Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 19:07   #931
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez simplement Pokaż wiadomość
No i cały mój plan legł w gruzach.
Wstępne rozterki pomiędzy milek designe i maciej wróblewski rozbuchały mi się bo teraz jeszcze APH i Kristoff dołączyły do listy. A urodziny tuż tuż, wewnętrzna chęć zmiany gryzie ale cholera wie gdzie pójść.
Chyba pozostanie rzut monetą... czy cóś
ja naprawde polecam Ci salon Kristoffaceny sa przystepne jak na taki fajny salon
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 22:29   #932
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Thumbs up Dot.: Super fryzjer Warszawa

Najpierw wywabiałam włosy, co jest bardzo trudne i pracochłonne. Kolor dwa razy u Piotrka. Nie obcinałam. Ale jeśli bym chciała dałabym mu pełne zaufanie.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 12:39   #933
simplement
Przyczajenie
 
Avatar simplement
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Super fryzjer Warszawa

Aż się boję zapytać ile taka przyjemność kosztuje?
simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:19   #934
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: Super fryzjer Warszawa

400 złotych zapłaciłam za zdjęcie koloru i położenie nowego, no i oczywiście w tym suszenie i modelowanie. Teraz chodzę już na samą farbę i płacę 240, ale zaznaczam, że moje włosy to jak potrójna ilość u normalnego człowieka
wcześniej chodziłam do przeróżnych fryzjerów w wawie, cena podobna, jakość kiepska. tak że bardzo polecam, bo ten człowiek uratował mnie z czerwono czarnych włosów, jakie zaserwowała mi moja fryzjerka, wbrew moim wskazówkom...
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:48   #935
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja cały czas polecam APH I 23 ide znowu i już się nie mogę doczekać

A wg ciebie wybrałabym salon do którego mam najbliżej. Bo wszystkie które wymieniłaś są dobre
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:41   #936
InsideMyOwnMind
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do InsideMyOwnMind
Dot.: fryzjer Warszawa

Przeszperałam cały wątek i tak wychwalacie salon Kristof, ze stwierdziłam, że spróbuje.
Nie czeka się długo - zadzwoniłam w środe a na piątek już udało mi się umówić do P. Krzysztofa.
Fyzjer, to dla mnie ciężki temat. Tylko raz jedyny wyszłam od Niego zadowolona. Mam nadzieję, że P. Krzysztof się postara. A będzie ciężko... niesforne loczki.
Na pewno zdam relacje jak będę już po
InsideMyOwnMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:40   #937
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja polecam panią Edytę z minisalonu Oliwia w czerwonej hali przy PKiN. Nie dość, że umiejętnie strzyże, to jeszcze daje mnóstwo porad jak dbać o włosy, czego unikać. Nie zrobi wszystkiego, co sobie klientka zażyczy, jeśli wie, że to nie wyjdzie. Odwiodła mnie dziś od pomysłu zrobienia trwałej I jako pierwsza fryzjerka uznała, że moich puszących włosów nie można mocno cieniować. Aha, i rozumie, że podcięcie 2cm to nie obciachanie włosów do połowy...
Dziś za skrócenie o 2-3cm, lekkie wycieniowanie i wyprostowanie prostownicą zapłaciłam u niej 40zł.
__________________
Nie uzywam juz tego konta.
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 10:22   #938
kubekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Fryzjer poszukiwany

nie wiem czy moge wstawić w tym wątku ogłoszenie ale niedawno dowiedziałam się że do luksusowego salonu Studio Tajemnic Urody Warszawa przy ul. Bukowińskiej poszukują fryzjerki od lutego dlatego dziewczyny umawiajcie sie na rozmowy!
kubekd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 10:38   #939
simplement
Przyczajenie
 
Avatar simplement
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez InsideMyOwnMind Pokaż wiadomość
Przeszperałam cały wątek i tak wychwalacie salon Kristof, ze stwierdziłam, że spróbuje.
Nie czeka się długo - zadzwoniłam w środe a na piątek już udało mi się umówić do P. Krzysztofa.
Fyzjer, to dla mnie ciężki temat. Tylko raz jedyny wyszłam od Niego zadowolona. Mam nadzieję, że P. Krzysztof się postara. A będzie ciężko... niesforne loczki.
Na pewno zdam relacje jak będę już po


I jak wrażenia InsideMyOwnMind ? Polecasz Kristoff czy odradzasz?
simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:29   #940
kpik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: fryzjer Warszawa

Poszukuję dobrego fryzjera na ursynowie-natolinie
w sumie tylko na odswiezenie fryzury, ale fantazja mile widziania bo mam fioletowy akcent i moze jakies nowe ciecie sie przyda
lub ew, takiego który mnie nie oskubie za bardzo za podciecie grzywki i jej nie zepsuje

niedawno sie tu przeprowadzilam no i chodząc po osiedlu mijam rozne zaklady, ale nie wiem do ktorego bez obaw mozna isc
do tej pory mialam to szczescie ze fryzjer rozumial od razu o co mi chodzi i zawsze wychodzilam zawodolona...teraz tez chce dobrze trafic

z góry dziękuje za pomoc
kpik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:58   #941
kpik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: fryzjer Warszawa

czy ktos był tu: http://www.airartist.pl
mozna pojsc bez obaw?
kpik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 07:53   #942
simplement
Przyczajenie
 
Avatar simplement
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

ups

Edytowane przez simplement
Czas edycji: 2007-11-26 o 08:46
simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:31   #943
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Talking Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny po długim oczekiwaniu nareszcie trafiłam do Akademii perfekt Hair Marili Kaczmarek powiem tak byłam bardzo zadowolona obsługa przemiła każdy stara się dogodzić fryzurki omawiany dobierany najpierw moja sugestia co chcę a czego nie a później co mozna z moją sugestią zrobić powiem tak zapłaciłam za obcięcie 120 zł ale jakoś nie szkoda mnie ich było polecam
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 20:37   #944
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
dobry fryzjer-nie-gwiazda warszawa

najpierw polecam przeczytać
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56374,2917888.html

zgadzam się w 100% i zakładam nowy temat, bo wierzę/mam nadzieję, że nie trzeba płacić 500 zł (nawet w warszawie) żeby wyjść zadowolonym z salonu fryzjerskiego
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:01   #945
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Kolejny raz stwierdzam ze APH to jest to czego szukałam
Byłam znowu (2 raz:P), ale mam teraz zupełnie nowa fryzurke co przy moich włosach nie jest latwe i pare drastycznych zmian, ktore mi sie strasznie podobaja Warto bylo
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:37   #946
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Kolejny raz stwierdzam ze APH to jest to czego szukałam
Byłam znowu (2 raz:P), ale mam teraz zupełnie nowa fryzurke co przy moich włosach nie jest latwe i pare drastycznych zmian, ktore mi sie strasznie podobaja Warto bylo
a ile kosztuje strzyzenie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:49   #947
elf1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaga Hupało

Cytat:
Napisane przez aguniaw Pokaż wiadomość
Czy ktoś może był u niej?Salon ma w Wawie,no nie?
mi obcinał włosy stylista który u niej pracuje, zrobił taki szybki pokaz dla publiczności (byłam ochotnikiem) trwało to może 15 minut bez przygotowania na sucho. efekt był super, w życiu nie miałam lepiej włosów obcietych obojętnie jaką fryzurę chciiałam zrobić to moje włosy świetnie się układały. Mówił że jaga bierze 350 on trochę mniej. Polecam szampony i odżywki jagi są super używam ich już 8 miesiecy i rezultaty są super chociaż trzeba na nie troche poczekać, w dodatku to produkty ekologiczne, ja je kupuje w douglasie jakby ktoś szukał.
elf1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:22   #948
simplement
Przyczajenie
 
Avatar simplement
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

W ramach urodzin wylądowałam u Maćka Wróblewskiego.
Wydukałam że potrzebuję zmiany, w grę wchodzi wszystko oprócz króciutkich włosów ale koncepcji żadnej nie posiadam.....
Zapytał czy bardziej romantycznie czy bardziej odważnie i się zaczęło.
To był majstersztyk.
Z włosów do połowy łopatek wyczarował asymetryczną fryzurkę w której najdłuższy kosmyk sięga do brody. Całość lekka i misterna.
Gdy zobaczyłam efekt końcowy byłam zszokowana.
Pierwszemu facetowi którego minęłam na ulicy o mało głowy nie urwało...
Szok minął, patrze w lustro i cholernie mi się podoba to co w nim widzę.
Szczerze polecam.
simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:14   #949
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam moje Drogie Wizażanki.... umówiłam sie na srode w salonie Jacques Dessange na farbe do Pani Beaty...strach myślec co bede miała na głowce...troche sie boje szczerze mówiąc...ale zobaczymy co z tego wyjdzie...mam nadzieej ze bedzie dobrze Pozdr. i zostawiam buziaki
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 15:34   #950
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
a ile kosztuje strzyzenie

zapłaciłam 100zł za strzyżenie + wcześniej jakąś odżywke na włosy. Może nie tak tanio ale 1 raz mam na głowie prawdziwe loki
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 20:15   #951
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

nie jest sztuką zrobić fryzurkę młodej dziewczynie
sztuką jest i po tym poznasz profesjonalistę dobrać fryzurę do twarzy kobiety dojrzałej, gdzie rysy już nie te, gdzie owal twarzy spada
strzyżenie według utartych schematów odpada, ślepe podążanie za trendami też

z przykrością stwierdzam, że żaden z testowanych warszawskich fryzjerów temu nie podołał
a kilka salonów sprawdziłam
- montownia w 2004 roku (tu o zgrozo zażądał koles moich danych osobowych na wyjściu, nigdy od nich nie dostałam żadnej poczty, życzeń ani prezentu, salon skreslony z oczywistych względów.

- milekdesigne (współwłaścicielka chciała pójśc w awangarde i wysiepała mi włosy na skroniach, grzywkę wyrżnęła ponad czoło, wiejska odmiana czeskiego piłkarza, znajomi mieli ubaw, że wyglądam jak chłop pańszczyzniany, p. basia z rego samego salonu tez nie dała rady, do tego stopnia , że fryzjerka z maurizio pytała sie mnie czy jakiś stazysta mnie ciął

- maurizio (pierwszy raz dobrze, drugi raz bardzo dobrze, za trzecim razem tragedia, dostaję fryzurę biurową z podgolonym tyłem, bokami jak uszy spaniela, wyciagnietymi żelazkiem i wysiepaną cienką grzywką - czyżby to kara za brak napiwków? a akurat tego dnia postanowiłam dać sowity napiwek, depresja przez 2 tygodnie)

- stylissimo (powtórka z biurowej, przy czym jeszcze czubek głowy mocno zdegazowany, czyli na szczycie włosy kilka centymetrów, z boku uszy spanieka, przy mojej kwadratowej twarzy tragedia)

- kristof (krzysztof doprowadził moje włosy po feralnej wizycie w maurizio, , wziął tylko 50 zł, powiedział, przepraszam tylko tyle mogłem zrobić, niestety nie podjęłam tego wątku dalej, może szkoda, napewno samo strzyżenie było ok, tyle że szef jest tak urobiony, że poswięcił mi tylko kilka minut, jakoś tak czułam się jak w fabryce, ale jeszcze tam wrócę, może rano nie jest tak na wariackich papierach)

- akademia (za wcześnie na werdykt, byłam 2 razy, właścicielka naprawia włosy po wizycie w stylissimo, mam zapuszczać, na razie nie czuję się dobrze w tym co mam, chyba pani Maryla tez ma ze mna pewien kłopot, ale tego jeszcze do końca nie wiem, bo to co mam teraz to fryzurka przejściowa, trzeba ją znosic jesli się marzy o lepszych czasach)
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 14:15   #952
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: milek design !!!!!!

niestety muszę się wycofać z pozytywnej recenzji, jaka im tutaj w 2006 wystawiłam
Kasia, za drugim razem dosłownie xxx mi włosy
basia tez nie umiała znaleźdź dla mnie rozwiązania, szkoda bo salon jest blisko mnie, po każdej 4 wizycie możesz kupić kosmetyki w promocyjnej cenie, i ogólnie jest fajna atmosfera, zero snobizmu i bufonady
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 15:17   #953
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: milek design !!!!!!

ninal, a co się stało?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 16:34   #954
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ninal, a co się stało?
mam trudną głowę
i fryzjerzy jeszcze sobie radzą kiedy jestem w miare szczupła ale kiedy przytyję to moja kwadratowa twarz robi się ciężka i nawet najlepsi nie dają rady
wygląda na to,że się tłumaczę, że to moja wina: przepraszam za wygląd ale tak jest
Pani Kasia jak się domyślam, chciała odciążyc twarz i w tym celu: wygoliła mi boki, grzywkę uniosła do góry (taka mycka jakby na górze się zrobiła), w efekcie wyglądałam, jak już gdzieś na forum pisałam jak chłop pańszczyźniany, niewiem może nastolatka by dobrze w takiej fryzurze wyglądała, ja jestem po 30 i wyglądałam śmiesznie
Basia zrobiła coś na odrośniętych włosach, i znowyu ten sam efekt zamiast tuszować wady sa one eksponowane
zresztą mam takie poczucie, że panie wiedziały, że nie jest najlepiej, to dało się odczuć, a ja głupia czułam się winna
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 16:43   #955
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: milek design !!!!!!

to nieciekawie :/ i z opisu wynika że fryzurka wygląda niebyt ładnie
Może Cię pocieszę, że kiedyś byłam w innym salonie i z długich włosów zrobił mi króciutkie, czego nie chciałam.
Jak poszłam do milek design do pani Kasi, to powiedziałam, żeby nie robiła nic dziwnego, nic ekstrawaganckiego i że koniecznie chce wiedzieć ile mi skróci włosy i że koniecznie chce mieć długie.
To tylko taka rada, że nawet jeśli się komuś ufało, to trzeba powiedzieć dokładnie czego się nie chce i dowiedzieć się co zrobi fryzjer. Co nie zmienia oczywiście faktu, że nie powinny robić takich dziwacznych fryzur, tym bardziej jeśli ktoś jest po 30 i nie jest uprzedzony, że to będzie wyglądało tak a nie inaczej.


Dentysty się nie boję, a fryzjera się boję więc wiem co mówię :P

p.s. nie powinnaś czuć się winna nie masz powodu
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 20:16   #956
lona5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Ninal, czy wypróbowałaś Maćka Wróblewskiego?
Zastanawiam się, czy się nie wybrać, choć muszę przyznać, że jestem dość sceptyczna, jeżeli chodzi o takie twory wyczarowane przez media.
lona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 00:15   #957
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez lona5 Pokaż wiadomość
Ninal, czy wypróbowałaś Maćka Wróblewskiego?
Zastanawiam się, czy się nie wybrać, choć muszę przyznać, że jestem dość sceptyczna, jeżeli chodzi o takie twory wyczarowane przez media.

nie znam go, ale jesli chodzi o gwiazdorów to też jestem sceptyczna
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 00:18   #958
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny, czy to prawda, że właścicielom salonów nie dajemy napiwków, że jest to w złym tonie?
jesli to prawda, to w Akademii, u pani Maryli zrobiłam z siebie totalną wiesniarę i to 2 razy pod rząd.
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 00:38   #959
lona5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Nie wiem, czy to w złym tonie. Trochę może to wygląda dziwnie. Ja zawsze zostawiam napiwki. Sprawę z właścicielami załatwiam w ten sposób, że to oni też zazwyczaj kasują i w trakcie rozrachunku proszę o zaokrąglenie rachunku. Na pewno nie mają nic przeciwko extra cash.
lona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 01:20   #960
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

no własnie w jakiej formie przekazujecie napiwki, mnie to zawsze krępuje
prośba o zaokrąglenie brzmi dobrze, tylko w maurizio np. mieli osobną koperte na napiwki, i chyba woleli dostawac osobno
no ale jak to jest z włascicielami, co na to savoir-vivre, czy jak po zapłaceniu za usługę, kładę na blat 10 zł mówiąc dziekuję, to nie jest jakies niesmaczne
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.