

niestety byłam zmuszona, rodzice kazali, były chłopak wymyślał, że pewnie pójdę, tylko nie z nim i tylko udaję, że nie chce iść , beznadziejna wychowawczyni wyrzuty robiła no i poszłam

Nel 18- nie wiem, czy da się to odpowiednio powiedzieć
chyba nie od odpowiednich słów to zależy
po prostu niektórzy mają takie Przekonania-WSPANIAŁY BAL MATURALNY,
to tak jak wiele osób sobie nie wyobraża nie brać ślubu kościelnego, kolejna nieodzowna sprawa, ale mi chyba juz to odpuszczą
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 15:34   #12
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
mni to szczerze mówiąc szokuje
że mozna nie isć na bal który jest raz w zyciu ??

napewno będzie dobra zabawa , jezęli nie masz chłopaka weź kolege i baw sie dobrze ...
Moze po prostu nie lubi sie chodzic na wymuszone "spedy" na ktorych kazdy od Ciebie oczekuje, ze MUSISZ sie dobrze bawic?
I do tego cala ta latanina, sukienki, buty, sam stres.
Bal moze i jest raz w zyciu, ale czy to znaczy, ze trzeba koniecznie w nim uczestniczyc?

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ja bardzo nie chciałam iść na swoją studniówkę, ale tata się uparł, że ten bal jest tylko raz w życiu, zapisał mnie wbrew mojej woli, co więcej -pomógł w organizacji.
Powtarzali mi z mamą, że jak nie pójdę, to będę żałować i że studniówka to po latach wspaniałe wspomnienia. Minęły lata, a ja ani razu nie pomyślałam o niej jak o czymś cudownym i godnym wspominania. Owszem- bawiłam się, żeby nie zrobić rodzicom przykrości, ale głównie się nudziłam. Nie każdy lubi tego typu spendy, zwłaszcza jeśli np. nie ma zżytej klasy i taka studniówka kojarzy mu się np. z wszechogarniającą hipokryzją.
Nie chcesz iść- porozmawiaj z rodzicami, wytłumacz dokładnie dlaczego nie. Przecież wydanie tylu pieniędzy tylko na odczepnego jest bez sensu. Jeśli dla nich to takie ważne, co powie ciocia, powiedz, że wytłumaczysz to cioci.
Zgadzam sie jak najbardziej.

nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:38   #13
i can fly
Raczkowanie
 
Avatar i can fly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 66
Dot.: Studniówka problem

Ja byłam na swojej studniówce i nie powiem, żebym bawiła się jakoś wyjątkowo niż zawsze, ot taka zwykła uroczystość

moja koleżanka nie poszła i do tej pory nie żałuje swojej decyzji i w sumie jej się nie dziwię, bo nie ma czego żałować
i can fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:39   #14
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Jak powiedzieć rodzicom, że nie chce iść na studniówkę. Moi rodzice są tzw starej daty i dla nich mowy nie ma żebym opuściła studniówkę tym bardziej, .że mój brat nie był . Wiem, że posypią się tekty typu co ludzie powiedzą co powiemy babci cioci itd. Ja niestety w tym się mało liczę....


mnie najbardziej dziwi to co wytłuściłam czy to jakaś zbrodnia nie iść
a co to obchodzi ciocie wujka czy sąsiada,interesują się każdą dwóją czy co
twoja sprawa

jak powiesz że bardziej interesuje cię matura to zamkną buzie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:40   #15
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Studniówka problem

hm... ja swoją studniówkę wspominam wspaniale ale skoro nie chcesz iść to porozmawiaj poważnie z rodzicami i przedstaw im swoje argumenty dlaczego nie chcesz iść.

A właśnie dlaczego nie chcesz iść?
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:43   #16
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Jak powiedzieć rodzicom, że nie chce iść na studniówkę. Moi rodzice są tzw starej daty i dla nich mowy nie ma żebym opuściła studniówkę tym bardziej, .że mój brat nie był . Wiem, że posypią się tekty typu co ludzie powiedzą co powiemy babci cioci itd. Ja niestety w tym się mało liczę....
Nel, ja radzę wprost i na spokojnie.
Mówisz, że nie idziesz, podajesz swoją argumentację, a w razie nacisków oświadczasz, że podjęłaś już decyzję.
Na pytanie "co ludzie powiedzą?" (nota bene idiotyczne) odpowiadasz, że po pierwsze nie ma to znaczenia, a po drugie pewnie nic nie powiedzą, bo ich to nie obchodzi. I nie powinno.
Co powiecie babci i cioci? Nic. Jak zapytają, to powiecie, że nie idziesz.

A fakt, że brat nie był raczej na Twoją korzyść działa - świadczy o tym, że w twojej rodzinie da się nie pójść. Dlaczego miałabyś mieć mniejsze prawo do samostanowienia, niż on?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:47   #17
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Studniówka problem

studniowka u mnie dopiero za rok, ale tez mysle jak wiekszosc z Was, nie lubie takich imprez tak ja i wesel, nie umiem tanczyc, wedlug mnie szkoda kasy na jeden wieczor tyle wydawac ( gdybym sie przynajmiej dobrze bawila, a wiem, ze nie bede) sukienka, fryzura, manicure, buty, wstep, i po co to, bo mama chce zobaczyc jak yancze poloneza
zreszta placi sie za pare, a ja pary nie mam i nie zapowiada sie zebym ja znalazla, naszczescie u nas zrezygnowano z oraganizowania półmetka
mojej mamy rozmawa przekonac sie nie da, ale cos mi sie zdaje, ze bede chora
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:58   #18
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Studniówka problem

jejku, jak kiedykolwiek w Polsce ma się coś zmienić skoro prawie wszędzie wciąż panuje pogląd ' co ludzie powiedzą '
irytuje mnie to bardzo,bardzo.
wywierać presję na własnej córce by poszła na coś wbrew sobie, żeby nie musieć się tłumaczyć cioci


ja też nie chcę iść na moją studniówkę. bardzo chętnie pójdę jak ktoś mnie zaprosi z innej szkoły. ostatnią rzeczą jaką chcę widzieć to ludzi z mojej klasy i szkoły, gdzie trwa wyścig szczurów, kto ma droższą sukienkę, kto ładniejsze buty, fryzurę itd
i oczywiście wszyscy będą szczerzyć zęby do siebie nawzajem i mówić jak to pięknie wyglądają, a w myślach będą życzyć oczka w rajstopach mówiąc delikatnie.
przedsmak tego miałam już na półmetku, który akurat ułożył się dobrze, ale to był czysty przypadek, że akurat pewna osoba nie przyszła, a ja usiadłam na tym miejscu i świetnie bawiłam się z 4 kolegami za którymi wcześniej nie za bardzo przepadałam

ja swoim rodzicom mówię zwyczajnie, że nie idę. w takim samym tonie jak np ' wychodzę do sklepu'. Tobie także życzę większej asertywności wobec rodziny i naprawdę nie przejmuj się innymi, to jest Twoje życie, nie ich. Ty za nich nie decydujesz więc dlaczego oni mają decydować o Tobie ?
poza tym znam kilka osob, które nie były na studniówce i jakoś nie płaczą po nocach
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:00   #19
nel18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Dot.: Studniówka problem

Nie chce iść z kilku powodów ... po pierwsze nasza klasa jest kompletnie nie zgrana, po drugie jestem osobą, która nie cierpi tego typu rozrywek. po trzecie taniec to dla mnie czarna magia, po czwarte obecnie jestem sama więc po co mam iść . Byłam juz kiedyś sama na weselu i strasznie się wynudziłam a skoro mam dać tyle kasy i siedzieć jak ta"ofiara losu" to ja dziękuje. W domu nikt nie liczy się z moim zdaniem a gdy oznajmiłam mamie, że nie wiem czy pójdę to usłyszałam pójść to napewno pójdziesz.. i na tym się rozmowa skończyła. moi rodzic są osobami, które w moim wieku szukali tylko okazji żeby iść na dyskotekę a ja jestem zupełnie inna.. mnie to wogóle nie interesuje . A kiedy nie chciałam iść na bal gimnazjalny powiedzieli, że jestem dzikuską i niestety poszłam i wcale się dobrze nie bawiłam...
nel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 16:03   #20
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Studniówka problem

Wyjście jest proste - skoro nie chcesz - nie idziesz

Musisz jedynie uświadomić o swojej decyzji rodziców.


Jeśli są wyrozumiali - zaakceptują to.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:29   #21
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Studniówka problem

Ja też nie wiem czy pójdę na studniówkę. Chyba, że ze swoją dziewczyną. Ale zaraz będą krzywo patrzec ;/ Aj tam, jeszcze 3 lata zostały, wiec za wcześnie na plany ;P
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:01   #22
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
mni to szczerze mówiąc szokuje
że mozna nie isć na bal który jest raz w zyciu ??

napewno będzie dobra zabawa , jezęli nie masz chłopaka weź kolege i baw sie dobrze ...
no faktycznie szokujące! skąd pewność, że 'na pewno będzie dobra zabawa'?
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nel, ja radzę wprost i na spokojnie.
Mówisz, że nie idziesz, podajesz swoją argumentację, a w razie nacisków oświadczasz, że podjęłaś już decyzję.
Na pytanie "co ludzie powiedzą?" (nota bene idiotyczne) odpowiadasz, że po pierwsze nie ma to znaczenia, a po drugie pewnie nic nie powiedzą, bo ich to nie obchodzi. I nie powinno.
Co powiecie babci i cioci? Nic. Jak zapytają, to powiecie, że nie idziesz.

A fakt, że brat nie był raczej na Twoją korzyść działa - świadczy o tym, że w twojej rodzinie da się nie pójść. Dlaczego miałabyś mieć mniejsze prawo do samostanowienia, niż on?
b. dobrze napisane.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:12   #23
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Studniówka problem

Ja na początku nie chciałam iść na swoją studniówkę, potem jednak zmieniłam zdanie (w pewnym stopniu za namową mamy, nie chciałam robić jej przykrości, no i kolega bardzo chciał, żebym z nim zatańczyła poloneza i żebym była jego osobą towarzyszącą, więc w końcu poszłam...).

Bawiłam się bardzo dobrze, ale tylko dlatego, że miałam wspaniałego partnera Gdybym miała iść sama albo z kimś innym, wiem, że pewnie ryczałabym całą noc w łazience patrząc jak inni się bawią, a ja nie potrafię się odnaleźć w tym tańczącym tłumie.

W żadnym wyścigu kto ma droższą sukienkę i buty oraz kto ma bardziej wymyślną fryzurę/makijaż/paznokcie nie brałam udziału, bo nie bawią mnie takie rzeczy.

Wybór należy do Ciebie, rodzice mogą tylko delikatnie sugerować, ale nie mają prawa Cię do niczego zmuszać.

Jeżeli jesteś przekonana, że będziesz się źle bawić, nie idź. Jeżeli jednak są w klasie jakieś osoby, z którymi wyobrażasz sobie wspólną zabawę, to może warto...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:33   #24
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Nie chce iść z kilku powodów ... po pierwsze nasza klasa jest kompletnie nie zgrana, po drugie jestem osobą, która nie cierpi tego typu rozrywek. po trzecie taniec to dla mnie czarna magia, po czwarte obecnie jestem sama więc po co mam iść . Byłam juz kiedyś sama na weselu i strasznie się wynudziłam a skoro mam dać tyle kasy i siedzieć jak ta"ofiara losu" to ja dziękuje.
dokladnie to im powiedz.

ale na twoim miejscu ja bym sie zastanowila jeszcze raz, moja klasa tez byla srednio zgrana, kapele mielismy jak z kiepskiego wesela, na wesele poszlam z przyjacielem (tak jak 3/4 mojej klasy, kazdy wzial kumpla / kumpele) a wszyscy i tak bawilismy sie razem .. i uwierz mi to byla jedna z najpiekniejszych nocy w moim zyciu, chyba juz nigdy tak bawic sie nie bede ...
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:33   #25
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
mni to szczerze mówiąc szokuje
że mozna nie isć na bal który jest raz w zyciu ??

napewno będzie dobra zabawa , jezęli nie masz chłopaka weź kolege i baw sie dobrze ...
normalnie
ja na swoja nie poszlam (chociaż miałam z kim i tańczyć też umiem ) bo nie miałam ochoty.
Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
powinnas isc,bo bedziesz za kilka lat zalowac.
a wcale, że nieprawda


to indywidualna sprawa. Ja (poza tym, że nie bylam na stódniówce - swojej- bo na ówczesnego TŻ byłam i było dość fajnie) nie znoszę chodzić na wesela.

i wszyscy robią tak: bo to przecież jest takie super iść na wesele.
a ja sie męczę i nudzę i wykręcam jak mogę.
Tak to jest, ze nie wszyscy lubią to co wszyscy.
A zabawa z przymusu nie jest dobrym pomysłem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:46   #26
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Studniówka problem

Argument, że nie masz z kim iść jest idiotyczny akurat, z całym szacunkiem. Ja na swoją studniówkę iść nie chciałam, w końcu uległam mamie - aż tak bardzo mi nie zależało. Właściwie może bawiłabym się lepiej, gdybym się jakoś przyłożyła - ale olałam tą całą otoczkę z szukaniem kiecki, fryzjerem, manikiure itp. A i poloneza nie tańczyłam - zaparłam się i powiedziałam, że nie będę małpować, zresztą nikt mnie specjalnie nie namawiał.

Nasza studniówka nie była jakaś 'fantastyczna' - taka sobie. Sądzę, że nie żałowałabym, gdybym nie poszła. Ale np. teraz bardzo chętnie poszłabym na jakąś imprezę 'tego pokroju' i wiem, że miałabym radochę.

Za to mało czego w życiu tak nienawidzę jak wesel.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:54   #27
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
. Nie każdy lubi tego typu spendy, zwłaszcza jeśli np. nie ma zżytej klasy i taka studniówka kojarzy mu się np. z wszechogarniającą hipokryzją.
Nie byłam na studniówce, wcale tego nie żałuję. Podpisuję się nogami i rękami pod wypowiedzią powyżej.
Co do autorki wątku, to jest to wyłącznie twój wybór. Moi rodzice namawiali, ale pozwolili mi zdecydować.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 19:32   #28
nel18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Dot.: Studniówka problem

Łatwo mówić jak ma sie wyrozumiałych rodziców a moi juz postanowili za mnie gdybym nie poszła do końca życia by mi to wypominali. A jeśli chodzi o wzięcie kolegi na studniówkę to odpada żaden facet do szczęścia mi potrzebny nie jest. A sama przecież nie pójdę skoro wszyscy będą miec pary czułabym się głupio a siedzenie i zajadanie paluszków mnie nie interesuje...
nel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 19:32   #29
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
studniowka u mnie dopiero za rok, ale tez mysle jak wiekszosc z Was, nie lubie takich imprez tak ja i wesel, nie umiem tanczyc, wedlug mnie szkoda kasy na jeden wieczor tyle wydawac ( gdybym sie przynajmiej dobrze bawila, a wiem, ze nie bede) sukienka, fryzura, manicure, buty, wstep, i po co to, bo mama chce zobaczyc jak yancze poloneza
zreszta placi sie za pare, a ja pary nie mam i nie zapowiada sie zebym ja znalazla, naszczescie u nas zrezygnowano z oraganizowania półmetka
mojej mamy rozmawa przekonac sie nie da, ale cos mi sie zdaje, ze bede chora
Eee tam, nie masz pary... Dziś nie masz boya, jutro może Cię jakiś boy poderwać albo Ty jego... nie przewidzisz takich rzeczy. Ja na swojej studniówce nie byłam i nie żałuję, kumpela miała wtedy 18 -tkę i świetnie się na niej bawiłam. Nie masz ochoty, to nie idźi nie ulegaj presji otoczenia. Z drugiej strony nie zarzekaj się, bo do tego czasu jeszcze możesz zmienić zdanie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 19:47   #30
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Jak powiedzieć rodzicom, że nie chce iść na studniówkę. Moi rodzice są tzw starej daty i dla nich mowy nie ma żebym opuściła studniówkę tym bardziej, .że mój brat nie był . Wiem, że posypią się tekty typu co ludzie powiedzą co powiemy babci cioci itd. Ja niestety w tym się mało liczę....

a ja zostałam praktycznie zmuszona do pójścia na studniówkę i bardzo tego żałowałam... ale nie chciałam mamie zrobić przykrości, zwłaszcza jak widziała że wogóle nie brałam udziału w żadnych szkolnych przedsięwzięciach... dość że w tym dniu wszystko mi sie posypało... to był mój najgorszy dzień... po studniówce przeryczałam cały tydzień... i ze złości zniszczyłam wszystkie kasety i zdjęcia z tego "święta"...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.