Sposoby na wysypkę od nadwrażliwości na jedznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-25, 09:37   #1
inga653
Raczkowanie
 
Avatar inga653
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Łodzi
Wiadomości: 51
GG do inga653
Unhappy

Sposoby na wysypkę od nadwrażliwości na jedznie


Mam AZS i od jakiegoś czasu dostaję wysypki w okolicach nosa i ust, gdy tylko zjem coś ostrego/słodkiego/kwaśnego (a jestem prawdziwą fanką wyrazistej kuchni, więc ciężko mi tego unikać). Wysypka wygląda jak potówki, jest zaczerwieniona i boli przy dotyku. Najwięcej jej się zbiera przy skrzydełkach nosa i na brodzie. Leki na alergię nie pomagają, próbowałam nieraz. Macie jakiekolwiek sposoby na to cholerstwo? Proszę o pomoc.
inga653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 16:27   #2
Wealthy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Sposoby na wysypkę od nadwrażliwości na jedznie

to czym mam azs to nie wiem ale tez często tylko koło ust robiła mi się podkreślam swędząca wysypka czerwone takie nie duże krostki przewaznie po 4 tworzące prostokąt czasem więcej lub mniej swędziały i krociły aby wycisnąc jak wyciskałem sączył się z tego jakiś płyn i czasem zamieniało się to w sączącą plame okropność lecz ostatnio codziennie pije wapno calcium po 1 tabletce rano i wieczoremi i od tamtej pory po jednej stronie ust nic się juz nie pojawiło lecz po drugiej tak, takie samo jak tam lecz nie swędzące w ogóle posmarowałem to tormentiolem i widze że schodzi ładnie juz mało widać

Edytowane przez Wealthy
Czas edycji: 2013-12-25 o 17:55
Wealthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.