Czy mi juz odbiło... ??? Prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 13:45   #1
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883

Czy mi juz odbiło... ??? Prezent


Dziś dostałam od chłopaka prezent urodzinowy - mialam je tydzien temu, ale wiedzialam ze nie ma wtedy pieniedzy i mowilam zeby mi nic nie kupowal...
Natomiast jakis czas temu (miesiac moze dwa) pytal mnie co chce dostac, powiedzialam ze zegarek, bo moj dawno temu sie zepsul i nie nosze. Powiedzial tylko zebym mu mniej wiecej pokazala jaki. Tak wiec jakis czas temu pokazalam, ale zaznaczylam ze moze nie koniecznie ten bo drogi jest (ponad 200zl), ale on sie upieral ze pozadny zegarek musi byc drogi a badziewia nie kupi.
W kazdym badz razie stanelo na tym, ze kupi prezent jak bedzie mial WOLNE pieniadze - a kiedy by to mialo byc to juz obojetne.
Nie jestem materialistka i nigdy nie bylam - jestem wychowana z 3 rodzenstwa i nigdy nam sie nie przelewalo, dlatego tez nie oczekiwalam wiele od innych i od zycia...
Jednak dzis moj chlopak przyszedl do mnie do pracy i... przyniosl prezent. Kupil komplet bielizny (a tydzien temu kupilam z nim 2 komplety...), ktora kiedys z nim przymierzalam (i stwierdzil ze jest taka sobie...) i powiedzial, ze zegarka juz nie bylo.
Ja to chyba jakas glupia jestem, ale prawie sie nie ucieszylam z prezentu on to chyba zobaczyl i mina mu zrzedla, choc zapewnialam ze ciesze sie i dziekuje.
Boze...dziewczyny, czy ze mna cos nie tak?? bo on poszedl a ja jakas mutna siedzialam... ehh, glupio mi z jego powodu, bo napewno sie staral, chcial cos kupic, wykosztowal sie a ja? wybredna dziewczyna sie nie cieszy...
Czy wy tez tak macie??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:59   #2
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

czasem mam podobnie, zazwyczaj z najbliższymi odgaduje co sobie kupujemy i jestem już tak bardzo nastawiona na dana rzecz ze jak dostane inna , to z jednej strony sie ciesze a z drugiej czuje smutek ze to nie to, co miało być( zazwyczaj mi to bardzo szybko przechodzi) Dlatego Cie rozumiem, ale nie ma sie co przejmować na pewno Twoj Tz bardzo sie postarał kupując Ci bieliznę, dlatego zakładaj ja na wieczór i wynagrodź to ze tak zareagowałaś
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:03   #3
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Dziś dostałam od chłopaka prezent urodzinowy - mialam je tydzien temu, ale wiedzialam ze nie ma wtedy pieniedzy i mowilam zeby mi nic nie kupowal...
Natomiast jakis czas temu (miesiac moze dwa) pytal mnie co chce dostac, powiedzialam ze zegarek, bo moj dawno temu sie zepsul i nie nosze. Powiedzial tylko zebym mu mniej wiecej pokazala jaki. Tak wiec jakis czas temu pokazalam, ale zaznaczylam ze moze nie koniecznie ten bo drogi jest (ponad 200zl), ale on sie upieral ze pozadny zegarek musi byc drogi a badziewia nie kupi.
W kazdym badz razie stanelo na tym, ze kupi prezent jak bedzie mial WOLNE pieniadze - a kiedy by to mialo byc to juz obojetne.
Nie jestem materialistka i nigdy nie bylam - jestem wychowana z 3 rodzenstwa i nigdy nam sie nie przelewalo, dlatego tez nie oczekiwalam wiele od innych i od zycia...
Jednak dzis moj chlopak przyszedl do mnie do pracy i... przyniosl prezent. Kupil komplet bielizny (a tydzien temu kupilam z nim 2 komplety...), ktora kiedys z nim przymierzalam (i stwierdzil ze jest taka sobie...) i powiedzial, ze zegarka juz nie bylo.
Ja to chyba jakas glupia jestem, ale prawie sie nie ucieszylam z prezentu on to chyba zobaczyl i mina mu zrzedla, choc zapewnialam ze ciesze sie i dziekuje.
Boze...dziewczyny, czy ze mna cos nie tak?? bo on poszedl a ja jakas mutna siedzialam... ehh, glupio mi z jego powodu, bo napewno sie staral, chcial cos kupic, wykosztowal sie a ja? wybredna dziewczyna sie nie cieszy...
Czy wy tez tak macie??
Ja też tak czasami mam, jak dostanę jakiś dziwny prezent, albo taki dany na "odczep się" tylko dlatego, że wypada coś dać...
Kiedyć naprzykład dostałam taką kręcącą się szczotkę do prostowania włosów, inne dziewczyny pewnie by sie cieszyły, ale ja nie bardzo, ponieważ moje włosy naturalnie wyglądają tak jak wyprostowane "żelazkiem"... bardziej proste juz nie mogą być, więc nie wiem po co taki prezent. Kiedyś od cioci dostawałam regularnie t-shirty w jaskrawych kolorach z nadrukami, choć nigdy takich nie nosiłam i ciocia znała moje poglądy co do takich bluzek. W efekcie prezenty lądowały w szafie mojej siostry a ja zostawałam bez niczego.
Jak się można domyślić nie byłam zadowolona, a dodatkowo dochodził jesze fakt, że wypada być wdzięcznym za prezent....
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:07   #4
fanula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Ja raz dostałam od mojego faceta bieliznę heheh i wyskoczyłam na niego ze jest okropna nie podoba mi sie jest smutna i przygnębiająca, wogóle to ja jestem strasznie przykrecoa jesli chodzi prezenty cieżko mi coś kupić tak wieć i tak przynajmniej udawałaś ze Ci się podoba heheheh ja niestety az tak opanowana nie jestem
__________________
Yvy
fanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:10   #5
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Ja niestety też tak miewam Czasem się na coś nastawię a tu ---niestety coś innego........Albo o czymś mówię, że bym chciała czyli aluzje a tu okazja jest----i niestety coś innego niż sobie wymarzyłam
To chyba normalne jak się na coś nastawisz, a dostajesz coś innego

Też kilka razy nie ukryłam rozczarowania.

Nie przejmowałabym się tym, przejdzie Ci a jeśli Tż będzie pamiętał to może wpłynie na niego pozytywnie i następnym razem kupi to o czym marzyłaś

P.s A bielizna to fajny prezent więc się pociesz
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:11   #6
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Ja kiedyś marzyłam o czymś ślicznym na szyje.. mój TŻ o tym wiedział, i w nasza rocznicę dostałam śliczne czerwone pudełko, a w środku były...korale.. ale takie czerwone, etniczne, pasowały by chyba do stroju góralskiego... eh.. mój uśmiech był jak najbardziej szczery, ale chyba niezbyt przekonywujący mojego Kochanego..i co w takiej sytuacji robić?..
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:13   #7
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

no faktycznie troche dziwnie to wyszlo, i pewnie poczul sie urazony..zaskoczony..smut ny...

Udawana radosc to nie to samo..ale zawsze cos moze ubierz sie w ta bielizne..i mu powiedz ze wlasnie ja masz...bardzo Ci sie podoba i super sie nosi
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 16:09   #8
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Z całą pewnością nie jesteś dziwna. Ja pamiętam jak mój TŻ kupił mi bieliznę. To był prezent bez okazji. Komplecik w ogóle mi się nie podobał i nie zdołałam tego ukryć. Było mi głupio i wytrwale go zapewniałam, że mi się podoba, tylko jestem zaskoczona i to stąd moje zachowanie.
Teraz, po przeszło dwóch latach od tego wydarzenia, śmiejemy się z tego. Kompleciku nigdy nie założyłam i do dziś leży w szafie TŻ-a...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:14   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Przesuwam.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:17   #10
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

ja mnysle, ze tu chodzi o cos zupelnie innego. O to, ze facet sie po prostu nie postaral. Bielizna fajny prezent owszem, ale nie jak sie chodzi za kims i pyta, dostaje jasna odpowiedz, a potem kupuje i tak beleco. I do tego jest to komplet, o ktorym facet powiedzial, ze jest nieciekawy wczesniej. Nagle zaczal mu sie podobac ? niemozliwe. A zeby bylo ciekaweij to widzial, ze Jego Kobieta kupila sobie 2 komplety bielizny i takowej teraz nie potrzebuje, za to zegarek bardzo by sie przydal. Nie sadze, zeby chodzilo o pieniazki, bo w koncu mogl kupic zegarek nawet za 30 zl i bylabys super zadowolona. Zwlaszcza, ze takowe sa bardzo ladne . Ale ja tez bym sie zasmuila, nie dlatego ze nie ma zegarka, bo taki moge sobie sama kupic, ale dlatego, ze chlopak nie patrzył na to co faktycznie jest potrzebne i czym sprawilby najwieksza przyjemnosc. A instrukcje mial jasne..
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:22   #11
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

A ja w tej sytuacji chyba bym zareagowała tak samo jak Ty
Wydawałoby mi się że kupił to na siłę i że bez sensu wydał pieniądze tymbardziej, że się mu to wcześniej nie podobało. Już bym się bardziej z bukietu kwiatów ucieszyła
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 16:26   #12
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Czy mi juz odbiło ???...

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
ja mnysle, ze tu chodzi o cos zupelnie innego. O to, ze facet sie po prostu nie postaral. Bielizna fajny prezent owszem, ale nie jak sie chodzi za kims i pyta, dostaje jasna odpowiedz, a potem kupuje i tak beleco. I do tego jest to komplet, o ktorym facet powiedzial, ze jest nieciekawy wczesniej. Nagle zaczal mu sie podobac ? niemozliwe. A zeby bylo ciekaweij to widzial, ze Jego Kobieta kupila sobie 2 komplety bielizny i takowej teraz nie potrzebuje, za to zegarek bardzo by sie przydal. Nie sadze, zeby chodzilo o pieniazki, bo w koncu mogl kupic zegarek nawet za 30 zl i bylabys super zadowolona. Zwlaszcza, ze takowe sa bardzo ladne . Ale ja tez bym sie zasmuila, nie dlatego ze nie ma zegarka, bo taki moge sobie sama kupic, ale dlatego, ze chlopak nie patrzył na to co faktycznie jest potrzebne i czym sprawilby najwieksza przyjemnosc. A instrukcje mial jasne..
też zwróciłam uwage na to, że dostała bieliznę którą on wcześniej uznał za nieciekawą... może to był test jak zareagujesz?
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:53   #13
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

szczerze?

dzieciom powtrza sie, ze z kazdego prezentu nalezy sie cieszyc i ladnie odziekowac...

ja niestety nie umiem, niejednokrotnie mniej lub bardziej dalam komus do zrozumienia, ze prezent jest hm 'nie taki' ...
Ja nie umiem ukryc rozczarowania wiec zrezygnowalam z moim mezem z 'niespodzianek' - albo nic nie chce(bo wlasciwie mam wszytsko), albo idziemy razem i ja sobie kpuje cos, co naprawde chce(ciuchow i perfum nigdy dosc).

Wiem, ze gdyby byla akcja 'kochanie chcialabym to i tamto' a dostalabym cos zupelnie innego, nie tak fajnego to jest szansa, ze zrobiloby mi sie smutno...

pamietam raz moj ex kupil mi bielizne.... no dostalam takiego szalu, ze myslalam, ze mnie szlag trafi...
Majty od kompletu byly extra, ale stanik poprostu tragiczny, ktory zamiast mnie ucieszyc wprowadzil w nastroj zdolowania...
Nieznosze do tej pory takich osobistych prezentow ani prezentow na odpal...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:22   #14
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Dziś dostałam od chłopaka prezent urodzinowy - mialam je tydzien temu, ale wiedzialam ze nie ma wtedy pieniedzy i mowilam zeby mi nic nie kupowal...
Natomiast jakis czas temu (miesiac moze dwa) pytal mnie co chce dostac, powiedzialam ze zegarek, bo moj dawno temu sie zepsul i nie nosze. Powiedzial tylko zebym mu mniej wiecej pokazala jaki. Tak wiec jakis czas temu pokazalam, ale zaznaczylam ze moze nie koniecznie ten bo drogi jest (ponad 200zl), ale on sie upieral ze pozadny zegarek musi byc drogi a badziewia nie kupi.
W kazdym badz razie stanelo na tym, ze kupi prezent jak bedzie mial WOLNE pieniadze - a kiedy by to mialo byc to juz obojetne.
Nie jestem materialistka i nigdy nie bylam - jestem wychowana z 3 rodzenstwa i nigdy nam sie nie przelewalo, dlatego tez nie oczekiwalam wiele od innych i od zycia...
Jednak dzis moj chlopak przyszedl do mnie do pracy i... przyniosl prezent. Kupil komplet bielizny (a tydzien temu kupilam z nim 2 komplety...), ktora kiedys z nim przymierzalam (i stwierdzil ze jest taka sobie...) i powiedzial, ze zegarka juz nie bylo.
Ja to chyba jakas glupia jestem, ale prawie sie nie ucieszylam z prezentu on to chyba zobaczyl i mina mu zrzedla, choc zapewnialam ze ciesze sie i dziekuje.
Boze...dziewczyny, czy ze mna cos nie tak?? bo on poszedl a ja jakas mutna siedzialam... ehh, glupio mi z jego powodu, bo napewno sie staral, chcial cos kupic, wykosztowal sie a ja? wybredna dziewczyna sie nie cieszy...
Czy wy tez tak macie??

Ja mam podobnie! Jak otwieram prezent to mówię "dziękuję" i już, jakoś nie umiem cieszyć się prezentami w stylu "O jeju jakie piękne, marzyłam o czyms takim!" Nawet jeśli szalenie mi się podoba to mam obojętny wyraz twarzy...Nie wiem dlaczego tak mam
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:59   #15
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Nie no...bielizna na pewno sie bedzie dobrze nosila...ale nie jest nawet w takim kolorze jak on lubi ani nie jest jakas taka super zebym piszczala ze szczescia (taka granatowa, troche koronki...)... Zdziwil mnie ten prezent tym bardziej, ze sam chcial mi kupic bardziej...hardcorowa bielizne wiecie...taka z sex shopu on mowil o tym, ja o zegarku...a tu stanelo na takiej bieliznie no nie powiem, bo wiem ze stanik dobrze lezy, bo przymierzalam wczesniej, a poza tym troche na to wydal - wiec nie wiem czy to wszystko bylo tego warte... W konu chyba lepiej kupic pozniej ale ten prezent ktory sie pragnie niz na sile kupowac BO TRZEBA...i nikt sie nie bedzie tak cieszyl a kasa pojdzie dla mnie to dziwne...wolalabym mu nic nie kupowac niz dawac cos co nie szczegolnie chce dostac w danej chwili i otrzymac nieszczera radosc ehh...trudno...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:11   #16
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

ja też mam "dziwny gust", mało rzeczy mi się podoba, więc zrezygowaliśmy z TŻ z prezentów, jak mam urodzinki, to biorę jego kredytówkę i idę na zakupy, kupuję sobie coś na co mam ochotę - a wieczorem mówię "popatrz, kupiłam sobie prezent na urodzinki, prawda jaki ładny" a on jest zadowolony, że nie musi latać po sklepach, za to prezenty jemu kupuję, bo on woli żeby dostał perfumy w prezencie, czy koszulkę, poniewąz nie lubi robić zakupów i jest zawsze zadowolony, że dostał potrzebną rzecz i już nie musi łóazić po sklepach
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:28   #17
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

skad ja to znamtez nie lubie dostawac czegos innego niz tego o czym gadam od 5 miesiec, ze chce miec
dlatego my z Tz chodzimy razem na zakupy prezentowe i wole tak 100 razy bardziej, niz mialabym nie utrafic w jego gust a On w moj a jak kupuje cos z zaskoczenia, to i tak sie wygadam zawsze i nici z niespodzianki
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:49   #18
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Ja ogólnie strasznie nie lubię, jak ktoś mnie męczy 2 tygodnie co bym chciała dostać. A jak w końcu powiem to i tak dostaję coś innego
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:51   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie strasznie nie lubię, jak ktoś mnie męczy 2 tygodnie co bym chciała dostać. A jak w końcu powiem to i tak dostaję coś innego
heh tak, tez to kocham
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 18:54   #20
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
heh tak, tez to kocham
No, toż to oszaleć można. I ciesz tu się człowieku w takiej sytuacji.



(No chyba, że dostanie się willę na Majorce, ew mercedesa)
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:57   #21
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
No, toż to oszaleć można. I ciesz tu się człowieku w takiej sytuacji.



(No chyba, że dostanie się willę na Majorce, ew mercedesa)
takie 'rozczarowanie' bym zniesla

zazwyczaj jednak prosisz o cos konkretnego, co akurat potrzebujesz dostajesz totalna *******e...
a juz kupowanie pluszakow osobom powyzej 10 roku zycia mnie rozwala
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:26   #22
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Ehh, szkoda gadać
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:13   #23
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Czy mi juz odbiło... ??? Prezent

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.