WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 15:20   #691
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
ja mam podobnie z opalaniem, dodatkowo mam prawdopodobnie ( alergię na silne słońce (przynajmniej na opalanie), kiedys po 3 tygodniach w Hiszpanii (pomimo stosowania filtrów 50 wzwyż) wróciłam z mega spuchnietymi stopami pokrytymi bąblami wielkości truskawek i przez jakiś czas z powodu tych bąbli musiałam niczym Cejrowski boso przemierzać świat bo stopy nie mieściły mi się w ŻADNE buty, nawet klapki. Nie wspomnę już o hektolitrach wapnia, które musiałam w sobie wlać. Od tamtej pory mam uraz i unikam wystawiania się na działanie promieni słonecznych jak tylko mogę.

bieganie chyba oddziałuje na całe ciało, a steper skupia się na tych dolnych partiach (tak myślę). Nie wiem co jest lepsze, dlatego ja wybieram i to, i to
Moja siostra tez tak ma ,uczulenie na słonce ,ma mnóstwo kropeczek ,które strasznie swedza .Na szczescie to uczulenie tylko na ostre zagraniczne słonce w Polsce z filtrem 30 daje rade

Niestety dzieki opaleniźnie cellulit widać mniej ,wiec katuje swoje ciało lezac na słoncu Opalone nogi sa duzo ładniejsze niz blade przynajmniej według mnie ,nie widac zyłek ,czerwonych fioletowych pajaczków ,celulitu Wiadomo wszystko z głowa ,opalenizna zjaranego skwarka nie jest ładna.

Ja biegac nie lubie ,nie moge i nie chce ale za to rolki i rower kocham na rolkach jak sie jezdzi to tak pracuje tyłek i uda ,ze naprawde ma sie niezłe zakwasy po pierwszych razach,a człowiek sie w ogole nie meczy .Szkoda ,ze w moim mieście nie ma zbyt wielu miejsc do jezdzenia

Ten eveline krem i serum sa naprawde dobre i naprawdę napijaja skóre

za to nie polecam Daxa miałam ze trzy balsamy chłodzące rozgrzewajace i zero działania
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:41   #692
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość




bieganie chyba oddziałuje na całe ciało, a steper skupia się na tych dolnych partiach (tak myślę). Nie wiem co jest lepsze, dlatego ja wybieram i to, i to
mi sie wydaje, ze podczas biegania ten nasz cell troche sie trzesie, wiec moze w ten sposob sie bedzie zmniejszal...
Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Niestety dzieki opaleniźnie cellulit widać mniej ,wiec katuje swoje ciało lezac na słoncu Opalone nogi sa duzo ładniejsze niz blade przynajmniej według mnie ,nie widac zyłek ,czerwonych fioletowych pajaczków ,celulitu Wiadomo wszystko z głowa ,opalenizna zjaranego skwarka nie jest ładna.

zgadzam sie biale nogi nawet bez cellulitu mi sie nie podobaja. kto nie moze sie opalic zawsze moze uzyc samoopalacza

u mnie brzydka pogoda. nic nie mozna zrobic, ani pobiegac ani isc kupic jakas sukienke
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:11   #693
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2735742 2]mi sie wydaje, ze podczas biegania ten nasz cell troche sie trzesie, wiec moze w ten sposob sie bedzie zmniejszal...

zgadzam sie biale nogi nawet bez cellulitu mi sie nie podobaja. kto nie moze sie opalic zawsze moze uzyc samoopalacza

u mnie brzydka pogoda. nic nie mozna zrobic, ani pobiegac ani isc kupic jakas sukienke [/QUOTE]
haha mozna poćwiczyć w domu albo pomasowac sie bankami
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:46   #694
hableeha
Raczkowanie
 
Avatar hableeha
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja się tygodniowo zapuszczam... Sesja trwa na całego i choćby nie wiem co nie daje rady nic poćwiczyć O smarowaniu też raczej nie ma mowy
Moja opalenizna jest chyba na poziomie -1 ale ja mam paskudne uczulenie na słońce i nawet siedząc w cieniu posmarowana 5o umieram na wieczór. Solarka też odpada bo okazuje się że wywołuje u mnie podobny efekt. No ale jakoś trzeba żyć
hableeha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:48   #695
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ten eveline krem i serum sa naprawde dobre i naprawdę napijaja skóre
Eveline to mój NR 1, zdecydowanie!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:44   #696
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Kurczę ja bym sobie chętnie częściej wychodziła na rower,ale nie mam z kim Chyba trzeba będzie się przełamać i chodzić samej tak jak i na aerobik.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:50   #697
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez hableeha Pokaż wiadomość
A ja się tygodniowo zapuszczam... Sesja trwa na całego i choćby nie wiem co nie daje rady nic poćwiczyć O smarowaniu też raczej nie ma mowy
Moja opalenizna jest chyba na poziomie -1 ale ja mam paskudne uczulenie na słońce i nawet siedząc w cieniu posmarowana 5o umieram na wieczór. Solarka też odpada bo okazuje się że wywołuje u mnie podobny efekt. No ale jakoś trzeba żyć
dasz radę, grunt to się przemóc ten pierwszy raz,potem będzie z górki. A im dłuższą przerwę zrobisz tym trudniej będzie Ci wrócić do walki..


[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2735742 2]mi sie wydaje, ze podczas biegania ten nasz cell troche sie trzesie, wiec moze w ten sposob sie bedzie zmniejszal...

zgadzam sie biale nogi nawet bez cellulitu mi sie nie podobaja. kto nie moze sie opalic zawsze moze uzyc samoopalacza

u mnie brzydka pogoda. nic nie mozna zrobic, ani pobiegac ani isc kupic jakas sukienke [/QUOTE]


nie strasz, u mnie przed chwilą zagrzmiało. Nie zgadzam się! chcę iść biegać!


co do białych nóg - używam balsamu stopniowo brązującego, ale on jest jakiś bio i eko, więc póki co efektu nie widzę, może trzeba dłużej poczekać...


a tak w ogóle - melduję sie - 1,5h na stepperze i masaż bańkami. Jeśli ktoś się boi bólu jeśli chodzi o bańki to mogę pocieszyć, że po jakimś czasie jest juz zdecydowanie mniejszy. Ja się dzisiaj masowałam 4 raz i w sumie nie było tak źle. I bańki juz coraz rzadziej mi się odklejają tylko wciąż nie umiem masować sobie tyłka, szczególnie lewego pośladka
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 22:06   #698
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

za mną masaż Syrenką i wmasowanie balsamu. dobrze by było znów troszkę opalić nogi
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:07   #699
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Zachwalacie Eveline, a próbowałyście Ziai? Czarne opakowanie, serum drenujące. Opinie ma dobre, ale jestem ciekawa jak u Was.

A stosujecie naprzemienne prysznice? Ja od jakiegoś czasu polewam nogi raz ciepłą, a raz zimną [czasem lodowatą] wodą. Czy to faktycznie daje jakieś efekty?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:42   #700
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Naprzemienne prysznice pobudzają krążenie krwi, więc teoretycznie powinny pomagać. Ale same sobie raczej nie poradzą. Najlepiej pod koniec pluskania je zastosować a potem szybko posmarować kremem nogi.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:57   #701
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[QUOTE=absurdalna89;273717 48]Zachwalacie Eveline, a próbowałyście Ziai? Czarne opakowanie, serum drenujące. Opinie ma dobre, ale jestem ciekawa jak u Was.

Ja używam i uważam, że jest całkiem ok. Odpowiada mi bardziej niż eveline
Jeśli chodzi o mój cellulit - jest dobrze Zostało go już niewiele, więc jestem przeszczęśliwa
Cały czas masuje się bańkami, jeżdżę do pracy na rowerze i chodzę na siłownię. Zmieniłam trening na nieco intensywniejszy, gdyż zdenerwowana brakiem efektów, poprosiłam instruktora, żeby ustalił mi inny zestaw ćwiczeń - i teraz widać poprawę
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 13:33   #702
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez justynatom Pokaż wiadomość
Ja używam i uważam, że jest całkiem ok. Odpowiada mi bardziej niż eveline
Jeśli chodzi o mój cellulit - jest dobrze Zostało go już niewiele, więc jestem przeszczęśliwa
Cały czas masuje się bańkami, jeżdżę do pracy na rowerze i chodzę na siłownię. Zmieniłam trening na nieco intensywniejszy, gdyż zdenerwowana brakiem efektów, poprosiłam instruktora, żeby ustalił mi inny zestaw ćwiczeń - i teraz widać poprawę
A jaki czasu juz ćwiczysz i sie masujesz?? I co drugi dzień czy codziennie się masujesz i przez ile minut? A jakąś dietę stosujesz? Przepraszam za potok pytań
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:03   #703
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

To i ja do Was dołączę. Będę sobie czytać dla motywacji. Mam wrażenie, że mój cellulit jest największy na całym świecie Ale postaram się to zmienić
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 20:39   #704
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[QUOTE=justynatom;27372861]
Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Zachwalacie Eveline, a próbowałyście Ziai? Czarne opakowanie, serum drenujące. Opinie ma dobre, ale jestem ciekawa jak u Was.

Ja używam i uważam, że jest całkiem ok. Odpowiada mi bardziej niż eveline
Jeśli chodzi o mój cellulit - jest dobrze Zostało go już niewiele, więc jestem przeszczęśliwa
Cały czas masuje się bańkami, jeżdżę do pracy na rowerze i chodzę na siłownię. Zmieniłam trening na nieco intensywniejszy, gdyż zdenerwowana brakiem efektów, poprosiłam instruktora, żeby ustalił mi inny zestaw ćwiczeń - i teraz widać poprawę

gratuluję i zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Kirakishou Pokaż wiadomość
A jaki czasu juz ćwiczysz i sie masujesz?? I co drugi dzień czy codziennie się masujesz i przez ile minut? A jakąś dietę stosujesz? Przepraszam za potok pytań
dołączam się do pytań.

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
To i ja do Was dołączę. Będę sobie czytać dla motywacji. Mam wrażenie, że mój cellulit jest największy na całym świecie Ale postaram się to zmienić
witamy i życzymy powodzenia w walce! ja też mam takie wrażenie, tzn. że mój jest największy na całym świecie, ale wiadome - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... czasami dosłownie

a używała któraś z was może kosmetyków marki Bingo? mi dzisiaj przyszła wreszcie paczka a w niej między innymi błotko algowe i serum z kofeiną, ciekawe jak będą sie sprawować. Pojemność jest porażająca, chyba wystarczy mi na całe wakacje
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:05   #705
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja znów wmasowałam sobie ujędrniający balsam antycellulitowy Eveline po jeżdżeniu na stacjonarnym.. normalnie czuję jak mi się skóra napina
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:30   #706
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja dzisiaj poszłam na zakupy i wróciłam z:

- rękawiczką do masażu
- Soraya Professional - Antycellulitowe SPA z kofeiną (głownie dlatego, że podobał mi się skład i było tanie, 9zł za 400 ml to nie jest dużo)
- Eveline Cosmetics - Slim Extreme 3D - Serum (bo wszyscy tak zachwalają )

Dzisiaj po bieganku wypróbuję nowe specyfiki.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 23:57   #707
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

kusicie tym Eveline a ja akurat mam cały słoik czego innego

melduję się - godzina na steperze, godzina biegania , masaż bańkami.
przede mną syrenka i wypróbowanie moich nowych nabytków kosmetycznych i wreszcie spaaaać. To był długi dzień
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 00:06   #708
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

To ja też się melduję:

Bieganie
Rozciąganko
Prysznic + masaż rękawicą + naprzemienne strumienie
Eveline na poślady, uda i brzuch
Soraya na łydki i ramiona (na których co prawda nie mam C, ale chciałam wypróbować )
Wszystko wmasowane i wklepane jak Pan Bóg przykazał.

Ogólnie Eveline ma super konsystencje, szybko się wchłania, ale stawia duży opór przy wmasowywaniu. Miły efekt chłodzenia, z zapachu wali miętą na całą łazienkę
Soraya ma zupełnie inną konsystencje, co się dziwić - mleczko, idealne do masażu, dość szybko się wchłania, ale nie wolno za dużo nałożyć. Prześliczny zapach, ale dość intensywny.

A o efektach to powiem dopiero za dwa tygodnie
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:25   #709
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczyny, nie wiem czy komuś to pomoże ale dzisiaj mija równy miesiąc od mojej walki z cellulitem dzięki KWC Nie wiedziałam na jaki preparat się zdecydować, poczytałam trochę recenzji, wybrałam gąbkę Syrena i masło Ziaja i powiem wam że przy małym ruchu i "dietą" spowodowaną grypą żołądkową, mojego cellulitu ubyło jakieś 15% Także jak któraś z was nie ma faworyta to polecam
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 10:41   #710
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie wiem czy komuś to pomoże ale dzisiaj mija równy miesiąc od mojej walki z cellulitem dzięki KWC Nie wiedziałam na jaki preparat się zdecydować, poczytałam trochę recenzji, wybrałam gąbkę Syrena i masło Ziaja i powiem wam że przy małym ruchu i "dietą" spowodowaną grypą żołądkową, mojego cellulitu ubyło jakieś 15% Także jak któraś z was nie ma faworyta to polecam


co znaczy 'mały ruch'?
to gratuluję, ja czasami myślę, że mi go nawet 1% nie ubędzie własciwie teraz, kiedy sie za niego ostro wzięłam, widzę jaki jest duży wczoraj jak biegałam w nocy w króciuteńkich spodenkach, to jak światło z latarni padało na moje nogi to
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:44   #711
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ty się piękna nie gap na swoje odnóża w czasie biegania, tylko skup się na czynności, bo jak nie to:
Każda z nas może zwyciężyć z tym paskudztwem, trzeba walczyć!
Jeżeli przez miesiąc używania danej metody nie widzicie ŻADNEJ poprawy zmieńcie ją. Aż do skutku.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:35   #712
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Biegaj w spodniach albo leginsach i po kłopocie
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:38   #713
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
co znaczy 'mały ruch'?
Jestem pracownikiem biurowym i mój ruch przez ten miesiąc, głównie wskutek choroby to było chodzenie po sklepach do których podjeżdżaliśmy i wynoszenie/zbieranie prania :P
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:22   #714
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Tez mam prace biurowa i od stycznia ostro cwicze na silowni 3-4 razy w tygodniu i jak narazie to moj cellulit sie troszeczke zmniejszył, ale za to mam wiecej pajaczków na nogach przez masowanie...tez raczej nie uda mi sie jego zlikwidowac
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 17:18   #715
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez madziasNS Pokaż wiadomość
Tez mam prace biurowa i od stycznia ostro cwicze na silowni 3-4 razy w tygodniu i jak narazie to moj cellulit sie troszeczke zmniejszył, ale za to mam wiecej pajaczków na nogach przez masowanie...tez raczej nie uda mi sie jego zlikwidowac

na pajączki uważaj z kremami przeciw i na cellulit,bo potrafią zrobić szkody...
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 17:37   #716
holly17
Raczkowanie
 
Avatar holly17
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez dobrawrozka Pokaż wiadomość
na pajączki uważaj z kremami przeciw i na cellulit,bo potrafią zrobić szkody...
czytam was od jakiegoś czasu...
dlaczego trzeba uważać na takie kremy? pajączki czyli rozstępy?
holly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 17:55   #717
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez holly17 Pokaż wiadomość
pajączki czyli rozstępy?
nie, nie... rozstępy to coś innego... pajączki to kwestia popękanych naczynek krwionośnych...

pajączki nie powstają od kremów, tylko najczęściej od zbyt intensywnych masaży! powodują je uszkodzenia mechaniczne
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 18:05   #718
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Jesteś pewna? Bo ja słyszałam, że można dostać popękanych naczynek od kremów z kofeiną.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 18:10   #719
holly17
Raczkowanie
 
Avatar holly17
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
nie, nie... rozstępy to coś innego... pajączki to kwestia popękanych naczynek krwionośnych...

pajączki nie powstają od kremów, tylko najczęściej od zbyt intensywnych masaży! powodują je uszkodzenia mechaniczne
już się wystraszyłam ;p
holly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:34   #720
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Mala_Zmijka Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Bo ja słyszałam, że można dostać popękanych naczynek od kremów z kofeiną.
nie z kofeina. chodzi chyba o te kremy rozgrzewajace. o ile dobrze zrozumialam.

dzisiaj kupilam sobie ladna sukienke. przymierzylam ja majac na sobie legginsy, w przciwnym razie widzac moj cell, nie wiem czy bym sie zdecydowala na zakup mam teraz nadzieje ze w niedziele bedzie ladna pogoda, to pojade nad morze poopalac sie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.