krem z plodami noworodkow =O - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 19:44   #31
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Kiedyś dość powszechne było "leczenie" psiną, dodawanie tego smalcu do kawy, smarowanie klatki piersiowej itd. jeśli ludzie mogli posunąć sie do tego ,to byc może teraz ludzkie płody są nową "modą" w nielegalnej medycynie.Mnie już nic nie zdziwi. Są takie czasy a nie inne, że wiele osób dla dużych pieniędzy czy wyglądu jest w stanie posunąć się do nawet tak uwłaczających rzeczy , zwłaszcza w Chinach.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:44   #32
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

wiecie co, z tego wszystkiego wpisałam po angielsku w google i yahoo o kremach z płodów i nic mi nie znalazło
dlatego mam nadzieje, że to rozwieje wszelkie wątpliwości.
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:52   #33
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

jakos nei potrafie w to uwierzyc.. gdyby to byla prawda to jakies konsekwencje zostalyby wysuniete z TAKIEGO zachowania firmy...
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:11   #34
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Ponoć Elżbieta Bathory kąpała się w krwi młodych dziewcząt, chcąc zachować wieczną młodość. O ile mi wiadomo, źródła nie podają, by przynosiło to jakieś rezultaty W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" dzieją się przedziwne rzeczy i wymyślane są najfantastyczniejsze historie, służące manipulacji i podkreślaniu wyższości jedynie słusznej moralności katolickiej. I to jest właśnie jedna z nich.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:16   #35
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez mimbi
Szczerze? To mi pachnie jakas nawiedzona katechetka, ktora zmusza dzieci w szkole to ogladania aborcji na video.
Bzdura absolutna.
hehe u mnie w szkole sredniej na katechezie byl taki film-bylam wtedy w ciazy niesmacznie mi sie zrobilo .....

jesli chodzi okremy jakos naciagane to jest, mzoe faktycznie z lozyska ale z plodow ee nie
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:53   #36
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

"W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" "

hmmmm.......a kiedyś nie były? ależ ta ewolucja się posuwa....

kwestia poglądów, ale zawsze trzeba pomyśleć o tym czy samemu chciało by się zostać wyskrobanym...
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:31   #37
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez czikuś
"W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" "

hmmmm.......a kiedyś nie były? ależ ta ewolucja się posuwa....

kwestia poglądów, ale zawsze trzeba pomyśleć o tym czy samemu chciało by się zostać wyskrobanym...
Owszem, kiedyś nie były. Z góry zaznaczam, że nie dam się wciągnąć w kolejną dyskusję światopoglądową, zwłaszcza z użyciem takich argumentów.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 16:50   #38
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nioonia17
hmmmmmm co do tego ze plody sa palone w szpitalach nie zgadzam sie .. one sa wyrzucane wraz z odpadkami szpitalnymi .. i tutaj nikt nie powinien zaprzeczyc ( przynajmniej tak sadze ) koszmar ....
Ja zaprzeczam. "Odpadków szpitalnych" sie nie wyrzuca. Szpital musi mieć własną spalarnię odpadów medycznych lub podpisana umowę z takową.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:08   #39
Łucja86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

To prawda, że z płodów a dokładniej komórek korzysta przemysł kosmetyczny do produkcji kremów.
http://www.szybinski.cieszyn.pl/szyb...5/strona_3.php
można przeczytać na tej stronie o tym (Pod koniec artykułu o klonowaniu)
Łucja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:13   #40
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez czikuś
"W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" "

hmmmm.......a kiedyś nie były? ależ ta ewolucja się posuwa....

kwestia poglądów, ale zawsze trzeba pomyśleć o tym czy samemu chciało by się zostać wyskrobanym...
czikus tu dyskutujemy o kremach, nie o ideologiach
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:48   #41
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Łucja86
To prawda, że z płodów a dokładniej komórek korzysta przemysł kosmetyczny do produkcji kremów.
http://www.szybinski.cieszyn.pl/szyb...5/strona_3.php
można przeczytać na tej stronie o tym (Pod koniec artykułu o klonowaniu)
cos mi sie wydaje, ze to ta jedna z katolickich stronek. nie uzywa sie ludzkich embrionow do tworzenia kremow !!!
wpiszcie w googlach albo gdziekolwiek "cream with fetus" albo jakakolwiek kombinacje tych slow, to wyskoczy Wam tylko i wylacznie jak uzywanie niektorych dziala na plody kobiet w ciazy, a nie jakies kremy z plodami...
ze tez co poniektorzy wierza w takie glupoty...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 20:34   #42
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

czego to ludzie - a właściwie księża - nie wymyślą.
Ale i tak bardziej zadziwiające jest, że niektórzy w to wierzą. Naiwność ludzka nie zna granic ni kordonów.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:57   #43
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Tylko sie nie smiejcie. Dowiedzialam sie gdzies o tych lozyskach w firmach kosmetologicznych w Chinach. Pytalam sie mojej przyjaciolki (chinki oczywiscie), ale nie odpowiedziala mi. Z tego wiem, ze to prawda, ale powiedziala, ze nie bedzie poruszac tematu, po tym jak kiedys wszyscy na nia napadli kiedy przyznala sie,ze w dobrych restauracjach ma sie zwyczaj jadac psy i jest to calkiem normalne, ona sama bardzo je lubi, choc ciezko sobie na taki rarytas pozwolic. Co do plodow, unika tematu, zeby znow wszyscy nie zasypali ja krytykami, choc jest bogu ducha winna, ze zyje w tym kraju, ale wiem napewno, ze z tymi plodami to prawda.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:24   #44
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Jest taki chyba chińsko-południowokoreański film "Three Extremes" - to trzy nowele, jedna z nich opowiada historię domorosłej "kosmetyczki", produkującej właśnie specyfik odmładzający z płodów ludzkich (chociaż nie w formie kremu - gorzej...). Film makabryczny (w dosłownym znaczeniu tego słowa ), ale bardzo sugestywny - może ktoś to wziął na poważnie i stąd te pogłoski...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:27   #45
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Midi
Jest taki chyba chińsko-południowokoreański film "Three Extremes" - to trzy nowele, jedna z nich opowiada historię domorosłej "kosmetyczki", produkującej właśnie specyfik odmładzający z płodów ludzkich (chociaż nie w formie kremu - gorzej...). Film makabryczny (w dosłownym znaczeniu tego słowa ), ale bardzo sugestywny - może ktoś to wziął na poważnie i stąd te pogłoski...

To nie sa pogloski, na drugim roku dziennikarstwa pisalismy o tym reportaz. To naprawde sie dzieje, tylko, ze nikt nie chce o tym slyszec. Mielismy dokumentacje, zdjecia, ale gazeta regionalna nie chciala tego artykulu. Ludzie czasem nie chca takich "newsow" bo sa zbyt druzgocace.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:37   #46
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Koleżanka (dziennikarka) przysłała mi ostatnio maila z przestrogą, żeby nie kupować chińskich kosmetyków, bo dodają do nich kolagen z ciał zmarłych więźniów- wyczytała to w Wyborczej (a ta z kolei cytowała "Guardiana").

A tak w ogóle to a propos tematu polecam film "Pierożki" Fruit Chana- 1 z nowel filmu "Three Extremes".
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:45   #47
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

No wlasnie Guardian zlecil naszemu regionalnemu Est Republicain zeby sie tym zajac. A jak nazbieralismy materialow to ktos z gorych polek sprawe przyciszyl, a potem zamknal.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:06   #48
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

fuj, po co ktos mialby kupowac kremy, gdzie jest kolagen zmarlych wiezniow. przeciez to obrzydliwe a i tak taki kolagen z jakiegos ciala ktore pewnie zaczelo juz gnic na nic sie nie zda...

ja zreszta nie wiem..na rotten.com widzialam zdjecie Chinczyka, ktory je upieczonego niemowlaka
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:12   #49
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
fuj, po co ktos mialby kupowac kremy, gdzie jest kolagen zmarlych wiezniow. przeciez to obrzydliwe a i tak taki kolagen z jakiegos ciala ktore pewnie zaczelo juz gnic na nic sie nie zda...

ja zreszta nie wiem..na rotten.com widzialam zdjecie Chinczyka, ktory je upieczonego niemowlaka

Ja tez to widzialam i moja przyjaciolka widziala na wlasne oczy (chinka) to naprawde obrzydliwe...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 10:25   #50
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Tak sobie pomyślałam, że właśnie dlatego, że normalnym ludziom się to w głowie nie mieści i dlatego zaprzeczamy, że się tak dzieje i dlatego nic o tym na pewniaka nie wiemy, bo jak jowisia napisała gazety wolą inne tematy.

Może w Chinach tak jest bo to inna kultura (pieczony niemowlak?) i niestety nic nam tutaj do gadania. Mam tylko nadziej, że żadna nasza firma nic nie kombinuje.

Ja w ogóle chciałabym, zeby ktoś mi powiedział skąd w ogóle pomysł na wykorzystywanie ludzkich tkanek do takich rzeczy?

I jeszcze coś, nie czepiajmy się tak tylko tych księży i sióstr, bo inni świeccy też głupoty w tych kwestiach opowiadają.

do nan i pitipel - nawet nie wracam do tego co wcześniej napisałam, ale nie wiem dlaczego ja obrywam, jeśli tutaj cały czas jest dyskusja poglądowa, i ideologiczna. z reszta nie ważne.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 11:17   #51
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

ehh :/ tak jest... :| moi rodzice sa lekarzami...ciocia... i nie tylko :/ tak niestety jest i na tym sie robi kolosalne pieniadze bo nie kazdy wie ze tam sa plody a sa to ponoc bardzo skuteczne kremy :| i mimo tego ze sprawy ucichly (jak wszystko...:|) to to nadal sie robi...przychodzi glownie z chin ...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:01   #52
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
Ponoć Elżbieta Bathory kąpała się w krwi młodych dziewcząt, chcąc zachować wieczną młodość. O ile mi wiadomo, źródła nie podają, by przynosiło to jakieś rezultaty W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" dzieją się przedziwne rzeczy i wymyślane są najfantastyczniejsze historie, służące manipulacji i podkreślaniu wyższości jedynie słusznej moralności katolickiej. I to jest właśnie jedna z nich.
hmm ciekawe nie ma co ,fajne masz poglady winszuje. skoro to nie sa nienarodzone dzieci to co to jest według ciebie ,bardzo jestem ciekawa? pewnie jakas zwykła rzecz ,która tak o mozna wywalic do kosza jak opakowanie zuzyte no bo przeciez i tak nic nie poczuje.wiesz bo ty tez kiedys byłas takim płodem, skoro takie masz fajne i "nowoczesne" poglady to moze poprostu załujesz ze cie nie wyskrobali czy co?
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:16   #53
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Za życzenia dziękuję, rękawicy nie podnoszę
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:31   #54
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Dea
hmm ciekawe nie ma co ,fajne masz poglady winszuje. skoro to nie sa nienarodzone dzieci to co to jest według ciebie ,bardzo jestem ciekawa? pewnie jakas zwykła rzecz ,która tak o mozna wywalic do kosza jak opakowanie zuzyte no bo przeciez i tak nic nie poczuje.wiesz bo ty tez kiedys byłas takim płodem, skoro takie masz fajne i "nowoczesne" poglady to moze poprostu załujesz ze cie nie wyskrobali czy co?
Wspólczuję Ci moherowy bereciku, ile Ty masz lat?
i nadal się upieram, ze tu rozmowa idzie o surowcach kosmetycznych a nie o światopoglądzie
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:37   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Dea
hmm ciekawe nie ma co ,fajne masz poglady winszuje. skoro to nie sa nienarodzone dzieci to co to jest według ciebie ,bardzo jestem ciekawa? pewnie jakas zwykła rzecz ,która tak o mozna wywalic do kosza jak opakowanie zuzyte no bo przeciez i tak nic nie poczuje.wiesz bo ty tez kiedys byłas takim płodem, skoro takie masz fajne i "nowoczesne" poglady to moze poprostu załujesz ze cie nie wyskrobali czy co?
U la la, ktoś tu się chyba powinien w język ugryźć, co? To jest forum kosmetyczne. Rozmawiamy tu o kosmetykach w tym wypadku o jednym konkretnym surowcu. Tu nie toczą się dyskusje światopoglądowe, więc zachowaj swoje uwagi dla siebie, ewentualnie jak coś Ci nie pasuje to napisz do osoby, ktorej poglądy Ci się nie podobają na priv! Twój post nie wnosi nic do dyskusji, nie ma nic wspólnego z tematem jako takim (czyli kremami z wyciągiem z płodów), mało tego obrażasz moderatorkę jednego z forum i łamiesz regulamin uciekając się do personalnych wycieczek!

Dostajesz ostrzegawczy wpis w pamiętniku. Radzę Ci przeprosić i trzymać język za zębami bo skończy się to dla Ciebie banem na stałe.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:26   #56
Ximena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 13
Cool Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
To jest forum kosmetyczne. Rozmawiamy tu o kosmetykach w tym wypadku o jednym konkretnym surowcu. Tu nie toczą się dyskusje światopoglądowe, więc zachowaj swoje uwagi dla siebie, ewentualnie jak coś Ci nie pasuje to napisz do osoby, ktorej poglądy Ci się nie podobają na priv! Twój post nie wnosi nic do dyskusji, nie ma nic wspólnego z tematem jako takim (czyli kremami z wyciągiem z płodów),

Mam wrażenie, że dyskusja o kemach jest wątkiem pobocznym, bo w rzeczywistości toczy sie tutaj głównie dyskusja światopoglądowa...

Cytat:
poproś księdza o źródło tych rewelacji, nie oskarża się nikogo bez dowodów (to, że sam biskup mu tak powiedział, albo w naszym dzienniku napisali jeszcze nie wystarczy). Nam dawno temu w liceum ksiądz oznjamił, że wirus HIV jest tak malutki, że przedostaje się przez mikrootwory w prezerwatywie i ci bezboznicy, co namawiają do ich stosowania to chcą rozprzestrzenić AIDS. FAktu jeszcze wtedy nie było, musiał to wyczytać w superexpressie albo równie inteligentny kolega po fachu mu to sprzedał - nasz księżulo się źródła nie przyznał, ale potem okazało się, że chyba jednak faktycznie na wszelki wypadek gumek nie stosował, bo jego kochanka (z klasy maturalnej zresztą) zaszła w ciążę.
Cytat:
Trzeba się pięć razy zastanowić, zanim uwierzy się księdzu/katechetce
Ja w takie bzdety nie wierzę. Swoją drogą wszystko stanowi fantastyczną całość - wyrodne, złe kobiety poddają się aborcjom, a potem inne, również złe baby używają szczątków płodów do dbania o urodę Stek nonsensów.
Cytat:
jednak fakt faktem jest, że jeśli katechet(k)a, ksiądz czy też siostra [zakonnica] mówią na lekcjach na tematy związane z sexem, zabezpieczeniem typu pigułki, prezerwatywy itd, czy też o ludzkich płodach wykrozystywanych do niecnych celów, to dane usłyszane od nich należy podzeilić przez 10, a wynik i tak traktować z przymróżeniem oka
Cytat:
A kościół jak zwykle liczy na ciemnotę wiernych lub na młody wiek osób na religii i im się wydaje, że młodzieży można każdy kit wcisnąć.
Nan, sama zaczynasz dyskusje światopoglądową pisząc:
Cytat:
W ogóle zauważyłam, że odkąd w świadomości społecznej "płody" stały się "nienarodzonymi dziećmi" dzieją się przedziwne rzeczy i wymyślane są najfantastyczniejsze historie, służące manipulacji i podkreślaniu wyższości jedynie słusznej moralności katolickiej. I to jest właśnie jedna z nich.
A potem z góry zaznaczasz, że nie dasz sie w nią wciągnąć...

Nt kremów jest zdecydowanie mniej wypowiedzi, niż nt obłudy ksieży, jedynie słusznej moralności etc.


Cytat:
Napisane przez Smoczyca
mało tego obrażasz moderatorkę jednego z forum i łamiesz regulamin uciekając się do personalnych wycieczek!

Dostajesz ostrzegawczy wpis w pamiętniku. Radzę Ci przeprosić i trzymać język za zębami bo skończy się to dla Ciebie banem na stałe.
A wypowiedz moderatorki
Cytat:
Wspólczuję Ci moherowy bereciku, ile Ty masz lat?
nie jest uciekaniem się do personalnych wycieczek?
Ximena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:55   #57
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
A wypowiedz moderatorki

Cytat:
Wspólczuję Ci moherowy bereciku, ile Ty masz lat?
nie jest uciekaniem się do personalnych wycieczek?
Nawet jeśli jest (a nie jest), to jest to wycieczka grzeczna, poprawna i nienapastliwa światopoglądowo, ximeno.
O Twojej zaś wypowiedzi można powiedzieć tylko tyle, ze jest grzeczna i nic wiecej.
Całkowicie podpisuję się pod uwagą Smoczycy - na chamstwo tutaj nie ma miejsca.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:01   #58
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Proponuje zawieszenie broni. Kto chce niech w to wierzy. Amen.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:16   #59
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Jedynym celem mojej wypowiedzi w wątku było zwrócenie uwagi na zjawisko, które obserwuję od jakiegoś czasu. Praktycznie znika z użycia w języku polskim określenie "płód" czy "embrion" (które są określeniami jak najbardziej poprawnymi, a przy tym neutralnymi emocjonalnie i światopoglądowo), na rzecz "dziecka nienarodzonego" które to określenie, przy całym swoim emocjonalnym nacechowaniu (służącym zresztą manipulacji) jest dodatkowo koszmarkiem językowym, od którego bolą mnie zęby. Według encyklopedii PWN:

"DZIECKO, człowiek w pierwszym okresie postnatalnego rozwoju osobniczego od chwili urodzenia do zakończenia procesu wzrastania; (...)"

Jak więc gołym okiem widać "dziecko nienarodzone" jest równie poprawnym zwrotem, jak "drzewo w okesie nasiennym". Drugą moją obserwacją, którą poczyniłam jest zaskakujacy wzrost ilości tego typu historyjek, które rozpowszechniane są przez kościół. Zwracam Wam uwagę, że autorka wątku nie powoływała się na artykuł w gazecie, tylko na wypowiedź księdza, stąd zapewne odniesienia do tej grupy społecznej i jej poglądów w postach dziewczyn, zacytowanych przez Ximenę. Doprawdy nie było moim celem wywoływanie kolejnej dyskusji o aborcji, bo to ani nie czas, ani miejsce. Wszak nie rozmawiamy tu o światopoglądzie, czy o tym, kto chciałby być wyskrobany, a o kremach i o informacjach na ten temat, pochodzących od księdza.

Tyle ode mnie na ten temat.

Edytowane przez nan
Czas edycji: 2006-01-10 o 09:34
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:03   #60
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: krem z plodami noworodkow =O

A zaczęło się od kremu , a skończyło na fazach rozwojowych embrionu i płodu. Chciałam tylko wyprostować jedną rzecz w związku z Chinami , otóż w tym kraju aborcji można dokonać nawet w dziewiątym miesiącu ciąży, więc taka dyskusja czy to płód czy dziecko nie ma większego sensu, ponieważ granice w końcowych fazach ciąży już się zacierają i taką dykusję można sobie odpuścić, ponieważ ile ludzi to tyle będzie teorii. Jedni będą czerpali swoje informację od księży,a drudzy od gazet,książek itd.itp.
Więc może byśmy skupili się na wiarygodności obecnych źródeł w związku z produkcją kremów z płodów a nie na rozwoju płodu

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.