czy angażować się w to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 11:19   #1
pink_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25

czy angażować się w to?


nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora. Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę, ale wszystko może się zmienić zawsze poprostu, nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu" czy są jakieś szansę abyśmy byli razem?
pink_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:28   #2
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora. Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę, ale wszystko może się zmienić zawsze poprostu, nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu" czy są jakieś szansę abyśmy byli razem?
Ile będziesz czekać? Rok, dwa? Aż łaskawy Pan dostanie awans lub go zwolnią, żeby miał więcej czasu dla Ciebie? Albo aż się w Tobie zakocha. Nigdy nie masz gwarancji.
Poczekaj może na jego inicjatywę, nie naciskaj.
To że piszecie smsy to nie znaczy że Cię podrywa być może tylko Cię lubi i nie ma z kim popisać
Spokojnie, trzymam kciuki aby Ci się udało, jednak nie angażuj się na zapas
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:38   #3
pink_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: czy angażować się w to?

a ta ponadto spotykamy się w weekendy zawsze coś wspominał o spotkaniu a teraz nic kompletnie mieszkamy bliziutko siebie więc w tym chyba nie ma problemu czy powinnam sama zaproponować spotkanie? czy czekać aż sam to zrobi ?
pink_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:59   #4
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: czy angażować się w to?

odczekaj spokojnie i bez emocji.Co Cie tak nerwowo bierze... czas pokaze
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:07   #5
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora. Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę, ale wszystko może się zmienić zawsze poprostu, nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu" czy są jakieś szansę abyśmy byli razem?
Hej
Bede sie teraz wymadrzac bo jak to zwykle bywa komus radzi sie lepiej ale to co pisze to doswiadczenie w tego typu sytuacjach.

Po pierwsze - nie zadawaj pytania facetowi czy cos z tego bedzie bo zacznie sie odsuwac i czuc sie osaczony. Jesli uwazasz ze jest wart, czekaj spokojnie na rozwuj sytuacji zajmujac sie swoim zyciem jak nie, olej i juz.

Brak czasu jest zwykla wymowka. Jakby chcial z Toba byc to by czas znalazl, wiem co mowie bylam juz w takiej sytuacji. Hasla z cyklu- nie mam czasu, nie chce sie teraz wiazac itp oznaczaja jedno : nie mam czasu DLA CIEBIE, nie chce sie teraz wiazac Z TOBA.

Jest jedno wyjscie. Jesli chcesz sprawdzic czy w ogole cokolwiek z tego moze byc, czy on w ogole jakkolwiek mysli o Tobie chociaz w miare powaznie to zerwij kontakt na kilka dni. Nie odzwyaj sie do niego pierwsza, jak on sie odezwie odpowiedz milo ale bardzo zwiezle ze u Ciebie wszytko dobrze. Jak zaproponuje spotkanie rowniez bardzo MILO i przyjacielsko odp ze neistety ostatnio jestes bardzo zajeta wiec kiedy indziej. Nie rozmawiaj przez telefon, nie spotykaj sie, daj mu za soba zatesknic i zastanwic sie przy okazji co do Ciebie czuje. Naprawde uwierz mi nic nie dziala na facetow lepiej niz olew raz na jakis czas bez wyraznej przyczyny.
Wiem wiem, pewnie sobie myslisz ze to bez sensu a co jesli on sie nie odezwie albo cos sie pochrzani przez to - jesli nie `"pobiegnie" za Toba to znaczy ze i tak ma Cie gdzies i nic z tego nie bedzie. Chociazbys na rzesach stawala i byla najinteligentniejsza, najpiekniejsza i cajcudowniejsza kobieta na swiecie to nie zmusisz go do zainteresowania soba. A jak za Toba pobiegnie to spokojnie, bardzo milo i SPOKOJNIE traktuj go jak kumpla i dawaj niedosyt. Narazie on Cie ma na tacy, spytalas czy cos z tego bedzie wiec on wie ze Ty chcesz z nim byc a tylko od neigo zalezy czy bedziecie. ON RZADZI w tej chwili wiec trzeba go sprowadzic do parteru.
You go girl!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:14   #6
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
a ta ponadto spotykamy się w weekendy zawsze coś wspominał o spotkaniu a teraz nic kompletnie mieszkamy bliziutko siebie więc w tym chyba nie ma problemu czy powinnam sama zaproponować spotkanie? czy czekać aż sam to zrobi ?
Nie znam dokładnie całych Twoich relacji z Nim, jednak ja nie mam natury się narzucać, więc jak ktoś nie ma potrzeby kontaktowania się ze mną, spotykania etc, ja też jej nie widzę
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:15   #7
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: czy angażować się w to?

Wiesz... może nie dam konkretnej rady ale jeśli między ludźmi "iskrzy" to już da się wyczuć,że z tego coś może być.
Nie wiem jak jest między Wami ale zamiast tracić nadzieję i się zamartwiać korzystaj z życia i mile spędzajcie czas Nie panikuj.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 12:41   #8
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora. Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę, ale wszystko może się zmienić zawsze poprostu, nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu" czy są jakieś szansę abyśmy byli razem?
Jak dla mnie, to gdyby naprawdę mu na Tobie zależało, to by znalazł dla Ciebie czas i zrobił wszytsko, żeby wasze spotkania doprowadziły do związku. Lepiej się nie narzucaj, może wtedy on przemyśli i zacznei się starać, ale raczej bym się na to nie nastawiała.
Jak facet mówi, że nie ma czasu na poważny związek, to moim zdaniem to znaczy, że nie ma czasu na poważny związek z Twoją osobą...
Ale to tylko moej zdanie.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:45   #9
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: czy angażować się w to?

Na Twoim miejscu póki miałabym cierpliwość ,czekałabym aż ta znajomość rozkwitnie.A nuż może pewnego dnia powie Ci ,że chciałby z Tobą być Aczkolwiek nie rezygnowałabym np z imprez czy podobnych spotkań,gdzie mogłabyś akurat poznać kogoś bardziej interesującego i mającego czas na związek.Czekaj,a zarazem nie rezygnuj z poznawania ludzi.

Drugim problemem to to,że on jest wiecznie zajęty....nie wiem czy byłabyś szczęśliwa z kimś kto uznawany jest za pracoholika i większość życia spędza w biurze czy innym miejscu pracy.Jeśli to jest jednak przejściowe,to wiecznie może tak nie być.I może właśnie będzie dobrym materiałem na chłopaka.

Na razie poznawaj go,ale nie narzucając sie,a zarazem nie rezygnuj z własnego życia,potem zobaczysz co będzie dalej.


Oczywiście wykorzystaj te rady,w przypadku kiedy Tobie na nim zależy.
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:47
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:13   #10
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość

Naprawde uwierz mi nic nie dziala na facetow lepiej niz olew raz na jakis czas bez wyraznej przyczyny.
Większej bzdury dzisiaj jeszcze nie słyszałam. Jakbym ja traktowała facetów wobec tej twojej mądrości to podejrzewam, że w końcu wszyscy by się na mnie wypięli. Olanie to jest wg mnie brak szacunku (tymbardziej od czasu do czasu jak to piszesz). W sumie takie olewanie bez powodu podchodzi mi bardziej pod chamstwo a nie sposób na facetów.

Co do autorki, myślę, że facet się jasno wyraził, nie chcę stałego związku i tyle. Nie angażuj się za bardzo, żebyś się nie rozaczarowała. Możesz dać mu czas, ale jak na mój rozum dał Ci jasno do zrozumienia, że nie oczekuje od ciebie póki co stałego związku.
__________________
Będę mamcią..

Edytowane przez marysienka
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:14 Powód: dopisek.
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:35   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora.
skąd pewność ze jest taki zapracowany?
tak tylko pytam, nie wietrzę spisku od razu

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę
no to dostałaś jasną odpowiedź PRZYJACIÓŁKA to przyjaciółka (cokolwiek to dla niego oznacza), w kazdym razie- nie dziewczyna, narzeczona, partnerka.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
ale wszystko może się zmienić zawsze
chłopak rozsądnie zostawił sobie otwartą furtkę

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu"
BE-ZE-DU-RA
facet tak samo jak kobieta, gdy sie zakocha, to czas znajdzie.
Do mnie były jeździł o północy, wpadał tylko po całusa na dobranoc jak nie miałam czasu i możliwości spędzenia z nim np. wieczora, a miał 17km w jedną stronę...jak sie jest zakochanym/zauroczonym to góry można przenosić, a przynajmniej takie sie ma odczucia wtedy

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
czy są jakieś szansę abyśmy byli razem
to chyba raczej pytanie do niego, a nie do wizażanek...ale ok, rozumiem..
Jesli mam robić za "ciocię dobrą radę"- powiedziałabym daj mu żyć.
Zajmij sie trochę czymś (lub kimś) innym, zobaczysz jak takie "ostudzenie" uczuć wpłynie na jego zachowanie- proste ale niezawodne
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 19:30   #12
eveline_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 131
Dot.: czy angażować się w to?

Cytat:
Napisane przez pink_lady Pokaż wiadomość
nie dawno poznałam faceta, spotykaliśmy się piszemy ze sobą cały czas. On jest bardzo zapracowany pracuje od rana do wieczora. Ostatnio zadałam mu pytanie odnośnie czy coś między nami będzie odpisał mi tak: "Jak narazie traktuje cię jak przyjaciółkę, ale wszystko może się zmienić zawsze poprostu, nie mam czasu na związek poważny bo sama widzisz ile mam czasu" czy są jakieś szansę abyśmy byli razem?

Ja znalazłam się w podobnym przypadku co najmniej 3 raz :/ pech mnie prześladuje.. pracoholicy są masakryczni :/ uważam, że powinien być czas na pracę i przyjemności - ja go umiem wygospodarowac - On nie.. wczoraj doszłam do wniosku, że olewka to najlepsze wyjście! Jak mu zacznie zależeć, a mnie jeszcze nie przestanie to może jeszcze coś z tego wyjdzie, ale wątpię.

Buziaki! Głowa do góry! Możliwe, że to nie Ten
__________________
Być kobietą..
eveline_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:43   #13
szczocinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 73
Dot.: czy angażować się w to?

ewentualnie, kiedy już się spotkacie to rzuć mimochodem "dla chcącego-nic trudnego"
szczocinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:55   #14
Elsa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: czy angażować się w to?

Nie angażuj się, jego wymówki brakiem czasu są żenujące, może kiedyś on zapragnie zmienić wasze relacje jednak ile masz czekać?
__________________
W ogniu ramion Twoich spłonąć
i w jeziorach oczu tonąć
znaleźć zmysłów ukojenie
wszystko czego chcę od Ciebie
dostać się do Twego wnętrza
kilka sekund w nim pomieszkać
przypływ uczuć krótka chwila
starczy mi by móc oddycha
ć
Elsa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:25   #15
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: czy angażować się w to?

Nie, nie angażuj się, możesz na niego czekać, niewykluczone, że coś z tego będzie, ale nie radzę sobie ani za dużo wyobrażać ani brać tego na pwoażnie, bo możesz się rozczarować tak jak ja nie raz...

Najlepiej poczekaj, jeśli nie będzie żadnej inicjatywy z jego strony... to niestety ale będziesz musiała odpuścić.

Wygląda na to, że praca dla niego liczy się bardziej niż związki, sam Ci powiedział, że nie ma czasu na związek... nie rób sobie zbyt dużych nadziei, bo się rozczarujesz.
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:22   #16
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy angażować się w to?

już go trochę spłoszyłaś.
po co od razu taki konkret?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.