problemy po przekłuciu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 21:26   #1
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988

problemy po przekłuciu..


Mam problem z helixem właśnie. 30 grudnia zrobiłam drugiego helixa, tuz pod pierwszym, do wczoraj wszystko było z nim w porządku, ale wieczorem zaczął mnie pobolewać, myślałam, że może przejdzie. Rano było gorzej i gorzej, w końcu jak zauważyłam że węzły chłonne mi się powiększyły i bolą, to wyjęłam kolczyk. To było jakoś w południe, do tej pory cały czas bolą mnie węzły chłonne, opuchlizna nie zeszła, jest zaczerwienione, jedynie co sięzmieniło to to, że nie boli mnie to miejsce w którym jst dziurka tak jak przedtem... Jutro chyba wybiorę się do lekarza, bo woda utleniona nie pomaga ani żadne sposoby polecone przez pielęgniarkę szkolną ;/ Prosze o jakieś porady , co to może być, cholernie się zdenerwowałam, bo piprzedni helix pięknie i bezproblemowo się zgoił, mimo że był robiony pistoletem (tak jak i ten nieszczęsny )
__________________
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:01   #2
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: problemy po przekłuciu..

Myślę, że najlepiej będzie wybrać się do lekarza.
Co do kosmetyczki to już nie będę nic pisać, o pistolecie także...bo sądząc po Twoich słowach raczej sama wiesz, że nie był to dobry pomysł. Po porady do osoby, która kolczyk Ci robiła też bym nie radziła iść. Dlatego tak ważne by wybierać dobre studia kolczykowania i omijać kosmetyczki szerokim łukiem, bo dzięki temu można uniknąć takich sytuacji.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:54   #3
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: problemy po przekłuciu..

Może wdało sie zakażenie, widziałam kiedyś jak dziewczyna miała całe czarne gardło i język własnie po przebiciu języczka, musieli jej to wszystko chirurgicznie czyścic bo wdała sie infekcja wiec szybko smigaj do lek. a nastepnym razem wybierz profesjonalne studio a nie jakiegos papracza
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:30   #4
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: problemy po przekłuciu..

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Może wdało sie zakażenie, widziałam kiedyś jak dziewczyna miała całe czarne gardło i język własnie po przebiciu języczka, musieli jej to wszystko chirurgicznie czyścic bo wdała sie infekcja wiec szybko smigaj do lek. a nastepnym razem wybierz profesjonalne studio a nie jakiegos papracza
chirurgiczne czyszczenie czyli co? usunięcie chorych tkanek? wycięli jej gardło??
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:06   #5
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: problemy po przekłuciu..

Może chodzi o usunięcie martwiczych tkanek?
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:18   #6
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: problemy po przekłuciu..

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Może chodzi o usunięcie martwiczych tkanek?
no właśniem ciekawa takiego ewenementu -bo odkąd pracuję to o jakimkolwiek chirurgicznym usuwaniu martwiczych tkanek po przekłuciu języka w polsce nie słyszałam? wykonanie chirurgicznego cięcia by usunąć nieprawidłowo założony kolczyk a i owszem
to dla mnie historia pod tytułem bo znajoma mojej znomej...czy typowe urban legend
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:28   #7
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: problemy po przekłuciu..

No akurat w przypadku języka ta cała historia wydaje się odrobinę nieprawdopodobna...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 19:50   #8
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: problemy po przekłuciu..

Dziewczynie kolczyka robiła koleżanka więć nie żaden profesjonalista i sztanga była za krótka do tego warunki mało sterylne, obie miały po naście lat, i jednym welflonem 3 sobie przekuwały
po jakimś czasie kilka dni sie okazało ze kuleczka od spodu zarosła błonką a w całość wdało sie zakażenie które objeło migdałki,język miała 3 razy większy i taki ciemny sie robił, niewiem dokładnie jak jej to czyścili napewno tą kuleczke jakoś musieli wyciągac i tą rope czyścic,pozniej antybiotyk jakis na to zakażenie szcegółów nie podam ale laska ma nauczke do końca zycia, mam w rodzinie lekarza który to widział i jak zobaczył ze mam kolczyk w języku to sie za głowe złapał ale ja robiłam w salonie, sterylnie wszystko cacy i mam do do tej pory
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:55   #9
Seranevi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: problemy po przekłuciu..

Kłuć się tym samym wenflonem...mało nie zemdlałam, jak to przeczytałam...

Dlatego w kółko się powtarza - iść do studia a wtedy problemy ograniczone będą do minimum. Lepiej wydać trochę kasy a mieć spokojną głowę

Edytowane przez Seranevi
Czas edycji: 2011-01-06 o 20:00
Seranevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:18   #10
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: problemy po przekłuciu..

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Dziewczynie kolczyka robiła koleżanka więć nie żaden profesjonalista i sztanga była za krótka do tego warunki mało sterylne, obie miały po naście lat, i jednym welflonem 3 sobie przekuwały
po jakimś czasie kilka dni sie okazało ze kuleczka od spodu zarosła błonką a w całość wdało sie zakażenie które objeło migdałki,język miała 3 razy większy i taki ciemny sie robił, niewiem dokładnie jak jej to czyścili napewno tą kuleczke jakoś musieli wyciągac i tą rope czyścic,pozniej antybiotyk jakis na to zakażenie szcegółów nie podam ale laska ma nauczke do końca zycia, mam w rodzinie lekarza który to widział i jak zobaczył ze mam kolczyk w języku to sie za głowe złapał ale ja robiłam w salonie, sterylnie wszystko cacy i mam do do tej pory
czyli wycięli kolczyk-przepisali antybiotyk i tyle
a nie żadna chirurgiczne czyszczenie-przesadyzm pełna gębą
i po co takie bajki opowiadać?
tak za krótki,złe wykonany kolczyk to ogromne ryzyko i głupota-ale żeby chirurgów w to wciagać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:10   #11
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: problemy po przekłuciu..

Ale laska musiała iść do lekarza i on jej to robił-czyścił,rozcinał skóre na języku żeby wyjąć kuleczke od spodu i takie kulki z ropą gdzieś tam w środku gardła więc niestety akurat w tym przypadku nie obyło sie bez lekarza, leki to dostała po wszystkim żeby wyleczyć zakarzenie

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

a jeszcze ta sama agentka robiła kilka razy kolczyk w brodzie i w pewnym momencie w miejscu przebijania pojawiły sie jej zrosty bo kuła cały czas to samo miejsce, goiło sie i znowu w blizne brrrr.....
__________________
Pipi
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 17:25   #12
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: problemy po przekłuciu..

no to po co to całe dramatyzowanie wcześniej?
przypadek jakich wiele-wynikajacy z czyjejś głupoty i tyle
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.