Październikowe mamy 2015 część I - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-23, 07:45   #1441
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
Czemu nie możesz iść do dentysty?
Ja chodzę normalnie i lecze zęby, dostaje znieczulenie bezpieczne dla ciezarnych. Mój dentysta jest doktorem stomatologii i mówi że nie ma zagrożenia dla dziecka w 1 trymestrze.
Niby jest te znieczulenie, ale mi ginekolog powiedzial, ze najlepiej w 2 trymestrze,bo w 1 jest organogeneza itd.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:49   #1442
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Niby jest te znieczulenie, ale mi ginekolog powiedzial, ze najlepiej w 2 trymestrze,bo w 1 jest organogeneza itd.
No to ile ginekologow tyle opinii😀
Mój powiedział że nie można tylko trzeba leczyć jak najszybciej 😀
Natomast stomatolog mówi że lepiej wyleczyć w pierwszym trymestrze.
Ja chce wyleczyć ile się da teraz.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:57   #1443
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny, powiedzcie mi , w ktorym tyg na dobrym sprzecie mozliwe jest rozpoznanie plci dziecka? W pierwszej ciazy na sprzecie sprzed PRLu lekarz wstepnie mi powiedzial w 18tygodniu, a potwierdzil w 23. Myslicie, ze teraz w 16 sie uda?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:00   #1444
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
No to ile ginekologow tyle opinii😀
Mój powiedział że nie można tylko trzeba leczyć jak najszybciej 😀
Natomast stomatolog mówi że lepiej wyleczyć w pierwszym trymestrze.
Ja chce wyleczyć ile się da teraz.
Ja w czwartek koniecznie musze spytac mojego gina czy mogę

Co do płci to nie mam pojęcia, w którym tygodniu można Ja w pierwszej dowiedziałam sie późno, teraz jakoś o tym nie myslę
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:15   #1445
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

mojej koleznance na przeziernosci powidziala kiedys ginka a mi dopiero 14-16tc teraz chyba pojde na lepsze usg to moze tez sie dowiem wczesniej
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:46   #1446
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dzień dobry

Natalko
ostatnie plamienie lekkie w sobote wieczorem i teraz uważam, ale już więcej nie było odpukać Dziękuje, że pytasz

Ja na szczęście poleczyłam wszystkie ząbki w tamtym roku. Choć nie wyrwałam ósemki a często robił mi się stan zapalny co jest niebezpieczne dla dzidzi więc teraz szczególnie trzeba dbać o higienę kopary

U mnie taka piękna pogoda i tak się zastanawiam czy malutki spacerek mi zaszkodzi później. Chyba tak w domu całymi dniami też nie dobrze, bo nie dotleniony organizm. No i bądź tu człowieku mądry.

Przyjaciółka była teraz w 13 t.c. i jej już gin powiedział, że będzie chłopak Choć moja siora miała mieć chłopca a się okazało, ze pępowina tak się zawinęła, że wyglądało jak siusiaczek
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:47   #1447
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ale żeście stron naprodukowały przez weekend lecę nadrabiać

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi , w ktorym tyg na dobrym sprzecie mozliwe jest rozpoznanie plci dziecka? W pierwszej ciazy na sprzecie sprzed PRLu lekarz wstepnie mi powiedzial w 18tygodniu, a potwierdzil w 23. Myslicie, ze teraz w 16 sie uda?
Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
mojej koleznance na przeziernosci powidziala kiedys ginka a mi dopiero 14-16tc teraz chyba pojde na lepsze usg to moze tez sie dowiem wczesniej
o to szybko się można dowiedzieć! ja myślałam, że dopiero koło 20tygodnia ewentualnie można zobaczyć jaka płeć
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 08:54   #1448
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala, dalej masz takie mdłości? ciesze się, że już plamienia nie ma

Mój gin w przychodni ma usg PRL, więc szybko się nie dowiem
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:59   #1449
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Panienki nie szanują niedzieli no cały dzień na wizażu buszuja i teraz ja musze nadrabiać ;p witam ciepło nowe mamusie; *
Amelie 04 szoruj do dentysty kochana jak Ci się wda zapalenie to skończysz na 2 antybiotykach i to będzie gorsze niż znieczulenie dla dzidzi.
Ja juz trochę bardziej czlowieczka przypominam ale nadal przeziebiona i mdliiiiii ale już nie zombi ;p moja córcia postanowiła wstać o 7 30 dziś ehh

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Z tego co wiem to chłopca szybciej można namierzyć, moja koleżanka ma 3 chlopaczkow i mówi że 2 to już w 14 tyg wiedziała; o

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Mała a używasz płynu do płukania ust?
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:07   #1450
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe przyjęcie!
Na USG widać dwa pęcherzyki. Lekarz powiedział, że mam przyjść za tydzień na kolejne badanie, żeby potwierdzić wynik wczorajszego badania.

W sumie w styczniu po raz pierwszy z mężem podjęliśmy starania o malucha. No i generalnie, jak to moja koleżanka mówi - "zloty strzał". Od razu sie udalo.

Nie wiem tylko skąd te bliźniaki, bo ani po mojej stronie, ani po stronie męża nie ma bliźniaków w rodzinie. Nie brałam także żadnych hormonów,a tabletki antykoncepcyjne odstawiłam ponad 2 lata temu. Śmieję się, że mąż ma dwururkę

Ja też już zauważyłam pewne zmiany w swoim wyglądzie. na pewno trochę większy biust i lepsza cera.
Mam na szczęście mniejszy apetyt na słodycze niż dotychczas. Za to ciągnie mnie do ryb (których co do zasady nie cierpię). Piję też hektolitry wody. Nawet w nocy wstaję i uzupełniam płyny.

Boję się, że strasznie przytyję przy bliźniakach. Lekarz kazał mi jeść 4 nieduże posiłki dziennie i uprzedził, że wkrotce nawiedza mnie mdłości.

Jak u was w tym temacie? Czy oprócz ogólnego zmęczenia dokuczają już wam mdłości i wymioty?
Ojej pierwsza bliźniakowa mama na wątku Podwójne gratulacje

Cytat:
Napisane przez _Niuszka_ Pokaż wiadomość
Co do bólu brzucha to cały ubiegły tydzień wieczorami mi dokuczał, ale z tego co wyczytałam to wszystko przez rozciągającą się macicę więc staram się nie stresować.
Dziewczyny a czy powiedziałyście już komuś z rodziny, bądź znajomych o ciąży? My chcemy poczekać do końca I trymestru, ale będzie ciężko...
U nas wiedzą rodzice i teściowe, jakoś nie potrafiliśmy się powstrzymywać tak długo z niemówieniem, ale przyjaciołom i znajomym chcemy powiedzieć jakoś za miesiąc, jeśli wszystko będzie ok po pierwszych badaniach.

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
A mi się ciągle chce frytek, tostów i kawy. Wszystko co nie zdrowe i weź tu sie opanuj
ooo ale mi narobiłaś smaka też bym zjadła tosta
w piątek zjadłam pizzę wege, ale strasznie mi się po niej odbijało chyba nie mogę jeść takich smakołyków...

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
@Dorriska - mam 27 lat skończylam 19 lutego, wiec wiadomosc o ciazy byla dla mnie niezlym prezentem urodzinowym.
@malinowa - z tym śpiworkiem calkiem niezly pomysł. Może też się rozejrzę. Sama nie wiem, TŻ mowi, zeby nie szalec, bo różne rzeczy moga sie jeszcze wydarzyc.

@michalina_84 - tez mi sie wydaje, ze rozstepy to glownie kwestia genow, ale mimo wszystko wole chuchac na zimne. Kupie Palmer's (bo czytalam na KWC i ma całkiem dobre opinie) i oliwkę. Zastanawiam sie, czy nie smarowac sie tez olejem lnianym. Ktoś probował?

@Pasztetnik - mysle, ze zwolnienie zalezy od przebiegu ciazy. Generalnie ja chcialabym jak nadluzej byc aktywna zawodowo. Aczkolwiek majac na uwadze, podejrzenie blizniaczej ciazy, wiem, ze 8 godzin dziennie przed kompem + dojazdy do pracy raczej nie sluza.

A czy orientowalyscie sie juz jak wyglada kwestia urlopu macierzynskiego? Ja dzisiaj czytalam jakies info w necie i jak na razie jestem trochę zdezorientowana.
ja na razie kupiłam oliwkę babydream z Rossmanna, ma świetne opinie na KWC, a później planuję jeszcze włączyć Palmersa, na allegro są całkiem atrakcyjne ceny tego balsamu, a też właśnie widziałam, że dziewczyny go polecają...

Co do pracy, to chcę pracować jak najdłużej i mam nadzieję, że nie będę musiała się często zwalniać na L4, w ogóle nie mam ochoty tutaj nikomu nic mówić, no ale trzeba będzie...ciary mnie przechodzą już na myśl o tej rozmowie. Kiedy chcecie powiedzieć pracodawcy? Ja chyba jakoś w połowie kwietnia...MOŻE.

mala a Ty ten olej lniany to łyżkę jakoś rano stosujesz i wieczorem czy włączasz do sałatek, dressingów itd. ?
__________________


Edytowane przez su$ka
Czas edycji: 2015-02-23 o 09:10
su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:14   #1451
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
o to szybko się można dowiedzieć! ja myślałam, że dopiero koło 20tygodnia ewentualnie można zobaczyć jaka płeć
tak da rade https://mamotoja.pl/plec-dziecka-kie...3705,r1p1.html
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 09:15   #1452
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Natalko mnie tak ogólnie nie męczyły bardzo mdłości. Miałam 3 takie epizody, ze 15 min nad kiblem i już mnie wszystko bolało. Pół bloku słyszało chyba, że wymiotuję. Później koszmarny ból brzucha. A tak to jak pilnuję tego żeby nie być głodna i nie szlaja się po sklepach dużych z mnóstwem zapachów to nie ma tragedii na szczęście. Moja szwagierka to 4 czy 5 misięcy nad kiblem biedna. Były dni kiedy łyżeczkę herbaty biegła wymiotować i kroplówa, ale ona to po mamie ma, bo ją tez tak męczyło.

Kuapouszko nie używam plynu, bo mi nie dobrze po nim. Ząbki myję po posiłkach każdych i niteczka w ruch. MAm nadzieję, ze wystarczy

Suska ja właśnie wciągnęłam tościka z ogórkiem kiszonym
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:18   #1453
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hehe ja też kromka z ogórkiem kiszonym; p
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:26   #1454
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Hehe ja też kromka z ogórkiem kiszonym; p
Heheh a jadłaś kiedyś tosta z ogórem kiszonym?

A w ogóle "Ida " ma Oscara
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:39   #1455
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

mala ja musze się zmuszać do jedzenia bo na myśl o czymkolwiek to mam odruch wymiotny
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:42   #1456
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

mala - czyli ten olej lniany mogę zamiast ryb łykać? Na początku miałam straszną ochotę na ryby a teraz mi niedobrze jak tylko poczuję. Makrela jeszcze ujdzie ale inne słabo. Wgl idzie ten olej przełknąć ?
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:55   #1457
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Suska piję 2-3 łyżki dziennie i ważne, żeby po posiłku, bo może brzuch boleć inaczej.

Malinowa ja też nie lubię ryb. Toleruję tylko makrele wędzone i w puszce w sosie pomidorowym i to tylko z Lidla. No i w panierce jakąś zjem z ziemniaczkami, ale nie przepadam. Olej dostarcza mnóstwo kwasów omega 3 i 6 i śmiało może zastąpić ryby. Warto jeść wszystko po trochę, ale jak CIę odrzuca to jak najbardziej olej lniany. Przy okazji dla urody warto pić, bo niszczy wolne rodniki, super na skóre, włosy i paznokcie, antynowotworowy i szereg innych właściwości zdrowotnych. Dzidzi pomaga w rozwijaniu mózgu i innych organów. Ja piłam przed ciążą i teraz piję, bo tranu podkreślam nie wolno! w ciąży Trzeba pamiętać, żeby kupwać w aptece z lodówki i trzymać w lodówce. Ma krótki termin więc najlepiej kupować ten pół litrowy, bo są jeszcze litrowe i i 250 ml, ale tego małego się nie opłaca. Ja ktoś chce to mam przepisy z olejem lnianym pisać na priv maila to wyślę A i do sałatek, surówek tez daję ten olej
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:08   #1458
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Suska piję 2-3 łyżki dziennie i ważne, żeby po posiłku, bo może brzuch boleć inaczej.

Malinowa ja też nie lubię ryb. Toleruję tylko makrele wędzone i w puszce w sosie pomidorowym i to tylko z Lidla. No i w panierce jakąś zjem z ziemniaczkami, ale nie przepadam. Olej dostarcza mnóstwo kwasów omega 3 i 6 i śmiało może zastąpić ryby. Warto jeść wszystko po trochę, ale jak CIę odrzuca to jak najbardziej olej lniany. Przy okazji dla urody warto pić, bo niszczy wolne rodniki, super na skóre, włosy i paznokcie, antynowotworowy i szereg innych właściwości zdrowotnych. Dzidzi pomaga w rozwijaniu mózgu i innych organów. Ja piłam przed ciążą i teraz piję, bo tranu podkreślam nie wolno! w ciąży Trzeba pamiętać, żeby kupwać w aptece z lodówki i trzymać w lodówce. Ma krótki termin więc najlepiej kupować ten pół litrowy, bo są jeszcze litrowe i i 250 ml, ale tego małego się nie opłaca. Ja ktoś chce to mam przepisy z olejem lnianym pisać na priv maila to wyślę A i do sałatek, surówek tez daję ten olej
Jak możesz to ja poproszę przepisy na priv Właśnie też słyszałam, że tranu nie można. A jak łykasz po posiłku to normalnie łyżkę oleju i da się wytrzymać?
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:09   #1459
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
mala ja musze się zmuszać do jedzenia bo na myśl o czymkolwiek to mam odruch wymiotny
ja mam tak ze czuje sie glodna a co zjem to mi nie smakuje :/


mala a ten olej to jakiejs konkrtnej fimry masz sprawdozny? i lyzki stolowe czy lyzeczki do herbaty
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 11:20   #1460
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Kurde komputer mi się wyłącza grrrr.... Jakby mało wydatków było.

Więc kupuję Olej lniany Budwingowy. O taki http://zdrowie.brat.pl/-p-3147.html?...FceWtAodJFMAWQ

Piję 2-3 łyżki stołowe, czyli duże i popijam ciepłą wodą z cytryną wciśniętą. Niektórzy nawet tak nie mogą przełknąć wiec dodają do jogurtu czy sera białego. Zresztą mam przepisy na pasty itd to wyślę kto mi ram maila poda na priv

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Malinowa wysłane

Kasiu ja tez nie mam na nic ochoty. Wciskam na siłę, a ochotę mam tylko na niezdrowe rzeczy, a i te jak zacznę jeść to mi nie smakuje
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:25   #1461
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
mala ja musze się zmuszać do jedzenia bo na myśl o czymkolwiek to mam odruch wymiotny
Mi coś też apetyt przechodzi, tzn, czuje ssanie w żołądku ale muszę wciskać jedzenie w siebie

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość

Malinowa ja też nie lubię ryb. Toleruję tylko makrele wędzone i w puszce w sosie pomidorowym i to tylko z Lidla. No i w panierce jakąś zjem z ziemniaczkami, ale nie przepadam. Olej dostarcza mnóstwo kwasów omega 3 i 6 i śmiało może zastąpić ryby. Warto jeść wszystko po trochę, ale jak CIę odrzuca to jak najbardziej olej lniany. Przy okazji dla urody warto pić, bo niszczy wolne rodniki, super na skóre, włosy i paznokcie, antynowotworowy i szereg innych właściwości zdrowotnych. Dzidzi pomaga w rozwijaniu mózgu i innych organów. Ja piłam przed ciążą i teraz piję, bo tranu podkreślam nie wolno! w ciąży Trzeba pamiętać, żeby kupwać w aptece z lodówki i trzymać w lodówce. Ma krótki termin więc najlepiej kupować ten pół litrowy, bo są jeszcze litrowe i i 250 ml, ale tego małego się nie opłaca. Ja ktoś chce to mam przepisy z olejem lnianym pisać na priv maila to wyślę A i do sałatek, surówek tez daję ten olej
Można jeszcze w razie nadmiaru nim olejować włosy, jest świetny a w ciąży wszelkie takie zabiegi naturalne tymbardziej się przydadzą Swoje olejuję na godzinę przed każdym myciem (czyli ok 3 razy w tygodniu) już od października i już bardzo widać efekty.

Dziewczyny, czy któraś ostatnio też zaczęła się czuć, że tak to określę: za dobrze?... Bo od paru dni przestał mnie boleć brzuch, pęcznieć piersi, jedzenie odrzucać, nie jestem już tak senna jak jeszcze pare dni wczesniej... momentami zapominam w ogóle że jestem w ciąży. Tylko ta mdłość wczoraj wieczorem mi przypomniała, plus temp. ciagle 37,1'C no i szybsze męczenie niż normalnie. Boję się, czy tonie zły znak (odpukać!) że znowu ciąża przestała się rozwijać, a wizyta u gina dopiero w piątek
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm

Edytowane przez Pasztetnik
Czas edycji: 2015-02-23 o 11:50
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:30   #1462
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

pasztetnik na pewno wszystko ok w cizy te humory mdlosci itp sa falowe
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:32   #1463
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny idę zaraz na autobus i jadę do lekarza na kontrolę po szpitalu. Mam nadzieje ze mnie przyjmą, bo się nie zapisalam. Ale ostatnio moja kumpele wcisneli, bo tyle pacjentek nie przyszlo. Trzymajcie kciuki bym jakoś weszla
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:34   #1464
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

doriss kciuki daj znac po
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:51   #1465
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
pasztetnik na pewno wszystko ok w cizy te humory mdlosci itp sa falowe
Mam nadzieję
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:54   #1466
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Tak mi sie przypomniało- jesli chodzi o mówienie o ciąży komukolwiek, to u mnie wiedzą najbliżsi...a dokładnie Ci, w których w razie potrzeby miałabym wsparcie

Ja się czuję tragicznie! Piersi jak balony i bolą, brzuch wzdęty, mdłości no i senność! Spać mogę cały czas!

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Pasztetnik a ty się nie stresuj! wszystko jest dobrze! Ale taki już nasz los- ból brzucha, a my zmartwione, że coś się dzieje...brzuch przestał boleć, to panika bo coś jest nie tak...No i tak do śmierci będziemy się martwić o nasze dzieci
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:04   #1467
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

A ja mam nadzieje ze dziś mi lekarz potwierdzi czy wrzesień czy październik xd

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Co do spania ja chodzę spać o 20 wstaje o 6. A co 2h lecę siku xd
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:08   #1468
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Tak mi sie przypomniało- jesli chodzi o mówienie o ciąży komukolwiek, to u mnie wiedzą najbliżsi...a dokładnie Ci, w których w razie potrzeby miałabym wsparcie

Ja się czuję tragicznie! Piersi jak balony i bolą, brzuch wzdęty, mdłości no i senność! Spać mogę cały czas!

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Pasztetnik a ty się nie stresuj! wszystko jest dobrze! Ale taki już nasz los- ból brzucha, a my zmartwione, że coś się dzieje...brzuch przestał boleć, to panika bo coś jest nie tak...No i tak do śmierci będziemy się martwić o nasze dzieci
U mnie wiedza tylko teściowa, szwagierka i jej maz - czyli najbliższa rodzina, reszta sie dowie za 6 tyg.

Pasztetnik- ty sie kochana raczej przyzwyczajają do tego bo to tak właśnie jest - jednego dnia będziesz biegać jak wariatka i robić setne generalne porządki w domu a następnego dnia będziesz marzyć tylko o łóżku i przytulać toaletę w międzyczasie ;( tak to już jest

Ja nie wiem co wy wszystkie macie z tymi piersiami;( ja nie wiem co to obrzmiale itd chyba dlatego ze mam mega małe A i ogólnie w poprzedniej ciazy tez nie było żadnej zmiany aż do momentu karmienia piersią - wtedy poczułam ze ja tez mam piersi
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:17   #1469
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dorris kciuki

Co do objawów to właśnie mam tak falowo. Piersi bolą zdecydowanie mniej niż na początku samym, a jak zmieniałam stanik na większy to w ogóle lepiej.

Pasztetnik
a nie tłuszczą Ci sie szybciej po naolejaniu włosków? Jak masz ciemne to możesz zmieszać z paroma kroplami rycynowego a do blond dodać do o lnianego cytryny. Ja w ogóle smaruję codziennie wieczorem rzęsy rycynowym olejkiem. Zarąbisty na rzęsy. Takie grube i ciemnieją

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Kuapouszka ja mam normalnie rozmiar 75 E ja przez te wszystkie hormony (leki) to parę dni przed ciążą juz miałam na maxa obolałe
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:20   #1470
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja po pierwszej ciąży nigdzie nie mam rozstepów, tylko mega na piersiach właśnie! jak oglądam swoje ciążowe zdjęcia to piersi jak melony, a tak normalnie to mam takie średnie C
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.